[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Józefovia Józefów 26 65 20 5 1 110-30 10 3 0 62-17 10 2 1 48-13 2 2 0 2 0 1-1
2.  Mazur II Karczew 26 65 20 5 1 107-32 11 2 0 62-13 9 3 1 45-19 2 2 0 2 0 1-1
3.  Advit Wiązowna 26 49 15 4 7 88-41 9 2 2 53-16 6 2 5 35-25
4.  Bór Regut 26 47 14 5 7 45-45 7 2 4 27-24 7 3 3 18-21
5.  Burza Pilawa 26 42 12 6 8 54-42 7 4 2 29-18 5 2 6 25-24
6.  PKS Radość (Warszawa) 26 39 12 3 11 74-53 8 1 4 43-20 4 2 7 31-33
7.  Orzeł Parysów 26 38 12 2 12 63-61 7 1 5 37-28 5 1 7 26-33
8.  Watra Mrozy 26 37 12 1 13 46-53 7 1 5 26-15 5 0 8 20-38
9.  UKS Siekierki (Warszawa) 26 36 11 3 12 47-48 6 2 5 28-24 5 1 7 19-24
10.  Sokół Kołbiel 26 33 10 3 13 50-69 5 2 6 25-28 5 1 7 25-41
11.  Rokola Otwock Wielki 26 26 8 2 16 54-100 3 1 9 28-49 5 1 7 26-51
12.  Fenix Siennica 26 18 4 6 16 55-91 2 2 9 26-47 2 4 7 29-44
13.  Wisła Dziecinów 26 14 4 2 20 31-81 3 1 9 21-38 1 1 11 10-43
14.  PUG Bielany (Warszawa) 26 13 4 1 21 41-119 3 0 10 20-41 1 1 11 21-78
Fenix Siennica rozgrywa swoje mecze w Cegłowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Józefovia Józefów    0-0 3-3 2-0 5-1 5-3 7-1 9-1 4-1 4-1 5-1 2-2 5-1 11-2 
 2 Mazur II Karczew1-1     1-0 6-0 1-0 5-1 8-3 5-0 3-2 2-2 10-0 6-3 6-1 8-0 
 3 Advit Wiązowna2-2 1-2     0-0 6-2 4-2 2-1 2-0 3-0 8-1 9-1 1-3 3-0 12-2 
 4 Bór Regut0-1 0-2 2-1     1-0 2-1 2-6 4-2 1-0 1-2 4-0 3-3 2-2 5-4 
 5 Burza Pilawa1-6 1-2 1-1 1-1     3-1 4-0 1-0 2-1 2-1 5-0 4-4 3-0 1-1 
 6 PKS Radość (Warszawa)0-1 3-2 3-4 6-0 3-1     1-1 3-1 2-3 10-2 3-4 2-1 1-0 6-0 
 7 Orzeł Parysów1-2 2-5 5-1 1-2 2-2 3-7     1-2 4-2 4-0 4-2 2-1 3-0 5-2 
 8 Watra Mrozy0-3 2-2 0-2 0-1 1-0 3-0* 1-0     0-1 3-0 1-2 7-2 3-1 5-1 
 9 UKS Siekierki (Warszawa)5-0 2-2 1-3 1-1 0-2 1-5 2-1 5-0     1-4 3-2 5-0 0-3* 2-1 
 10 Sokół Kołbiel1-8 1-5 2-1 1-2 1-1 1-1 1-0 0-2 0-3     0-3 3-1 6-0 8-1 
 11 Rokola Otwock Wielki1-5 1-10 1-5 2-3 0-4 0-4 0-1 4-6 1-1 2-5     5-2 6-1 5-2 
 12 Fenix Siennica1-11 3-4 2-6 1-2 1-4 1-1 2-5 0-2 1-2 1-5 3-3     2-1 8-1 
 13 Wisła Dziecinów0-5 2-4 4-3 0-3 1-4 1-4 2-5 3-0 3-0 0-2 1-2 2-2     2-4 
 14 PUG Bielany (Warszawa)0-3 1-5 0-5 0-3* 2-4 4-1 1-2 1-4 0-3* 3-0* 3-6 2-5 3-0*     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Mazur II Karczew 6-0 Bór Regut
PKS Radość (Warszawa) 1-1 Orzeł Parysów
Burza Pilawa 2-1 Sokół Kołbiel
Józefovia Józefów 5-1 Wisła Dziecinów
Watra Mrozy 0-2 Advit Wiązowna
Fenix Siennica 1-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Rokola Otwock Wielki 5-2 PUG Bielany (Warszawa)

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Bór Regut 5-4 PUG Bielany (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 3-2 Rokola Otwock Wielki 2 listopada
w Oborach
Advit Wiązowna 1-3 Fenix Siennica
Wisła Dziecinów 3-0 Watra Mrozy
Sokół Kołbiel 1-8 Józefovia Józefów
Orzeł Parysów 2-2 Burza Pilawa
Mazur II Karczew 5-1 PKS Radość (Warszawa)

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

PKS Radość (Warszawa) 6-0 Bór Regut
Burza Pilawa 1-2 Mazur II Karczew
Józefovia Józefów 7-1 Orzeł Parysów
Watra Mrozy 3-0 Sokół Kołbiel
Fenix Siennica 2-1 Wisła Dziecinów
Rokola Otwock Wielki 1-5 Advit Wiązowna
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 UKS Siekierki (Warszawa)
(wo)

Kolejka 4 - 6-7 września

Bór Regut 1-0 UKS Siekierki (Warszawa)
Advit Wiązowna 12-2 PUG Bielany (Warszawa)
Wisła Dziecinów 1-2 Rokola Otwock Wielki
Sokół Kołbiel 3-1 Fenix Siennica
Orzeł Parysów 1-2 Watra Mrozy
Mazur II Karczew 1-1 Józefovia Józefów
PKS Radość (Warszawa) 3-1 Burza Pilawa

Kolejka 5 - 10 września

Burza Pilawa 1-1 Bór Regut
Józefovia Józefów 5-3 PKS Radość (Warszawa)
Watra Mrozy 2-2 Mazur II Karczew
Fenix Siennica 2-5 Orzeł Parysów 11 września
Rokola Otwock Wielki 2-5 Sokół Kołbiel
w Warszawie; boisko KS Falenica
PUG Bielany (Warszawa) 3-0 Wisła Dziecinów 11 września
(wo)
goście nie dojechali
UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 Advit Wiązowna 11 września

Kolejka 6 - 13-14 września

Bór Regut 2-1 Advit Wiązowna
Wisła Dziecinów 3-0 UKS Siekierki (Warszawa)
Sokół Kołbiel 8-1 PUG Bielany (Warszawa)
Orzeł Parysów 4-2 Rokola Otwock Wielki
Mazur II Karczew 6-3 Fenix Siennica
PKS Radość (Warszawa) 3-1 Watra Mrozy
Burza Pilawa 1-6 Józefovia Józefów

Kolejka 7 - 20-21 września

Józefovia Józefów 2-0 Bór Regut
Watra Mrozy 1-0 Burza Pilawa
Fenix Siennica 1-1 PKS Radość (Warszawa)
Rokola Otwock Wielki 1-10 Mazur II Karczew
w Warszawie; boisko KS Falenica
PUG Bielany (Warszawa) 1-2 Orzeł Parysów
UKS Siekierki (Warszawa) 1-4 Sokół Kołbiel
Advit Wiązowna 3-0 Wisła Dziecinów

Kolejka 8 - 27-28 września

Bór Regut 2-2 Wisła Dziecinów
Sokół Kołbiel 2-1 Advit Wiązowna
Orzeł Parysów 4-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Mazur II Karczew 8-0 PUG Bielany (Warszawa)
w Warszawie; stadion OSiR Targówek
PKS Radość (Warszawa) 3-4 Rokola Otwock Wielki
Burza Pilawa 4-4 Fenix Siennica
Józefovia Józefów 9-1 Watra Mrozy

Kolejka 9 - 4-5 października

Watra Mrozy 0-1 Bór Regut
Fenix Siennica 1-11 Józefovia Józefów
Rokola Otwock Wielki 0-4 Burza Pilawa
PUG Bielany (Warszawa) 4-1 PKS Radość (Warszawa)
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 Mazur II Karczew
Advit Wiązowna 2-1 Orzeł Parysów
Wisła Dziecinów 0-2 Sokół Kołbiel

Kolejka 10 - 11-12 października

Bór Regut 1-2 Sokół Kołbiel
Orzeł Parysów 3-0 Wisła Dziecinów
Mazur II Karczew 1-0 Advit Wiązowna
PKS Radość (Warszawa) 2-3 UKS Siekierki (Warszawa)
Burza Pilawa 1-1 PUG Bielany (Warszawa)
Józefovia Józefów 5-1 Rokola Otwock Wielki
Watra Mrozy 7-2 Fenix Siennica

Kolejka 11 - 18-19 października

Fenix Siennica 1-2 Bór Regut
Rokola Otwock Wielki 4-6 Watra Mrozy
w Warszawie; stadion KS Falenica
PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Józefovia Józefów
UKS Siekierki (Warszawa) 0-2 Burza Pilawa
Advit Wiązowna 4-2 PKS Radość (Warszawa)
Wisła Dziecinów 2-4 Mazur II Karczew
Sokół Kołbiel 1-0 Orzeł Parysów

Kolejka 12 - 25-26 października

Bór Regut 2-6 Orzeł Parysów
Mazur II Karczew 2-2 Sokół Kołbiel
PKS Radość (Warszawa) 1-0 Wisła Dziecinów
Burza Pilawa 1-1 Advit Wiązowna
Józefovia Józefów 4-1 UKS Siekierki (Warszawa)
Watra Mrozy 5-1 PUG Bielany (Warszawa)
Fenix Siennica 3-3 Rokola Otwock Wielki

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Rokola Otwock Wielki 2-3 Bór Regut
w Warszawie; stadion KS Falenica
PUG Bielany (Warszawa) 2-5 Fenix Siennica
UKS Siekierki (Warszawa) 5-0 Watra Mrozy
Advit Wiązowna 2-2 Józefovia Józefów
Wisła Dziecinów 1-4 Burza Pilawa
Sokół Kołbiel 1-1 PKS Radość (Warszawa)
Orzeł Parysów 2-5 Mazur II Karczew

Kolejka 14 - 21-22 marca

Bór Regut 0-2 Mazur II Karczew
Orzeł Parysów 3-7 PKS Radość (Warszawa)
Sokół Kołbiel 1-1 Burza Pilawa
Wisła Dziecinów 0-5 Józefovia Józefów
Advit Wiązowna 2-0 Watra Mrozy
UKS Siekierki (Warszawa) 5-0 Fenix Siennica
PUG Bielany (Warszawa) 3-6 Rokola Otwock Wielki

Kolejka 15 - 28-29 marca

PUG Bielany (Warszawa) 0-3 Bór Regut
(wo)
na boisku 2-0 / w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Rokola Otwock Wielki 1-1 UKS Siekierki (Warszawa)
Fenix Siennica 2-6 Advit Wiązowna
Watra Mrozy 3-1 Wisła Dziecinów
Józefovia Józefów 4-1 Sokół Kołbiel
Burza Pilawa 4-0 Orzeł Parysów
PKS Radość (Warszawa) 3-2 Mazur II Karczew

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Bór Regut 2-1 PKS Radość (Warszawa)
Mazur II Karczew 1-0 Burza Pilawa
Orzeł Parysów 1-2 Józefovia Józefów
Sokół Kołbiel 0-2 Watra Mrozy
Wisła Dziecinów 2-2 Fenix Siennica
Advit Wiązowna 9-1 Rokola Otwock Wielki
UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 PUG Bielany (Warszawa)
na stadionie Hutnika

Kolejka 17 - 11 kwietnia

UKS Siekierki (Warszawa) 1-1 Bór Regut
w Regucie; UKS gospodarzem
PUG Bielany (Warszawa) 0-5 Advit Wiązowna
w Wiązownie; PUG gospodarzem
Rokola Otwock Wielki 6-1 Wisła Dziecinów
w Warszawie; na stadionie KS Falenica
Fenix Siennica 1-5 Sokół Kołbiel
Watra Mrozy 1-0 Orzeł Parysów 10 kwietnia
Józefovia Józefów 0-0 Mazur II Karczew 10 kwietnia
Burza Pilawa 3-1 PKS Radość (Warszawa)

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Bór Regut 1-0 Burza Pilawa
PKS Radość (Warszawa) 0-1 Józefovia Józefów
Mazur II Karczew 5-0 Watra Mrozy
Orzeł Parysów 2-1 Fenix Siennica
Sokół Kołbiel 0-3 Rokola Otwock Wielki
Wisła Dziecinów 2-4 PUG Bielany (Warszawa)
Advit Wiązowna 3-0 UKS Siekierki (Warszawa)

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Advit Wiązowna 0-0 Bór Regut
UKS Siekierki (Warszawa) 0-3 Wisła Dziecinów
(wo)
w Dziecinowie; UKS gospodarzem; na boisku 4:0, W zespole UKS Siekierki grał nieuprawniony zawodnik
PUG Bielany (Warszawa) 3-0 Sokół Kołbiel
(wo)
na stadionie Hutnika; goście nie dojechali
Rokola Otwock Wielki 0-1 Orzeł Parysów
w Warszawie; stadion KS Falenica
Fenix Siennica 3-4 Mazur II Karczew
Watra Mrozy 3-0 PKS Radość (Warszawa)
(wo)
na boisku 0:3, W zespole PKS grał nieuprawniony zawodnik
Józefovia Józefów 5-1 Burza Pilawa

Kolejka 20 - 2-3 maja

Bór Regut 0-1 Józefovia Józefów 1 maja
Burza Pilawa 1-0 Watra Mrozy 1 maja
PKS Radość (Warszawa) 2-1 Fenix Siennica 1 maja
Mazur II Karczew 10-0 Rokola Otwock Wielki 1 maja
Orzeł Parysów 5-2 PUG Bielany (Warszawa)
Sokół Kołbiel 0-3 UKS Siekierki (Warszawa)
Wisła Dziecinów 4-3 Advit Wiązowna

Kolejka 21 - 9-10 maja

Wisła Dziecinów 0-3 Bór Regut
Advit Wiązowna 8-1 Sokół Kołbiel
UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 Orzeł Parysów
mecz w Parysowie; UKS Siekierki gospodarzem
PUG Bielany (Warszawa) 1-5 Mazur II Karczew
Rokola Otwock Wielki 0-4 PKS Radość (Warszawa)
Fenix Siennica 1-4 Burza Pilawa
Watra Mrozy 0-3 Józefovia Józefów

Kolejka 22 - 16-17 maja

Bór Regut 4-2 Watra Mrozy
Józefovia Józefów 2-2 Fenix Siennica
Burza Pilawa 5-0 Rokola Otwock Wielki
PKS Radość (Warszawa) 6-0 PUG Bielany (Warszawa)
Mazur II Karczew 3-2 UKS Siekierki (Warszawa)
Orzeł Parysów 5-1 Advit Wiązowna
Sokół Kołbiel 6-0 Wisła Dziecinów

Kolejka 23 - 23-24 maja

Sokół Kołbiel 1-2 Bór Regut
Wisła Dziecinów 2-5 Orzeł Parysów
Advit Wiązowna 1-2 Mazur II Karczew
UKS Siekierki (Warszawa) 1-5 PKS Radość (Warszawa)
na stadionie PKS Radość; UKS Siekierki gospodarzem
PUG Bielany (Warszawa) 2-4 Burza Pilawa
na stadionie Hutnika
Rokola Otwock Wielki 1-5 Józefovia Józefów
w Józefowie; Rokola gospodarzem
Fenix Siennica 0-2 Watra Mrozy
w Siennicy

Kolejka 24 - 30-31 maja

Bór Regut 3-3 Fenix Siennica
Watra Mrozy 1-2 Rokola Otwock Wielki
Józefovia Józefów 11-2 PUG Bielany (Warszawa)
Burza Pilawa 2-1 UKS Siekierki (Warszawa)
PKS Radość (Warszawa) 3-4 Advit Wiązowna
Mazur II Karczew 6-1 Wisła Dziecinów
Orzeł Parysów 4-0 Sokół Kołbiel

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Orzeł Parysów 1-2 Bór Regut
Sokół Kołbiel 1-5 Mazur II Karczew
Wisła Dziecinów 1-4 PKS Radość (Warszawa)
Advit Wiązowna 6-2 Burza Pilawa
UKS Siekierki (Warszawa) 5-0 Józefovia Józefów
w Józefowie; UKS Siekierki gospodarzem
PUG Bielany (Warszawa) 1-4 Watra Mrozy
na stadionie Hutnika
Rokola Otwock Wielki 5-2 Fenix Siennica

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Bór Regut 4-0 Rokola Otwock Wielki
Fenix Siennica 8-1 PUG Bielany (Warszawa)
Watra Mrozy 0-1 UKS Siekierki (Warszawa) 12 czerwca
Józefovia Józefów 3-3 Advit Wiązowna
Burza Pilawa 3-0 Wisła Dziecinów
PKS Radość (Warszawa) 10-2 Sokół Kołbiel
Mazur II Karczew 8-3 Orzeł Parysów

Baraże o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa II)

Klasa A 2008/2009 (Warszawa I)
Klasa A 2008/2009 (Warszawa II)
Klasa A 2008/2009 (Warszawa IV)

Klasa B 2008/2009 (Warszawa I)
Klasa B 2008/2009 (Warszawa II)
Klasa B 2008/2009 (Warszawa III)
Klasa B 2008/2009 (Warszawa IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas