[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 71 21 8 1 64-30 12 2 1 33-13 9 6 0 31-17
2.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 66 20 6 4 70-30 11 4 0 42-8 9 2 4 28-22
3.  Czarni-Góral Żywiec 30 55 16 7 7 69-28 8 5 2 32-13 8 2 5 37-15
4.  Morcinek Kaczyce 30 48 13 9 8 43-37 8 4 3 23-12 5 5 5 20-25
5.  KS Wisła 30 44 13 5 12 51-52 8 2 5 33-28 5 3 7 18-24
6.  Drzewiarz Jasienica 30 43 12 7 11 55-38 8 4 3 37-13 4 3 8 18-25
7.  Sokół Zabrzeg 30 41 12 5 13 60-51 7 1 7 34-24 5 4 6 26-27
8.  Błyskawica Drogomyśl 30 38 9 11 10 52-51 6 5 4 29-25 3 6 6 23-26
9.  Cukrownik Chybie 30 37 10 7 13 34-50 5 4 6 17-21 5 3 7 17-29
10.  Świt Cięcina 30 36 10 6 14 38-48 4 4 7 19-26 6 2 7 19-22
11.  Pasjonat Dankowice 30 35 10 5 15 43-58 8 2 5 29-23 2 3 10 14-35 2 4 1 1 0 4-3
12.  Spójnia Landek 30 35 9 8 13 51-58 6 5 4 33-26 3 3 9 18-32 2 1 0 1 1 3-4
13.  LKS Radziechowy 30 33 9 6 15 40-64 4 3 8 18-35 5 3 7 22-29 2 4 1 1 0 3-2
14.  Kuźnia Ustroń 30 33 9 6 15 40-51 5 3 7 17-22 4 3 8 23-29 2 1 0 1 1 2-3
15.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 30 31 8 7 15 56-81 5 4 6 34-32 3 3 9 22-49
16.  Mieszko Piast Cieszyn 30 21 6 3 21 40-79 3 1 11 20-35 3 2 10 20-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 MRKS Czechowice-Dziedzice    4-1 1-1 3-1 2-0 2-1 3-1 1-1 4-2 1-0 3-1 2-1 2-0 1-0 2-0 2-3 
 2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała0-0     1-1 1-1 3-0 3-1 5-0 6-1 3-0 3-1 4-1 1-1 3-1 2-0 3-0 4-0 
 3 Czarni-Góral Żywiec1-1 4-1     3-0 0-1 1-0 4-1 1-1 3-0 1-1 0-0 4-2 1-1 5-2 1-2 3-0 
 4 Morcinek Kaczyce2-2 0-1 1-0     0-1 4-0 0-0 1-0 3-0 2-1 0-0 0-3 4-1 0-0 3-2 3-1 
 5 KS Wisła1-1 4-0 3-6 3-1     3-2 0-3 1-2 1-2 3-2 2-0 3-0 1-1 2-1 4-1 2-6 
 6 Drzewiarz Jasienica1-2 0-0 0-1 2-2 2-1     5-1 3-3 1-2 2-0 3-0 5-0 0-0 2-1 2-0 9-0 
 7 Sokół Zabrzeg1-2 0-3 0-3 2-1 0-1 2-0     2-2 0-1 1-2 4-1 3-1 5-1 3-1 9-2 2-3 
 8 Błyskawica Drogomyśl2-3 0-3 2-1 1-2 1-1 1-1 2-2     1-1 4-1 4-1 5-1 1-0 0-4 2-2 3-2 
 9 Cukrownik Chybie0-3 1-2 1-0 1-1 1-2 1-1 0-2 0-0     0-0 3-2 1-0 1-3 1-5 4-0 2-0 
 10 Świt Cięcina0-0 0-1 1-0 1-1 2-3 3-0 0-6 2-0 1-2     1-3 4-2 0-3 0-1 3-3 1-1 
 11 Pasjonat Dankowice2-4 2-3 1-0 2-2 4-3 0-1 3-2 2-1 1-2 0-1     2-1 2-1 2-0 2-2 4-0 
 12 Spójnia Landek2-2 4-3 2-4 1-2 3-3 1-1 3-2 1-0 3-1 1-2 2-2     1-2 2-2 4-0 3-0 
 13 LKS Radziechowy1-4 0-1 0-7 3-0 1-0 1-4 0-1 2-6 1-1 0-2 2-1 0-0     2-2 3-5 2-1 
 14 Kuźnia Ustroń1-2 0-0 0-5 1-3 1-0 0-3 1-1 2-1 1-1 0-2 3-0 1-3 0-1     5-0 1-0 
 15 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)2-3 1-3 2-5 1-2 3-1 3-2 1-1 2-2 3-2 1-3 3-0 0-0 3-4 6-1     3-3 
 16 Mieszko Piast Cieszyn1-2 2-6 0-3 0-1 1-1 0-1 0-3 0-3 3-0 3-1 1-2 1-3 5-3 1-3 2-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

KS Wisła 2-0 Pasjonat Dankowice 9 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 3-0 Mieszko Piast Cieszyn 10 sierpnia, 17:00
LKS Radziechowy 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 sierpnia, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1-1 Drzewiarz Jasienica 9 sierpnia, 17:00
Świt Cięcina 1-1 Morcinek Kaczyce 10 sierpnia, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6-1 Kuźnia Ustroń 9 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 3-0 Cukrownik Chybie 9 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Sokół Zabrzeg 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pasjonat Dankowice 3-2 Sokół Zabrzeg 17 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 0-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 0-5 Czarni-Góral Żywiec 16 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 3-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 16 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-0 Świt Cięcina 16 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6-1 Błyskawica Drogomyśl 17 sierpnia, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 5-3 LKS Radziechowy 16 sierpnia, 17:00
KS Wisła 3-0 Spójnia Landek 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Spójnia Landek 2-2 Pasjonat Dankowice 20 sierpnia, 17:30
LKS Radziechowy 1-0 KS Wisła 20 sierpnia, 17:30
Błyskawica Drogomyśl 3-2 Mieszko Piast Cieszyn 20 sierpnia, 17:30
Świt Cięcina 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 sierpnia, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-2 Drzewiarz Jasienica 20 sierpnia, 17:30
Czarni-Góral Żywiec 3-0 Morcinek Kaczyce 20 sierpnia, 17:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 Kuźnia Ustroń 20 sierpnia, 17:30
Sokół Zabrzeg 0-1 Cukrownik Chybie 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pasjonat Dankowice 1-2 Cukrownik Chybie 24 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Sokół Zabrzeg 23 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 2-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 23 sierpnia, 17:00
Drzewiarz Jasienica 0-1 Czarni-Góral Żywiec 23 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 24 sierpnia, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 3-1 Świt Cięcina 23 sierpnia, 17:00
KS Wisła 1-2 Błyskawica Drogomyśl 23 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 1-2 LKS Radziechowy 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

LKS Radziechowy 2-1 Pasjonat Dankowice 30 sierpnia, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 5-1 Spójnia Landek 30 sierpnia, 17:00
Świt Cięcina 2-3 KS Wisła 31 sierpnia, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-3 Mieszko Piast Cieszyn 30 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 4-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Drzewiarz Jasienica 31 sierpnia, 14:00
Sokół Zabrzeg 2-1 Morcinek Kaczyce 30 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 1-5 Kuźnia Ustroń 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Pasjonat Dankowice 2-0 Kuźnia Ustroń 7 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 3-0 Cukrownik Chybie 6 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 5-1 Sokół Zabrzeg 6 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 września, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-3 Czarni-Góral Żywiec 6 września, 16:00
KS Wisła 4-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6 września, 16:00
Spójnia Landek 1-2 Świt Cięcina 7 września, 16:00
LKS Radziechowy 2-6 Błyskawica Drogomyśl 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Błyskawica Drogomyśl 4-1 Pasjonat Dankowice 14 września, 16:00
Świt Cięcina 0-3 LKS Radziechowy 14 września, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-0 Spójnia Landek 13 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 0-1 KS Wisła 13 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-3 Mieszko Piast Cieszyn 13 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 września, 16:00
Cukrownik Chybie 1-1 Drzewiarz Jasienica 13 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-3 Morcinek Kaczyce 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Pasjonat Dankowice 2-2 Morcinek Kaczyce 21 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 Kuźnia Ustroń 20 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Cukrownik Chybie 21 września, 16:00
KS Wisła 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 20 września, 16:00
LKS Radziechowy 3-5 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 20 września, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 4-1 Świt Cięcina 20 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 2-3 Mieszko Piast Cieszyn 20 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 4-2 Spójnia Landek 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Świt Cięcina 1-3 Pasjonat Dankowice 28 września, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-2 Błyskawica Drogomyśl 27 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 LKS Radziechowy 27 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Spójnia Landek 27 września, 16:00
Sokół Zabrzeg 0-1 KS Wisła 25 września, 16:30
Cukrownik Chybie 2-0 Mieszko Piast Cieszyn 27 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 4-0 Drzewiarz Jasienica 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Pasjonat Dankowice 0-1 Drzewiarz Jasienica 5 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Morcinek Kaczyce 5 października, 15:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-3 Kuźnia Ustroń 4 października, 15:00
KS Wisła 1-2 Cukrownik Chybie 4 października, 15:00
Spójnia Landek 3-2 Sokół Zabrzeg 5 października, 15:00
LKS Radziechowy 1-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 2-1 Czarni-Góral Żywiec 4 października, 15:00
Świt Cięcina 3-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 Pasjonat Dankowice 11 października, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Świt Cięcina 11 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Błyskawica Drogomyśl 11 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 5-1 LKS Radziechowy 11 października, 15:00
Cukrownik Chybie 1-0 Spójnia Landek 11 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 1-0 KS Wisła 11 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 3-1 Mieszko Piast Cieszyn 11 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-17 października

Pasjonat Dankowice 2-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 października, 15:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-1 Drzewiarz Jasienica 18 października, 15:00
KS Wisła 3-1 Morcinek Kaczyce 18 października, 15:00
Spójnia Landek 2-2 Kuźnia Ustroń 19 października, 15:00
LKS Radziechowy 1-1 Cukrownik Chybie 18 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 2-2 Sokół Zabrzeg 18 października, 15:00
Świt Cięcina 0-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 19 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-5 Czarni-Góral Żywiec 19 października, 11:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Czarni-Góral Żywiec 0-0 Pasjonat Dankowice 25 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 25 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 1-2 Świt Cięcina 25 października, 15:00
Cukrownik Chybie 0-0 Błyskawica Drogomyśl 25 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 0-1 LKS Radziechowy 25 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 0-3 Spójnia Landek 25 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 KS Wisła 25 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-0 Mieszko Piast Cieszyn 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 8 listopada

Pasjonat Dankowice 4-0 Mieszko Piast Cieszyn 8 listopada, 14:00
KS Wisła 4-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 listopada, 14:00
Spójnia Landek 1-1 Drzewiarz Jasienica 8 listopada, 14:00
LKS Radziechowy 3-0 Morcinek Kaczyce 8 listopada, 14:00
Błyskawica Drogomyśl 0-4 Kuźnia Ustroń 8 listopada, 14:00
Świt Cięcina 1-2 Cukrownik Chybie 8 listopada, 14:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Sokół Zabrzeg 8 listopada, 14:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 11 listopada

MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Pasjonat Dankowice 11 listopada, 13:30
Sokół Zabrzeg 0-3 Czarni-Góral Żywiec 11 listopada, 13:30
Cukrownik Chybie 4-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 11 listopada, 13:30
Kuźnia Ustroń 0-2 Świt Cięcina 11 listopada, 13:30
Morcinek Kaczyce 1-0 Błyskawica Drogomyśl 11 listopada, 13:30
Drzewiarz Jasienica 0-0 LKS Radziechowy 11 listopada, 13:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Spójnia Landek 11 listopada, 13:30
Mieszko Piast Cieszyn 1-1 KS Wisła 11 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 21-22 marca

Pasjonat Dankowice 4-3 KS Wisła 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Mieszko Piast Cieszyn 1-3 Spójnia Landek 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 LKS Radziechowy 22 marca, 15:00
Drzewiarz Jasienica 3-3 Błyskawica Drogomyśl 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Morcinek Kaczyce 2-1 Świt Cięcina 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kuźnia Ustroń 5-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Cukrownik Chybie 1-0 Czarni-Góral Żywiec 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Zabrzeg 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Sokół Zabrzeg 4-1 Pasjonat Dankowice 28 marca, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-2 Cukrownik Chybie 29 marca, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 5-2 Kuźnia Ustroń 6 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-2 Morcinek Kaczyce 28 marca, 15:00
Świt Cięcina 3-0 Drzewiarz Jasienica 6 maja, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 maja, 17:00
LKS Radziechowy 2-1 Mieszko Piast Cieszyn 6 maja, 17:00
Spójnia Landek 3-3 KS Wisła 6 maja, 17:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Pasjonat Dankowice 2-1 Spójnia Landek 5 kwietnia, 16:00
KS Wisła 1-1 LKS Radziechowy 29 kwietnia, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-3 Błyskawica Drogomyśl 4 kwietnia, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Świt Cięcina 5 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica 2-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce 1-0 Czarni-Góral Żywiec 4 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 0-2 Sokół Zabrzeg 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11-13 kwietnia

Cukrownik Chybie 3-2 Pasjonat Dankowice 11 kwietnia, 14:00
Sokół Zabrzeg 3-1 Kuźnia Ustroń 11 kwietnia, 14:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Morcinek Kaczyce 11 kwietnia, 14:00
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Drzewiarz Jasienica 11 kwietnia, 14:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 kwietnia, 14:00
Świt Cięcina 1-1 Mieszko Piast Cieszyn 11 kwietnia, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1-1 KS Wisła 11 kwietnia, 14:00
LKS Radziechowy 0-0 Spójnia Landek 11 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Pasjonat Dankowice 2-1 LKS Radziechowy 19 kwietnia, 16:00
Spójnia Landek 1-0 Błyskawica Drogomyśl 19 kwietnia, 16:00
KS Wisła 3-2 Świt Cięcina 18 kwietnia, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 2-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 18 kwietnia, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Czarni-Góral Żywiec 19 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 18 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Sokół Zabrzeg 18 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Cukrownik Chybie 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Kuźnia Ustroń 3-0 Pasjonat Dankowice 26 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 1-1 Morcinek Kaczyce 25 kwietnia, 16:00
Sokół Zabrzeg 2-0 Drzewiarz Jasienica 25 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 25 kwietnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 3-0 Mieszko Piast Cieszyn 25 kwietnia, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-1 KS Wisła 25 kwietnia, 16:00
Świt Cięcina 4-2 Spójnia Landek 26 kwietnia, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1-0 LKS Radziechowy 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Pasjonat Dankowice 2-1 Błyskawica Drogomyśl 3 maja, 16:00
LKS Radziechowy 0-2 Świt Cięcina 2 maja, 14:00
Spójnia Landek 4-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3 maja, 16:00
KS Wisła 3-6 Czarni-Góral Żywiec 2 maja, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 maja, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-0 Sokół Zabrzeg 3 maja, 16:00
Drzewiarz Jasienica 1-2 Cukrownik Chybie 2 maja, 16:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Kuźnia Ustroń 2 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Mieszko Piast Cieszyn 0-3 Sokół Zabrzeg 9 maja, 17:00
Spójnia Landek 2-4 Czarni-Góral Żywiec 9 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-0 Pasjonat Dankowice 9 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 0-3 Drzewiarz Jasienica 9 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 KS Wisła 10 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-4 LKS Radziechowy 9 maja, 17:00
Świt Cięcina 2-0 Błyskawica Drogomyśl 9 maja, 15:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Pasjonat Dankowice 0-1 Świt Cięcina 17 maja, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 2-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 16 maja, 17:00
LKS Radziechowy 0-7 Czarni-Góral Żywiec 16 maja, 17:00
Spójnia Landek 2-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 maja, 17:00
KS Wisła 0-3 Sokół Zabrzeg 16 maja, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 3-0 Cukrownik Chybie 17 maja, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Kuźnia Ustroń 17 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-2 Morcinek Kaczyce 16 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Drzewiarz Jasienica 3-0 Pasjonat Dankowice 23 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 23 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-0 Mieszko Piast Cieszyn 24 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 1-2 KS Wisła 23 maja, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-1 Spójnia Landek 23 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 LKS Radziechowy 23 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Błyskawica Drogomyśl 23 maja, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-3 Świt Cięcina 23 maja, 17:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Pasjonat Dankowice 2-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 31 maja, 17:00
Świt Cięcina 1-0 Czarni-Góral Żywiec 30 maja, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 2-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 maja, 17:00
LKS Radziechowy 0-1 Sokół Zabrzeg 30 maja, 17:00
Spójnia Landek 3-1 Cukrownik Chybie 31 maja, 17:00
KS Wisła 2-1 Kuźnia Ustroń 30 maja, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-1 Morcinek Kaczyce 31 maja, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Drzewiarz Jasienica 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-1 Pasjonat Dankowice 7 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 9-0 Mieszko Piast Cieszyn 6 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-1 KS Wisła 6 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-3 Spójnia Landek 6 czerwca, 17:00
Cukrownik Chybie 1-3 LKS Radziechowy 6 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg 2-2 Błyskawica Drogomyśl 6 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-0 Świt Cięcina 6 czerwca, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 1-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 11 czerwca

Pasjonat Dankowice 1-0 Czarni-Góral Żywiec 11 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 czerwca, 17:00
Świt Cięcina 0-6 Sokół Zabrzeg 11 czerwca, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 1-1 Cukrownik Chybie 11 czerwca, 17:00
LKS Radziechowy 2-2 Kuźnia Ustroń 11 czerwca, 17:00
Spójnia Landek 1-2 Morcinek Kaczyce 11 czerwca, 17:00
KS Wisła 3-2 Drzewiarz Jasienica 11 czerwca, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 2-6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Mieszko Piast Cieszyn 1-2 Pasjonat Dankowice 14 czerwca, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 KS Wisła 14 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 5-0 Spójnia Landek 14 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 4-1 LKS Radziechowy 14 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 2-1 Błyskawica Drogomyśl 14 czerwca, 17:00
Cukrownik Chybie 0-0 Świt Cięcina 14 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg 9-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 14 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Czarni-Góral Żywiec 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Pasjonat Dankowice 2-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 20 czerwca, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 4-1 Sokół Zabrzeg 20 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-2 Cukrownik Chybie 20 czerwca, 17:00
Świt Cięcina 0-1 Kuźnia Ustroń 20 czerwca, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 1-2 Morcinek Kaczyce 20 czerwca, 17:00
LKS Radziechowy 1-4 Drzewiarz Jasienica 20 czerwca, 15:00
Spójnia Landek 4-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 czerwca, 17:00
KS Wisła 2-6 Mieszko Piast Cieszyn 20 czerwca, 17:00

Baraż o utrzymanie w IV lidze (śląska II)

IV liga 2008/2009 (śląska II)

Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice II)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice III)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice IV)

Klasa A 2008/2009 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2008/2009 (Skoczów)
Klasa A 2008/2009 (Żywiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas