[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wkra Żuromin 30 71 22 5 3 106-33 13 1 1 64-9 9 4 2 42-24
2.  Korona Szydłowo 30 68 21 5 4 80-25 12 1 2 43-10 9 4 2 37-15
3.  Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 55 16 7 7 71-34 10 2 3 42-13 6 5 4 29-21 2 4 1 1 0 5-3
4.  Ostrovia Ostrów Mazowiecka 30 55 15 10 5 72-31 8 4 3 43-14 7 6 2 29-17 2 1 0 1 1 3-5
5.  Iskra Krasne 30 51 14 9 7 57-42 6 5 4 31-22 8 4 3 26-20
6.  Makowianka Maków Mazowiecki 30 48 14 6 10 63-49 7 3 5 34-18 7 3 5 29-31
7.  KS CK Troszyn 30 41 11 8 11 55-49 8 4 3 33-18 3 4 8 22-31
8.  Boruta Kuczbork 30 40 11 7 12 55-47 7 4 4 34-21 4 3 8 21-26 2 3 1 0 1 1-1
9.  Sona Nowe Miasto 30 40 12 4 14 48-54 6 2 7 24-27 6 2 7 24-27 2 3 1 0 1 1-1
10.  Tęcza Ojrzeń 30 36 10 6 14 48-70 6 5 4 28-27 4 1 10 20-43 2 3 1 0 1 5-5
11.  Wkra Bieżuń 30 36 10 6 14 61-65 8 3 4 45-29 2 3 10 16-36 2 3 1 0 1 5-5
12.  MKS II Mława 30 32 8 8 14 50-61 5 5 5 25-25 3 3 9 25-36
13.  Mazowsze Jednorożec 30 31 10 1 19 50-73 6 1 8 28-37 4 0 11 22-36
14.  Błękitni Raciąż 30 26 7 5 18 48-85 4 4 7 30-34 3 1 11 18-51
15.  Gladiator Słoszewo 30 25 6 7 17 48-91 6 3 6 31-35 0 4 11 17-56
16.  Orlęta Baboszewo 30 17 5 2 23 34-137 4 1 10 23-49 1 1 13 11-88
Korona Szydłowo rozgrywała swoje jesienne mecze w Morawach.
Korona II Ostrołęka wycofała się przed sezonem. Jej miejsce zajęły Orlęta Baboszewo.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wkra Żuromin    0-2 2-1 3-3 4-0 3-0 6-0 5-0 1-0 4-0 3-1 3-1 3-0* 7-0 10-0 10-1 
 2 Korona Szydłowo0-1     3-2 0-0 2-1 3-0 1-0 3-0 4-0 3-1 1-0 4-1 2-0 2-3 4-1 11-0 
 3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna0-1 1-1     4-2 0-1 0-1 2-2 2-1 2-1 4-0 3-1 4-1 3-0 8-0 4-0 5-1 
 4 Ostrovia Ostrów Mazowiecka3-3 0-2 1-1     1-1 0-1 3-0 2-0 5-0 5-0 3-1 2-0 3-0 2-4 1-1 12-0 
 5 Iskra Krasne1-1 1-2 1-1 0-2     4-2 4-2 0-1 2-3 2-0 1-1 2-2 4-3 2-0 2-2 5-0 
 6 Makowianka Maków Mazowiecki0-2 1-3 1-2 3-1 1-1     1-0 3-1 0-0 1-4 2-1 2-2 0-1 3-0 3-0 13-0 
 7 KS CK Troszyn3-2 1-1 0-0 0-0 0-1 1-2     0-0 3-1 4-2 3-0 4-2 1-2 6-4 4-1 3-0 
 8 Boruta Kuczbork2-2 0-1 1-3 0-1 2-3 2-1 1-1     1-0 2-2 4-0 4-1 2-1 3-0 3-3 7-2 
 9 Sona Nowe Miasto2-6 0-3 2-1 0-1 1-1 1-2 1-6 1-0     6-1 1-2 3-1 2-1 0-2 0-0 4-0 
 10 Tęcza Ojrzeń2-2 2-0 2-3 0-6 0-2 1-1 4-3 1-1 2-1     4-0 2-2 3-0 1-1 4-2 0-3* 
 11 Wkra Bieżuń1-2 4-3 0-3 2-2 2-2 6-1 4-2 0-3* 2-2 5-1     2-4 3-2 3-0* 5-1 6-1 
 12 MKS II Mława3-5 0-3* 2-2 1-1 0-3 1-1 1-2 1-1 1-2 2-1 2-2     1-0 4-0 5-2 1-0 
 13 Mazowsze Jednorożec1-5 1-8 1-3 0-1 2-3 2-5 1-0 2-1 1-2 2-0 3-3 0-3     4-1 5-2 3-0 
 14 Błękitni Raciąż2-3 0-4 3-3 2-2 3-0 3-3 0-0 5-2 1-3 0-3 1-3 0-3 3-4     2-1 5-0 
 15 Gladiator Słoszewo3-2 1-1 2-0 1-2 0-2 2-6 1-1 0-2 2-6 1-2 3-0 3-2 5-4 4-2     3-3 
 16 Orlęta Baboszewo1-5 3-3 0-4 1-5 2-5 2-3 1-3 1-8 0-3 2-3 2-1 1-0 1-4 2-1 4-1     

Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Wkra Żuromin 16 sierpnia, 17:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-2 Korona Szydłowo 16 sierpnia, 17:00
Mazowsze Jednorożec 1-2 Sona Nowe Miasto 16 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 3-0 Wkra Bieżuń 16 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż 3-3 Makowianka Maków Mazowiecki 15 sierpnia, 12:00
Boruta Kuczbork 3-3 Gladiator Słoszewo 16 sierpnia, 17:00
Iskra Krasne 2-0 Tęcza Ojrzeń 16 sierpnia, 17:00
Orlęta Baboszewo 1-0 MKS II Mława 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Wkra Żuromin 3-1 MKS II Mława 23 sierpnia, 17:00
Tęcza Ojrzeń 0-3 Orlęta Baboszewo 23 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 2-2, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Gladiator Słoszewo 0-2 Iskra Krasne 24 sierpnia, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Boruta Kuczbork 23 sierpnia, 17:00
Wkra Bieżuń 3-0 Błękitni Raciąż 23 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali
Sona Nowe Miasto 1-6 KS CK Troszyn 23 sierpnia, 17:00
Korona Szydłowo 2-0 Mazowsze Jednorożec 23 sierpnia, 13:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-3 Wkra Żuromin 27 sierpnia, 17:00
Mazowsze Jednorożec 1-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 27 sierpnia, 17:00
KS CK Troszyn 1-1 Korona Szydłowo 27 sierpnia, 17:00
Błękitni Raciąż 1-3 Sona Nowe Miasto 27 sierpnia, 17:00
Boruta Kuczbork 4-0 Wkra Bieżuń 27 sierpnia, 17:00
Iskra Krasne 4-2 Makowianka Maków Mazowiecki 27 sierpnia, 17:30
Orlęta Baboszewo 4-1 Gladiator Słoszewo 27 sierpnia, 17:00
MKS II Mława 2-1 Tęcza Ojrzeń 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Wkra Żuromin 4-0 Tęcza Ojrzeń 30 sierpnia, 17:00
Gladiator Słoszewo 3-2 MKS II Mława 31 sierpnia, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 13-0 Orlęta Baboszewo 30 sierpnia, 17:00
Wkra Bieżuń 2-2 Iskra Krasne 30 sierpnia, 17:00
Sona Nowe Miasto 1-0 Boruta Kuczbork 30 sierpnia, 17:00
Korona Szydłowo 2-3 Błękitni Raciąż 30 sierpnia, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-2 KS CK Troszyn 30 sierpnia, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 Mazowsze Jednorożec 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Mazowsze Jednorożec 1-5 Wkra Żuromin 7 września, 14:00
KS CK Troszyn 0-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 7 września, 16:00
Błękitni Raciąż 3-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 6 września, 15:00
Boruta Kuczbork 0-1 Korona Szydłowo 6 września, 17:00
Iskra Krasne 2-3 Sona Nowe Miasto 7 września, 12:00
Orlęta Baboszewo 2-1 Wkra Bieżuń 7 września, 14:00
MKS II Mława 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 7 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 4-2 Gladiator Słoszewo 6 września, 15:00

Kolejka 6 - 10 września

Wkra Żuromin 10-0 Gladiator Słoszewo 10 września, 16:30
Makowianka Maków Mazowiecki 1-4 Tęcza Ojrzeń 10 września, 17:00
Wkra Bieżuń 2-4 MKS II Mława 10 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 4-0 Orlęta Baboszewo 10 września, 16:00
Korona Szydłowo 2-1 Iskra Krasne 10 września, 16:30
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-1 Boruta Kuczbork 10 września, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-4 Błękitni Raciąż 10 września, 16:00
Mazowsze Jednorożec 1-0 KS CK Troszyn 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

KS CK Troszyn 3-2 Wkra Żuromin 14 września, 16:00
Błękitni Raciąż 3-4 Mazowsze Jednorożec 13 września, 15:00
Boruta Kuczbork 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 13 września, 14:00
Iskra Krasne 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 14 września, 12:00
Orlęta Baboszewo 3-3 Korona Szydłowo 14 września, 16:00
MKS II Mława 1-2 Sona Nowe Miasto 13 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 4-0 Wkra Bieżuń
Gladiator Słoszewo 2-6 Makowianka Maków Mazowiecki 14 września, 15:30

Kolejka 8 - 20-21 września

Wkra Żuromin 3-0 Makowianka Maków Mazowiecki 20 września, 16:00
Wkra Bieżuń 5-1 Gladiator Słoszewo 20 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 6-1 Tęcza Ojrzeń 20 września, 15:00
Korona Szydłowo 4-1 MKS II Mława 20 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 5-1 Orlęta Baboszewo 20 września, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Iskra Krasne 20 września, 11:00
Mazowsze Jednorożec 2-1 Boruta Kuczbork 21 września, 14:00
KS CK Troszyn 6-4 Błękitni Raciąż 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Błękitni Raciąż 2-3 Wkra Żuromin 27 września, 15:00
Boruta Kuczbork 1-1 KS CK Troszyn 27 września, 15:00
Iskra Krasne 4-3 Mazowsze Jednorożec 28 września, 12:00
Orlęta Baboszewo 1-5 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 września, 15:00
MKS II Mława 2-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 28 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-0 Korona Szydłowo 27 września, 15:00
Gladiator Słoszewo 2-6 Sona Nowe Miasto 27 września, 15:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-1 Wkra Bieżuń 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Wkra Żuromin 3-1 Wkra Bieżuń 4 października, 15:00
Sona Nowe Miasto 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 4 października, 15:30
Korona Szydłowo 4-1 Gladiator Słoszewo 4 października, 15:00
w Morawach
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4-0 Tęcza Ojrzeń 4 października, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 MKS II Mława 4 października, 15:00
Mazowsze Jednorożec 3-0 Orlęta Baboszewo 5 października, 14:00
KS CK Troszyn 0-1 Iskra Krasne 5 października, 14:00
Błękitni Raciąż 5-2 Boruta Kuczbork 4 października, 14:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Boruta Kuczbork 2-2 Wkra Żuromin 11 października, 15:00
Iskra Krasne 2-0 Błękitni Raciąż 12 października, 12:00
Orlęta Baboszewo 1-3 KS CK Troszyn 12 października, 15:00
MKS II Mława 1-0 Mazowsze Jednorożec 12 października, 14:00
Tęcza Ojrzeń 0-6 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12 października, 14:00
Gladiator Słoszewo 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 12 października, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-3 Korona Szydłowo 11 października, 15:00
Wkra Bieżuń 2-2 Sona Nowe Miasto 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Wkra Żuromin 1-0 Sona Nowe Miasto 18 października, 15:00
Korona Szydłowo 1-0 Wkra Bieżuń 18 października, 14:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Makowianka Maków Mazowiecki 18 października, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Gladiator Słoszewo 18 października, 14:00
Mazowsze Jednorożec 2-0 Tęcza Ojrzeń 19 października, 14:00
KS CK Troszyn 4-2 MKS II Mława 19 października, 14:00
Błękitni Raciąż 5-0 Orlęta Baboszewo 18 października, 14:00
Boruta Kuczbork 2-3 Iskra Krasne 18 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Iskra Krasne 1-1 Wkra Żuromin 26 października, 12:00
Orlęta Baboszewo 1-8 Boruta Kuczbork 26 października, 14:00
MKS II Mława 4-0 Błękitni Raciąż 26 października, 13:00
Tęcza Ojrzeń 4-3 KS CK Troszyn 25 października, 13:00
Gladiator Słoszewo 5-4 Mazowsze Jednorożec 26 października, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 25 października, 15:00
Wkra Bieżuń 0-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 25 października, 15:00
Sona Nowe Miasto 0-3 Korona Szydłowo 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Wkra Żuromin 0-2 Korona Szydłowo 8 listopada, 13:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-1 Sona Nowe Miasto 8 listopada, 13:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-1 Wkra Bieżuń 8 listopada, 12:00
Mazowsze Jednorożec 2-5 Makowianka Maków Mazowiecki 8 listopada, 14:00
KS CK Troszyn 4-1 Gladiator Słoszewo 9 listopada, 12:00
Błękitni Raciąż 0-3 Tęcza Ojrzeń 8 listopada, 13:00
Boruta Kuczbork 4-1 MKS II Mława 8 listopada, 13:00
Iskra Krasne 5-0 Orlęta Baboszewo 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada

Orlęta Baboszewo 1-5 Wkra Żuromin 11 listopada, 13:00
MKS II Mława 0-3 Iskra Krasne 11 listopada, 12:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Boruta Kuczbork 11 listopada, 13:00
Gladiator Słoszewo 4-2 Błękitni Raciąż 11 listopada, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 KS CK Troszyn 11 listopada, 13:00
Wkra Bieżuń 3-2 Mazowsze Jednorożec 11 listopada, 13:00
Sona Nowe Miasto 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 11 listopada, 14:00
Korona Szydłowo 3-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14 marca

Wkra Żuromin 2-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 14 marca, 14:00
Korona Szydłowo 0-0 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 14 marca, 14:00
Sona Nowe Miasto 2-1 Mazowsze Jednorożec 14 marca, 14:00
Wkra Bieżuń 4-2 KS CK Troszyn 14 marca, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Błękitni Raciąż 14 marca, 14:00
Gladiator Słoszewo 0-2 Boruta Kuczbork 14 marca, 14:00
Tęcza Ojrzeń 0-2 Iskra Krasne 14 marca, 14:00
MKS II Mława 1-0 Orlęta Baboszewo 14 marca, 14:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

MKS II Mława 3-5 Wkra Żuromin 21 marca, 15:00
Orlęta Baboszewo 2-3 Tęcza Ojrzeń 21 marca, 14:00
Iskra Krasne 2-2 Gladiator Słoszewo 22 marca, 15:30
Boruta Kuczbork 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 11 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) przełożony z powodu śmierci wiceprezesa Makowianki
Błękitni Raciąż 1-3 Wkra Bieżuń 21 marca, 14:00
KS CK Troszyn 3-1 Sona Nowe Miasto 13 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (21-22 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Mazowsze Jednorożec 1-8 Korona Szydłowo 21 marca, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 21 marca, 14:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Wkra Żuromin 3-3 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 28 marca, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-0 Mazowsze Jednorożec 28 marca, 14:00
Korona Szydłowo 1-0 KS CK Troszyn 28 marca, 14:00
Sona Nowe Miasto 0-2 Błękitni Raciąż 28 marca, 15:00
Wkra Bieżuń 0-3 Boruta Kuczbork 28 marca, 15:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Iskra Krasne 28 marca, 15:00
Gladiator Słoszewo 3-3 Orlęta Baboszewo 29 marca, 15:00
Tęcza Ojrzeń 2-2 MKS II Mława 28 marca, 14:00

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Tęcza Ojrzeń 2-2 Wkra Żuromin 4 kwietnia, 15:00
MKS II Mława 5-2 Gladiator Słoszewo 5 kwietnia, 15:00
Orlęta Baboszewo 2-3 Makowianka Maków Mazowiecki 5 kwietnia, 14:00
Iskra Krasne 1-1 Wkra Bieżuń 5 kwietnia, 11:00
Boruta Kuczbork 1-0 Sona Nowe Miasto 4 kwietnia, 16:00
Błękitni Raciąż 0-4 Korona Szydłowo 4 kwietnia, 15:00
KS CK Troszyn 0-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 5 kwietnia, 16:00
Mazowsze Jednorożec 0-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 8 kwietnia

Wkra Żuromin 3-0 Mazowsze Jednorożec 8 kwietnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3-0 KS CK Troszyn 8 kwietnia, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 8-0 Błękitni Raciąż 8 kwietnia, 16:00
Korona Szydłowo 3-0 Boruta Kuczbork 8 kwietnia, 16:00
Sona Nowe Miasto 1-1 Iskra Krasne 8 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 6-1 Orlęta Baboszewo 8 kwietnia, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-2 MKS II Mława 8 kwietnia, 16:00
Gladiator Słoszewo 1-2 Tęcza Ojrzeń 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Gladiator Słoszewo 3-2 Wkra Żuromin 19 kwietnia, 15:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Makowianka Maków Mazowiecki 18 kwietnia, 16:00
MKS II Mława 2-2 Wkra Bieżuń 19 kwietnia, 15:00
Orlęta Baboszewo 0-3 Sona Nowe Miasto 19 kwietnia, 14:00
Iskra Krasne 1-2 Korona Szydłowo 19 kwietnia, 11:00
Boruta Kuczbork 1-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 18 kwietnia, 16:00
Błękitni Raciąż 2-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 18 kwietnia, 13:00
KS CK Troszyn 1-2 Mazowsze Jednorożec 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Wkra Żuromin 6-0 KS CK Troszyn 25 kwietnia, 16:00
Mazowsze Jednorożec 4-1 Błękitni Raciąż 25 kwietnia, 11:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 2-0 Boruta Kuczbork 25 kwietnia, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Iskra Krasne 25 kwietnia, 14:00
Korona Szydłowo 11-0 Orlęta Baboszewo 25 kwietnia, 16:00
Sona Nowe Miasto 3-1 MKS II Mława 25 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 5-1 Tęcza Ojrzeń 25 kwietnia, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Gladiator Słoszewo 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Wkra Żuromin 1 maja, 15:00
Gladiator Słoszewo 3-0 Wkra Bieżuń 3 maja, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-1 Sona Nowe Miasto 2 maja, 16:00
MKS II Mława 0-3 Korona Szydłowo 2 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Orlęta Baboszewo 0-4 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3 maja, 15:00
Iskra Krasne 0-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3 maja, 11:00
Boruta Kuczbork 2-1 Mazowsze Jednorożec 2 maja, 16:00
Błękitni Raciąż 0-0 KS CK Troszyn 2 maja, 16:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Wkra Żuromin 7-0 Błękitni Raciąż 9 maja, 16:00
KS CK Troszyn 0-0 Boruta Kuczbork 10 maja, 17:00
Mazowsze Jednorożec 2-3 Iskra Krasne 10 maja, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 12-0 Orlęta Baboszewo 9 maja, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4-1 MKS II Mława 9 maja, 16:00
Korona Szydłowo 3-1 Tęcza Ojrzeń 9 maja, 16:00
Sona Nowe Miasto 0-0 Gladiator Słoszewo 9 maja, 16:00
Wkra Bieżuń 6-1 Makowianka Maków Mazowiecki 9 maja, 16:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Wkra Bieżuń 1-2 Wkra Żuromin 16 maja, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-0 Sona Nowe Miasto 16 maja, 16:00
Gladiator Słoszewo 1-1 Korona Szydłowo 17 maja, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 16 maja, 15:00
MKS II Mława 1-1 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 17 maja, 15:00
Orlęta Baboszewo 1-4 Mazowsze Jednorożec 17 maja, 16:00
Iskra Krasne 4-2 KS CK Troszyn 17 maja, 11:00
Boruta Kuczbork 3-0 Błękitni Raciąż 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Wkra Żuromin 5-0 Boruta Kuczbork 23 maja, 16:00
Błękitni Raciąż 3-0 Iskra Krasne 23 maja, 16:00
KS CK Troszyn 3-0 Orlęta Baboszewo 24 maja, 18:00
Mazowsze Jednorożec 0-3 MKS II Mława 23 maja, 14:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-0 Tęcza Ojrzeń 23 maja, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4-0 Gladiator Słoszewo 23 maja, 14:00
Korona Szydłowo 3-0 Makowianka Maków Mazowiecki 23 maja, 16:00
Sona Nowe Miasto 1-2 Wkra Bieżuń 23 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Sona Nowe Miasto 2-6 Wkra Żuromin 30 maja, 16:00
Wkra Bieżuń 4-3 Korona Szydłowo 30 maja, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 maja, 15:00
Gladiator Słoszewo 1-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 31 maja, 17:00
w Ojrzeniu
Tęcza Ojrzeń 3-0 Mazowsze Jednorożec 30 maja, 11:00
MKS II Mława 1-2 KS CK Troszyn 31 maja, 15:00
Orlęta Baboszewo 2-1 Błękitni Raciąż 31 maja, 16:00
Iskra Krasne 0-1 Boruta Kuczbork 30 maja, 11:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Wkra Żuromin 4-0 Iskra Krasne 6 czerwca, 16:00
Boruta Kuczbork 7-2 Orlęta Baboszewo 6 czerwca, 14:00
Błękitni Raciąż 0-3 MKS II Mława 6 czerwca, 16:00
KS CK Troszyn 4-2 Tęcza Ojrzeń 7 czerwca, 18:00
Mazowsze Jednorożec 5-2 Gladiator Słoszewo 6 czerwca, 16:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0-1 Makowianka Maków Mazowiecki 6 czerwca, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-1 Wkra Bieżuń 6 czerwca, 14:00
Korona Szydłowo 4-0 Sona Nowe Miasto 6 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 10 czerwca

Korona Szydłowo 0-1 Wkra Żuromin 10 czerwca, 18:00
Sona Nowe Miasto 2-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 10 czerwca, 18:00
Wkra Bieżuń 2-2 Ostrovia Ostrów Mazowiecka 10 czerwca, 18:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Mazowsze Jednorożec 10 czerwca, 18:00
Gladiator Słoszewo 1-1 KS CK Troszyn 9 czerwca, 18:00
w Ojrzeniu
Tęcza Ojrzeń 1-1 Błękitni Raciąż 10 czerwca, 18:00
MKS II Mława 1-1 Boruta Kuczbork 10 czerwca, 16:00
Orlęta Baboszewo 2-5 Iskra Krasne 10 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 13 czerwca

Wkra Żuromin 10-1 Orlęta Baboszewo 13 czerwca, 17:00
Iskra Krasne 2-2 MKS II Mława 13 czerwca, 17:00
Boruta Kuczbork 2-2 Tęcza Ojrzeń 13 czerwca, 17:00
Błękitni Raciąż 2-1 Gladiator Słoszewo 13 czerwca, 17:00
KS CK Troszyn 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 13 czerwca, 15:00
Mazowsze Jednorożec 3-3 Wkra Bieżuń 13 czerwca, 15:00
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 5-0 Sona Nowe Miasto 13 czerwca, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-1 Korona Szydłowo 13 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2008/2009 (mazowiecka (południe))
IV liga 2008/2009 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2008/2009 (Płock)
Liga okręgowa 2008/2009 (Radom)
Liga okręgowa 2008/2009 (Siedlce)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa II)

Klasa A 2008/2009 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas