[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

V liga 2008/2009, grupa: Nowy Sącz-Tarnów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wolania Wola Rzędzińska 30 75 24 3 3 127-32 13 1 1 77-20 11 2 2 50-12
2.  Dunajec Nowy Sącz 30 64 19 7 4 73-24 8 4 3 28-12 11 3 1 45-12
3.  Olimpia Wojnicz 30 52 15 7 8 38-25 9 3 3 26-10 6 4 5 12-15
4.  Skalnik Kamionka Wielka 30 47 14 5 11 45-46 9 2 4 26-25 5 3 7 19-21
5.  Olimpia Pisarzowa 30 45 12 9 9 45-40 6 5 4 26-20 6 4 5 19-20 2 3 1 0 1 1-1
6.  Barciczanka Barcice 30 45 12 9 9 38-41 8 5 2 28-17 4 4 7 10-24 2 3 1 0 1 1-1
7.  Wisła Szczucin 30 44 11 11 8 49-45 7 6 2 28-15 4 5 6 21-30
8.  Orzeł Dębno 30 43 12 7 11 47-47 7 4 4 25-17 5 3 7 22-30
9.  Helena Nowy Sącz 30 42 11 9 10 43-50 7 4 4 26-24 4 5 6 17-26
10.  Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 39 10 9 11 42-34 7 3 5 21-12 3 6 6 21-22
11.  Wisła Grobla 30 37 11 4 15 39-64 7 3 5 23-27 4 1 10 16-37
12.  Dunajec Zakliczyn 30 35 9 8 13 44-57 6 4 5 24-17 3 4 8 20-40
13.  Victoria Witowice Dolne 30 32 9 5 16 41-55 5 3 7 23-19 4 2 9 18-36
14.  Watra Białka Tatrzańska 30 28 7 7 16 38-64 5 4 6 27-32 2 3 10 11-32
15.  Gród Podegrodzie 30 24 4 12 14 36-49 3 5 7 23-23 1 7 7 13-26
16.  LKS Uście Gorlickie 30 10 2 4 24 23-95 2 2 11 14-33 0 2 13 9-62
Olimpia Pisarzowa jako gospodarz zawodów rozgrywa mecze na boisku LKS Mordarka.
Dunajec Nowy Sącz wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym awans wywalczyła Olimpia Wojnicz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wolania Wola Rzędzińska    3-4 2-0 2-0 4-2 6-0 7-1 5-3 5-2 2-2 10-4 5-0 8-1 6-0 2-1 10-0 
 2 Dunajec Nowy Sącz2-3     1-2 3-0 2-1 1-1 3-0 7-0 0-0 1-0 1-0 1-1 3-4 2-0 0-0 1-0 
 3 Olimpia Wojnicz0-1 0-1     1-0 2-0 1-0 6-2 0-3* 5-0 1-1 2-0 3-0 1-1 2-1 0-0 2-0 
 4 Skalnik Kamionka Wielka1-8 2-1 1-1     1-3 2-0 1-0 3-2 2-1 0-2 2-4 4-0 3-1 2-1 1-1 1-0 
 5 Olimpia Pisarzowa2-2 1-1 0-1 0-2     1-0 0-2 1-2 4-2 2-2 2-0 3-2 2-2 2-2 3-0 3-0 
 6 Barciczanka Barcice0-7 1-1 0-0 0-1 1-0     2-1 4-0 2-1 2-2 6-0 1-1 1-0 3-0 2-0 3-3 
 7 Wisła Szczucin1-1 0-5 3-0 2-2 0-1 4-0     3-0 3-3 0-0 2-1 1-1 2-1 0-0 2-0 5-0 
 8 Orzeł Dębno0-5 0-0 0-0 1-0 1-2 0-2 1-2     1-1 1-0 1-1 6-2 2-0 1-0 5-1 5-1 
 9 Helena Nowy Sącz3-2 0-6 2-1 5-3 2-2 0-1 1-1 0-3     2-1 2-0 0-0 2-3 2-0 1-1 4-0 
 10 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska0-1 1-3 1-1 1-0 1-2 0-0 1-0 1-0 0-0     1-0 3-0 0-1 4-0 0-4 7-0 
 11 Wisła Grobla0-6 1-6 2-0 2-3 0-0 3-0 2-2 1-0 0-1 2-1     2-3 2-1 2-1 2-2 2-1 
 12 Dunajec Zakliczyn1-0 1-5 0-1 1-1 3-0 1-1 1-1 1-1 0-1 0-1 2-1     3-0 1-2 4-1 5-1 
 13 Victoria Witowice Dolne0-1 0-2 1-0 0-2 1-3 0-1 2-2 1-1 1-1 3-2 0-1 2-1     0-1 2-0 10-1 
 14 Watra Białka Tatrzańska0-5 0-3 1-2 3-1 2-2 3-0 2-2 0-3 2-1 3-3 4-0 2-4 0-3*     2-2 3-1 
 15 Gród Podegrodzie2-4 2-5 0-1 0-0 0-0 0-0 1-2 2-2 0-1 3-1 1-2 2-3 6-0 3-1     1-1 
 16 LKS Uście Gorlickie0-4 0-2 1-2 0-4 0-1 2-4 0-3* 1-2 1-2 0-3 1-2 5-2 1-0 2-2 0-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Victoria Witowice Dolne 2-2 Wisła Szczucin 10 sierpnia, 17:00 (300)
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Gród Podegrodzie 10 sierpnia, 17:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 3-4 Dunajec Nowy Sącz 9 sierpnia, 17:00 (100)
Olimpia Wojnicz 2-0 Wisła Grobla 10 sierpnia, 18:00 (100)
Orzeł Dębno 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 27 sierpnia, 17:00 (200)
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 17:30) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-2 Olimpia Pisarzowa 10 sierpnia, 18:00 (200)
LKS Uście Gorlickie 2-4 Barciczanka Barcice 27 sierpnia, 17:00 (50)
w pierwotnym terminie (9 sierpnia, 17:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Helena Nowy Sącz 0-0 Dunajec Zakliczyn 9 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 2 - 13-15 sierpnia

Wisła Szczucin 1-1 Dunajec Zakliczyn 14 sierpnia, 18:00 (100)
Barciczanka Barcice 2-1 Helena Nowy Sącz 14 sierpnia, 17:30 (150)
Olimpia Pisarzowa 3-0 LKS Uście Gorlickie 15 sierpnia, 17:00 (300)
Skalnik Kamionka Wielka 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 15 sierpnia, 17:00 (120)
Wisła Grobla 1-0 Orzeł Dębno 13 sierpnia, 17:00 (70)
Dunajec Nowy Sącz 1-2 Olimpia Wojnicz 14 sierpnia, 17:00 (100)
Gród Podegrodzie 2-4 Wolania Wola Rzędzińska 15 sierpnia, 17:00 (100)
Victoria Witowice Dolne 0-1 Watra Białka Tatrzańska 14 sierpnia, 18:00 (300)

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Watra Białka Tatrzańska 2-2 Wisła Szczucin 17 sierpnia, 17:00 (200)
Wolania Wola Rzędzińska 8-1 Victoria Witowice Dolne 17 sierpnia, 17:00 (200)
Olimpia Wojnicz 0-0 Gród Podegrodzie 17 sierpnia, 17:00 (100)
Orzeł Dębno 0-0 Dunajec Nowy Sącz 17 sierpnia, 17:00 (100)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Wisła Grobla 17 sierpnia, 17:00 (200)
LKS Uście Gorlickie 0-4 Skalnik Kamionka Wielka 17 sierpnia, 14:00 (300)
Helena Nowy Sącz 2-2 Olimpia Pisarzowa 20 sierpnia, 17:00 (300)
Dunajec Zakliczyn 1-1 Barciczanka Barcice 17 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Wisła Szczucin 4-0 Barciczanka Barcice 24 sierpnia, 17:00 (150)
Olimpia Pisarzowa 3-2 Dunajec Zakliczyn 24 sierpnia, 17:00 (150)
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Helena Nowy Sącz 24 sierpnia, 16:30 (150)
Wisła Grobla 2-1 LKS Uście Gorlickie 24 sierpnia, 17:00 (200)
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 23 sierpnia, 17:00 (150)
Gród Podegrodzie 2-2 Orzeł Dębno 24 sierpnia, 17:00 (100)
Victoria Witowice Dolne 1-0 Olimpia Wojnicz 24 sierpnia, 17:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 0-5 Wolania Wola Rzędzińska 24 sierpnia, 15:00 (200)

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Wolania Wola Rzędzińska 7-1 Wisła Szczucin 31 sierpnia, 16:00 (200)
Olimpia Wojnicz 2-1 Watra Białka Tatrzańska 31 sierpnia, 16:00 (100)
Orzeł Dębno 2-0 Victoria Witowice Dolne 30 sierpnia, 16:30 (200)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-4 Gród Podegrodzie 30 sierpnia, 16:30 (80)
LKS Uście Gorlickie 0-2 Dunajec Nowy Sącz 30 sierpnia, 16:00 (50)
Helena Nowy Sącz 2-0 Wisła Grobla 30 sierpnia, 16:30 (100)
Dunajec Zakliczyn 1-1 Skalnik Kamionka Wielka 31 sierpnia, 16:00 (150)
Barciczanka Barcice 1-0 Olimpia Pisarzowa 30 sierpnia, 16:30 (250)

Kolejka 6 - 3 września

Wisła Szczucin 0-1 Olimpia Pisarzowa 3 września, 16:30 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 2-0 Barciczanka Barcice 3 września, 16:30 (150)
Wisła Grobla 2-3 Dunajec Zakliczyn 3 września, 16:30 (100)
Dunajec Nowy Sącz 0-0 Helena Nowy Sącz 3 września, 16:30 (250)
Gród Podegrodzie 1-1 LKS Uście Gorlickie 3 września, 16:30 (50)
Victoria Witowice Dolne 3-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3 września, 16:30 (300)
Watra Białka Tatrzańska 0-3 Orzeł Dębno 3 września, 16:30 (50)
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Olimpia Wojnicz 3 września, 16:30 (200)

Kolejka 7 - 6-7 września

Olimpia Wojnicz 6-2 Wisła Szczucin 7 września, 16:00 (50)
Orzeł Dębno 0-5 Wolania Wola Rzędzińska 6 września, 16:00 (100)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 4-0 Watra Białka Tatrzańska 6 września, 16:00 (80)
LKS Uście Gorlickie 1-0 Victoria Witowice Dolne 7 września, 16:00 (100)
Helena Nowy Sącz 1-1 Gród Podegrodzie 6 września, 16:00 (200)
Dunajec Zakliczyn 1-5 Dunajec Nowy Sącz 7 września, 16:00 (80)
Barciczanka Barcice 6-0 Wisła Grobla 7 września, 16:00 (300)
Olimpia Pisarzowa 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 7 września, 16:00 (400)

Kolejka 8 - 13-14 września

Wisła Szczucin 2-2 Skalnik Kamionka Wielka 14 września, 16:00 (150)
Wisła Grobla 0-0 Olimpia Pisarzowa 14 września, 16:00 (200)
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Barciczanka Barcice 13 września, 16:00 (100)
Gród Podegrodzie 2-3 Dunajec Zakliczyn 14 września, 16:00 (100)
Victoria Witowice Dolne 1-1 Helena Nowy Sącz 14 września, 16:00 (100)
Watra Białka Tatrzańska 3-1 LKS Uście Gorlickie 14 września, 15:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 14 września, 16:00 (100)
Olimpia Wojnicz 0-3 Orzeł Dębno 14 września, 16:00 (100)
(wo)
udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 3-1

Kolejka 9 - 20-21 września

Orzeł Dębno 1-2 Wisła Szczucin 9 listopada, 11:00 (100)
w pierwotnym terminie (20 września, 16:00) odwołany z powodu intensywnych opadów deszczu
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-1 Olimpia Wojnicz 20 września, 15:00 (100)
LKS Uście Gorlickie 0-4 Wolania Wola Rzędzińska 21 września, 15:00 (100)
Helena Nowy Sącz 2-0 Watra Białka Tatrzańska 20 września, 15:00 (150)
Dunajec Zakliczyn 3-0 Victoria Witowice Dolne 20 września, 15:30 (150)
Barciczanka Barcice 2-0 Gród Podegrodzie 21 września, 15:00 (200)
Olimpia Pisarzowa 1-1 Dunajec Nowy Sącz 10 września, 17:00 (250)
mecz przełożony (pierwotny termin 21 sierpnia, 15:00) na prośbę drużyny Dunajca
Skalnik Kamionka Wielka 2-4 Wisła Grobla 21 września, 15:00 (100)

Kolejka 10 - 27-28 września

Wisła Szczucin 2-1 Wisła Grobla 28 września, 15:00 (200)
Dunajec Nowy Sącz 3-0 Skalnik Kamionka Wielka 27 września, 15:00 (100)
Gród Podegrodzie 0-0 Olimpia Pisarzowa 28 września, 15:00 (200)
Victoria Witowice Dolne 0-1 Barciczanka Barcice 28 września, 15:00 (500)
Watra Białka Tatrzańska 2-4 Dunajec Zakliczyn 28 września, 14:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 5-2 Helena Nowy Sącz 28 września, 15:00 (300)
Olimpia Wojnicz 2-0 LKS Uście Gorlickie 28 września, 15:00 (100)
Orzeł Dębno 1-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 27 września, 15:30 (50)

Kolejka 11 - 4-5 października

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Wisła Szczucin 4 października, 15:00 (200)
LKS Uście Gorlickie 1-2 Orzeł Dębno 5 października, 15:00 (200)
Helena Nowy Sącz 2-1 Olimpia Wojnicz 4 października, 14:00 (100)
Dunajec Zakliczyn 1-0 Wolania Wola Rzędzińska 5 października, 15:00 (120)
Barciczanka Barcice 3-0 Watra Białka Tatrzańska 5 października, 15:00 (250)
Olimpia Pisarzowa 2-2 Victoria Witowice Dolne 5 października, 15:00 (200)
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Gród Podegrodzie 5 października, 15:00 (100)
Wisła Grobla 1-6 Dunajec Nowy Sącz 5 października, 15:00 (200)

Kolejka 12 - 11-12 października

Wisła Szczucin 0-5 Dunajec Nowy Sącz 12 października, 14:00 (100)
Gród Podegrodzie 1-2 Wisła Grobla 12 października, 14:00 (200)
Victoria Witowice Dolne 0-2 Skalnik Kamionka Wielka 12 października, 14:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 2-2 Olimpia Pisarzowa 12 października, 14:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 6-0 Barciczanka Barcice 12 października, 14:00 (300)
Olimpia Wojnicz 3-0 Dunajec Zakliczyn 12 października, 14:00 (100)
Orzeł Dębno 1-1 Helena Nowy Sącz 11 października, 14:00 (80)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7-0 LKS Uście Gorlickie 11 października, 14:00 (60)

Kolejka 13 - 18-19 października

LKS Uście Gorlickie 0-3 Wisła Szczucin 19 października, 14:00 (100)
(wo)
w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 1-1
Helena Nowy Sącz 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 18 października, 14:00 (180)
Dunajec Zakliczyn 1-1 Orzeł Dębno 19 października, 14:00 (120)
Barciczanka Barcice 0-0 Olimpia Wojnicz 19 października, 14:00 (200)
Olimpia Pisarzowa 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 19 października, 14:00 (300)
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Watra Białka Tatrzańska 19 października, 14:00 (100)
Wisła Grobla 2-1 Victoria Witowice Dolne 19 października, 14:00 (200)
Dunajec Nowy Sącz 0-0 Gród Podegrodzie 18 października, 14:00 (100)

Kolejka 14 - 25-26 października

Wisła Szczucin 2-0 Gród Podegrodzie 26 października, 13:00 (100)
Victoria Witowice Dolne 0-2 Dunajec Nowy Sącz 26 października, 13:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 4-0 Wisła Grobla 26 października, 13:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 2-0 Skalnik Kamionka Wielka 26 października, 13:00 (200)
Olimpia Wojnicz 2-0 Olimpia Pisarzowa 26 października, 13:00 (100)
Orzeł Dębno 0-2 Barciczanka Barcice 25 października, 14:00 (50)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 3-0 Dunajec Zakliczyn 25 października, 11:00 (50)
LKS Uście Gorlickie 1-2 Helena Nowy Sącz 26 października, 13:00 (100)

Kolejka 15 - 2 listopada

Helena Nowy Sącz 1-1 Wisła Szczucin 2 listopada, 13:00 (100)
Dunajec Zakliczyn 5-1 LKS Uście Gorlickie 2 listopada, 13:00 (150)
Barciczanka Barcice 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2 listopada, 11:00 (250)
Olimpia Pisarzowa 1-2 Orzeł Dębno 2 listopada, 13:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 1-1 Olimpia Wojnicz 2 listopada, 13:00 (150)
Wisła Grobla 0-6 Wolania Wola Rzędzińska 2 listopada, 13:00 (250)
Dunajec Nowy Sącz 2-0 Watra Białka Tatrzańska 2 listopada, 11:00 (100)
Gród Podegrodzie 6-0 Victoria Witowice Dolne 2 listopada, 13:00 (100)

Kolejka 16 - 22 kwietnia

Wisła Szczucin 2-1 Victoria Witowice Dolne 22 kwietnia, 17:00 (80)
Gród Podegrodzie 3-1 Watra Białka Tatrzańska 22 kwietnia, 17:00 (50)
Dunajec Nowy Sącz 2-3 Wolania Wola Rzędzińska 22 kwietnia, 17:00 (70)
Wisła Grobla 2-0 Olimpia Wojnicz 22 kwietnia, 17:00 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 3-2 Orzeł Dębno 22 kwietnia, 17:00 (100)
Olimpia Pisarzowa 2-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 22 kwietnia, 17:00 (100)
Barciczanka Barcice 3-3 LKS Uście Gorlickie 22 kwietnia, 17:00 (100)
Dunajec Zakliczyn 0-1 Helena Nowy Sącz 22 kwietnia, 17:00 (100)

Kolejka 17 - 28-29 marca

Dunajec Zakliczyn 1-1 Wisła Szczucin 28 marca, 16:00 (80)
Helena Nowy Sącz 0-1 Barciczanka Barcice 28 marca, 16:00 (200)
LKS Uście Gorlickie 0-1 Olimpia Pisarzowa 29 marca, 15:00 (100)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 28 marca, 16:00 (50)
Orzeł Dębno 1-1 Wisła Grobla 28 marca, 16:00 (100)
Olimpia Wojnicz 0-1 Dunajec Nowy Sącz 28 marca, 16:00 (90)
Wolania Wola Rzędzińska 2-1 Gród Podegrodzie 29 marca, 15:00 (180)
Watra Białka Tatrzańska 0-3 Victoria Witowice Dolne 6 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (29 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych; udział nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy - na boisku 2-1

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Wisła Szczucin 0-0 Watra Białka Tatrzańska 5 kwietnia, 16:00 (150)
Victoria Witowice Dolne 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 5 kwietnia, 16:00 (200)
Gród Podegrodzie 0-1 Olimpia Wojnicz 5 kwietnia, 16:00 (200)
Dunajec Nowy Sącz 7-0 Orzeł Dębno 4 kwietnia, 16:00 (60)
Wisła Grobla 2-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 5 kwietnia, 16:00 (300)
Skalnik Kamionka Wielka 1-0 LKS Uście Gorlickie 5 kwietnia, 16:00 (180)
Olimpia Pisarzowa 4-2 Helena Nowy Sącz 5 kwietnia, 16:00 (350)
Barciczanka Barcice 1-1 Dunajec Zakliczyn 4 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Barciczanka Barcice 2-1 Wisła Szczucin 11 kwietnia, 13:00 (130)
Dunajec Zakliczyn 3-0 Olimpia Pisarzowa 11 kwietnia, 13:00 (200)
Helena Nowy Sącz 5-3 Skalnik Kamionka Wielka 11 kwietnia, 13:00 (250)
LKS Uście Gorlickie 1-2 Wisła Grobla 11 kwietnia, 13:00 (90)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-3 Dunajec Nowy Sącz 11 kwietnia, 13:00 (100)
Orzeł Dębno 5-1 Gród Podegrodzie 11 kwietnia, 13:00 (120)
Olimpia Wojnicz 1-1 Victoria Witowice Dolne 11 kwietnia, 14:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 6-0 Watra Białka Tatrzańska 11 kwietnia, 13:00 (150)

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Wisła Szczucin 1-1 Wolania Wola Rzędzińska 19 kwietnia, 15:00 (250)
Watra Białka Tatrzańska 1-2 Olimpia Wojnicz 19 kwietnia, 15:00 (200)
Victoria Witowice Dolne 1-1 Orzeł Dębno 19 kwietnia, 16:00 (200)
Gród Podegrodzie 3-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 19 kwietnia, 16:00 (200)
Dunajec Nowy Sącz 1-0 LKS Uście Gorlickie 18 kwietnia, 16:00 (50)
Wisła Grobla 0-1 Helena Nowy Sącz 19 kwietnia, 15:00 (250)
Skalnik Kamionka Wielka 4-0 Dunajec Zakliczyn 19 kwietnia, 16:00 (150)
Olimpia Pisarzowa 1-0 Barciczanka Barcice 19 kwietnia, 16:00 (350)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Olimpia Pisarzowa 0-2 Wisła Szczucin 26 kwietnia, 16:00 (200)
Barciczanka Barcice 0-1 Skalnik Kamionka Wielka 25 kwietnia, 16:00 (100)
Dunajec Zakliczyn 2-1 Wisła Grobla 26 kwietnia, 16:00 (150)
Helena Nowy Sącz 0-6 Dunajec Nowy Sącz 25 kwietnia, 16:00 (150)
LKS Uście Gorlickie 0-0 Gród Podegrodzie 26 kwietnia, 15:00 (100)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Victoria Witowice Dolne 25 kwietnia, 16:30 (50)
Orzeł Dębno 1-0 Watra Białka Tatrzańska 25 kwietnia, 16:30 (80)
Olimpia Wojnicz 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 25 kwietnia, 16:00 (100)

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Wisła Szczucin 3-0 Olimpia Wojnicz 1 maja, 11:00 (150)
Wolania Wola Rzędzińska 5-3 Orzeł Dębno 30 kwietnia, 17:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 3-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 30 kwietnia, 17:30 (100)
Victoria Witowice Dolne 10-1 LKS Uście Gorlickie 30 kwietnia, 17:00 (150)
Gród Podegrodzie 0-1 Helena Nowy Sącz 30 kwietnia, 17:00 (50)
Dunajec Nowy Sącz 1-1 Dunajec Zakliczyn 30 kwietnia, 17:00 (150)
Wisła Grobla 3-0 Barciczanka Barcice 1 maja, 16:00
Skalnik Kamionka Wielka 1-3 Olimpia Pisarzowa 1 maja, 15:30 (100)

Kolejka 23 - 3 maja

Skalnik Kamionka Wielka 1-0 Wisła Szczucin 3 maja, 16:00 (150)
Olimpia Pisarzowa 2-0 Wisła Grobla 3 maja, 16:00 (350)
Barciczanka Barcice 1-1 Dunajec Nowy Sącz 3 maja, 17:00 (200)
Dunajec Zakliczyn 4-1 Gród Podegrodzie 3 maja, 17:00 (200)
Helena Nowy Sącz 2-3 Victoria Witowice Dolne 3 maja, 17:00 (200)
LKS Uście Gorlickie 2-2 Watra Białka Tatrzańska 3 maja, 15:00 (100)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-1 Wolania Wola Rzędzińska 2 maja, 17:00 (100)
Orzeł Dębno 0-0 Olimpia Wojnicz 3 maja, 17:30 (200)

Kolejka 24 - 9-10 maja

Wisła Szczucin 3-0 Orzeł Dębno 10 maja, 16:00 (150)
Olimpia Wojnicz 1-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 9 maja, 17:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 10-0 LKS Uście Gorlickie 9 maja, 15:30 (250)
Watra Białka Tatrzańska 2-1 Helena Nowy Sącz 9 maja, 17:00 (200)
Victoria Witowice Dolne 2-1 Dunajec Zakliczyn 10 maja, 17:00 (150)
Gród Podegrodzie 0-0 Barciczanka Barcice 10 maja, 17:00 (150)
Dunajec Nowy Sącz 2-1 Olimpia Pisarzowa 9 maja, 17:00 (50)
Wisła Grobla 2-3 Skalnik Kamionka Wielka 10 maja, 16:00 (250)

Kolejka 25 - 16-17 maja

Wisła Grobla 2-2 Wisła Szczucin 17 maja, 16:00 (250)
Skalnik Kamionka Wielka 2-1 Dunajec Nowy Sącz 16 maja, 17:00 (100)
Olimpia Pisarzowa 3-0 Gród Podegrodzie 17 maja, 17:00 (300)
Barciczanka Barcice 1-0 Victoria Witowice Dolne 17 maja, 17:00 (250)
Dunajec Zakliczyn 1-2 Watra Białka Tatrzańska 17 maja, 17:00 (120)
Helena Nowy Sącz 3-2 Wolania Wola Rzędzińska 17 maja, 17:00 (150)
LKS Uście Gorlickie 1-2 Olimpia Wojnicz 17 maja, 16:00 (150)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 1-0 Orzeł Dębno 16 maja, 17:00 (80)

Kolejka 26 - 23-24 maja

Wisła Szczucin 0-0 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 24 maja, 16:00 (250)
Orzeł Dębno 5-1 LKS Uście Gorlickie 23 maja, 17:30 (60)
Olimpia Wojnicz 5-0 Helena Nowy Sącz 23 maja, 17:00 (100)
Wolania Wola Rzędzińska 5-0 Dunajec Zakliczyn 24 maja, 16:00 (200)
Watra Białka Tatrzańska 3-0 Barciczanka Barcice 23 maja, 16:30 (150)
Victoria Witowice Dolne 1-3 Olimpia Pisarzowa 23 maja, 18:00 (200)
Gród Podegrodzie 0-0 Skalnik Kamionka Wielka 24 maja, 16:00 (150)
Dunajec Nowy Sącz 1-0 Wisła Grobla 23 maja, 17:00 (100)

Kolejka 27 - 27 maja

Dunajec Nowy Sącz 3-0 Wisła Szczucin 27 maja, 17:30 (50)
Wisła Grobla 2-2 Gród Podegrodzie 27 maja, 17:30 (100)
Skalnik Kamionka Wielka 3-1 Victoria Witowice Dolne 27 maja, 18:00 (80)
Olimpia Pisarzowa 2-2 Watra Białka Tatrzańska 27 maja, 17:30 (70)
Barciczanka Barcice 0-7 Wolania Wola Rzędzińska 27 maja, 18:00 (100)
Dunajec Zakliczyn 0-1 Olimpia Wojnicz 27 maja, 17:30 (40)
Helena Nowy Sącz 0-3 Orzeł Dębno 27 maja, 17:30 (100)
LKS Uście Gorlickie 0-3 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 27 maja, 17:30 (50)

Kolejka 28 - 30-31 maja

Wisła Szczucin 5-0 LKS Uście Gorlickie 31 maja, 16:00 (50)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Helena Nowy Sącz 30 maja, 18:00 (50)
Orzeł Dębno 6-2 Dunajec Zakliczyn 30 maja, 18:00 (50)
Olimpia Wojnicz 1-0 Barciczanka Barcice 30 maja, 18:00 (60)
Wolania Wola Rzędzińska 4-2 Olimpia Pisarzowa 31 maja, 15:00 (170)
Watra Białka Tatrzańska 3-1 Skalnik Kamionka Wielka 31 maja, 17:00 (150)
Victoria Witowice Dolne 0-1 Wisła Grobla 30 maja, 18:00 (130)
Gród Podegrodzie 2-5 Dunajec Nowy Sącz 30 maja, 17:00 (50)

Kolejka 29 - 7 czerwca

Gród Podegrodzie 1-2 Wisła Szczucin 7 czerwca, 17:00 (100)
Dunajec Nowy Sącz 3-4 Victoria Witowice Dolne 7 czerwca, 17:00 (100)
Wisła Grobla 2-1 Watra Białka Tatrzańska 7 czerwca, 17:00 (300)
Skalnik Kamionka Wielka 1-8 Wolania Wola Rzędzińska 7 czerwca, 17:00
Olimpia Pisarzowa 0-1 Olimpia Wojnicz 7 czerwca, 17:00 (300)
Barciczanka Barcice 4-0 Orzeł Dębno 7 czerwca, 17:00 (100)
Dunajec Zakliczyn 0-1 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 7 czerwca, 17:00 (100)
Helena Nowy Sącz 4-0 LKS Uście Gorlickie 7 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 czerwca

Wisła Szczucin 3-3 Helena Nowy Sącz 13 czerwca, 17:00 (100)
LKS Uście Gorlickie 5-2 Dunajec Zakliczyn 13 czerwca, 17:00 (100)
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 0-0 Barciczanka Barcice 13 czerwca, 17:00 (50)
Orzeł Dębno 1-2 Olimpia Pisarzowa 13 czerwca, 17:00 (80)
Olimpia Wojnicz 1-0 Skalnik Kamionka Wielka 13 czerwca, 17:00 (70)
Wolania Wola Rzędzińska 10-4 Wisła Grobla 13 czerwca, 17:00 (150)
Watra Białka Tatrzańska 0-3 Dunajec Nowy Sącz 13 czerwca, 17:00 (200)
Victoria Witowice Dolne 2-0 Gród Podegrodzie 13 czerwca, 17:00 (200)

IV liga 2008/2009 (małopolska)

V liga 2008/2009 (Kraków-Wadowice)

Liga okręgowa 2008/2009 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2008/2009 (Tarnów)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas