[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Siedlce
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jutrzenka/Tęcza Cegłów 30 64 19 7 4 71-36 9 4 2 38-18 10 3 2 33-18
2.  Naprzód Skórzec 30 63 19 6 5 81-41 10 4 1 45-18 9 2 4 36-23
3.  Korona Olszyc 30 52 16 4 10 68-48 11 1 3 40-23 5 3 7 28-25
4.  ŁKS Łochów 30 51 15 6 9 59-52 9 4 2 37-19 6 2 7 22-33
5.  Hutnik Huta Czechy 30 49 15 4 11 59-41 11 0 4 44-16 4 4 7 15-25
6.  Czarni Węgrów 30 46 13 7 10 45-39 8 4 3 31-17 5 3 7 14-22
7.  Sęp Żelechów 30 45 12 9 9 43-38 6 5 4 21-16 6 4 5 22-22
8.  MKS Małkinia (Małkinia Górna) 30 44 13 5 12 49-42 11 2 2 33-12 2 3 10 16-30
9.  Tygrys Huta Mińska 30 40 10 10 10 43-49 8 5 2 29-15 2 5 8 14-34 4 7 2 1 1 5-10
10.  Podlasie II Sokołów Podlaski 30 40 12 4 14 67-51 8 3 4 39-17 4 1 10 28-34 4 6 2 0 2 11-6
11.  Orzeł Unin 30 40 12 4 14 51-52 9 3 3 36-18 3 1 11 15-34 4 4 1 1 2 6-6
12.  Tęcza Stanisławów 30 38 11 5 14 47-59 6 0 9 23-31 5 5 5 24-28
13.  Wilga Miastków Kościelny 30 34 10 4 16 52-74 7 1 7 31-34 3 3 9 21-40
14.  Victoria Kałuszyn 30 32 8 8 14 47-67 5 3 7 25-34 3 5 7 22-33
15.  Orzeł Łosice 30 21 5 6 19 32-81 3 5 7 17-28 2 1 12 15-53
16.  Tajfun Jartypory 30 14 3 5 22 28-72 2 3 10 12-25 1 2 12 16-47
Podlasie II Sokołów Podlaski wycofało się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym utrzymała się Wilga Miastków.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów    3-0 0-1 2-2 3-3 0-3 3-0 2-1 0-0 3-2 2-0 5-2 4-0 2-0 4-4 5-0 
 2 Naprzód Skórzec2-2     0-1 2-0 0-0 5-0 2-1 4-3 4-4 1-1 3-0 3-0 3-1 6-1 6-2 4-2 
 3 Korona Olszyc0-4 0-2     4-2 5-1 0-2 1-1 3-2 3-1 3-0 3-2 3-2 2-1 6-2 5-0 2-1 
 4 ŁKS Łochów1-2 3-3 3-3     0-1 3-1 2-1 0-0 3-0* 3-0 3-1 2-2 4-1 4-3 3-0 3-1 
 5 Hutnik Huta Czechy1-2 3-2 4-2 6-3     0-1 0-1 1-0 4-1 4-1 3-1 1-2 5-0 1-0 6-0 5-0 
 6 Czarni Węgrów1-0 1-2 3-1 1-4 1-2     0-0 1-0 4-0 5-3 4-1 1-1 6-2 1-1 2-0 0-0 
 7 Sęp Żelechów0-2 1-3 1-1 1-2 0-0 1-0     3-0 1-0 4-5 0-0 1-1 1-1 2-1 3-0 2-0 
 8 MKS Małkinia (Małkinia Górna)1-2 4-1 1-1 6-0 1-0 1-0 1-0     0-2 2-1 2-1 3-0 3-1 0-0 5-1 3-2 
 9 Tygrys Huta Mińska1-1 5-0 2-1 2-0 1-1 2-0 1-2 1-1     2-1 2-1 0-1 4-2 3-3 2-0 1-1 
 10 Podlasie II Sokołów Podlaski0-1 0-3 5-2 0-0 2-0 1-0 1-2 5-0 7-0     3-2 0-1 4-4 1-1 5-0 5-1 
 11 Orzeł Unin0-1 0-0 3-2 5-0 4-1 5-1 2-3 3-2 1-1 2-0     2-2 0-3 2-1 4-1 3-0* 
 12 Tęcza Stanisławów1-4 0-3 0-3 1-3 2-1 1-2 7-2 2-1 2-1 2-1 0-1     2-0 0-2 1-2 2-5 
 13 Wilga Miastków Kościelny0-4 1-3 1-0 0-2 2-4 3-3 0-3 2-1 2-0 0-5 7-2 3-2     2-3 4-2 4-0 
 14 Victoria Kałuszyn5-2 1-7 0-6 2-1 1-0 0-0 1-1 1-2 1-1 1-5 0-1 2-3 1-2     2-0 7-3 
 15 Orzeł Łosice2-3 1-4 0-3 1-2 3-0 0-0 0-4 1-1 2-2 0-2 2-0 1-4 1-1 2-2     1-0 
 16 Tajfun Jartypory3-3 0-3 2-1 0-1 0-1 0-1 1-1 1-2 0-1 2-1 0-2 1-1 0-2 1-2 1-3     

Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-0 Sęp Żelechów 2 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 12:00) mecz przerwany w 34. minucie przy stanie 2-0 z powodu ulewy; w drugim terminie kontynuowany
Orzeł Łosice 1-0 Tajfun Jartypory 17 sierpnia, 16:00
Czarni Węgrów 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 17 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 3-1 Orzeł Unin 16 sierpnia, 16:30
Victoria Kałuszyn 2-1 ŁKS Łochów 15 sierpnia, 10:00
Wilga Miastków Kościelny 1-0 Korona Olszyc 17 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 5-0 Naprzód Skórzec 15 sierpnia, 10:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-1 Tęcza Stanisławów 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Sęp Żelechów 1-1 Tęcza Stanisławów 23 sierpnia, 11:00
Naprzód Skórzec 1-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 23 sierpnia, 17:00
Korona Olszyc 3-1 Tygrys Huta Mińska 24 sierpnia, 12:00
w Stoczku Łukowskim
ŁKS Łochów 4-1 Wilga Miastków Kościelny 24 sierpnia, 15:00
Orzeł Unin 2-1 Victoria Kałuszyn 24 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Hutnik Huta Czechy 24 sierpnia, 17:00
Tajfun Jartypory 0-1 Czarni Węgrów 24 sierpnia, 17:00
w Węgrowie; Tajfun gospodarzem
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 4-4 Orzeł Łosice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Orzeł Łosice 0-4 Sęp Żelechów 27 sierpnia, 16:00
Czarni Węgrów 1-0 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 27 sierpnia, 17:00
Hutnik Huta Czechy 5-0 Tajfun Jartypory 27 sierpnia, 17:00
Victoria Kałuszyn 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 27 sierpnia, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 7-2 Orzeł Unin 27 sierpnia, 17:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 ŁKS Łochów 27 sierpnia, 17:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 5-2 Korona Olszyc 28 sierpnia, 17:00
Tęcza Stanisławów 0-3 Naprzód Skórzec 28 sierpnia, 14:30
lub 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Sęp Żelechów 1-3 Naprzód Skórzec 31 sierpnia, 16:00
Korona Olszyc 3-2 Tęcza Stanisławów 31 sierpnia, 11:30
ŁKS Łochów 3-0 Podlasie II Sokołów Podlaski 31 sierpnia, 16:00
Orzeł Unin 1-1 Tygrys Huta Mińska 31 sierpnia, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-1 Wilga Miastków Kościelny 31 sierpnia, 16:15
Tajfun Jartypory 1-2 Victoria Kałuszyn 31 sierpnia, 17:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-3 Hutnik Huta Czechy 30 sierpnia, 10:00
Orzeł Łosice 0-0 Czarni Węgrów 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Czarni Węgrów 0-0 Sęp Żelechów 7 września, 16:30
Hutnik Huta Czechy 6-0 Orzeł Łosice 6 września, 17:00
Victoria Kałuszyn 5-2 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 6 września, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 4-0 Tajfun Jartypory 7 września, 16:00
Tygrys Huta Mińska 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6 września, 16:30
Podlasie II Sokołów Podlaski 3-2 Orzeł Unin 7 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-3 ŁKS Łochów 6 września, 16:30
Naprzód Skórzec 0-1 Korona Olszyc 7 września, 17:00

Kolejka 6 - 10-11 września

Sęp Żelechów 1-1 Korona Olszyc 10 września, 16:00
ŁKS Łochów 3-3 Naprzód Skórzec 11 września, 16:30
Orzeł Unin 2-2 Tęcza Stanisławów 10 września, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 10 września, 16:00
Tajfun Jartypory 0-1 Tygrys Huta Mińska 10 września, 16:00
w Węgrowie
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 4-0 Wilga Miastków Kościelny 10 września, 16:30
Orzeł Łosice 2-2 Victoria Kałuszyn 10 września, 16:00
Czarni Węgrów 1-2 Hutnik Huta Czechy 10 września, 16:30

Kolejka 7 - 13-14 września

Hutnik Huta Czechy 0-1 Sęp Żelechów 13 września, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 4-2 Orzeł Łosice 13 września, 11:00
Tygrys Huta Mińska 1-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 13 września, 16:30
Podlasie II Sokołów Podlaski 5-1 Tajfun Jartypory 14 września, 16:30
Tęcza Stanisławów 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 14 września, 16:30
Naprzód Skórzec 3-0 Orzeł Unin 14 września, 17:00
Korona Olszyc 4-2 ŁKS Łochów 14 września, 15:00
Czarni Węgrów 1-1 Victoria Kałuszyn 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Sęp Żelechów 1-2 ŁKS Łochów 21 września, 16:00
Orzeł Unin 3-2 Korona Olszyc 21 września, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 4-1 Naprzód Skórzec 21 września, 16:00
Tajfun Jartypory 1-1 Tęcza Stanisławów 21 września, 16:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-2 Podlasie II Sokołów Podlaski 20 września, 16:00
Orzeł Łosice 2-2 Tygrys Huta Mińska 21 września, 16:00
Czarni Węgrów 6-2 Wilga Miastków Kościelny 21 września, 16:00
Hutnik Huta Czechy 1-0 Victoria Kałuszyn 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Victoria Kałuszyn 1-1 Sęp Żelechów 27 września, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 2-4 Hutnik Huta Czechy 28 września, 15:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 Czarni Węgrów 27 września, 16:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 5-0 Orzeł Łosice 28 września, 16:00
Tęcza Stanisławów 1-4 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 28 września, 16:00
Naprzód Skórzec 4-2 Tajfun Jartypory 28 września, 16:00
Korona Olszyc 3-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 28 września, 15:00
ŁKS Łochów 3-1 Orzeł Unin 28 września, 13:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Sęp Żelechów 0-0 Orzeł Unin 5 października, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 6-0 ŁKS Łochów 5 października, 15:00
Tajfun Jartypory 2-1 Korona Olszyc 5 października, 16:00
w Węgrowie
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 3-0 Naprzód Skórzec 5 października, 16:00
Orzeł Łosice 1-4 Tęcza Stanisławów 5 października, 16:00
Czarni Węgrów 5-3 Podlasie II Sokołów Podlaski 5 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 4-1 Tygrys Huta Mińska 4 października, 16:00
Victoria Kałuszyn 1-2 Wilga Miastków Kościelny 4 października, 15:30

Kolejka 11 - 11-12 października

Wilga Miastków Kościelny 0-3 Sęp Żelechów 12 października, 14:00
Tygrys Huta Mińska 3-3 Victoria Kałuszyn 11 października, 15:30
Podlasie II Sokołów Podlaski 2-0 Hutnik Huta Czechy 12 października, 15:30
Tęcza Stanisławów 1-2 Czarni Węgrów 12 października, 15:30
Naprzód Skórzec 6-2 Orzeł Łosice 12 października, 15:00
Korona Olszyc 0-4 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 12 października, 15:00
ŁKS Łochów 3-1 Tajfun Jartypory 12 października, 12:00
Orzeł Unin 3-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 12 października, 14:30

Kolejka 12 - 18-19 października

Sęp Żelechów 3-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 19 października, 14:00
Tajfun Jartypory 0-2 Orzeł Unin 19 października, 15:00
w Węgrowie
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 2-2 ŁKS Łochów 19 października, 15:00
Orzeł Łosice 0-3 Korona Olszyc 19 października, 15:00
Czarni Węgrów 1-2 Naprzód Skórzec 19 października, 15:00
Hutnik Huta Czechy 1-2 Tęcza Stanisławów 18 października, 15:00
Victoria Kałuszyn 1-5 Podlasie II Sokołów Podlaski 19 października, 14:00
Wilga Miastków Kościelny 2-0 Tygrys Huta Mińska 19 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Tygrys Huta Mińska 1-2 Sęp Żelechów 26 października, 13:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 4-4 Wilga Miastków Kościelny 26 października, 14:00
Tęcza Stanisławów 0-2 Victoria Kałuszyn 26 października, 14:30
Naprzód Skórzec 0-0 Hutnik Huta Czechy 26 października, 14:00
Korona Olszyc 0-2 Czarni Węgrów 26 października, 14:00
ŁKS Łochów 3-0 Orzeł Łosice 26 października, 12:30
Orzeł Unin 0-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 26 października, 14:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-2 Tajfun Jartypory 26 października, 14:30

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Sęp Żelechów 2-0 Tajfun Jartypory 9 listopada, 13:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 9 listopada, 13:00
Orzeł Łosice 2-0 Orzeł Unin 9 listopada, 13:30
Czarni Węgrów 1-4 ŁKS Łochów 9 listopada, 13:30
Hutnik Huta Czechy 4-2 Korona Olszyc 8 listopada, 13:00
Victoria Kałuszyn 1-7 Naprzód Skórzec 8 listopada, 13:00
Wilga Miastków Kościelny 3-2 Tęcza Stanisławów 9 listopada, 12:00
Tygrys Huta Mińska 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 9 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Podlasie II Sokołów Podlaski 1-2 Sęp Żelechów 12 listopada, 13:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Tygrys Huta Mińska 11 listopada, 13:00
Naprzód Skórzec 3-1 Wilga Miastków Kościelny 11 listopada, 13:00
Korona Olszyc 6-2 Victoria Kałuszyn 11 listopada, 13:00
ŁKS Łochów 0-1 Hutnik Huta Czechy 11 listopada, 13:00
Orzeł Unin 5-1 Czarni Węgrów 11 listopada, 13:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 5-1 Orzeł Łosice 11 listopada, 13:00
Tajfun Jartypory 3-3 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 11 listopada, 13:00
w Węgrowie

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Sęp Żelechów 0-2 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tajfun Jartypory 1-3 Orzeł Łosice 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Czarni Węgrów 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Unin 4-1 Hutnik Huta Czechy 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁKS Łochów 4-3 Victoria Kałuszyn 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (22 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Korona Olszyc 2-1 Wilga Miastków Kościelny 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Skórzec 4-4 Tygrys Huta Mińska 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Stanisławów 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 22 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (22 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 28-29 marca

Tęcza Stanisławów 7-2 Sęp Żelechów 28 marca, 11:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-3 Naprzód Skórzec 7 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tygrys Huta Mińska 2-1 Korona Olszyc 29 marca, 11:00
Wilga Miastków Kościelny 0-2 ŁKS Łochów 6 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Kałuszyn 0-1 Orzeł Unin 29 marca, 17:00
w Miętnem
Hutnik Huta Czechy 1-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 28 marca, 11:00
Czarni Węgrów 0-0 Tajfun Jartypory 29 marca, 15:00
Orzeł Łosice 2-3 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Sęp Żelechów 3-0 Orzeł Łosice 5 kwietnia, 15:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 0-3 Czarni Węgrów 5 kwietnia, 15:30
Tajfun Jartypory 0-1 Hutnik Huta Czechy 5 kwietnia, 15:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-0 Victoria Kałuszyn 5 kwietnia, 15:00
Orzeł Unin 0-3 Wilga Miastków Kościelny 4 kwietnia, 16:00
ŁKS Łochów 3-0 Tygrys Huta Mińska 5 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 1-3, w składzie Tygrysa wystąpił nieuprawniony zawodnik
Korona Olszyc 3-0 Podlasie II Sokołów Podlaski 5 kwietnia, 15:00
Naprzód Skórzec 3-0 Tęcza Stanisławów 5 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Naprzód Skórzec 2-1 Sęp Żelechów 11 kwietnia, 14:00
Tęcza Stanisławów 0-3 Korona Olszyc 11 kwietnia, 12:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-0 ŁKS Łochów 10 kwietnia, 15:30
Tygrys Huta Mińska 2-1 Orzeł Unin 11 kwietnia, 15:00
Wilga Miastków Kościelny 2-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 11 kwietnia, 12:00
Victoria Kałuszyn 7-3 Tajfun Jartypory 11 kwietnia, 12:00
Hutnik Huta Czechy 1-2 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 11 kwietnia, 14:00
Czarni Węgrów 2-0 Orzeł Łosice 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Sęp Żelechów 1-0 Czarni Węgrów 19 kwietnia, 16:00
Orzeł Łosice 3-0 Hutnik Huta Czechy 19 kwietnia, 16:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 2-0 Victoria Kałuszyn 19 kwietnia, 16:00
Tajfun Jartypory 0-2 Wilga Miastków Kościelny 19 kwietnia, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 0-2 Tygrys Huta Mińska 19 kwietnia, 15:00
Orzeł Unin 2-0 Podlasie II Sokołów Podlaski 18 kwietnia, 16:00
ŁKS Łochów 2-2 Tęcza Stanisławów 19 kwietnia, 16:00
Korona Olszyc 0-2 Naprzód Skórzec 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Korona Olszyc 1-1 Sęp Żelechów 26 kwietnia, 13:00
Naprzód Skórzec 2-0 ŁKS Łochów 26 kwietnia, 15:00
Tęcza Stanisławów 0-1 Orzeł Unin 26 kwietnia, 15:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 5-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 26 kwietnia, 16:00
Tygrys Huta Mińska 1-1 Tajfun Jartypory 25 kwietnia, 16:00
Wilga Miastków Kościelny 0-4 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 26 kwietnia, 15:00
Victoria Kałuszyn 2-0 Orzeł Łosice 26 kwietnia, 16:00
Hutnik Huta Czechy 0-1 Czarni Węgrów 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-3 maja

Victoria Kałuszyn 0-0 Czarni Węgrów 3 maja, 17:00
Sęp Żelechów 0-0 Hutnik Huta Czechy 1 maja, 11:00
Orzeł Łosice 1-1 Wilga Miastków Kościelny 3 maja, 16:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 0-0 Tygrys Huta Mińska 1 maja, 17:00
Tajfun Jartypory 2-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 3 maja, 16:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 3-0 Tęcza Stanisławów 3 maja, 16:00
Orzeł Unin 0-0 Naprzód Skórzec 1 maja, 15:00
ŁKS Łochów 3-3 Korona Olszyc 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

ŁKS Łochów 2-1 Sęp Żelechów 10 maja, 16:00
Korona Olszyc 3-2 Orzeł Unin 10 maja, 12:00
Naprzód Skórzec 4-3 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 10 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 2-5 Tajfun Jartypory 10 maja, 17:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 0-1 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 10 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 2-0 Orzeł Łosice 9 maja, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 3-3 Czarni Węgrów 9 maja, 15:00
Victoria Kałuszyn 1-0 Hutnik Huta Czechy 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Sęp Żelechów 2-1 Victoria Kałuszyn 17 maja, 17:00
Hutnik Huta Czechy 5-0 Wilga Miastków Kościelny 16 maja, 16:00
Czarni Węgrów 4-0 Tygrys Huta Mińska 17 maja, 17:00
Orzeł Łosice 0-2 Podlasie II Sokołów Podlaski 17 maja, 16:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 5-2 Tęcza Stanisławów 17 maja, 17:30
Tajfun Jartypory 0-3 Naprzód Skórzec 17 maja, 17:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-1 Korona Olszyc 17 maja, 16:00
Orzeł Unin 5-0 ŁKS Łochów 16 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Orzeł Unin 2-3 Sęp Żelechów 23 maja, 18:00
ŁKS Łochów 0-0 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 24 maja, 16:00
Korona Olszyc 2-1 Tajfun Jartypory 24 maja, 13:00
Naprzód Skórzec 2-2 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 24 maja, 17:00
Tęcza Stanisławów 1-2 Orzeł Łosice 23 maja, 17:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 1-0 Czarni Węgrów 24 maja, 17:00
Tygrys Huta Mińska 1-1 Hutnik Huta Czechy 23 maja, 18:00
Wilga Miastków Kościelny 2-3 Victoria Kałuszyn 23 maja, 15:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Sęp Żelechów 1-1 Wilga Miastków Kościelny 30 maja, 11:00
Victoria Kałuszyn 1-1 Tygrys Huta Mińska 31 maja, 17:00
Hutnik Huta Czechy 4-1 Podlasie II Sokołów Podlaski 30 maja, 16:00
Czarni Węgrów 1-1 Tęcza Stanisławów 31 maja, 18:00
Orzeł Łosice 1-4 Naprzód Skórzec 31 maja, 16:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 0-1 Korona Olszyc 31 maja, 17:45
Tajfun Jartypory 0-1 ŁKS Łochów 31 maja, 18:00
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 2-1 Orzeł Unin 31 maja, 16:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-0 Sęp Żelechów 7 czerwca, 17:00
Orzeł Unin 3-0 Tajfun Jartypory 6 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie przyjechali na mecz
ŁKS Łochów 1-2 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 7 czerwca, 17:00
Korona Olszyc 5-0 Orzeł Łosice 7 czerwca, 13:00
Naprzód Skórzec 5-0 Czarni Węgrów 7 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 2-1 Hutnik Huta Czechy 6 czerwca, 17:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 1-1 Victoria Kałuszyn 7 czerwca, 17:00
Tygrys Huta Mińska 4-2 Wilga Miastków Kościelny 6 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 11 czerwca

Sęp Żelechów 1-0 Tygrys Huta Mińska 11 czerwca, 17:00
Wilga Miastków Kościelny 0-5 Podlasie II Sokołów Podlaski 11 czerwca, 15:00
Victoria Kałuszyn 2-3 Tęcza Stanisławów 11 czerwca, 18:00
Hutnik Huta Czechy 3-2 Naprzód Skórzec 11 czerwca, 17:00
Czarni Węgrów 3-1 Korona Olszyc 11 czerwca, 18:00
Orzeł Łosice 1-2 ŁKS Łochów 11 czerwca, 16:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 2-0 Orzeł Unin 11 czerwca, 17:45
Tajfun Jartypory 1-2 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 11 czerwca, 18:30

Kolejka 29 - 14 czerwca

Tajfun Jartypory 1-1 Sęp Żelechów 14 czerwca, 18:30
MKS Małkinia (Małkinia Górna) 1-2 Jutrzenka/Tęcza Cegłów 14 czerwca, 17:00
Orzeł Unin 4-1 Orzeł Łosice 14 czerwca, 17:00
ŁKS Łochów 3-1 Czarni Węgrów 14 czerwca, 17:00
Korona Olszyc 5-1 Hutnik Huta Czechy 14 czerwca, 13:00
Naprzód Skórzec 6-1 Victoria Kałuszyn 14 czerwca, 17:00
Tęcza Stanisławów 2-0 Wilga Miastków Kościelny 14 czerwca, 17:00
Podlasie II Sokołów Podlaski 7-0 Tygrys Huta Mińska 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Sęp Żelechów 4-5 Podlasie II Sokołów Podlaski 20 czerwca, 17:00
Tygrys Huta Mińska 0-1 Tęcza Stanisławów 19 czerwca, 18:00
Wilga Miastków Kościelny 1-3 Naprzód Skórzec 20 czerwca, 17:00
Victoria Kałuszyn 0-6 Korona Olszyc 20 czerwca, 17:00
Hutnik Huta Czechy 6-3 ŁKS Łochów 20 czerwca, 17:00
Czarni Węgrów 4-1 Orzeł Unin 20 czerwca, 17:00
Orzeł Łosice 1-1 MKS Małkinia (Małkinia Górna) 20 czerwca, 17:00
Jutrzenka/Tęcza Cegłów 5-0 Tajfun Jartypory 20 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2008/2009 (mazowiecka (południe))
IV liga 2008/2009 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2008/2009 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2008/2009 (Płock)
Liga okręgowa 2008/2009 (Radom)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa II)

Klasa A 2008/2009 (Siedlce)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas