[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2008/2009, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisłok Strzyżów 26 51 16 3 7 59-26 11 1 1 38-7 5 2 6 21-19 4 9 3 0 1 8-2
2.  Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 26 51 15 6 5 53-29 8 3 2 28-11 7 3 3 25-18 4 9 3 0 1 5-2
3.  Bratek Bratkowice 26 51 16 3 7 53-29 8 1 4 27-17 8 2 3 26-12 4 0 0 0 4 0-9
4.  GKS Niebylec 26 46 14 4 8 48-28 9 2 2 28-10 5 2 6 20-18
5.  Świlczanka Świlcza 26 45 14 3 9 53-42 7 3 3 23-17 7 0 6 30-25
6.  Iskra Zgłobień 26 42 12 6 8 41-30 6 5 2 25-17 6 1 6 16-13
7.  Izolator II Boguchwała 26 40 12 4 10 43-35 7 1 5 25-16 5 3 5 18-19
8.  Rudzik Rudna Mała 26 37 10 7 9 57-57 5 3 5 31-33 5 4 4 26-24
9.  Płomień Zagorzyce 26 33 10 3 13 52-41 8 0 5 36-14 2 3 8 16-27
10.  LKS Przybyszówka 26 32 9 5 12 35-47 5 3 5 20-22 4 2 7 15-25
11.  Victoria Budy Głogowskie 26 28 8 4 14 42-50 6 2 5 23-15 2 2 9 19-35
12.  Płomyk Lutoryż 26 22 6 4 16 43-83 4 1 8 25-45 2 3 8 18-38
13.  Korona II Rzeszów 26 19 5 4 17 35-85 2 2 9 17-40 3 2 8 18-45 2 4 1 1 0 5-4
14.  Orzeł Lubla 26 19 5 4 17 34-66 4 3 6 20-18 1 1 11 14-48 2 1 0 1 1 4-5
Bratek Bratkowice rozgrywał swoje wiosenne mecze w Świlczy.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisłok Strzyżów    2-0 3-0 2-0 4-0 2-0 1-3 1-1 4-1 4-0 4-2 3-0* 5-0 3-0 
 2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)2-0     1-0 0-0 0-3 1-0 3-0* 1-1 4-2 2-2 2-0 3-0 8-1 1-2 
 3 Bratek Bratkowice0-3 0-2     3-0 3-2 2-1 2-3 3-1 3-1 3-0 2-0 1-3 0-0 5-1 
 4 GKS Niebylec2-1 1-2 1-3     3-0 1-0 0-0 1-1 1-0 2-0 4-0 7-1 3-2 2-0 
 5 Świlczanka Świlcza2-1 1-2 0-1 1-1     2-1 2-0 2-1 4-2 0-3* 2-2 1-1 3-2 3-0 
 6 Iskra Zgłobień0-0 1-3 1-2 2-1 3-1     2-0 2-2 1-0 5-2 1-1 1-1 5-3 1-1 
 7 Izolator II Boguchwała3-1 2-0 1-2 1-0 0-3 2-0     2-1 1-3 1-1 1-2 4-2 0-1 7-0 
 8 Rudzik Rudna Mała0-3 2-2 1-8 0-5 5-2 0-2 1-1     2-2 1-3 2-1 4-1 7-1 6-2 
 9 Płomień Zagorzyce1-0 4-0 0-1 3-2 0-1 0-1 1-2 0-1     3-1 7-3 5-2 7-0 5-0 
 10 LKS Przybyszówka3-2 1-1 1-0 1-2 0-2 0-0 1-1 2-3 3-2     1-0 1-3 2-4 4-2 
 11 Victoria Budy Głogowskie2-3 2-2 0-1 0-1 1-2 1-2 1-0 6-2 0-0 2-1     3-0 2-0 3-1 
 12 Płomyk Lutoryż2-2 0-5 1-6 4-2 3-11 0-2 0-2 1-5 1-2 2-0 5-3     2-3 4-2 
 13 Korona II Rzeszów0-2 1-3 0-0 0-3* 1-3 2-6 0-5 2-5 1-1 0-1 2-5 4-3     4-3 
 14 Orzeł Lubla2-3 1-3 2-2 1-3 2-0 0-1 5-1 1-2 2-0 0-1 2-0 1-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Korona II Rzeszów 1-1 Płomień Zagorzyce
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-0 Iskra Zgłobień
Płomyk Lutoryż 2-2 Wisłok Strzyżów
LKS Przybyszówka 1-2 GKS Niebylec
Orzeł Lubla 5-1 Izolator II Boguchwała
Rudzik Rudna Mała 5-2 Świlczanka Świlcza
Victoria Budy Głogowskie 0-1 Bratek Bratkowice

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Izolator II Boguchwała 2-1 Rudzik Rudna Mała
GKS Niebylec 2-0 Orzeł Lubla
Wisłok Strzyżów 4-0 LKS Przybyszówka
Iskra Zgłobień 1-1 Płomyk Lutoryż
Płomień Zagorzyce 4-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Bratek Bratkowice 0-0 Korona II Rzeszów
Świlczanka Świlcza 2-2 Victoria Budy Głogowskie

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-0 Bratek Bratkowice
Płomyk Lutoryż 1-2 Płomień Zagorzyce
LKS Przybyszówka 0-0 Iskra Zgłobień
Orzeł Lubla 2-3 Wisłok Strzyżów
Rudzik Rudna Mała 0-5 GKS Niebylec
Świlczanka Świlcza 2-0 Izolator II Boguchwała
Victoria Budy Głogowskie 2-0 Korona II Rzeszów

Kolejka 4 - 24 sierpnia

GKS Niebylec 3-0 Świlczanka Świlcza
Wisłok Strzyżów 1-1 Rudzik Rudna Mała
Iskra Zgłobień 1-1 Orzeł Lubla
Płomień Zagorzyce 3-1 LKS Przybyszówka
Bratek Bratkowice 1-3 Płomyk Lutoryż
Korona II Rzeszów 1-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Izolator II Boguchwała 1-2 Victoria Budy Głogowskie

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Płomyk Lutoryż 2-3 Korona II Rzeszów
LKS Przybyszówka 1-0 Bratek Bratkowice
Orzeł Lubla 2-0 Płomień Zagorzyce
Rudzik Rudna Mała 0-2 Iskra Zgłobień
Świlczanka Świlcza 2-1 Wisłok Strzyżów
Izolator II Boguchwała 1-0 GKS Niebylec
Victoria Budy Głogowskie 2-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)

Kolejka 6 - 7 września

Wisłok Strzyżów 1-3 Izolator II Boguchwała
Iskra Zgłobień 3-1 Świlczanka Świlcza
Płomień Zagorzyce 0-1 Rudzik Rudna Mała
Bratek Bratkowice 5-1 Orzeł Lubla
Korona II Rzeszów 0-1 LKS Przybyszówka
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-0 Płomyk Lutoryż
GKS Niebylec 4-0 Victoria Budy Głogowskie

Kolejka 7 - 14 września

LKS Przybyszówka 1-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Orzeł Lubla 1-1 Korona II Rzeszów
Rudzik Rudna Mała 1-8 Bratek Bratkowice
Świlczanka Świlcza 4-2 Płomień Zagorzyce
Izolator II Boguchwała 2-0 Iskra Zgłobień
GKS Niebylec 2-1 Wisłok Strzyżów
Victoria Budy Głogowskie 3-0 Płomyk Lutoryż

Kolejka 8 - 21 września

Iskra Zgłobień 2-1 GKS Niebylec 1 października
w pierwotnym terminie (21 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Zagorzyce 1-2 Izolator II Boguchwała
Bratek Bratkowice 3-2 Świlczanka Świlcza
Korona II Rzeszów 2-5 Rudzik Rudna Mała
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-2 Orzeł Lubla
Płomyk Lutoryż 2-0 LKS Przybyszówka 1 października
w pierwotnym terminie (21 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłok Strzyżów 4-2 Victoria Budy Głogowskie 20 września

Kolejka 9 - 28 września

Orzeł Lubla 1-1 Płomyk Lutoryż
Rudzik Rudna Mała 2-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Świlczanka Świlcza 3-2 Korona II Rzeszów
Izolator II Boguchwała 1-2 Bratek Bratkowice
GKS Niebylec 1-0 Płomień Zagorzyce
Wisłok Strzyżów 2-0 Iskra Zgłobień
Victoria Budy Głogowskie 2-1 LKS Przybyszówka

Kolejka 10 - 5 października

Płomień Zagorzyce 1-0 Wisłok Strzyżów
Bratek Bratkowice 3-0 GKS Niebylec
Korona II Rzeszów 0-5 Izolator II Boguchwała 14 października
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 Świlczanka Świlcza
LKS Przybyszówka 4-2 Orzeł Lubla
Iskra Zgłobień 1-1 Victoria Budy Głogowskie
Rudzik Rudna Mała 4-1 Płomyk Lutoryż 8 października
w pierwotnym terminie w Lutoryżu odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 11 - 12 października

Rudzik Rudna Mała 1-3 LKS Przybyszówka
Świlczanka Świlcza 1-1 Płomyk Lutoryż
Izolator II Boguchwała 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
GKS Niebylec 3-2 Korona II Rzeszów
Wisłok Strzyżów 3-0 Bratek Bratkowice
Iskra Zgłobień 1-0 Płomień Zagorzyce
Victoria Budy Głogowskie 3-1 Orzeł Lubla

Kolejka 12 - 19 października

Victoria Budy Głogowskie 0-0 Płomień Zagorzyce
Bratek Bratkowice 2-1 Iskra Zgłobień
Korona II Rzeszów 0-2 Wisłok Strzyżów
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-0 GKS Niebylec
Płomyk Lutoryż 0-2 Izolator II Boguchwała
LKS Przybyszówka 0-2 Świlczanka Świlcza
Orzeł Lubla 1-2 Rudzik Rudna Mała

Kolejka 13 - 26 października

Rudzik Rudna Mała 2-1 Victoria Budy Głogowskie
Świlczanka Świlcza 3-0 Orzeł Lubla
Izolator II Boguchwała 1-1 LKS Przybyszówka
GKS Niebylec 7-1 Płomyk Lutoryż
Wisłok Strzyżów 2-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Iskra Zgłobień 5-3 Korona II Rzeszów
Płomień Zagorzyce 0-1 Bratek Bratkowice

Kolejka 14 - 22 kwietnia

Bratek Bratkowice 2-0 Victoria Budy Głogowskie
Płomień Zagorzyce 7-0 Korona II Rzeszów
Iskra Zgłobień 1-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Wisłok Strzyżów 3-0 Płomyk Lutoryż
(wo)
na boisku 1-0 / brak dokumentu tożsamości zawodnika gości podczas konfrontacji
GKS Niebylec 2-0 LKS Przybyszówka
Izolator II Boguchwała 7-0 Orzeł Lubla
Świlczanka Świlcza 2-1 Rudzik Rudna Mała 29 kwietnia

Kolejka 15 - 29 marca

Victoria Budy Głogowskie 1-2 Świlczanka Świlcza
Rudzik Rudna Mała 1-1 Izolator II Boguchwała
Orzeł Lubla 1-3 GKS Niebylec
LKS Przybyszówka 3-2 Wisłok Strzyżów
Płomyk Lutoryż 0-2 Iskra Zgłobień
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 4-2 Płomień Zagorzyce
Korona II Rzeszów 0-0 Bratek Bratkowice

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Korona II Rzeszów 2-5 Victoria Budy Głogowskie
Bratek Bratkowice 0-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Płomień Zagorzyce 5-2 Płomyk Lutoryż
Iskra Zgłobień 5-2 LKS Przybyszówka
Wisłok Strzyżów 3-0 Orzeł Lubla
GKS Niebylec 1-1 Rudzik Rudna Mała
Izolator II Boguchwała 0-3 Świlczanka Świlcza

Kolejka 17 - 11-13 kwietnia

Victoria Budy Głogowskie 1-0 Izolator II Boguchwała
Świlczanka Świlcza 1-1 GKS Niebylec
Rudzik Rudna Mała 0-3 Wisłok Strzyżów
Orzeł Lubla 0-1 Iskra Zgłobień
LKS Przybyszówka 3-2 Płomień Zagorzyce
Płomyk Lutoryż 1-6 Bratek Bratkowice
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 8-1 Korona II Rzeszów

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-0 Victoria Budy Głogowskie
Korona II Rzeszów 4-3 Płomyk Lutoryż
Bratek Bratkowice 3-0 LKS Przybyszówka 18 kwietnia
Płomień Zagorzyce 5-0 Orzeł Lubla
Iskra Zgłobień 2-2 Rudzik Rudna Mała
Wisłok Strzyżów 4-0 Świlczanka Świlcza
GKS Niebylec 0-0 Izolator II Boguchwała

Kolejka 19 - 26 kwietnia

Victoria Budy Głogowskie 0-1 GKS Niebylec
Izolator II Boguchwała 3-1 Wisłok Strzyżów
Świlczanka Świlcza 2-1 Iskra Zgłobień
Rudzik Rudna Mała 2-2 Płomień Zagorzyce
Orzeł Lubla 2-2 Bratek Bratkowice
LKS Przybyszówka 2-4 Korona II Rzeszów
Płomyk Lutoryż 0-5 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)

Kolejka 20 - 3 maja

Płomyk Lutoryż 5-3 Victoria Budy Głogowskie
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-2 LKS Przybyszówka
Korona II Rzeszów 4-3 Orzeł Lubla
Bratek Bratkowice 3-1 Rudzik Rudna Mała
Płomień Zagorzyce 0-1 Świlczanka Świlcza
Iskra Zgłobień 2-0 Izolator II Boguchwała
Wisłok Strzyżów 2-0 GKS Niebylec

Kolejka 21 - 10 maja

Victoria Budy Głogowskie 2-3 Wisłok Strzyżów
GKS Niebylec 1-0 Iskra Zgłobień
Izolator II Boguchwała 1-3 Płomień Zagorzyce
Świlczanka Świlcza 0-1 Bratek Bratkowice
Rudzik Rudna Mała 7-1 Korona II Rzeszów
Orzeł Lubla 1-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
LKS Przybyszówka 1-3 Płomyk Lutoryż

Kolejka 22 - 17 maja

LKS Przybyszówka 1-0 Victoria Budy Głogowskie
Płomyk Lutoryż 4-2 Orzeł Lubla
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-1 Rudzik Rudna Mała
Korona II Rzeszów 1-3 Świlczanka Świlcza
Bratek Bratkowice 2-3 Izolator II Boguchwała
Płomień Zagorzyce 3-2 GKS Niebylec
Iskra Zgłobień 0-0 Wisłok Strzyżów

Kolejka 23 - 24 maja

Victoria Budy Głogowskie 1-2 Iskra Zgłobień
Płomyk Lutoryż 1-5 Rudzik Rudna Mała
Wisłok Strzyżów 4-1 Płomień Zagorzyce
GKS Niebylec 1-3 Bratek Bratkowice
Izolator II Boguchwała 0-1 Korona II Rzeszów
Świlczanka Świlcza 1-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Orzeł Lubla 0-1 LKS Przybyszówka

Kolejka 24 - 31 maja

Orzeł Lubla 2-0 Victoria Budy Głogowskie
LKS Przybyszówka 2-3 Rudzik Rudna Mała
Płomyk Lutoryż 3-11 Świlczanka Świlcza
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-0 Izolator II Boguchwała
(wo)
na boisku 2-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Korona II Rzeszów 0-3 GKS Niebylec
(wo)
na boisku 4-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Bratek Bratkowice 0-3 Wisłok Strzyżów
Płomień Zagorzyce 0-1 Iskra Zgłobień

Kolejka 25 - 7 czerwca

Płomień Zagorzyce 7-3 Victoria Budy Głogowskie
Iskra Zgłobień 1-2 Bratek Bratkowice
Wisłok Strzyżów 5-0 Korona II Rzeszów
GKS Niebylec 1-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
Izolator II Boguchwała 4-2 Płomyk Lutoryż
Świlczanka Świlcza 0-3 LKS Przybyszówka
(wo)
na boisku 3-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Rudzik Rudna Mała 6-2 Orzeł Lubla

REKLAMA

Kolejka 26 - 14 czerwca

Victoria Budy Głogowskie 6-2 Rudzik Rudna Mała
Orzeł Lubla 2-0 Świlczanka Świlcza
LKS Przybyszówka 1-1 Izolator II Boguchwała
Płomyk Lutoryż 4-2 GKS Niebylec
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-0 Wisłok Strzyżów
Korona II Rzeszów 2-6 Iskra Zgłobień
Bratek Bratkowice 3-1 Płomień Zagorzyce

Klasa okręgowa 2008/2009 (Rzeszów)

Klasa A 2008/2009 (Rzeszów II - Łańcut)

Klasa B 2008/2009 (Rzeszów I)
Klasa B 2008/2009 (Rzeszów II)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas