[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  UKS Łady 30 70 22 4 4 61-25 12 2 1 29-13 10 2 3 32-12
2.  KS Raszyn 30 63 19 6 5 74-33 8 4 3 36-21 11 2 2 38-12
3.  Drukarz Warszawa 30 62 20 2 8 98-47 11 2 2 51-18 9 0 6 47-29
4.  KS II Piaseczno 30 58 17 7 6 69-38 11 3 1 34-11 6 4 5 35-27
5.  Olimpia Warszawa 30 56 16 8 6 68-32 10 3 2 40-12 6 5 4 28-20
6.  KS Łomianki 30 53 16 5 9 54-32 8 4 3 29-11 8 1 6 25-21
7.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 52 16 4 10 53-32 9 2 4 30-12 7 2 6 23-20
8.  Żyrardowianka Żyrardów 30 51 14 9 7 56-34 9 3 3 27-14 5 6 4 29-20
9.  Milan Milanówek 30 49 14 7 9 41-31 5 7 3 22-18 9 0 6 19-13
10.  Orkan Sochaczew 30 38 10 8 12 53-54 7 3 5 25-20 3 5 7 28-34
11.  Laura Chylice 30 31 8 7 15 50-68 5 2 8 27-34 3 5 7 23-34
12.  Naprzód Brwinów 30 29 8 5 17 47-72 7 1 7 30-37 1 4 10 17-35
13.  Świt Warszawa 30 27 7 6 17 45-78 5 3 7 27-36 2 3 10 18-42
14.  Tur Jaktorów 30 15 5 0 25 31-98 5 0 10 21-50 0 0 15 10-48
15.  Victoria Głosków 30 14 4 2 24 21-87 3 0 12 9-48 1 2 12 12-39
16.  Tarpan Tarczyn 30 10 2 4 24 22-82 1 3 11 14-37 1 1 13 8-45
UKS Łady rozgrywa swoje mecze w Raszynie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 UKS Łady    3-1 0-4 1-0 1-1 3-2 1-1 1-0 1-0 2-0 4-2 1-0 5-2 1-0 3-0 2-0 
 2 KS Raszyn0-1     3-4 3-3 2-2 1-0 2-1 1-1 0-1 2-2 6-1 3-2 1-0 3-1 6-1 3-1 
 3 Drukarz Warszawa0-1 2-3     3-1 3-0 2-0 3-0* 7-3 3-2 6-0 3-3 4-1 3-3 5-0 3-0* 4-1 
 4 KS II Piaseczno4-2 0-0 2-0     1-1 2-1 1-0 1-0 3-0 2-1 2-1 4-4 3-0 3-0 0-1 6-0 
 5 Olimpia Warszawa5-0 0-2 8-2 2-0     1-4 3-0 0-0 1-0 0-0 1-1 2-0 3-1 5-1 3-1 6-0 
 6 KS Łomianki0-2 3-0 3-1 0-0 1-2     0-1 3-3 1-0 0-0 0-0 2-0 8-2 3-0 1-0 4-0* 
 7 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki0-2 0-2 0-2 0-1 3-0 4-1     0-0 1-0 4-2 8-1 0-0 2-0 3-0 2-1 3-0 
 8 Żyrardowianka Żyrardów1-0 0-1 2-1 2-2 1-1 1-2 4-0     1-2 4-2 2-1 2-1 3-0 2-1 0-0 2-0 
 9 Milan Milanówek0-0 0-0 1-2 5-3 1-0 0-1 0-2 2-2     1-1 2-2 1-1 4-1 2-1 3-2 0-0 
 10 Orkan Sochaczew1-1 1-3 3-2 2-0 0-2 0-3 0-2 2-1 0-1     0-0 2-0 1-1 6-3 4-1 3-0 
 11 Laura Chylice0-1 1-5 4-1 1-1 0-5 1-3 1-3 1-2 0-1 1-7     5-2 1-1 5-0 3-0 3-2 
 12 Naprzód Brwinów1-4 0-10 0-3 1-2 3-2 1-1 2-1 1-4 1-3 5-1 0-3     5-0 3-2 3-0 4-1 
 13 Świt Warszawa0-5 0-1 1-7 2-4 0-3 1-2 1-1 1-1 0-1 4-4 3-2 4-1     4-1 3-2 3-1 
 14 Tur Jaktorów0-9 1-2 1-8 1-4 1-4 3-0* 1-4 0-6 1-2 0-4 2-1 3-2 2-0     4-2 1-2 
 15 Victoria Głosków0-3 1-4 0-5 1-10 1-3 0-1 0-5 0-4 0-4 2-1 0-1 1-2 0-5 2-0     1-0 
 16 Tarpan Tarczyn0-1 0-4 1-5 3-4 2-2 1-4 1-2 0-2 0-2 1-3 1-4 1-1 1-2 1-0 1-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Drukarz Warszawa 3-3 Świt Warszawa 15 sierpnia, 10:00
Naprzód Brwinów 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 sierpnia, 17:00
Tarpan Tarczyn 1-4 Laura Chylice 17 sierpnia, 17:00
Tur Jaktorów 0-6 Żyrardowianka Żyrardów 15 sierpnia, 17:00
Milan Milanówek 0-1 KS Łomianki 24 września, 16:30
Victoria Głosków 1-10 KS II Piaseczno 15 sierpnia, 17:00
Orkan Sochaczew 1-3 KS Raszyn 15 sierpnia, 14:00
Olimpia Warszawa 5-0 UKS Łady 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Świt Warszawa 0-5 UKS Łady 23 sierpnia, 11:00
KS Raszyn 2-2 Olimpia Warszawa 23 sierpnia, 14:00
KS II Piaseczno 2-1 Orkan Sochaczew 23 sierpnia, 14:00
KS Łomianki 1-0 Victoria Głosków 23 sierpnia, 13:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-2 Milan Milanówek 23 sierpnia, 17:00
Laura Chylice 5-0 Tur Jaktorów 23 sierpnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Tarpan Tarczyn 24 sierpnia, 15:00
Drukarz Warszawa 4-1 Naprzód Brwinów 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Naprzód Brwinów 5-0 Świt Warszawa 27 sierpnia, 17:00
Tarpan Tarczyn 1-5 Drukarz Warszawa 27 sierpnia, 17:00
Tur Jaktorów 1-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 27 sierpnia, 18:00
Milan Milanówek 2-2 Laura Chylice 27 sierpnia, 17:30
Victoria Głosków 0-4 Żyrardowianka Żyrardów 27 sierpnia, 16:00
Orkan Sochaczew 0-3 KS Łomianki 27 sierpnia, 17:00
Olimpia Warszawa 2-0 KS II Piaseczno 27 sierpnia, 17:00
UKS Łady 3-1 KS Raszyn 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Świt Warszawa 0-1 KS Raszyn 30 sierpnia, 11:00
KS II Piaseczno 4-2 UKS Łady 1 września, 17:00
KS Łomianki 1-2 Olimpia Warszawa 30 sierpnia, 13:30
Żyrardowianka Żyrardów 4-2 Orkan Sochaczew 31 sierpnia, 15:00
Laura Chylice 3-0 Victoria Głosków 30 sierpnia, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Milan Milanówek 30 sierpnia, 14:00
Drukarz Warszawa 5-0 Tur Jaktorów 30 sierpnia, 14:00
Naprzód Brwinów 4-1 Tarpan Tarczyn 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Tarpan Tarczyn 1-2 Świt Warszawa 6 września, 16:30
Tur Jaktorów 3-2 Naprzód Brwinów 7 września, 11:00
Milan Milanówek 1-2 Drukarz Warszawa 6 września, 12:30
Victoria Głosków 0-5 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 6 września, 16:00
Orkan Sochaczew 0-0 Laura Chylice 6 września, 16:00
Olimpia Warszawa 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 6 września, 11:00
UKS Łady 3-2 KS Łomianki 7 września, 16:30
KS Raszyn 3-3 KS II Piaseczno 6 września, 14:00

Kolejka 6 - 10 września

Świt Warszawa 2-4 KS II Piaseczno 10 września, 16:30
KS Łomianki 3-0 KS Raszyn 10 września, 16:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 UKS Łady 10 września, 16:30
Laura Chylice 0-5 Olimpia Warszawa 10 września, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-2 Orkan Sochaczew 10 września, 17:00
Drukarz Warszawa 3-0 Victoria Głosków 10 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Naprzód Brwinów 1-3 Milan Milanówek 1 października, 16:00
Tarpan Tarczyn 1-0 Tur Jaktorów 10 września, 16:30

Kolejka 7 - 13-14 września

Tur Jaktorów 2-0 Świt Warszawa 14 września, 11:00
Milan Milanówek 0-0 Tarpan Tarczyn 13 września, 11:00
Victoria Głosków 1-2 Naprzód Brwinów 13 września, 15:00
Orkan Sochaczew 3-2 Drukarz Warszawa 13 września, 14:00
Olimpia Warszawa 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 13 września, 11:00
UKS Łady 4-2 Laura Chylice 14 września, 16:30
KS Raszyn 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 13 września, 16:00
KS II Piaseczno 2-1 KS Łomianki 14 września, 13:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Świt Warszawa 1-2 KS Łomianki 20 września, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-2 KS II Piaseczno 20 września, 16:00
Laura Chylice 1-5 KS Raszyn 20 września, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 UKS Łady 20 września, 15:00
Drukarz Warszawa 3-0 Olimpia Warszawa 20 września, 13:00
Naprzód Brwinów 5-1 Orkan Sochaczew 20 września, 15:00
Tarpan Tarczyn 1-1 Victoria Głosków 20 września, 16:00
Tur Jaktorów 1-2 Milan Milanówek 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Milan Milanówek 4-1 Świt Warszawa 27 września, 11:00
Victoria Głosków 2-0 Tur Jaktorów 28 września, 11:00
Orkan Sochaczew 3-0 Tarpan Tarczyn 27 września, 16:00
Olimpia Warszawa 2-0 Naprzód Brwinów 27 września, 11:00
UKS Łady 0-4 Drukarz Warszawa 28 września, 16:00
KS Raszyn 2-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 27 września, 16:00
KS II Piaseczno 2-1 Laura Chylice 28 września, 16:00
KS Łomianki 3-3 Żyrardowianka Żyrardów 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Świt Warszawa 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 4 października, 11:00
Laura Chylice 1-3 KS Łomianki 5 października, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 KS II Piaseczno 4 października, 15:00
Drukarz Warszawa 2-3 KS Raszyn 4 października, 16:00
Naprzód Brwinów 1-4 UKS Łady 4 października, 15:00
Tarpan Tarczyn 2-2 Olimpia Warszawa 4 października, 15:30
Tur Jaktorów 0-4 Orkan Sochaczew 4 października, 15:00
Milan Milanówek 3-2 Victoria Głosków 4 października, 12:30

Kolejka 11 - 11-12 października

Victoria Głosków 0-5 Świt Warszawa 12 października, 11:00
Orkan Sochaczew 0-1 Milan Milanówek 12 października, 15:00
Olimpia Warszawa 5-1 Tur Jaktorów 11 października, 11:00
UKS Łady 2-0 Tarpan Tarczyn 12 października, 15:30
KS Raszyn 3-2 Naprzód Brwinów 11 października, 13:00
KS II Piaseczno 2-0 Drukarz Warszawa 12 października, 12:30
KS Łomianki 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 11 października, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Laura Chylice 11 października, 15:30

Kolejka 12 - 18-19 października

Świt Warszawa 3-2 Laura Chylice 18 października, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 18 października, 13:00
Drukarz Warszawa 2-0 KS Łomianki 18 października, 13:15
mecz zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Naprzód Brwinów 1-2 KS II Piaseczno 18 października, 15:00
Tarpan Tarczyn 0-4 KS Raszyn 18 października, 15:00
Tur Jaktorów 0-9 UKS Łady 18 października, 15:00
Milan Milanówek 1-0 Olimpia Warszawa 18 października, 11:00
Victoria Głosków 2-1 Orkan Sochaczew 18 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Orkan Sochaczew 1-1 Świt Warszawa 25 października, 14:00
Olimpia Warszawa 3-1 Victoria Głosków 25 października, 10:00
UKS Łady 1-0 Milan Milanówek 26 października, 14:00
KS Raszyn 3-1 Tur Jaktorów 25 października, 12:00
KS II Piaseczno 6-0 Tarpan Tarczyn 25 października, 14:00
KS Łomianki 2-0 Naprzód Brwinów 25 października, 15:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Drukarz Warszawa 26 października, 14:00
Laura Chylice 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 25 października, 15:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Świt Warszawa 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8 listopada, 11:00
Drukarz Warszawa 3-3 Laura Chylice 8 listopada, 12:00
mecz zaplanowany na 11:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem
Naprzód Brwinów 1-4 Żyrardowianka Żyrardów 8 listopada, 13:30
Tarpan Tarczyn 1-4 KS Łomianki 8 listopada, 13:30
Tur Jaktorów 1-4 KS II Piaseczno 22 listopada, 12:20
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
Milan Milanówek 0-0 KS Raszyn 8 listopada, 11:00
Victoria Głosków 0-3 UKS Łady 8 listopada, 14:00
Orkan Sochaczew 0-2 Olimpia Warszawa 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Olimpia Warszawa 3-1 Świt Warszawa 11 listopada, 11:00
UKS Łady 2-0 Orkan Sochaczew 11 listopada, 10:00
KS Raszyn 6-1 Victoria Głosków 11 listopada, 13:00
KS II Piaseczno 3-0 Milan Milanówek 11 listopada, 13:30
KS Łomianki 3-0 Tur Jaktorów 15 listopada, 12:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Tarpan Tarczyn 11 listopada, 13:00
Laura Chylice 5-2 Naprzód Brwinów 11 listopada, 12:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 Drukarz Warszawa 11 listopada, 12:30

Kolejka 16 - 21-22 marca

Świt Warszawa 1-7 Drukarz Warszawa 21 marca, 15:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-0 Naprzód Brwinów 21 marca, 15:00
Laura Chylice 3-2 Tarpan Tarczyn 21 marca, 14:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Tur Jaktorów 21 marca, 15:00
KS Łomianki 1-0 Milan Milanówek 21 marca, 15:00
KS II Piaseczno 0-1 Victoria Głosków 22 marca, 15:00
KS Raszyn 2-2 Orkan Sochaczew 21 marca, 15:00
UKS Łady 1-1 Olimpia Warszawa 21 marca, 12:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

UKS Łady 5-2 Świt Warszawa 28 marca, 15:00
Olimpia Warszawa 0-2 KS Raszyn 29 marca, 18:00
na stadionie MBOPN
Orkan Sochaczew 2-0 KS II Piaseczno 29 marca, 15:00
Victoria Głosków 0-1 KS Łomianki 28 marca, 15:00
Milan Milanówek 2-2 Żyrardowianka Żyrardów 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany; w drugim terminie (15 kwietnia, 17:15) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tur Jaktorów 2-1 Laura Chylice 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 14:00) odwołany; w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Tarpan Tarczyn 1-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28 marca, 15:00) odwołany; w drugim terminie (15 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Naprzód Brwinów 0-3 Drukarz Warszawa 28 marca, 14:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Świt Warszawa 4-1 Naprzód Brwinów 4 kwietnia, 11:00
Drukarz Warszawa 4-1 Tarpan Tarczyn 4 kwietnia, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Tur Jaktorów 4 kwietnia, 11:30
Laura Chylice 0-1 Milan Milanówek 4 kwietnia, 15:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Victoria Głosków 4 kwietnia, 16:00
KS Łomianki 0-0 Orkan Sochaczew 4 kwietnia, 15:30
KS II Piaseczno 1-1 Olimpia Warszawa 5 kwietnia, 12:00
KS Raszyn 0-1 UKS Łady 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

KS Raszyn 1-0 Świt Warszawa 11 kwietnia, 11:00
UKS Łady 1-0 KS II Piaseczno 10 kwietnia, 15:30
Olimpia Warszawa 1-4 KS Łomianki 10 kwietnia, 15:30
Orkan Sochaczew 2-1 Żyrardowianka Żyrardów 11 kwietnia, 15:00
Victoria Głosków 0-1 Laura Chylice 11 kwietnia, 14:00
Milan Milanówek 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 10 kwietnia, 17:00
Tur Jaktorów 1-8 Drukarz Warszawa 11 kwietnia, 15:00
Tarpan Tarczyn 1-1 Naprzód Brwinów 11 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Świt Warszawa 3-1 Tarpan Tarczyn 18 kwietnia, 11:00
Naprzód Brwinów 3-2 Tur Jaktorów 18 kwietnia, 15:00
Drukarz Warszawa 3-2 Milan Milanówek 18 kwietnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Victoria Głosków 19 kwietnia, 13:30
Laura Chylice 1-7 Orkan Sochaczew 19 kwietnia, 13:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 Olimpia Warszawa 18 kwietnia, 16:00
KS Łomianki 0-2 UKS Łady 18 kwietnia, 15:30
KS II Piaseczno 0-0 KS Raszyn 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

KS II Piaseczno 3-0 Świt Warszawa 25 kwietnia, 16:30
KS Raszyn 1-0 KS Łomianki 25 kwietnia, 15:00
UKS Łady 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 26 kwietnia, 16:00
Olimpia Warszawa 1-1 Laura Chylice 25 kwietnia, 11:00
Orkan Sochaczew 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 25 kwietnia, 14:00
Victoria Głosków 0-5 Drukarz Warszawa 25 kwietnia, 16:00
Milan Milanówek 1-1 Naprzód Brwinów 25 kwietnia, 17:00
Tur Jaktorów 1-2 Tarpan Tarczyn 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 1-3 maja

Świt Warszawa 4-1 Tur Jaktorów 1 maja, 11:00
Tarpan Tarczyn 0-2 Milan Milanówek 2 maja, 16:30
Naprzód Brwinów 3-0 Victoria Głosków 1 maja, 15:00
Drukarz Warszawa 6-0 Orkan Sochaczew 1 maja, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 Olimpia Warszawa 1 maja, 12:00
Laura Chylice 0-1 UKS Łady 1 maja, 10:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 KS Raszyn 1 maja, 15:00
KS Łomianki 0-0 KS II Piaseczno 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 6 maja

KS Łomianki 8-2 Świt Warszawa 6 maja, 17:00
KS II Piaseczno 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 6 maja, 17:00
KS Raszyn 6-1 Laura Chylice 6 maja, 17:00
UKS Łady 1-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 5 maja, 17:00
Olimpia Warszawa 8-2 Drukarz Warszawa 6 maja, 17:00
Orkan Sochaczew 2-0 Naprzód Brwinów 7 maja, 17:00
Victoria Głosków 1-0 Tarpan Tarczyn 6 maja, 17:30
Milan Milanówek 2-1 Tur Jaktorów 6 maja, 17:45

Kolejka 24 - 9-10 maja

Świt Warszawa 0-1 Milan Milanówek 9 maja, 11:00
Tur Jaktorów 4-2 Victoria Głosków 9 maja, 15:00
Tarpan Tarczyn 1-3 Orkan Sochaczew 9 maja, 16:30
Naprzód Brwinów 3-2 Olimpia Warszawa 10 maja, 16:00
Drukarz Warszawa 0-1 UKS Łady 9 maja, 14:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 KS Raszyn 9 maja, 14:00
Laura Chylice 1-1 KS II Piaseczno 9 maja, 14:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-2 KS Łomianki 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Żyrardowianka Żyrardów 3-0 Świt Warszawa 17 maja, 16:00
KS Łomianki 0-0 Laura Chylice 16 maja, 16:00
KS II Piaseczno 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 maja, 11:00
KS Raszyn 3-4 Drukarz Warszawa 16 maja, 15:00
UKS Łady 1-0 Naprzód Brwinów 16 maja, 17:30
Olimpia Warszawa 6-0 Tarpan Tarczyn 16 maja, 11:00
Orkan Sochaczew 6-3 Tur Jaktorów 16 maja, 17:00
Victoria Głosków 0-4 Milan Milanówek 16 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Świt Warszawa 3-2 Victoria Głosków 23 maja, 11:00
Milan Milanówek 1-1 Orkan Sochaczew 13 maja, 18:00
Tur Jaktorów 1-4 Olimpia Warszawa 24 maja, 11:00
Tarpan Tarczyn 0-1 UKS Łady 23 maja, 17:00
Naprzód Brwinów 0-10 KS Raszyn 23 maja, 16:00
Drukarz Warszawa 3-1 KS II Piaseczno 23 maja, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-1 KS Łomianki 23 maja, 16:00
Laura Chylice 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 27 maja

Laura Chylice 1-1 Świt Warszawa 27 maja, 18:00
Żyrardowianka Żyrardów 4-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 27 maja, 18:00
KS Łomianki 3-1 Drukarz Warszawa 27 maja, 17:00
KS II Piaseczno 4-4 Naprzód Brwinów 27 maja, 18:00
KS Raszyn 3-1 Tarpan Tarczyn 27 maja, 18:00
UKS Łady 1-0 Tur Jaktorów 3 czerwca, 17:30
Olimpia Warszawa 1-0 Milan Milanówek 27 maja, 18:00
Orkan Sochaczew 4-1 Victoria Głosków 27 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

Świt Warszawa 4-4 Orkan Sochaczew 30 maja, 11:00
Victoria Głosków 1-3 Olimpia Warszawa 30 maja, 16:00
Milan Milanówek 0-0 UKS Łady 30 maja, 11:00
Tur Jaktorów 1-2 KS Raszyn 30 maja, 15:00
Tarpan Tarczyn 3-4 KS II Piaseczno 30 maja, 17:00
Naprzód Brwinów 1-1 KS Łomianki 30 maja, 12:00
Drukarz Warszawa 7-3 Żyrardowianka Żyrardów 30 maja, 18:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 8-1 Laura Chylice 30 maja, 13:00

Kolejka 29 - 6-7 czerwca

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 Świt Warszawa 6 czerwca, 15:00
Laura Chylice 4-1 Drukarz Warszawa 6 czerwca, 15:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Naprzód Brwinów 6 czerwca, 15:00
KS Łomianki 4-0 Tarpan Tarczyn 6 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 4-1
KS II Piaseczno 3-0 Tur Jaktorów 6 czerwca, 15:00
KS Raszyn 0-1 Milan Milanówek 6 czerwca, 15:00
UKS Łady 3-0 Victoria Głosków 6 czerwca, 12:00
Olimpia Warszawa 0-0 Orkan Sochaczew 6 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 13-14 czerwca

Świt Warszawa 0-3 Olimpia Warszawa 10 czerwca, 18:00
Orkan Sochaczew 1-1 UKS Łady 13 czerwca, 15:00
Victoria Głosków 1-4 KS Raszyn 13 czerwca, 15:00
Milan Milanówek 5-3 KS II Piaseczno 13 czerwca, 15:00
Tur Jaktorów 3-0 KS Łomianki 13 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 3-4
Tarpan Tarczyn 0-2 Żyrardowianka Żyrardów 13 czerwca, 15:00
Naprzód Brwinów 0-3 Laura Chylice 13 czerwca, 15:00
Drukarz Warszawa 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 10 czerwca, 18:30
(wo)
na boisku 3-2

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

IV liga 2008/2009 (mazowiecka (południe))
IV liga 2008/2009 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2008/2009 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2008/2009 (Płock)
Liga okręgowa 2008/2009 (Radom)
Liga okręgowa 2008/2009 (Siedlce)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa I)

Klasa A 2008/2009 (Warszawa I)
Klasa A 2008/2009 (Warszawa II)
Klasa A 2008/2009 (Warszawa III)
Klasa A 2008/2009 (Warszawa IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas