[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Diament Trzebielino 26 64 20 4 2 81-21 12 1 0 49-9 8 3 2 32-12
2.  Anioły Garczegorze 26 53 16 5 5 74-28 9 2 2 43-9 7 3 3 31-19
3.  ZS Damnica 26 49 15 4 7 58-30 9 3 1 41-9 6 1 6 17-21
4.  Leśnik Cewice 26 45 13 6 7 53-30 8 3 2 33-10 5 3 5 20-20
5.  Jantaria Pobłocie 26 44 14 2 10 76-50 8 1 4 48-23 6 1 6 28-27
6.  Wybrzeże Objazda 26 43 13 4 9 59-41 9 2 2 35-16 4 2 7 24-25
7.  Dąb Kusowo 26 39 11 6 9 41-27 7 2 4 19-8 4 4 5 22-19
8.  Stal Jezierzyce 26 34 11 1 14 50-44 8 1 4 31-17 3 0 10 19-27
9.  LKS Łebunia 26 32 10 2 14 37-47 6 1 6 21-21 4 1 8 16-26 2 4 1 1 0 4-0
10.  Victoria Dąbrówka 26 32 9 5 12 40-59 6 4 3 24-20 3 1 9 16-39 2 1 0 1 1 0-4
11.  Błękitni Główczyce 26 28 9 1 16 48-71 6 0 7 33-31 3 1 9 15-40
12.  Szansa Siemianice 26 26 7 5 14 29-72 5 2 6 16-31 2 3 8 13-41
13.  Słupia Kobylnica 26 22 6 4 16 39-80 3 3 7 24-31 3 1 9 15-49
14.  Skotawa Budowo 26 9 2 3 21 33-118 2 1 10 22-44 0 2 11 11-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Diament Trzebielino    4-2 3-0 3-0 2-1 3-1 1-1 3-1 3-1 6-0 6-1 3-0* 8-0 4-1 
 2 Anioły Garczegorze1-1     2-3 1-1 2-1 0-1 5-0 3-1 1-0 3-1 4-0 6-0* 5-0 10-0 
 3 ZS Damnica2-0 2-0     3-0 2-2 2-0 1-1 2-0 2-0 3-0 2-3 2-2 4-1 14-0 
 4 Leśnik Cewice0-1 1-1 3-0     2-1 2-0 0-0 1-4 1-1 4-0 2-0 6-1 3-1 8-0 
 5 Jantaria Pobłocie0-4 1-3 3-0 6-0     1-2 2-2 3-2 6-1 3-2 0-1 4-0 7-2 12-4 
 6 Wybrzeże Objazda0-4 2-4 0-0 2-2 3-1     3-1 2-0 3-0 6-0 4-2 3-0 3-1 4-1 
 7 Dąb Kusowo3-0 1-0 0-1 2-2 0-1 2-0     2-0 2-0 2-0 0-1 1-1 1-2 3-0 
 8 Stal Jezierzyce2-3 1-2 0-2 1-0 2-1 0-4 2-0     3-0 3-1 2-2 4-1 7-1 4-0 
 9 LKS Łebunia0-5 3-4 1-3 0-1 5-0 2-1 3-2 1-0     0-0 3-0* 0-2 2-3 1-0 
 10 Victoria Dąbrówka0-2 1-1 3-0* 1-0 2-5 1-1 1-0 4-2 0-4     3-0 3-3 4-1 1-1 
 11 Błękitni Główczyce1-5 0-4 2-1 0-4 2-5 4-1 0-1 4-2 1-4 7-2     0-1 3-0* 9-1 
 12 Szansa Siemianice1-1 0-5 2-1 0-4 1-4 3-3 0-3 2-1 2-1 0-5 3-1     1-2 1-0 
 13 Słupia Kobylnica1-1 2-2 1-3 0-4 3-4 4-2 1-4 0-3 1-2 0-2 4-1 4-0     3-3 
 14 Skotawa Budowo1-5 1-3 1-3 1-2 1-2 1-8 0-7 0-3 1-2 2-3 7-3 5-2 1-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Anioły Garczegorze 3-1 Victoria Dąbrówka 17 sierpnia, 14:00
Błękitni Główczyce 4-1 Wybrzeże Objazda 17 sierpnia, 16:30
ZS Damnica 3-0 Leśnik Cewice 3 września, 18:00
LKS Łebunia 1-0 Skotawa Budowo 17 sierpnia, 13:00
Słupia Kobylnica 4-0 Szansa Siemianice 16 sierpnia, 16:00
Stal Jezierzyce 2-1 Jantaria Pobłocie 17 sierpnia, 14:00
Dąb Kusowo 3-0 Diament Trzebielino 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Victoria Dąbrówka 0-2 Diament Trzebielino 23 sierpnia, 17:00
Jantaria Pobłocie 2-2 Dąb Kusowo 24 sierpnia, 13:00
Szansa Siemianice 2-1 Stal Jezierzyce 24 sierpnia, 12:00
Skotawa Budowo 1-1 Słupia Kobylnica 24 sierpnia, 14:00
Leśnik Cewice 1-1 LKS Łebunia 24 sierpnia, 14:00
Wybrzeże Objazda 0-0 ZS Damnica 24 sierpnia, 13:00
Anioły Garczegorze 4-0 Błękitni Główczyce 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 30 sierpnia

Błękitni Główczyce 7-2 Victoria Dąbrówka 30 września, 16:30
ZS Damnica 2-0 Anioły Garczegorze 30 sierpnia, 18:00
LKS Łebunia 2-1 Wybrzeże Objazda 31 sierpnia, 13:00
Słupia Kobylnica 0-4 Leśnik Cewice 30 sierpnia, 17:00
Stal Jezierzyce 4-0 Skotawa Budowo 31 sierpnia, 14:00
Dąb Kusowo 1-1 Szansa Siemianice 30 sierpnia, 17:30
Diament Trzebielino 2-1 Jantaria Pobłocie 30 sierpnia, 16:30

Kolejka 4 - 6-7 września

Victoria Dąbrówka 2-5 Jantaria Pobłocie 6 września, 17:00
Szansa Siemianice 1-1 Diament Trzebielino 7 września, 12:00
Skotawa Budowo 0-7 Dąb Kusowo 7 września, 14:00
Leśnik Cewice 1-4 Stal Jezierzyce 7 września, 14:00
Wybrzeże Objazda 3-1 Słupia Kobylnica 7 września, 13:00
Anioły Garczegorze 1-0 LKS Łebunia 7 września, 15:00
Błękitni Główczyce 2-1 ZS Damnica 6 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

ZS Damnica 3-0 Victoria Dąbrówka 13 września, 18:00
LKS Łebunia 3-0 Błękitni Główczyce 14 września, 13:00
(wo)
na boisku 0-1; piłkarze gości nie posiadali dokumentów tożsamości
Słupia Kobylnica 2-2 Anioły Garczegorze 13 września, 16:00
Stal Jezierzyce 0-4 Wybrzeże Objazda 14 września, 14:00
Dąb Kusowo 2-2 Leśnik Cewice 13 września, 17:00
Diament Trzebielino 4-1 Skotawa Budowo 13 września, 16:30
Jantaria Pobłocie 4-0 Szansa Siemianice 14 września, 13:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Victoria Dąbrówka 3-3 Szansa Siemianice 20 września, 17:00
Skotawa Budowo 1-2 Jantaria Pobłocie 21 września, 14:00
Leśnik Cewice 0-1 Diament Trzebielino 21 września, 14:00
Wybrzeże Objazda 3-1 Dąb Kusowo 21 września, 13:00
Anioły Garczegorze 3-1 Stal Jezierzyce 21 września, 14:00
Błękitni Główczyce 3-0 Słupia Kobylnica 20 września, 16:00
(wo)
na boisku 3-3; piłkarze gości nie posiadali dokumentów tożsamości
ZS Damnica 2-0 LKS Łebunia 20 września, 18:00

Kolejka 7 - 27-28 września

LKS Łebunia 0-0 Victoria Dąbrówka 28 września, 13:00
Słupia Kobylnica 1-3 ZS Damnica 27 września, 16:00
Stal Jezierzyce 2-2 Błękitni Główczyce 28 września, 14:00
Dąb Kusowo 1-0 Anioły Garczegorze 27 września, 17:00
Diament Trzebielino 3-1 Wybrzeże Objazda 27 września, 16:30
Jantaria Pobłocie 6-0 Leśnik Cewice 28 września, 13:00
Szansa Siemianice 1-0 Skotawa Budowo 28 września, 12:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Victoria Dąbrówka 1-1 Skotawa Budowo 5 października, 14:00
Leśnik Cewice 6-1 Szansa Siemianice 5 października, 14:00
Wybrzeże Objazda 3-1 Jantaria Pobłocie 5 października, 13:00
Anioły Garczegorze 1-1 Diament Trzebielino 5 października, 14:00
Błękitni Główczyce 0-1 Dąb Kusowo 4 października, 16:00
ZS Damnica 2-0 Stal Jezierzyce 4 października, 17:00
LKS Łebunia 2-3 Słupia Kobylnica 5 października, 16:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Słupia Kobylnica 0-2 Victoria Dąbrówka 11 października, 16:00
Stal Jezierzyce 3-0 LKS Łebunia 12 października, 14:00
Dąb Kusowo 0-1 ZS Damnica 11 października, 16:00
Diament Trzebielino 6-1 Błękitni Główczyce 11 października, 16:30
Jantaria Pobłocie 1-3 Anioły Garczegorze 12 października, 13:00
Szansa Siemianice 3-3 Wybrzeże Objazda 12 października, 12:00
Skotawa Budowo 1-2 Leśnik Cewice 12 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Victoria Dąbrówka 1-0 Leśnik Cewice 18 października, 16:00
Wybrzeże Objazda 4-1 Skotawa Budowo 19 października, 13:00
Anioły Garczegorze 6-0 Szansa Siemianice 19 października, 14:00
(wo)
drużyna gości została zdekompletowana
Błękitni Główczyce 2-5 Jantaria Pobłocie 18 października, 15:30
ZS Damnica 2-0 Diament Trzebielino 18 października, 16:00
LKS Łebunia 3-2 Dąb Kusowo 19 października, 13:00
Słupia Kobylnica 0-3 Stal Jezierzyce 19 października, 11:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Stal Jezierzyce 3-1 Victoria Dąbrówka 26 października, 14:00
Dąb Kusowo 1-2 Słupia Kobylnica 25 października, 16:00
Diament Trzebielino 3-1 LKS Łebunia 26 października, 13:00
Jantaria Pobłocie 3-0 ZS Damnica 26 października, 13:00
Szansa Siemianice 3-1 Błękitni Główczyce 26 października, 12:00
Skotawa Budowo 1-3 Anioły Garczegorze 26 października, 14:00
Leśnik Cewice 2-0 Wybrzeże Objazda 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Victoria Dąbrówka 1-1 Wybrzeże Objazda 2 listopada, 14:00
Anioły Garczegorze 1-1 Leśnik Cewice 2 listopada, 14:00
Błękitni Główczyce 9-1 Skotawa Budowo 2 listopada, 12:00
ZS Damnica 2-2 Szansa Siemianice 2 listopada, 13:00
LKS Łebunia 5-0 Jantaria Pobłocie 2 listopada, 13:00
Słupia Kobylnica 1-1 Diament Trzebielino 2 listopada, 11:00
Stal Jezierzyce 2-0 Dąb Kusowo 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Dąb Kusowo 2-0 Victoria Dąbrówka 8 listopada, 15:00
Diament Trzebielino 3-1 Stal Jezierzyce 9 listopada, 13:00
Jantaria Pobłocie 7-2 Słupia Kobylnica 9 listopada, 13:00
Szansa Siemianice 2-1 LKS Łebunia 9 listopada, 12:00
Skotawa Budowo 1-3 ZS Damnica 9 listopada, 14:00
Leśnik Cewice 2-0 Błękitni Główczyce 9 listopada, 14:00
Wybrzeże Objazda 2-4 Anioły Garczegorze 11 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Victoria Dąbrówka 1-1 Anioły Garczegorze 22 marca, 14:00
Wybrzeże Objazda 4-2 Błękitni Główczyce 22 marca, 13:00
Leśnik Cewice 3-0 ZS Damnica 22 marca, 14:00
Skotawa Budowo 1-2 LKS Łebunia 22 marca, 14:00
Szansa Siemianice 1-2 Słupia Kobylnica 21 marca, 15:00
Jantaria Pobłocie 3-2 Stal Jezierzyce 22 marca, 13:00
Diament Trzebielino 1-1 Dąb Kusowo 22 marca, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Diament Trzebielino 6-0 Victoria Dąbrówka 29 marca, 14:00
Dąb Kusowo 0-1 Jantaria Pobłocie 28 marca, 16:00
Stal Jezierzyce 4-1 Szansa Siemianice 29 marca, 14:00
Słupia Kobylnica 3-3 Skotawa Budowo 28 marca, 15:00
LKS Łebunia 0-1 Leśnik Cewice 29 marca, 13:30
ZS Damnica 2-0 Wybrzeże Objazda 28 marca, 16:00
Błękitni Główczyce 0-4 Anioły Garczegorze 28 marca, 15:00

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Victoria Dąbrówka 3-0 Błękitni Główczyce 4 kwietnia, 16:00
Anioły Garczegorze 2-3 ZS Damnica 5 kwietnia, 14:00
Wybrzeże Objazda 3-0 LKS Łebunia 5 kwietnia, 13:00
Leśnik Cewice 3-1 Słupia Kobylnica 5 kwietnia, 14:00
Skotawa Budowo 0-3 Stal Jezierzyce 5 kwietnia, 14:00
Szansa Siemianice 0-3 Dąb Kusowo 4 kwietnia, 15:00
Jantaria Pobłocie 0-4 Diament Trzebielino 5 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Jantaria Pobłocie 3-2 Victoria Dąbrówka 19 kwietnia, 13:00
Diament Trzebielino 3-0 Szansa Siemianice 18 kwietnia, 16:30
(wo)
Dąb Kusowo 3-0 Skotawa Budowo 18 kwietnia, 16:00
Stal Jezierzyce 1-0 Leśnik Cewice 19 kwietnia, 14:00
Słupia Kobylnica 4-2 Wybrzeże Objazda 18 kwietnia, 15:00
LKS Łebunia 3-4 Anioły Garczegorze 19 kwietnia, 13:30
ZS Damnica 2-3 Błękitni Główczyce 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Victoria Dąbrówka 3-0 ZS Damnica 25 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-5
Błękitni Główczyce 1-4 LKS Łebunia 25 kwietnia, 15:00
Anioły Garczegorze 5-0 Słupia Kobylnica 26 kwietnia, 14:00
Wybrzeże Objazda 2-0 Stal Jezierzyce 26 kwietnia, 13:00
Leśnik Cewice 0-0 Dąb Kusowo 26 kwietnia, 14:00
Skotawa Budowo 1-5 Diament Trzebielino 26 kwietnia, 14:00
Szansa Siemianice 1-4 Jantaria Pobłocie 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Szansa Siemianice 0-5 Victoria Dąbrówka 2 maja, 15:30
Jantaria Pobłocie 12-4 Skotawa Budowo 2 maja, 15:00
Diament Trzebielino 3-0 Leśnik Cewice 2 maja, 14:00
Dąb Kusowo 2-0 Wybrzeże Objazda 2 maja, 17:00
Stal Jezierzyce 1-2 Anioły Garczegorze 3 maja, 14:00
Słupia Kobylnica 4-1 Błękitni Główczyce 2 maja, 15:00
LKS Łebunia 1-3 ZS Damnica 3 maja, 13:30

Kolejka 20 - 9-10 maja

Victoria Dąbrówka 0-4 LKS Łebunia 10 maja, 14:00
ZS Damnica 4-1 Słupia Kobylnica 9 maja, 17:00
Błękitni Główczyce 4-2 Stal Jezierzyce 9 maja, 15:30
Anioły Garczegorze 5-0 Dąb Kusowo 9 maja, 16:30
Wybrzeże Objazda 0-4 Diament Trzebielino 10 maja, 13:00
Leśnik Cewice 2-1 Jantaria Pobłocie 10 maja, 14:00
Skotawa Budowo 5-2 Szansa Siemianice 10 maja, 14:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Skotawa Budowo 2-3 Victoria Dąbrówka 17 maja, 14:00
Szansa Siemianice 0-4 Leśnik Cewice 16 maja, 15:30
Jantaria Pobłocie 1-2 Wybrzeże Objazda 17 maja, 13:00
Diament Trzebielino 4-2 Anioły Garczegorze 16 maja, 16:30
Dąb Kusowo 0-1 Błękitni Główczyce 16 maja, 17:30
Stal Jezierzyce 0-2 ZS Damnica 17 maja, 14:00
Słupia Kobylnica 1-2 LKS Łebunia 16 maja, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Victoria Dąbrówka 4-1 Słupia Kobylnica 23 maja, 16:00
LKS Łebunia 1-0 Stal Jezierzyce 24 maja, 13:30
ZS Damnica 1-1 Dąb Kusowo 23 maja, 17:00
Błękitni Główczyce 1-5 Diament Trzebielino 23 maja, 15:30
Anioły Garczegorze 2-1 Jantaria Pobłocie 24 maja, 14:00
Wybrzeże Objazda 3-0 Szansa Siemianice 24 maja, 13:00
Leśnik Cewice 8-0 Skotawa Budowo 24 maja, 14:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Leśnik Cewice 4-0 Victoria Dąbrówka 31 maja, 14:00
Skotawa Budowo 1-8 Wybrzeże Objazda 31 maja, 14:00
Szansa Siemianice 0-5 Anioły Garczegorze 30 maja, 15:30
Jantaria Pobłocie 0-1 Błękitni Główczyce 31 maja, 14:00
Diament Trzebielino 3-0 ZS Damnica 30 maja, 16:00
Dąb Kusowo 2-0 LKS Łebunia 30 maja, 18:00
Stal Jezierzyce 7-1 Słupia Kobylnica 31 maja, 14:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Victoria Dąbrówka 4-2 Stal Jezierzyce 7 czerwca, 14:00
Słupia Kobylnica 1-4 Dąb Kusowo 6 czerwca, 15:00
LKS Łebunia 0-5 Diament Trzebielino 7 czerwca, 13:30
ZS Damnica 2-2 Jantaria Pobłocie 6 czerwca, 17:00
Błękitni Główczyce 0-1 Szansa Siemianice 6 czerwca, 16:00
Anioły Garczegorze 10-0 Skotawa Budowo 7 czerwca, 14:00
Wybrzeże Objazda 2-2 Leśnik Cewice 7 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 13 czerwca

Wybrzeże Objazda 6-0 Victoria Dąbrówka 13 czerwca, 15:00
Leśnik Cewice 1-1 Anioły Garczegorze 13 czerwca, 15:00
Skotawa Budowo 7-3 Błękitni Główczyce 13 czerwca, 15:00
Szansa Siemianice 2-1 ZS Damnica 13 czerwca, 15:00
Jantaria Pobłocie 6-1 LKS Łebunia 13 czerwca, 15:00
Diament Trzebielino 8-0 Słupia Kobylnica 13 czerwca, 15:00
Dąb Kusowo 2-0 Stal Jezierzyce 13 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 20 czerwca

Victoria Dąbrówka 1-0 Dąb Kusowo 20 czerwca, 15:00
Stal Jezierzyce 2-3 Diament Trzebielino 20 czerwca, 15:00
Słupia Kobylnica 3-4 Jantaria Pobłocie 20 czerwca, 15:00
LKS Łebunia 0-2 Szansa Siemianice 20 czerwca, 15:00
ZS Damnica 14-0 Skotawa Budowo 20 czerwca, 15:00
Błękitni Główczyce 0-4 Leśnik Cewice 20 czerwca, 15:00
Anioły Garczegorze 0-1 Wybrzeże Objazda 20 czerwca, 15:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (Słupsk)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Słupsk)

Klasa A 2008/2009 (Słupsk II)

Klasa B 2008/2009 (Słupsk I)
Klasa B 2008/2009 (Słupsk II)
Klasa B 2008/2009 (Słupsk III)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas