[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Słupsk I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gryf 95 II Słupsk 14 39 13 0 1 110-11 7 0 0 53-5 6 0 1 57-6
2.  Barton Barcino 14 24 7 3 4 28-27 4 1 2 13-12 3 2 2 15-15
3.  Bistal Machowino 14 23 7 2 5 28-27 5 0 2 15-7 2 2 3 13-20
4.  Sokół Kuleszewo 14 22 7 1 6 37-35 5 1 1 25-18 2 0 5 12-17
5.  KS Włynkówko 14 17 5 2 7 24-35 3 2 2 15-16 2 0 5 9-19
6.  Dom-Star Domaradz 14 16 5 1 8 25-56 4 0 3 11-33 1 1 5 14-23
7.  Słupia Kwakowo 14 13 4 1 9 23-48 3 0 4 12-23 1 1 5 11-25
8.  Smoki Podole Małe 14 8 2 2 10 15-51 1 2 4 7-25 1 0 6 8-26
WKS Żoruchowo wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Gryf 95 II Słupsk    6-0 14-0 5-0 10-0 4-1 10-3 4-1 
 2 Barton Barcino1-4     0-0 1-5 1-0 3-0 4-1 3-2 
 3 Bistal Machowino2-0 2-4     0-1 2-1 3-0* 4-0 2-1 
 4 Sokół Kuleszewo1-6 1-1 3-1     4-2 7-5 3-2 6-1 
 5 KS Włynkówko1-7 1-3 1-1 3-2     1-0 2-2 6-1 
 6 Dom-Star Domaradz1-24 3-2 0-4 1-0 0-2     2-1 4-0 
 7 Słupia Kwakowo0-8 1-4 2-1 4-2 1-0 3-6     1-2 
 8 Smoki Podole Małe0-8 1-1 0-6 3-2 1-4 2-2 0-2     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Sokół Kuleszewo 1-6 Gryf 95 II Słupsk
Dom-Star Domaradz 3-2 Barton Barcino
Smoki Podole Małe 0-6 Bistal Machowino
KS Włynkówko 2-2 Słupia Kwakowo

Kolejka 2 - 6-7 września

Pauza: Słupia Kwakowo, Gryf 95 II Słupsk.
 
Bistal Machowino 2-1 KS Włynkówko
Barton Barcino 3-2 Smoki Podole Małe
Sokół Kuleszewo 7-5 Dom-Star Domaradz

Kolejka 3 - 13-14 września

Pauza: Bistal Machowino, Słupia Kwakowo.
 
Dom-Star Domaradz 1-24 Gryf 95 II Słupsk
Smoki Podole Małe 3-2 Sokół Kuleszewo
KS Włynkówko 1-3 Barton Barcino

Kolejka 4 - 20-21 września

Pauza: Barton Barcino, Bistal Machowino.
 
Gryf 95 II Słupsk 10-3 Słupia Kwakowo
Sokół Kuleszewo 4-2 KS Włynkówko
Dom-Star Domaradz 4-0 Smoki Podole Małe

Kolejka 5 - 27-28 września

Pauza: Barton Barcino, Sokół Kuleszewo.
 
Smoki Podole Małe 0-8 Gryf 95 II Słupsk
KS Włynkówko 1-0 Dom-Star Domaradz
Słupia Kwakowo 2-1 Bistal Machowino

Kolejka 6 - 4-5 października

Pauza: Sokół Kuleszewo, Dom-Star Domaradz.
 
Gryf 95 II Słupsk 14-0 Bistal Machowino 5 października, 15:00
Barton Barcino 4-1 Słupia Kwakowo 5 października, 14:00
Smoki Podole Małe 1-4 KS Włynkówko 5 października, 14:00

Kolejka 7 - 11-12 października

Pauza: Smoki Podole Małe, Dom-Star Domaradz.
 
KS Włynkówko 1-7 Gryf 95 II Słupsk 12 października, 13:00
Słupia Kwakowo 4-2 Sokół Kuleszewo 12 października, 12:00
Bistal Machowino 2-4 Barton Barcino 12 października, 13:00

Kolejka 8 - 18-19 października

Pauza: Smoki Podole Małe, KS Włynkówko.
 
Gryf 95 II Słupsk 6-0 Barton Barcino
Sokół Kuleszewo 3-1 Bistal Machowino
Dom-Star Domaradz 2-1 Słupia Kwakowo

Kolejka 9 - 25-26 października

Pauza: Gryf 95 II Słupsk, KS Włynkówko.
 
Słupia Kwakowo 1-2 Smoki Podole Małe
Bistal Machowino 3-0 Dom-Star Domaradz
(wo)
na boisku 2:2, zawodnicy gości nie stawili się do kontroli tożsamości
Barton Barcino 1-5 Sokół Kuleszewo

Kolejka 10 - 18-19 kwietnia

Gryf 95 II Słupsk 5-0 Sokół Kuleszewo
Barton Barcino 3-0 Dom-Star Domaradz
Bistal Machowino 2-1 Smoki Podole Małe
Słupia Kwakowo 1-0 KS Włynkówko

Kolejka 11 - 25-26 kwietnia

Pauza: Gryf 95 II Słupsk, Słupia Kwakowo.
 
KS Włynkówko 1-1 Bistal Machowino
Smoki Podole Małe 1-1 Barton Barcino
Dom-Star Domaradz 1-0 Sokół Kuleszewo

Kolejka 12 - 2-3 maja

Pauza: Słupia Kwakowo, Bistal Machowino.
 
Gryf 95 II Słupsk 4-1 Dom-Star Domaradz 6 maja
Sokół Kuleszewo 6-1 Smoki Podole Małe
Barton Barcino 1-0 KS Włynkówko

Kolejka 13 - 9-10 maja

Pauza: Barton Barcino, Bistal Machowino.
 
Słupia Kwakowo 0-8 Gryf 95 II Słupsk
KS Włynkówko 3-2 Sokół Kuleszewo
Smoki Podole Małe 2-2 Dom-Star Domaradz

Kolejka 14 - 16-17 maja

Pauza: Sokół Kuleszewo, Barton Barcino.
 
Gryf 95 II Słupsk 4-1 Smoki Podole Małe
Dom-Star Domaradz 0-2 KS Włynkówko
Bistal Machowino 4-0 Słupia Kwakowo

Kolejka 15 - 23-24 maja

Pauza: Dom-Star Domaradz, Sokół Kuleszewo.
 
Bistal Machowino 2-0 Gryf 95 II Słupsk
Słupia Kwakowo 1-4 Barton Barcino
KS Włynkówko 6-1 Smoki Podole Małe

Kolejka 16 - 30-31 maja

Pauza: Dom-Star Domaradz, Smoki Podole Małe.
 
Gryf 95 II Słupsk 10-0 KS Włynkówko
Sokół Kuleszewo 3-2 Słupia Kwakowo
Barton Barcino 0-0 Bistal Machowino

Kolejka 17 - 6-7 czerwca

Pauza: Smoki Podole Małe, KS Włynkówko.
 
Barton Barcino 1-4 Gryf 95 II Słupsk
Bistal Machowino 0-1 Sokół Kuleszewo
Słupia Kwakowo 3-6 Dom-Star Domaradz

Kolejka 18 - 13-14 czerwca

Pauza: Gryf 95 II Słupsk, KS Włynkówko.
 
Smoki Podole Małe 0-2 Słupia Kwakowo
Dom-Star Domaradz 0-4 Bistal Machowino
Sokół Kuleszewo 1-1 Barton Barcino

Klasa A 2008/2009 (Słupsk I)
Klasa A 2008/2009 (Słupsk II)

Klasa B 2008/2009 (Słupsk II)
Klasa B 2008/2009 (Słupsk III)

Autor: Łukasz Bieszke
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas