[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Katowice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AKS Mikołów 30 72 22 6 2 78-25 11 3 1 43-13 11 3 1 35-12
2.  Krupiński Suszec 30 66 21 3 6 73-36 9 2 4 38-26 12 1 2 35-10
3.  Nadwiślan Góra 30 62 19 5 6 75-34 11 2 2 39-17 8 3 4 36-17
4.  Urania Ruda Śląska 30 53 16 5 9 65-50 9 2 4 37-23 7 3 5 28-27
5.  LKS Bełk 30 50 15 5 10 59-40 9 2 4 34-15 6 3 6 25-25
6.  Leśnik Kobiór 30 49 15 4 11 55-40 9 1 5 31-14 6 3 6 24-26
7.  MKS Lędziny 30 48 14 6 10 59-38 9 2 4 39-19 5 4 6 20-19
8.  Śląsk Świętochłowice 30 47 14 5 11 52-54 5 3 7 25-34 9 2 4 27-20
9.  Czarni Piasek 30 46 12 10 8 57-37 6 6 3 37-18 6 4 5 20-19
10.  Sokół Wola 30 32 9 5 16 36-62 7 2 6 23-24 2 3 10 13-38
11.  Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 28 7 7 16 42-65 5 3 7 23-25 2 4 9 19-40 2 3 1 0 1 5-4
12.  Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 28 7 7 16 37-71 5 4 6 18-30 2 3 10 19-41 2 3 1 0 1 4-5
13.  Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 30 27 7 6 17 34-65 6 3 6 24-20 1 3 11 10-45
14.  Stal Chełm Śląski 30 25 7 4 19 29-57 6 2 7 19-22 1 2 12 10-35
15.  Orzeł Mokre (Mikołów) 30 23 6 5 19 38-70 3 4 8 17-29 3 1 11 21-41
16.  Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 30 21 6 3 21 33-78 4 2 9 14-32 2 1 12 19-46

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 AKS Mikołów    3-2 2-2 4-0 2-0 5-1 0-0 1-1 4-2 5-0 4-1 2-0 2-3 4-0 3-0 2-1 
 2 Krupiński Suszec1-2     3-2 0-5 0-1 3-1 1-3 2-1 3-1 5-1 3-3 2-2 4-0 2-1 3-2 6-1 
 3 Nadwiślan Góra3-1 0-0     3-2 2-2 1-3 2-1 2-1 0-2 2-1 5-0 4-0 3-0 1-0 8-3 3-1 
 4 Urania Ruda Śląska2-2 0-4 1-1     2-3 1-0 1-0 2-4 2-3 2-0 2-0 4-3 9-1 1-0 4-1 4-1 
 5 LKS Bełk2-2 0-1 3-1 0-2     0-0 0-1 1-2 2-1 5-0 2-1 5-0 2-0 3-1 5-1 4-2 
 6 Leśnik Kobiór0-2 0-1 0-1 2-0 2-1     0-0 1-2 2-1 3-0 6-1 1-2 5-1 2-0 5-1 2-1 
 7 MKS Lędziny0-2 1-3 0-2 6-1 5-2 2-3     3-1 0-0 1-1 5-2 3-0 4-2 4-0 1-0 4-0 
 8 Śląsk Świętochłowice0-2 1-4 2-1 2-2 2-4 0-2 1-1     2-2 2-4 1-3 4-1 2-0 2-0 0-5 4-3 
 9 Czarni Piasek2-2 2-3 1-1 1-1 2-3 5-1 2-0 0-1     2-2 1-1 4-0 4-1 7-0 3-1 1-1 
 10 Sokół Wola1-4 0-2 0-2 2-2 2-0 1-1 3-2 1-2 1-0     2-0 2-5 3-0 0-2 1-0 4-2 
 11 Unia Bieruń Stary (Bieruń)0-4 0-3 1-2 2-0 0-3 3-4 1-1 2-3 0-0 2-0     3-1 1-1 3-2 0-1 5-0 
 12 Ogrodnik Cielmice (Tychy)1-4 2-1 0-7 1-2 1-1 1-0 1-5 3-2 1-2 2-0 3-2     0-0 0-0 2-2 0-2 
 13 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)0-1 1-2 2-3 2-3 1-0 2-1 2-0 1-3 1-1 3-0 2-2 1-1     1-0 4-1 1-2 
 14 Stal Chełm Śląski0-1 0-3 2-0 0-3 1-1 1-4 1-3 0-1 1-3 2-0 1-1 2-1 3-0     2-1 3-0 
 15 Orzeł Mokre (Mikołów)0-3 0-4 0-3 1-2 0-2 1-1 1-2 0-2 0-1 2-2 2-0 2-2 3-1 2-2     3-2 
 16 Naprzód Lipiny (Świętochłowice)0-3 0-2 0-8 1-3 3-2 0-2 3-1 1-1 0-1 0-2 1-2 2-1 0-0 3-2 0-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-2 Leśnik Kobiór 9 sierpnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-1 Śląsk Świętochłowice 9 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Góra 5-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 10 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 9 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-0 Sokół Wola 9 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 3-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 9 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 2-3 LKS Bełk 10 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 4-2 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Leśnik Kobiór 5-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 17 sierpnia, 17:00
LKS Bełk 0-1 MKS Lędziny 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-1 Czarni Piasek 17 sierpnia, 11:30
Sokół Wola 1-4 AKS Mikołów 16 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Urania Ruda Śląska 16 sierpnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-3 Krupiński Suszec 16 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-1 Nadwiślan Góra 16 sierpnia, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-2 Stal Chełm Śląski 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Stal Chełm Śląski 1-4 Leśnik Kobiór 20 sierpnia, 17:00
Nadwiślan Góra 3-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 20 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 2-1 Śląsk Świętochłowice 20 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 20 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 2-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 20 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 2-2 Sokół Wola 20 sierpnia, 17:00
MKS Lędziny 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 20 sierpnia, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 LKS Bełk 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Leśnik Kobiór 2-1 LKS Bełk 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 24 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 3-2 MKS Lędziny 23 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-2 Czarni Piasek 24 sierpnia, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-4 AKS Mikołów 23 sierpnia, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-2 Urania Ruda Śląska 23 sierpnia, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-2 Krupiński Suszec 23 sierpnia, 17:00
Stal Chełm Śląski 2-0 Nadwiślan Góra 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Nadwiślan Góra 1-3 Leśnik Kobiór 30 sierpnia, 17:00
Krupiński Suszec 2-1 Stal Chełm Śląski 30 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 4-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 30 sierpnia, 17:00
AKS Mikołów 1-1 Śląsk Świętochłowice 30 sierpnia, 17:00
Czarni Piasek 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 3-0 Sokół Wola
LKS Bełk 5-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 30 sierpnia, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-5 MKS Lędziny 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3 września

Leśnik Kobiór 5-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 3 września, 17:00
Sokół Wola 2-0 LKS Bełk 3 września, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 3 września, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 MKS Lędziny 3 września, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-2 Czarni Piasek 3 września, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-3 AKS Mikołów 3 września, 17:00
Stal Chełm Śląski 0-3 Urania Ruda Śląska 3 września, 17:00
Nadwiślan Góra 0-0 Krupiński Suszec 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 6-7 września

Krupiński Suszec 3-1 Leśnik Kobiór 6 września, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Nadwiślan Góra 6 września, 17:00
AKS Mikołów 4-0 Stal Chełm Śląski 6 września, 17:00
Czarni Piasek 1-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 7 września, 17:00
MKS Lędziny 3-1 Śląsk Świętochłowice 6 września, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 6 września, 17:00
LKS Bełk 5-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 6 września, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Sokół Wola 7 września, 11:30

Kolejka 8 - 13-14 września

Leśnik Kobiór 3-0 Sokół Wola 14 września, 16:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 13 września, 16:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-3 LKS Bełk 13 września, 16:30
Śląsk Świętochłowice 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 13 września, 16:30
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-1 MKS Lędziny 13 września, 16:30
Stal Chełm Śląski 1-3 Czarni Piasek 13 września, 16:30
Nadwiślan Góra 3-1 AKS Mikołów 13 września, 16:30
Krupiński Suszec 0-5 Urania Ruda Śląska 13 września, 16:30

Kolejka 9 - 20-21 września

Urania Ruda Śląska 1-0 Leśnik Kobiór 20 września, 16:30
AKS Mikołów 3-2 Krupiński Suszec 20 września, 16:30
Czarni Piasek 1-1 Nadwiślan Góra 21 września, 16:30
MKS Lędziny 4-0 Stal Chełm Śląski 20 września, 16:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 20 września, 16:30
LKS Bełk 1-2 Śląsk Świętochłowice 20 września, 16:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 21 września, 11:30
Sokół Wola 2-5 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 20 września, 16:30

Kolejka 10 - 27-28 września

Leśnik Kobiór 1-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 28 września, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Sokół Wola 27 września, 16:00
Śląsk Świętochłowice 0-5 Orzeł Mokre (Mikołów) 27 września, 16:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 3-2 LKS Bełk 27 września, 16:00
Stal Chełm Śląski 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 27 września, 16:00
Nadwiślan Góra 2-1 MKS Lędziny 28 września, 16:00
Krupiński Suszec 3-1 Czarni Piasek 27 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 2-2 AKS Mikołów 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 października

AKS Mikołów 5-1 Leśnik Kobiór 4 października, 15:30
lub 16:00
Czarni Piasek 1-1 Urania Ruda Śląska 5 października, 16:00
MKS Lędziny 1-3 Krupiński Suszec 4 października, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-3 Nadwiślan Góra 4 października, 16:00
LKS Bełk 3-1 Stal Chełm Śląski 4 października, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 3-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 5 października, 11:30
Sokół Wola 1-2 Śląsk Świętochłowice 4 października, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5 października, 16:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Leśnik Kobiór 6-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 12 października, 15:30
Śląsk Świętochłowice 4-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 11 października, 15:30
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-2 Sokół Wola 11 października, 15:30
Stal Chełm Śląski 2-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 11 października, 15:30
Nadwiślan Góra 2-2 LKS Bełk 12 października, 15:30
Krupiński Suszec 4-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 11 października, 15:30
Urania Ruda Śląska 1-0 MKS Lędziny 11 października, 15:30
AKS Mikołów 4-2 Czarni Piasek 11 października, 15:30

Kolejka 13 - 18-19 października

Czarni Piasek 5-1 Leśnik Kobiór 19 października, 15:30
MKS Lędziny 0-2 AKS Mikołów 18 października, 15:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-3 Urania Ruda Śląska 18 października, 15:30
LKS Bełk 0-1 Krupiński Suszec 18 października, 15:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-3 Nadwiślan Góra 19 października, 11:30
Sokół Wola 0-2 Stal Chełm Śląski 18 października, 15:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 18 października, 15:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-3 Śląsk Świętochłowice 18 października, 15:30

Kolejka 14 - 25-26 października

Leśnik Kobiór 1-2 Śląsk Świętochłowice 26 października, 14:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 25 października, 15:00
Stal Chełm Śląski 2-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 25 października, 15:00
Nadwiślan Góra 2-1 Sokół Wola 26 października, 14:00
Krupiński Suszec 3-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 25 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 2-3 LKS Bełk 25 października, 15:00
AKS Mikołów 2-3 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 25 października, 15:00
Czarni Piasek 2-0 MKS Lędziny 26 października, 14:00

Kolejka 15 - 2 listopada

MKS Lędziny 2-3 Leśnik Kobiór 2 listopada, 13:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Czarni Piasek 2 listopada, 13:30
LKS Bełk 2-2 AKS Mikołów 2 listopada, 13:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 Urania Ruda Śląska 31 października, 14:00
Sokół Wola 0-2 Krupiński Suszec 2 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-7 Nadwiślan Góra 2 listopada, 13:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-2 Stal Chełm Śląski 2 listopada, 13:30
Śląsk Świętochłowice 4-3 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Leśnik Kobiór 2-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 8 listopada, 13:30
Śląsk Świętochłowice 2-0 Stal Chełm Śląski 8 listopada, 13:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-2 Nadwiślan Góra 8 listopada, 13:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-1 Krupiński Suszec 9 listopada, 13:30
Sokół Wola 2-2 Urania Ruda Śląska 8 listopada, 13:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-3 AKS Mikołów 9 listopada, 11:30
LKS Bełk 2-1 Czarni Piasek 8 listopada, 13:30
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-0 MKS Lędziny 8 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2-1 Leśnik Kobiór 15 listopada, 13:30
MKS Lędziny 5-2 LKS Bełk 15 listopada, 13:30
Czarni Piasek 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 15 listopada, 13:30
AKS Mikołów 5-0 Sokół Wola 15 listopada, 13:30
Urania Ruda Śląska 4-3 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 15 listopada, 13:30
Krupiński Suszec 3-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 15 listopada, 13:30
Nadwiślan Góra 2-1 Śląsk Świętochłowice 16 listopada, 13:30
Stal Chełm Śląski 3-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 15 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 8 kwietnia

Leśnik Kobiór 2-0 Stal Chełm Śląski 8 kwietnia, 16:30
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-8 Nadwiślan Góra 8 kwietnia, 16:30
Śląsk Świętochłowice 1-4 Krupiński Suszec 8 kwietnia, 16:30
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 2-0 Urania Ruda Śląska 8 kwietnia, 16:30
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-4 AKS Mikołów 8 kwietnia, 16:30
Sokół Wola 1-0 Czarni Piasek 8 kwietnia, 16:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 MKS Lędziny 8 kwietnia, 16:30
LKS Bełk 2-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 28-29 marca

LKS Bełk 0-0 Leśnik Kobiór 28 marca, 15:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 4-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 28 marca, 15:00
MKS Lędziny 1-1 Sokół Wola 28 marca, 15:00
Czarni Piasek 4-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 29 marca, 15:00
AKS Mikołów 4-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 28 marca, 15:00
Urania Ruda Śląska 2-4 Śląsk Świętochłowice 28 marca, 15:00
Krupiński Suszec 6-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 28 marca, 15:00
Nadwiślan Góra 1-0 Stal Chełm Śląski 29 marca, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

MKS Lędziny 3-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 4 kwietnia, 16:00
Leśnik Kobiór 0-1 Nadwiślan Góra 4 kwietnia, 16:00
Stal Chełm Śląski 0-3 Krupiński Suszec 4 kwietnia, 16:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-3 Urania Ruda Śląska 4 kwietnia, 16:00
Śląsk Świętochłowice 0-2 AKS Mikołów 4 kwietnia, 16:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-0 Czarni Piasek 4 kwietnia, 16:00
Sokół Wola 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 4 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-2 LKS Bełk 5 kwietnia, 11:30

Kolejka 21 - 29 kwietnia

Orzeł Mokre (Mikołów) 1-1 Leśnik Kobiór 29 kwietnia, 17:00
LKS Bełk 5-0 Sokół Wola 29 kwietnia, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 29 kwietnia, 17:00
MKS Lędziny 5-2 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 29 kwietnia, 17:00
Czarni Piasek 0-1 Śląsk Świętochłowice 29 kwietnia, 17:00
AKS Mikołów 2-1 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 29 kwietnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-0 Stal Chełm Śląski 29 kwietnia, 17:00
Krupiński Suszec 3-2 Nadwiślan Góra 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Leśnik Kobiór 0-1 Krupiński Suszec 18 kwietnia, 16:00
Nadwiślan Góra 3-2 Urania Ruda Śląska 19 kwietnia, 16:00
Stal Chełm Śląski 0-1 AKS Mikołów 18 kwietnia, 16:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-1 Czarni Piasek 18 kwietnia, 16:00
Śląsk Świętochłowice 1-1 MKS Lędziny 18 kwietnia, 12:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 1-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 18 kwietnia, 16:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-1 LKS Bełk 19 kwietnia, 16:00
Sokół Wola 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Sokół Wola 1-1 Leśnik Kobiór 25 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 26 kwietnia, 11:30
LKS Bełk 2-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 25 kwietnia, 16:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-3 Śląsk Świętochłowice 25 kwietnia, 16:00
MKS Lędziny 4-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 25 kwietnia, 16:00
Czarni Piasek 7-0 Stal Chełm Śląski 26 kwietnia, 16:00
AKS Mikołów 2-2 Nadwiślan Góra 25 kwietnia, 16:00
Urania Ruda Śląska 0-4 Krupiński Suszec 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 maja

Leśnik Kobiór 2-0 Urania Ruda Śląska 2 maja, 17:00
Krupiński Suszec 1-2 AKS Mikołów 2 maja, 17:00
Nadwiślan Góra 0-2 Czarni Piasek 3 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-3 MKS Lędziny 3 maja, 16:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 2 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-4 LKS Bełk 2 maja, 12:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 0-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 2 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 2-0 Sokół Wola 3 maja, 17:00

Kolejka 25 - 9-10 maja

Ogrodnik Cielmice (Tychy) 1-0 Leśnik Kobiór 10 maja, 17:00
Sokół Wola 2-0 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 9 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-2 Śląsk Świętochłowice 10 maja, 11:30
LKS Bełk 4-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 9 maja, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-0 Stal Chełm Śląski 9 maja, 17:00
MKS Lędziny 0-2 Nadwiślan Góra 9 maja, 17:00
Czarni Piasek 2-3 Krupiński Suszec 10 maja, 17:00
AKS Mikołów 4-0 Urania Ruda Śląska 9 maja, 17:00

Kolejka 26 - 16-17 maja

Leśnik Kobiór 0-2 AKS Mikołów 16 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-3 Czarni Piasek 16 maja, 17:00
Krupiński Suszec 1-3 MKS Lędziny 16 maja, 17:00
Nadwiślan Góra 3-0 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 17 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-1 LKS Bełk 16 maja, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 0-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 16 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 2-4 Sokół Wola 16 maja, 12:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 16 maja, 17:00

Kolejka 27 - 23-24 maja

Unia Bieruń Stary (Bieruń) 3-4 Leśnik Kobiór 27 maja, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 3-2 Śląsk Świętochłowice 24 maja, 17:00
Sokół Wola 4-2 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 23 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-2 Stal Chełm Śląski 24 maja, 11:30
LKS Bełk 3-1 Nadwiślan Góra 23 maja, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 1-2 Krupiński Suszec 27 maja, 17:00
MKS Lędziny 6-1 Urania Ruda Śląska 23 maja, 17:00
Czarni Piasek 2-2 AKS Mikołów 24 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

Leśnik Kobiór 2-1 Czarni Piasek 30 maja, 17:00
AKS Mikołów 0-0 MKS Lędziny 30 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 9-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 31 maja, 11:00
Krupiński Suszec 0-1 LKS Bełk 30 maja, 17:00
Nadwiślan Góra 8-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 31 maja, 17:00
Stal Chełm Śląski 2-0 Sokół Wola 30 maja, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-1 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 30 maja, 17:00
Śląsk Świętochłowice 1-3 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 30 maja, 12:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Śląsk Świętochłowice 0-2 Leśnik Kobiór 6 czerwca, 17:00
Unia Bieruń Stary (Bieruń) 5-0 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 6 czerwca, 17:00
Ogrodnik Cielmice (Tychy) 0-0 Stal Chełm Śląski 6 czerwca, 17:00
Sokół Wola 0-2 Nadwiślan Góra 6 czerwca, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-4 Krupiński Suszec 6 czerwca, 17:00
LKS Bełk 0-2 Urania Ruda Śląska 6 czerwca, 17:00
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-1 AKS Mikołów 6 czerwca, 17:00
MKS Lędziny 0-0 Czarni Piasek 6 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 13 czerwca

Leśnik Kobiór 0-0 MKS Lędziny 13 czerwca, 17:00
Czarni Piasek 4-1 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 13 czerwca, 17:00
AKS Mikołów 2-0 LKS Bełk 13 czerwca, 17:00
Urania Ruda Śląska 4-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 13 czerwca, 17:00
Krupiński Suszec 5-1 Sokół Wola 13 czerwca, 17:00
Nadwiślan Góra 4-0 Ogrodnik Cielmice (Tychy) 13 czerwca, 17:00
Stal Chełm Śląski 1-1 Unia Bieruń Stary (Bieruń) 13 czerwca, 17:00
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 1-1 Śląsk Świętochłowice 13 czerwca, 17:00

Baraż o utrzymanie w IV lidze (śląska II)
Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Katowice)

IV liga 2008/2009 (śląska I)
IV liga 2008/2009 (śląska II)

Liga okręgowa 2008/2009 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2008/2009 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice II)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice III)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice IV)

Klasa A 2008/2009 (Katowice)
Klasa A 2008/2009 (Rybnik)
Klasa A 2008/2009 (Tychy)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas