[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2008/2009, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Znicz II Pruszków 26 73 24 1 1 100-21 11 1 1 49-14 13 0 0 51-7
2.  CWKS Legia Warszawa 26 62 19 5 2 74-18 10 2 1 37-6 9 3 1 37-12
3.  Sparta II Jazgarzew 26 56 18 2 6 79-31 8 1 4 42-17 10 1 2 37-14
4.  GLKS II Nadarzyn 26 51 16 3 7 76-37 9 0 4 36-19 7 3 3 40-18
5.  Jedność Żabieniec 26 47 15 2 9 55-44 8 1 4 29-16 7 1 5 26-28
6.  Perła Złotokłos 26 37 11 4 11 50-54 4 3 6 19-24 7 1 5 31-30
7.  Piast II Piastów 26 31 9 4 13 47-60 4 2 7 22-28 5 2 6 25-32 2 3 1 0 1 5-4
8.  Skra Konstancin II Obory 26 31 9 4 13 40-60 5 3 5 22-33 4 1 8 18-27 2 3 1 0 1 4-5
9.  KS II Raszyn 26 30 9 3 14 43-58 5 1 7 23-32 4 2 7 20-26
10.  Orzeł Baniocha 26 29 7 8 11 33-60 3 5 5 16-33 4 3 6 17-27
11.  Okęcie II Warszawa 26 28 8 4 14 59-84 4 3 6 31-39 4 1 8 28-45
12.  Amigos Warszawa 26 25 6 7 13 37-58 4 3 6 23-25 2 4 7 14-33
13.  Ligowiec Warszawa 26 12 4 0 22 19-78 2 0 11 12-39 2 0 11 7-39
 Korona II Góra Kalwaria 26 9 2 3 21 22-71 2 0 11 12-36 0 3 10 10-35
Amigos Warszawa rozgrywają swoje mecze w Sulejówku.
Korona II Góra Kalwaria wycofała się po rundzie jesiennej.
Ligowiec Warszawa został wycofany po 22. kolejce za trzykrotne nieprzystąpienie do zawodów.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Znicz II Pruszków    0-0 0-1 1-0 6-4 1-0 4-3 4-1 2-0 7-2 7-2 5-0 9-1 3-0* 
 2 CWKS Legia Warszawa0-3     3-1 2-0 5-1 3-0 6-0 1-0 2-0 3-0* 7-0 0-0 4-0 1-1 
 3 Sparta II Jazgarzew3-5 0-1     1-3 5-0 2-4 3-0 3-1 5-0 4-1 5-0* 4-0 5-0 2-2 
 4 GLKS II Nadarzyn1-2 3-5 2-1     2-4 1-2 4-1 4-1 4-3 3-0 3-0 3-0 3-0* 3-0* 
 5 Jedność Żabieniec1-3 0-2 0-1 3-0     4-1 3-0* 3-1 1-2 2-0 2-2 4-2 3-2 3-0* 
 6 Perła Złotokłos0-5 0-1 2-3 1-5 1-3     2-4 2-1 1-1 1-1 3-0* 0-0 3-0* 3-0* 
 7 Piast II Piastów1-3 2-4 0-5 2-2 0-1 5-1     3-1 0-3 1-2 2-4 0-0 2-0 4-2 
 8 Skra Konstancin II Obory0-7 1-6 1-4 0-4 3-0 1-1 3-2     3-2 1-1 6-3 2-2 0-1 1-0 
 9 KS II Raszyn0-3 2-2 0-6 0-6 1-2 5-0 1-2 0-2     2-0 3-9 5-0 1-0 3-0* 
 10 Orzeł Baniocha0-5 0-7 1-3 1-7 1-1 0-3* 3-3 0-0 2-2     4-1 2-0 2-1 0-0 
 11 Okęcie II Warszawa0-3* 2-1 2-4 3-3 3-1 1-3 2-2 6-1 0-3 3-3     2-8 1-2 6-5 
 12 Amigos Warszawa1-2 2-2 3-3 2-2 0-4 1-4 1-2 1-3 2-1 0-1 3-1     4-0 3-0* 
 13 Ligowiec Warszawa0-3 0-3* 0-2 2-7 0-1 3-8 0-3* 0-3* 3-1 0-3* 0-3* 1-2     3-0* 
 14 Korona II Góra Kalwaria0-7 0-3* 0-3* 0-1 1-4 3-4 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 5-0 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Okęcie II Warszawa 3-1 Jedność Żabieniec
Ligowiec Warszawa 0-3 Znicz II Pruszków 17 września
Sparta II Jazgarzew 3-1 Skra Konstancin II Obory
Korona II Góra Kalwaria 3-4 Perła Złotokłos
KS II Raszyn 2-2 CWKS Legia Warszawa
Orzeł Baniocha 1-7 GLKS II Nadarzyn
Amigos Warszawa 1-2 Piast II Piastów

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Jedność Żabieniec 3-0 Piast II Piastów
(wo)
GLKS II Nadarzyn 3-0 Amigos Warszawa
CWKS Legia Warszawa 3-0 Orzeł Baniocha
(wo)
goście nie dojechali
Perła Złotokłos 1-1 KS II Raszyn
Skra Konstancin II Obory 1-0 Korona II Góra Kalwaria
Znicz II Pruszków 0-1 Sparta II Jazgarzew
Okęcie II Warszawa 1-2 Ligowiec Warszawa 28 sierpnia

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Ligowiec Warszawa 0-1 Jedność Żabieniec
Sparta II Jazgarzew 5-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
mecz przerwano w pierwszej połowie z powodu zdekompletowania drużyny gości
Korona II Góra Kalwaria 0-7 Znicz II Pruszków
KS II Raszyn 0-2 Skra Konstancin II Obory
Orzeł Baniocha 0-3 Perła Złotokłos
(wo)
odwołany, gospodarze nie zapewnili opieki medycznej
Amigos Warszawa 2-2 CWKS Legia Warszawa
Piast II Piastów 2-2 GLKS II Nadarzyn

Kolejka 4 - 6-7 września

Jedność Żabieniec 3-0 GLKS II Nadarzyn
CWKS Legia Warszawa 6-0 Piast II Piastów
Perła Złotokłos 0-0 Amigos Warszawa
Skra Konstancin II Obory 1-1 Orzeł Baniocha
Znicz II Pruszków 2-0 KS II Raszyn
Okęcie II Warszawa 6-5 Korona II Góra Kalwaria
Ligowiec Warszawa 0-2 Sparta II Jazgarzew

Kolejka 5 - 10 września

Sparta II Jazgarzew 5-0 Jedność Żabieniec
Korona II Góra Kalwaria 2-0 Ligowiec Warszawa
KS II Raszyn 3-9 Okęcie II Warszawa 11 września
Orzeł Baniocha 0-5 Znicz II Pruszków
Amigos Warszawa 1-3 Skra Konstancin II Obory 11 września
Piast II Piastów 5-1 Perła Złotokłos
GLKS II Nadarzyn 3-5 CWKS Legia Warszawa

Kolejka 6 - 13-14 września

Jedność Żabieniec 0-2 CWKS Legia Warszawa
Perła Złotokłos 1-5 GLKS II Nadarzyn
Skra Konstancin II Obory 3-2 Piast II Piastów
Znicz II Pruszków 5-0 Amigos Warszawa
Okęcie II Warszawa 3-3 Orzeł Baniocha
Ligowiec Warszawa 3-1 KS II Raszyn
w Oborach
Sparta II Jazgarzew 2-2 Korona II Góra Kalwaria

Kolejka 7 - 20-21 września

Korona II Góra Kalwaria 1-4 Jedność Żabieniec
KS II Raszyn 0-6 Sparta II Jazgarzew
Orzeł Baniocha 2-1 Ligowiec Warszawa
Amigos Warszawa 3-1 Okęcie II Warszawa
Piast II Piastów 1-3 Znicz II Pruszków
GLKS II Nadarzyn 4-1 Skra Konstancin II Obory
CWKS Legia Warszawa 3-0 Perła Złotokłos

Kolejka 8 - 27-28 września

Jedność Żabieniec 4-1 Perła Złotokłos
Skra Konstancin II Obory 1-6 CWKS Legia Warszawa
Znicz II Pruszków 1-0 GLKS II Nadarzyn
Okęcie II Warszawa 2-2 Piast II Piastów
Ligowiec Warszawa 1-2 Amigos Warszawa
na stadionie OSiR Targówek
Sparta II Jazgarzew 4-1 Orzeł Baniocha
Korona II Góra Kalwaria 1-2 KS II Raszyn

Kolejka 9 - 4-5 października

KS II Raszyn 1-2 Jedność Żabieniec
Orzeł Baniocha 0-0 Korona II Góra Kalwaria
Amigos Warszawa 3-3 Sparta II Jazgarzew
Piast II Piastów 2-0 Ligowiec Warszawa
GLKS II Nadarzyn 3-0 Okęcie II Warszawa
CWKS Legia Warszawa 0-3 Znicz II Pruszków
Perła Złotokłos 2-1 Skra Konstancin II Obory

Kolejka 10 - 11-12 października

Jedność Żabieniec 3-1 Skra Konstancin II Obory
Znicz II Pruszków 1-0 Perła Złotokłos
Okęcie II Warszawa 2-1 CWKS Legia Warszawa
Ligowiec Warszawa 2-7 GLKS II Nadarzyn
w Nadarzynie; Ligowiec gospodarzem
Sparta II Jazgarzew 3-0 Piast II Piastów
Korona II Góra Kalwaria 5-0 Amigos Warszawa
KS II Raszyn 2-0 Orzeł Baniocha

Kolejka 11 - 18-19 października

Orzeł Baniocha 1-1 Jedność Żabieniec
Amigos Warszawa 2-1 KS II Raszyn
Piast II Piastów 4-2 Korona II Góra Kalwaria
GLKS II Nadarzyn 2-1 Sparta II Jazgarzew
CWKS Legia Warszawa 4-0 Ligowiec Warszawa
Perła Złotokłos 3-0 Okęcie II Warszawa
(wo)
goście nie przyjechali
Skra Konstancin II Obory 0-7 Znicz II Pruszków

Kolejka 12 - 25-26 października

Jedność Żabieniec 1-3 Znicz II Pruszków
Okęcie II Warszawa 6-1 Skra Konstancin II Obory
Ligowiec Warszawa 3-8 Perła Złotokłos
na stadionie Gwardii
Sparta II Jazgarzew 0-1 CWKS Legia Warszawa
Korona II Góra Kalwaria 0-1 GLKS II Nadarzyn
KS II Raszyn 1-2 Piast II Piastów
Orzeł Baniocha 2-0 Amigos Warszawa

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Amigos Warszawa 0-4 Jedność Żabieniec
Piast II Piastów 1-2 Orzeł Baniocha
GLKS II Nadarzyn 4-3 KS II Raszyn
CWKS Legia Warszawa 1-1 Korona II Góra Kalwaria
Perła Złotokłos 2-3 Sparta II Jazgarzew
Skra Konstancin II Obory 0-1 Ligowiec Warszawa
Znicz II Pruszków 7-2 Okęcie II Warszawa

Kolejka 14 - 21-22 marca

Jedność Żabieniec 2-2 Okęcie II Warszawa
Znicz II Pruszków 9-1 Ligowiec Warszawa 22 kwietnia
Skra Konstancin II Obory 1-4 Sparta II Jazgarzew
Perła Złotokłos 3-0 Korona II Góra Kalwaria
(wo)
CWKS Legia Warszawa 2-0 KS II Raszyn
GLKS II Nadarzyn 3-0 Orzeł Baniocha
Piast II Piastów 0-0 Amigos Warszawa

Kolejka 15 - 28-29 marca

Piast II Piastów 0-1 Jedność Żabieniec
Amigos Warszawa 2-2 GLKS II Nadarzyn
Orzeł Baniocha 0-7 CWKS Legia Warszawa
KS II Raszyn 5-0 Perła Złotokłos
Korona II Góra Kalwaria 0-3 Skra Konstancin II Obory
(wo)
Sparta II Jazgarzew 3-5 Znicz II Pruszków
Ligowiec Warszawa 0-3 Okęcie II Warszawa 30 kwietnia
(wo)

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Jedność Żabieniec 3-2 Ligowiec Warszawa
Okęcie II Warszawa 2-4 Sparta II Jazgarzew
Znicz II Pruszków 3-0 Korona II Góra Kalwaria
(wo)
Skra Konstancin II Obory 3-2 KS II Raszyn
Perła Złotokłos 1-1 Orzeł Baniocha
CWKS Legia Warszawa 0-0 Amigos Warszawa
GLKS II Nadarzyn 4-1 Piast II Piastów

Kolejka 17 - 11 kwietnia

GLKS II Nadarzyn 2-4 Jedność Żabieniec 10 kwietnia
Piast II Piastów 2-4 CWKS Legia Warszawa 10 kwietnia
Amigos Warszawa 1-4 Perła Złotokłos
Orzeł Baniocha 0-0 Skra Konstancin II Obory 10 kwietnia
KS II Raszyn 0-3 Znicz II Pruszków
Korona II Góra Kalwaria 0-3 Okęcie II Warszawa
(wo)
Sparta II Jazgarzew 5-0 Ligowiec Warszawa 10 kwietnia

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Jedność Żabieniec 0-1 Sparta II Jazgarzew
Ligowiec Warszawa 3-0 Korona II Góra Kalwaria
(wo)
Okęcie II Warszawa 0-3 KS II Raszyn
Znicz II Pruszków 7-2 Orzeł Baniocha
Skra Konstancin II Obory 2-2 Amigos Warszawa
Perła Złotokłos 2-4 Piast II Piastów
CWKS Legia Warszawa 2-0 GLKS II Nadarzyn

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

CWKS Legia Warszawa 5-1 Jedność Żabieniec
GLKS II Nadarzyn 1-2 Perła Złotokłos
Piast II Piastów 3-1 Skra Konstancin II Obory
Amigos Warszawa 1-2 Znicz II Pruszków
Orzeł Baniocha 4-1 Okęcie II Warszawa
KS II Raszyn 1-0 Ligowiec Warszawa
Korona II Góra Kalwaria 0-3 Sparta II Jazgarzew
(wo)

Kolejka 20 - 2-3 maja

Jedność Żabieniec 3-0 Korona II Góra Kalwaria
(wo)
Sparta II Jazgarzew 5-0 KS II Raszyn
Ligowiec Warszawa 0-3 Orzeł Baniocha
(wo)
Okęcie II Warszawa 2-8 Amigos Warszawa
Znicz II Pruszków 4-3 Piast II Piastów 1 maja
Skra Konstancin II Obory 0-4 GLKS II Nadarzyn 1 maja
Perła Złotokłos 0-1 CWKS Legia Warszawa 1 maja

Kolejka 21 - 9-10 maja

Perła Złotokłos 1-3 Jedność Żabieniec
CWKS Legia Warszawa 1-0 Skra Konstancin II Obory
GLKS II Nadarzyn 1-2 Znicz II Pruszków
Piast II Piastów 2-4 Okęcie II Warszawa
Amigos Warszawa 4-0 Ligowiec Warszawa
Orzeł Baniocha 1-3 Sparta II Jazgarzew
KS II Raszyn 3-0 Korona II Góra Kalwaria
(wo)

Kolejka 22 - 16-17 maja

Jedność Żabieniec 1-2 KS II Raszyn
Korona II Góra Kalwaria 0-3 Orzeł Baniocha
(wo)
Sparta II Jazgarzew 4-0 Amigos Warszawa
Ligowiec Warszawa 0-3 Piast II Piastów
(wo)
w Piastowie; Ligowiec gospodarzem; gospodarze nie dojechali
Okęcie II Warszawa 3-3 GLKS II Nadarzyn
Znicz II Pruszków 0-0 CWKS Legia Warszawa 2 czerwca
Skra Konstancin II Obory 1-1 Perła Złotokłos

Kolejka 23 - 23-24 maja

Skra Konstancin II Obory 3-0 Jedność Żabieniec
Perła Złotokłos 0-5 Znicz II Pruszków
CWKS Legia Warszawa 7-0 Okęcie II Warszawa
GLKS II Nadarzyn 3-0 Ligowiec Warszawa
(wo)
Piast II Piastów 0-5 Sparta II Jazgarzew
Amigos Warszawa 3-0 Korona II Góra Kalwaria
(wo)
Orzeł Baniocha 2-2 KS II Raszyn

Kolejka 24 - 30-31 maja

Jedność Żabieniec 2-0 Orzeł Baniocha
KS II Raszyn 5-0 Amigos Warszawa
Korona II Góra Kalwaria 0-3 Piast II Piastów
(wo)
Sparta II Jazgarzew 1-3 GLKS II Nadarzyn
Ligowiec Warszawa 0-3 CWKS Legia Warszawa
(wo)
Okęcie II Warszawa 1-3 Perła Złotokłos
Znicz II Pruszków 4-1 Skra Konstancin II Obory

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Znicz II Pruszków 6-4 Jedność Żabieniec
Skra Konstancin II Obory 6-3 Okęcie II Warszawa
Perła Złotokłos 3-0 Ligowiec Warszawa
(wo)
CWKS Legia Warszawa 3-1 Sparta II Jazgarzew 5 czerwca
GLKS II Nadarzyn 3-0 Korona II Góra Kalwaria
(wo)
Piast II Piastów 0-3 KS II Raszyn
Amigos Warszawa 0-1 Orzeł Baniocha

REKLAMA

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Jedność Żabieniec 4-2 Amigos Warszawa
Orzeł Baniocha 3-3 Piast II Piastów
KS II Raszyn 0-6 GLKS II Nadarzyn
Korona II Góra Kalwaria 0-3 CWKS Legia Warszawa
(wo)
Sparta II Jazgarzew 2-4 Perła Złotokłos
Ligowiec Warszawa 0-3 Skra Konstancin II Obory
(wo)
Okęcie II Warszawa 0-3 Znicz II Pruszków
(wo)

Baraże o udział w lidze okręgowej (Warszawa)

Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2008/2009 (Warszawa II)

Klasa A 2008/2009 (Warszawa I)
Klasa A 2008/2009 (Warszawa III)
Klasa A 2008/2009 (Warszawa IV)

Klasa B 2008/2009 (Warszawa I)
Klasa B 2008/2009 (Warszawa II)
Klasa B 2008/2009 (Warszawa III)
Klasa B 2008/2009 (Warszawa IV)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas