[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2008/2009, grupa: Rzeszów IV - Łańcut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Łąka (k. Łańcuta) 26 60 19 3 4 97-34 9 2 2 53-19 10 1 2 44-15
2.  Brzeg Białobrzegi 25 59 18 5 2 65-31 8 3 1 29-15 10 2 1 36-16
3.  ŁKS Łukawiec 26 56 17 5 4 60-32 10 2 1 40-16 7 3 3 20-16
4.  Stobierna-Krzywe Stobierna 25 46 15 1 9 56-41 8 1 4 33-22 7 0 5 23-19
5.  Plantator Nienadówka 25 45 13 6 6 63-32 10 0 3 40-14 3 6 3 23-18
6.  KS Stobierna 26 38 11 5 10 52-44 7 2 4 29-17 4 3 6 23-27
7.  Rzemieślnik Strażów 26 37 10 7 9 49-46 6 4 3 26-19 4 3 6 23-27
8.  LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 26 33 10 3 13 53-54 4 1 8 27-29 6 2 5 26-25 4 6 2 0 2 14-12
9.  Zorza Trzeboś 26 33 10 3 13 54-49 4 2 7 22-21 6 1 6 32-28 4 6 2 0 2 10-10
10.  KS II Zaczernie 26 33 9 6 11 63-63 6 4 3 37-28 3 2 8 26-35 4 6 2 0 2 8-10
11.  Wisłok Czarna 25 28 7 7 11 42-60 4 4 4 24-26 3 3 7 18-34
12.  Herkules Trzebuska 24 21 6 3 15 34-65 3 3 6 14-25 3 0 9 20-40
13.  Szarotka Rogóżno 26 13 4 1 21 30-84 3 0 10 17-37 1 1 11 13-47
14.  Las Zalesie 26 7 2 1 23 28-111 1 0 12 14-53 1 1 11 14-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Łąka (k. Łańcuta)    1-2 2-0 3-2 1-1 3-0 4-1 3-4 5-2 3-3 5-0 5-1 8-3 10-0 
 2 Brzeg Białobrzegi1-1     0-1 6-1 3-1 1-1 1-0 2-1 4-2 2-1 2-2 3-2 4-2 
 3 ŁKS Łukawiec4-2 6-2     2-0 2-2 3-0* 1-2 3-1 2-2 3-1 3-0 4-3 4-1 3-0 
 4 Stobierna-Krzywe Stobierna0-4 0-3* 1-3     1-2 4-2 2-2 4-1 2-1 1-0 4-0 5-3 1-0 8-1 
 5 Plantator Nienadówka4-2 0-1 3-0 1-2     3-0 3-1 3-2 0-1 5-4 2-1 6-0 4-0 6-0 
 6 KS Stobierna1-5 1-2 0-0 0-1 2-1     2-0 1-2 3-1 2-2 4-0 2-1 6-0 5-2 
 7 Rzemieślnik Strażów0-4 2-2 2-2 1-2 2-2 4-0     0-0 1-3 3-1 4-2 2-1 2-0 3-0 
 8 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów1-4 1-3 1-2 0-2 2-2 5-2 2-3     4-5 1-3 0-2 5-0 1-0 4-1 
 9 Zorza Trzeboś0-3 1-2 0-1 2-0 0-2 1-1 1-4 2-3     3-0 2-3 3-1 6-0 1-1 
 10 KS II Zaczernie2-3 1-1 4-2 3-1 1-1 0-5 2-2 2-6 3-0*     3-3 3-0 6-1 7-3 
 11 Wisłok Czarna1-3 1-3 1-5 1-1 1-1 3-3 1-1 2-1 7-4     2-3 2-1 2-0 
 12 Herkules Trzebuska0-3* 1-4 1-1 0-4 0-3 3-2 2-1 1-3 1-2 0-0     1-1 4-1 
 13 Szarotka Rogóżno0-6 1-3 1-2 0-3* 2-1 2-4 1-3 0-1 0-3 3-0* 4-3 2-5     1-3 
 14 Las Zalesie1-4 0-8 0-1 1-5 1-7 0-4 2-0 2-3 1-8 1-5 1-2 1-2 3-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Zorza Trzeboś 2-0 Stobierna-Krzywe Stobierna
Szarotka Rogóżno 2-4 KS Stobierna
ŁKS Łukawiec 3-1 KS II Zaczernie
Las Zalesie 1-4 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Brzeg Białobrzegi - Herkules Trzebuska
(wo)
na boisku 4-0, udział nieuprawnionych zawodników w obu drużynach
Rzemieślnik Strażów 4-2 Wisłok Czarna
LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 2-2 Plantator Nienadówka

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Herkules Trzebuska 3-2 Rzemieślnik Strażów 27 sierpnia
LKS Łąka (k. Łańcuta) 1-2 Brzeg Białobrzegi
KS II Zaczernie 7-3 Las Zalesie
KS Stobierna 0-0 ŁKS Łukawiec
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-0 Szarotka Rogóżno
Plantator Nienadówka 0-1 Zorza Trzeboś
Wisłok Czarna 1-1 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Szarotka Rogóżno 2-1 Plantator Nienadówka
ŁKS Łukawiec 2-0 Stobierna-Krzywe Stobierna
Las Zalesie 0-4 KS Stobierna
Brzeg Białobrzegi 2-1 KS II Zaczernie
Wisłok Czarna 2-3 Herkules Trzebuska
LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 4-5 Zorza Trzeboś
LKS Łąka (k. Łańcuta) 4-1 Rzemieślnik Strażów

Kolejka 4 - 24 sierpnia

LKS Łąka (k. Łańcuta) 5-0 Wisłok Czarna
KS II Zaczernie 2-2 Rzemieślnik Strażów
KS Stobierna 1-2 Brzeg Białobrzegi
Stobierna-Krzywe Stobierna 8-1 Las Zalesie
Plantator Nienadówka 3-0 ŁKS Łukawiec
Zorza Trzeboś 6-0 Szarotka Rogóżno
Herkules Trzebuska 2-1 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów

Kolejka 5 - 31 sierpnia

ŁKS Łukawiec 2-2 Zorza Trzeboś
Las Zalesie 1-7 Plantator Nienadówka
Brzeg Białobrzegi 6-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
Rzemieślnik Strażów 4-0 KS Stobierna
Wisłok Czarna 7-4 KS II Zaczernie
Herkules Trzebuska 0-3 LKS Łąka (k. Łańcuta)
(wo)
mecz przerwany w 7. minucie przy stanie 0-0, zawodnik gospodarzy uderzył sędziego
LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 1-0 Szarotka Rogóżno

Kolejka 6 - 7 września

KS II Zaczernie 3-0 Herkules Trzebuska
KS Stobierna 4-0 Wisłok Czarna
Stobierna-Krzywe Stobierna 2-2 Rzemieślnik Strażów
Plantator Nienadówka 0-1 Brzeg Białobrzegi
Zorza Trzeboś 1-1 Las Zalesie
Szarotka Rogóżno 1-2 ŁKS Łukawiec
LKS Łąka (k. Łańcuta) 3-4 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów

Kolejka 7 - 14 września

Las Zalesie 3-4 Szarotka Rogóżno
Brzeg Białobrzegi 4-2 Zorza Trzeboś
Rzemieślnik Strażów 2-2 Plantator Nienadówka
Wisłok Czarna - Stobierna-Krzywe Stobierna
nie odbył się; drużyna gospodarzy nie posiadała ważnych kart zdrowia
Herkules Trzebuska 0-3 KS Stobierna
LKS Łąka (k. Łańcuta) 3-3 KS II Zaczernie
LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 1-2 ŁKS Łukawiec

Kolejka 8 - 21 września

KS Stobierna 1-5 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Stobierna-Krzywe Stobierna 5-3 Herkules Trzebuska
Plantator Nienadówka 2-1 Wisłok Czarna
Zorza Trzeboś 1-4 Rzemieślnik Strażów
Szarotka Rogóżno 1-3 Brzeg Białobrzegi
ŁKS Łukawiec 3-0 Las Zalesie
KS II Zaczernie 2-6 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów

Kolejka 9 - 28 września

Brzeg Białobrzegi 0-1 ŁKS Łukawiec
Rzemieślnik Strażów 2-0 Szarotka Rogóżno
Wisłok Czarna 2-1 Zorza Trzeboś
Herkules Trzebuska - Plantator Nienadówka
odwołany z powodu niedopuszczenia boiska Herkulesa do rozgrywek
LKS Łąka (k. Łańcuta) 3-2 Stobierna-Krzywe Stobierna
KS II Zaczernie 0-5 KS Stobierna
LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 4-1 Las Zalesie

Kolejka 10 - 5 października

Stobierna-Krzywe Stobierna 1-0 KS II Zaczernie
Plantator Nienadówka 4-2 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Zorza Trzeboś 3-1 Herkules Trzebuska
Szarotka Rogóżno 4-3 Wisłok Czarna
ŁKS Łukawiec 1-2 Rzemieślnik Strażów
Las Zalesie 0-8 Brzeg Białobrzegi
KS Stobierna 1-2 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów

Kolejka 11 - 12 października

Rzemieślnik Strażów 3-0 Las Zalesie
Wisłok Czarna 1-5 ŁKS Łukawiec
Herkules Trzebuska 1-1 Szarotka Rogóżno
LKS Łąka (k. Łańcuta) 5-2 Zorza Trzeboś
KS II Zaczernie 1-1 Plantator Nienadówka
KS Stobierna 0-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 1-3 Brzeg Białobrzegi

Kolejka 12 - 19 października

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 0-2 Stobierna-Krzywe Stobierna
Plantator Nienadówka 3-0 KS Stobierna
Zorza Trzeboś 3-0 KS II Zaczernie
Szarotka Rogóżno 0-6 LKS Łąka (k. Łańcuta)
ŁKS Łukawiec 4-3 Herkules Trzebuska
Las Zalesie 1-2 Wisłok Czarna
Brzeg Białobrzegi 1-0 Rzemieślnik Strażów

Kolejka 13 - 26 października

Rzemieślnik Strażów 0-0 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
Wisłok Czarna 1-3 Brzeg Białobrzegi
Herkules Trzebuska 4-1 Las Zalesie
LKS Łąka (k. Łańcuta) 2-0 ŁKS Łukawiec
KS II Zaczernie 6-1 Szarotka Rogóżno
KS Stobierna 3-1 Zorza Trzeboś
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-2 Plantator Nienadówka

Kolejka 14 - 22 kwietnia

Plantator Nienadówka 3-2 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Stobierna-Krzywe Stobierna 2-1 Zorza Trzeboś
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
KS Stobierna 6-0 Szarotka Rogóżno
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
KS II Zaczernie 4-2 ŁKS Łukawiec
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
LKS Łąka (k. Łańcuta) 10-0 Las Zalesie
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Herkules Trzebuska 1-4 Brzeg Białobrzegi
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany
Wisłok Czarna 3-3 Rzemieślnik Strażów
w pierwotnym terminie (22 marca) mecz odwołany

Kolejka 15 - 29 marca

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 0-2 Wisłok Czarna
Rzemieślnik Strażów 2-1 Herkules Trzebuska
Brzeg Białobrzegi 1-1 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Las Zalesie 1-5 KS II Zaczernie
ŁKS Łukawiec 3-0 KS Stobierna
(wo)
na boisku 1-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Szarotka Rogóżno 0-3 Stobierna-Krzywe Stobierna
(wo)
na boisku 0-3 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zorza Trzeboś 0-2 Plantator Nienadówka

Kolejka 16 - 5 kwietnia

Zorza Trzeboś 2-3 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
Rzemieślnik Strażów 0-4 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Plantator Nienadówka 4-0 Szarotka Rogóżno
Stobierna-Krzywe Stobierna 1-3 ŁKS Łukawiec
KS Stobierna 5-2 Las Zalesie
KS II Zaczernie 1-1 Brzeg Białobrzegi
Herkules Trzebuska 0-0 Wisłok Czarna

Kolejka 17 - 11-13 kwietnia

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 5-0 Herkules Trzebuska
Wisłok Czarna 1-3 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Rzemieślnik Strażów 3-1 KS II Zaczernie
Brzeg Białobrzegi 1-1 KS Stobierna
Las Zalesie 1-5 Stobierna-Krzywe Stobierna
ŁKS Łukawiec 2-2 Plantator Nienadówka
Szarotka Rogóżno 0-3 Zorza Trzeboś

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Szarotka Rogóżno 0-1 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
Zorza Trzeboś 0-1 ŁKS Łukawiec
Plantator Nienadówka 6-0 Las Zalesie
Stobierna-Krzywe Stobierna 0-3 Brzeg Białobrzegi
(wo)
na boisku 1-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
KS Stobierna 2-0 Rzemieślnik Strażów
KS II Zaczernie 3-3 Wisłok Czarna
LKS Łąka (k. Łańcuta) 5-1 Herkules Trzebuska

Kolejka 19 - 26 kwietnia

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 1-4 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Herkules Trzebuska 1-2 KS II Zaczernie
Wisłok Czarna 1-1 KS Stobierna
Rzemieślnik Strażów 1-2 Stobierna-Krzywe Stobierna
Brzeg Białobrzegi 3-1 Plantator Nienadówka
Las Zalesie 1-8 Zorza Trzeboś
ŁKS Łukawiec 4-1 Szarotka Rogóżno

Kolejka 20 - 3 maja

ŁKS Łukawiec 3-1 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
Szarotka Rogóżno 1-3 Las Zalesie
Zorza Trzeboś 1-2 Brzeg Białobrzegi
Plantator Nienadówka 3-1 Rzemieślnik Strażów
Stobierna-Krzywe Stobierna 4-0 Wisłok Czarna
KS Stobierna 2-1 Herkules Trzebuska
KS II Zaczernie 2-3 LKS Łąka (k. Łańcuta)

Kolejka 21 - 10 maja

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 1-3 KS II Zaczernie
LKS Łąka (k. Łańcuta) 3-0 KS Stobierna
Herkules Trzebuska 0-4 Stobierna-Krzywe Stobierna
Wisłok Czarna 1-1 Plantator Nienadówka
Rzemieślnik Strażów 1-3 Zorza Trzeboś
Brzeg Białobrzegi 3-2 Szarotka Rogóżno
Las Zalesie 0-1 ŁKS Łukawiec

Kolejka 22 - 17 maja

Las Zalesie 2-3 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
ŁKS Łukawiec 6-2 Brzeg Białobrzegi
Szarotka Rogóżno 1-3 Rzemieślnik Strażów
Zorza Trzeboś 2-3 Wisłok Czarna
Plantator Nienadówka 6-0 Herkules Trzebuska
Stobierna-Krzywe Stobierna 0-4 LKS Łąka (k. Łańcuta)
KS Stobierna 2-2 KS II Zaczernie

Kolejka 23 - 24 maja

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 5-2 KS Stobierna
KS II Zaczernie 3-1 Stobierna-Krzywe Stobierna
LKS Łąka (k. Łańcuta) 1-1 Plantator Nienadówka
Herkules Trzebuska 1-3 Zorza Trzeboś
Wisłok Czarna 2-1 Szarotka Rogóżno
Rzemieślnik Strażów 2-2 ŁKS Łukawiec
Brzeg Białobrzegi 4-2 Las Zalesie

Kolejka 24 - 31 maja

Brzeg Białobrzegi 2-1 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
Las Zalesie 2-0 Rzemieślnik Strażów
ŁKS Łukawiec 3-0 Wisłok Czarna
Szarotka Rogóżno 2-5 Herkules Trzebuska
Zorza Trzeboś 0-3 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Plantator Nienadówka 5-4 KS II Zaczernie
Stobierna-Krzywe Stobierna 4-2 KS Stobierna

Kolejka 25 - 7 czerwca

Stobierna-Krzywe Stobierna 4-1 LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów
KS Stobierna 2-1 Plantator Nienadówka
KS II Zaczernie 3-0 Zorza Trzeboś
(wo)
na boisku 1-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
LKS Łąka (k. Łańcuta) 8-3 Szarotka Rogóżno
Herkules Trzebuska 1-1 ŁKS Łukawiec
Wisłok Czarna 2-0 Las Zalesie
Rzemieślnik Strażów 2-2 Brzeg Białobrzegi

REKLAMA

Kolejka 26 - 14 czerwca

LKS Budy Łańcuckie/Korniaktów 2-3 Rzemieślnik Strażów
Brzeg Białobrzegi 2-2 Wisłok Czarna
Las Zalesie 1-2 Herkules Trzebuska
ŁKS Łukawiec 4-2 LKS Łąka (k. Łańcuta)
Szarotka Rogóżno 3-0 KS II Zaczernie
(wo)
na boisku 4-6 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zorza Trzeboś 1-1 KS Stobierna
Plantator Nienadówka 1-2 Stobierna-Krzywe Stobierna

Klasa A 2008/2009 (Rzeszów II - Łańcut)

Klasa B 2008/2009 (Rzeszów III - Łańcut)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas