[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2008/2009, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fortuna Gliwice 30 69 21 6 3 66-24 11 3 1 34-11 10 3 2 32-13
2.  Zaborze Zabrze 30 65 20 5 5 68-27 9 3 3 37-16 11 2 2 31-11
3.  Orzeł Stanica 30 57 17 6 7 75-49 10 1 4 43-22 7 5 3 32-27
4.  Wilki Wilcza 30 53 16 5 9 67-39 8 3 4 28-15 8 2 5 39-24
5.  Naprzód Żernica 30 49 15 4 11 60-41 9 2 4 37-20 6 2 7 23-21
6.  KS 94 Rachowice 30 48 13 9 8 61-44 9 3 3 43-23 4 6 5 18-21
7.  Gwiazda Chudów 30 46 13 7 10 56-50 9 2 4 34-21 4 5 6 22-29
8.  Piast Pawłów (Zabrze) 30 42 11 9 10 41-49 6 5 4 22-19 5 4 6 19-30
9.  Zamkowiec Toszek 30 41 10 11 9 55-45 6 7 2 24-19 4 4 7 31-26
10.  Społem Zabrze 30 40 12 4 14 57-63 8 3 4 34-26 4 1 10 23-37
11.  Sośnica Gliwice 30 37 10 7 13 47-59 6 4 5 26-26 4 3 8 21-33
12.  Młodość Rudno 30 35 10 5 15 47-61 4 2 9 21-32 6 3 6 26-29
13.  Czarni Pyskowice 30 31 9 4 17 65-78 6 2 7 43-31 3 2 10 22-47
14.  Sokół Łany Wielkie 30 28 7 7 16 42-64 4 3 8 22-26 3 4 8 20-38
15.  Start Kleszczów 30 17 4 5 21 23-86 2 3 10 11-34 2 2 11 12-52
16.  Olimp Szczygłowice (Knurów) 30 13 3 4 23 30-81 2 3 10 21-39 1 1 13 9-42
Olimp Szczygłowice wycofał się po 27. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Fortuna Gliwice    2-1 3-0 2-2 2-0 2-0 0-0 4-0 0-6 2-0 2-2 3-0 2-0 3-0 5-0 2-0 
 2 Zaborze Zabrze1-2     1-5 2-1 1-0 1-1 4-0 6-1 3-2 2-0 3-0 0-0 3-3 7-0 0-1 3-0 
 3 Orzeł Stanica1-2 0-1     4-0 1-4 5-3 2-1 3-0 2-1 6-1 1-2 3-1 5-2 3-3 4-1 3-0* 
 4 Wilki Wilcza0-3 1-0 3-1     2-0 2-1 2-1 0-0 1-2 1-1 1-0 0-1 1-2 3-3 7-0 4-0 
 5 Naprzód Żernica0-2 1-1 2-3 2-1     1-2 2-1 2-2 2-5 3-2 3-1 4-0 7-0 3-0 2-0 3-0 
 6 KS 94 Rachowice2-2 0-2 3-3 1-2 1-3     5-0 1-0 4-3 4-1 3-2 4-1 5-1 2-1 7-1 1-1 
 7 Gwiazda Chudów4-2 1-2 0-2 1-1 3-0 3-2     0-2 0-0 2-0 4-2 3-2 3-1 1-2 6-1 3-2 
 8 Piast Pawłów (Zabrze)0-3 0-1 0-0 1-5 0-0 1-2 0-0     2-2 4-2 2-1 1-0 4-1 2-0 2-2 3-0* 
 9 Zamkowiec Toszek1-1 2-2 0-2 4-1 1-1 1-1 2-2 0-0     2-1 2-2 0-2 2-1 2-1 3-1 2-1 
 10 Społem Zabrze1-0 0-3 1-1 0-5 3-2 1-1 0-2 2-1 4-2     6-1 1-2 4-4 7-1 2-0 2-1 
 11 Sośnica Gliwice0-3 1-2 3-4 2-7 1-0 0-0 1-1 1-1 4-3 1-0     1-1 2-1 0-2 8-1 1-0 
 12 Młodość Rudno1-4 0-3 2-2 3-5 1-2 1-2 1-4 2-4 2-1 0-1 2-0     1-2 1-1 2-0 2-1 
 13 Czarni Pyskowice0-2 2-7 7-1 0-1 1-2 0-0 6-3 6-0 1-0 3-4 1-2 1-5     3-2 2-2 10-0 
 14 Sokół Łany Wielkie1-1 1-3 1-2 2-1 1-2 1-1 1-3 1-2 1-1 2-3 1-3 2-3 4-0     1-0 2-1 
 15 Start Kleszczów0-3 0-1 0-5 0-4 2-1 2-1 1-2 1-3 0-0 2-6 1-1 1-3 0-2 0-0     1-2 
 16 Olimp Szczygłowice (Knurów)1-2 0-2 1-1 0-3* 1-6 0-1 2-2 1-3 0-3 3-1 1-2 5-5 4-2 1-4 1-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Młodość Rudno 2-2 Orzeł Stanica 16 sierpnia
Gwiazda Chudów 0-0 Zamkowiec Toszek 17 sierpnia
Fortuna Gliwice 2-2 Sośnica Gliwice 17 sierpnia
Zaborze Zabrze 3-3 Czarni Pyskowice 17 sierpnia
Naprzód Żernica 1-2 KS 94 Rachowice 17 sierpnia
Piast Pawłów (Zabrze) 4-2 Społem Zabrze 16 sierpnia
Wilki Wilcza 7-0 Start Kleszczów 16 sierpnia
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-4 Sokół Łany Wielkie 17 sierpnia, 17:00
na Stadionie Miejskim w Knurowie

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Orzeł Stanica 3-3 Sokół Łany Wielkie 20 sierpnia, 17:30
Start Kleszczów 1-2 Olimp Szczygłowice (Knurów) 20 sierpnia, 17:30
Społem Zabrze 0-5 Wilki Wilcza 20 sierpnia, 17:30
KS 94 Rachowice 1-0 Piast Pawłów (Zabrze) 20 sierpnia, 17:30
Czarni Pyskowice 1-2 Naprzód Żernica 20 sierpnia, 17:30
na stadionie ŁTSu Łabędy
Sośnica Gliwice 1-2 Zaborze Zabrze 20 sierpnia, 17:30
Zamkowiec Toszek 1-1 Fortuna Gliwice 20 sierpnia, 17:30
Młodość Rudno 1-4 Gwiazda Chudów 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Gwiazda Chudów 0-2 Orzeł Stanica 24 sierpnia
Fortuna Gliwice 3-0 Młodość Rudno 23 sierpnia, 17:00
Zaborze Zabrze 3-2 Zamkowiec Toszek 24 sierpnia
Naprzód Żernica 3-1 Sośnica Gliwice 23 sierpnia
Piast Pawłów (Zabrze) 4-1 Czarni Pyskowice 23 sierpnia
Wilki Wilcza 2-1 KS 94 Rachowice 23 sierpnia
Olimp Szczygłowice (Knurów) 3-1 Społem Zabrze 24 sierpnia
na Stadionie Miejskim
Sokół Łany Wielkie 1-0 Start Kleszczów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Orzeł Stanica 4-1 Start Kleszczów 31 sierpnia
Społem Zabrze 7-1 Sokół Łany Wielkie 30 sierpnia, 11:00
KS 94 Rachowice 1-1 Olimp Szczygłowice (Knurów) 31 sierpnia
Czarni Pyskowice 0-1 Wilki Wilcza 31 sierpnia, 13:00
na stadionie ŁTS-u Łabędy
Sośnica Gliwice 1-1 Piast Pawłów (Zabrze) 30 sierpnia
Zamkowiec Toszek 1-1 Naprzód Żernica 31 sierpnia
Młodość Rudno 0-3 Zaborze Zabrze 31 sierpnia
Gwiazda Chudów 4-2 Fortuna Gliwice 31 sierpnia

Kolejka 5 - 3 września

Fortuna Gliwice 3-0 Orzeł Stanica 3 września, 17:00
Zaborze Zabrze 4-0 Gwiazda Chudów 3 września, 17:00
Naprzód Żernica 4-0 Młodość Rudno 3 września, 17:00
Piast Pawłów (Zabrze) 2-2 Zamkowiec Toszek 3 września, 17:00
Wilki Wilcza 1-0 Sośnica Gliwice 3 września, 17:00
Olimp Szczygłowice (Knurów) 4-2 Czarni Pyskowice 4 września, 17:00
na Stadionie Miejskim w Knurowie
Sokół Łany Wielkie 1-1 KS 94 Rachowice 3 września, 17:00
Start Kleszczów 2-6 Społem Zabrze 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Orzeł Stanica 6-1 Społem Zabrze 7 września, 17:00
KS 94 Rachowice 7-1 Start Kleszczów 7 września, 17:00
Sośnica Gliwice 1-0 Olimp Szczygłowice (Knurów) 6 września, 17:00
Zamkowiec Toszek 4-1 Wilki Wilcza 7 września, 17:00
Młodość Rudno 2-4 Piast Pawłów (Zabrze) 7 września, 17:00
Gwiazda Chudów 3-0 Naprzód Żernica 7 września, 16:00
Fortuna Gliwice 2-1 Zaborze Zabrze 6 września, 17:00
Sokół Łany Wielkie 4-0 Czarni Pyskowice 6 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Zaborze Zabrze 1-5 Orzeł Stanica 14 września
Naprzód Żernica 0-2 Fortuna Gliwice 13 września
Piast Pawłów (Zabrze) 0-0 Gwiazda Chudów 13 września
Wilki Wilcza 0-1 Młodość Rudno 13 września
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-3 Zamkowiec Toszek 14 września
rozegrany na Stadionie Miejskim w Knurowie
Sokół Łany Wielkie 1-3 Sośnica Gliwice 13 września
Start Kleszczów 0-2 Czarni Pyskowice 14 września
Społem Zabrze 1-1 KS 94 Rachowice 14 września

Kolejka 8 - 17 września

Orzeł Stanica 5-3 KS 94 Rachowice 17 września
Czarni Pyskowice 3-4 Społem Zabrze 17 września
Sośnica Gliwice 8-1 Start Kleszczów 17 września
Zamkowiec Toszek 2-1 Sokół Łany Wielkie 17 września
Młodość Rudno 2-1 Olimp Szczygłowice (Knurów) 17 września
Gwiazda Chudów 1-1 Wilki Wilcza 17 września
Fortuna Gliwice 4-0 Piast Pawłów (Zabrze) 17 września
Zaborze Zabrze 1-0 Naprzód Żernica 17 września

Kolejka 9 - 20-21 września

Naprzód Żernica 2-3 Orzeł Stanica 20 września
Piast Pawłów (Zabrze) 0-1 Zaborze Zabrze 20 września
Wilki Wilcza 0-3 Fortuna Gliwice 20 września
Olimp Szczygłowice (Knurów) 2-2 Gwiazda Chudów 21 września
rozegrany na Stadionie Miejskim w Knurowie
Sokół Łany Wielkie 2-3 Młodość Rudno 20 września
Start Kleszczów 0-0 Zamkowiec Toszek 21 września
Społem Zabrze 6-1 Sośnica Gliwice 21 września
KS 94 Rachowice 5-1 Czarni Pyskowice 21 września

Kolejka 10 - 27-28 września

Orzeł Stanica 5-2 Czarni Pyskowice 28 września
Sośnica Gliwice 0-0 KS 94 Rachowice 27 września
Zamkowiec Toszek 2-1 Społem Zabrze 28 września
Młodość Rudno 2-0 Start Kleszczów 28 września
Gwiazda Chudów 1-2 Sokół Łany Wielkie 28 września
Fortuna Gliwice 2-0 Olimp Szczygłowice (Knurów) 27 września
Zaborze Zabrze 2-1 Wilki Wilcza 28 września
Naprzód Żernica 2-2 Piast Pawłów (Zabrze) 27 września

Kolejka 11 - 4-5 października

Piast Pawłów (Zabrze) 0-0 Orzeł Stanica 4 października
Wilki Wilcza 2-0 Naprzód Żernica 4 października
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-2 Zaborze Zabrze 5 października
Sokół Łany Wielkie 1-1 Fortuna Gliwice 4 października
Start Kleszczów 1-2 Gwiazda Chudów 5 października
Społem Zabrze 1-2 Młodość Rudno 5 października
KS 94 Rachowice 4-3 Zamkowiec Toszek 5 października
Czarni Pyskowice 1-2 Sośnica Gliwice 4 października

Kolejka 12 - 11-12 października

Orzeł Stanica 1-2 Sośnica Gliwice 12 października
Zamkowiec Toszek 2-1 Czarni Pyskowice 12 października
Młodość Rudno 1-2 KS 94 Rachowice 12 października
Gwiazda Chudów 2-0 Społem Zabrze 12 października
Fortuna Gliwice 5-0 Start Kleszczów 12 października
Zaborze Zabrze 7-0 Sokół Łany Wielkie 12 października, 11:00
Naprzód Żernica 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów) 11 października, 15:00
Piast Pawłów (Zabrze) 1-5 Wilki Wilcza 11 października, 15:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Wilki Wilcza 3-1 Orzeł Stanica 18 października
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-3 Piast Pawłów (Zabrze) 19 października
Sokół Łany Wielkie 1-2 Naprzód Żernica 18 października
Start Kleszczów 0-1 Zaborze Zabrze 19 października
Społem Zabrze 1-0 Fortuna Gliwice 19 października
KS 94 Rachowice 5-0 Gwiazda Chudów 19 października
Czarni Pyskowice 1-5 Młodość Rudno 18 października
Na stadionie ŁTSu Łabędy
Sośnica Gliwice 4-3 Zamkowiec Toszek 18 października

Kolejka 14 - 25-26 października

Orzeł Stanica 2-1 Zamkowiec Toszek 26 października
Młodość Rudno 2-0 Sośnica Gliwice 26 października
Gwiazda Chudów 3-1 Czarni Pyskowice 26 października
Fortuna Gliwice 2-0 KS 94 Rachowice 25 października
Zaborze Zabrze 2-0 Społem Zabrze 26 października
Naprzód Żernica 2-0 Start Kleszczów 25 października
Piast Pawłów (Zabrze) 2-0 Sokół Łany Wielkie 25 października
Wilki Wilcza 4-0 Olimp Szczygłowice (Knurów) 25 października

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-1 Orzeł Stanica 9 listopada
na Stadionie Miejskim w Knurowie
Sokół Łany Wielkie 2-1 Wilki Wilcza 8 listopada
Start Kleszczów 1-3 Piast Pawłów (Zabrze) 9 listopada
Społem Zabrze 3-2 Naprzód Żernica 9 listopada
KS 94 Rachowice 0-2 Zaborze Zabrze 9 listopada
Czarni Pyskowice 0-2 Fortuna Gliwice 8 listopada
na stadionie ŁTS-u Łabędy w Gliwicach
Sośnica Gliwice 1-1 Gwiazda Chudów 8 listopada
Zamkowiec Toszek 0-2 Młodość Rudno 9 listopada

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Orzeł Stanica 3-1 Młodość Rudno 16 listopada
Zamkowiec Toszek 2-2 Gwiazda Chudów 16 listopada
Sośnica Gliwice 0-3 Fortuna Gliwice 15 listopada
Czarni Pyskowice 2-7 Zaborze Zabrze 16 listopada
KS 94 Rachowice 1-3 Naprzód Żernica 16 listopada
Społem Zabrze 2-1 Piast Pawłów (Zabrze) 16 listopada
Start Kleszczów 0-4 Wilki Wilcza 16 listopada
Sokół Łany Wielkie 2-1 Olimp Szczygłowice (Knurów) 15 listopada

Kolejka 17 - 22-23 listopada

Sokół Łany Wielkie 1-2 Orzeł Stanica 22 listopada
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-2 Start Kleszczów 29 marca
na Stadionie Miejskim w Knurowie
Wilki Wilcza 1-1 Społem Zabrze 22 listopada
Piast Pawłów (Zabrze) 1-2 KS 94 Rachowice 22 listopada
Naprzód Żernica 7-0 Czarni Pyskowice 22 listopada
Zaborze Zabrze 3-0 Sośnica Gliwice 29 marca
w pierwotnym terminie (23 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Fortuna Gliwice 0-6 Zamkowiec Toszek 22 listopada
Gwiazda Chudów 3-2 Młodość Rudno 29 marca
w pierwotnym terminie (23 listopada) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Orzeł Stanica 2-1 Gwiazda Chudów 5 kwietnia
Młodość Rudno 1-4 Fortuna Gliwice 5 kwietnia
Zamkowiec Toszek 2-2 Zaborze Zabrze 5 kwietnia
Sośnica Gliwice 1-0 Naprzód Żernica 4 kwietnia
Czarni Pyskowice 6-0 Piast Pawłów (Zabrze) 29 kwietnia
przełożony
KS 94 Rachowice 1-2 Wilki Wilcza 5 kwietnia
Społem Zabrze 2-1 Olimp Szczygłowice (Knurów) 5 kwietnia
Start Kleszczów 0-0 Sokół Łany Wielkie 5 kwietnia

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Start Kleszczów 0-5 Orzeł Stanica 11 kwietnia
Sokół Łany Wielkie 2-3 Społem Zabrze 11 kwietnia
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-1 KS 94 Rachowice 11 kwietnia
Wilki Wilcza 1-2 Czarni Pyskowice 11 kwietnia
Piast Pawłów (Zabrze) 2-1 Sośnica Gliwice 11 kwietnia
Naprzód Żernica 2-5 Zamkowiec Toszek 11 kwietnia
Zaborze Zabrze 0-0 Młodość Rudno 11 kwietnia
Fortuna Gliwice 0-0 Gwiazda Chudów 11 kwietnia

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Orzeł Stanica 1-2 Fortuna Gliwice
Gwiazda Chudów 1-2 Zaborze Zabrze
Młodość Rudno 1-2 Naprzód Żernica
Zamkowiec Toszek 0-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Sośnica Gliwice 2-7 Wilki Wilcza
Czarni Pyskowice 10-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
KS 94 Rachowice 2-1 Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze 2-0 Start Kleszczów

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Czarni Pyskowice 3-2 Sokół Łany Wielkie
Społem Zabrze 1-1 Orzeł Stanica
Start Kleszczów 2-1 KS 94 Rachowice
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-2 Sośnica Gliwice
Wilki Wilcza 1-2 Zamkowiec Toszek
Piast Pawłów (Zabrze) 1-0 Młodość Rudno
Naprzód Żernica 2-1 Gwiazda Chudów
Zaborze Zabrze 1-2 Fortuna Gliwice

Kolejka 22 - 2-3 maja

Orzeł Stanica 0-1 Zaborze Zabrze
Fortuna Gliwice 2-0 Naprzód Żernica
Gwiazda Chudów 0-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Młodość Rudno 3-5 Wilki Wilcza
Zamkowiec Toszek 2-1 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Sośnica Gliwice 0-2 Sokół Łany Wielkie
Czarni Pyskowice 2-2 Start Kleszczów
KS 94 Rachowice 4-1 Społem Zabrze

Kolejka 23 - 9-10 maja

KS 94 Rachowice 3-3 Orzeł Stanica
Społem Zabrze 4-4 Czarni Pyskowice
Start Kleszczów 1-1 Sośnica Gliwice
Sokół Łany Wielkie 1-1 Zamkowiec Toszek
Olimp Szczygłowice (Knurów) 5-5 Młodość Rudno
Wilki Wilcza 2-1 Gwiazda Chudów
Piast Pawłów (Zabrze) 0-3 Fortuna Gliwice
Naprzód Żernica 1-1 Zaborze Zabrze

Kolejka 24 - 16-17 maja

Orzeł Stanica 1-4 Naprzód Żernica
Zaborze Zabrze 6-1 Piast Pawłów (Zabrze)
Fortuna Gliwice 2-2 Wilki Wilcza
Gwiazda Chudów 3-2 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Młodość Rudno 1-1 Sokół Łany Wielkie
Zamkowiec Toszek 3-1 Start Kleszczów
Sośnica Gliwice 1-0 Społem Zabrze
Czarni Pyskowice 0-0 KS 94 Rachowice

Kolejka 25 - 20 maja

Czarni Pyskowice 7-1 Orzeł Stanica
KS 94 Rachowice 3-2 Sośnica Gliwice
Społem Zabrze 4-2 Zamkowiec Toszek
Start Kleszczów 1-3 Młodość Rudno
Sokół Łany Wielkie 1-3 Gwiazda Chudów
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-2 Fortuna Gliwice
Wilki Wilcza 1-0 Zaborze Zabrze
Piast Pawłów (Zabrze) 0-0 Naprzód Żernica

Kolejka 26 - 23-24 maja

Orzeł Stanica 3-0 Piast Pawłów (Zabrze)
Naprzód Żernica 2-1 Wilki Wilcza
Zaborze Zabrze 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
Fortuna Gliwice 3-0 Sokół Łany Wielkie
Gwiazda Chudów 6-1 Start Kleszczów
Młodość Rudno 0-1 Społem Zabrze
Zamkowiec Toszek 1-1 KS 94 Rachowice
Sośnica Gliwice 2-1 Czarni Pyskowice

Kolejka 27 - 30-31 maja

Sośnica Gliwice 3-4 Orzeł Stanica
Czarni Pyskowice 1-0 Zamkowiec Toszek
KS 94 Rachowice 4-1 Młodość Rudno
Społem Zabrze 0-2 Gwiazda Chudów
Start Kleszczów 0-3 Fortuna Gliwice
Sokół Łany Wielkie 1-3 Zaborze Zabrze
Olimp Szczygłowice (Knurów) 1-6 Naprzód Żernica
Wilki Wilcza 0-0 Piast Pawłów (Zabrze)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Orzeł Stanica 4-0 Wilki Wilcza
Piast Pawłów (Zabrze) 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
(wo)
Naprzód Żernica 3-0 Sokół Łany Wielkie
Zaborze Zabrze 0-1 Start Kleszczów
Fortuna Gliwice 2-0 Społem Zabrze
Gwiazda Chudów 3-2 KS 94 Rachowice
Młodość Rudno 1-2 Czarni Pyskowice
Zamkowiec Toszek 2-2 Sośnica Gliwice

Kolejka 29 - 13 czerwca

Zamkowiec Toszek 0-2 Orzeł Stanica
Sośnica Gliwice 1-1 Młodość Rudno
Czarni Pyskowice 6-3 Gwiazda Chudów
KS 94 Rachowice 2-2 Fortuna Gliwice
Społem Zabrze 0-3 Zaborze Zabrze
Start Kleszczów 2-1 Naprzód Żernica
Sokół Łany Wielkie 1-2 Piast Pawłów (Zabrze)
Olimp Szczygłowice (Knurów) 0-3 Wilki Wilcza
(wo)

REKLAMA

Kolejka 30 - 21 czerwca

Orzeł Stanica 3-0 Olimp Szczygłowice (Knurów)
(wo)
Wilki Wilcza 3-3 Sokół Łany Wielkie
Piast Pawłów (Zabrze) 2-2 Start Kleszczów
Naprzód Żernica 3-2 Społem Zabrze
Zaborze Zabrze 1-1 KS 94 Rachowice
Fortuna Gliwice 2-0 Czarni Pyskowice
Gwiazda Chudów 4-2 Sośnica Gliwice
Młodość Rudno 2-1 Zamkowiec Toszek

Baraże o utrzymanie w lidze okręgowej (Katowice)

Liga okręgowa 2008/2009 (Katowice IV)

Klasa A 2008/2009 (Bytom)

Klasa B 2008/2009 (Zabrze I)
Klasa B 2008/2009 (Zabrze II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas