[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Żory 32 66 20 6 6 71-35 10 3 3 34-12 10 3 3 37-23
2.  Gwiazda Skrzyszów 32 63 19 6 7 57-31 14 1 1 39-11 5 5 6 18-20
3.  Jedność Jejkowice 32 61 19 4 9 65-45 8 2 6 33-25 11 2 3 32-20
4.  LKS 1908 Nędza 32 60 19 3 10 65-37 12 1 3 37-11 7 2 7 28-26
5.  Przyszłość II Rogów 32 55 16 7 9 62-46 9 4 3 35-20 7 3 6 27-26
6.  Start Pietrowice Wielkie 32 50 15 5 12 68-52 9 2 5 42-24 6 3 7 26-28
7.  Borowik Szczejkowice 32 49 14 7 11 65-61 9 2 5 39-29 5 5 6 26-32
8.  Płomień Połomia 32 46 13 7 12 47-40 6 6 4 26-15 7 1 8 21-25
9.  Silesia Lubomia 32 41 12 5 15 54-70 6 4 6 32-27 6 1 9 22-43
10.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 32 40 11 7 14 57-70 9 3 4 40-33 2 4 10 17-37 4 7 2 1 1 10-9
11.  Naprzód Syrynia 32 40 11 7 14 41-50 7 4 5 23-25 4 3 9 18-25 4 6 2 0 2 8-8
12.  Czarni Gorzyce 32 40 10 10 12 50-51 7 5 4 34-22 3 5 8 16-29 4 4 1 1 2 9-10
13.  Płomień Ochojec (Rybnik) 32 37 10 7 15 38-57 9 2 5 23-17 1 5 10 15-40
14.  Naprzód Czyżowice 32 32 7 11 14 45-50 6 5 5 28-22 1 6 9 17-28
15.  Górnik Radlin 32 31 8 7 17 40-72 5 4 7 22-26 3 3 10 18-46
16.  Start Mszana 32 25 6 7 19 34-73 4 5 7 20-22 2 2 12 14-51
17.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 32 23 5 8 19 33-52 4 4 8 19-25 1 4 11 14-27

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 KS Żory    1-1 1-2 0-0 2-1 4-1 1-2 3-1 3-0 3-0 2-0 1-1 4-1 2-1 4-0 3-0 0-1 
 2 Gwiazda Skrzyszów2-2     3-1 3-1 1-0 1-0 2-1 2-0 5-2 5-0 1-0 3-0 0-1 2-1 5-0 2-1 2-1 
 3 Jedność Jejkowice1-3 0-2     0-2 2-4 5-3 2-5 2-0 3-0 2-0 0-2 4-0 1-1 1-1 7-1 2-1 1-0 
 4 LKS 1908 Nędza2-0 1-0 0-1     1-2 4-2 2-0 4-2 1-1 2-1 0-1 3-0 3-0 2-1 2-0 9-0 1-0 
 5 Przyszłość II Rogów0-3* 3-1 1-1 1-2     1-3 1-1 3-1 4-2 3-1 2-0 2-1 2-2 0-0 2-1 7-0 3-1 
 6 Start Pietrowice Wielkie0-1 1-1 3-4 3-2 1-2     5-0 0-1 7-0 4-3 2-4 2-1 2-1 4-1 2-2 5-1 1-0 
 7 Borowik Szczejkowice3-3 1-0 1-2 0-3 1-2 0-4     2-1 2-3 5-1 2-0 4-2 4-3 3-2 6-0 1-1 4-2 
 8 Płomień Połomia3-0 0-2 1-2 2-2 0-1 1-1 2-1     1-2 2-0 1-1 0-0 2-2 0-0 3-0 6-1 2-0 
 9 Silesia Lubomia0-4 1-1 0-1 3-1 1-2 3-1 4-1 0-2     0-1 1-1 3-3 7-0 3-2 2-4 2-1 2-2 
 10 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)2-2 0-3 2-1 2-1 5-5 2-1 5-1 0-3 3-5     3-2 4-3 3-1 1-2 2-1 6-2 0-0 
 11 Naprzód Syrynia1-3 1-0 0-3 3-0 3-0 2-2 1-5 2-2 0-2 2-1     2-0 0-0 3-2 1-4 1-1 1-0 
 12 Czarni Gorzyce0-2 1-1 1-2 0-2 3-2 0-1 1-1 4-1 6-0 2-2 4-2     3-0 1-1 2-2 2-0 4-3 
 13 Płomień Ochojec (Rybnik)2-4 0-1 2-0 0-2 3-0 2-1 1-1 0-2 1-0 1-1 1-0 1-3     2-1 3-0 2-0 2-1 
 14 Naprzód Czyżowice3-2 7-2 2-3 1-2 0-0 0-1 1-1 1-2 3-1 3-2 1-3 0-0 2-0     2-2 1-0 1-1 
 15 Górnik Radlin2-3 1-2 0-4 4-2 1-0 1-1 1-2 1-2 0-1 1-1 2-1 0-0 2-2 3-1     1-3 2-1 
 16 Start Mszana2-3 1-0 2-2 2-1 2-2 2-3 1-2 1-0 2-3 1-2 0-0 0-1 3-1 0-0 0-1     1-1 
 17 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)0-2 1-1 1-3 2-5 0-4 0-1 2-2 0-1 2-0 1-1 3-1 0-1 2-0 1-1 3-0 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Naprzód Czyżowice.
 
Górnik Radlin 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 sierpnia, 17:00
KS Żory 4-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 9 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-1 Czarni Gorzyce 9 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 4-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 10 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Naprzód Syrynia 10 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 0-1 Jedność Jejkowice 9 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 5-1 Start Mszana 9 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 4-2 Płomień Połomia 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pauza: LKS Krzyżanowice (k. Raciborza).
 
LKS 1908 Nędza 2-1 Naprzód Czyżowice 16 sierpnia, 17:00
Start Mszana 1-0 Płomień Połomia 17 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 5-3 Start Pietrowice Wielkie 16 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 0-2 Silesia Lubomia 16 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 Gwiazda Skrzyszów 17 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 1-1 Borowik Szczejkowice 17 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 3-0 Przyszłość II Rogów 16 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 2-3 KS Żory 15 sierpnia, 17:00
mecz przerwany w 80. minucie na piętnaście minut przy stanie 2-2 z powodu ulewy

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Pauza: LKS 1908 Nędza.
 
KS Żory 3-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 20 sierpnia, 17:00
Przyszłość II Rogów 2-1 Górnik Radlin 20 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 4-3 Płomień Ochojec (Rybnik) 20 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Czarni Gorzyce 20 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 2-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 20 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-4 Naprzód Syrynia 20 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 1-2 Jedność Jejkowice 20 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-0 Start Mszana 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: Start Mszana.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 LKS 1908 Nędza 23 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 1-1 Naprzód Czyżowice 23 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 2-2 Płomień Połomia 23 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Start Pietrowice Wielkie 24 sierpnia, 17:00
Czarni Gorzyce 6-0 Silesia Lubomia 24 sierpnia, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 0-1 Gwiazda Skrzyszów 24 sierpnia, 17:00
Górnik Radlin 1-2 Borowik Szczejkowice 23 sierpnia, 17:00
KS Żory 2-1 Przyszłość II Rogów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: Jedność Jejkowice.
 
Przyszłość II Rogów 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 31 sierpnia, 17:00
Borowik Szczejkowice 3-3 KS Żory 30 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 5-0 Górnik Radlin 31 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 7-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 31 sierpnia, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Czarni Gorzyce 31 sierpnia, 15:00
Płomień Połomia 2-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 31 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-3 Naprzód Syrynia 30 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 9-0 Start Mszana 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3 września

Pauza: Naprzód Syrynia.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6-2 Start Mszana 3 września, 17:00
Jedność Jejkowice 0-2 LKS 1908 Nędza 3 września, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 Naprzód Czyżowice 3 września, 17:00
Czarni Gorzyce 4-1 Płomień Połomia 3 września, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-1 Start Pietrowice Wielkie 3 września, 17:00
Górnik Radlin 0-1 Silesia Lubomia 3 września, 17:00
KS Żory 1-1 Gwiazda Skrzyszów 3 września, 17:00
Przyszłość II Rogów 1-1 Borowik Szczejkowice 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 6-7 września

Pauza: Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski).
 
Borowik Szczejkowice 5-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 września, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Przyszłość II Rogów 7 września, 17:00
Silesia Lubomia 0-4 KS Żory 7 września, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-2 Górnik Radlin 7 września, 15:00
Płomień Połomia 2-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 7 września, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-0 Czarni Gorzyce 6 września, 17:00
LKS 1908 Nędza 0-1 Naprzód Syrynia 7 września, 14:00
Start Mszana 2-2 Jedność Jejkowice 6 września, 17:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Pauza: Czarni Gorzyce.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Jedność Jejkowice 13 września, 16:30
Naprzód Syrynia 1-1 Start Mszana 14 września, 16:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-5 LKS 1908 Nędza 14 września, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-1 Naprzód Czyżowice 14 września, 16:30
Górnik Radlin 1-2 Płomień Połomia 13 września, 16:30
KS Żory 4-1 Start Pietrowice Wielkie 13 września, 16:30
Przyszłość II Rogów 4-2 Silesia Lubomia 14 września, 16:30
Borowik Szczejkowice 1-0 Gwiazda Skrzyszów 14 września, 16:30

Kolejka 9 - 17 września

Pauza: Płomień Ochojec (Rybnik).
 
Gwiazda Skrzyszów 5-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 17 września, 16:30
Silesia Lubomia 4-1 Borowik Szczejkowice 17 września, 16:30
Start Pietrowice Wielkie 1-2 Przyszłość II Rogów 17 września, 16:30
Płomień Połomia 3-0 KS Żory 17 września, 16:30
Naprzód Czyżowice 2-2 Górnik Radlin 17 września, 16:30
LKS 1908 Nędza 3-0 Czarni Gorzyce 17 września, 16:30
Start Mszana 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 17 września, 16:30
Jedność Jejkowice 0-2 Naprzód Syrynia 17 września, 16:30

Kolejka 10 - 20-21 września

Pauza: Górnik Radlin.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-2 Naprzód Syrynia 20 września, 16:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-3 Jedność Jejkowice 21 września, 16:30
Czarni Gorzyce 2-0 Start Mszana 21 września, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 0-2 LKS 1908 Nędza 21 września, 16:30
KS Żory 2-1 Naprzód Czyżowice 20 września, 16:30
Przyszłość II Rogów 3-1 Płomień Połomia 20 września, 16:30
Borowik Szczejkowice 0-4 Start Pietrowice Wielkie 21 września, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 5-2 Silesia Lubomia 21 września, 16:30

Kolejka 11 - 27-28 września

Pauza: KS Żory.
 
Silesia Lubomia 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 28 września, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 1-1 Gwiazda Skrzyszów 28 września, 16:00
Płomień Połomia 2-1 Borowik Szczejkowice 28 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 0-0 Przyszłość II Rogów 27 września, 16:00
LKS 1908 Nędza 2-0 Górnik Radlin 27 września, 16:00
Start Mszana 3-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 27 września, 16:00
Jedność Jejkowice 4-0 Czarni Gorzyce 27 września, 16:00
Naprzód Syrynia 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 27 września, 16:00

Kolejka 12 - 4-5 października

Pauza: Przyszłość II Rogów.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4 października, 16:00
Czarni Gorzyce 4-2 Naprzód Syrynia 5 października, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-0 Jedność Jejkowice 5 października, 16:00
Górnik Radlin 1-3 Start Mszana 5 października, 16:00
KS Żory 0-0 LKS 1908 Nędza 4 października, 16:00
Borowik Szczejkowice 3-2 Naprzód Czyżowice 4 października, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Płomień Połomia 5 października, 16:00
Silesia Lubomia 3-1 Start Pietrowice Wielkie 4 października, 16:00

Kolejka 13 - 8 października

Pauza: Borowik Szczejkowice.
 
Start Pietrowice Wielkie 4-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 8 października, 16:00
Płomień Połomia 1-2 Silesia Lubomia 8 października, 16:00
Naprzód Czyżowice 7-2 Gwiazda Skrzyszów 8 października, 16:00
LKS 1908 Nędza 1-2 Przyszłość II Rogów 8 października, 16:00
Start Mszana 2-3 KS Żory 8 października, 16:00
Jedność Jejkowice 7-1 Górnik Radlin 8 października, 16:00
Naprzód Syrynia 0-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 8 października, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Czarni Gorzyce 8 października, 16:00

Kolejka 14 - 11-12 października

Pauza: Gwiazda Skrzyszów.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4-3 Czarni Gorzyce 11 października, 15:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 12 października, 15:30
Górnik Radlin 2-1 Naprzód Syrynia 11 października, 15:30
KS Żory 1-2 Jedność Jejkowice 11 października, 15:30
Przyszłość II Rogów 7-0 Start Mszana 12 października, 15:30
Borowik Szczejkowice 0-3 LKS 1908 Nędza 12 października, 15:30
Silesia Lubomia 3-2 Naprzód Czyżowice 11 października, 15:30
Start Pietrowice Wielkie 0-1 Płomień Połomia 12 października, 15:30

Kolejka 15 - 18-19 października

Pauza: Silesia Lubomia.
 
Płomień Połomia 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 19 października, 15:30
Naprzód Czyżowice 0-1 Start Pietrowice Wielkie 18 października, 15:30
LKS 1908 Nędza 1-0 Gwiazda Skrzyszów 18 października, 15:30
Start Mszana 1-2 Borowik Szczejkowice 18 października, 15:30
Jedność Jejkowice 2-4 Przyszłość II Rogów 18 października, 15:30
Naprzód Syrynia 1-3 KS Żory 18 października, 15:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 Górnik Radlin 19 października, 15:30
Czarni Gorzyce 3-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 19 października, 15:30

Kolejka 16 - 25-26 października

Pauza: Start Pietrowice Wielkie.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 25 października, 15:00
Górnik Radlin 0-0 Czarni Gorzyce 25 października, 15:00
KS Żory 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 25 października, 15:00
Przyszłość II Rogów 2-0 Naprzód Syrynia 26 października, 14:00
Borowik Szczejkowice 1-2 Jedność Jejkowice 25 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Start Mszana 26 października, 14:00
Silesia Lubomia 3-1 LKS 1908 Nędza 25 października, 15:00
Płomień Połomia 0-0 Naprzód Czyżowice 26 października, 14:00

Kolejka 17 - 2 listopada

Pauza: Płomień Połomia.
 
Naprzód Czyżowice 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 listopada, 13:30
LKS 1908 Nędza 4-2 Start Pietrowice Wielkie 2 listopada, 13:30
Start Mszana 2-3 Silesia Lubomia 2 listopada, 13:30
Jedność Jejkowice 0-2 Gwiazda Skrzyszów 2 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 1-5 Borowik Szczejkowice 2 listopada, 13:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-4 Przyszłość II Rogów 2 listopada, 13:30
Czarni Gorzyce 0-2 KS Żory 2 listopada, 13:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 3-0 Górnik Radlin 2 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 8-9 listopada

Pauza: Naprzód Czyżowice.
 
Płomień Połomia 2-2 LKS 1908 Nędza 9 listopada, 13:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Górnik Radlin 8 listopada, 13:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-4 KS Żory 9 listopada, 13:30
Czarni Gorzyce 3-2 Przyszłość II Rogów 9 listopada, 13:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 Borowik Szczejkowice 9 listopada, 13:30
Naprzód Syrynia 1-0 Gwiazda Skrzyszów 8 listopada, 13:30
Jedność Jejkowice 3-0 Silesia Lubomia 8 listopada, 13:30
Start Mszana 2-3 Start Pietrowice Wielkie 8 listopada, 13:30

Kolejka 19 - 15-16 listopada

Pauza: LKS Krzyżanowice (k. Raciborza).
 
Naprzód Czyżowice 1-2 LKS 1908 Nędza 15 listopada, 13:30
Płomień Połomia 6-1 Start Mszana 16 listopada, 13:30
Start Pietrowice Wielkie 3-4 Jedność Jejkowice 16 listopada, 13:30
Silesia Lubomia 1-1 Naprzód Syrynia 16 listopada, 13:30
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 listopada, 13:30
Borowik Szczejkowice 4-2 Czarni Gorzyce 15 listopada, 13:30
Przyszłość II Rogów 2-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 16 listopada, 13:30
KS Żory 4-0 Górnik Radlin 15 listopada, 13:30

Kolejka 20 - 8 kwietnia

Pauza: LKS 1908 Nędza.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 KS Żory 8 kwietnia, 16:30
Górnik Radlin 1-0 Przyszłość II Rogów 8 kwietnia, 16:30
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-1 Borowik Szczejkowice 8 kwietnia, 16:30
Czarni Gorzyce 1-1 Gwiazda Skrzyszów 8 kwietnia, 16:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-0 Silesia Lubomia 8 kwietnia, 16:30
Naprzód Syrynia 2-2 Start Pietrowice Wielkie 8 kwietnia, 16:30
Jedność Jejkowice 2-0 Płomień Połomia 8 kwietnia, 16:30
Start Mszana 0-0 Naprzód Czyżowice 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 28-29 marca

Pauza: Start Mszana.
 
LKS 1908 Nędza 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 28 marca, 15:00
Naprzód Czyżowice 2-3 Jedność Jejkowice 28 marca, 15:00
Płomień Połomia 1-1 Naprzód Syrynia 20 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany
Start Pietrowice Wielkie 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 28 marca, 15:00
Silesia Lubomia 3-3 Czarni Gorzyce 29 marca, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 0-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 29 marca, 15:00
Borowik Szczejkowice 6-0 Górnik Radlin 28 marca, 15:00
Przyszłość II Rogów 0-3 KS Żory
(wo)
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Pauza: Jedność Jejkowice.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-5 Przyszłość II Rogów 4 kwietnia, 16:00
KS Żory 1-2 Borowik Szczejkowice 4 kwietnia, 16:00
Górnik Radlin 1-2 Gwiazda Skrzyszów 4 kwietnia, 16:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 Silesia Lubomia 5 kwietnia, 16:00
Czarni Gorzyce 0-1 Start Pietrowice Wielkie 5 kwietnia, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Płomień Połomia 4 kwietnia, 16:00
Naprzód Syrynia 3-2 Naprzód Czyżowice 4 kwietnia, 16:00
Start Mszana 2-1 LKS 1908 Nędza 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Pauza: Naprzód Syrynia.
 
Start Mszana 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 0-1 Jedność Jejkowice 6 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6 maja, 17:00
Płomień Połomia 0-0 Czarni Gorzyce 6 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 2-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 11 kwietnia, 16:00
Silesia Lubomia 2-4 Górnik Radlin 11 kwietnia, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-2 KS Żory 6 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 1-2 Przyszłość II Rogów 6 maja, 17:00

Kolejka 24 - 29 kwietnia

Pauza: Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski).
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-1 Borowik Szczejkowice 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Przyszłość II Rogów 3-1 Gwiazda Skrzyszów 28 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
KS Żory 3-0 Silesia Lubomia 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Górnik Radlin 1-1 Start Pietrowice Wielkie 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Płomień Ochojec (Rybnik) 0-2 Płomień Połomia 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Czarni Gorzyce 1-1 Naprzód Czyżowice 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Syrynia 3-0 LKS 1908 Nędza 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Jedność Jejkowice 2-1 Start Mszana 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (15 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 25 - 18-19 kwietnia

Pauza: Czarni Gorzyce.
 
Jedność Jejkowice 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 18 kwietnia, 16:00
Start Mszana 0-0 Naprzód Syrynia 18 kwietnia, 16:00
LKS 1908 Nędza 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 18 kwietnia, 16:00
Naprzód Czyżowice 2-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 18 kwietnia, 16:00
Płomień Połomia 3-0 Górnik Radlin 18 kwietnia, 16:00
Start Pietrowice Wielkie 0-1 KS Żory 18 kwietnia, 16:00
Silesia Lubomia 1-2 Przyszłość II Rogów 19 kwietnia, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Borowik Szczejkowice 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 25-26 kwietnia

Pauza: Płomień Ochojec (Rybnik).
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-3 Gwiazda Skrzyszów 25 kwietnia, 16:00
Borowik Szczejkowice 2-3 Silesia Lubomia 26 kwietnia, 16:00
Przyszłość II Rogów 1-3 Start Pietrowice Wielkie 25 kwietnia, 16:00
KS Żory 3-1 Płomień Połomia 25 kwietnia, 16:00
Górnik Radlin 3-1 Naprzód Czyżowice 25 kwietnia, 16:00
Czarni Gorzyce 0-2 LKS 1908 Nędza 26 kwietnia, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Start Mszana 25 kwietnia, 16:00
Naprzód Syrynia 0-3 Jedność Jejkowice 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 27 - 1-3 maja

Pauza: Górnik Radlin.
 
Naprzód Syrynia 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2 maja, 17:00
Start Mszana 0-1 Czarni Gorzyce 2 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 1 maja, 13:00
Naprzód Czyżowice 3-2 KS Żory 2 maja, 17:00
Płomień Połomia 0-1 Przyszłość II Rogów 3 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 5-0 Borowik Szczejkowice 2 maja, 17:00
Silesia Lubomia 1-1 Gwiazda Skrzyszów 3 maja, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 maja

Pauza: KS Żory.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-5 Silesia Lubomia 9 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 Start Pietrowice Wielkie 10 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 2-1 Płomień Połomia 10 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 0-0 Naprzód Czyżowice 10 maja, 17:00
Górnik Radlin 4-2 LKS 1908 Nędza 9 maja, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 2-0 Start Mszana 10 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 1-2 Jedność Jejkowice 10 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-1 Naprzód Syrynia 9 maja, 17:00

Kolejka 29 - 13 maja

Pauza: Przyszłość II Rogów.
 
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 2-0 Czarni Gorzyce 13 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 1-1 Płomień Ochojec (Rybnik) 13 maja, 17:00
Start Mszana 0-1 Górnik Radlin 13 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-0 KS Żory 13 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-1 Borowik Szczejkowice 13 maja, 17:00
Płomień Połomia 0-2 Gwiazda Skrzyszów 13 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 7-0 Silesia Lubomia 13 maja, 17:00

Kolejka 30 - 16-17 maja

Pauza: Borowik Szczejkowice.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Start Pietrowice Wielkie 16 maja, 17:00
Silesia Lubomia 0-2 Płomień Połomia 17 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Naprzód Czyżowice 17 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 1-2 LKS 1908 Nędza 17 maja, 17:00
KS Żory 3-0 Start Mszana 16 maja, 17:00
Górnik Radlin 0-4 Jedność Jejkowice 16 maja, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-0 Naprzód Syrynia 17 maja, 17:00
Czarni Gorzyce 4-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 17 maja, 17:00

Kolejka 31 - 23-24 maja

Pauza: Gwiazda Skrzyszów.
 
Czarni Gorzyce 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 24 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-0 Płomień Ochojec (Rybnik) 23 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 1-4 Górnik Radlin 23 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 1-3 KS Żory 23 maja, 17:00
Start Mszana 2-2 Przyszłość II Rogów 23 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-0 Borowik Szczejkowice 23 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Silesia Lubomia 23 maja, 17:00
Płomień Połomia 1-1 Start Pietrowice Wielkie 24 maja, 17:00

Kolejka 32 - 30-31 maja

Pauza: Silesia Lubomia.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-3 Płomień Połomia 30 maja, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 4-1 Naprzód Czyżowice 30 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-1 LKS 1908 Nędza 31 maja, 17:00
Borowik Szczejkowice 1-1 Start Mszana 30 maja, 17:00
Przyszłość II Rogów 1-1 Jedność Jejkowice 31 maja, 17:00
KS Żory 2-0 Naprzód Syrynia 30 maja, 17:00
Górnik Radlin 2-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 maja, 17:00
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-3 Czarni Gorzyce 31 maja, 17:00

Kolejka 33 - 6 czerwca

Pauza: Start Pietrowice Wielkie.
 
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 czerwca, 17:00
Czarni Gorzyce 2-2 Górnik Radlin 6 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-2 KS Żory 6 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 3-0 Przyszłość II Rogów 6 czerwca, 17:00
Jedność Jejkowice 2-5 Borowik Szczejkowice 6 czerwca, 17:00
Start Mszana 1-0 Gwiazda Skrzyszów 6 czerwca, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-1 Silesia Lubomia 6 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-2 Płomień Połomia 6 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 13 czerwca

Pauza: Płomień Połomia.
 
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 Naprzód Czyżowice 13 czerwca, 17:00
Start Pietrowice Wielkie 3-2 LKS 1908 Nędza 13 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 2-1 Start Mszana 13 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-1 Jedność Jejkowice 13 czerwca, 17:00
Borowik Szczejkowice 2-0 Naprzód Syrynia 13 czerwca, 17:00
Przyszłość II Rogów 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 13 czerwca, 17:00
KS Żory 1-1 Czarni Gorzyce 13 czerwca, 17:00
Górnik Radlin 2-2 Płomień Ochojec (Rybnik) 13 czerwca, 17:00

Baraż o utrzymanie w IV lidze (śląska II)
Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Katowice)

IV liga 2008/2009 (śląska I)
IV liga 2008/2009 (śląska II)

Liga okręgowa 2008/2009 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2008/2009 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice II)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice IV)

Klasa A 2008/2009 (Racibórz)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas