[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Żywiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Halny Przyborów 26 59 19 2 5 66-32 10 1 2 37-16 9 1 3 29-16
2.  Skrzyczne Lipowa 26 55 17 4 5 56-30 8 3 2 28-12 9 1 3 28-18
3.  Soła Rajcza 25 51 16 3 6 49-26 11 1 1 32-11 5 2 5 17-15
4.  LKS Leśna 26 48 15 3 8 47-34 8 2 3 20-13 7 1 5 27-21
5.  Skałka II Żabnica 26 39 11 6 9 38-38 7 4 2 26-19 4 2 7 12-19
6.  Magura Bystra 26 38 11 5 10 53-53 6 2 5 27-25 5 3 5 26-28 2 4 1 1 0 2-0
7.  Maksymilian Cisiec 26 38 11 5 10 44-32 7 1 5 23-12 4 4 5 21-20 2 1 0 1 1 0-2
8.  Podhalanka Milówka 26 37 10 7 9 39-34 8 2 3 25-14 2 5 6 14-20
9.  Magórka Czernichów 26 36 10 6 10 46-54 6 3 4 27-24 4 3 6 19-30
10.  Błękitni Żywiec 26 30 8 6 12 37-37 7 3 3 28-14 1 3 9 9-23
11.  Jeleśnianka Jeleśnia 26 27 8 3 15 27-51 6 2 5 16-18 2 1 10 11-33
12.  Jedność Wieprz 26 21 6 3 17 26-47 3 2 8 12-23 3 1 9 14-24 2 3 1 0 1 4-3
13.  LKS Zarzecze 26 21 6 3 17 26-53 4 2 7 16-24 2 1 10 10-29 2 3 1 0 1 3-4
14.  Beskid Gilowice 25 15 5 0 20 20-53 3 0 9 10-22 2 0 11 10-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Halny Przyborów    5-2 3-1 0-3 2-1 8-3 1-3 1-0 6-0 1-1 1-0 4-1 3-0* 2-1 
 2 Skrzyczne Lipowa0-2     2-0 3-1 0-1 2-2 3-1 1-1 2-2 1-0 2-1 5-1 4-0 3-0 
 3 Soła Rajcza1-0 2-2     5-1 1-0 3-0 1-5 2-0 3-0 2-1 4-0 1-0 4-2 3-0* 
 4 LKS Leśna0-3 2-3 0-0     0-1 2-1 2-1 0-0 3-1 3-0 1-0 3-1 2-1 2-1 
 5 Skałka II Żabnica1-1 0-1 4-2 0-4     3-2 2-2 0-0 4-3 1-1 3-1 2-1 3-0* 3-1 
 6 Magura Bystra4-2 2-4 1-1 2-5 2-1     0-0 3-1 2-3 3-1 1-3 2-3 2-1 3-0 
 7 Maksymilian Cisiec2-4 0-1 0-1 4-0 1-0 0-2     0-2 4-2 3-0 6-0 0-0 1-0 2-0 
 8 Podhalanka Milówka2-3 0-1 2-1 0-0 2-2 2-1 2-1     1-3 1-0 5-0 1-0 5-1 2-1 
 9 Magórka Czernichów1-2 4-2 0-4 4-3 4-0 2-2 3-3 3-2     0-0 3-1 1-3 2-0 0-2 
 10 Błękitni Żywiec0-3 3-1 2-1 1-3 3-1 0-1 4-1 1-1 3-1     1-1 2-0 0-0 8-0 
 11 Jeleśnianka Jeleśnia2-0 0-7 0-1 0-2 0-1 2-2 0-2 4-1 1-1 3-1     1-0 2-0 1-0 
 12 Jedność Wieprz1-2 0-1 0-3 1-3 0-2 1-3 0-0 2-2 0-1 2-1 2-1     1-3 2-1 
 13 LKS Zarzecze1-3 0-2 1-2 1-0 2-2 2-3 2-1 0-3 0-0 3-2 4-0 0-3*     0-3* 
 14 Beskid Gilowice1-4 0-1 0-2 2-0 1-4 0-1 3-1 1-2 0-1 0-3 2-1 0-2     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Halny Przyborów 3-0 LKS Zarzecze 17 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 6-1 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Skrzyczne Lipowa 2-2 Magórka Czernichów 17 sierpnia, 15:00
Soła Rajcza 1-0 Jedność Wieprz 17 sierpnia, 15:00
Jeleśnianka Jeleśnia 0-2 LKS Leśna 17 sierpnia, 16:00
Skałka II Żabnica 0-0 Podhalanka Milówka 17 sierpnia, 16:00
Maksymilian Cisiec 0-2 Magura Bystra 17 sierpnia, 17:00
Błękitni Żywiec 8-0 Beskid Gilowice 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

LKS Zarzecze 0-3 Beskid Gilowice 24 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 0-0 / w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Magura Bystra 3-1 Błękitni Żywiec 24 sierpnia, 13:00
Podhalanka Milówka 2-1 Maksymilian Cisiec 24 sierpnia, 16:00
LKS Leśna 0-1 Skałka II Żabnica 24 sierpnia, 15:00
Jedność Wieprz 2-1 Jeleśnianka Jeleśnia 24 sierpnia, 11:00
Magórka Czernichów 0-4 Soła Rajcza 24 sierpnia, 15:00
Halny Przyborów 5-2 Skrzyczne Lipowa 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Skrzyczne Lipowa 4-0 LKS Zarzecze 31 sierpnia, 15:00
mecz przerwany po I połowie przy stanie 4-0 - goście nie przystąpili do II połowy
Soła Rajcza 1-0 Halny Przyborów 31 sierpnia, 15:00
Skałka II Żabnica 2-1 Jedność Wieprz 31 sierpnia, 16:00
Maksymilian Cisiec 4-0 LKS Leśna 31 sierpnia, 17:00
Błękitni Żywiec 1-1 Podhalanka Milówka 31 sierpnia, 15:00
Beskid Gilowice 1-4 Magura Bystra 31 sierpnia, 17:00
Magórka Czernichów 3-1 Jeleśnianka Jeleśnia 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 7 września

LKS Zarzecze 2-3 Magura Bystra 7 września, 11:00
Podhalanka Milówka 2-1 Beskid Gilowice 7 września, 16:00
LKS Leśna 3-0 Błękitni Żywiec 7 września, 15:00
Jedność Wieprz 0-0 Maksymilian Cisiec 7 września, 11:00
Magórka Czernichów 4-0 Skałka II Żabnica 7 września, 15:00
Halny Przyborów 1-0 Jeleśnianka Jeleśnia 7 września, 15:00
Skrzyczne Lipowa 2-0 Soła Rajcza 7 września, 15:00

Kolejka 5 - 14 września

Soła Rajcza 4-2 LKS Zarzecze 14 września, 15:00
Jeleśnianka Jeleśnia 0-7 Skrzyczne Lipowa 14 września, 16:00
Skałka II Żabnica 1-1 Halny Przyborów 14 września, 16:00
Maksymilian Cisiec 4-2 Magórka Czernichów 14 września, 17:00
Błękitni Żywiec 2-0 Jedność Wieprz 14 września, 15:00
Beskid Gilowice 0-2 LKS Leśna 14 września, 17:00
Magura Bystra 3-1 Podhalanka Milówka 14 września, 13:00

Kolejka 6 - 21 września

LKS Zarzecze 0-3 Podhalanka Milówka 21 września, 11:00
LKS Leśna 2-1 Magura Bystra 21 września, 15:00
Jedność Wieprz 2-1 Beskid Gilowice 21 września, 11:00
Magórka Czernichów 0-0 Błękitni Żywiec 21 września, 15:00
Halny Przyborów 1-3 Maksymilian Cisiec 21 września, 15:00
Skrzyczne Lipowa 0-1 Skałka II Żabnica 21 września, 15:00
Soła Rajcza 4-0 Jeleśnianka Jeleśnia 21 września, 15:00

Kolejka 7 - 28 września

Jeleśnianka Jeleśnia 2-0 LKS Zarzecze 28 września, 16:00
Skałka II Żabnica 4-2 Soła Rajcza 28 września, 16:00
Maksymilian Cisiec 0-1 Skrzyczne Lipowa 28 września, 16:00
Błękitni Żywiec 0-3 Halny Przyborów 28 września, 15:00
Beskid Gilowice 1-2 Magórka Czernichów 28 września, 16:00
Magura Bystra 2-3 Jedność Wieprz 28 września, 13:00
Podhalanka Milówka 0-0 LKS Leśna 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

LKS Zarzecze 1-0 LKS Leśna 5 października, 11:00
Jedność Wieprz 2-2 Podhalanka Milówka 5 października, 11:00
Magórka Czernichów 2-2 Magura Bystra 5 października, 15:00
Halny Przyborów 2-1 Beskid Gilowice 5 października, 15:00
Skrzyczne Lipowa 1-0 Błękitni Żywiec 5 października, 15:00
Soła Rajcza 1-5 Maksymilian Cisiec 5 października, 15:00
Jeleśnianka Jeleśnia 0-1 Skałka II Żabnica 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12 października

Skałka II Żabnica 3-0 LKS Zarzecze 12 października, 16:00
(wo)
na boisku 0-0
Maksymilian Cisiec 6-0 Jeleśnianka Jeleśnia 12 października, 16:00
Błękitni Żywiec 2-1 Soła Rajcza 12 października, 15:00
Beskid Gilowice 0-1 Skrzyczne Lipowa 12 października, 16:00
Magura Bystra 4-2 Halny Przyborów 12 października, 13:00
Podhalanka Milówka 1-3 Magórka Czernichów 12 października, 16:00
LKS Leśna 3-1 Jedność Wieprz 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19 października

LKS Zarzecze 0-3 Jedność Wieprz 19 października, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Magórka Czernichów 4-3 LKS Leśna 19 października, 15:00
Halny Przyborów 1-0 Podhalanka Milówka 19 października, 15:00
Skrzyczne Lipowa 2-2 Magura Bystra 19 października, 15:00
Soła Rajcza 3-0 Beskid Gilowice 19 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Jeleśnianka Jeleśnia 3-1 Błękitni Żywiec 19 października, 15:00
Skałka II Żabnica 2-2 Maksymilian Cisiec 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26 października

Maksymilian Cisiec 1-0 LKS Zarzecze 26 października, 14:00
Błękitni Żywiec 3-1 Skałka II Żabnica 26 października, 14:00
przerwany przy stanie 3-1 z powodu zapadających ciemności
Beskid Gilowice 0-3 Jeleśnianka Jeleśnia 26 października, 14:00
Magura Bystra 1-1 Soła Rajcza 26 października, 13:00
Podhalanka Milówka 0-1 Skrzyczne Lipowa 26 października, 14:00
LKS Leśna 0-3 Halny Przyborów 26 października, 14:00
Jedność Wieprz 0-1 Magórka Czernichów 26 października, 11:00

Kolejka 12 - 9 listopada

LKS Zarzecze 0-0 Magórka Czernichów 9 listopada, 11:00
Halny Przyborów 4-1 Jedność Wieprz 9 listopada, 14:00
Skrzyczne Lipowa 3-1 LKS Leśna 9 listopada, 14:00
Soła Rajcza 2-0 Podhalanka Milówka 9 listopada, 14:00
Jeleśnianka Jeleśnia 2-2 Magura Bystra 9 listopada, 14:00
Skałka II Żabnica 3-1 Beskid Gilowice 9 listopada, 14:00
Maksymilian Cisiec 3-0 Błękitni Żywiec 9 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 11 listopada

Błękitni Żywiec 0-0 LKS Zarzecze 11 listopada, 14:00
Beskid Gilowice 0-1 Maksymilian Cisiec 11 listopada, 14:00
Magura Bystra 2-1 Skałka II Żabnica 11 listopada, 13:00
Podhalanka Milówka 5-0 Jeleśnianka Jeleśnia 11 listopada, 14:00
LKS Leśna 0-0 Soła Rajcza 11 listopada, 14:00
Jedność Wieprz 0-1 Skrzyczne Lipowa 11 listopada, 11:00
Magórka Czernichów 1-2 Halny Przyborów 11 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 5 kwietnia

LKS Zarzecze 1-3 Halny Przyborów 5 kwietnia, 11:00
Magórka Czernichów 4-2 Skrzyczne Lipowa 5 kwietnia, 15:00
Jedność Wieprz 0-3 Soła Rajcza 5 kwietnia, 11:00
LKS Leśna 1-0 Jeleśnianka Jeleśnia 5 kwietnia, 15:00
Podhalanka Milówka 2-2 Skałka II Żabnica 5 kwietnia, 16:00
Magura Bystra 0-0 Maksymilian Cisiec 5 kwietnia, 13:00
Beskid Gilowice 0-1 Błękitni Żywiec 5 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 13 kwietnia

Beskid Gilowice 0-2 LKS Zarzecze 13 kwietnia, 11:00
Błękitni Żywiec 0-1 Magura Bystra 13 kwietnia, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-2 Podhalanka Milówka 13 kwietnia, 14:00
Skałka II Żabnica 0-4 LKS Leśna 13 kwietnia, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 1-0 Jedność Wieprz 13 kwietnia, 11:00
Soła Rajcza 3-0 Magórka Czernichów 13 kwietnia, 11:00
Skrzyczne Lipowa 0-2 Halny Przyborów 13 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Jeleśnianka Jeleśnia 1-1 Magórka Czernichów 19 kwietnia, 11:00
LKS Zarzecze 0-2 Skrzyczne Lipowa 19 kwietnia, 11:00
Halny Przyborów 3-1 Soła Rajcza 19 kwietnia, 15:00
Jedność Wieprz 0-2 Skałka II Żabnica 19 kwietnia, 11:00
LKS Leśna 2-1 Maksymilian Cisiec 19 kwietnia, 15:00
Podhalanka Milówka 1-0 Błękitni Żywiec 19 kwietnia, 16:00
Magura Bystra 3-0 Beskid Gilowice 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 26 kwietnia

Magura Bystra 2-1 LKS Zarzecze 26 kwietnia, 13:00
Beskid Gilowice 3-1 Podhalanka Milówka 26 kwietnia, 11:00
Błękitni Żywiec 1-3 LKS Leśna 26 kwietnia, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-0 Jedność Wieprz 26 kwietnia, 14:00
Skałka II Żabnica 4-3 Magórka Czernichów 26 kwietnia, 16:00
Jeleśnianka Jeleśnia 2-0 Halny Przyborów 26 kwietnia, 11:00
Soła Rajcza 2-2 Skrzyczne Lipowa 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 3 maja

LKS Zarzecze 1-2 Soła Rajcza 3 maja, 11:00
Skrzyczne Lipowa 2-1 Jeleśnianka Jeleśnia 3 maja, 15:00
Halny Przyborów 2-1 Skałka II Żabnica 3 maja, 15:00
Magórka Czernichów 3-3 Maksymilian Cisiec 3 maja, 15:00
Jedność Wieprz 2-1 Błękitni Żywiec 3 maja, 11:00
LKS Leśna 2-1 Beskid Gilowice 3 maja, 15:00
Podhalanka Milówka 2-1 Magura Bystra 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 10 maja

Podhalanka Milówka 5-1 LKS Zarzecze 10 maja, 16:00
Magura Bystra 2-5 LKS Leśna 10 maja, 13:00
Beskid Gilowice 2-1 Jedność Wieprz 10 maja, 11:00
Błękitni Żywiec 3-1 Magórka Czernichów 10 maja, 15:00
Maksymilian Cisiec 2-4 Halny Przyborów 10 maja, 14:00
Skałka II Żabnica 0-1 Skrzyczne Lipowa 10 maja, 17:00
Jeleśnianka Jeleśnia 0-1 Soła Rajcza 10 maja, 15:00

Kolejka 20 - 17 maja

LKS Zarzecze 4-0 Jeleśnianka Jeleśnia 17 maja, 11:00
Soła Rajcza 1-0 Skałka II Żabnica 17 maja, 11:00
w Ujsołach
Skrzyczne Lipowa 3-1 Maksymilian Cisiec 17 maja, 15:00
Halny Przyborów 1-1 Błękitni Żywiec 17 maja, 15:00
Magórka Czernichów 0-2 Beskid Gilowice 17 maja, 15:00
Jedność Wieprz 1-3 Magura Bystra 17 maja, 11:00
LKS Leśna 0-0 Podhalanka Milówka 17 maja, 15:00

Kolejka 21 - 24 maja

LKS Leśna 2-1 LKS Zarzecze 24 maja, 15:00
Podhalanka Milówka 1-0 Jedność Wieprz 24 maja, 15:00
Magura Bystra 2-3 Magórka Czernichów 24 maja, 13:00
Beskid Gilowice 1-4 Halny Przyborów 24 maja, 11:00
Błękitni Żywiec 3-1 Skrzyczne Lipowa 24 maja, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-1 Soła Rajcza 24 maja, 14:00
Skałka II Żabnica 3-1 Jeleśnianka Jeleśnia 24 maja, 17:00

Kolejka 22 - 31 maja

LKS Zarzecze 2-2 Skałka II Żabnica 31 maja, 11:00
Jeleśnianka Jeleśnia 0-2 Maksymilian Cisiec 31 maja, 11:00
Soła Rajcza 2-1 Błękitni Żywiec 31 maja, 11:00
Skrzyczne Lipowa 3-0 Beskid Gilowice 31 maja, 15:00
Halny Przyborów 8-3 Magura Bystra 31 maja, 15:00
Magórka Czernichów 3-2 Podhalanka Milówka 31 maja, 15:00
Jedność Wieprz 1-3 LKS Leśna 31 maja, 11:00

Kolejka 23 - 7 czerwca

Jedność Wieprz 1-3 LKS Zarzecze 7 czerwca, 11:00
LKS Leśna 3-1 Magórka Czernichów 7 czerwca, 15:00
Podhalanka Milówka 2-3 Halny Przyborów 7 czerwca, 15:00
Magura Bystra 2-4 Skrzyczne Lipowa 7 czerwca, 13:00
Beskid Gilowice - Soła Rajcza 17 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 czerwca, 11:00) odwołany
Błękitni Żywiec 1-1 Jeleśnianka Jeleśnia 7 czerwca, 15:00
Maksymilian Cisiec 1-0 Skałka II Żabnica 7 czerwca, 14:00

Kolejka 24 - 11 czerwca

LKS Zarzecze 2-1 Maksymilian Cisiec 11 czerwca, 15:00
Skałka II Żabnica 1-1 Błękitni Żywiec 11 czerwca, 17:00
Jeleśnianka Jeleśnia 1-0 Beskid Gilowice 11 czerwca, 15:00
Soła Rajcza 3-0 Magura Bystra 11 czerwca, 15:00
Skrzyczne Lipowa 1-1 Podhalanka Milówka 11 czerwca, 15:00
Halny Przyborów 0-3 LKS Leśna 11 czerwca, 15:00
Magórka Czernichów 1-3 Jedność Wieprz 11 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Magórka Czernichów 2-0 LKS Zarzecze 14 czerwca, 17:00
Jedność Wieprz 1-2 Halny Przyborów 14 czerwca, 17:00
LKS Leśna 2-3 Skrzyczne Lipowa 14 czerwca, 17:00
Podhalanka Milówka 2-1 Soła Rajcza 14 czerwca, 17:00
Magura Bystra 1-3 Jeleśnianka Jeleśnia 14 czerwca, 17:00
Beskid Gilowice 2-0 Skałka II Żabnica 14 czerwca, 17:00
Błękitni Żywiec 4-1 Maksymilian Cisiec 14 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

LKS Zarzecze 3-2 Błękitni Żywiec 21 czerwca, 17:00
Maksymilian Cisiec 2-0 Beskid Gilowice 21 czerwca, 17:00
Skałka II Żabnica 3-2 Magura Bystra 21 czerwca, 17:00
Jeleśnianka Jeleśnia 4-1 Podhalanka Milówka 21 czerwca, 17:00
Soła Rajcza 5-1 LKS Leśna 21 czerwca, 17:00
w Ujsołach
Skrzyczne Lipowa 5-1 Jedność Wieprz 21 czerwca, 17:00
Halny Przyborów 6-0 Magórka Czernichów 21 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2008/2009 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2008/2009 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2008/2009 (Skoczów)

Klasa B 2008/2009 (Żywiec)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas