[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Katowice IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Przyszłość Ciochowice 30 78 25 3 2 97-30 15 0 0 57-13 10 3 2 40-17
2.  Walka II Makoszowy (Zabrze) 30 61 18 7 5 60-23 12 2 1 40-7 6 5 4 20-16
3.  Orzeł Nakło Śląskie 30 55 16 7 7 69-40 10 3 2 41-11 6 4 5 28-29
4.  Ruch II Radzionków 30 52 17 1 12 81-38 10 1 4 58-13 7 0 8 23-25
5.  Gwarek Zabrze 30 51 15 6 9 75-43 9 3 3 39-18 6 3 6 36-25 2 4 1 1 0 7-2
6.  Orzeł Miedary 30 51 15 6 9 53-40 7 6 2 27-13 8 0 7 26-27 2 1 0 1 1 2-7
7.  Carbo Gliwice 30 48 13 9 8 54-34 8 4 3 25-10 5 5 5 29-24
8.  Gazobudowa Zabrze 30 40 11 7 12 47-49 7 2 6 30-19 4 5 6 17-30
9.  Jedność 32 Przyszowice 30 37 11 4 15 57-65 9 1 5 33-27 2 3 10 24-38
10.  Tęcza Wielowieś 30 36 11 3 16 54-66 7 2 6 31-30 4 1 10 23-36
11.  Tempo Paniówki 30 35 10 5 15 50-58 8 3 4 31-25 2 2 11 19-33
12.  KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 34 10 4 16 45-53 5 4 6 24-21 5 0 10 21-32 2 3 1 0 1 3-2
13.  Wawel Wirek (Ruda Śląska) 30 34 8 10 12 39-56 6 5 4 25-22 2 5 8 14-34 2 3 1 0 1 2-3
14.  Silesia Miechowice (Bytom) 30 33 10 3 17 46-56 5 2 8 24-29 5 1 9 22-27 2 3 1 0 1 2-2
15.  Gwarek Tarnowskie Góry 30 33 8 9 13 33-58 6 4 5 17-15 2 5 8 16-43 2 3 1 0 1 2-2
16.  LKS 35 Gierałtowice 30 0 0 0 30 14-165 0 0 15 11-88 0 0 15 3-77

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Przyszłość Ciochowice    5-1 4-0 3-1 4-1 2-0 4-0 1-0 3-2 4-1 5-4 7-2 2-0 5-1 4-0 4-0 
 2 Walka II Makoszowy (Zabrze)2-0     4-0 3-1 2-1 5-0 2-0 0-0 4-0 0-3* 1-0 2-0 6-0 2-1 0-0 7-1 
 3 Orzeł Nakło Śląskie1-0 0-0     3-0* 2-0 0-1 3-3 1-1 0-3 5-1 4-1 2-0 3-0 2-1 7-0 8-0 
 4 Ruch II Radzionków2-3 0-2 1-2     1-1 1-2 3-1 5-0 6-1 4-0 2-0 2-0 6-0 4-1 10-0 11-0 
 5 Gwarek Zabrze0-1 1-1 1-4 0-1     5-0 1-0 5-0 2-1 6-1 2-1 3-2 1-1 3-2 2-2 7-1 
 6 Orzeł Miedary1-1 0-0 1-1 3-1 2-2     2-2 3-1 0-0 3-0 2-1 2-0 0-1 0-3 4-0 4-0 
 7 Carbo Gliwice1-2 0-0 3-1 2-1 1-2 3-0     0-0 5-2 1-0 1-1 0-1 0-0 1-0 4-0 3-0 
 8 Gazobudowa Zabrze1-4 1-2 0-3 3-0 3-0 2-1 0-1     2-2 1-2 4-1 0-2 5-1 0-0 1-0 7-0 
 9 Jedność 32 Przyszowice4-7 2-0 3-0* 2-4 1-2 2-1 2-5 0-1     1-0 2-2 5-2 1-0 3-1 3-2 2-0 
 10 Tęcza Wielowieś0-2 0-4 1-1 0-5 1-2 0-5 3-4 7-2 3-1     4-0 3-1 4-2 1-0 1-1 3-0 
 11 Tempo Paniówki1-3 2-1 2-4 1-0 3-2 1-2 1-1 2-2 2-1 2-1     2-4 2-2 4-0 3-2 3-0* 
 12 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry)2-2 1-1 1-1 1-3 1-2 1-3 1-0 0-1 2-0 1-2 1-0     3-1 0-4 0-0 9-1 
 13 Wawel Wirek (Ruda Śląska)2-2 3-1 1-2 0-2 2-2 1-2 0-0 4-2 2-2 2-1 3-2 1-0     0-2 2-2 2-0 
 14 Silesia Miechowice (Bytom)0-4 0-2 4-4 0-1 2-1 1-2 1-2 0-3 5-3 5-2 0-2 2-1 1-1     0-1 3-0* 
 15 Gwarek Tarnowskie Góry0-3 0-1 1-0 3-0 0-3 3-1 1-1 1-1 2-1 0-0 1-0 0-2 0-0 1-2     4-0 
 16 LKS 35 Gierałtowice0-6 1-4 2-5 1-3 0-15 0-6 0-9 1-3 0-5 1-9 1-4 1-4 0-5 1-4 2-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Carbo Gliwice 0-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 9 sierpnia, 11:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-1 Gwarek Zabrze 9 sierpnia, 17:00
Ruch II Radzionków 1-2 Orzeł Miedary 10 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 9 sierpnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-1 Gazobudowa Zabrze 9 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 3-0 LKS 35 Gierałtowice
(wo)
mecz przerwany przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Przyszłość Ciochowice 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry 9 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 3-1 Silesia Miechowice (Bytom) 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 16 sierpnia, 13:30
LKS 35 Gierałtowice 0-6 Przyszłość Ciochowice 16 sierpnia, 17:00
Gazobudowa Zabrze 4-1 Tempo Paniówki 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 3-0 Tęcza Wielowieś 17 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 0-1 Ruch II Radzionków 16 sierpnia, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 2-0 Walka II Makoszowy (Zabrze) 16 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Silesia Miechowice (Bytom) 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 20 sierpnia, 17:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-0 Carbo Gliwice 20 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-2 Gwarek Zabrze 20 sierpnia, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 Orzeł Miedary 20 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 2-4 Orzeł Nakło Śląskie 20 sierpnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 1-0 Gazobudowa Zabrze 20 sierpnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 4-0 LKS 35 Gierałtowice 20 sierpnia, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 2-4 Ruch II Radzionków 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-0 LKS 35 Gierałtowice 23 sierpnia, 13:30
Gazobudowa Zabrze 1-0 Gwarek Tarnowskie Góry 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-0 Przyszłość Ciochowice 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 2-1 Tempo Paniówki 24 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 3-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 24 sierpnia, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 1-0 Tęcza Wielowieś 23 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 2-1 Ruch II Radzionków 23 sierpnia, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-2 Walka II Makoszowy (Zabrze) 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Walka II Makoszowy (Zabrze) 6-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Ruch II Radzionków 4-1 Silesia Miechowice (Bytom) 31 sierpnia, 11:00
Tęcza Wielowieś 3-4 Carbo Gliwice 31 sierpnia, 16:00
Tempo Paniówki 3-2 Gwarek Zabrze 31 sierpnia, 12:00
Przyszłość Ciochowice 2-0 Orzeł Miedary
LKS 35 Gierałtowice 1-3 Gazobudowa Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 5-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 7-0 Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 6 - 3 września

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-2 Gazobudowa Zabrze 3 września, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 8-0 LKS 35 Gierałtowice 3 września, 17:00
Orzeł Miedary 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry 3 września, 17:00
Gwarek Zabrze 0-1 Przyszłość Ciochowice 3 września, 17:00
Jedność 32 Przyszowice 2-2 Tempo Paniówki 3 września, 17:00
Carbo Gliwice 0-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3 września, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 5-2 Tęcza Wielowieś 3 września, 17:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 3-1 Ruch II Radzionków 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 6-7 września

Ruch II Radzionków 6-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 7 września, 11:00
Tęcza Wielowieś 0-4 Walka II Makoszowy (Zabrze) 6 września, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-4 Silesia Miechowice (Bytom) 6 września, 17:00
Tempo Paniówki 1-1 Carbo Gliwice 7 września, 15:00
Przyszłość Ciochowice 3-2 Jedność 32 Przyszowice 6 września, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-3 Gwarek Zabrze 6 września, 15:00
LKS 35 Gierałtowice 0-6 Orzeł Miedary 6 września, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-3 Orzeł Nakło Śląskie 6 września, 17:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 13 września, 13:30
Orzeł Miedary 3-1 Gazobudowa Zabrze 14 września, 16:30
Gwarek Zabrze 7-1 LKS 35 Gierałtowice 14 września, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 13 września, 16:30
Carbo Gliwice 1-2 Przyszłość Ciochowice 13 września, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-2 Tempo Paniówki 13 września, 16:30
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 14 września, 12:00
Ruch II Radzionków 4-0 Tęcza Wielowieś 14 września, 11:00

Kolejka 9 - 20-21 września

Tęcza Wielowieś 4-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 21 września, 16:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-3 Ruch II Radzionków 20 września, 16:30
Tempo Paniówki 2-1 Walka II Makoszowy (Zabrze) 21 września, 15:00
Przyszłość Ciochowice 5-1 Silesia Miechowice (Bytom) 20 września, 16:30
Gazobudowa Zabrze 3-0 Gwarek Zabrze 20 września, 16:30
Orzeł Nakło Śląskie 0-1 Orzeł Miedary 20 września, 16:30
Carbo Gliwice 4-0 Gwarek Tarnowskie Góry 20 września, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 2-0 LKS 35 Gierałtowice 20 września, 16:30

Kolejka 10 - 27-28 września

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Orzeł Miedary 27 września, 13:30
Gwarek Zabrze 1-4 Orzeł Nakło Śląskie 27 września, 15:00
Jedność 32 Przyszowice 0-1 Gazobudowa Zabrze 27 września, 16:00
Carbo Gliwice 3-0 LKS 35 Gierałtowice 27 września, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Gwarek Tarnowskie Góry 27 września, 16:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-0 Przyszłość Ciochowice 28 września, 12:00
Ruch II Radzionków 2-0 Tempo Paniówki 28 września, 11:00
Tęcza Wielowieś 3-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 28 września, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 października

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 3-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4 października, 16:00
Tempo Paniówki 2-1 Tęcza Wielowieś 5 października, 15:00
Przyszłość Ciochowice 3-1 Ruch II Radzionków 4 października, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-1 Walka II Makoszowy (Zabrze)
w pierwotnym terminie (4 października, 16:00) nie odbył się
LKS 35 Gierałtowice 1-4 Silesia Miechowice (Bytom) 4 października, 16:00
Gazobudowa Zabrze 0-1 Carbo Gliwice 4 października, 16:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-3 Jedność 32 Przyszowice 4 października, 16:00
Orzeł Miedary 2-2 Gwarek Zabrze 5 października, 16:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-2 Gwarek Zabrze 11 października, 13:30
Jedność 32 Przyszowice 2-1 Orzeł Miedary 11 października, 15:30
Carbo Gliwice 3-1 Orzeł Nakło Śląskie 11 października, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-3 Gazobudowa Zabrze 11 października, 15:30
Ruch II Radzionków 10-0 Gwarek Tarnowskie Góry 12 października, 11:00
Tęcza Wielowieś 0-2 Przyszłość Ciochowice 12 października, 15:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Tempo Paniówki 11 października, 15:30
LKS 35 Gierałtowice 1-4 Walka II Makoszowy (Zabrze) 11 października

Kolejka 13 - 18-19 października

Tempo Paniówki 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 19 października, 15:00
Przyszłość Ciochowice 7-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 18 października, 15:30
Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Tęcza Wielowieś 18 października, 15:30
LKS 35 Gierałtowice 1-3 Ruch II Radzionków 18 października, 15:30
Gazobudowa Zabrze 1-2 Walka II Makoszowy (Zabrze) 18 października, 15:30
Orzeł Nakło Śląskie 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 18 października, 15:30
Orzeł Miedary 2-2 Carbo Gliwice 19 października, 15:30
Gwarek Zabrze 2-1 Jedność 32 Przyszowice 18 października, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Carbo Gliwice 1-2 Gwarek Zabrze 25 października, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-2 Orzeł Miedary 25 października, 15:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 4-0 Orzeł Nakło Śląskie 26 października, 12:00
Ruch II Radzionków 5-0 Gazobudowa Zabrze 26 października, 11:00
Tęcza Wielowieś 3-0 LKS 35 Gierałtowice 26 października, 14:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 25 października, 15:00
Tempo Paniówki 1-3 Przyszłość Ciochowice 26 października, 14:00
Jedność 32 Przyszowice 1-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 25 października, 15:00

Kolejka 15 - 2 listopada

Przyszłość Ciochowice 2-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2 listopada, 13:30
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Tempo Paniówki 2 listopada, 13:30
LKS 35 Gierałtowice 1-4 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2 listopada, 13:30
Gazobudowa Zabrze 1-2 Tęcza Wielowieś 2 listopada, 13:30
Orzeł Nakło Śląskie 3-0 Ruch II Radzionków 2 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-3, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orzeł Miedary 0-0 Walka II Makoszowy (Zabrze) 2 listopada, 13:30
Gwarek Zabrze 3-2 Silesia Miechowice (Bytom) 8 października
Jedność 32 Przyszowice 2-5 Carbo Gliwice 2 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Silesia Miechowice (Bytom) 5-3 Jedność 32 Przyszowice 8 listopada, 13:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-0 Carbo Gliwice 8 listopada, 13:30
Gwarek Zabrze 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze) 8 listopada, 12:00
Orzeł Miedary 3-1 Ruch II Radzionków 8 listopada, 13:30
Orzeł Nakło Śląskie 5-1 Tęcza Wielowieś 8 listopada, 13:30
Gazobudowa Zabrze 0-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 8 listopada, 13:30
LKS 35 Gierałtowice 1-4 Tempo Paniówki 8 listopada, 13:30
Gwarek Tarnowskie Góry 0-3 Przyszłość Ciochowice 8 listopada, 13:30

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Gwarek Tarnowskie Góry 0-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 15 listopada, 13:30
Przyszłość Ciochowice 4-0 LKS 35 Gierałtowice 16 listopada, 13:30
Tempo Paniówki 2-2 Gazobudowa Zabrze 16 listopada, 13:30
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 15 listopada, 13:30
Tęcza Wielowieś 0-5 Orzeł Miedary 15 listopada, 13:30
Ruch II Radzionków 1-1 Gwarek Zabrze 16 listopada, 11:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 4-0 Jedność 32 Przyszowice 16 listopada, 12:00
Silesia Miechowice (Bytom) 1-2 Carbo Gliwice 15 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 8 kwietnia

Ruch II Radzionków 6-1 Jedność 32 Przyszowice 21 kwietnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Silesia Miechowice (Bytom) 8 kwietnia, 16:30
Carbo Gliwice 0-0 Walka II Makoszowy (Zabrze) 8 kwietnia, 16:30
Gwarek Zabrze 6-1 Tęcza Wielowieś 8 kwietnia, 16:30
Orzeł Miedary 2-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 8 kwietnia, 16:30
Orzeł Nakło Śląskie 4-1 Tempo Paniówki 8 kwietnia, 16:30
Gazobudowa Zabrze 1-4 Przyszłość Ciochowice 8 kwietnia, 16:30
LKS 35 Gierałtowice 2-6 Gwarek Tarnowskie Góry 8 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 28-29 marca

LKS 35 Gierałtowice 0-5 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 28 marca, 15:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Gazobudowa Zabrze 28 marca, 15:00
Przyszłość Ciochowice 4-0 Orzeł Nakło Śląskie 28 marca, 15:00
Tempo Paniówki 1-2 Orzeł Miedary 29 marca, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-2 Gwarek Zabrze 28 marca, 15:00
Tęcza Wielowieś 3-1 Jedność 32 Przyszowice 29 marca, 15:00
Ruch II Radzionków 3-1 Carbo Gliwice 29 marca, 11:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 2-1 Silesia Miechowice (Bytom) 28 marca, 15:00

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-0 Jedność 32 Przyszowice 4 kwietnia
Gwarek Tarnowskie Góry 1-0 Orzeł Nakło Śląskie 5 kwietnia, 11:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-1 Walka II Makoszowy (Zabrze) 4 kwietnia, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-1 Ruch II Radzionków 4 kwietnia, 16:00
Carbo Gliwice 1-0 Tęcza Wielowieś 4 kwietnia, 11:00
Gwarek Zabrze 2-1 Tempo Paniówki 4 kwietnia, 12:00
Orzeł Miedary 1-1 Przyszłość Ciochowice 5 kwietnia, 11:00
Gazobudowa Zabrze 7-0 LKS 35 Gierałtowice 4 kwietnia

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Gazobudowa Zabrze 5-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 11 kwietnia, 14:00
LKS 35 Gierałtowice 2-5 Orzeł Nakło Śląskie 29 kwietnia, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-1 Orzeł Miedary 29 kwietnia, 17:00
Przyszłość Ciochowice 4-1 Gwarek Zabrze 29 kwietnia, 17:00
Tempo Paniówki 2-1 Jedność 32 Przyszowice 12 kwietnia, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-0 Carbo Gliwice 29 kwietnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-0 Silesia Miechowice (Bytom) 29 kwietnia, 17:00
Ruch II Radzionków 0-2 Walka II Makoszowy (Zabrze) 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Ruch II Radzionków 18 kwietnia, 11:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-3 Tęcza Wielowieś 19 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 18 kwietnia, 16:00
Carbo Gliwice 1-1 Tempo Paniówki 18 kwietnia, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 4-7 Przyszłość Ciochowice 18 kwietnia, 16:00
Gwarek Zabrze 2-2 Gwarek Tarnowskie Góry 19 kwietnia, 11:00
Orzeł Miedary 4-0 LKS 35 Gierałtowice 19 kwietnia, 11:00
Orzeł Nakło Śląskie 1-1 Gazobudowa Zabrze 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Orzeł Nakło Śląskie 3-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 25 kwietnia, 16:00
Gazobudowa Zabrze 2-1 Orzeł Miedary 25 kwietnia, 16:00
LKS 35 Gierałtowice 0-15 Gwarek Zabrze 25 kwietnia, 16:00
Gwarek Tarnowskie Góry 2-1 Jedność 32 Przyszowice 25 kwietnia, 16:00
Przyszłość Ciochowice 4-0 Carbo Gliwice 25 kwietnia, 16:00
Tempo Paniówki 4-0 Silesia Miechowice (Bytom) 26 kwietnia, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-1 Walka II Makoszowy (Zabrze) 25 kwietnia, 16:00
Tęcza Wielowieś 0-5 Ruch II Radzionków 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 2-3 maja

Gwarek Tarnowskie Góry 1-1 Carbo Gliwice 2 maja, 17:00
w Piekarach Śląskich
LKS 35 Gierałtowice 0-5 Jedność 32 Przyszowice 2 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Tęcza Wielowieś 2 maja, 11:00
Ruch II Radzionków 2-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2 maja, 17:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-0 Tempo Paniówki 3 maja, 12:00
Silesia Miechowice (Bytom) 0-4 Przyszłość Ciochowice 1 maja, 17:00
Gwarek Zabrze 5-0 Gazobudowa Zabrze 1 maja, 11:00
Orzeł Miedary 1-1 Orzeł Nakło Śląskie 2 maja, 17:00

Kolejka 25 - 9-10 maja

Orzeł Miedary 0-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 10 maja, 11:00
Orzeł Nakło Śląskie 2-0 Gwarek Zabrze 9 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 2-2 Jedność 32 Przyszowice 9 maja, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 0-9 Carbo Gliwice 9 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 1-2 Silesia Miechowice (Bytom) 9 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 5-1 Walka II Makoszowy (Zabrze) 9 maja, 17:00
Tempo Paniówki 1-0 Ruch II Radzionków 10 maja, 15:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 1-2 Tęcza Wielowieś 9 maja, 17:00

Kolejka 26 - 16-17 maja

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-0 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 16 maja, 17:00
Tęcza Wielowieś 4-0 Tempo Paniówki 17 maja, 16:00
Ruch II Radzionków 2-3 Przyszłość Ciochowice 17 maja, 11:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-0 Gwarek Tarnowskie Góry 17 maja, 11:00
Silesia Miechowice (Bytom) 3-0 LKS 35 Gierałtowice 16 maja, 17:00
(wo)
mecz przerwany przy stanie 2-0, goście nie wyszli na drugą połowę
Carbo Gliwice 0-0 Gazobudowa Zabrze 16 maja, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 3-0 Orzeł Nakło Śląskie 16 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-5; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Gwarek Zabrze 5-0 Orzeł Miedary 16 maja, 12:30

Kolejka 27 - 23-24 maja

Walka II Makoszowy (Zabrze) 7-1 LKS 35 Gierałtowice 24 maja, 11:00
Gwarek Zabrze 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 23 maja, 15:00
Orzeł Miedary 0-0 Jedność 32 Przyszowice 24 maja, 11:00
Orzeł Nakło Śląskie 3-3 Carbo Gliwice 23 maja, 17:00
Gazobudowa Zabrze 0-0 Silesia Miechowice (Bytom) 23 maja, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 3-0 Ruch II Radzionków 23 maja, 17:00
Przyszłość Ciochowice 4-1 Tęcza Wielowieś 23 maja, 17:00
Tempo Paniówki 2-4 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 24 maja, 15:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-2 Tempo Paniówki 30 maja, 11:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 2-2 Przyszłość Ciochowice
Tęcza Wielowieś 1-1 Gwarek Tarnowskie Góry 31 maja, 16:00
Ruch II Radzionków 11-0 LKS 35 Gierałtowice 31 maja, 11:00
mecz przerwany w 40. minucie przy stanie 11-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Walka II Makoszowy (Zabrze) 0-0 Gazobudowa Zabrze
Silesia Miechowice (Bytom) 4-4 Orzeł Nakło Śląskie 30 maja, 17:00
Carbo Gliwice 3-0 Orzeł Miedary 30 maja, 11:00
Jedność 32 Przyszowice 1-2 Gwarek Zabrze 30 maja, 11:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-2 Jedność 32 Przyszowice 6 czerwca, 17:00
Gwarek Zabrze 1-0 Carbo Gliwice 6 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 0-3 Silesia Miechowice (Bytom) 6 czerwca, 17:00
Orzeł Nakło Śląskie 0-0 Walka II Makoszowy (Zabrze) 6 czerwca, 17:00
Gazobudowa Zabrze 3-0 Ruch II Radzionków 6 czerwca, 17:00
LKS 35 Gierałtowice 1-9 Tęcza Wielowieś 6 czerwca, 17:00
Gwarek Tarnowskie Góry 0-2 KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 6 czerwca, 17:00
Przyszłość Ciochowice 5-4 Tempo Paniówki 6 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 czerwca

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-2 Przyszłość Ciochowice 13 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 3-2 Gwarek Tarnowskie Góry 13 czerwca, 17:00
KS Strzybnica (Tarnowskie Góry) 9-1 LKS 35 Gierałtowice 13 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 7-2 Gazobudowa Zabrze 13 czerwca, 17:00
Ruch II Radzionków 1-2 Orzeł Nakło Śląskie 13 czerwca, 17:00
Walka II Makoszowy (Zabrze) 5-0 Orzeł Miedary 13 czerwca, 17:00
Silesia Miechowice (Bytom) 2-1 Gwarek Zabrze 13 czerwca, 17:00
Carbo Gliwice 5-2 Jedność 32 Przyszowice 13 czerwca, 17:00

Baraż o utrzymanie w IV lidze (śląska II)
Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Katowice)

IV liga 2008/2009 (śląska I)
IV liga 2008/2009 (śląska II)

Liga okręgowa 2008/2009 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2008/2009 (Częstochowa)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice II)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice III)

Klasa A 2008/2009 (Bytom)
Klasa A 2008/2009 (Zabrze)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas