[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zorza Sterdyń 26 58 18 4 4 63-25 10 0 3 39-13 8 4 1 24-12
2.  Błękitni Stoczek 26 54 17 3 6 75-40 8 2 3 45-26 9 1 3 30-14
3.  Grodzisk Krzymosze 26 52 14 10 2 52-26 7 5 1 29-14 7 5 1 23-12
4.  Mazowsze Siedlce 26 47 13 8 5 66-32 11 1 1 44-10 2 7 4 22-22
5.  Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 46 14 4 8 73-48 8 3 2 49-21 6 1 6 24-27
6.  Wektra Dziewule 26 40 12 4 10 54-49 7 1 5 31-20 5 3 5 23-29
7.  LKS Ostrówek 26 39 11 6 9 49-40 4 5 4 23-14 7 1 5 26-26
8.  Polonez Mordy 26 37 10 7 9 41-34 5 3 5 23-17 5 4 4 18-17
9.  Rywal Ruchna 26 33 8 9 9 50-40 5 5 3 23-16 3 4 6 27-24 2 4 1 1 0 3-2
10.  Nojszewianka Nojszew 26 33 10 3 13 47-53 6 2 5 28-25 4 1 8 19-28 2 1 0 1 1 2-3
11.  Płomień Dębe Wielkie 26 23 5 8 13 35-68 3 6 4 22-28 2 2 9 13-40
12.  Wisła Maciejowice 26 20 5 5 16 31-56 3 4 6 17-20 2 1 10 14-36
13.  LUKS Rzakta/Zamienie 26 16 4 4 18 33-69 2 1 10 13-34 2 3 8 20-35
14.  Strzelec Chodów 26 10 3 1 22 24-113 2 0 11 11-38 1 1 11 13-75
Strzelec Chodów został wycofany po 22. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.
Wisła Maciejowice przeniosła się po sezonie do grupy warszawskiej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zorza Sterdyń    0-2 1-2 1-0 3-1 7-0 1-3 3-0 4-1 3-1 7-2 3-0* 3-1 3-0* 
 2 Błękitni Stoczek0-5     1-1 2-2 1-2 2-3 3-2 3-2 5-3 6-2 4-1 3-0 4-3 11-0 
 3 Grodzisk Krzymosze1-1 1-0     2-2 2-1 1-2 4-1 0-0 2-2 2-1 3-0 3-1 2-2 6-1 
 4 Mazowsze Siedlce0-0 4-0 3-2     4-1 2-1 2-3 3-0 1-0 4-1 7-1 5-1 6-0 3-0* 
 5 Jabłonianka Jabłonna Lacka3-4 1-2 3-3 1-1     5-0 4-1 1-1 4-2 3-2 4-0 3-2 5-3 12-0 
 6 Wektra Dziewule2-1 0-1 0-2 4-1 3-1     1-2 1-2 2-3 1-1 3-1 2-1 1-0 11-4 
 7 LKS Ostrówek1-1 1-0 0-0 1-1 2-3 4-1     1-1 1-1 0-2 0-1 2-3 4-0 6-0 
 8 Polonez Mordy2-3 1-1 2-2 1-1 1-2 1-0 1-2     1-0 1-3 2-0 2-0 1-3 7-0 
 9 Rywal Ruchna0-0 0-2 1-1 3-0* 2-5 0-3 2-1 1-1     1-0 1-1 3-1 1-1 8-0* 
 10 Nojszewianka Nojszew1-2 2-5 0-2 3-0 3-2 2-2 1-4 0-4 2-2     4-1 5-1 2-0 3-0* 
 11 Płomień Dębe Wielkie0-1 1-6 1-3 2-2 4-1 3-3 1-1 2-1 2-1 0-3     1-1 3-3 2-2 
 12 Wisła Maciejowice1-2 1-4 0-1 1-1 2-3 0-0 1-3 0-2 0-0 3-2 2-2     3-0 3-0* 
 13 LUKS Rzakta/Zamienie1-2 1-3 0-1 1-8 0-0 1-3 5-0 0-1 0-7 0-1 3-0 1-2     0-6 
 14 Strzelec Chodów0-2 1-4 0-3* 0-3* 0-2 1-5 0-3* 2-3 0-5 4-0 0-3 3-1 0-4     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Zorza Sterdyń 7-2 Płomień Dębe Wielkie 23 sierpnia, 17:00
Mazowsze Siedlce 3-2 Grodzisk Krzymosze 24 sierpnia, 17:00
Nojszewianka Nojszew 5-1 Wisła Maciejowice 24 sierpnia, 17:00
LUKS Rzakta/Zamienie 0-6 Strzelec Chodów 24 sierpnia, 17:00
Polonez Mordy 1-2 LKS Ostrówek 23 sierpnia, 17:00
Wektra Dziewule 0-1 Błękitni Stoczek 24 sierpnia, 17:00
w Krzymoszach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-2 Rywal Ruchna 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Płomień Dębe Wielkie 2-1 Rywal Ruchna 31 sierpnia, 17:00
Błękitni Stoczek 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 31 sierpnia, 17:00
LKS Ostrówek 4-1 Wektra Dziewule 30 sierpnia, 17:00
Strzelec Chodów 2-3 Polonez Mordy 31 sierpnia, 17:00
Wisła Maciejowice 3-0 LUKS Rzakta/Zamienie 31 sierpnia, 14:00
Grodzisk Krzymosze 2-1 Nojszewianka Nojszew 31 sierpnia, 17:00
Zorza Sterdyń 1-0 Mazowsze Siedlce 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Mazowsze Siedlce 7-1 Płomień Dębe Wielkie 7 września, 16:30
Nojszewianka Nojszew 1-2 Zorza Sterdyń 6 września, 12:00
w Korytnicy
LUKS Rzakta/Zamienie 0-1 Grodzisk Krzymosze 7 września, 16:00
Polonez Mordy 2-0 Wisła Maciejowice 7 września, 16:00
Wektra Dziewule 11-4 Strzelec Chodów 7 września, 15:00
w Krzymoszach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-1 LKS Ostrówek 7 września, 17:00
Rywal Ruchna 0-2 Błękitni Stoczek 7 września, 15:00
w Węgrowie

Kolejka 4 - 10-11 września

Płomień Dębe Wielkie 1-6 Błękitni Stoczek 11 września, 16:30
LKS Ostrówek 1-1 Rywal Ruchna 11 września, 17:00
Strzelec Chodów 0-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 11 września, 17:00
Wisła Maciejowice 0-0 Wektra Dziewule 10 września, 17:30
Grodzisk Krzymosze 0-0 Polonez Mordy 11 września, 16:30
Zorza Sterdyń 3-1 LUKS Rzakta/Zamienie 10 września, 17:00
Mazowsze Siedlce 4-1 Nojszewianka Nojszew 10 września, 16:30

Kolejka 5 - 13-14 września

Nojszewianka Nojszew 4-1 Płomień Dębe Wielkie 14 września, 16:00
LUKS Rzakta/Zamienie 1-8 Mazowsze Siedlce 14 września, 16:00
Polonez Mordy 2-3 Zorza Sterdyń 13 września, 16:00
Wektra Dziewule 0-2 Grodzisk Krzymosze 14 września, 15:00
w Krzymoszach; Wektra gospodarzem
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 Wisła Maciejowice 14 września, 16:00
Rywal Ruchna 8-0 Strzelec Chodów 14 września, 15:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 8-0 - goście nie wyszli na II połowę
Błękitni Stoczek 3-2 LKS Ostrówek 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Płomień Dębe Wielkie 1-1 LKS Ostrówek 21 września, 16:00
Strzelec Chodów 1-4 Błękitni Stoczek 21 września, 15:00
Wisła Maciejowice 0-0 Rywal Ruchna 21 września, 14:00
Grodzisk Krzymosze 2-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 21 września, 16:00
Zorza Sterdyń 7-0 Wektra Dziewule 21 września, 16:00
Mazowsze Siedlce 3-0 Polonez Mordy 21 września, 16:00
Nojszewianka Nojszew 2-0 LUKS Rzakta/Zamienie 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28 września

LUKS Rzakta/Zamienie 3-0 Płomień Dębe Wielkie 28 września, 15:00
Polonez Mordy 1-3 Nojszewianka Nojszew 28 września, 15:00
Wektra Dziewule 4-1 Mazowsze Siedlce 28 września, 15:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-4 Zorza Sterdyń 28 września, 15:30
Rywal Ruchna 1-1 Grodzisk Krzymosze 28 września, 15:00
Błękitni Stoczek 3-0 Wisła Maciejowice 28 września, 16:00
LKS Ostrówek 6-0 Strzelec Chodów 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Płomień Dębe Wielkie 2-2 Strzelec Chodów 5 października, 15:30
Wisła Maciejowice 1-3 LKS Ostrówek 5 października, 14:00
Grodzisk Krzymosze 1-0 Błękitni Stoczek 5 października, 15:30
Zorza Sterdyń 4-1 Rywal Ruchna 5 października, 15:00
Mazowsze Siedlce 4-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 października, 15:30
Nojszewianka Nojszew 2-2 Wektra Dziewule 5 października, 14:00
w Korytnicy
LUKS Rzakta/Zamienie 0-1 Polonez Mordy 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12 października

Polonez Mordy 2-0 Płomień Dębe Wielkie 12 października, 13:00
Wektra Dziewule 1-0 LUKS Rzakta/Zamienie 12 października, 15:00
w Krzymoszach
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-2 Nojszewianka Nojszew 12 października, 15:30
Rywal Ruchna 3-0 Mazowsze Siedlce 12 października, 15:00
(wo)
Mazowsze nie posiadało ważnych badań lekarskich
Błękitni Stoczek 0-5 Zorza Sterdyń 12 października, 15:00
LKS Ostrówek 0-0 Grodzisk Krzymosze 12 października, 16:00
Strzelec Chodów 3-1 Wisła Maciejowice 12 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Płomień Dębe Wielkie 1-1 Wisła Maciejowice 19 października, 15:00
Grodzisk Krzymosze 6-1 Strzelec Chodów 19 października, 15:00
Zorza Sterdyń 1-3 LKS Ostrówek 19 października, 14:00
Mazowsze Siedlce 4-0 Błękitni Stoczek 19 października, 15:00
Nojszewianka Nojszew 2-2 Rywal Ruchna 19 października, 14:00
LUKS Rzakta/Zamienie 0-0 Jabłonianka Jabłonna Lacka 19 października, 14:00
Polonez Mordy 1-0 Wektra Dziewule 18 października, 13:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Wektra Dziewule 3-1 Płomień Dębe Wielkie 26 października, 14:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Polonez Mordy 26 października, 14:00
Rywal Ruchna 1-1 LUKS Rzakta/Zamienie 26 października, 14:00
w Węgrowie
Błękitni Stoczek 6-2 Nojszewianka Nojszew 26 października, 14:00
LKS Ostrówek 1-1 Mazowsze Siedlce 26 października, 14:00
Strzelec Chodów 0-2 Zorza Sterdyń 26 października, 14:00
Wisła Maciejowice 0-1 Grodzisk Krzymosze 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Płomień Dębe Wielkie 1-3 Grodzisk Krzymosze 9 listopada, 13:30
Zorza Sterdyń 3-0 Wisła Maciejowice 9 listopada, 13:30
(wo)
Wisła zrezygnowała z rozegrania meczu
Mazowsze Siedlce 3-0 Strzelec Chodów 9 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 1-1, w składzie Strzelca wystąpił nieuprawniony zawodnik
Nojszewianka Nojszew 1-4 LKS Ostrówek 9 listopada, 13:00
w Korytnicy
LUKS Rzakta/Zamienie 1-3 Błękitni Stoczek 9 listopada, 12:00
Polonez Mordy 1-0 Rywal Ruchna 8 listopada, 12:00
Wektra Dziewule 3-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 9 listopada, 13:00
w Krzymoszach

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Jabłonianka Jabłonna Lacka 4-0 Płomień Dębe Wielkie 11 listopada, 13:00
Rywal Ruchna 0-3 Wektra Dziewule 11 listopada, 10:00
w Węgrowie
Błękitni Stoczek 3-2 Polonez Mordy 11 listopada, 13:00
LKS Ostrówek 4-0 LUKS Rzakta/Zamienie 11 listopada, 13:00
Strzelec Chodów 4-0 Nojszewianka Nojszew 11 listopada
Wisła Maciejowice 1-1 Mazowsze Siedlce 11 listopada, 13:00
Grodzisk Krzymosze 1-1 Zorza Sterdyń 11 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Płomień Dębe Wielkie 0-1 Zorza Sterdyń 29 marca, 15:00
Grodzisk Krzymosze 2-2 Mazowsze Siedlce 29 marca, 15:00
Wisła Maciejowice 3-2 Nojszewianka Nojszew 29 marca, 15:00
Strzelec Chodów 0-4 LUKS Rzakta/Zamienie 29 marca, 13:30
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
LKS Ostrówek 1-1 Polonez Mordy 29 marca, 14:00
Błękitni Stoczek 2-3 Wektra Dziewule 29 marca, 15:00
Rywal Ruchna 2-5 Jabłonianka Jabłonna Lacka 28 marca, 11:00
w Stoczku Węgrowskim

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Rywal Ruchna 1-1 Płomień Dębe Wielkie 4 kwietnia, 11:00
w Węgrowie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-2 Błękitni Stoczek 5 kwietnia, 15:30
Wektra Dziewule 1-2 LKS Ostrówek 5 kwietnia, 14:00
w Krzymoszach
Polonez Mordy 7-0 Strzelec Chodów 4 kwietnia, 15:00
LUKS Rzakta/Zamienie 1-2 Wisła Maciejowice 5 kwietnia, 12:00
Nojszewianka Nojszew 0-2 Grodzisk Krzymosze 5 kwietnia, 13:30
w Korytnicy
Mazowsze Siedlce 0-0 Zorza Sterdyń 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 11 kwietnia

Płomień Dębe Wielkie 2-2 Mazowsze Siedlce 11 kwietnia, 14:30
Zorza Sterdyń 3-1 Nojszewianka Nojszew 11 kwietnia, 11:00
Grodzisk Krzymosze 2-2 LUKS Rzakta/Zamienie 11 kwietnia, 12:00
Wisła Maciejowice 0-2 Polonez Mordy 11 kwietnia, 15:00
Strzelec Chodów 1-5 Wektra Dziewule 11 kwietnia, 15:00
LKS Ostrówek 2-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 11 kwietnia, 13:00
Błękitni Stoczek 5-3 Rywal Ruchna 11 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Błękitni Stoczek 4-1 Płomień Dębe Wielkie 19 kwietnia, 16:00
Rywal Ruchna 2-1 LKS Ostrówek 18 kwietnia, 11:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka 12-0 Strzelec Chodów 19 kwietnia, 16:00
Wektra Dziewule 2-1 Wisła Maciejowice 19 kwietnia, 14:00
w Krzymoszach
Polonez Mordy 2-2 Grodzisk Krzymosze 19 kwietnia, 15:00
LUKS Rzakta/Zamienie 1-2 Zorza Sterdyń 19 kwietnia, 12:00
Nojszewianka Nojszew 3-0 Mazowsze Siedlce 19 kwietnia, 15:00
w Korytnicy

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Płomień Dębe Wielkie 0-3 Nojszewianka Nojszew 26 kwietnia, 16:30
Mazowsze Siedlce 6-0 LUKS Rzakta/Zamienie 26 kwietnia, 15:00
Zorza Sterdyń 3-0 Polonez Mordy 26 kwietnia, 15:00
Grodzisk Krzymosze 1-2 Wektra Dziewule 26 kwietnia, 16:00
Wisła Maciejowice 2-3 Jabłonianka Jabłonna Lacka 26 kwietnia, 15:00
Strzelec Chodów 0-5 Rywal Ruchna 26 kwietnia, 16:00
LKS Ostrówek 1-0 Błękitni Stoczek 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

LKS Ostrówek 0-1 Płomień Dębe Wielkie 1 maja, 17:00
Błękitni Stoczek 11-0 Strzelec Chodów 1 maja, 16:00
Rywal Ruchna 3-1 Wisła Maciejowice 1 maja, 11:00
w Węgrowie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 3-3 Grodzisk Krzymosze 3 maja, 13:00
Wektra Dziewule 2-1 Zorza Sterdyń 1 maja, 15:00
w Krzymoszach
Polonez Mordy 1-1 Mazowsze Siedlce 1 maja, 17:00
LUKS Rzakta/Zamienie 0-1 Nojszewianka Nojszew 1 maja, 12:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Płomień Dębe Wielkie 3-3 LUKS Rzakta/Zamienie 10 maja, 16:30
Nojszewianka Nojszew 0-4 Polonez Mordy 10 maja, 17:15
Mazowsze Siedlce 2-1 Wektra Dziewule 10 maja, 16:00
Zorza Sterdyń 3-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 10 maja, 17:00
Grodzisk Krzymosze 2-2 Rywal Ruchna 10 maja, 16:00
Wisła Maciejowice 1-4 Błękitni Stoczek 10 maja, 16:00
Strzelec Chodów 0-3 LKS Ostrówek 10 maja, 16:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 21 - 16-17 maja

Strzelec Chodów 0-3 Płomień Dębe Wielkie 17 maja, 16:00
LKS Ostrówek 2-3 Wisła Maciejowice 17 maja, 16:00
Błękitni Stoczek 1-1 Grodzisk Krzymosze 16 maja, 11:00
Rywal Ruchna 0-0 Zorza Sterdyń 16 maja, 11:00
w Węgrowie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 1-1 Mazowsze Siedlce 17 maja, 17:00
Wektra Dziewule 1-1 Nojszewianka Nojszew 17 maja, 14:30
Polonez Mordy 1-3 LUKS Rzakta/Zamienie 16 maja, 16:00

Kolejka 22 - 24 maja

Płomień Dębe Wielkie 2-1 Polonez Mordy 24 maja, 17:00
LUKS Rzakta/Zamienie 1-3 Wektra Dziewule 24 maja, 12:00
Nojszewianka Nojszew 3-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 maja, 17:15
w Korytnicy
Mazowsze Siedlce 1-0 Rywal Ruchna 24 maja, 16:00
Zorza Sterdyń 0-2 Błękitni Stoczek 24 maja, 17:00
Grodzisk Krzymosze 4-1 LKS Ostrówek 24 maja, 17:00
Wisła Maciejowice 3-0 Strzelec Chodów 24 maja, 16:00
(wo)
goście nie stawili się na mecz

Kolejka 23 - 30-31 maja

Wisła Maciejowice 2-2 Płomień Dębe Wielkie 31 maja, 16:00
Strzelec Chodów 0-3 Grodzisk Krzymosze
(wo)
LKS Ostrówek 1-1 Zorza Sterdyń 31 maja, 16:00
Błękitni Stoczek 2-2 Mazowsze Siedlce 31 maja, 17:00
Rywal Ruchna 1-0 Nojszewianka Nojszew 30 maja, 11:00
w Węgrowie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-3 LUKS Rzakta/Zamienie 31 maja, 17:00
Wektra Dziewule 1-2 Polonez Mordy 31 maja, 15:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Płomień Dębe Wielkie 3-3 Wektra Dziewule 7 czerwca, 17:00
Polonez Mordy 1-2 Jabłonianka Jabłonna Lacka 6 czerwca, 17:00
LUKS Rzakta/Zamienie 0-7 Rywal Ruchna 7 czerwca, 12:00
Nojszewianka Nojszew 2-5 Błękitni Stoczek 7 czerwca, 17:30
w Korytnicy
Mazowsze Siedlce 2-3 LKS Ostrówek 7 czerwca, 13:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:30 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości oraz problemów organizacyjnych gospodarzy
Zorza Sterdyń 3-0 Strzelec Chodów
(wo)
Grodzisk Krzymosze 3-1 Wisła Maciejowice 7 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Grodzisk Krzymosze 3-0 Płomień Dębe Wielkie 14 czerwca, 17:00
Wisła Maciejowice 1-2 Zorza Sterdyń 14 czerwca, 16:00
Strzelec Chodów 0-3 Mazowsze Siedlce
(wo)
LKS Ostrówek 0-2 Nojszewianka Nojszew 14 czerwca, 16:00
Błękitni Stoczek 4-3 LUKS Rzakta/Zamienie 14 czerwca, 17:00
Rywal Ruchna 1-1 Polonez Mordy 13 czerwca, 11:00
w Węgrowie
Jabłonianka Jabłonna Lacka 5-0 Wektra Dziewule 14 czerwca, 18:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

Płomień Dębe Wielkie 4-1 Jabłonianka Jabłonna Lacka 21 czerwca, 17:00
Wektra Dziewule 2-3 Rywal Ruchna 21 czerwca, 17:00
Polonez Mordy 1-1 Błękitni Stoczek 21 czerwca, 17:00
LUKS Rzakta/Zamienie 5-0 LKS Ostrówek 21 czerwca, 17:00
Nojszewianka Nojszew 3-0 Strzelec Chodów
(wo)
Mazowsze Siedlce 5-1 Wisła Maciejowice 21 czerwca, 17:00
Zorza Sterdyń 1-2 Grodzisk Krzymosze 21 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2008/2009 (Siedlce)

Klasa B 2008/2009 (Siedlce)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas