[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Częstochowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skra Częstochowa 34 91 29 4 1 101-23 14 3 0 51-8 15 1 1 50-15
2.  LKS Kamienica Polska 33 73 23 4 6 75-36 12 3 2 46-18 11 1 4 29-18
3.  MLKS Woźniki 34 67 22 1 11 70-42 12 0 5 42-24 10 1 6 28-18
4.  Raków II Częstochowa 34 61 18 7 9 74-52 13 2 2 46-18 5 5 7 28-34
5.  Znicz Kłobuck 34 59 17 8 9 67-44 10 3 4 30-16 7 5 5 37-28
6.  Lotnik Kościelec 34 55 16 7 11 72-42 9 1 7 39-20 7 6 4 33-22
7.  Lot Konopiska 34 50 14 8 12 62-51 9 4 4 36-20 5 4 8 26-31
8.  Polonia Poraj 34 47 12 11 11 40-48 7 5 5 19-17 5 6 6 21-31
9.  Sparta Lubliniec 34 45 13 6 15 70-64 9 1 7 38-27 4 5 8 32-37
10.  Jura Niegowa 33 43 12 7 14 55-67 7 4 5 32-31 5 3 9 23-36
11.  Pilica Koniecpol 34 42 10 12 12 54-51 5 9 3 28-19 5 3 9 26-32
12.  Liswarta Popów 34 41 11 8 15 63-76 7 2 8 34-35 4 6 7 29-41
13.  Unia Kalety 34 39 11 6 17 48-68 6 4 7 25-30 5 2 10 23-38
14.  Pogoń Kamyk 34 38 11 5 18 69-89 6 3 8 41-46 5 2 10 28-43
15.  Jedność Boronów 34 35 11 2 21 41-75 4 2 11 19-32 7 0 10 22-43
16.  Orzeł II Babienica/Psary 34 32 9 5 20 42-72 7 3 7 26-29 2 2 13 16-43
17.  Warta Mstów 34 21 5 6 23 35-76 2 4 11 19-44 3 2 12 16-32
18.  Warta Kamieńskie Młyny 34 20 5 5 24 41-103 4 3 10 25-49 1 2 14 16-54
Jura Niegowa pierwotnie została karnie zdegradowana do klasy A, jednak ta decyzja została później odwołana.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Skra Częstochowa    1-0 2-0 2-1 4-0 0-0 3-0 7-1 4-0 4-0 3-1 3-1 3-0 3-3 6-1 2-0 0-0 4-0 
 2 LKS Kamienica Polska1-3     3-2 6-0 2-0 0-0 7-0 1-0 3-1 3-2 1-0 2-2 2-0 5-1 3-4 1-1 4-2 2-0 
 3 MLKS Woźniki2-3 3-2     3-0 3-0 0-1 2-0 1-2 4-3 0-3 4-0 3-2 4-2 3-0 2-3 4-2 1-0 3-1 
 4 Raków II Częstochowa0-5 1-0 2-1     3-2 1-1 2-1 1-1 5-1 3-1 1-0 9-3 4-0 2-0 4-0 1-0 1-2 6-0 
 5 Znicz Kłobuck4-1 1-2 1-4 0-2     1-3 0-0 0-0 4-1 2-0 0-0 2-1 5-0 2-1 2-0 2-1 3-0 1-0 
 6 Lotnik Kościelec0-1 0-1 0-4 0-0 1-2     2-1 4-0 3-1 6-1 6-3 0-1 0-2 3-1 0-1 5-1 3-0 6-0 
 7 Lot Konopiska0-4 3-3 0-1 3-2 5-0 3-3     0-1 0-0 3-0 3-1 2-3 1-0 4-0 4-1 0-0 1-0 4-1 
 8 Polonia Poraj0-3 1-3 0-1 0-0 2-2 1-1 0-1     1-0 2-0 1-1 0-0 3-1 1-0 3-1 3-0 0-3 1-0 
 9 Sparta Lubliniec1-3 1-3 2-0 4-1 0-3 3-1 3-2 1-1     0-2 4-0 2-0 1-2 1-4 0-1 4-1 5-1 6-2 
 10 Jura Niegowa0-1 3-0 4-2 1-5 3-1 2-2 3-3 0-5     1-1 1-1 3-0 2-3 2-3 2-1 2-1 3-2 
 11 Pilica Koniecpol0-0 1-2 1-1 1-1 0-0 4-0 1-1 1-2 2-2 3-1     2-2 2-1 3-0 3-0 1-3 2-2 1-1 
 12 Liswarta Popów2-3 0-2 0-1 1-2 1-4 1-2 2-2 3-1 2-2 1-0 5-4     1-3 1-4 3-0 5-2 2-1 4-2 
 13 Unia Kalety0-3 3-1 0-4 2-4 0-2 2-4 0-1 0-0 2-2 2-2 2-0 3-3     1-2 3-0 1-0 1-0 3-2 
 14 Pogoń Kamyk3-7 1-3 3-0 2-2 3-3 2-7 4-3 1-2 3-3 1-3 0-1 2-5 4-2     0-3 4-0 2-1 6-1 
 15 Jedność Boronów0-3 0-1 0-3 1-1 0-2 0-5 1-4 3-0 2-0 0-1 1-5 5-0 1-1 4-2     1-2 0-1 0-1 
 16 Orzeł II Babienica/Psary1-3 1-2 0-1 1-0 1-1 1-0 1-0 2-1 2-3 1-2 0-3 3-3 1-4 4-4 2-0     3-1 2-1 
 17 Warta Mstów0-4 0-1 1-4 1-4 2-2 0-4 0-3 0-3 0-4 3-3 0-2 2-1 2-2 1-2 2-3 3-0     2-2 
 18 Warta Kamieńskie Młyny1-3 1-3 0-1 3-6 0-9 0-0 1-5 3-3 0-4 2-2 0-4 0-1 1-3 3-1 4-1 4-2 2-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Warta Kamieńskie Młyny 1-5 Lot Konopiska 10 sierpnia, 17:00
MLKS Woźniki 4-0 Pilica Koniecpol 9 sierpnia, 17:00
Pogoń Kamyk 3-3 Sparta Lubliniec 9 sierpnia, 17:00
Raków II Częstochowa 3-1 Jura Niegowa 9 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 0-4 Lotnik Kościelec 9 sierpnia, 17:00
Znicz Kłobuck 1-2 LKS Kamienica Polska 9 sierpnia, 17:00
Liswarta Popów 5-2 Orzeł II Babienica/Psary 9 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 3-1 Unia Kalety 9 sierpnia, 17:00
Jedność Boronów 0-3 Skra Częstochowa 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Lot Konopiska 0-4 Skra Częstochowa 16 sierpnia, 17:00
Unia Kalety 3-0 Jedność Boronów 16 sierpnia, 17:00
Orzeł II Babienica/Psary 2-1 Polonia Poraj 17 sierpnia, 17:00
LKS Kamienica Polska 2-2 Liswarta Popów 16 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 1-2 Znicz Kłobuck 16 sierpnia, 17:00
Jura Niegowa 2-1 Warta Mstów 17 sierpnia, 17:00
Sparta Lubliniec 4-1 Raków II Częstochowa 16 sierpnia, 17:00
Pilica Koniecpol 3-0 Pogoń Kamyk 17 sierpnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-1 MLKS Woźniki 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

MLKS Woźniki 2-0 Lot Konopiska 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Kamyk 6-1 Warta Kamieńskie Młyny 20 sierpnia, 17:00
Raków II Częstochowa 1-0 Pilica Koniecpol 20 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 0-4 Sparta Lubliniec 20 sierpnia, 17:00
Znicz Kłobuck 2-0 Jura Niegowa 20 sierpnia, 17:00
Liswarta Popów 1-2 Lotnik Kościelec 20 sierpnia, 17:00
Polonia Poraj 1-3 LKS Kamienica Polska 20 sierpnia, 17:00
Jedność Boronów 1-2 Orzeł II Babienica/Psary 20 sierpnia, 17:00
Unia Kalety 0-3 Skra Częstochowa 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Lot Konopiska 1-0 Unia Kalety 23 sierpnia, 17:00
Orzeł II Babienica/Psary 1-3 Skra Częstochowa 24 sierpnia, 17:00
LKS Kamienica Polska 3-4 Jedność Boronów 23 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 4-0 Polonia Poraj 24 sierpnia, 17:00
Jura Niegowa 1-1 Liswarta Popów 24 sierpnia, 15:00
lub o 17:00
Sparta Lubliniec 0-3 Znicz Kłobuck 23 sierpnia, 17:00
Pilica Koniecpol 2-2 Warta Mstów 24 sierpnia, 12:00
Warta Kamieńskie Młyny 3-6 Raków II Częstochowa 24 sierpnia, 17:00
MLKS Woźniki 3-0 Pogoń Kamyk 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pogoń Kamyk 4-3 Lot Konopiska 30 sierpnia, 16:30
Raków II Częstochowa 2-1 MLKS Woźniki 31 sierpnia, 16:30
Warta Mstów 2-2 Warta Kamieńskie Młyny 31 sierpnia, 16:30
Znicz Kłobuck 0-0 Pilica Koniecpol 30 sierpnia, 16:30
Liswarta Popów 2-2 Sparta Lubliniec 30 sierpnia, 16:30
Jedność Boronów 0-5 Lotnik Kościelec 30 sierpnia, 16:30
Skra Częstochowa 1-0 LKS Kamienica Polska 30 sierpnia, 16:30
Unia Kalety 1-0 Orzeł II Babienica/Psary 30 sierpnia, 16:30
Jura Niegowa 3-3 Polonia Poraj 31 sierpnia, 16:30

Kolejka 6 - 3 września

Lot Konopiska 0-0 Orzeł II Babienica/Psary 3 września, 16:00
LKS Kamienica Polska 2-0 Unia Kalety 3 września, 16:00
Lotnik Kościelec 0-1 Skra Częstochowa 3 września, 16:00
Jura Niegowa 2-3 Jedność Boronów 3 września, 16:00
Sparta Lubliniec 1-1 Polonia Poraj 3 września, 16:00
Pilica Koniecpol 2-2 Liswarta Popów 3 września, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-9 Znicz Kłobuck 3 września, 16:00
MLKS Woźniki 1-0 Warta Mstów 3 września, 16:00
Pogoń Kamyk 2-2 Raków II Częstochowa 3 września, 16:00

Kolejka 7 - 5-7 września

Raków II Częstochowa 2-1 Lot Konopiska 5 września, 16:00
Warta Mstów 1-2 Pogoń Kamyk 6 września, 16:00
Znicz Kłobuck 1-4 MLKS Woźniki 6 września, 16:00
Liswarta Popów 4-2 Warta Kamieńskie Młyny 6 września, 16:00
Polonia Poraj 1-1 Pilica Koniecpol 7 września, 16:00
Jedność Boronów 2-0 Sparta Lubliniec 6 września, 16:00
Skra Częstochowa 4-0 Jura Niegowa 6 września, 16:00
Unia Kalety 2-4 Lotnik Kościelec 6 września, 16:00
Orzeł II Babienica/Psary 1-2 LKS Kamienica Polska 7 września, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Lot Konopiska 3-3 LKS Kamienica Polska 13 września, 16:00
Lotnik Kościelec 5-1 Orzeł II Babienica/Psary 14 września, 16:00
Jura Niegowa 3-0 Unia Kalety 14 września, 16:00
Sparta Lubliniec 1-3 Skra Częstochowa 13 września, 16:00
Pilica Koniecpol 3-0 Jedność Boronów 14 września, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 3-3 Polonia Poraj 14 września, 16:00
MLKS Woźniki 3-2 Liswarta Popów 13 września, 16:00
Pogoń Kamyk 3-3 Znicz Kłobuck 13 września, 16:00
Raków II Częstochowa 1-2 Warta Mstów 14 września, 16:00

Kolejka 9 - 17 września

Warta Mstów 0-3 Lot Konopiska 17 września, 16:00
Znicz Kłobuck 0-2 Raków II Częstochowa 17 września, 16:00
Liswarta Popów 1-4 Pogoń Kamyk 17 września, 16:00
Polonia Poraj 0-1 MLKS Woźniki 17 września, 16:00
Jedność Boronów 0-1 Warta Kamieńskie Młyny 17 września, 16:00
Skra Częstochowa 3-1 Pilica Koniecpol 17 września, 16:00
Unia Kalety 2-2 Sparta Lubliniec 17 września, 16:00
Orzeł II Babienica/Psary 1-2 Jura Niegowa 17 września, 16:00
LKS Kamienica Polska 0-0 Lotnik Kościelec 17 września, 16:00

Kolejka 10 - 20 września

Lot Konopiska 3-3 Lotnik Kościelec 20 września, 16:00
Jura Niegowa - LKS Kamienica Polska
w pierwotnym terminie (21 września, 16:00) odwołany z powodu zalanego boiska
Sparta Lubliniec 4-1 Orzeł II Babienica/Psary 20 września, 16:00
Pilica Koniecpol 2-1 Unia Kalety 21 września, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-3 Skra Częstochowa 21 września, 16:00
MLKS Woźniki 2-3 Jedność Boronów 20 września, 16:00
Pogoń Kamyk 1-2 Polonia Poraj 20 września, 16:00
Raków II Częstochowa 9-3 Liswarta Popów 21 września, 16:00
Warta Mstów 2-2 Znicz Kłobuck 20 września, 16:00

Kolejka 11 - 27-28 września

Znicz Kłobuck 0-0 Lot Konopiska 27 września, 16:00
Liswarta Popów 2-1 Warta Mstów 27 września, 16:00
Polonia Poraj 0-0 Raków II Częstochowa 27 września, 16:00
Jedność Boronów 4-2 Pogoń Kamyk 27 września, 16:00
Skra Częstochowa 2-0 MLKS Woźniki 27 września, 16:00
Unia Kalety 3-2 Warta Kamieńskie Młyny 27 września, 16:00
Orzeł II Babienica/Psary 0-3 Pilica Koniecpol 28 września, 16:00
LKS Kamienica Polska 3-1 Sparta Lubliniec 27 września, 16:00
Lotnik Kościelec 6-1 Jura Niegowa 28 września, 16:00

Kolejka 12 - 4-5 października

Lot Konopiska 3-0 Jura Niegowa 4 października, 15:30
Sparta Lubliniec 3-1 Lotnik Kościelec 4 października, 15:30
Pilica Koniecpol 1-2 LKS Kamienica Polska 5 października, 15:30
Warta Kamieńskie Młyny 4-2 Orzeł II Babienica/Psary 4 października, 15:30
MLKS Woźniki 4-2 Unia Kalety 4 października, 15:30
Pogoń Kamyk 3-7 Skra Częstochowa 4 października, 15:30
Raków II Częstochowa 4-0 Jedność Boronów 5 października, 15:30
Warta Mstów 0-3 Polonia Poraj 4 października, 15:30
Znicz Kłobuck 2-1 Liswarta Popów 4 października, 15:30

Kolejka 13 - 11-12 października

Liswarta Popów 2-2 Lot Konopiska 11 października, 15:00
Polonia Poraj 2-2 Znicz Kłobuck 12 października, 15:00
Jedność Boronów 0-1 Warta Mstów 11 października, 15:00
Skra Częstochowa 2-1 Raków II Częstochowa 11 października, 15:00
Unia Kalety 1-2 Pogoń Kamyk 11 października, 15:00
Orzeł II Babienica/Psary 0-1 MLKS Woźniki 12 października, 15:00
LKS Kamienica Polska 2-0 Warta Kamieńskie Młyny 11 października, 15:00
Lotnik Kościelec 6-3 Pilica Koniecpol 12 października, 15:00
Jura Niegowa 0-5 Sparta Lubliniec 12 października, 15:00

Kolejka 14 - 18 października

Lot Konopiska 0-0 Sparta Lubliniec 18 października, 15:00
Pilica Koniecpol 3-1 Jura Niegowa 19 października, 15:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-0 Lotnik Kościelec 19 października, 15:00
MLKS Woźniki 3-2 LKS Kamienica Polska 18 października, 15:00
Pogoń Kamyk 4-0 Orzeł II Babienica/Psary 18 października, 15:00
Raków II Częstochowa 4-0 Unia Kalety 19 października, 15:00
Warta Mstów 0-4 Skra Częstochowa 18 października, 15:00
Znicz Kłobuck 2-0 Jedność Boronów 18 października, 15:00
Liswarta Popów 3-1 Polonia Poraj 18 października, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 października

Polonia Poraj 0-1 Lot Konopiska 26 października, 14:00
Jedność Boronów 5-0 Liswarta Popów 25 października, 14:00
Skra Częstochowa 4-0 Znicz Kłobuck 25 października, 14:00
Unia Kalety 1-0 Warta Mstów 25 października, 14:00
Orzeł II Babienica/Psary 1-0 Raków II Częstochowa 26 października, 14:00
LKS Kamienica Polska 5-1 Pogoń Kamyk 25 października, 14:00
Lotnik Kościelec 0-4 MLKS Woźniki 26 października, 14:00
Jura Niegowa 3-2 Warta Kamieńskie Młyny 26 października, 14:00
Sparta Lubliniec 4-0 Pilica Koniecpol 25 października, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Lot Konopiska 3-1 Pilica Koniecpol 8 listopada, 14:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-4 Sparta Lubliniec 9 listopada, 14:00
MLKS Woźniki 0-3 Jura Niegowa 8 listopada, 14:00
Pogoń Kamyk 2-7 Lotnik Kościelec 8 listopada, 14:00
Raków II Częstochowa 1-0 LKS Kamienica Polska 9 listopada, 14:00
Warta Mstów 3-0 Orzeł II Babienica/Psary 8 listopada, 14:00
Znicz Kłobuck 5-0 Unia Kalety 8 listopada, 14:00
Liswarta Popów 2-3 Skra Częstochowa 9 listopada, 14:00
Jedność Boronów 3-0 Polonia Poraj 8 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Jedność Boronów 1-4 Lot Konopiska 15 listopada, 14:00
Skra Częstochowa 7-1 Polonia Poraj 15 listopada, 14:00
Unia Kalety 3-3 Liswarta Popów 15 listopada, 14:00
Orzeł II Babienica/Psary 1-1 Znicz Kłobuck 16 listopada, 14:00
LKS Kamienica Polska 4-2 Warta Mstów 15 listopada, 14:00
Lotnik Kościelec 0-0 Raków II Częstochowa 15 listopada, 14:00
Jura Niegowa 2-3 Pogoń Kamyk 16 listopada, 14:00
Sparta Lubliniec 2-0 MLKS Woźniki 15 listopada, 14:00
Pilica Koniecpol 1-1 Warta Kamieńskie Młyny 16 listopada, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 marca

Lot Konopiska 4-1 Warta Kamieńskie Młyny 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Pilica Koniecpol 1-1 MLKS Woźniki 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Lubliniec 1-4 Pogoń Kamyk 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Jura Niegowa 4-2 Raków II Częstochowa 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lotnik Kościelec 3-0 Warta Mstów 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Kamienica Polska 2-0 Znicz Kłobuck 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł II Babienica/Psary 3-3 Liswarta Popów 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Kalety 0-0 Polonia Poraj 6 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Skra Częstochowa 6-1 Jedność Boronów 21 marca, 18:00
na boisku Rakowa ze sztuczną nawierzchnią

Kolejka 19 - 28-29 marca

Skra Częstochowa 3-0 Lot Konopiska 28 marca, 18:00
na boisku Rakowa ze sztuczną nawierzchnią
Jedność Boronów 1-1 Unia Kalety 28 marca, 16:00
Polonia Poraj 3-0 Orzeł II Babienica/Psary 28 marca, 16:00
w Myszkowie
Liswarta Popów 0-2 LKS Kamienica Polska 28 marca, 16:00
Znicz Kłobuck 1-3 Lotnik Kościelec 28 marca, 16:00
Warta Mstów 3-3 Jura Niegowa 28 marca, 16:00
Raków II Częstochowa 5-1 Sparta Lubliniec 29 marca, 16:00
Pogoń Kamyk 0-1 Pilica Koniecpol 28 marca, 16:00
MLKS Woźniki 3-1 Warta Kamieńskie Młyny 28 marca, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Skra Częstochowa 3-0 Unia Kalety 4 kwietnia, 16:00
Lot Konopiska 0-1 MLKS Woźniki 4 kwietnia, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 3-1 Pogoń Kamyk 5 kwietnia, 16:00
Pilica Koniecpol 1-1 Raków II Częstochowa 4 kwietnia, 16:00
Sparta Lubliniec 5-1 Warta Mstów 4 kwietnia, 16:00
Jura Niegowa 1-5 Znicz Kłobuck 5 kwietnia, 16:00
Lotnik Kościelec 0-1 Liswarta Popów 4 kwietnia, 16:00
LKS Kamienica Polska 1-0 Polonia Poraj 4 kwietnia, 16:00
Orzeł II Babienica/Psary 2-0 Jedność Boronów 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Unia Kalety 0-1 Lot Konopiska 11 kwietnia, 16:00
Skra Częstochowa 2-0 Orzeł II Babienica/Psary 11 kwietnia, 16:00
Jedność Boronów 0-1 LKS Kamienica Polska 11 kwietnia, 16:00
Polonia Poraj 1-1 Lotnik Kościelec 9 kwietnia, 17:00
w Olsztynie
Liswarta Popów 1-0 Jura Niegowa 11 kwietnia, 16:00
Znicz Kłobuck 4-1 Sparta Lubliniec 11 kwietnia, 16:00
Warta Mstów 0-2 Pilica Koniecpol 11 kwietnia, 16:00
Raków II Częstochowa 6-0 Warta Kamieńskie Młyny 11 kwietnia, 16:00
Pogoń Kamyk 3-0 MLKS Woźniki 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Polonia Poraj 2-0 Jura Niegowa 18 kwietnia, 16:00
w Olsztynie
Lot Konopiska 4-0 Pogoń Kamyk 18 kwietnia, 16:00
MLKS Woźniki 3-0 Raków II Częstochowa 18 kwietnia, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-1 Warta Mstów 19 kwietnia, 16:00
Pilica Koniecpol 0-0 Znicz Kłobuck 19 kwietnia, 16:00
Sparta Lubliniec 2-0 Liswarta Popów 18 kwietnia, 16:00
Lotnik Kościelec 0-1 Jedność Boronów 19 kwietnia, 16:00
LKS Kamienica Polska 1-3 Skra Częstochowa 18 kwietnia, 16:00
Orzeł II Babienica/Psary 1-4 Unia Kalety 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Orzeł II Babienica/Psary 1-0 Lot Konopiska 26 kwietnia, 17:00
Unia Kalety 3-1 LKS Kamienica Polska 25 kwietnia, 17:00
Skra Częstochowa 0-0 Lotnik Kościelec 25 kwietnia, 17:00
Jedność Boronów 0-1 Jura Niegowa 26 kwietnia, 17:00
Polonia Poraj 1-0 Sparta Lubliniec 25 kwietnia, 17:00
Liswarta Popów 5-4 Pilica Koniecpol 25 kwietnia, 17:00
Znicz Kłobuck 1-0 Warta Kamieńskie Młyny 25 kwietnia, 17:00
Warta Mstów 1-4 MLKS Woźniki 25 kwietnia, 17:00
Raków II Częstochowa 2-0 Pogoń Kamyk 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 24 - 29 kwietnia

Lot Konopiska 3-2 Raków II Częstochowa 29 kwietnia, 17:00
Pogoń Kamyk 2-1 Warta Mstów 29 kwietnia, 17:00
MLKS Woźniki 3-0 Znicz Kłobuck 29 kwietnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-1 Liswarta Popów 29 kwietnia, 17:00
Pilica Koniecpol 1-2 Polonia Poraj 29 kwietnia, 17:00
Sparta Lubliniec 0-1 Jedność Boronów 29 kwietnia, 17:00
Jura Niegowa 0-1 Skra Częstochowa 29 kwietnia, 17:00
Lotnik Kościelec 0-2 Unia Kalety 29 kwietnia, 17:00
LKS Kamienica Polska 1-1 Orzeł II Babienica/Psary 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 2-3 maja

LKS Kamienica Polska 7-0 Lot Konopiska 2 maja, 17:00
Orzeł II Babienica/Psary 1-0 Lotnik Kościelec 3 maja, 17:00
Unia Kalety 2-2 Jura Niegowa 2 maja, 17:00
Skra Częstochowa 4-0 Sparta Lubliniec 3 maja, 18:00
Jedność Boronów 1-5 Pilica Koniecpol 2 maja, 17:00
Polonia Poraj 1-0 Warta Kamieńskie Młyny 2 maja, 17:00
Liswarta Popów 0-1 MLKS Woźniki 2 maja, 17:00
Znicz Kłobuck 2-1 Pogoń Kamyk 2 maja, 17:00
Warta Mstów 1-4 Raków II Częstochowa 2 maja, 17:00

Kolejka 26 - 9-10 maja

Lot Konopiska 1-0 Warta Mstów 9 maja, 17:00
Raków II Częstochowa 3-2 Znicz Kłobuck 9 maja, 14:00
Pogoń Kamyk 2-5 Liswarta Popów 9 maja, 17:00
MLKS Woźniki 1-2 Polonia Poraj 9 maja, 17:00
w Olsztynie
Warta Kamieńskie Młyny 4-1 Jedność Boronów 10 maja, 17:00
Pilica Koniecpol 0-0 Skra Częstochowa 10 maja, 17:00
Sparta Lubliniec 1-2 Unia Kalety 9 maja, 17:00
Jura Niegowa 2-1 Orzeł II Babienica/Psary 10 maja, 17:00
Lotnik Kościelec 0-1 LKS Kamienica Polska 10 maja, 17:00

Kolejka 27 - 16-17 maja

Lotnik Kościelec 2-1 Lot Konopiska 17 maja, 17:00
LKS Kamienica Polska 3-2 Jura Niegowa 16 maja, 17:00
Orzeł II Babienica/Psary 2-3 Sparta Lubliniec 17 maja, 17:00
Unia Kalety 2-0 Pilica Koniecpol 16 maja, 17:00
Skra Częstochowa 4-0 Warta Kamieńskie Młyny 16 maja, 17:00
Jedność Boronów 0-3 MLKS Woźniki 16 maja, 17:00
Polonia Poraj 1-0 Pogoń Kamyk 16 maja, 17:00
Liswarta Popów 1-2 Raków II Częstochowa 16 maja, 17:00
Znicz Kłobuck 3-0 Warta Mstów 16 maja, 17:00

Kolejka 28 - 20 maja

Lot Konopiska 5-0 Znicz Kłobuck 20 maja, 17:30
Warta Mstów 2-1 Liswarta Popów 20 maja, 17:30
Raków II Częstochowa 1-1 Polonia Poraj 20 maja, 17:30
Pogoń Kamyk 0-3 Jedność Boronów 20 maja, 17:30
MLKS Woźniki 2-3 Skra Częstochowa 20 maja, 17:30
Warta Kamieńskie Młyny 1-3 Unia Kalety 20 maja, 17:30
Pilica Koniecpol 1-3 Orzeł II Babienica/Psary 20 maja, 17:30
Sparta Lubliniec 1-3 LKS Kamienica Polska 20 maja, 17:30
Jura Niegowa 3-1 Lotnik Kościelec 20 maja, 17:30

Kolejka 29 - 23-24 maja

Jura Niegowa 2-2 Lot Konopiska 24 maja, 17:30
Lotnik Kościelec 3-1 Sparta Lubliniec 24 maja, 17:30
LKS Kamienica Polska 1-0 Pilica Koniecpol 23 maja, 17:30
Orzeł II Babienica/Psary 2-1 Warta Kamieńskie Młyny 24 maja, 17:30
Unia Kalety 0-4 MLKS Woźniki 23 maja, 17:30
Skra Częstochowa 3-3 Pogoń Kamyk 23 maja, 17:30
Jedność Boronów 1-1 Raków II Częstochowa 23 maja, 17:30
Polonia Poraj 0-3 Warta Mstów 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (23 maja, 17:30) przełożony
Liswarta Popów 1-4 Znicz Kłobuck 23 maja, 17:30

Kolejka 30 - 30-31 maja

Lot Konopiska 2-3 Liswarta Popów 30 maja, 18:00
Znicz Kłobuck 0-0 Polonia Poraj 30 maja, 18:00
Warta Mstów 2-3 Jedność Boronów 30 maja, 18:00
Raków II Częstochowa 0-5 Skra Częstochowa 30 maja, 18:00
Pogoń Kamyk 4-2 Unia Kalety 30 maja, 18:00
MLKS Woźniki 4-2 Orzeł II Babienica/Psary 30 maja, 18:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-3 LKS Kamienica Polska 31 maja, 18:00
Pilica Koniecpol 4-0 Lotnik Kościelec 31 maja, 18:00
Sparta Lubliniec 0-2 Jura Niegowa 30 maja, 18:00

Kolejka 31 - 6-7 czerwca

Sparta Lubliniec 3-2 Lot Konopiska 6 czerwca, 18:00
Jura Niegowa 1-1 Pilica Koniecpol 7 czerwca, 18:00
Lotnik Kościelec 6-0 Warta Kamieńskie Młyny 7 czerwca, 18:00
LKS Kamienica Polska 3-2 MLKS Woźniki 6 czerwca, 18:00
Orzeł II Babienica/Psary 4-4 Pogoń Kamyk 7 czerwca, 18:00
Unia Kalety 2-4 Raków II Częstochowa 6 czerwca, 18:00
Skra Częstochowa 0-0 Warta Mstów 6 czerwca, 18:00
Jedność Boronów 0-2 Znicz Kłobuck 6 czerwca, 18:00
Polonia Poraj 0-0 Liswarta Popów 6 czerwca, 18:00

Kolejka 32 - 10 czerwca

Lot Konopiska 0-1 Polonia Poraj 10 czerwca, 18:00
Liswarta Popów 3-0 Jedność Boronów 10 czerwca, 18:00
Znicz Kłobuck 4-1 Skra Częstochowa 10 czerwca, 18:00
Warta Mstów 2-2 Unia Kalety 10 czerwca, 18:00
Raków II Częstochowa 1-0 Orzeł II Babienica/Psary 10 czerwca, 18:00
Pogoń Kamyk 1-3 LKS Kamienica Polska 10 czerwca, 18:00
MLKS Woźniki 0-1 Lotnik Kościelec 10 czerwca, 18:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-2 Jura Niegowa 10 czerwca, 18:00
Pilica Koniecpol 2-2 Sparta Lubliniec 10 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 13 czerwca

Polonia Poraj 3-1 Jedność Boronów 13 czerwca, 18:00
Pilica Koniecpol 1-1 Lot Konopiska 13 czerwca, 18:00
Sparta Lubliniec 6-2 Warta Kamieńskie Młyny 13 czerwca, 18:00
Jura Niegowa 3-0 MLKS Woźniki 13 czerwca, 18:00
Lotnik Kościelec 3-1 Pogoń Kamyk 13 czerwca, 18:00
LKS Kamienica Polska 6-0 Raków II Częstochowa 13 czerwca, 18:00
Orzeł II Babienica/Psary 3-1 Warta Mstów 13 czerwca, 18:00
Unia Kalety 0-2 Znicz Kłobuck 13 czerwca, 18:00
Skra Częstochowa 3-1 Liswarta Popów 13 czerwca, 18:00

Kolejka 34 - 20 czerwca

Lot Konopiska 4-1 Jedność Boronów 20 czerwca, 18:00
Polonia Poraj 0-3 Skra Częstochowa 20 czerwca, 18:00
Liswarta Popów 1-3 Unia Kalety 20 czerwca, 18:00
Znicz Kłobuck 2-1 Orzeł II Babienica/Psary 20 czerwca, 18:00
Warta Mstów 0-1 LKS Kamienica Polska 20 czerwca, 18:00
Raków II Częstochowa 1-1 Lotnik Kościelec 20 czerwca, 18:00
Pogoń Kamyk 1-3 Jura Niegowa 20 czerwca, 18:00
MLKS Woźniki 4-3 Sparta Lubliniec 20 czerwca, 18:00
Warta Kamieńskie Młyny 0-4 Pilica Koniecpol 20 czerwca, 18:00

Baraż o utrzymanie w IV lidze (śląska II)

IV liga 2008/2009 (śląska I)

Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice II)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice III)
Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice IV)

Klasa A 2008/2009 (Częstochowa I)
Klasa A 2008/2009 (Częstochowa II)
Klasa A 2008/2009 (Lubliniec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas