[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Bestwina 26 63 21 0 5 83-27 13 0 0 52-10 8 0 5 31-17
2.  Soła Kobiernice 26 55 17 4 5 67-33 11 1 1 40-13 6 3 4 27-20
3.  Przełom Kaniów 26 51 16 3 7 62-41 8 2 3 30-14 8 1 4 32-27
4.  KS Bestwinka 26 45 13 6 7 46-40 7 1 5 27-26 6 5 2 19-14
5.  Orzeł Kozy 26 43 13 4 9 41-33 7 2 4 19-14 6 2 5 22-19 2 6 2 0 0 6-3
6.  Sokół Buczkowice 26 43 14 1 11 57-45 8 1 4 31-14 6 0 7 26-31 2 0 0 0 2 3-6
7.  Groń Bujaków 26 41 13 2 11 55-46 6 1 6 26-24 7 1 5 29-22
8.  Pionier Pisarzowice 26 39 12 3 11 33-29 6 2 5 18-14 6 1 6 15-15
9.  GLKS Wilkowice 26 37 12 1 13 39-49 7 1 5 20-14 5 0 8 19-35
10.  Halny Kalna 26 33 10 3 13 43-60 5 1 7 29-36 5 2 6 14-24
11.  Sokół Hecznarowice 26 30 10 0 16 47-58 6 0 7 25-25 4 0 9 22-33
12.  Wilamowiczanka Wilamowice 26 28 8 4 14 45-54 5 3 5 29-26 3 1 9 16-28
13.  Żar Międzybrodzie Bialskie 26 18 5 3 18 31-63 4 2 7 17-25 1 1 11 14-38
14.  Centrum Ligota 26 3 1 0 25 9-80 1 0 12 8-32 0 0 13 1-48
Centrum Ligota wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Bestwina    6-2 2-1 4-1 2-1 7-1 3-0 3-1 6-1 2-0 6-2 4-0 3-0 4-0 
 2 Soła Kobiernice3-1     2-1 2-2 2-1 4-0 5-1 1-0 5-1 0-1 4-2 7-2 2-1 3-0* 
 3 Przełom Kaniów0-2 2-1     0-0 1-2 2-0 2-0 0-2 2-0 8-2 4-2 4-1 2-2 3-0* 
 4 KS Bestwinka2-6 1-1 3-4     2-1 3-2 1-2 0-2 3-2 3-1 1-3 1-0 4-2 3-0* 
 5 Orzeł Kozy2-0 0-3 2-3 0-0     3-1 2-1 2-1 1-2 0-0 2-1 2-1 0-1 3-0* 
 6 Sokół Buczkowice2-1 0-2 0-0 3-0 2-3     2-3 3-1 5-0 2-0 4-2 0-2 3-0 5-0 
 7 Groń Bujaków0-2 1-6 2-3 1-1 2-3 2-3     0-1 3-2 3-2 1-0 1-0 4-1 6-0 
 8 Pionier Pisarzowice0-3 1-0 2-0 0-2 0-1 1-0 3-3     0-1 1-2 2-0 1-1 4-1 3-0* 
 9 GLKS Wilkowice1-0 1-1 1-2 1-2 1-0 3-2 0-1 1-0     0-1 2-3 3-1 2-0 4-1 
 10 Halny Kalna3-5 3-1 2-4 1-5 2-2 2-3 1-6 0-2 2-1     3-1 3-5 3-1 4-0 
 11 Sokół Hecznarowice2-1 1-2 3-5 2-4 0-3* 1-2 1-0 2-3 1-3 4-0     1-0 4-2 3-0 
 12 Wilamowiczanka Wilamowice1-3 1-1 3-5 0-1 2-1 3-5 1-4 0-0 6-1 1-1 3-1     4-3 4-0 
 13 Żar Międzybrodzie Bialskie1-4 2-4 3-1 0-0 2-2 0-4 1-5 2-0 1-2 0-1 1-2 1-0     3-0* 
 14 Centrum Ligota0-3* 1-3 2-3 0-1 1-2 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 3-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Żar Międzybrodzie Bialskie 0-4 Sokół Buczkowice 17 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 2-1 LKS Bestwina 17 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 2-2 KS Bestwinka 16 sierpnia, 17:00
Halny Kalna 2-1 GLKS Wilkowice 16 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 0-2 Pionier Pisarzowice 17 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 6-0 Centrum Ligota 16 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 2-1 Wilamowiczanka Wilamowice 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Sokół Buczkowice 0-2 Wilamowiczanka Wilamowice 24 sierpnia, 17:00
Centrum Ligota 1-2 Orzeł Kozy 24 sierpnia, 17:00
Pionier Pisarzowice 3-3 Groń Bujaków 24 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 1-2 Przełom Kaniów 24 sierpnia, 11:00
KS Bestwinka 3-1 Halny Kalna 24 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 6-2 Soła Kobiernice 24 sierpnia, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-2 Sokół Hecznarowice 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Sokół Hecznarowice 1-2 Sokół Buczkowice 31 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 2-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 31 sierpnia, 17:00
Halny Kalna 3-5 LKS Bestwina 30 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 0-0 KS Bestwinka 30 sierpnia, 16:00
Groń Bujaków 3-2 GLKS Wilkowice 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 2-1 Pionier Pisarzowice 30 sierpnia, 17:00
Wilamowiczanka Wilamowice 4-0 Centrum Ligota 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7 września

Sokół Buczkowice 5-0 Centrum Ligota 7 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 1-1 Wilamowiczanka Wilamowice 7 września, 16:00
GLKS Wilkowice 1-0 Orzeł Kozy 7 września, 11:00
KS Bestwinka 1-2 Groń Bujaków 7 września, 16:00
LKS Bestwina 2-1 Przełom Kaniów 7 września, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-1 Halny Kalna 7 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 1-2 Soła Kobiernice 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Soła Kobiernice 4-0 Sokół Buczkowice 13 września, 16:00
Halny Kalna 3-1 Sokół Hecznarowice 13 września, 16:00
Przełom Kaniów 2-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 14 września, 16:00
Groń Bujaków 0-2 LKS Bestwina 14 września, 11:00
Orzeł Kozy 0-0 KS Bestwinka 13 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 6-1 GLKS Wilkowice 13 września, 16:00
Centrum Ligota 1-2 Pionier Pisarzowice 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21 września

Sokół Buczkowice 3-1 Pionier Pisarzowice 21 września, 16:00
GLKS Wilkowice 4-1 Centrum Ligota 21 września, 11:00
KS Bestwinka 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 21 września, 16:00
LKS Bestwina 2-1 Orzeł Kozy 21 września, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-5 Groń Bujaków 21 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 3-5 Przełom Kaniów 21 września, 16:00
Soła Kobiernice 0-1 Halny Kalna 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Halny Kalna 2-3 Sokół Buczkowice 27 września, 16:00
Przełom Kaniów 2-1 Soła Kobiernice 27 września, 16:00
Groń Bujaków 1-0 Sokół Hecznarowice 28 września, 11:00
Orzeł Kozy 0-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 27 września, 16:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-3 LKS Bestwina 27 września, 16:00
Centrum Ligota 0-1 KS Bestwinka 28 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 0-1 GLKS Wilkowice 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Sokół Buczkowice 5-0 GLKS Wilkowice 4 października, 16:00
KS Bestwinka 0-2 Pionier Pisarzowice 5 października, 15:00
LKS Bestwina 4-0 Centrum Ligota 5 października, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 5 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 0-3 Orzeł Kozy 5 października, 15:00
(wo)
na boisku 6-3
Soła Kobiernice 5-1 Groń Bujaków 4 października, 15:00
Halny Kalna 2-4 Przełom Kaniów 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Przełom Kaniów 2-0 Sokół Buczkowice 12 października, 15:00
Groń Bujaków 3-2 Halny Kalna 12 października, 11:00
Orzeł Kozy 0-3 Soła Kobiernice 11 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 3-1 Sokół Hecznarowice 11 października, 15:00
Centrum Ligota 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 12 października, 15:00
Pionier Pisarzowice 0-3 LKS Bestwina 12 października, 15:00
GLKS Wilkowice 1-2 KS Bestwinka 12 października, 11:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Sokół Buczkowice 3-0 KS Bestwinka 19 października, 15:00
LKS Bestwina 6-1 GLKS Wilkowice 19 października, 11:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-0 Pionier Pisarzowice 19 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 3-0 Centrum Ligota 19 października, 15:00
Soła Kobiernice 7-2 Wilamowiczanka Wilamowice 19 października, 15:00
Halny Kalna 2-2 Orzeł Kozy 18 października, 15:00
Przełom Kaniów 2-0 Groń Bujaków 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Groń Bujaków 2-3 Sokół Buczkowice 26 października, 11:00
Orzeł Kozy 2-3 Przełom Kaniów 25 października, 15:00
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Halny Kalna 25 października, 15:30
Centrum Ligota 1-3 Soła Kobiernice 26 października, 14:30
Pionier Pisarzowice 2-0 Sokół Hecznarowice 26 października, 14:30
GLKS Wilkowice 2-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 26 października, 11:00
KS Bestwinka 2-6 LKS Bestwina 26 października, 14:30

Kolejka 12 - 8 listopada

Sokół Buczkowice 2-1 LKS Bestwina 8 listopada, 14:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 0-0 KS Bestwinka 8 listopada, 14:00
Sokół Hecznarowice 1-3 GLKS Wilkowice 8 listopada, 14:00
Soła Kobiernice 1-0 Pionier Pisarzowice 8 listopada, 14:00
Halny Kalna 4-0 Centrum Ligota 8 listopada, 14:00
Przełom Kaniów 4-1 Wilamowiczanka Wilamowice 8 listopada, 14:00
Groń Bujaków 2-3 Orzeł Kozy 8 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Orzeł Kozy 3-1 Sokół Buczkowice 11 listopada, 13:30
Wilamowiczanka Wilamowice 1-4 Groń Bujaków 11 listopada, 13:30
Centrum Ligota 2-3 Przełom Kaniów 11 listopada, 13:30
Pionier Pisarzowice 1-2 Halny Kalna 11 listopada, 13:30
GLKS Wilkowice 1-1 Soła Kobiernice 16 listopada, 11:00
KS Bestwinka 1-3 Sokół Hecznarowice 11 listopada, 13:30
LKS Bestwina 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 4-5 kwietnia

Sokół Buczkowice 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 5 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 6-2 Sokół Hecznarowice 5 kwietnia, 11:00
KS Bestwinka 1-1 Soła Kobiernice 5 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 0-1 Halny Kalna 5 kwietnia, 11:00
Pionier Pisarzowice 2-0 Przełom Kaniów 5 kwietnia, 16:00
Centrum Ligota 0-3 Groń Bujaków
(wo)
Wilamowiczanka Wilamowice 2-1 Orzeł Kozy 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 11-12 kwietnia

Wilamowiczanka Wilamowice 3-5 Sokół Buczkowice 11 kwietnia, 14:00
Orzeł Kozy 3-0 Centrum Ligota
(wo)
Groń Bujaków 0-1 Pionier Pisarzowice 11 kwietnia, 14:00
Przełom Kaniów 2-0 GLKS Wilkowice 13 kwietnia, 16:00
Halny Kalna 1-5 KS Bestwinka 11 kwietnia, 14:00
Soła Kobiernice 3-1 LKS Bestwina 11 kwietnia, 14:00
Sokół Hecznarowice 4-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 13 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Sokół Buczkowice 4-2 Sokół Hecznarowice 19 kwietnia, 16:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-4 Soła Kobiernice 19 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 2-0 Halny Kalna 19 kwietnia, 11:00
KS Bestwinka 3-4 Przełom Kaniów 19 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 0-1 Groń Bujaków 19 kwietnia, 11:00
Pionier Pisarzowice 0-1 Orzeł Kozy 19 kwietnia, 16:00
Centrum Ligota 0-3 Wilamowiczanka Wilamowice
(wo)

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Centrum Ligota 0-3 Sokół Buczkowice
(wo)
Wilamowiczanka Wilamowice 0-0 Pionier Pisarzowice 25 kwietnia, 16:00
Orzeł Kozy 1-2 GLKS Wilkowice 25 kwietnia, 16:00
Groń Bujaków 1-1 KS Bestwinka 26 kwietnia, 11:00
Przełom Kaniów 0-2 LKS Bestwina 26 kwietnia, 16:00
Halny Kalna 3-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 26 kwietnia, 15:00
Soła Kobiernice 4-2 Sokół Hecznarowice 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 1 maja

Sokół Buczkowice 0-2 Soła Kobiernice 1 maja, 14:00
Sokół Hecznarowice 4-0 Halny Kalna 1 maja, 14:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 Przełom Kaniów 1 maja, 14:00
LKS Bestwina 3-0 Groń Bujaków 1 maja, 14:00
KS Bestwinka 2-1 Orzeł Kozy 1 maja, 14:00
GLKS Wilkowice 3-1 Wilamowiczanka Wilamowice 1 maja, 14:00
Pionier Pisarzowice 3-0 Centrum Ligota
(wo)

Kolejka 19 - 3 maja

Pionier Pisarzowice 1-0 Sokół Buczkowice 3 maja, 17:00
Centrum Ligota 0-3 GLKS Wilkowice
(wo)
Wilamowiczanka Wilamowice 0-1 KS Bestwinka 3 maja, 15:00
Orzeł Kozy 2-0 LKS Bestwina 3 maja, 17:00
Groń Bujaków 4-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 3 maja, 17:00
Przełom Kaniów 4-2 Sokół Hecznarowice 3 maja, 17:00
Halny Kalna 3-1 Soła Kobiernice 3 maja, 17:00

Kolejka 20 - 10 maja

Sokół Buczkowice 2-0 Halny Kalna 10 maja, 17:00
Soła Kobiernice 2-1 Przełom Kaniów 10 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 1-0 Groń Bujaków 10 maja, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 2-2 Orzeł Kozy 10 maja, 17:00
LKS Bestwina 4-0 Wilamowiczanka Wilamowice 10 maja, 11:00
KS Bestwinka 3-0 Centrum Ligota
(wo)
GLKS Wilkowice 1-0 Pionier Pisarzowice 10 maja, 11:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

GLKS Wilkowice 3-2 Sokół Buczkowice 16 maja, 17:00
Pionier Pisarzowice 0-2 KS Bestwinka 17 maja, 17:00
Centrum Ligota 0-3 LKS Bestwina
(wo)
Wilamowiczanka Wilamowice 4-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 16 maja, 17:00
Orzeł Kozy 2-1 Sokół Hecznarowice 16 maja, 17:00
Groń Bujaków 1-6 Soła Kobiernice 17 maja, 11:00
Przełom Kaniów 8-2 Halny Kalna 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Sokół Buczkowice 0-0 Przełom Kaniów 24 maja, 17:00
Halny Kalna 1-6 Groń Bujaków 24 maja, 15:00
Soła Kobiernice 2-1 Orzeł Kozy 24 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 24 maja, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 Centrum Ligota
(wo)
LKS Bestwina 3-1 Pionier Pisarzowice 24 maja, 11:00
KS Bestwinka 3-2 GLKS Wilkowice 24 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

KS Bestwinka 3-2 Sokół Buczkowice 31 maja, 17:00
GLKS Wilkowice 1-0 LKS Bestwina 31 maja, 11:00
Pionier Pisarzowice 4-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 31 maja, 17:00
Centrum Ligota 0-3 Sokół Hecznarowice
(wo)
Wilamowiczanka Wilamowice 1-1 Soła Kobiernice 29 maja, 18:00
Orzeł Kozy 0-0 Halny Kalna 31 maja, 17:00
Groń Bujaków 2-3 Przełom Kaniów 30 maja, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Sokół Buczkowice 2-3 Groń Bujaków 7 czerwca, 17:00
Przełom Kaniów 1-2 Orzeł Kozy 7 czerwca, 17:00
Halny Kalna 3-5 Wilamowiczanka Wilamowice 7 czerwca, 17:00
Soła Kobiernice 3-0 Centrum Ligota
(wo)
Sokół Hecznarowice 2-3 Pionier Pisarzowice 7 czerwca, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-2 GLKS Wilkowice 7 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 4-1 KS Bestwinka 7 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 11 czerwca

LKS Bestwina 7-1 Sokół Buczkowice 11 czerwca, 17:00
KS Bestwinka 4-2 Żar Międzybrodzie Bialskie 11 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 2-3 Sokół Hecznarowice 11 czerwca, 17:00
Pionier Pisarzowice 1-0 Soła Kobiernice 11 czerwca, 17:00
Centrum Ligota 0-3 Halny Kalna
(wo)
Wilamowiczanka Wilamowice 3-5 Przełom Kaniów 11 czerwca, 17:00
Orzeł Kozy 2-1 Groń Bujaków 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Sokół Buczkowice 2-3 Orzeł Kozy 14 czerwca, 17:00
Groń Bujaków 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice 13 czerwca, 17:00
Przełom Kaniów 3-0 Centrum Ligota
(wo)
Halny Kalna 0-2 Pionier Pisarzowice 14 czerwca, 17:00
Soła Kobiernice 5-1 GLKS Wilkowice 14 czerwca, 17:00
Sokół Hecznarowice 2-4 KS Bestwinka 14 czerwca, 17:00
Żar Międzybrodzie Bialskie 1-4 LKS Bestwina 14 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2008/2009 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2008/2009 (Skoczów)
Klasa A 2008/2009 (Żywiec)

Klasa B 2008/2009 (Bielsko-Biała)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas