[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Częstochowa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Blachownia 24 63 20 3 1 82-13 10 2 0 50-6 10 1 1 32-7
2.  Sparta Siedlec Duży 24 53 17 2 5 72-24 9 0 3 40-14 8 2 2 32-10
3.  Sokół Olsztyn 24 50 15 5 4 44-18 7 2 3 20-9 8 3 1 24-9
4.  Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 24 44 14 2 8 54-32 8 2 2 35-13 6 0 6 19-19
5.  Olimpia Huta Stara 24 36 11 3 10 52-33 6 2 4 37-12 5 1 6 15-21
6.  Sparta Szczekociny 24 32 9 5 10 31-40 5 2 5 18-26 4 3 5 13-14 2 4 1 1 0 3-1
7.  Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 24 32 9 5 10 36-31 6 3 3 18-10 3 2 7 18-21 2 1 0 1 1 1-3
8.  Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 24 30 8 6 10 42-45 7 2 3 32-17 1 4 7 10-28 2 4 1 1 0 11-6
9.  Piast Przyrów 24 30 8 6 10 37-58 4 3 5 20-28 4 3 5 17-30 2 1 0 1 1 6-11
10.  Alkas Aleksandria 24 25 6 7 11 19-44 3 4 5 9-13 3 3 6 10-31
11.  Lelovia Lelów 24 17 3 8 13 30-62 1 6 5 15-21 2 2 8 15-41 2 4 1 1 0 2-1
12.  Stokrotka/Polonia II Poraj 24 17 4 5 15 16-44 2 1 9 8-22 2 4 6 8-22 2 1 0 1 1 1-2
13.  Start Soborzyce 24 10 3 1 20 22-93 2 0 10 14-30 1 1 10 8-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Pogoń Blachownia    0-0 0-0 6-2 2-1 2-0 3-2 2-0 6-0 5-1 7-0 3-0 14-0 
 2 Sparta Siedlec Duży0-2     2-3 0-2 5-1 2-1 2-0 4-1 4-0 5-0 4-2 5-1 7-1 
 3 Sokół Olsztyn0-1 0-1     2-1 0-2 1-0 2-0 3-1 2-2 1-1 2-0 2-0 5-0 
 4 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)0-3 0-2 1-1     2-0 1-0 3-2 3-0 6-4 6-0 3-0 1-1 9-0 
 5 Olimpia Huta Stara0-1 2-1 1-1 2-3     0-2 0-3 6-0 2-0 7-0 8-0 1-1 8-0 
 6 Sparta Szczekociny0-8 3-10 1-3 1-2 1-2     2-0 0-0 0-0 1-0 4-1 1-0 4-0 
 7 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)2-1 2-0 0-2 0-1 3-0 1-1     3-0 1-3 1-1 2-0 1-1 2-0 
 8 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)1-1 2-2 0-2 2-1 0-1 3-0 2-1     7-2 1-2 6-4 3-0 5-1 
 9 Piast Przyrów1-3 0-6 0-2 0-2 0-0 1-3 1-0 4-4     3-2 3-3 4-1 3-2 
 10 Alkas Aleksandria0-2 0-2 0-1 1-0 1-0 2-2 1-1 3-1 0-2     0-0 0-1 1-1 
 11 Lelovia Lelów1-3 0-1 3-2 0-2 2-3 1-1 3-3 0-0 1-1 1-1     1-1 2-3 
 12 Stokrotka/Polonia II Poraj1-3 0-3 0-4 3-2 1-3 0-1 0-3* 0-0 0-1 0-1 0-1     3-0 
 13 Start Soborzyce1-4 1-4 1-3 2-1 4-2 0-2 2-3 0-3* 1-2 0-1 2-4 0-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Piast Przyrów.
 
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Start Soborzyce 2-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Olimpia Huta Stara 0-2 Sparta Szczekociny
Pogoń Blachownia 3-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
przełożony
Lelovia Lelów 3-2 Sokół Olsztyn
Sparta Siedlec Duży 5-0 Alkas Aleksandria

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Alkas Aleksandria.
 
Sokół Olsztyn 0-1 Sparta Siedlec Duży
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-0 Lelovia Lelów
Sparta Szczekociny 0-8 Pogoń Blachownia
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-0 Olimpia Huta Stara
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 5-1 Start Soborzyce
Piast Przyrów 4-1 Stokrotka/Polonia II Poraj

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Pauza: Stokrotka/Polonia II Poraj.
 
Start Soborzyce 1-2 Piast Przyrów
Olimpia Huta Stara 6-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Pogoń Blachownia 6-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Lelovia Lelów 1-1 Sparta Szczekociny
Sparta Siedlec Duży 2-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Alkas Aleksandria 0-1 Sokół Olsztyn

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Pauza: Sokół Olsztyn.
 
Sparta Szczekociny 3-10 Sparta Siedlec Duży
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-0 Lelovia Lelów
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 1-1 Pogoń Blachownia
Piast Przyrów 0-0 Olimpia Huta Stara
Stokrotka/Polonia II Poraj 3-0 Start Soborzyce
Alkas Aleksandria 1-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 5 - 6-7 września

Pauza: Start Soborzyce.
 
Olimpia Huta Stara 1-1 Stokrotka/Polonia II Poraj
Pogoń Blachownia 6-0 Piast Przyrów
Lelovia Lelów 0-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Sparta Siedlec Duży 0-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Alkas Aleksandria 2-2 Sparta Szczekociny
Sokół Olsztyn 2-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 6 - 10 września

Pauza: Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa).
 
Sparta Szczekociny 1-3 Sokół Olsztyn
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 6-0 Alkas Aleksandria
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 2-2 Sparta Siedlec Duży
Piast Przyrów 3-3 Lelovia Lelów
Stokrotka/Polonia II Poraj 1-3 Pogoń Blachownia
Start Soborzyce 4-2 Olimpia Huta Stara

Kolejka 7 - 13-14 września

Pauza: Olimpia Huta Stara.
 
Pogoń Blachownia 14-0 Start Soborzyce
Lelovia Lelów 1-1 Stokrotka/Polonia II Poraj
Sparta Siedlec Duży 4-0 Piast Przyrów
Alkas Aleksandria 3-1 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Sokół Olsztyn 2-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Sparta Szczekociny

Kolejka 8 - 20-21 września

Pauza: Sparta Szczekociny.
 
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 0-2 Sokół Olsztyn
Piast Przyrów 3-2 Alkas Aleksandria
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-3 Sparta Siedlec Duży
Start Soborzyce 2-4 Lelovia Lelów
Olimpia Huta Stara 0-1 Pogoń Blachownia

Kolejka 9 - 27-28 września

Pauza: Pogoń Blachownia.
 
Lelovia Lelów 2-3 Olimpia Huta Stara
Sparta Siedlec Duży 7-1 Start Soborzyce
Alkas Aleksandria 0-1 Stokrotka/Polonia II Poraj
Sokół Olsztyn 2-2 Piast Przyrów
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Sparta Szczekociny 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)

Kolejka 10 - 4-5 października

Pauza: Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa).
 
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 3-0 Sparta Szczekociny
Piast Przyrów 1-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-4 Sokół Olsztyn
Start Soborzyce 0-1 Alkas Aleksandria
Olimpia Huta Stara 2-1 Sparta Siedlec Duży
Pogoń Blachownia 7-0 Lelovia Lelów

Kolejka 11 - 11-12 października

Pauza: Lelovia Lelów.
 
Sparta Siedlec Duży 0-2 Pogoń Blachownia
Alkas Aleksandria 1-0 Olimpia Huta Stara
Sokół Olsztyn 5-0 Start Soborzyce
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Stokrotka/Polonia II Poraj
Sparta Szczekociny 0-0 Piast Przyrów
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)

Kolejka 12 - 18-19 października

Pauza: Częstochówka Parkitka (Częstochowa).
 
Piast Przyrów 0-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-1 Sparta Szczekociny
Start Soborzyce 2-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Olimpia Huta Stara 1-1 Sokół Olsztyn
Pogoń Blachownia 5-1 Alkas Aleksandria
Lelovia Lelów 0-1 Sparta Siedlec Duży

Kolejka 13 - 25-26 października

Pauza: Sparta Siedlec Duży.
 
Alkas Aleksandria 0-0 Lelovia Lelów
Sokół Olsztyn 0-1 Pogoń Blachownia
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-0 Olimpia Huta Stara
Sparta Szczekociny 4-0 Start Soborzyce
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-1 Stokrotka/Polonia II Poraj
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 7-2 Piast Przyrów

Kolejka 14 - 6 maja

Pauza: Piast Przyrów.
 
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 3-0 Stokrotka/Polonia II Poraj
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 9-0 Start Soborzyce
Sparta Szczekociny 1-2 Olimpia Huta Stara
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-1 Pogoń Blachownia
Sokół Olsztyn 2-0 Lelovia Lelów
Alkas Aleksandria 0-2 Sparta Siedlec Duży

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Pauza: Alkas Aleksandria.
 
Sparta Siedlec Duży 2-3 Sokół Olsztyn
Lelovia Lelów 3-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Pogoń Blachownia 2-0 Sparta Szczekociny
Olimpia Huta Stara 2-3 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Start Soborzyce 0-3 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
(wo)
mecz przerwany w 35. minucie przy stanie 1-2 z powodu znieważenia sędziego przez zawodnika gospodarzy
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-1 Piast Przyrów

Kolejka 16 - 11 kwietnia

Pauza: Stokrotka/Polonia II Poraj.
 
Piast Przyrów 3-2 Start Soborzyce
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 0-1 Olimpia Huta Stara
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-3 Pogoń Blachownia
Sparta Szczekociny 4-1 Lelovia Lelów
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-0 Sparta Siedlec Duży
Sokół Olsztyn 1-1 Alkas Aleksandria

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Sokół Olsztyn.
 
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Alkas Aleksandria
Sparta Siedlec Duży 2-1 Sparta Szczekociny
Lelovia Lelów 0-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Pogoń Blachownia 2-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Olimpia Huta Stara 2-0 Piast Przyrów
Start Soborzyce 0-1 Stokrotka/Polonia II Poraj

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Start Soborzyce.
 
Stokrotka/Polonia II Poraj 1-3 Olimpia Huta Stara
Piast Przyrów 1-3 Pogoń Blachownia
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 6-4 Lelovia Lelów
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-2 Sparta Siedlec Duży
Sparta Szczekociny 1-0 Alkas Aleksandria
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-2 Sokół Olsztyn

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa).
 
Sokół Olsztyn 1-0 Sparta Szczekociny
Alkas Aleksandria 1-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Sparta Siedlec Duży 4-1 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Lelovia Lelów 1-1 Piast Przyrów
Pogoń Blachownia 3-0 Stokrotka/Polonia II Poraj
Olimpia Huta Stara 8-0 Start Soborzyce

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Olimpia Huta Stara.
 
Start Soborzyce 1-4 Pogoń Blachownia
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-1 Lelovia Lelów
Piast Przyrów 0-6 Sparta Siedlec Duży
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 1-2 Alkas Aleksandria
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-1 Sokół Olsztyn
Sparta Szczekociny 2-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Sparta Szczekociny.
 
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Sokół Olsztyn 3-1 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Alkas Aleksandria 0-2 Piast Przyrów
Sparta Siedlec Duży 5-1 Stokrotka/Polonia II Poraj
Lelovia Lelów 2-3 Start Soborzyce
Pogoń Blachownia 2-1 Olimpia Huta Stara

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Pogoń Blachownia.
 
Olimpia Huta Stara 8-0 Lelovia Lelów
Start Soborzyce 1-4 Sparta Siedlec Duży
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-1 Alkas Aleksandria
Piast Przyrów 0-2 Sokół Olsztyn
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 2-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-0 Sparta Szczekociny

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa).
 
Sparta Szczekociny 0-0 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-3 Piast Przyrów
Sokół Olsztyn 2-0 Stokrotka/Polonia II Poraj
Alkas Aleksandria 1-1 Start Soborzyce
Sparta Siedlec Duży 5-1 Olimpia Huta Stara
Lelovia Lelów 1-3 Pogoń Blachownia

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Lelovia Lelów.
 
Pogoń Blachownia 0-0 Sparta Siedlec Duży
Olimpia Huta Stara 7-0 Alkas Aleksandria
Start Soborzyce 1-3 Sokół Olsztyn
Stokrotka/Polonia II Poraj 0-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
(wo)
Piast Przyrów 1-3 Sparta Szczekociny
Częstochówka Parkitka (Częstochowa) 2-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: Częstochówka Parkitka (Częstochowa).
 
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 6-4 Piast Przyrów
Sparta Szczekociny 1-0 Stokrotka/Polonia II Poraj
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-0 Start Soborzyce
Sokół Olsztyn 0-2 Olimpia Huta Stara
Alkas Aleksandria 0-2 Pogoń Blachownia
Sparta Siedlec Duży 4-2 Lelovia Lelów

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Sparta Siedlec Duży.
 
Lelovia Lelów 1-1 Alkas Aleksandria
Pogoń Blachownia 0-0 Sokół Olsztyn
Olimpia Huta Stara 0-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)
Start Soborzyce 0-2 Sparta Szczekociny
Stokrotka/Polonia II Poraj 3-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)
Piast Przyrów 4-4 Częstochówka Parkitka (Częstochowa)

Liga okręgowa 2008/2009 (Częstochowa)

Klasa A 2008/2009 (Częstochowa I)
Klasa A 2008/2009 (Lubliniec)

Klasa B 2008/2009 (Częstochowa I)
Klasa B 2008/2009 (Częstochowa II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas