[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia II 22 60 20 0 2 147-27 11 0 0 85-9 9 0 2 62-18
2.  LKS Jasionka 22 49 16 1 5 64-31 8 1 2 33-15 8 0 3 31-16
3.  Junak Słocina (Rzeszów) 22 47 15 2 5 73-40 9 0 2 36-15 6 2 3 37-25
4.  Orzeł Wysoka Głogowska 22 41 13 2 7 55-42 7 1 3 27-15 6 1 4 28-27
5.  Plon Klęczany 22 36 12 0 10 74-68 7 0 4 46-35 5 0 6 28-33
6.  Novi Nosówka 22 35 10 5 7 43-44 5 4 2 28-20 5 1 5 15-24
7.  Trzcianka Trzciana 22 30 9 3 10 40-41 5 1 5 20-19 4 2 5 20-22 2 6 2 0 0 7-2
8.  KP Zabajka 22 30 10 0 12 50-62 5 0 6 26-21 5 0 6 24-41 2 0 0 0 2 2-7
9.  Mrowlanka Mrowla 22 15 4 3 15 34-75 4 1 6 24-33 0 2 9 10-42 4 8 2 2 0 10-3
10.  Dąb Dąbrowa 22 15 4 3 15 32-70 3 2 6 22-36 1 1 9 10-34 4 4 1 1 2 8-10
11.  Rudnianka Rudna Wielka 22 15 4 3 15 24-79 3 1 7 16-31 1 2 8 8-48 4 4 1 1 2 7-12
12.  LKS Biała (k. Rzeszowa) 22 11 3 2 17 15-72 3 1 7 11-28 0 1 10 4-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Resovia II    4-3 9-1 4-0 8-2 5-0 3-2 16-0 12-0 4-1 14-0 6-0 
 2 LKS Jasionka5-4     2-1 2-2 1-2 3-1 3-0 0-2 3-1 4-1 7-0 3-1 
 3 Junak Słocina (Rzeszów)1-5 1-2     4-1 6-1 5-2 2-0 4-3 2-0 5-0 2-0 4-1 
 4 Orzeł Wysoka Głogowska3-0* 3-4 1-4     2-0 2-1 4-2 1-2 6-0 3-2 2-0 0-0 
 5 Plon Klęczany2-14 2-5 8-3 7-1     6-1 6-3 1-3 6-3 2-0 1-2 5-0 
 6 Novi Nosówka0-5 1-2 2-2 3-1 5-2     1-1 3-2 2-0 3-3 2-2 6-0 
 7 Trzcianka Trzciana1-2 0-1 1-1 2-5 4-3 0-1     5-1 3-2 0-1 2-1 2-1 
 8 KP Zabajka1-3 2-1 1-5 1-3 1-2 2-3 1-2     3-1 3-0* 7-1 4-0 
 9 Mrowlanka Mrowla1-8 1-5 1-5 1-2 0-9 0-0 0-2 5-2     2-0 5-0 8-0 
 10 Dąb Dąbrowa2-8 0-4 0-5 0-3* 5-3 0-2 2-2 4-6 2-2     5-1 2-0 
 11 Rudnianka Rudna Wielka1-5 2-1 0-6 1-6 0-2 1-2 0-3* 1-3 1-1 5-1     4-1 
 12 LKS Biała (k. Rzeszowa)1-8 0-3 0-4 2-4 1-2 0-2 0-3* 1-0 2-0 3-1 1-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Resovia II 6-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Orzeł Wysoka Głogowska 1-4 Junak Słocina (Rzeszów)
KP Zabajka 2-1 LKS Jasionka
Plon Klęczany 1-2 Rudnianka Rudna Wielka
Dąb Dąbrowa 2-2 Trzcianka Trzciana
Mrowlanka Mrowla 0-0 Novi Nosówka

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Rudnianka Rudna Wielka 5-1 Dąb Dąbrowa
LKS Jasionka 1-2 Plon Klęczany
Junak Słocina (Rzeszów) 4-3 KP Zabajka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-4 Orzeł Wysoka Głogowska
Novi Nosówka 0-5 Resovia II
Trzcianka Trzciana 3-2 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Orzeł Wysoka Głogowska 2-1 Novi Nosówka
KP Zabajka 4-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Plon Klęczany 8-3 Junak Słocina (Rzeszów)
Dąb Dąbrowa 0-4 LKS Jasionka
Trzcianka Trzciana 2-1 Rudnianka Rudna Wielka
Mrowlanka Mrowla 1-8 Resovia II

Kolejka 4 - 7 września

LKS Jasionka 3-0 Trzcianka Trzciana
Junak Słocina (Rzeszów) 5-0 Dąb Dąbrowa
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-2 Plon Klęczany
Novi Nosówka 3-2 KP Zabajka
Resovia II 4-0 Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka 1-1 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 5 - 14 września

KP Zabajka 1-3 Resovia II
Plon Klęczany 6-1 Novi Nosówka
Dąb Dąbrowa 2-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Trzcianka Trzciana 1-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Rudnianka Rudna Wielka 2-1 LKS Jasionka
Mrowlanka Mrowla 1-2 Orzeł Wysoka Głogowska

Kolejka 6 - 21 września

Junak Słocina (Rzeszów) 2-0 Rudnianka Rudna Wielka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-3 Trzcianka Trzciana
(wo)
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Novi Nosówka 3-3 Dąb Dąbrowa
Resovia II 8-2 Plon Klęczany
Orzeł Wysoka Głogowska 1-2 KP Zabajka
LKS Jasionka 3-1 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 7 - 28 września

Plon Klęczany 7-1 Orzeł Wysoka Głogowska
Dąb Dąbrowa 2-8 Resovia II
Trzcianka Trzciana 0-1 Novi Nosówka
Rudnianka Rudna Wielka 4-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)
LKS Jasionka 2-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Mrowlanka Mrowla 5-2 KP Zabajka

Kolejka 8 - 5 października

LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-3 LKS Jasionka
Novi Nosówka 2-2 Rudnianka Rudna Wielka
Resovia II 3-2 Trzcianka Trzciana
Orzeł Wysoka Głogowska 3-2 Dąb Dąbrowa
KP Zabajka 1-2 Plon Klęczany
Junak Słocina (Rzeszów) 2-0 Mrowlanka Mrowla

Kolejka 9 - 12 października

Dąb Dąbrowa 4-6 KP Zabajka
Trzcianka Trzciana 2-5 Orzeł Wysoka Głogowska
Rudnianka Rudna Wielka 1-5 Resovia II
LKS Jasionka 3-1 Novi Nosówka
Junak Słocina (Rzeszów) 4-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Mrowlanka Mrowla 0-9 Plon Klęczany

Kolejka 10 - 19 października

Mrowlanka Mrowla 8-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Novi Nosówka 2-2 Junak Słocina (Rzeszów)
Resovia II 4-3 LKS Jasionka
Orzeł Wysoka Głogowska 2-0 Rudnianka Rudna Wielka
KP Zabajka 1-2 Trzcianka Trzciana
Plon Klęczany 2-0 Dąb Dąbrowa

Kolejka 11 - 26 października

Dąb Dąbrowa 2-2 Mrowlanka Mrowla
Trzcianka Trzciana 4-3 Plon Klęczany
Rudnianka Rudna Wielka 1-3 KP Zabajka
LKS Jasionka 2-2 Orzeł Wysoka Głogowska
Junak Słocina (Rzeszów) 1-5 Resovia II
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-2 Novi Nosówka

Kolejka 12 - 29 marca

Novi Nosówka 2-0 Mrowlanka Mrowla
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-8 Resovia II
Junak Słocina (Rzeszów) 4-1 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Jasionka 0-2 KP Zabajka
Rudnianka Rudna Wielka 0-2 Plon Klęczany 22 kwietnia
w pierwotnym terminie (29 marca) mecz odwołany
Trzcianka Trzciana 0-1 Dąb Dąbrowa

Kolejka 13 - 5 kwietnia

Mrowlanka Mrowla 0-2 Trzcianka Trzciana
Dąb Dąbrowa 5-1 Rudnianka Rudna Wielka
Plon Klęczany 2-5 LKS Jasionka
KP Zabajka 1-5 Junak Słocina (Rzeszów)
Orzeł Wysoka Głogowska 0-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Resovia II 5-0 Novi Nosówka

Kolejka 14 - 19 kwietnia

Resovia II 12-0 Mrowlanka Mrowla
Novi Nosówka 3-1 Orzeł Wysoka Głogowska
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-0 KP Zabajka
Junak Słocina (Rzeszów) 6-1 Plon Klęczany
LKS Jasionka 4-1 Dąb Dąbrowa
Rudnianka Rudna Wielka 0-3 Trzcianka Trzciana
(wo)
na boisku 0-1 / zawodnik gospodarzy nie zgłosił się do konfrontacji

Kolejka 15 - 26 kwietnia

Mrowlanka Mrowla 5-0 Rudnianka Rudna Wielka
Trzcianka Trzciana 0-1 LKS Jasionka
Dąb Dąbrowa 0-5 Junak Słocina (Rzeszów)
Plon Klęczany 5-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)
KP Zabajka 2-3 Novi Nosówka
Orzeł Wysoka Głogowska 3-0 Resovia II
(wo)
goście nie przyjechali

Kolejka 16 - 3 maja

Orzeł Wysoka Głogowska 6-0 Mrowlanka Mrowla
Resovia II 16-0 KP Zabajka
Novi Nosówka 5-2 Plon Klęczany
LKS Biała (k. Rzeszowa) 3-1 Dąb Dąbrowa
Junak Słocina (Rzeszów) 2-0 Trzcianka Trzciana
LKS Jasionka 7-0 Rudnianka Rudna Wielka

Kolejka 17 - 10 maja

Mrowlanka Mrowla 1-5 LKS Jasionka
Rudnianka Rudna Wielka 0-6 Junak Słocina (Rzeszów)
Trzcianka Trzciana 2-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Dąb Dąbrowa 0-2 Novi Nosówka
Plon Klęczany 2-14 Resovia II
KP Zabajka 1-3 Orzeł Wysoka Głogowska

Kolejka 18 - 17 maja

KP Zabajka 3-1 Mrowlanka Mrowla
Orzeł Wysoka Głogowska 2-0 Plon Klęczany
Resovia II 4-1 Dąb Dąbrowa
Novi Nosówka 1-1 Trzcianka Trzciana
LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-1 Rudnianka Rudna Wielka
Junak Słocina (Rzeszów) 1-2 LKS Jasionka

Kolejka 19 - 24 maja

Mrowlanka Mrowla 1-5 Junak Słocina (Rzeszów)
LKS Jasionka 3-1 LKS Biała (k. Rzeszowa)
Rudnianka Rudna Wielka 1-2 Novi Nosówka
Trzcianka Trzciana 1-2 Resovia II
Dąb Dąbrowa 0-3 Orzeł Wysoka Głogowska
(wo)
mecz przerwany w 89. minucie przy stanie 2-2 z powodu naruszenia nietykalności sędziego
Plon Klęczany 1-3 KP Zabajka

Kolejka 20 - 31 maja

Plon Klęczany 6-3 Mrowlanka Mrowla
KP Zabajka 3-0 Dąb Dąbrowa
(wo)
na boisku 3-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Orzeł Wysoka Głogowska 4-2 Trzcianka Trzciana
Resovia II 14-0 Rudnianka Rudna Wielka 10 czerwca
w pierwotnym terminie mecz odwołany z powodu złego stanu boiska
Novi Nosówka 1-2 LKS Jasionka
LKS Biała (k. Rzeszowa) 0-4 Junak Słocina (Rzeszów)

Kolejka 21 - 7 czerwca

LKS Biała (k. Rzeszowa) 2-0 Mrowlanka Mrowla
Junak Słocina (Rzeszów) 5-2 Novi Nosówka
LKS Jasionka 5-4 Resovia II
Rudnianka Rudna Wielka 1-6 Orzeł Wysoka Głogowska
Trzcianka Trzciana 5-1 KP Zabajka
Dąb Dąbrowa 5-3 Plon Klęczany

Kolejka 22 - 14 czerwca

Mrowlanka Mrowla 2-0 Dąb Dąbrowa
Plon Klęczany 6-3 Trzcianka Trzciana
KP Zabajka 7-1 Rudnianka Rudna Wielka
Orzeł Wysoka Głogowska 3-4 LKS Jasionka
Resovia II 9-1 Junak Słocina (Rzeszów)
Novi Nosówka 6-0 LKS Biała (k. Rzeszowa)

Klasa A 2008/2009 (Rzeszów I)

Klasa B 2008/2009 (Rzeszów II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas