[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radomiak Radom 32 81 25 6 1 100-22 15 0 1 62-10 10 6 0 38-12
2.  KS Piaseczno 32 78 24 6 2 81-30 12 3 1 43-15 12 3 1 38-15
3.  Pogoń Grodzisk Mazowiecki 32 70 22 4 6 65-23 11 3 2 37-14 11 1 4 28-9
4.  Ursus Warszawa 32 66 21 3 8 67-35 10 2 4 28-16 11 1 4 39-19
5.  Sparta Jazgarzew 32 50 16 2 14 71-62 8 1 7 41-33 8 1 7 30-29
6.  Szydłowianka Szydłowiec 32 48 14 6 12 59-48 8 3 5 38-20 6 3 7 21-28
7.  Mszczonowianka Mszczonów 32 45 13 6 13 46-38 9 5 2 31-17 4 1 11 15-21
8.  Zwolenianka Zwoleń 32 44 11 11 10 52-37 6 7 3 25-12 5 4 7 27-25
9.  Pilica Białobrzegi 32 41 12 5 15 46-39 6 2 8 27-23 6 3 7 19-16
10.  Wulkan Zakrzew 32 38 10 8 14 47-58 5 2 9 24-30 5 6 5 23-28
11.  Piast Piastów 32 37 11 4 17 36-60 6 2 8 19-31 5 2 9 17-29
12.  Korona Góra Kalwaria 32 34 9 7 16 46-60 6 2 8 26-25 3 5 8 20-35
13.  Skra Konstancin Obory 32 31 8 7 17 50-60 4 5 7 25-26 4 2 10 25-34
14.  KS Warka 32 27 7 6 19 41-98 6 2 8 24-36 1 4 11 17-62 2 6 2 0 0 5-3
15.  Mazovia Mińsk Mazowiecki 32 27 8 3 21 33-89 5 1 10 13-32 3 2 11 20-57 2 0 0 0 2 3-5
16.  Zryw Sobolew 32 26 7 5 20 37-78 4 3 9 24-31 3 2 11 13-47
17.  Amur Wilga 32 25 6 7 19 23-63 3 5 8 12-30 3 2 11 11-33
Wicemistrzowie obu grup IV ligi mazowieckiej zmierzą się w barażu o prawo gry w barażu z trzecim zespołem IV ligi łódzkiej.
Do rozgrywek dokooptowano Zryw Sobolew, który pierwotnie spadł do ligi okręgowej.
Radomiak Radom nie otrzymał licencji na grę w III lidze i zagra w IV lidze. Jego miejsce w III lidze zajęło Mazowsze Płock.
Wulkan Zakrzew rozgrywa swoje mecze w Taczowie.
Amur Wilga wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Radomiak Radom    3-0 3-2 2-0 2-0 6-0 1-0 1-0 1-2 3-1 5-1 1-0 3-2 10-0 14-1 4-1 3-0* 
 2 KS Piaseczno2-2     1-1 2-1 6-2 2-0 3-1 2-1 1-0 5-2 2-3 2-2 2-0 3-0 4-0 3-0 3-0* 
 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki0-0 0-2     2-3 1-1 3-0 3-2 3-1 3-0 2-0 1-0 5-2 5-1 1-1 3-0 2-1 3-0* 
 4 Ursus Warszawa0-1 1-2 1-0     3-0 2-2 1-0 2-1 2-1 1-2 0-1 1-1 2-1 4-1 4-1 2-1 2-1 
 5 Sparta Jazgarzew2-4 2-5 0-1 4-5     1-1 1-0 2-3 2-1 5-2 4-1 2-1 0-2 5-3 6-2 4-0 1-2 
 6 Szydłowianka Szydłowiec1-4 0-3 0-1 2-0 0-1     1-0 0-0 1-0 6-3 0-1 7-0 4-3 8-2 1-1 7-1 0-0 
 7 Mszczonowianka Mszczonów0-5 2-2 1-0 1-4 2-0 1-1     2-1 1-0 0-0 1-1 4-0 3-0 6-2 3-0 1-1 3-0* 
 8 Zwolenianka Zwoleń1-1 0-0 0-1 0-0 0-2 3-1 0-1     0-0 2-2 0-0 1-1 3-2 5-0 2-1 5-0* 3-0* 
 9 Pilica Białobrzegi0-2 0-2 1-4 0-2 1-2 3-0 1-1 0-0     0-1 2-0 3-4 4-1 4-1 6-2 2-0 0-1 
 10 Wulkan Zakrzew0-3 1-1 0-3 3-5 2-4 1-0 3-0 3-1 0-1     3-1 0-3 1-2 1-1 2-3 1-2 3-0* 
 11 Piast Piastów0-5 1-5 0-1 2-0 2-1 2-1 1-3 0-4 0-2 0-0     3-0* 1-1 4-0 3-1 0-2 0-5 
 12 Korona Góra Kalwaria0-0 3-4 0-5 1-2 2-1 0-2 1-2 1-1 1-3 0-1 2-0     2-1 1-0 1-2 8-1 3-0* 
 13 Skra Konstancin Obory1-1 0-3 0-3* 0-3 3-4 2-3 1-0 1-2 1-1 0-0 4-1 0-2     1-1 4-0 6-1 1-1 
 14 KS Warka1-4 1-4 0-1 0-3 3-6 2-5 2-0 2-2 0-3 2-2 0-3 2-1 2-1     2-1 2-0 3-0* 
 15 Mazovia Mińsk Mazowiecki0-1 0-2 0-1 0-7 0-2 0-1 1-0 1-6 1-0 1-4 2-0 2-1 1-1 2-3     0-2 2-1 
 16 Zryw Sobolew1-2 1-2 0-3 0-1 2-1 0-1 0-5 2-3 2-2 1-3 3-1 1-1 1-4 5-0 2-2     3-0* 
 17 Amur Wilga3-3 0-1 2-1 0-3* 0-3* 0-3* 1-0 3-1 0-3* 0-0 0-3* 1-1 0-3* 2-2 0-3* 0-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Radomiak Radom.
 
KS Piaseczno 2-2 Korona Góra Kalwaria 15 sierpnia, 17:30
Ursus Warszawa 4-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 16 sierpnia, 17:00
KS Warka 2-2 Wulkan Zakrzew 15 sierpnia, 17:00
Skra Konstancin Obory 3-4 Sparta Jazgarzew 15 sierpnia, 15:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-1 Zryw Sobolew 15 sierpnia, 11:00
Pilica Białobrzegi 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 16 sierpnia, 17:00
Amur Wilga 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 15 sierpnia, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 0-0 Piast Piastów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Pauza: Piast Piastów.
 
Korona Góra Kalwaria 0-0 Radomiak Radom 20 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Zwolenianka Zwoleń 20 sierpnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 Amur Wilga 20 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 2-2 Pilica Białobrzegi 20 sierpnia, 17:00
Sparta Jazgarzew 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 20 sierpnia, 17:00
Wulkan Zakrzew 1-2 Skra Konstancin Obory 20 sierpnia, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-3 KS Warka 20 sierpnia, 17:30
KS Piaseczno 2-1 Ursus Warszawa 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pauza: Mszczonowianka Mszczonów.
 
Ursus Warszawa 1-1 Korona Góra Kalwaria 23 sierpnia, 11:00
KS Warka 1-4 KS Piaseczno 24 sierpnia, 17:00
Skra Konstancin Obory 4-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-0 Wulkan Zakrzew 23 sierpnia, 14:00
Pilica Białobrzegi 1-2 Sparta Jazgarzew 24 sierpnia, 17:00
Amur Wilga 0-0 Zryw Sobolew 24 sierpnia, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Szydłowianka Szydłowiec 24 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom 5-1 Piast Piastów 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Pauza: Szydłowianka Szydłowiec.
 
Korona Góra Kalwaria 2-0 Piast Piastów 27 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-5 Radomiak Radom 27 sierpnia, 17:00
Zryw Sobolew 2-3 Zwolenianka Zwoleń 27 sierpnia, 17:00
Sparta Jazgarzew 1-2 Amur Wilga 27 sierpnia, 17:00
Wulkan Zakrzew 0-1 Pilica Białobrzegi 27 sierpnia, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 sierpnia, 17:00
KS Piaseczno 2-0 Skra Konstancin Obory 27 sierpnia, 17:00
Ursus Warszawa 4-1 KS Warka 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: Zryw Sobolew.
 
KS Warka 2-1 Korona Góra Kalwaria 31 sierpnia, 17:00
Skra Konstancin Obory 0-3 Ursus Warszawa 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-2 KS Piaseczno 30 sierpnia, 14:00
Pilica Białobrzegi 6-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 31 sierpnia, 17:00
Amur Wilga 0-0 Wulkan Zakrzew 31 sierpnia, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 0-2 Sparta Jazgarzew 31 sierpnia, 17:00
Radomiak Radom 6-0 Szydłowianka Szydłowiec 31 sierpnia, 16:00
Piast Piastów 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 30 sierpnia, 12:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Pauza: Sparta Jazgarzew.
 
Korona Góra Kalwaria 1-2 Mszczonowianka Mszczonów 6 września, 11:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Piast Piastów 7 września, 17:00
Zryw Sobolew 1-2 Radomiak Radom 7 września, 16:00
Wulkan Zakrzew 3-1 Zwolenianka Zwoleń 7 września, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Amur Wilga 6 września, 16:30
KS Piaseczno 1-0 Pilica Białobrzegi 6 września, 15:30
Ursus Warszawa 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 września, 11:00
KS Warka 2-1 Skra Konstancin Obory 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Pauza: Wulkan Zakrzew.
 
Skra Konstancin Obory 0-2 Korona Góra Kalwaria 13 września, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 KS Warka 13 września, 13:00
Pilica Białobrzegi 0-2 Ursus Warszawa 14 września, 16:00
Amur Wilga 0-1 KS Piaseczno 13 września, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 14 września, 15:00
Radomiak Radom 2-0 Sparta Jazgarzew 13 września, 16:00
Piast Piastów 0-2 Zryw Sobolew 13 września, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 16-17 września

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
 
Korona Góra Kalwaria 0-2 Szydłowianka Szydłowiec 17 września, 16:30
Zryw Sobolew 0-5 Mszczonowianka Mszczonów 17 września, 16:00
Sparta Jazgarzew 4-1 Piast Piastów 17 września, 16:30
Wulkan Zakrzew 0-3 Radomiak Radom 17 września, 16:15
mecz zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
KS Piaseczno 2-1 Zwolenianka Zwoleń 18 września, 16:00
Ursus Warszawa 2-1 Amur Wilga 17 września, 17:00
KS Warka 0-3 Pilica Białobrzegi 17 września, 16:00
Skra Konstancin Obory 0-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 września, 17:00
(wo)
na boisku 2-2 - w zespole gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 9 - 20-21 września

Pauza: KS Piaseczno.
 
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-2 Korona Góra Kalwaria 19 września, 16:30
Pilica Białobrzegi 4-1 Skra Konstancin Obory 21 września, 15:00
Amur Wilga 2-2 KS Warka 21 września, 16:30
Zwolenianka Zwoleń 0-0 Ursus Warszawa 20 września, 13:00
Radomiak Radom 14-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 21 września, 15:00
Piast Piastów 0-0 Wulkan Zakrzew 20 września, 12:45
mecz zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 45-minutowym opóźnieniem
Mszczonowianka Mszczonów 2-0 Sparta Jazgarzew 20 września, 16:00
Szydłowianka Szydłowiec 7-1 Zryw Sobolew 21 września, 16:15
mecz zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem

Kolejka 10 - 27-28 września

Pauza: Ursus Warszawa.
 
Korona Góra Kalwaria 8-1 Zryw Sobolew 27 września, 11:25
mecz zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Sparta Jazgarzew 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 27 września, 16:00
Wulkan Zakrzew 3-0 Mszczonowianka Mszczonów 28 września, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-0 Piast Piastów 27 września, 16:00
KS Piaseczno 2-2 Radomiak Radom 28 września, 13:30
KS Warka 2-2 Zwolenianka Zwoleń 28 września, 15:00
Skra Konstancin Obory 1-1 Amur Wilga 27 września, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Pilica Białobrzegi 28 września, 13:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Pauza: KS Warka.
 
Pilica Białobrzegi 3-4 Korona Góra Kalwaria 5 października, 15:00
Amur Wilga 2-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 października, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 3-2 Skra Konstancin Obory 5 października, 13:00
Radomiak Radom 2-0 Ursus Warszawa 5 października, 14:00
Piast Piastów 1-5 KS Piaseczno 4 października, 12:40
mecz zaplanowany na 11:00 rozpoczął się ze 100-minutowym opóźnieniem z powodu braku sędziów
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 października, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 6-3 Wulkan Zakrzew 5 października, 15:00
Zryw Sobolew 2-1 Sparta Jazgarzew 5 października, 15:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Pauza: Skra Konstancin Obory.
 
Korona Góra Kalwaria 2-1 Sparta Jazgarzew 11 października, 11:00
Wulkan Zakrzew 1-2 Zryw Sobolew 12 października, 14:15
mecz zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 11 października, 15:30
KS Piaseczno 3-1 Mszczonowianka Mszczonów 11 października, 15:00
Ursus Warszawa 0-1 Piast Piastów 11 października, 11:00
KS Warka 1-4 Radomiak Radom 12 października, 14:00
w Radomiu; KS Warka gospodarzem
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-1 Zwolenianka Zwoleń 11 października, 12:00
Pilica Białobrzegi 0-1 Amur Wilga 12 października, 14:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Pauza: Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
 
Amur Wilga 1-1 Korona Góra Kalwaria 19 października, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 0-0 Pilica Białobrzegi 19 października, 13:00
Radomiak Radom 3-2 Skra Konstancin Obory 19 października, 14:00
Piast Piastów 4-0 KS Warka 18 października, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-4 Ursus Warszawa 18 października, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-3 KS Piaseczno 19 października, 15:40
mecz zaplanowany na 14:30 rozpoczął się z 70-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Zryw Sobolew 2-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 19 października, 14:00
Sparta Jazgarzew 5-2 Wulkan Zakrzew 18 października, 11:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Pauza: Pilica Białobrzegi.
 
Korona Góra Kalwaria 0-1 Wulkan Zakrzew 25 października, 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 Sparta Jazgarzew 25 października, 15:00
KS Piaseczno 3-0 Zryw Sobolew 25 października, 11:00
Ursus Warszawa 2-2 Szydłowianka Szydłowiec 25 października, 11:00
KS Warka 2-0 Mszczonowianka Mszczonów 26 października, 14:00
Skra Konstancin Obory 4-1 Piast Piastów 25 października, 14:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0-0 Radomiak Radom 29 października, 14:00
w Radomiu; Pogoń gospodarzem
Amur Wilga 3-1 Zwolenianka Zwoleń 26 października, 14:30

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pauza: Amur Wilga.
 
Zwolenianka Zwoleń 1-1 Korona Góra Kalwaria 8 listopada, 13:00
Radomiak Radom 1-2 Pilica Białobrzegi 8 listopada, 13:00
Piast Piastów 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 listopada, 11:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Skra Konstancin Obory 8 listopada, 13:00
Szydłowianka Szydłowiec 8-2 KS Warka 8 listopada, 13:00
Zryw Sobolew 0-1 Ursus Warszawa 8 listopada, 13:00
Sparta Jazgarzew 2-5 KS Piaseczno 8 listopada, 13:30
Wulkan Zakrzew 2-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 8 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 11-12 listopada

Pauza: Zwolenianka Zwoleń.
 
Korona Góra Kalwaria 1-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 listopada, 11:00
KS Piaseczno 5-2 Wulkan Zakrzew 11 listopada, 11:00
Ursus Warszawa 3-0 Sparta Jazgarzew 11 listopada, 11:00
KS Warka 2-0 Zryw Sobolew 12 listopada, 13:00
Skra Konstancin Obory 2-3 Szydłowianka Szydłowiec 11 listopada, 13:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2 Mszczonowianka Mszczonów 11 listopada, 11:00
Pilica Białobrzegi 2-0 Piast Piastów 11 listopada, 13:00
Amur Wilga 3-3 Radomiak Radom 12 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Pauza: Korona Góra Kalwaria.
 
Radomiak Radom 1-0 Zwolenianka Zwoleń 16 listopada, 13:00
Piast Piastów 0-5 Amur Wilga 15 listopada, 12:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Pilica Białobrzegi 15 listopada, 13:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 listopada, 13:00
Zryw Sobolew 1-4 Skra Konstancin Obory 16 listopada, 12:00
Sparta Jazgarzew 5-3 KS Warka 15 listopada, 13:00
Wulkan Zakrzew 3-5 Ursus Warszawa 15 listopada, 12:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 KS Piaseczno 15 listopada, 12:30

Kolejka 18 - 14-15 marca

Pauza: Radomiak Radom.
 
Korona Góra Kalwaria 3-4 KS Piaseczno 14 marca, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-7 Ursus Warszawa 14 marca, 14:30
Wulkan Zakrzew 1-1 KS Warka 15 marca, 14:00
Sparta Jazgarzew 0-2 Skra Konstancin Obory 15 marca, 14:00
Zryw Sobolew 0-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 15 marca, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Pilica Białobrzegi 15 marca, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 Amur Wilga
(wo)
Piast Piastów 0-4 Zwolenianka Zwoleń 14 marca, 12:00

Kolejka 19 - 21-22 marca

Pauza: Piast Piastów.
 
Radomiak Radom 1-0 Korona Góra Kalwaria 22 marca, 15:00
Zwolenianka Zwoleń 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 22 marca, 13:00
Amur Wilga 0-3 Szydłowianka Szydłowiec
(wo)
Pilica Białobrzegi 2-0 Zryw Sobolew 22 marca, 15:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 Sparta Jazgarzew 21 marca, 13:00
Skra Konstancin Obory 0-0 Wulkan Zakrzew 21 marca, 15:00
KS Warka 2-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 22 marca, 14:00
Ursus Warszawa 1-2 KS Piaseczno 21 marca, 15:00

Kolejka 20 - 28-29 marca

Pauza: Mszczonowianka Mszczonów.
 
Korona Góra Kalwaria 1-2 Ursus Warszawa 28 marca, 15:00
KS Piaseczno 3-0 KS Warka 29 marca, 14:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-1 Skra Konstancin Obory 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:30) mecz odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wulkan Zakrzew 0-3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 29 marca, 15:00
Sparta Jazgarzew 2-1 Pilica Białobrzegi 8 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:00) mecz odwołany
Zryw Sobolew 3-0 Amur Wilga
(wo)
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 Zwolenianka Zwoleń 29 marca, 15:00
Piast Piastów 0-5 Radomiak Radom 28 marca, 12:00

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia

Pauza: Szydłowianka Szydłowiec.
 
Piast Piastów 3-0 Korona Góra Kalwaria 4 kwietnia, 12:00
(wo)
na boisku 2-0
Radomiak Radom 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 5 kwietnia, 15:30
Zwolenianka Zwoleń 5-0 Zryw Sobolew 5 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 5-2 - w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Amur Wilga 0-3 Sparta Jazgarzew
(wo)
Pilica Białobrzegi 0-1 Wulkan Zakrzew 5 kwietnia, 15:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 kwietnia, 13:00
Skra Konstancin Obory 0-3 KS Piaseczno 4 kwietnia, 15:30
KS Warka 0-3 Ursus Warszawa 5 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 11 kwietnia

Pauza: Zryw Sobolew.
 
Korona Góra Kalwaria 1-0 KS Warka 11 kwietnia, 15:00
Ursus Warszawa 2-1 Skra Konstancin Obory 10 kwietnia, 15:00
KS Piaseczno 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 kwietnia, 15:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Pilica Białobrzegi 11 kwietnia, 16:30
Wulkan Zakrzew 3-0 Amur Wilga
(wo)
Sparta Jazgarzew 2-3 Zwolenianka Zwoleń 11 kwietnia, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-4 Radomiak Radom 10 kwietnia, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Piast Piastów 11 kwietnia, 11:00

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia

Pauza: Sparta Jazgarzew.
 
Mszczonowianka Mszczonów 4-0 Korona Góra Kalwaria 18 kwietnia, 15:30
Piast Piastów 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 18 kwietnia, 12:00
Radomiak Radom 4-1 Zryw Sobolew 19 kwietnia, 16:00
Zwolenianka Zwoleń 2-2 Wulkan Zakrzew 19 kwietnia, 15:00
Amur Wilga 0-3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
(wo)
Pilica Białobrzegi 0-2 KS Piaseczno 19 kwietnia, 16:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2-3 Ursus Warszawa 18 kwietnia, 14:00
Skra Konstancin Obory 1-1 KS Warka 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia

Pauza: Wulkan Zakrzew.
 
Korona Góra Kalwaria 2-1 Skra Konstancin Obory 26 kwietnia, 16:30
KS Warka 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 26 kwietnia, 15:00
Ursus Warszawa 2-1 Pilica Białobrzegi 25 kwietnia, 16:00
KS Piaseczno 3-0 Amur Wilga
(wo)
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-6 Zwolenianka Zwoleń 25 kwietnia, 16:30
Sparta Jazgarzew 2-4 Radomiak Radom 25 kwietnia, 11:00
Zryw Sobolew 3-1 Piast Piastów 26 kwietnia, 16:00
lub o 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 29 kwietnia

Pauza: Mazovia Mińsk Mazowiecki.
 
Szydłowianka Szydłowiec 7-0 Korona Góra Kalwaria 29 kwietnia, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Zryw Sobolew 29 kwietnia, 17:00
Piast Piastów 2-1 Sparta Jazgarzew 29 kwietnia, 17:00
Radomiak Radom 3-1 Wulkan Zakrzew 29 kwietnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 0-0 KS Piaseczno 29 kwietnia, 17:00
Amur Wilga 0-3 Ursus Warszawa
(wo)
Pilica Białobrzegi 4-1 KS Warka 29 kwietnia, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5-1 Skra Konstancin Obory 29 kwietnia, 16:30

Kolejka 26 - 2-3 maja

Pauza: KS Piaseczno.
 
Korona Góra Kalwaria 0-5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2 maja, 17:00
Skra Konstancin Obory 1-1 Pilica Białobrzegi 3 maja, 17:00
KS Warka 3-0 Amur Wilga
(wo)
Ursus Warszawa 2-1 Zwolenianka Zwoleń 2 maja, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-1 Radomiak Radom 2 maja, 12:00
Wulkan Zakrzew 3-1 Piast Piastów 3 maja, 16:00
Sparta Jazgarzew 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 2 maja, 15:00
Zryw Sobolew 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 3 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6 maja

Pauza: Ursus Warszawa.
 
Zryw Sobolew 1-1 Korona Góra Kalwaria 6 maja, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Sparta Jazgarzew 6 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Wulkan Zakrzew 6 maja, 17:00
Piast Piastów 3-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 6 maja, 17:00
Radomiak Radom 3-0 KS Piaseczno 6 maja, 17:30
Zwolenianka Zwoleń 5-0 KS Warka 6 maja, 17:00
Amur Wilga 0-3 Skra Konstancin Obory
(wo)
Pilica Białobrzegi 1-4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 6 maja, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 maja

Pauza: KS Warka.
 
Korona Góra Kalwaria 1-3 Pilica Białobrzegi 9 maja, 17:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Amur Wilga
(wo)
Skra Konstancin Obory 1-2 Zwolenianka Zwoleń 9 maja, 17:00
Ursus Warszawa 0-1 Radomiak Radom 9 maja, 15:00
KS Piaseczno 2-3 Piast Piastów 9 maja, 17:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 9 maja, 17:00
Wulkan Zakrzew 1-0 Szydłowianka Szydłowiec 10 maja, 17:00
Sparta Jazgarzew 4-0 Zryw Sobolew 9 maja, 17:00

Kolejka 29 - 16-17 maja

Pauza: Skra Konstancin Obory.
 
Sparta Jazgarzew 2-1 Korona Góra Kalwaria 16 maja, 14:00
Zryw Sobolew 1-3 Wulkan Zakrzew 17 maja, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 KS Piaseczno 16 maja, 15:00
Piast Piastów 2-0 Ursus Warszawa 16 maja, 12:00 (300)
Radomiak Radom 10-0 KS Warka 17 maja, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 0-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 maja, 16:00
Amur Wilga 0-3 Pilica Białobrzegi
(wo)

Kolejka 30 - 23-24 maja

Pauza: Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
 
Korona Góra Kalwaria 3-0 Amur Wilga
(wo)
Pilica Białobrzegi 0-0 Zwolenianka Zwoleń 23 maja, 16:00
Skra Konstancin Obory 1-1 Radomiak Radom 23 maja, 18:00
KS Warka 0-3 Piast Piastów 24 maja, 17:00
Ursus Warszawa 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 23 maja, 17:30
KS Piaseczno 2-0 Szydłowianka Szydłowiec 23 maja, 17:30
Mazovia Mińsk Mazowiecki 0-2 Zryw Sobolew 23 maja, 17:00
Wulkan Zakrzew 2-4 Sparta Jazgarzew 24 maja, 17:00

Kolejka 31 - 27 maja

Pauza: Pilica Białobrzegi.
 
Wulkan Zakrzew 0-3 Korona Góra Kalwaria 27 maja, 15:00
Sparta Jazgarzew 6-2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 27 maja, 17:00
Zryw Sobolew 1-2 KS Piaseczno 27 maja, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 2-0 Ursus Warszawa 27 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 6-2 KS Warka 27 maja, 17:30
Piast Piastów 1-1 Skra Konstancin Obory 27 maja, 17:00
Radomiak Radom 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 27 maja, 18:00
Zwolenianka Zwoleń 3-0 Amur Wilga
(wo)

Kolejka 32 - 30-31 maja

Pauza: Amur Wilga.
 
Korona Góra Kalwaria 1-1 Zwolenianka Zwoleń 30 maja, 18:30
Pilica Białobrzegi 0-2 Radomiak Radom 3 czerwca, 18:00
bez udziału publiczności
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-0 Piast Piastów 30 maja, 13:00
Skra Konstancin Obory 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 30 maja, 18:00
KS Warka 2-5 Szydłowianka Szydłowiec 31 maja, 17:00
Ursus Warszawa 2-1 Zryw Sobolew 31 maja, 17:30
KS Piaseczno 6-2 Sparta Jazgarzew 31 maja, 16:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1-4 Wulkan Zakrzew 30 maja, 17:00

Kolejka 33 - 6 czerwca

Pauza: Zwolenianka Zwoleń.
 
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2-1 Korona Góra Kalwaria 6 czerwca, 17:00
Wulkan Zakrzew 1-1 KS Piaseczno 6 czerwca, 17:00
Sparta Jazgarzew 4-5 Ursus Warszawa 6 czerwca, 17:00
Zryw Sobolew 5-0 KS Warka 6 czerwca, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 4-3 Skra Konstancin Obory 6 czerwca, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4 czerwca, 18:00
Piast Piastów 0-2 Pilica Białobrzegi 6 czerwca, 17:00
Radomiak Radom 3-0 Amur Wilga
(wo)

Kolejka 34 - 10 czerwca

Pauza: Korona Góra Kalwaria.
 
Zwolenianka Zwoleń 1-1 Radomiak Radom 10 czerwca, 17:00
Amur Wilga 0-3 Piast Piastów
(wo)
Pilica Białobrzegi 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 10 czerwca, 17:30
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-0 Szydłowianka Szydłowiec 10 czerwca, 17:30
Skra Konstancin Obory 6-1 Zryw Sobolew 10 czerwca, 17:30
KS Warka 3-6 Sparta Jazgarzew 10 czerwca, 17:00
Ursus Warszawa 1-2 Wulkan Zakrzew 10 czerwca, 17:30
KS Piaseczno 4-0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 10 czerwca, 17:30

Baraże o udział w III lidze (łódzko-mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2008/2009 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2008/2009 (łódzka)
IV liga 2008/2009 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2008/2009 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2008/2009 (Płock)
Liga okręgowa 2008/2009 (Radom)
Liga okręgowa 2008/2009 (Siedlce)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa II)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas