[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Rzeszów II - Łańcut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 62 19 5 2 76-23 11 2 0 45-11 8 3 2 31-12
2.  Sawa Sonina 26 59 17 8 1 82-29 10 3 0 53-16 7 5 1 29-13
3.  Astra Medynia Głogowska 26 49 15 4 7 70-38 10 2 1 42-10 5 2 6 28-28
4.  LKS Trzebownisko 26 47 15 2 9 72-52 9 1 3 46-28 6 1 6 26-24
5.  Wola Dalsza 26 46 13 7 6 58-46 9 3 1 40-21 4 4 5 18-25
6.  Start Brzóza Stadnicka 26 43 14 1 11 59-42 10 1 2 39-13 4 0 9 20-29
7.  Leśna Wólka Podleśna 26 41 13 2 11 54-43 9 0 4 28-18 4 2 7 26-25
8.  Dąb Kosina 26 39 12 3 11 58-55 8 1 4 29-21 4 2 7 29-34
9.  Tatyna Dylągówka 26 38 12 2 12 39-45 7 1 5 20-19 5 1 7 19-26
10.  Błękit Żołynia 26 37 11 4 11 43-41 7 2 4 24-14 4 2 7 19-27
11.  Pogórze Bachórz 26 22 6 4 16 44-81 5 3 5 29-29 1 1 11 15-52
12.  Palkovia Palikówka 26 21 6 3 17 39-59 3 2 8 19-25 3 1 9 20-34
13.  Pogórze Husów 26 14 4 2 20 43-91 2 2 9 24-40 2 0 11 19-51
14.  Jawor Krzemienica 26 4 1 1 24 14-106 1 1 11 6-42 0 0 13 8-64

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka    1-1 4-1 3-0 2-0 6-0 2-1 2-2 4-0 4-2 4-0 4-1 5-1 4-2 
 2 Sawa Sonina2-2     2-0 4-2 4-2 4-3 4-0 7-0 1-0 2-2 10-1 3-3 7-0 3-1 
 3 Astra Medynia Głogowska1-1 1-1     2-1 6-1 2-0 0-2 3-1 6-1 2-1 2-0 3-1 5-0 9-0 
 4 LKS Trzebownisko2-5 1-1 2-1     2-3 3-2 3-1 3-5 2-1 5-3 8-2 6-1 6-2 3-1 
 5 Wola Dalsza3-3 2-2 2-2 2-1     1-0 4-3 6-3 1-2 1-0 4-0 3-2 5-2 6-1 
 6 Start Brzóza Stadnicka1-0 1-4 7-1 3-0 3-3     4-1 2-1 3-0 1-2 4-1 2-0 2-0 6-0 
 7 Leśna Wólka Podleśna0-3 2-1 3-1 1-4 1-0 2-0     3-1 0-1 3-0* 5-1 1-4 2-1 5-1 
 8 Dąb Kosina2-1 1-1 3-0 2-5 0-1 3-2 3-1     1-4 2-0 5-3 0-3* 2-0 5-0 
 9 Tatyna Dylągówka0-2 0-1 0-3* 2-1 2-2 3-1 0-2 3-2     0-2 2-1 1-0 5-2 2-0 
 10 Błękit Żołynia0-1 0-3 1-1 0-1 1-0 1-0 2-2 2-1 3-1     1-2 2-0 7-2 4-0 
 11 Pogórze Bachórz0-3 1-2 1-7 3-4 1-1 0-3 2-1 0-0 2-2 4-1     3-2 4-2 8-1 
 12 Palkovia Palikówka0-2 0-4 0-3* 0-1 1-2 2-3 1-1 2-3 2-1 1-1 3-1     1-2 6-1 
 13 Pogórze Husów1-4 3-4 2-4 1-5 1-1 1-4 0-6 1-2 1-2 2-4 2-2 6-2     3-0 
 14 Jawor Krzemienica0-4 0-4 1-4 1-1 1-2 1-2 0-5 0-8 0-4 0-1 2-1 0-1 0-5     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

LKS Trzebownisko 3-1 Jawor Krzemienica
Błękit Żołynia 1-0 Start Brzóza Stadnicka
Wola Dalsza 6-3 Dąb Kosina
Pogórze Husów 1-4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Pogórze Bachórz 1-2 Sawa Sonina
Palkovia Palikówka 2-1 Tatyna Dylągówka
Astra Medynia Głogowska 0-2 Leśna Wólka Podleśna

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Sawa Sonina 3-3 Palkovia Palikówka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-0 Pogórze Bachórz 15 sierpnia
Dąb Kosina 2-0 Pogórze Husów
Start Brzóza Stadnicka 3-3 Wola Dalsza
Jawor Krzemienica 0-1 Błękit Żołynia
Leśna Wólka Podleśna 1-4 LKS Trzebownisko
Tatyna Dylągówka 0-3 Astra Medynia Głogowska
(wo)
pierwotnie 3-0 (wo)

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Błękit Żołynia 2-2 Leśna Wólka Podleśna
Wola Dalsza 6-1 Jawor Krzemienica
Pogórze Husów 1-4 Start Brzóza Stadnicka
Pogórze Bachórz 0-0 Dąb Kosina
Palkovia Palikówka 0-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Tatyna Dylągówka 0-1 Sawa Sonina
Astra Medynia Głogowska 2-1 LKS Trzebownisko

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-0 Tatyna Dylągówka
Dąb Kosina 0-3 Palkovia Palikówka
(wo)
na boisku 3-2
Start Brzóza Stadnicka 4-1 Pogórze Bachórz
Jawor Krzemienica 0-5 Pogórze Husów
Leśna Wólka Podleśna 1-0 Wola Dalsza
LKS Trzebownisko 5-3 Błękit Żołynia
Sawa Sonina 2-0 Astra Medynia Głogowska

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Wola Dalsza 2-1 LKS Trzebownisko
Pogórze Husów 0-6 Leśna Wólka Podleśna
Pogórze Bachórz 8-1 Jawor Krzemienica
Palkovia Palikówka 2-3 Start Brzóza Stadnicka
Tatyna Dylągówka 3-2 Dąb Kosina
Sawa Sonina 2-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Astra Medynia Głogowska 2-1 Błękit Żołynia

Kolejka 6 - 7 września

Dąb Kosina 1-1 Sawa Sonina
Start Brzóza Stadnicka 3-0 Tatyna Dylągówka
Jawor Krzemienica 0-1 Palkovia Palikówka
Leśna Wólka Podleśna 5-1 Pogórze Bachórz
LKS Trzebownisko 6-2 Pogórze Husów
Błękit Żołynia 1-0 Wola Dalsza
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-1 Astra Medynia Głogowska

Kolejka 7 - 14 września

Pogórze Husów 2-4 Błękit Żołynia
Pogórze Bachórz 3-4 LKS Trzebownisko
Palkovia Palikówka 1-1 Leśna Wólka Podleśna
Tatyna Dylągówka 2-0 Jawor Krzemienica
Sawa Sonina 4-3 Start Brzóza Stadnicka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-2 Dąb Kosina
Astra Medynia Głogowska 6-1 Wola Dalsza

Kolejka 8 - 21 września

Start Brzóza Stadnicka 1-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Jawor Krzemienica 0-4 Sawa Sonina 1 października, 16:00
w pierwotnym terminie (21 września) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśna Wólka Podleśna 0-1 Tatyna Dylągówka
LKS Trzebownisko 6-1 Palkovia Palikówka
Błękit Żołynia 1-2 Pogórze Bachórz
Wola Dalsza 5-2 Pogórze Husów
Dąb Kosina 3-0 Astra Medynia Głogowska

Kolejka 9 - 28 września

Pogórze Bachórz 1-1 Wola Dalsza
Palkovia Palikówka 1-1 Błękit Żołynia
Tatyna Dylągówka 2-1 LKS Trzebownisko
Sawa Sonina 4-0 Leśna Wólka Podleśna
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-2 Jawor Krzemienica
Dąb Kosina 3-2 Start Brzóza Stadnicka
Astra Medynia Głogowska 5-0 Pogórze Husów

Kolejka 10 - 5 października

Jawor Krzemienica 0-8 Dąb Kosina 15 października, 15:30
w pierwotnym terminie odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśna Wólka Podleśna 0-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
LKS Trzebownisko 1-1 Sawa Sonina
Błękit Żołynia 3-1 Tatyna Dylągówka
Wola Dalsza 3-2 Palkovia Palikówka
Pogórze Husów 2-2 Pogórze Bachórz
Start Brzóza Stadnicka 7-1 Astra Medynia Głogowska

Kolejka 11 - 12 października

Palkovia Palikówka 1-2 Pogórze Husów
Tatyna Dylągówka 2-2 Wola Dalsza
Sawa Sonina 2-2 Błękit Żołynia
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0 LKS Trzebownisko
Dąb Kosina 3-1 Leśna Wólka Podleśna
Start Brzóza Stadnicka 6-0 Jawor Krzemienica
Astra Medynia Głogowska 2-0 Pogórze Bachórz

Kolejka 12 - 19 października

Astra Medynia Głogowska 9-0 Jawor Krzemienica
Leśna Wólka Podleśna 2-0 Start Brzóza Stadnicka
LKS Trzebownisko 3-5 Dąb Kosina
Błękit Żołynia 0-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Wola Dalsza 2-2 Sawa Sonina
Pogórze Husów 1-2 Tatyna Dylągówka
Pogórze Bachórz 3-2 Palkovia Palikówka

Kolejka 13 - 26 października

Palkovia Palikówka 0-3 Astra Medynia Głogowska
(wo)
na boisku 1-0
Tatyna Dylągówka 2-1 Pogórze Bachórz
Sawa Sonina 7-0 Pogórze Husów
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-0 Wola Dalsza
Dąb Kosina 2-0 Błękit Żołynia
Start Brzóza Stadnicka 3-0 LKS Trzebownisko
Jawor Krzemienica 0-5 Leśna Wólka Podleśna

Kolejka 14 - 22 kwietnia

Leśna Wólka Podleśna 3-1 Astra Medynia Głogowska
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Jawor Krzemienica 1-1 LKS Trzebownisko
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Start Brzóza Stadnicka 1-2 Błękit Żołynia
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Dąb Kosina 0-1 Wola Dalsza
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 5-1 Pogórze Husów
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Sawa Sonina 10-1 Pogórze Bachórz
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Tatyna Dylągówka 1-0 Palkovia Palikówka
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany

Kolejka 15 - 29 marca

Astra Medynia Głogowska 6-1 Tatyna Dylągówka
Palkovia Palikówka 0-4 Sawa Sonina
Pogórze Bachórz 0-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Pogórze Husów 1-2 Dąb Kosina
Wola Dalsza 1-0 Start Brzóza Stadnicka
Błękit Żołynia 4-0 Jawor Krzemienica
LKS Trzebownisko 3-1 Leśna Wólka Podleśna

Kolejka 16 - 5 kwietnia

LKS Trzebownisko 2-1 Astra Medynia Głogowska
Leśna Wólka Podleśna 3-0 Błękit Żołynia
(wo)
na boisku 0-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Jawor Krzemienica 1-2 Wola Dalsza
Start Brzóza Stadnicka 2-0 Pogórze Husów
Dąb Kosina 5-3 Pogórze Bachórz
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-1 Palkovia Palikówka
Sawa Sonina 1-0 Tatyna Dylągówka

Kolejka 17 - 11-13 kwietnia

Astra Medynia Głogowska 1-1 Sawa Sonina
Tatyna Dylągówka 0-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Palkovia Palikówka 2-3 Dąb Kosina
Pogórze Bachórz 0-3 Start Brzóza Stadnicka
Pogórze Husów 3-0 Jawor Krzemienica
Wola Dalsza 4-3 Leśna Wólka Podleśna
Błękit Żołynia 0-1 LKS Trzebownisko

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Błękit Żołynia 1-1 Astra Medynia Głogowska
LKS Trzebownisko 2-3 Wola Dalsza
Leśna Wólka Podleśna 2-1 Pogórze Husów
Jawor Krzemienica 2-1 Pogórze Bachórz
Start Brzóza Stadnicka 2-0 Palkovia Palikówka
Dąb Kosina 1-4 Tatyna Dylągówka
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 Sawa Sonina

Kolejka 19 - 26 kwietnia

Astra Medynia Głogowska 1-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Sawa Sonina 7-0 Dąb Kosina
Tatyna Dylągówka 3-1 Start Brzóza Stadnicka
Palkovia Palikówka 6-1 Jawor Krzemienica
Pogórze Bachórz 2-1 Leśna Wólka Podleśna
Pogórze Husów 1-5 LKS Trzebownisko
Wola Dalsza 1-0 Błękit Żołynia

Kolejka 20 - 3 maja

Wola Dalsza 2-2 Astra Medynia Głogowska
Błękit Żołynia 7-2 Pogórze Husów
LKS Trzebownisko 8-2 Pogórze Bachórz
Leśna Wólka Podleśna 1-4 Palkovia Palikówka
Jawor Krzemienica 0-4 Tatyna Dylągówka
Start Brzóza Stadnicka 1-4 Sawa Sonina
Dąb Kosina 2-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka

Kolejka 21 - 10 maja

Astra Medynia Głogowska 3-1 Dąb Kosina
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 6-0 Start Brzóza Stadnicka
Sawa Sonina 3-1 Jawor Krzemienica
Tatyna Dylągówka 0-2 Leśna Wólka Podleśna
Palkovia Palikówka 0-1 LKS Trzebownisko
Pogórze Bachórz 4-1 Błękit Żołynia
Pogórze Husów 1-1 Wola Dalsza

Kolejka 22 - 17 maja

Pogórze Husów 2-4 Astra Medynia Głogowska
Wola Dalsza 4-0 Pogórze Bachórz
Błękit Żołynia 2-0 Palkovia Palikówka
LKS Trzebownisko 2-1 Tatyna Dylągówka
Leśna Wólka Podleśna 2-1 Sawa Sonina
Jawor Krzemienica 0-4 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Start Brzóza Stadnicka 2-1 Dąb Kosina

Kolejka 23 - 24 maja

Astra Medynia Głogowska 2-0 Start Brzóza Stadnicka
Dąb Kosina 5-0 Jawor Krzemienica
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2-1 Leśna Wólka Podleśna
Sawa Sonina 4-2 LKS Trzebownisko
Tatyna Dylągówka 0-2 Błękit Żołynia
Palkovia Palikówka 1-2 Wola Dalsza
Pogórze Bachórz 4-2 Pogórze Husów

Kolejka 24 - 31 maja

Pogórze Bachórz 1-7 Astra Medynia Głogowska
Pogórze Husów 6-2 Palkovia Palikówka
Wola Dalsza 1-2 Tatyna Dylągówka
Błękit Żołynia 0-3 Sawa Sonina
LKS Trzebownisko 2-5 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Leśna Wólka Podleśna 3-1 Dąb Kosina
Jawor Krzemienica 1-2 Start Brzóza Stadnicka

Kolejka 25 - 7 czerwca

Jawor Krzemienica 1-4 Astra Medynia Głogowska
Start Brzóza Stadnicka 4-1 Leśna Wólka Podleśna
Dąb Kosina 2-5 LKS Trzebownisko
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-2 Błękit Żołynia
Sawa Sonina 4-2 Wola Dalsza
Tatyna Dylągówka 5-2 Pogórze Husów
Palkovia Palikówka 3-1 Pogórze Bachórz

Kolejka 26 - 14 czerwca

Astra Medynia Głogowska 3-1 Palkovia Palikówka
Pogórze Bachórz 2-2 Tatyna Dylągówka
Pogórze Husów 3-4 Sawa Sonina
Wola Dalsza 3-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Błękit Żołynia 2-1 Dąb Kosina
LKS Trzebownisko 3-2 Start Brzóza Stadnicka
Leśna Wólka Podleśna 5-1 Jawor Krzemienica

Klasa okręgowa 2008/2009 (Rzeszów)

Klasa A 2008/2009 (Rzeszów I)

Klasa B 2008/2009 (Rzeszów III - Łańcut)
Klasa B 2008/2009 (Rzeszów IV - Łańcut)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas