[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2008/2009, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grybovia Grybów 30 72 22 6 2 79-20 13 2 0 45-9 9 4 2 34-11
2.  Łosoś Łososina Dolna 30 62 18 8 4 82-36 11 4 0 46-12 7 4 4 36-24
3.  KS Zakopane 30 60 18 6 6 58-26 11 3 1 34-5 7 3 5 24-21
4.  Dobrzanka Dobra 30 53 17 2 11 79-56 12 0 3 49-20 5 2 8 30-36
5.  KS Tymbark 30 47 13 8 9 60-42 10 3 2 38-16 3 5 7 22-26
6.  Przełęcz Tylicz 30 45 12 9 9 54-44 9 3 3 39-22 3 6 6 15-22
7.  Orawa Jabłonka 30 42 12 6 12 68-64 10 2 3 46-23 2 4 9 22-41
8.  Wierchy Rabka Zdrój 30 41 11 8 11 52-51 8 2 5 36-27 3 6 6 16-24
9.  Poroniec Poronin 30 39 11 6 13 66-57 9 3 3 43-16 2 3 10 23-41
10.  LKS Zagórzany 30 36 10 6 14 53-70 7 5 3 32-24 3 1 11 21-46 2 3 1 0 1 6-5
11.  Ogniwo Piwniczna Zdrój 30 36 10 6 14 67-78 8 5 2 39-24 2 1 12 28-54 2 3 1 0 1 5-6
12.  Hart Tęgoborze 30 35 9 8 13 44-59 7 6 2 32-23 2 2 11 12-36
13.  Zawada Nowy Sącz 30 32 9 5 16 48-80 6 4 5 26-31 3 1 11 22-49
14.  LKS Kobylanka 30 30 8 6 16 50-70 7 2 6 29-29 1 4 10 21-41
15.  KS Biecz 30 21 6 3 21 30-95 5 2 8 18-27 1 1 13 12-68
16.  Orkan Raba Wyżna 30 20 5 5 20 32-74 5 3 7 26-36 0 2 13 6-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Grybovia Grybów    2-1 3-0 4-1 1-1 1-0 1-1 2-0 7-1 4-1 7-1 3-1 3-1 1-0 5-0 1-0 
 2 Łosoś Łososina Dolna0-0     3-2 2-1 0-0 5-1 3-0 3-3 3-0* 2-2 6-2 3-1 2-0 5-0 7-0 2-0 
 3 KS Zakopane0-2 3-0     2-0 1-1 0-0 3-1 0-0 1-0 1-0 6-0 5-0 6-1 2-0 2-0 2-0 
 4 Dobrzanka Dobra1-2 2-5 0-2     3-0* 2-0 4-1 4-1 4-2 9-2 4-3 2-0 2-1 1-0 8-1 3-0 
 5 KS Tymbark0-0 2-1 4-0 2-2     2-1 1-2 3-1 2-1 1-3 5-1 2-0 6-1 6-3 2-0 0-0 
 6 Przełęcz Tylicz1-0 2-2 1-2 1-4 3-3     1-1 1-2 3-0 1-0 3-2 3-1 4-1 6-3 7-0 2-1 
 7 Orawa Jabłonka3-3 2-4 1-0 3-2 3-1 4-2     0-1 0-5 4-0 3-0* 1-1 9-2 4-1 7-1 2-0 
 8 Wierchy Rabka Zdrój0-2 3-4 1-4 1-3 2-1 2-2 5-1     0-0 2-0 3-1 3-1 2-0 5-4 2-4 5-0 
 9 Poroniec Poronin1-4 2-1 1-1 6-1 3-2 1-1 5-0 0-1     9-1 1-3 5-0 2-0 1-1 4-0 2-0 
 10 LKS Zagórzany1-3 2-2 1-2 4-2 2-1 1-1 3-1 1-1 3-1     4-2 0-0 3-4 1-1 4-2 2-1 
 11 Ogniwo Piwniczna Zdrój2-1 1-1 2-0 3-3 1-2 1-2 5-4 1-0 2-2 3-2     1-0 1-1 2-2 10-3 4-1 
 12 Hart Tęgoborze0-0 1-1 1-1 4-1 3-2 1-1 1-1 3-3 2-4 0-3* 1-0     4-3 3-2 2-0 6-1 
 13 Zawada Nowy Sącz1-6 0-3* 1-1 3-4 1-1 1-0 2-1 1-0 2-1 1-0 4-8 1-2     1-1 5-1 2-2 
 14 LKS Kobylanka0-4 0-2 1-4 0-1 2-1 1-3 4-2 3-1 3-3 2-3 3-3 4-2 1-0     3-0 2-0 
 15 KS Biecz0-1 1-4 0-2 0-5 0-3 0-1 2-2 1-1 3-0* 3-2 1-0 1-2 2-4 1-0     3-0 
 16 Orkan Raba Wyżna1-6 1-5 1-3 1-0 1-3 0-0 1-4 1-1 6-3 4-2 3-2 2-1 2-3 2-3 0-0     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Grybovia Grybów 2-0 Wierchy Rabka Zdrój 10 sierpnia, 17:00
Poroniec Poronin 9-1 LKS Zagórzany 10 sierpnia, 16:00
KS Zakopane 3-1 Orawa Jabłonka 10 sierpnia, 11:00
Zawada Nowy Sącz 5-1 KS Biecz 10 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 1-1 Łosoś Łososina Dolna 10 sierpnia, 17:30
LKS Kobylanka 2-0 Orkan Raba Wyżna 10 sierpnia, 15:00
KS Tymbark 2-1 Przełęcz Tylicz 10 sierpnia, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-3 Dobrzanka Dobra 10 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 1-3 Dobrzanka Dobra 15 sierpnia, 17:00
Przełęcz Tylicz 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 15 sierpnia, 16:00
Orkan Raba Wyżna 1-3 KS Tymbark 15 sierpnia, 11:00
Łosoś Łososina Dolna 5-0 LKS Kobylanka 15 sierpnia, 17:00
KS Biecz 1-2 Hart Tęgoborze 15 sierpnia, 17:00
Orawa Jabłonka 9-2 Zawada Nowy Sącz 15 sierpnia, 15:00
LKS Zagórzany 1-2 KS Zakopane 15 sierpnia, 15:00
Grybovia Grybów 7-1 Poroniec Poronin 11 listopada, 11:00

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Poroniec Poronin 0-1 Wierchy Rabka Zdrój 17 sierpnia, 17:00
KS Zakopane 0-2 Grybovia Grybów 17 sierpnia, 16:00
Zawada Nowy Sącz 1-0 LKS Zagórzany 17 sierpnia, 17:00
Hart Tęgoborze 1-1 Orawa Jabłonka 17 sierpnia, 17:00
LKS Kobylanka 3-0 KS Biecz 17 sierpnia, 17:00
KS Tymbark 2-1 Łosoś Łososina Dolna 17 sierpnia, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 4-1 Orkan Raba Wyżna 17 sierpnia, 14:00
Dobrzanka Dobra 2-0 Przełęcz Tylicz 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Wierchy Rabka Zdrój 2-2 Przełęcz Tylicz 24 sierpnia, 17:00
Orkan Raba Wyżna 1-0 Dobrzanka Dobra 24 sierpnia, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 6-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 24 sierpnia, 17:00
KS Biecz 0-3 KS Tymbark 24 sierpnia, 17:00
Orawa Jabłonka 4-1 LKS Kobylanka 24 sierpnia, 17:00
LKS Zagórzany 0-0 Hart Tęgoborze 24 sierpnia, 17:00
Grybovia Grybów 3-1 Zawada Nowy Sącz 24 sierpnia, 16:00
Poroniec Poronin 1-1 KS Zakopane 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

KS Zakopane 0-0 Wierchy Rabka Zdrój 31 sierpnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz 2-1 Poroniec Poronin 31 sierpnia, 16:00
Hart Tęgoborze 0-0 Grybovia Grybów 31 sierpnia, 17:00
LKS Kobylanka 2-3 LKS Zagórzany 30 sierpnia, 16:00
KS Tymbark 1-2 Orawa Jabłonka 31 sierpnia, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 10-3 KS Biecz 31 sierpnia, 17:00
Dobrzanka Dobra 2-5 Łosoś Łososina Dolna 31 sierpnia, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-1 Orkan Raba Wyżna 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 6 - 7 września

Wierchy Rabka Zdrój 5-0 Orkan Raba Wyżna 7 września, 16:30
Łosoś Łososina Dolna 5-1 Przełęcz Tylicz 7 września, 15:00
KS Biecz 0-5 Dobrzanka Dobra 7 września, 16:30
Orawa Jabłonka 3-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 24 września, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 września, 14:00) mecz się nie odbył, w drugim terminie goście nie przystąpili do meczu
LKS Zagórzany 2-1 KS Tymbark 7 września, 11:00
Grybovia Grybów 1-0 LKS Kobylanka 7 września, 15:00
Poroniec Poronin 5-0 Hart Tęgoborze 7 września, 15:00
KS Zakopane 6-1 Zawada Nowy Sącz 7 września, 16:30

Kolejka 7 - 14 września

Zawada Nowy Sącz 1-0 Wierchy Rabka Zdrój 14 września, 16:00
Hart Tęgoborze 1-1 KS Zakopane 14 września, 16:00
LKS Kobylanka 3-3 Poroniec Poronin 14 września, 16:00
KS Tymbark 0-0 Grybovia Grybów 14 września, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 3-2 LKS Zagórzany 14 września, 11:00
Dobrzanka Dobra 4-1 Orawa Jabłonka 14 września, 11:00
Przełęcz Tylicz 7-0 KS Biecz 14 września, 15:00
Orkan Raba Wyżna 1-5 Łosoś Łososina Dolna 14 września, 14:00

Kolejka 8 - 21 września

Wierchy Rabka Zdrój 3-4 Łosoś Łososina Dolna 21 września, 16:00
KS Biecz 3-0 Orkan Raba Wyżna 21 września, 14:00
Orawa Jabłonka 4-2 Przełęcz Tylicz 21 września, 14:00
LKS Zagórzany 4-2 Dobrzanka Dobra 8 października, 16:00
w pierwotnym terminie (21 września, 11:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grybovia Grybów 7-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 21 września, 11:00
Poroniec Poronin 3-2 KS Tymbark 21 września, 16:00
KS Zakopane 2-0 LKS Kobylanka 21 września, 14:00
Hart Tęgoborze 4-3 Zawada Nowy Sącz 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (21 września, 11:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 9 - 28 września

Hart Tęgoborze 3-3 Wierchy Rabka Zdrój 28 września, 15:30
LKS Kobylanka 1-0 Zawada Nowy Sącz 28 września, 11:00
KS Tymbark 4-0 KS Zakopane 28 września, 11:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-2 Poroniec Poronin 28 września, 15:00
Dobrzanka Dobra 1-2 Grybovia Grybów 28 września, 15:00
Przełęcz Tylicz 1-0 LKS Zagórzany 28 września, 13:00
Orkan Raba Wyżna 1-4 Orawa Jabłonka 28 września, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 7-0 KS Biecz 28 września, 15:30

Kolejka 10 - 5 października

Wierchy Rabka Zdrój 2-4 KS Biecz 16 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (5 października, 15:00) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
Orawa Jabłonka 2-4 Łosoś Łososina Dolna 5 października, 14:00
LKS Zagórzany 2-1 Orkan Raba Wyżna 11 listopada, 11:00
Grybovia Grybów 1-0 Przełęcz Tylicz 5 października, 11:00
Poroniec Poronin 6-1 Dobrzanka Dobra 5 października, 15:00
KS Zakopane 6-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 października, 15:00
Zawada Nowy Sącz 1-1 KS Tymbark 5 października, 15:00
Hart Tęgoborze 3-2 LKS Kobylanka 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 12 października

LKS Kobylanka 3-1 Wierchy Rabka Zdrój 12 października, 14:00
KS Tymbark 2-0 Hart Tęgoborze 12 października, 15:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 Zawada Nowy Sącz 12 października, 14:00
Dobrzanka Dobra 0-2 KS Zakopane 12 października, 15:00
Przełęcz Tylicz 3-0 Poroniec Poronin 12 października, 12:00
Orkan Raba Wyżna 1-6 Grybovia Grybów 12 października, 13:00
Łosoś Łososina Dolna 2-2 LKS Zagórzany 12 października, 15:00
KS Biecz 2-2 Orawa Jabłonka 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 19 października

Wierchy Rabka Zdrój 5-1 Orawa Jabłonka 11 listopada, 11:00
LKS Zagórzany 4-2 KS Biecz 19 października, 14:00
Grybovia Grybów 2-1 Łosoś Łososina Dolna 19 października, 14:30
Poroniec Poronin 2-0 Orkan Raba Wyżna 19 października, 14:00
KS Zakopane 0-0 Przełęcz Tylicz 19 października, 14:30
Zawada Nowy Sącz 3-4 Dobrzanka Dobra 19 października, 14:00
Hart Tęgoborze 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 16 listopada, 13:00
LKS Kobylanka 2-1 KS Tymbark 19 października, 14:00

Kolejka 13 - 26 października

KS Tymbark 3-1 Wierchy Rabka Zdrój 26 października, 14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-2 LKS Kobylanka 26 października, 14:00
Dobrzanka Dobra 2-0 Hart Tęgoborze 26 października, 14:00
Przełęcz Tylicz 4-1 Zawada Nowy Sącz 26 października, 14:00
Orkan Raba Wyżna 1-3 KS Zakopane 26 października, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Poroniec Poronin 26 października, 14:00
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
KS Biecz 0-1 Grybovia Grybów 26 października, 11:00
Orawa Jabłonka 4-0 LKS Zagórzany 26 października, 13:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Wierchy Rabka Zdrój 2-0 LKS Zagórzany 2 listopada, 13:00
Grybovia Grybów 1-1 Orawa Jabłonka 16 listopada, 13:00
Poroniec Poronin 4-0 KS Biecz 2 listopada, 13:00
KS Zakopane 3-0 Łosoś Łososina Dolna 2 listopada, 13:00
Zawada Nowy Sącz 2-2 Orkan Raba Wyżna 2 listopada, 13:00
Hart Tęgoborze 1-1 Przełęcz Tylicz 2 listopada, 13:00
LKS Kobylanka 0-1 Dobrzanka Dobra 2 listopada, 11:00
KS Tymbark 5-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 2 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 9 listopada

Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Wierchy Rabka Zdrój 9 listopada, 13:00
Dobrzanka Dobra 3-0 KS Tymbark 9 listopada, 13:00
(wo)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 2-0 z powodu uderzenia sędziego przez rezerwowego zawodnika gości
Przełęcz Tylicz 6-3 LKS Kobylanka 9 listopada, 11:00
Orkan Raba Wyżna 2-1 Hart Tęgoborze 9 listopada, 13:00
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Zawada Nowy Sącz 9 listopada, 13:00
KS Biecz 0-2 KS Zakopane 9 listopada, 13:00
Orawa Jabłonka 0-5 Poroniec Poronin 9 listopada, 13:00
LKS Zagórzany 1-3 Grybovia Grybów 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 13 maja

Wierchy Rabka Zdrój 0-2 Grybovia Grybów 13 maja, 17:30
LKS Zagórzany 3-1 Poroniec Poronin 13 maja, 17:30
Orawa Jabłonka 1-0 KS Zakopane 13 maja, 17:30
KS Biecz 2-4 Zawada Nowy Sącz 13 maja, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 3-1 Hart Tęgoborze 13 maja, 17:30
Orkan Raba Wyżna 2-3 LKS Kobylanka 13 maja, 17:30
Przełęcz Tylicz 3-3 KS Tymbark 13 maja, 17:30
Dobrzanka Dobra 4-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 13 maja, 17:30

Kolejka 17 - 5 kwietnia

Dobrzanka Dobra 4-1 Wierchy Rabka Zdrój 5 kwietnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 Przełęcz Tylicz 5 kwietnia, 16:00
KS Tymbark 0-0 Orkan Raba Wyżna 5 kwietnia, 11:00
LKS Kobylanka 0-2 Łosoś Łososina Dolna 5 kwietnia, 11:00
Hart Tęgoborze 2-0 KS Biecz 5 kwietnia, 14:00
Zawada Nowy Sącz 2-1 Orawa Jabłonka 5 kwietnia, 16:00
KS Zakopane 1-0 LKS Zagórzany 5 kwietnia, 13:00
Poroniec Poronin 1-4 Grybovia Grybów 27 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (5 kwietnia, 15:00) odwołany

Kolejka 18 - 11 kwietnia

Wierchy Rabka Zdrój 0-0 Poroniec Poronin 11 kwietnia, 14:00
Grybovia Grybów 3-0 KS Zakopane 11 kwietnia, 16:00
w Wojnarowej
LKS Zagórzany 3-4 Zawada Nowy Sącz 11 kwietnia, 14:00
Orawa Jabłonka 1-1 Hart Tęgoborze 11 kwietnia, 14:00
KS Biecz 1-0 LKS Kobylanka 11 kwietnia, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 0-0 KS Tymbark 11 kwietnia, 14:00
Orkan Raba Wyżna 3-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 11 kwietnia, 14:00
Przełęcz Tylicz 1-4 Dobrzanka Dobra 11 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 19 kwietnia

Przełęcz Tylicz 1-2 Wierchy Rabka Zdrój 19 kwietnia, 16:00
Dobrzanka Dobra 3-0 Orkan Raba Wyżna 19 kwietnia, 16:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-1 Łosoś Łososina Dolna 19 kwietnia, 16:00
KS Tymbark 2-0 KS Biecz 19 kwietnia, 16:00
LKS Kobylanka 4-2 Orawa Jabłonka 19 kwietnia, 11:00
Hart Tęgoborze 0-3 LKS Zagórzany 19 kwietnia, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 78. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Zawada Nowy Sącz 1-6 Grybovia Grybów 19 kwietnia, 16:00
KS Zakopane 1-0 Poroniec Poronin 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 26 kwietnia

Wierchy Rabka Zdrój 1-4 KS Zakopane 26 kwietnia, 11:00
Poroniec Poronin 2-0 Zawada Nowy Sącz 26 kwietnia, 16:30
Grybovia Grybów 3-1 Hart Tęgoborze 26 kwietnia, 11:00
LKS Zagórzany 1-1 LKS Kobylanka 25 kwietnia, 16:00
Orawa Jabłonka 3-1 KS Tymbark 26 kwietnia, 16:30
KS Biecz 1-0 Ogniwo Piwniczna Zdrój 26 kwietnia, 14:00
Łosoś Łososina Dolna 2-1 Dobrzanka Dobra 26 kwietnia, 16:30
Orkan Raba Wyżna 0-0 Przełęcz Tylicz 27 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (26 kwietnia, 15:30) mecz się nie odbył z powodu awarii autokaru gości

Kolejka 21 - 1 maja

Orkan Raba Wyżna 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 1 maja, 17:00
Przełęcz Tylicz 2-2 Łosoś Łososina Dolna 1 maja, 14:00
Dobrzanka Dobra 8-1 KS Biecz 1 maja, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 5-4 Orawa Jabłonka 1 maja, 17:00
KS Tymbark 1-3 LKS Zagórzany 1 maja, 17:00
LKS Kobylanka 0-4 Grybovia Grybów 1 maja, 17:00
Hart Tęgoborze 2-4 Poroniec Poronin 1 maja, 15:00
Zawada Nowy Sącz 1-1 KS Zakopane 1 maja, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja

Wierchy Rabka Zdrój 2-0 Zawada Nowy Sącz 3 maja, 17:00
KS Zakopane 5-0 Hart Tęgoborze 3 maja, 11:00
Poroniec Poronin 1-1 LKS Kobylanka 3 maja, 17:00
Grybovia Grybów 1-1 KS Tymbark 3 maja, 17:00
LKS Zagórzany 4-2 Ogniwo Piwniczna Zdrój 3 maja, 11:00
Orawa Jabłonka 3-2 Dobrzanka Dobra 3 maja, 11:00
KS Biecz 0-1 Przełęcz Tylicz 3 maja, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 2-0 Orkan Raba Wyżna 3 maja, 14:00

Kolejka 23 - 10 maja

Zawada Nowy Sącz 1-2 Hart Tęgoborze 10 maja, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 3-3 Wierchy Rabka Zdrój 10 maja, 11:00
Orkan Raba Wyżna 0-0 KS Biecz 10 maja, 17:30
Przełęcz Tylicz 1-1 Orawa Jabłonka 10 maja, 14:30
Dobrzanka Dobra 9-2 LKS Zagórzany 10 maja, 14:30
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Grybovia Grybów 10 maja, 11:00
KS Tymbark 2-1 Poroniec Poronin 10 maja, 17:30
LKS Kobylanka 1-4 KS Zakopane 10 maja, 17:30

Kolejka 24 - 17 maja

Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Hart Tęgoborze 17 maja, 17:30
Zawada Nowy Sącz 1-1 LKS Kobylanka 17 maja, 11:00
KS Zakopane 1-1 KS Tymbark 17 maja, 16:00
Poroniec Poronin 1-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 17 maja, 11:00
Grybovia Grybów 4-1 Dobrzanka Dobra 17 maja, 11:00
LKS Zagórzany 1-1 Przełęcz Tylicz 17 maja, 11:00
Orawa Jabłonka 2-0 Orkan Raba Wyżna 17 maja, 17:00
KS Biecz 1-4 Łosoś Łososina Dolna 17 maja, 17:30

Kolejka 25 - 24 maja

KS Biecz 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 24 maja, 17:30
Łosoś Łososina Dolna 3-0 Orawa Jabłonka 24 maja, 17:30
Orkan Raba Wyżna 4-2 LKS Zagórzany 24 maja, 14:00
Przełęcz Tylicz 1-0 Grybovia Grybów 24 maja, 11:00
Dobrzanka Dobra 4-2 Poroniec Poronin 24 maja, 14:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-0 KS Zakopane 24 maja, 11:00
KS Tymbark 6-1 Zawada Nowy Sącz 24 maja, 14:30
LKS Kobylanka 4-2 Hart Tęgoborze 24 maja, 14:30

Kolejka 26 - 31 maja

Wierchy Rabka Zdrój 5-4 LKS Kobylanka 31 maja, 11:00
Hart Tęgoborze 3-2 KS Tymbark 31 maja, 11:00
Zawada Nowy Sącz 4-8 Ogniwo Piwniczna Zdrój 31 maja, 17:00
KS Zakopane 2-0 Dobrzanka Dobra 31 maja, 18:00
Poroniec Poronin 1-1 Przełęcz Tylicz 31 maja, 14:30
Grybovia Grybów 1-0 Orkan Raba Wyżna 17 czerwca, 18:00
LKS Zagórzany 2-2 Łosoś Łososina Dolna 31 maja, 17:00
Orawa Jabłonka 7-1 KS Biecz 31 maja, 15:00

Kolejka 27 - 7 czerwca

Orawa Jabłonka 0-1 Wierchy Rabka Zdrój 7 czerwca, 14:00
KS Biecz 3-2 LKS Zagórzany 7 czerwca, 17:00
Łosoś Łososina Dolna 0-0 Grybovia Grybów 7 czerwca, 11:00
Orkan Raba Wyżna 6-3 Poroniec Poronin 7 czerwca, 18:00
Przełęcz Tylicz 1-2 KS Zakopane 7 czerwca, 16:00
Dobrzanka Dobra 2-1 Zawada Nowy Sącz 7 czerwca, 18:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-0 Hart Tęgoborze 7 czerwca, 18:00
KS Tymbark 6-3 LKS Kobylanka 7 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 11 czerwca

Wierchy Rabka Zdrój 2-1 KS Tymbark 11 czerwca, 16:00
LKS Kobylanka 3-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 11 czerwca, 18:00
Hart Tęgoborze 4-1 Dobrzanka Dobra 11 czerwca, 14:30
Zawada Nowy Sącz 1-0 Przełęcz Tylicz 11 czerwca, 15:00
KS Zakopane 2-0 Orkan Raba Wyżna 11 czerwca, 14:00
Poroniec Poronin 2-1 Łosoś Łososina Dolna 11 czerwca, 16:00
Grybovia Grybów 5-0 KS Biecz 11 czerwca, 14:30
LKS Zagórzany 3-1 Orawa Jabłonka 11 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

LKS Zagórzany 1-1 Wierchy Rabka Zdrój 14 czerwca, 17:00
Orawa Jabłonka 3-3 Grybovia Grybów 14 czerwca, 17:00
KS Biecz 3-0 Poroniec Poronin 14 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie przyjechali
Łosoś Łososina Dolna 3-2 KS Zakopane 14 czerwca, 17:00
Orkan Raba Wyżna 2-3 Zawada Nowy Sącz 14 czerwca, 17:00
Przełęcz Tylicz 3-1 Hart Tęgoborze 14 czerwca, 17:00
Dobrzanka Dobra 1-0 LKS Kobylanka 14 czerwca, 17:00
Ogniwo Piwniczna Zdrój 1-2 KS Tymbark 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Wierchy Rabka Zdrój 3-1 Ogniwo Piwniczna Zdrój 20 czerwca, 17:00
KS Tymbark 2-2 Dobrzanka Dobra 20 czerwca, 17:00
LKS Kobylanka 1-3 Przełęcz Tylicz 20 czerwca, 17:00
Hart Tęgoborze 6-1 Orkan Raba Wyżna 20 czerwca, 17:00
Zawada Nowy Sącz 0-3 Łosoś Łososina Dolna 20 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-2, zawodnik drużyny gospodarzy znieważył sędziego
KS Zakopane 2-0 KS Biecz 20 czerwca, 17:00
Poroniec Poronin 5-0 Orawa Jabłonka 20 czerwca, 17:00
Grybovia Grybów 4-1 LKS Zagórzany 20 czerwca, 17:00

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)

V liga 2008/2009 (Nowy Sącz-Tarnów)

Liga okręgowa 2008/2009 (Tarnów)

Klasa A 2008/2009 (Limanowa)
Klasa A 2008/2009 (Nowy Sącz)
Klasa A 2008/2009 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2008/2009 (Podhale)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas