[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MRKS II Czechowice-Dziedzice 20 43 14 1 5 67-22 7 1 2 29-11 7 0 3 38-11
2.  LKS Mazańcowice 20 42 12 6 2 56-24 6 2 2 32-14 6 4 0 24-10
3.  Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 20 31 10 1 9 51-52 7 0 3 30-22 3 1 6 21-30 4 9 3 0 1 12-4
4.  KS Międzyrzecze 20 31 9 4 7 39-42 6 2 2 28-20 3 2 5 11-22 4 3 1 0 3 4-12
5.  Iskra Rybarzowice 20 13 3 4 13 33-55 3 3 4 19-19 0 1 9 14-36
6.  Czarni Jaworze 20 10 2 4 14 22-73 2 2 6 11-33 0 2 8 11-40

 1  2  3  4  5  6 
 1 MRKS II Czechowice-Dziedzice    1-4 
0-1 
3-0 
5-1 
1-1 
4-1 
5-3 
1-0 
6-0 
3-0 
 2 LKS Mazańcowice1-0 
1-3 
    6-0 
1-5 
6-3 
1-1 
4-1 
7-0 
1-1 
4-0 
 3 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)4-2 
1-8 
1-2 
0-3 
    2-0 
4-0 
4-1 
4-3 
6-3 
4-0 
 4 KS Międzyrzecze0-2 
2-0 
1-1 
2-2 
2-1 
2-5 
    5-4 
3-0 
3-1 
8-4 
 5 Iskra Rybarzowice2-4 
0-1 
1-4 
1-1 
3-3 
3-1 
1-3 
3-0* 
    5-2 
0-0 
 6 Czarni Jaworze0-4 
0-14 
1-4 
2-2 
4-2 
1-3 
0-1 
0-1 
2-2 
1-0 
    

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Czarni Jaworze 2-2 Iskra Rybarzowice
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 2-0 KS Międzyrzecze
LKS Mazańcowice 1-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Iskra Rybarzowice 2-4 MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Międzyrzecze 1-1 LKS Mazańcowice
Czarni Jaworze 4-2 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)

Kolejka 3 - 6-7 września

Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 4-1 Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice 1-1 Czarni Jaworze
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-1 KS Międzyrzecze

Kolejka 4 - 13-14 września

Iskra Rybarzowice 1-3 KS Międzyrzecze
Czarni Jaworze 0-4 MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 1-2 LKS Mazańcowice

Kolejka 5 - 20-21 września

LKS Mazańcowice 4-1 Iskra Rybarzowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-0 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
KS Międzyrzecze 3-1 Czarni Jaworze

Kolejka 6 - 27-28 września

Iskra Rybarzowice 5-2 Czarni Jaworze
KS Międzyrzecze 2-1 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-4 LKS Mazańcowice

Kolejka 7 - 4-5 października

MRKS II Czechowice-Dziedzice 5-3 Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice 6-3 KS Międzyrzecze
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 6-3 Czarni Jaworze

Kolejka 8 - 11-12 października

Iskra Rybarzowice 3-3 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
Czarni Jaworze 1-4 LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze 0-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice

Kolejka 9 - 18-19 października

KS Międzyrzecze 5-4 Iskra Rybarzowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice 6-0 Czarni Jaworze
LKS Mazańcowice 6-0 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)

Kolejka 10 - 25-26 października

Iskra Rybarzowice 1-4 LKS Mazańcowice
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 4-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice
Czarni Jaworze 0-1 KS Międzyrzecze

Kolejka 11 - 11-13 kwietnia

Iskra Rybarzowice 0-0 Czarni Jaworze
KS Międzyrzecze 2-5 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-1 LKS Mazańcowice

Kolejka 12 - 18-19 kwietnia

MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-0 Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice 1-1 KS Międzyrzecze 13 maja
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 4-0 Czarni Jaworze

Kolejka 13 - 25-26 kwietnia

Iskra Rybarzowice 3-1 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
Czarni Jaworze 2-2 LKS Mazańcowice
KS Międzyrzecze 2-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice

Kolejka 14 - 1 maja

MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-0 Czarni Jaworze
LKS Mazańcowice 1-5 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
KS Międzyrzecze 3-0 Iskra Rybarzowice

Kolejka 15 - 3 maja

Iskra Rybarzowice 1-1 LKS Mazańcowice
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 1-8 MRKS II Czechowice-Dziedzice
Czarni Jaworze 0-1 KS Międzyrzecze

Kolejka 16 - 9-10 maja

Czarni Jaworze 1-0 Iskra Rybarzowice
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 4-0 KS Międzyrzecze
LKS Mazańcowice 1-3 MRKS II Czechowice-Dziedzice

Kolejka 17 - 16-17 maja

Iskra Rybarzowice 0-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice
KS Międzyrzecze 2-2 LKS Mazańcowice
Czarni Jaworze 1-3 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)

Kolejka 18 - 24 maja

Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 4-3 Iskra Rybarzowice
LKS Mazańcowice 4-0 Czarni Jaworze
MRKS II Czechowice-Dziedzice 4-1 KS Międzyrzecze

Kolejka 19 - 31 maja

Iskra Rybarzowice 3-0 KS Międzyrzecze
(wo)
na boisku 2-3
Czarni Jaworze 0-14 MRKS II Czechowice-Dziedzice
Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała) 0-3 LKS Mazańcowice

Kolejka 20 - 7 czerwca

LKS Mazańcowice 7-0 Iskra Rybarzowice
MRKS II Czechowice-Dziedzice 5-1 Zapora II Wapienica (Bielsko-Biała)
KS Międzyrzecze 8-4 Czarni Jaworze

Klasa A 2008/2009 (Bielsko-Biała)

Autor:
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas