[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Gąbin 30 83 27 2 1 105-21 14 1 0 55-9 13 1 1 50-12
2.  Amator Maszewo 30 74 23 5 2 111-21 14 1 0 75-8 9 4 2 36-13
3.  Skra Drobin 30 58 19 1 10 92-53 11 1 3 52-21 8 0 7 40-32
4.  Wisła Nowy Duninów 29 57 18 3 8 73-54 10 1 4 36-27 8 2 4 37-27
5.  Mazur Gostynin 30 54 16 6 8 70-38 9 3 3 41-15 7 3 5 29-23
6.  Kasztelan Sierpc 30 53 17 2 11 81-50 8 2 5 38-23 9 0 6 43-27
7.  Zryw Bielsk 30 40 12 4 14 68-71 6 2 7 32-29 6 2 7 36-42
8.  Orzeł Goleszyn 30 35 10 5 15 58-69 5 3 7 31-35 5 2 8 27-34 2 2 0 2 0 4-4
9.  Błękitni Gójsk 30 35 9 8 13 70-82 3 5 7 27-41 6 3 6 43-41 2 2 0 2 0 4-4
10.  Bzura Chodaków (Sochaczew) 30 34 10 4 16 48-70 5 3 7 30-34 5 1 9 18-36
11.  Unia Iłów 30 32 9 5 16 57-87 5 4 6 36-37 4 1 10 21-50 2 4 1 1 0 3-2
12.  Skrwa Łukomie 30 32 9 5 16 44-59 6 1 8 23-28 3 4 8 21-31 2 1 0 1 1 2-3
13.  Stegny Wyszogród 29 30 9 3 17 35-86 3 2 9 14-41 6 1 8 21-45
14.  Świt Staroźreby 30 27 7 6 17 47-85 3 2 10 25-46 4 4 7 22-39
15.  Zorza Szczawin Kościelny 30 21 6 3 21 35-85 3 1 11 21-32 3 2 10 14-53
16.  Start Proboszczewice 30 19 5 4 21 41-104 4 1 10 22-51 1 3 11 19-53
Orzeł Goleszyn rozgrywa swoje mecze w Dziembakowie.
Błękitni Gójsk wycofali się po zakończeniu rozgrywek, dzięki czemu utrzymała się Zorza Szczawin Kościelny.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błękitni Gąbin    1-0 6-3 2-1 1-0 5-0 2-0 2-0 4-2 2-0 5-1 6-0 5-0 4-0 8-0 2-2 
 2 Amator Maszewo0-0     4-1 2-1 5-1 3-0 3-2 4-0 8-0 2-0 11-0 1-0 13-0 9-0 6-1 4-2 
 3 Skra Drobin2-3 2-2     2-0 3-0 5-1 2-3 4-0 2-3 4-0 4-2 3-1 3-1 2-0 7-1 7-4 
 4 Wisła Nowy Duninów2-5 0-4 2-3     2-1 2-1 5-1 2-1 3-2 4-2 2-1 3-1 3-0 1-3 2-2 3-0 
 5 Mazur Gostynin0-4 1-1 0-1 2-2     4-0 5-2 3-0 3-0 1-1 4-1 2-0 5-1 1-2 3-0 7-0 
 6 Kasztelan Sierpc3-2 1-2 3-2 3-1 2-4     2-0 2-4 1-2 1-2 3-1 1-1 2-0 7-0 6-1 1-1 
 7 Zryw Bielsk0-2 1-2 3-8 1-3 0-2 3-4     3-1 3-0 4-0 3-0 2-2 0-0 4-2 1-2 4-1 
 8 Orzeł Goleszyn0-2 1-2 3-2 4-7 1-0 0-6 3-3     2-2 7-3 4-0 1-2 2-3 1-1 1-2 1-0 
 9 Błękitni Gójsk1-6 1-2 3-2 3-4 2-2 0-3 5-6 2-2     1-3 3-2 2-2 2-1 1-1 0-4 1-1 
 10 Bzura Chodaków (Sochaczew)0-3 0-6 1-4 1-2 2-2 0-3 3-0* 1-2 4-4     6-2 3-1 1-2 2-2 4-0 2-1 
 11 Unia Iłów0-6 1-0 4-1 3-3 3-3 1-3 3-4 2-5 4-4 4-0     1-1 1-4 3-1 5-0 1-2 
 12 Skrwa Łukomie1-2 0-4 0-4 1-3 1-2 1-2 1-4 3-2 1-0 2-1 1-2     6-0 1-1 2-0 2-1 
 13 Stegny Wyszogród1-8 0-4 1-3 1-2 0-8 1-5 1-1 1-2 1-0 1-1 0-5     0-2 4-0 2-0 
 14 Świt Staroźreby1-2 1-4 1-0 1-3 0-7 2-0 2-2 1-4 4-11 2-3 1-3 0-2 0-2     1-1 8-2 
 15 Zorza Szczawin Kościelny0-2 2-2 0-2 1-2 0-1 1-4 3-1 1-3 1-2 0-1 1-2 2-1 1-2 0-5     8-2 
 16 Start Proboszczewice1-3 1-1 1-4 1-5 0-2 0-8 2-3 3-2 0-9 1-2 1-3 4-2 1-5 3-2 3-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Błękitni Gójsk 0-3 Kasztelan Sierpc 16 sierpnia, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-3 Błękitni Gąbin 16 sierpnia, 15:00
Orzeł Goleszyn 3-2 Skra Drobin 16 sierpnia, 15:00
Wisła Nowy Duninów 0-4 Amator Maszewo 16 sierpnia, 11:00
Unia Iłów 3-4 Zryw Bielsk 16 sierpnia, 17:00
Start Proboszczewice 1-5 Stegny Wyszogród 16 sierpnia, 15:00
Świt Staroźreby 0-2 Skrwa Łukomie 16 sierpnia, 15:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-1 Mazur Gostynin 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Mazur Gostynin 3-0 Błękitni Gójsk 23 sierpnia, 15:00
Skrwa Łukomie 2-0 Zorza Szczawin Kościelny 24 sierpnia, 15:00
Stegny Wyszogród 0-2 Świt Staroźreby 23 sierpnia, 15:00
Zryw Bielsk 4-1 Start Proboszczewice 23 sierpnia, 15:00
Amator Maszewo 11-0 Unia Iłów 23 sierpnia, 15:00
Skra Drobin 2-0 Wisła Nowy Duninów 23 sierpnia, 15:00
Błękitni Gąbin 2-0 Orzeł Goleszyn 23 sierpnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 23 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Błękitni Gójsk 1-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 27 sierpnia, 18:00
Orzeł Goleszyn 0-6 Kasztelan Sierpc 27 sierpnia, 18:00
Wisła Nowy Duninów 2-5 Błękitni Gąbin 27 sierpnia, 18:00
Unia Iłów 4-1 Skra Drobin 27 sierpnia, 18:00
Start Proboszczewice 1-1 Amator Maszewo 27 sierpnia, 18:00
Świt Staroźreby 2-2 Zryw Bielsk 27 sierpnia, 18:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-2 Stegny Wyszogród 27 sierpnia, 18:00
Mazur Gostynin 2-0 Skrwa Łukomie 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Skrwa Łukomie 1-0 Błękitni Gójsk 31 sierpnia, 17:00
Stegny Wyszogród 1-2 Mazur Gostynin 30 sierpnia, 15:00
Zryw Bielsk 1-2 Zorza Szczawin Kościelny 30 sierpnia, 15:00
Amator Maszewo 9-0 Świt Staroźreby 30 sierpnia, 15:00
Skra Drobin 7-4 Start Proboszczewice 20 sierpnia, 17:00
Błękitni Gąbin 5-1 Unia Iłów 30 sierpnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 3-1 Wisła Nowy Duninów 30 sierpnia, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Orzeł Goleszyn 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Błękitni Gójsk 2-2 Orzeł Goleszyn 6 września, 15:00
Wisła Nowy Duninów 4-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 17 września, 17:00
Unia Iłów 1-3 Kasztelan Sierpc 6 września, 15:00
Start Proboszczewice 1-3 Błękitni Gąbin 6 września, 15:00
Świt Staroźreby 1-0 Skra Drobin 6 września, 15:00
Zorza Szczawin Kościelny 2-2 Amator Maszewo 6 września, 15:00
Mazur Gostynin 5-2 Zryw Bielsk 6 września, 15:00
Skrwa Łukomie 6-0 Stegny Wyszogród 7 września, 15:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Stegny Wyszogród 1-2 Błękitni Gójsk 13 września, 14:00
Zryw Bielsk 2-2 Skrwa Łukomie 13 września, 13:00
Amator Maszewo 5-1 Mazur Gostynin 8 października, 15:30
Skra Drobin 7-1 Zorza Szczawin Kościelny 13 września, 14:00
Błękitni Gąbin 4-0 Świt Staroźreby 13 września, 14:00
Kasztelan Sierpc 1-1 Start Proboszczewice 13 września, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 6-2 Unia Iłów 13 września, 14:00
Orzeł Goleszyn 4-7 Wisła Nowy Duninów 13 września, 14:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Błękitni Gójsk 3-4 Wisła Nowy Duninów 20 września, 15:00
Unia Iłów 2-5 Orzeł Goleszyn 20 września, 14:00
Start Proboszczewice 1-2 Bzura Chodaków (Sochaczew) 20 września, 15:00
Świt Staroźreby 2-0 Kasztelan Sierpc 20 września, 14:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-2 Błękitni Gąbin 20 września, 14:00
Mazur Gostynin 0-1 Skra Drobin 20 września, 14:00
Skrwa Łukomie 0-4 Amator Maszewo 21 września, 14:00
Stegny Wyszogród 1-5 Zryw Bielsk 20 września, 14:00

Kolejka 8 - 27 września

Zryw Bielsk 3-0 Błękitni Gójsk 27 września, 13:00
Amator Maszewo 13-0 Stegny Wyszogród 27 września, 14:00
Skra Drobin 3-1 Skrwa Łukomie 27 września, 13:00
Błękitni Gąbin 1-0 Mazur Gostynin 27 września, 13:00
Kasztelan Sierpc 6-1 Zorza Szczawin Kościelny 27 września, 15:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Świt Staroźreby 27 września, 13:00
Orzeł Goleszyn 1-0 Start Proboszczewice 27 września, 13:00
Wisła Nowy Duninów 2-1 Unia Iłów 27 września, 13:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Błękitni Gójsk 3-2 Unia Iłów 4 października, 13:00
Start Proboszczewice 1-5 Wisła Nowy Duninów 4 października, 15:00
Świt Staroźreby 1-4 Orzeł Goleszyn 4 października, 13:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 4 października, 13:00
Mazur Gostynin 4-0 Kasztelan Sierpc 4 października, 13:00
Skrwa Łukomie 1-2 Błękitni Gąbin 5 października, 13:00
Stegny Wyszogród 1-3 Skra Drobin 4 października, 13:00
Zryw Bielsk 1-2 Amator Maszewo 4 października, 13:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Amator Maszewo 8-0 Błękitni Gójsk 11 października, 15:00
Skra Drobin 2-3 Zryw Bielsk 11 października, 14:30
Błękitni Gąbin 5-0 Stegny Wyszogród 11 października, 12:00
Kasztelan Sierpc 1-1 Skrwa Łukomie 11 października, 14:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-2 Mazur Gostynin 11 października, 12:00
Orzeł Goleszyn 1-2 Zorza Szczawin Kościelny 11 października, 15:00
Wisła Nowy Duninów 1-3 Świt Staroźreby 11 października, 12:00
Unia Iłów 1-2 Start Proboszczewice 12 października, 11:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Błękitni Gójsk 1-1 Start Proboszczewice 18 października, 12:00
Świt Staroźreby 1-3 Unia Iłów 18 października, 12:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-2 Wisła Nowy Duninów 18 października, 12:00
Mazur Gostynin 3-0 Orzeł Goleszyn 18 października, 12:00
Skrwa Łukomie 2-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 19 października, 12:00
Stegny Wyszogród 0-8 Kasztelan Sierpc 19 października, 11:00
Zryw Bielsk 0-2 Błękitni Gąbin 18 października, 12:00
Amator Maszewo 4-1 Skra Drobin 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Skra Drobin 2-3 Błękitni Gójsk 25 października, 11:00
Błękitni Gąbin 1-0 Amator Maszewo 25 października, 11:00
Kasztelan Sierpc 2-0 Zryw Bielsk 25 października, 14:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Stegny Wyszogród 25 października, 11:00
Orzeł Goleszyn 1-2 Skrwa Łukomie 25 października, 11:00
Wisła Nowy Duninów 2-1 Mazur Gostynin 25 października, 11:00
Unia Iłów 5-0 Zorza Szczawin Kościelny 26 października, 11:00
Start Proboszczewice 3-2 Świt Staroźreby 25 października, 11:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Błękitni Gójsk 1-1 Świt Staroźreby 8 listopada, 11:00
Zorza Szczawin Kościelny 8-2 Start Proboszczewice 8 listopada, 11:00
Mazur Gostynin 4-1 Unia Iłów 8 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 1-3 Wisła Nowy Duninów 8 listopada, 11:00
Stegny Wyszogród 1-1 Orzeł Goleszyn 9 listopada, 11:00
Zryw Bielsk 4-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 8 listopada, 11:00
Amator Maszewo 3-0 Kasztelan Sierpc 8 listopada, 11:00
Skra Drobin 2-3 Błękitni Gąbin 8 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Błękitni Gąbin 4-2 Błękitni Gójsk 11 listopada, 11:00
Kasztelan Sierpc 3-2 Skra Drobin 11 listopada, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-6 Amator Maszewo 11 listopada, 11:00
Orzeł Goleszyn 3-3 Zryw Bielsk 11 listopada, 11:00
Wisła Nowy Duninów 3-0 Stegny Wyszogród 11 listopada, 11:00
Unia Iłów 1-1 Skrwa Łukomie 11 listopada, 11:00
Start Proboszczewice 0-2 Mazur Gostynin 11 listopada, 11:00
Świt Staroźreby 1-1 Zorza Szczawin Kościelny 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Błękitni Gójsk 0-4 Zorza Szczawin Kościelny 15 listopada, 11:00
Mazur Gostynin 1-2 Świt Staroźreby 15 listopada, 11:00
Skrwa Łukomie 2-1 Start Proboszczewice 16 listopada, 11:00
Stegny Wyszogród 1-1 Unia Iłów 16 listopada, 11:00
Zryw Bielsk 1-3 Wisła Nowy Duninów 15 listopada, 12:00
Amator Maszewo 4-0 Orzeł Goleszyn 15 listopada, 11:00
Skra Drobin 4-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 15 listopada, 11:00
Błękitni Gąbin 5-0 Kasztelan Sierpc 15 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Kasztelan Sierpc 1-2 Błękitni Gójsk
przełożony
Błękitni Gąbin 2-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 21 marca, 14:00
Skra Drobin 4-0 Orzeł Goleszyn
przełożony
Amator Maszewo 2-1 Wisła Nowy Duninów 21 marca, 16:00
Zryw Bielsk 3-0 Unia Iłów
przełożony
Stegny Wyszogród 2-0 Start Proboszczewice 22 marca, 16:00
Skrwa Łukomie 1-1 Świt Staroźreby 22 marca, 16:00
Mazur Gostynin 3-0 Zorza Szczawin Kościelny 21 marca, 14:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Błękitni Gójsk 2-2 Mazur Gostynin 29 marca, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 2-1 Skrwa Łukomie 28 marca, 16:00
Świt Staroźreby 0-2 Stegny Wyszogród 28 marca, 16:00
Start Proboszczewice 2-3 Zryw Bielsk 28 marca, 16:00
Unia Iłów 1-0 Amator Maszewo 29 marca, 16:00
Wisła Nowy Duninów 2-3 Skra Drobin 28 marca, 16:00
Orzeł Goleszyn 0-2 Błękitni Gąbin 28 marca, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 0-3 Kasztelan Sierpc 28 marca, 14:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-4 Błękitni Gójsk 4 kwietnia, 14:00
Kasztelan Sierpc 2-4 Orzeł Goleszyn 4 kwietnia, 14:00
Błękitni Gąbin 2-1 Wisła Nowy Duninów 4 kwietnia, 14:00
Skra Drobin 4-2 Unia Iłów 4 kwietnia, 16:00
Amator Maszewo 4-2 Start Proboszczewice 5 kwietnia, 16:00
Zryw Bielsk 4-2 Świt Staroźreby 4 kwietnia, 16:00
Stegny Wyszogród 4-0 Zorza Szczawin Kościelny 5 kwietnia, 14:00
Skrwa Łukomie 1-2 Mazur Gostynin 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Błękitni Gójsk 2-2 Skrwa Łukomie 11 kwietnia, 16:00
Mazur Gostynin 5-1 Stegny Wyszogród 11 kwietnia, 14:00
Zorza Szczawin Kościelny 3-1 Zryw Bielsk 15 kwietnia, 17:00
przełożony z powodu śmierci zawodnika Zorzy
Świt Staroźreby 1-4 Amator Maszewo 8 kwietnia, 16:00
Start Proboszczewice 1-4 Skra Drobin 11 kwietnia, 16:00
Unia Iłów 0-6 Błękitni Gąbin 11 kwietnia, 16:00
Wisła Nowy Duninów 2-1 Kasztelan Sierpc 11 kwietnia, 16:00
Orzeł Goleszyn 7-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Orzeł Goleszyn 2-2 Błękitni Gójsk 18 kwietnia, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-2 Wisła Nowy Duninów 18 kwietnia, 14:00
Kasztelan Sierpc 3-1 Unia Iłów 18 kwietnia, 16:00
Błękitni Gąbin 2-2 Start Proboszczewice 18 kwietnia, 12:00
Skra Drobin 2-0 Świt Staroźreby 18 kwietnia, 16:00
Amator Maszewo 6-1 Zorza Szczawin Kościelny 18 kwietnia, 16:00
Zryw Bielsk 0-2 Mazur Gostynin 18 kwietnia, 16:00
Stegny Wyszogród 0-5 Skrwa Łukomie 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Błękitni Gójsk 2-1 Stegny Wyszogród 26 kwietnia, 16:00
Skrwa Łukomie 1-4 Zryw Bielsk 26 kwietnia, 16:00
Mazur Gostynin 1-1 Amator Maszewo 25 kwietnia, 15:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-2 Skra Drobin 26 kwietnia, 13:00
w Gąbinie
Świt Staroźreby 1-2 Błękitni Gąbin 25 kwietnia, 16:00
Start Proboszczewice 0-8 Kasztelan Sierpc 25 kwietnia, 16:00
Unia Iłów 4-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 26 kwietnia, 16:00
Wisła Nowy Duninów 2-1 Orzeł Goleszyn 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Wisła Nowy Duninów 3-2 Błękitni Gójsk 1 maja, 16:00
Orzeł Goleszyn 4-0 Unia Iłów 1 maja, 11:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 2-1 Start Proboszczewice 1 maja, 16:00
Kasztelan Sierpc 7-0 Świt Staroźreby 1 maja, 11:00
Błękitni Gąbin 8-0 Zorza Szczawin Kościelny 2 maja, 14:00
Skra Drobin 3-0 Mazur Gostynin 1 maja, 16:00
Amator Maszewo 1-0 Skrwa Łukomie 1 maja, 16:00
Zryw Bielsk 0-0 Stegny Wyszogród 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Błękitni Gójsk 5-6 Zryw Bielsk 10 maja, 16:00
Stegny Wyszogród 0-4 Amator Maszewo 9 maja
Skrwa Łukomie 0-4 Skra Drobin 10 maja, 11:00
Mazur Gostynin 0-4 Błękitni Gąbin 9 maja, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-4 Kasztelan Sierpc 9 maja, 14:00
Świt Staroźreby 2-3 Bzura Chodaków (Sochaczew) 9 maja, 16:00
Start Proboszczewice 3-2 Orzeł Goleszyn 9 maja, 16:00
Unia Iłów 3-3 Wisła Nowy Duninów 10 maja, 16:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Unia Iłów 4-4 Błękitni Gójsk 17 maja, 16:00
Wisła Nowy Duninów 3-0 Start Proboszczewice 16 maja, 16:00
Orzeł Goleszyn 1-1 Świt Staroźreby 16 maja, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 4-0 Zorza Szczawin Kościelny 16 maja, 16:00
Kasztelan Sierpc 2-4 Mazur Gostynin 16 maja, 13:00
Błękitni Gąbin 6-0 Skrwa Łukomie 16 maja, 14:00
Skra Drobin 3-1 Stegny Wyszogród 16 maja, 16:00
Amator Maszewo 3-2 Zryw Bielsk 16 maja, 16:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Błękitni Gójsk 1-2 Amator Maszewo 24 maja, 16:00
Zryw Bielsk 3-8 Skra Drobin 23 maja, 16:00
Stegny Wyszogród 1-8 Błękitni Gąbin 24 maja, 16:00
Skrwa Łukomie 1-2 Kasztelan Sierpc 24 maja, 11:00
Mazur Gostynin 1-1 Bzura Chodaków (Sochaczew) 23 maja, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-3 Orzeł Goleszyn 24 maja, 13:00
Świt Staroźreby 1-3 Wisła Nowy Duninów 23 maja, 16:00
Start Proboszczewice 1-3 Unia Iłów 23 maja, 16:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Start Proboszczewice 0-9 Błękitni Gójsk 30 maja, 16:00
Unia Iłów 3-1 Świt Staroźreby 31 maja, 16:00
Wisła Nowy Duninów 2-2 Zorza Szczawin Kościelny 30 maja, 16:00
Orzeł Goleszyn 1-0 Mazur Gostynin 30 maja, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-1 Skrwa Łukomie 30 maja, 16:00
Kasztelan Sierpc 2-0 Stegny Wyszogród 30 maja, 14:00
Błękitni Gąbin 2-0 Zryw Bielsk 30 maja, 16:00
Skra Drobin 2-2 Amator Maszewo 30 maja, 16:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Błękitni Gójsk 3-2 Skra Drobin 7 czerwca, 16:00
Amator Maszewo 0-0 Błękitni Gąbin 7 czerwca, 17:00
Zryw Bielsk 3-4 Kasztelan Sierpc 6 czerwca, 16:00
Stegny Wyszogród 1-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 7 czerwca, 16:00
Skrwa Łukomie 3-2 Orzeł Goleszyn 7 czerwca, 16:00
Mazur Gostynin 2-2 Wisła Nowy Duninów 6 czerwca, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-2 Unia Iłów 7 czerwca, 13:00
Świt Staroźreby 8-2 Start Proboszczewice 6 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Świt Staroźreby 4-11 Błękitni Gójsk 13 czerwca, 16:00
Start Proboszczewice 3-0 Zorza Szczawin Kościelny 13 czerwca, 16:00
Unia Iłów 3-3 Mazur Gostynin 14 czerwca, 16:00
Wisła Nowy Duninów 3-1 Skrwa Łukomie 13 czerwca, 16:00
Orzeł Goleszyn 2-3 Stegny Wyszogród 13 czerwca, 16:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 3-0 Zryw Bielsk 14 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kasztelan Sierpc 1-2 Amator Maszewo 13 czerwca, 16:00
Błękitni Gąbin 6-3 Skra Drobin 13 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 17 czerwca

Błękitni Gójsk 1-6 Błękitni Gąbin 17 czerwca, 18:00
Skra Drobin 5-1 Kasztelan Sierpc 16 czerwca, 18:00
Amator Maszewo 2-0 Bzura Chodaków (Sochaczew) 17 czerwca, 18:00
Zryw Bielsk 3-1 Orzeł Goleszyn 17 czerwca, 18:00
Stegny Wyszogród - Wisła Nowy Duninów 17 czerwca, 18:00
mecz przerwany w 86. minucie przy stanie 1-3, zawodnik gospodarzy uderzył sędziego
Skrwa Łukomie 1-2 Unia Iłów 17 czerwca, 18:00
Mazur Gostynin 7-0 Start Proboszczewice 17 czerwca, 18:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-5 Świt Staroźreby 17 czerwca, 18:00
w Gąbinie

Kolejka 30 - 20 czerwca

Zorza Szczawin Kościelny 1-2 Błękitni Gójsk 20 czerwca, 18:00
Świt Staroźreby 0-7 Mazur Gostynin 20 czerwca, 18:00
Start Proboszczewice 4-2 Skrwa Łukomie 20 czerwca, 18:00
Unia Iłów 1-4 Stegny Wyszogród 20 czerwca, 18:00
Wisła Nowy Duninów 5-1 Zryw Bielsk 20 czerwca, 18:00
Orzeł Goleszyn 1-2 Amator Maszewo 20 czerwca, 18:00
Bzura Chodaków (Sochaczew) 1-4 Skra Drobin 20 czerwca, 18:00
Kasztelan Sierpc 3-2 Błękitni Gąbin 20 czerwca, 18:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2008/2009 (mazowiecka (południe))
IV liga 2008/2009 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2008/2009 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2008/2009 (Radom)
Liga okręgowa 2008/2009 (Siedlce)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa II)

Klasa A 2008/2009 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas