[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Rybnik
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Rydułtowy 30 76 24 4 2 101-25 13 2 0 57-7 11 2 2 44-18
2.  Forteca Świerklany 30 65 20 5 5 93-37 10 3 2 43-18 10 2 3 50-19
3.  Czarni Przegędza 30 59 18 5 7 65-29 13 1 1 46-10 5 4 6 19-19
4.  TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 30 56 17 5 8 60-31 8 3 4 25-18 9 2 4 35-13
5.  Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 30 43 12 7 11 62-53 9 4 2 35-16 3 3 9 27-37
6.  KS Wielopole (Rybnik) 30 41 13 2 15 45-74 8 1 6 23-29 5 1 9 22-45 4 9 3 0 1 4-3
7.  Orzeł Jankowice 30 41 12 5 13 45-67 6 3 6 24-29 6 2 7 21-38 4 4 1 1 2 2-2
8.  Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 30 41 11 8 11 36-47 6 3 6 19-23 5 5 5 17-24 4 4 1 1 2 3-4
9.  MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 39 11 6 13 59-56 8 1 6 35-30 3 5 7 24-26
10.  LKS Baranowice (Żory) 30 38 11 5 14 42-60 6 3 6 25-31 5 2 8 17-29
11.  Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 37 11 4 15 45-54 6 2 7 25-27 5 2 8 20-27
12.  Polonia Łaziska Rybnickie 30 35 10 5 15 64-68 5 4 6 33-31 5 1 9 31-37
13.  Orzeł Palowice 30 33 9 6 15 40-50 3 5 7 16-23 6 1 8 24-27
14.  LKS Skrbeńsko 30 29 8 5 17 51-66 5 2 8 31-35 3 3 9 20-31
15.  Górnik Boguszowice (Rybnik) 30 25 7 4 19 33-90 3 2 10 11-40 4 2 9 22-50
16.  Energetyk ROW II Rybnik 30 22 6 4 20 29-63 4 1 10 23-32 2 3 10 6-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Naprzód Rydułtowy    4-2 2-0 0-0 3-0 6-1 3-0 0-0 2-0 1-0 5-1 4-1 6-2 4-0 9-0 8-0 
 2 Forteca Świerklany2-2     2-2 2-0 3-0 6-1 7-0 3-1 3-3 2-0 0-2 3-0 1-4 4-3 3-0 2-0 
 3 Czarni Przegędza1-5 1-0     1-0 4-3 4-0 8-1 6-0 4-0 4-0 2-0 5-0 1-0 1-1 3-0 1-0 
 4 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)2-0 0-3* 1-0     2-2 6-2 0-3 2-3 1-0 0-1 3-2 2-1 1-1 1-0 4-0 0-0 
 5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)1-1 3-1 2-0 0-1     2-2 1-2 1-1 1-1 2-0 5-2 4-1 2-1 3-1 5-2 3-0* 
 6 KS Wielopole (Rybnik)3-2 2-2 1-0 3-5 1-0     1-0 2-0 0-5 0-1 1-2 2-6 3-0 1-5 2-1 1-0 
 7 Orzeł Jankowice3-4 1-5 0-2 0-5 3-3 0-1     2-0 1-1 3-2 1-1 2-0 2-1 3-1 2-3 1-0 
 8 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski)0-1 0-4 0-2 2-2 0-2 3-0 0-0     2-1 3-1 2-1 4-3 0-2 2-0 0-3* 1-1 
 9 MKS 32 Radziejów (Rybnik)0-5 2-2 3-0 0-1 5-2 4-2 5-4 1-3     1-3 1-0 3-0* 1-3 3-1 2-3 4-1 
 10 LKS Baranowice (Żory)1-2 1-7 1-0 1-4 3-1 2-1 2-4 1-3 1-1     3-0* 1-1 2-1 1-1 5-3 0-2 
 11 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)1-5 0-2 0-0 0-2 2-1 4-1 3-0 0-3* 0-4 2-3     0-3 4-0 3-3 3-0* 3-0 
 12 Polonia Łaziska Rybnickie0-2 1-6 2-2 0-5 3-1 2-5 5-1 0-0 5-0 1-1 1-1     2-4 3-0 7-1 1-2 
 13 Orzeł Palowice0-4 3-4 1-2 0-3 2-2 0-1 0-1 1-1 1-1 1-0 2-0 4-2     0-1 1-1 0-0 
 14 LKS Skrbeńsko1-5 0-2 3-3 2-1 6-0 1-3 1-2 4-0 3-2 0-4 0-3 1-5 1-2     3-3 5-0 
 15 Górnik Boguszowice (Rybnik)1-3 0-7 1-4 0-6 0-2 1-2 1-1 0-1 0-4 1-1 1-4 1-5 1-0 2-0     1-0 
 16 Energetyk ROW II Rybnik2-3 1-3 0-2 2-0 0-8 4-0 1-2 1-1 2-1 8-0 0-1 1-3 0-3* 0-3* 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-2 Orzeł Palowice 10 sierpnia, 17:00
KS Wielopole (Rybnik) 1-0 Energetyk ROW II Rybnik 9 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 1-5 Forteca Świerklany 9 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-3 LKS Baranowice (Żory) 9 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 9 sierpnia, 17:00
Czarni Przegędza 1-1 LKS Skrbeńsko 10 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 5-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 10 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 0-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 9 sierpnia, 17:00
zmiana gospodarza, mecz w Rydułtowach

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Orzeł Palowice 1-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 17 sierpnia, 17:00
Naprzód Rydułtowy 2-0 Czarni Przegędza 16 sierpnia, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 0-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 16 sierpnia, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 5-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 17 sierpnia, 17:00
Forteca Świerklany 0-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 17 sierpnia, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 1-2 Orzeł Jankowice 17 sierpnia, 17:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 3-0 KS Wielopole (Rybnik) 16 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-0 LKS Skrbeńsko 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

KS Wielopole (Rybnik) 3-0 Orzeł Palowice 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Jankowice 2-0 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 23 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Energetyk ROW II Rybnik 23 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-7 Forteca Świerklany 23 sierpnia, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-1 LKS Baranowice (Żory) 23 sierpnia, 17:00
Czarni Przegędza 4-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 24 sierpnia, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-2 Naprzód Rydułtowy 24 sierpnia, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-1 LKS Skrbeńsko 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Orzeł Palowice 0-1 LKS Skrbeńsko 31 sierpnia, 16:30
Naprzód Rydułtowy 2-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 31 sierpnia, 11:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-1 Polonia Łaziska Rybnickie 30 sierpnia, 16:30
LKS Baranowice (Żory) 1-0 Czarni Przegędza 31 sierpnia, 16:30
Forteca Świerklany 2-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 31 sierpnia, 16:30
Energetyk ROW II Rybnik 1-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 31 sierpnia, 16:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 2-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 31 sierpnia, 16:30
KS Wielopole (Rybnik) 1-0 Orzeł Jankowice 31 sierpnia, 16:30

Kolejka 5 - 6-7 września

Orzeł Jankowice 2-1 Orzeł Palowice 6 września, 16:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-1 KS Wielopole (Rybnik) 6 września, 16:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 6 września, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-0 Energetyk ROW II Rybnik 7 września, 16:30
Czarni Przegędza 1-0 Forteca Świerklany 7 września, 16:30
Polonia Łaziska Rybnickie 1-1 LKS Baranowice (Żory) 7 września, 16:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 6 września, 16:30
LKS Skrbeńsko 1-5 Naprzód Rydułtowy 7 września, 16:30

Kolejka 6 - 13-14 września

Orzeł Palowice 0-4 Naprzód Rydułtowy 14 września, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-1 LKS Skrbeńsko 13 września, 16:30
LKS Baranowice (Żory) 1-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 14 września, 16:30
Forteca Świerklany 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 14 września, 16:30
Energetyk ROW II Rybnik 0-2 Czarni Przegędza 14 września, 16:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 2-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 14 września, 16:30
KS Wielopole (Rybnik) 2-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 14 września, 16:30
Orzeł Jankowice 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 13 września, 16:30

Kolejka 7 - 20-21 września

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Orzeł Palowice 21 września, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 Orzeł Jankowice 20 września, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 6-2 KS Wielopole (Rybnik) 20 września, 16:00
Czarni Przegędza 6-0 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 21 września, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-2 Energetyk ROW II Rybnik 21 września, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-2 Forteca Świerklany 20 września, 16:00
LKS Skrbeńsko 0-4 LKS Baranowice (Żory) 21 września, 16:00
Naprzód Rydułtowy 3-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Orzeł Palowice 2-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 28 września, 15:30
LKS Baranowice (Żory) 1-2 Naprzód Rydułtowy 28 września, 15:30
Forteca Świerklany 4-3 LKS Skrbeńsko 28 września, 15:30
Energetyk ROW II Rybnik 2-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 28 września, 15:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 4-3 Polonia Łaziska Rybnickie 28 września, 15:30
KS Wielopole (Rybnik) 1-0 Czarni Przegędza 28 września, 15:30
Orzeł Jankowice 0-5 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 27 września, 15:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 28 września, 15:30
(wo)
w zespole gości wystąpił nieuprawiony zawodnik

Kolejka 9 - 4-5 października

Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Orzeł Palowice 4 października, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4 października, 15:00
Czarni Przegędza 8-1 Orzeł Jankowice 5 października, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-5 KS Wielopole (Rybnik) 5 października, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-3 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 4 października, 15:00
LKS Skrbeńsko 5-0 Energetyk ROW II Rybnik 4 października, 15:00
Naprzód Rydułtowy 4-2 Forteca Świerklany 4 października, 15:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-0 LKS Baranowice (Żory) 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Orzeł Palowice 1-0 LKS Baranowice (Żory) 12 października, 14:30
Forteca Świerklany 3-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 12 października, 14:30
Energetyk ROW II Rybnik 2-3 Naprzód Rydułtowy 12 października, 14:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 2-0 LKS Skrbeńsko 12 października, 14:30
KS Wielopole (Rybnik) 0-5 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 12 października, 14:30
Orzeł Jankowice 2-0 Polonia Łaziska Rybnickie 11 października, 14:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Czarni Przegędza 12 października, 14:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-6 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 11 października, 14:30

Kolejka 11 - 18-19 października

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-1 Orzeł Palowice 18 października, 14:30
Czarni Przegędza 3-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 19 października, 14:30
Polonia Łaziska Rybnickie 1-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 19 października, 14:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5-4 Orzeł Jankowice 18 października, 14:30
LKS Skrbeńsko 1-3 KS Wielopole (Rybnik) 19 października, 14:30
Naprzód Rydułtowy 0-0 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 18 października, 14:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-0 Energetyk ROW II Rybnik 18 października, 14:30
(wo)
na boisku 2-2, w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Baranowice (Żory) 1-7 Forteca Świerklany 19 października, 14:30

Kolejka 12 - 25-26 października

Orzeł Palowice 3-4 Forteca Świerklany 26 października, 14:30
Energetyk ROW II Rybnik 8-0 LKS Baranowice (Żory) 26 października, 14:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 26 października, 14:30
KS Wielopole (Rybnik) 3-2 Naprzód Rydułtowy 26 października, 14:30
Orzeł Jankowice 3-1 LKS Skrbeńsko 25 października, 14:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-4 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 26 października, 14:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-5 Polonia Łaziska Rybnickie 25 października, 14:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-0 Czarni Przegędza 25 października, 14:30

Kolejka 13 - 2 listopada

Czarni Przegędza 1-0 Orzeł Palowice 2 listopada, 14:00
Polonia Łaziska Rybnickie 0-5 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2 listopada, 14:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 2-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 2 listopada, 14:00
LKS Skrbeńsko 0-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2 listopada, 14:00
Naprzód Rydułtowy 3-0 Orzeł Jankowice 2 listopada, 14:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-2 KS Wielopole (Rybnik) 11 listopada, 14:00
LKS Baranowice (Żory) 1-3 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 2 listopada, 14:00
Forteca Świerklany 2-0 Energetyk ROW II Rybnik 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Orzeł Palowice 0-0 Energetyk ROW II Rybnik 8 listopada, 13:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-4 Forteca Świerklany 9 listopada, 13:30
KS Wielopole (Rybnik) 0-1 LKS Baranowice (Żory) 9 listopada, 13:30
Orzeł Jankowice 3-3 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 8 listopada, 13:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-5 Naprzód Rydułtowy 9 listopada, 13:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 2-0 LKS Skrbeńsko 8 listopada, 13:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 8 listopada, 13:30
Czarni Przegędza 5-0 Polonia Łaziska Rybnickie 9 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Polonia Łaziska Rybnickie 2-4 Orzeł Palowice 16 listopada, 13:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-0 Czarni Przegędza 15 listopada, 13:30
LKS Skrbeńsko 2-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 15 listopada, 13:30
Naprzód Rydułtowy 9-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 15 listopada, 13:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 5-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 15 listopada, 13:30
LKS Baranowice (Żory) 2-4 Orzeł Jankowice 16 listopada, 13:30
Forteca Świerklany 6-1 KS Wielopole (Rybnik) 16 listopada, 13:30
Energetyk ROW II Rybnik 1-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 22-23 listopada

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-0 Naprzód Rydułtowy 21 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Palowice 1-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 22 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Energetyk ROW II Rybnik 4-0 KS Wielopole (Rybnik) 22 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Forteca Świerklany 7-0 Orzeł Jankowice 22 marca, 14:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:30) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Baranowice (Żory) 3-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 15 kwietnia, 16:00
(wo)
w zespole gości wystąpił nieuprawiony zawodnik / w pierwotnym (23 listopada, 13:30) i drugim (22 marca, 14:00) terminie odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 5-2 Górnik Boguszowice (Rybnik) 22 listopada, 13:30
LKS Skrbeńsko 3-3 Czarni Przegędza 22 marca, 14:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3-0 Polonia Łaziska Rybnickie 22 listopada, 13:30
(wo)
przerwany w 20. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 17 - 28-29 marca

LKS Skrbeńsko 1-5 Polonia Łaziska Rybnickie 28 marca, 15:00
zmiana gospodarza, mecz w Skrbeńsku
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-3 Orzeł Palowice 28 marca, 15:00
Czarni Przegędza 1-5 Naprzód Rydułtowy 29 marca, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 28 marca, 15:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-1 LKS Baranowice (Żory) 28 marca, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Forteca Świerklany 29 marca, 15:00
w Świerklanach
Orzeł Jankowice 1-0 Energetyk ROW II Rybnik 28 marca, 15:00
KS Wielopole (Rybnik) 2-0 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Orzeł Palowice 0-1 KS Wielopole (Rybnik) 5 kwietnia, 15:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-0 Orzeł Jankowice 5 kwietnia, 15:00
Energetyk ROW II Rybnik 0-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5 kwietnia, 15:00
Forteca Świerklany 3-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 5 kwietnia, 15:00
LKS Baranowice (Żory) 1-4 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 5 kwietnia, 15:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-0 Czarni Przegędza 4 kwietnia, 15:00
Naprzód Rydułtowy 4-1 Polonia Łaziska Rybnickie 4 kwietnia, 15:00
LKS Skrbeńsko 3-2 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

LKS Skrbeńsko 1-2 Orzeł Palowice 11 kwietnia, 15:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-5 Naprzód Rydułtowy 11 kwietnia, 15:00
Polonia Łaziska Rybnickie 3-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 11 kwietnia, 13:00
Czarni Przegędza 4-0 LKS Baranowice (Żory) 11 kwietnia, 15:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-3 Forteca Świerklany 11 kwietnia, 15:00
(wo)
w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-0 Energetyk ROW II Rybnik 11 kwietnia, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 11 kwietnia, 15:00
(wo)
w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik / na stadionie przy Kościelnej
Orzeł Jankowice 0-1 KS Wielopole (Rybnik) 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Orzeł Palowice 0-1 Orzeł Jankowice 19 kwietnia, 15:30
KS Wielopole (Rybnik) 1-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 19 kwietnia, 15:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 19 kwietnia, 15:30
(wo)
w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawiony zawodnik
Energetyk ROW II Rybnik 2-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 19 kwietnia, 15:30
Forteca Świerklany 2-2 Czarni Przegędza 19 kwietnia, 15:30
LKS Baranowice (Żory) 1-1 Polonia Łaziska Rybnickie 19 kwietnia, 15:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 18 kwietnia, 15:30
Naprzód Rydułtowy 4-0 LKS Skrbeńsko 18 kwietnia, 15:30

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Naprzód Rydułtowy 6-2 Orzeł Palowice 25 kwietnia, 16:00
LKS Skrbeńsko 6-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 25 kwietnia, 16:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-3 LKS Baranowice (Żory) 25 kwietnia, 16:00
Polonia Łaziska Rybnickie 1-6 Forteca Świerklany 26 kwietnia, 11:00
Czarni Przegędza 1-0 Energetyk ROW II Rybnik 25 kwietnia, 16:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-3 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 25 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-2 KS Wielopole (Rybnik) 25 kwietnia, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Orzeł Jankowice 26 kwietnia, 16:00
na stadionie przy Kościelnej

Kolejka 22 - 2-3 maja

Orzeł Palowice 2-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3 maja, 16:30
Orzeł Jankowice 2-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 2 maja, 16:30
KS Wielopole (Rybnik) 3-5 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3 maja, 16:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-2 Czarni Przegędza 2 maja, 16:30
Energetyk ROW II Rybnik 1-3 Polonia Łaziska Rybnickie 3 maja, 16:30
Forteca Świerklany 3-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 3 maja, 16:30
LKS Baranowice (Żory) 1-1 LKS Skrbeńsko 3 maja, 16:30
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 Naprzód Rydułtowy 2 maja, 16:30

Kolejka 23 - 9-10 maja

Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 2-1 Orzeł Palowice 9 maja, 16:30
Naprzód Rydułtowy 1-0 LKS Baranowice (Żory) 9 maja, 16:30
LKS Skrbeńsko 0-2 Forteca Świerklany 9 maja, 16:30
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-1 Energetyk ROW II Rybnik 10 maja, 16:30
Polonia Łaziska Rybnickie 0-0 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 10 maja, 16:30
Czarni Przegędza 4-0 KS Wielopole (Rybnik) 9 maja, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-3 Orzeł Jankowice 9 maja, 16:30
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 9 maja, 16:30

Kolejka 24 - 16-17 maja

Orzeł Palowice 1-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 17 maja, 16:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 17 maja, 16:30
na stadionie przy Kościelnej
Orzeł Jankowice 0-2 Czarni Przegędza 16 maja, 16:30
KS Wielopole (Rybnik) 2-6 Polonia Łaziska Rybnickie 17 maja, 16:30
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 2-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 17 maja, 16:30
Energetyk ROW II Rybnik 0-3 LKS Skrbeńsko 17 maja, 16:30
(wo)
na boisku 3-2, w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Forteca Świerklany 2-2 Naprzód Rydułtowy 17 maja, 16:30
LKS Baranowice (Żory) 3-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 16 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

LKS Baranowice (Żory) 2-1 Orzeł Palowice 24 maja, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 3-1 Forteca Świerklany 23 maja, 17:00
Naprzód Rydułtowy 8-0 Energetyk ROW II Rybnik 23 maja, 17:00
LKS Skrbeńsko 4-0 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 23 maja, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 4-2 KS Wielopole (Rybnik) 24 maja, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 5-1 Orzeł Jankowice 24 maja, 17:00
Czarni Przegędza 2-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 23 maja, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-0 Górnik Boguszowice (Rybnik) 23 maja, 17:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Orzeł Palowice 0-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 31 maja, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-4 Czarni Przegędza 30 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-3 Polonia Łaziska Rybnickie 30 maja, 17:00
na stadionie przy Kościelnej
Orzeł Jankowice 1-1 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 30 maja, 17:00
KS Wielopole (Rybnik) 1-5 LKS Skrbeńsko 31 maja, 17:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 0-1 Naprzód Rydułtowy 31 maja, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 0-8 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 31 maja, 17:00
Forteca Świerklany 2-0 LKS Baranowice (Żory) 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Forteca Świerklany 1-4 Orzeł Palowice 7 czerwca, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 0-2 Energetyk ROW II Rybnik 6 czerwca, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 6 czerwca, 17:00
Naprzód Rydułtowy 6-1 KS Wielopole (Rybnik) 6 czerwca, 17:00
LKS Skrbeńsko 1-2 Orzeł Jankowice 6 czerwca, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 6 czerwca, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 7-1 Górnik Boguszowice (Rybnik) 7 czerwca, 17:00
Czarni Przegędza 1-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 11 czerwca

Orzeł Palowice 1-2 Czarni Przegędza 11 czerwca, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-1 Polonia Łaziska Rybnickie 11 czerwca, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 0-4 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 11 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-3 LKS Skrbeńsko 11 czerwca, 17:00
na stadionie przy Kościelnej
Orzeł Jankowice 3-4 Naprzód Rydułtowy 11 czerwca, 17:00
KS Wielopole (Rybnik) 1-0 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 11 czerwca, 17:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 3-1 LKS Baranowice (Żory) 11 czerwca, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 1-3 Forteca Świerklany 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Energetyk ROW II Rybnik 0-3 Orzeł Palowice 14 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-2, w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Forteca Świerklany 3-1 Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 14 czerwca, 17:00
LKS Baranowice (Żory) 2-1 KS Wielopole (Rybnik) 14 czerwca, 17:00
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 1-2 Orzeł Jankowice 14 czerwca, 17:00
Naprzód Rydułtowy 5-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 14 czerwca, 17:00
LKS Skrbeńsko 3-3 Górnik Boguszowice (Rybnik) 14 czerwca, 17:00
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 0-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 14 czerwca, 17:00
Polonia Łaziska Rybnickie 2-2 Czarni Przegędza 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Orzeł Palowice 4-2 Polonia Łaziska Rybnickie 21 czerwca, 17:00
Czarni Przegędza 4-0 MKS 32 Radziejów (Rybnik) 21 czerwca, 17:00
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-0 LKS Skrbeńsko 21 czerwca, 17:00
Górnik Boguszowice (Rybnik) 1-3 Naprzód Rydułtowy 21 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-1 Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 21 czerwca, 17:00
na stadionie przy Kościelnej
Orzeł Jankowice 3-2 LKS Baranowice (Żory) 21 czerwca, 17:00
KS Wielopole (Rybnik) 2-2 Forteca Świerklany 21 czerwca, 17:00
Wicher Wilchwy (Wodzisław Śląski) 1-1 Energetyk ROW II Rybnik 21 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Katowice)

Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice I)

Klasa A 2008/2009 (Katowice)
Klasa A 2008/2009 (Tychy)

Klasa B 2008/2009 (Rybnik)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas