[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Nowy Sącz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Poprad Rytro 34 78 25 3 6 94-31 13 1 3 41-10 12 2 3 53-21
2.  Nawoj Nawojowa 34 77 24 5 5 88-35 13 1 3 49-17 11 4 2 39-18
3.  Dąbrovia Wielogłowy 34 75 23 6 5 83-37 10 2 5 45-23 13 4 0 38-14
4.  LKS Świniarsko 34 67 20 7 7 73-37 12 2 3 39-10 8 5 4 34-27
5.  Jedność Nowy Sącz 34 63 19 6 9 79-55 10 5 2 46-20 9 1 7 33-35
6.  Sokół Stary Sącz 34 60 18 6 10 76-49 11 1 5 43-26 7 5 5 33-23
7.  Zawisza Rożnów 34 57 17 6 11 75-59 10 3 4 44-27 7 3 7 31-32
8.  Zyndram Łącko 34 53 15 8 11 61-57 9 3 5 26-19 6 5 6 35-38
9.  Start Nowy Sącz 34 51 15 6 13 65-54 8 3 6 38-26 7 3 7 27-28
10.  Librantovia Librantowa 34 47 13 8 13 69-68 7 5 5 37-29 6 3 8 32-39
11.  Zabełcze Nowy Sącz 34 41 12 5 17 58-93 8 3 6 33-38 4 2 11 25-55
12.  Zuber Krynica Zdrój 34 36 11 3 20 48-66 7 2 8 28-25 4 1 12 20-41
13.  LKS Łęka 34 32 8 8 18 67-91 5 6 6 41-41 3 2 12 26-50 2 4 1 1 0 6-2
14.  Piątkovia Łęg 34 32 8 8 18 52-89 6 2 9 32-47 2 6 9 20-42 2 1 0 1 1 2-6
15.  Zamczysko Marcinkowice 34 27 7 6 21 46-84 4 5 8 29-34 3 1 13 17-50
16.  Biegoniczanka Nowy Sącz 34 26 7 5 22 52-74 6 3 8 33-30 1 2 14 19-44
17.  LKS Ubiad 34 24 7 3 24 46-106 5 3 9 34-47 2 0 15 12-59
18.  Amator Paszyn 34 18 3 9 22 38-85 2 4 11 19-44 1 5 11 19-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Poprad Rytro    3-1 1-2 6-1 1-2 0-2 3-0 3-0* 2-1 1-0 1-1 2-0 3-0 5-0 2-0 3-0 4-0 1-0 
 2 Nawoj Nawojowa1-0     3-3 1-2 1-2 1-2 2-1 5-0 1-0 4-3 7-1 4-1 4-0 2-0 2-0 4-1 5-1 2-0 
 3 Dąbrovia Wielogłowy1-2 1-1     0-2 4-2 2-1 0-2 0-1 1-0 4-6 4-4 2-0 5-0 5-0 2-0 3-1 7-0 4-1 
 4 LKS Świniarsko2-1 0-2 0-1     3-0 0-0 1-0 3-0* 2-0 4-0 1-0 1-2 6-1 2-2 2-1 2-0 6-0 4-0 
 5 Jedność Nowy Sącz0-2 0-1 1-1 2-2     2-1 3-1 1-1 4-1 1-1 7-1 5-1 2-1 2-2 4-1 6-3 5-0 1-0 
 6 Sokół Stary Sącz1-4 2-1 1-2 3-2 1-2     4-1 3-1 2-3 2-1 5-1 2-0 3-0* 2-4 3-1 0-0 4-1 5-2 
 7 Zawisza Rożnów1-1 2-3 1-2 2-1 4-0 0-3     3-3 1-0 0-0 5-2 1-0 5-1 3-1 3-4 3-2 6-2 4-2 
 8 Zyndram Łącko2-1 0-1 1-1 0-3 2-1 3-1 1-1     0-0 4-1 0-1 2-3 1-0 2-1 1-2 3-1 2-0 2-1 
 9 Start Nowy Sącz1-3 0-2 1-3 1-1 5-1 2-3 1-1 2-1     3-2 6-0 0-1 4-3 2-3 4-0 4-1 1-0 1-1 
 10 Librantovia Librantowa1-4 2-2 1-2 1-3 2-2 3-2 0-0 2-4 6-1     3-1 3-1 1-1 6-2 1-1 2-1 2-0 1-2 
 11 Zabełcze Nowy Sącz2-2 0-4 1-3 1-3 1-0 1-1 5-1 1-6 1-1 1-5     4-3 0-5 3-0 6-1 2-1 2-1 2-1 
 12 Zuber Krynica Zdrój1-5 1-1 0-1 4-0 0-2 0-2 0-2 1-3 1-2 1-1 1-2     6-2 1-0 2-0 3-0 3-1 3-1 
 13 LKS Łęka1-4 2-2 3-3 3-3 0-2 2-1 2-3 3-3 4-4 1-3 2-4 2-4     1-1 3-1 3-2 5-0 4-1 
 14 Piątkovia Łęg2-3 1-5 0-5 1-6 0-3 2-2 1-2 3-0 0-2 2-4 2-1 2-1 1-5     5-1 4-3 3-1 3-3 
 15 Zamczysko Marcinkowice0-2 1-3 0-4 1-1 8-2 1-1 3-5 2-3 1-4 0-1 2-1 1-1 3-0 0-0     0-2 4-2 2-2 
 16 Biegoniczanka Nowy Sącz1-4 1-3 0-1 0-1 1-3 2-2 2-0 3-3 0-3 6-2 6-1 2-0 0-2 2-0 6-2     0-2 1-1 
 17 LKS Ubiad2-10 2-4 0-2 1-1 1-4 2-3 3-4 2-5 1-3 4-0 2-1 4-1 4-3 2-2 1-2 2-1     1-1 
 18 Amator Paszyn2-5 0-3 0-2 0-2 1-5 0-6 1-7 1-1 1-2 1-2 1-3 4-1 2-2 2-2 3-0* 0-0 0-1     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Zuber Krynica Zdrój 0-2 Zawisza Rożnów
Poprad Rytro 2-1 Start Nowy Sącz
Piątkovia Łęg 1-6 LKS Świniarsko
LKS Łęka 1-3 Librantovia Librantowa
Nawoj Nawojowa 7-1 Zabełcze Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-2 LKS Ubiad
Zamczysko Marcinkowice 2-3 Zyndram Łącko
Sokół Stary Sącz 1-2 Jedność Nowy Sącz
Amator Paszyn 0-2 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zawisza Rożnów 1-2 Dąbrovia Wielogłowy
Jedność Nowy Sącz 1-0 Amator Paszyn
Zyndram Łącko 3-1 Sokół Stary Sącz 20 sierpnia
LKS Ubiad 1-2 Zamczysko Marcinkowice
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 2-2 Nawoj Nawojowa
LKS Świniarsko 6-1 LKS Łęka
Start Nowy Sącz 2-3 Piątkovia Łęg
Zuber Krynica Zdrój 1-5 Poprad Rytro

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Poprad Rytro 3-0 Zawisza Rożnów
Piątkovia Łęg 2-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Łęka 4-4 Start Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 1-2 LKS Świniarsko
Biegoniczanka Nowy Sącz 6-2 Librantovia Librantowa
Zamczysko Marcinkowice 2-1 Zabełcze Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 4-1 LKS Ubiad
Amator Paszyn 1-1 Zyndram Łącko
Dąbrovia Wielogłowy 4-2 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 4 - 24 sierpnia

Zawisza Rożnów 4-0 Jedność Nowy Sącz
Zyndram Łącko 1-1 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Ubiad 1-1 Amator Paszyn
Zabełcze Nowy Sącz 1-1 Sokół Stary Sącz
Librantovia Librantowa 1-1 Zamczysko Marcinkowice
LKS Świniarsko 2-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Start Nowy Sącz 0-2 Nawoj Nawojowa
Zuber Krynica Zdrój 6-2 LKS Łęka
Poprad Rytro 5-0 Piątkovia Łęg

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Piątkovia Łęg 1-2 Zawisza Rożnów
LKS Łęka 1-4 Poprad Rytro
Nawoj Nawojowa 4-1 Zuber Krynica Zdrój
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-3 Start Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 1-1 LKS Świniarsko
Sokół Stary Sącz 2-1 Librantovia Librantowa
Amator Paszyn 1-3 Zabełcze Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 7-0 LKS Ubiad
Jedność Nowy Sącz 1-1 Zyndram Łącko

Kolejka 6 - 31 sierpnia

Zawisza Rożnów 3-3 Zyndram Łącko
LKS Ubiad 1-4 Jedność Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 1-3 Dąbrovia Wielogłowy
Librantovia Librantowa 1-2 Amator Paszyn
LKS Świniarsko 0-0 Sokół Stary Sącz
Start Nowy Sącz 4-0 Zamczysko Marcinkowice 30 sierpnia
Zuber Krynica Zdrój 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
jednocześnie mecz II rundy PP Nowy Sącz
Poprad Rytro 3-1 Nawoj Nawojowa
Piątkovia Łęg 1-5 LKS Łęka

Kolejka 7 - 7 września

LKS Łęka 2-3 Zawisza Rożnów
Nawoj Nawojowa 2-0 Piątkovia Łęg
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-4 Poprad Rytro
Zamczysko Marcinkowice 1-1 Zuber Krynica Zdrój
Sokół Stary Sącz 2-3 Start Nowy Sącz 6 września
Amator Paszyn 0-2 LKS Świniarsko
Dąbrovia Wielogłowy 4-6 Librantovia Librantowa
Jedność Nowy Sącz 7-1 Zabełcze Nowy Sącz
Zyndram Łącko 2-0 LKS Ubiad

Kolejka 8 - 14 września

Zawisza Rożnów 6-2 LKS Ubiad
Zabełcze Nowy Sącz 1-6 Zyndram Łącko
Librantovia Librantowa 2-2 Jedność Nowy Sącz
LKS Świniarsko 0-1 Dąbrovia Wielogłowy
Start Nowy Sącz 1-1 Amator Paszyn
Zuber Krynica Zdrój 0-2 Sokół Stary Sącz
Poprad Rytro 2-0 Zamczysko Marcinkowice
Piątkovia Łęg 4-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Łęka 2-2 Nawoj Nawojowa

Kolejka 9 - 21 września

Nawoj Nawojowa 2-1 Zawisza Rożnów 8 października
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-2 LKS Łęka
Zamczysko Marcinkowice 0-0 Piątkovia Łęg
Sokół Stary Sącz 1-4 Poprad Rytro
Amator Paszyn 4-1 Zuber Krynica Zdrój 8 października
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych, jednocześnie mecz III rundy PP Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 1-0 Start Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 2-2 LKS Świniarsko
Zyndram Łącko 4-1 Librantovia Librantowa
LKS Ubiad 2-1 Zabełcze Nowy Sącz 8 października
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 10 - 28 września

Zawisza Rożnów 5-2 Zabełcze Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 2-0 LKS Ubiad
LKS Świniarsko 3-0 Zyndram Łącko
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
Start Nowy Sącz 5-1 Jedność Nowy Sącz 27 września
Zuber Krynica Zdrój 0-1 Dąbrovia Wielogłowy
Poprad Rytro 1-0 Amator Paszyn
Piątkovia Łęg 2-2 Sokół Stary Sącz
LKS Łęka 3-1 Zamczysko Marcinkowice
Nawoj Nawojowa 4-1 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 11 - 5 października

Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Zawisza Rożnów
Zamczysko Marcinkowice 1-3 Nawoj Nawojowa
Sokół Stary Sącz 3-0 LKS Łęka
(wo)
przerwany w 65. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Amator Paszyn 2-2 Piątkovia Łęg
Dąbrovia Wielogłowy 1-2 Poprad Rytro
Jedność Nowy Sącz 5-1 Zuber Krynica Zdrój
Zyndram Łącko 0-0 Start Nowy Sącz 14 października
w pierwotnym terminie (4 października) mecz się nie odbył z powodu złego stanu boiska
LKS Ubiad 1-1 LKS Świniarsko
Zabełcze Nowy Sącz 1-5 Librantovia Librantowa

Kolejka 12 - 12 października

Zawisza Rożnów 0-0 Librantovia Librantowa
LKS Świniarsko 1-0 Zabełcze Nowy Sącz
Start Nowy Sącz 1-0 LKS Ubiad
Zuber Krynica Zdrój 1-3 Zyndram Łącko
Poprad Rytro 1-2 Jedność Nowy Sącz
Piątkovia Łęg 0-5 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Łęka 4-1 Amator Paszyn
Nawoj Nawojowa 1-2 Sokół Stary Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 6-2 Zamczysko Marcinkowice

Kolejka 13 - 19 października

Zamczysko Marcinkowice 3-5 Zawisza Rożnów
Sokół Stary Sącz 0-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Amator Paszyn 0-3 Nawoj Nawojowa
Dąbrovia Wielogłowy 5-0 LKS Łęka
Jedność Nowy Sącz 2-2 Piątkovia Łęg
Zyndram Łącko 2-1 Poprad Rytro
LKS Ubiad 4-1 Zuber Krynica Zdrój
Zabełcze Nowy Sącz 1-1 Start Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 1-3 LKS Świniarsko

Kolejka 14 - 26 października

Zawisza Rożnów 2-1 LKS Świniarsko
Start Nowy Sącz 3-2 Librantovia Librantowa
Zuber Krynica Zdrój 1-2 Zabełcze Nowy Sącz
Poprad Rytro 4-0 LKS Ubiad
Piątkovia Łęg 3-0 Zyndram Łącko
LKS Łęka 0-2 Jedność Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 3-3 Dąbrovia Wielogłowy
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-1 Amator Paszyn
Zamczysko Marcinkowice 1-1 Sokół Stary Sącz

Kolejka 15 - 2 listopada

Sokół Stary Sącz 4-1 Zawisza Rożnów
Amator Paszyn 3-0 Zamczysko Marcinkowice
(wo)
przerwany przy stanie 3-1 z powodu nie opuszczenia strefy technicznej przez działacza gości
Dąbrovia Wielogłowy 3-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 0-1 Nawoj Nawojowa
Zyndram Łącko 1-0 LKS Łęka
LKS Ubiad 2-2 Piątkovia Łęg
Zabełcze Nowy Sącz 2-2 Poprad Rytro
Librantovia Librantowa 3-1 Zuber Krynica Zdrój
LKS Świniarsko 2-0 Start Nowy Sącz

Kolejka 16 - 9 listopada

Zawisza Rożnów 1-0 Start Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 4-0 LKS Świniarsko
Poprad Rytro 1-0 Librantovia Librantowa
Piątkovia Łęg 2-1 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Łęka 5-0 LKS Ubiad
Nawoj Nawojowa 5-0 Zyndram Łącko
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-3 Jedność Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 0-4 Dąbrovia Wielogłowy
Sokół Stary Sącz 5-2 Amator Paszyn

Kolejka 17 - 11 listopada

Amator Paszyn 1-7 Zawisza Rożnów
Dąbrovia Wielogłowy 2-1 Sokół Stary Sącz
Jedność Nowy Sącz 4-1 Zamczysko Marcinkowice
Zyndram Łącko 3-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Ubiad 2-4 Nawoj Nawojowa
Zabełcze Nowy Sącz 0-5 LKS Łęka
Librantovia Librantowa 6-2 Piątkovia Łęg
LKS Świniarsko 2-1 Poprad Rytro
Start Nowy Sącz 0-1 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 18 - 22 kwietnia

Zawisza Rożnów 1-0 Zuber Krynica Zdrój 29 marca
Start Nowy Sącz 1-3 Poprad Rytro
LKS Świniarsko 2-2 Piątkovia Łęg
Librantovia Librantowa 1-1 LKS Łęka
Zabełcze Nowy Sącz 0-4 Nawoj Nawojowa
LKS Ubiad 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
Zyndram Łącko 1-2 Zamczysko Marcinkowice
Jedność Nowy Sącz 2-1 Sokół Stary Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 4-1 Amator Paszyn

Kolejka 19 - 27 maja

Dąbrovia Wielogłowy 0-2 Zawisza Rożnów
Amator Paszyn 1-5 Jedność Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 3-1 Zyndram Łącko
Zamczysko Marcinkowice 4-2 LKS Ubiad
Biegoniczanka Nowy Sącz 6-1 Zabełcze Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 4-3 Librantovia Librantowa
LKS Łęka 3-3 LKS Świniarsko
Piątkovia Łęg 0-2 Start Nowy Sącz
Poprad Rytro 2-0 Zuber Krynica Zdrój

Kolejka 20 - 5 kwietnia

Zawisza Rożnów 1-1 Poprad Rytro
Zuber Krynica Zdrój 1-0 Piątkovia Łęg
Start Nowy Sącz 4-3 LKS Łęka 4 kwietnia
LKS Świniarsko 0-2 Nawoj Nawojowa
Librantovia Librantowa 2-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 6-1 Zamczysko Marcinkowice
LKS Ubiad 2-3 Sokół Stary Sącz
Zyndram Łącko 2-1 Amator Paszyn
Jedność Nowy Sącz 1-1 Dąbrovia Wielogłowy

Kolejka 21 - 11 kwietnia

Jedność Nowy Sącz 3-1 Zawisza Rożnów
Dąbrovia Wielogłowy 0-1 Zyndram Łącko
Amator Paszyn 0-1 LKS Ubiad
Sokół Stary Sącz 5-1 Zabełcze Nowy Sącz
Zamczysko Marcinkowice 0-1 Librantovia Librantowa
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-1 LKS Świniarsko
Nawoj Nawojowa 1-0 Start Nowy Sącz
LKS Łęka 2-4 Zuber Krynica Zdrój
Piątkovia Łęg 2-3 Poprad Rytro

Kolejka 22 - 19 kwietnia

Zawisza Rożnów 3-1 Piątkovia Łęg
Poprad Rytro 3-0 LKS Łęka
Zuber Krynica Zdrój 1-1 Nawoj Nawojowa
Start Nowy Sącz 4-1 Biegoniczanka Nowy Sącz
LKS Świniarsko 2-1 Zamczysko Marcinkowice
Librantovia Librantowa 3-2 Sokół Stary Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 Amator Paszyn
LKS Ubiad 0-2 Dąbrovia Wielogłowy
Zyndram Łącko 2-1 Jedność Nowy Sącz

Kolejka 23 - 26 kwietnia

Zyndram Łącko 1-1 Zawisza Rożnów
Jedność Nowy Sącz 5-0 LKS Ubiad
Dąbrovia Wielogłowy 4-4 Zabełcze Nowy Sącz
Amator Paszyn 1-2 Librantovia Librantowa
Sokół Stary Sącz 3-2 LKS Świniarsko
Zamczysko Marcinkowice 1-4 Start Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Zuber Krynica Zdrój
Nawoj Nawojowa 1-0 Poprad Rytro
LKS Łęka 1-1 Piątkovia Łęg

Kolejka 24 - 1 maja

Zawisza Rożnów 5-1 LKS Łęka
Piątkovia Łęg 1-5 Nawoj Nawojowa
Poprad Rytro 3-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 2-0 Zamczysko Marcinkowice
Start Nowy Sącz 2-3 Sokół Stary Sącz
LKS Świniarsko 4-0 Amator Paszyn
Librantovia Librantowa 1-2 Dąbrovia Wielogłowy
Zabełcze Nowy Sącz 1-0 Jedność Nowy Sącz
LKS Ubiad 2-5 Zyndram Łącko

Kolejka 25 - 3 maja

LKS Ubiad 3-4 Zawisza Rożnów
Zyndram Łącko 0-1 Zabełcze Nowy Sącz
Jedność Nowy Sącz 1-1 Librantovia Librantowa
Dąbrovia Wielogłowy 0-2 LKS Świniarsko
Amator Paszyn 1-2 Start Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 2-0 Zuber Krynica Zdrój
Zamczysko Marcinkowice 0-2 Poprad Rytro
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-0 Piątkovia Łęg
Nawoj Nawojowa 4-0 LKS Łęka

Kolejka 26 - 10 maja

Zawisza Rożnów 2-3 Nawoj Nawojowa
LKS Łęka 3-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Piątkovia Łęg 5-1 Zamczysko Marcinkowice
Poprad Rytro 0-2 Sokół Stary Sącz
Zuber Krynica Zdrój 3-1 Amator Paszyn
Start Nowy Sącz 1-3 Dąbrovia Wielogłowy
LKS Świniarsko 3-0 Jedność Nowy Sącz
Librantovia Librantowa 2-4 Zyndram Łącko
Zabełcze Nowy Sącz 2-1 LKS Ubiad

Kolejka 27 - 13 maja

Zabełcze Nowy Sącz 5-1 Zawisza Rożnów
LKS Ubiad 4-0 Librantovia Librantowa
Zyndram Łącko 0-3 LKS Świniarsko
Jedność Nowy Sącz 4-1 Start Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 2-0 Zuber Krynica Zdrój
Amator Paszyn 2-5 Poprad Rytro
Sokół Stary Sącz 2-4 Piątkovia Łęg
Zamczysko Marcinkowice 3-0 LKS Łęka
Biegoniczanka Nowy Sącz 1-3 Nawoj Nawojowa

Kolejka 28 - 17 maja

Zawisza Rożnów 3-2 Biegoniczanka Nowy Sącz
Nawoj Nawojowa 2-0 Zamczysko Marcinkowice
LKS Łęka 2-1 Sokół Stary Sącz
Piątkovia Łęg 3-3 Amator Paszyn
Poprad Rytro 1-2 Dąbrovia Wielogłowy
Zuber Krynica Zdrój 0-2 Jedność Nowy Sącz
Start Nowy Sącz 2-1 Zyndram Łącko
LKS Świniarsko 6-0 LKS Ubiad
Librantovia Librantowa 3-1 Zabełcze Nowy Sącz

Kolejka 29 - 24 maja

Librantovia Librantowa 0-0 Zawisza Rożnów
Zabełcze Nowy Sącz 1-3 LKS Świniarsko
LKS Ubiad 1-3 Start Nowy Sącz
Zyndram Łącko 2-3 Zuber Krynica Zdrój
Jedność Nowy Sącz 0-2 Poprad Rytro
Dąbrovia Wielogłowy 5-0 Piątkovia Łęg
Amator Paszyn 2-2 LKS Łęka
Sokół Stary Sącz 2-1 Nawoj Nawojowa
Zamczysko Marcinkowice 0-2 Biegoniczanka Nowy Sącz

Kolejka 30 - 31 maja

Zawisza Rożnów 3-4 Zamczysko Marcinkowice
Biegoniczanka Nowy Sącz 2-2 Sokół Stary Sącz
Nawoj Nawojowa 2-0 Amator Paszyn
LKS Łęka 3-3 Dąbrovia Wielogłowy
Piątkovia Łęg 0-3 Jedność Nowy Sącz
Poprad Rytro 3-0 Zyndram Łącko
(wo)
na boisku 2-1, w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zuber Krynica Zdrój 3-1 LKS Ubiad
Start Nowy Sącz 6-0 Zabełcze Nowy Sącz
LKS Świniarsko 4-0 Librantovia Librantowa

Kolejka 31 - 7 czerwca

LKS Świniarsko 1-0 Zawisza Rożnów
Librantovia Librantowa 6-1 Start Nowy Sącz
Zabełcze Nowy Sącz 4-3 Zuber Krynica Zdrój
LKS Ubiad 2-10 Poprad Rytro
Zyndram Łącko 2-1 Piątkovia Łęg
Jedność Nowy Sącz 2-1 LKS Łęka
Dąbrovia Wielogłowy 1-1 Nawoj Nawojowa
Amator Paszyn 0-0 Biegoniczanka Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 3-1 Zamczysko Marcinkowice

Kolejka 32 - 11 czerwca

Zawisza Rożnów 0-3 Sokół Stary Sącz
Zamczysko Marcinkowice 2-2 Amator Paszyn
Biegoniczanka Nowy Sącz 0-1 Dąbrovia Wielogłowy
Nawoj Nawojowa 1-2 Jedność Nowy Sącz
LKS Łęka 3-3 Zyndram Łącko
Piątkovia Łęg 3-1 LKS Ubiad
Poprad Rytro 1-1 Zabełcze Nowy Sącz
Zuber Krynica Zdrój 1-1 Librantovia Librantowa 17 czerwca
w pierwotnym terminie mecz się nie odbył z powodu zalania boiska w Krynicy
Start Nowy Sącz 1-1 LKS Świniarsko

Kolejka 33 - 13 czerwca

Start Nowy Sącz 1-1 Zawisza Rożnów 14 czerwca
LKS Świniarsko 1-2 Zuber Krynica Zdrój
Librantovia Librantowa 1-4 Poprad Rytro
Zabełcze Nowy Sącz 3-0 Piątkovia Łęg
LKS Ubiad 4-3 LKS Łęka
Zyndram Łącko 0-1 Nawoj Nawojowa
Jedność Nowy Sącz 6-3 Biegoniczanka Nowy Sącz
Dąbrovia Wielogłowy 2-0 Zamczysko Marcinkowice
Amator Paszyn 0-6 Sokół Stary Sącz

Kolejka 34 - 21 czerwca

Zawisza Rożnów 4-2 Amator Paszyn
Sokół Stary Sącz 1-2 Dąbrovia Wielogłowy 20 czerwca
Zamczysko Marcinkowice 8-2 Jedność Nowy Sącz
Biegoniczanka Nowy Sącz 3-3 Zyndram Łącko
Nawoj Nawojowa 5-1 LKS Ubiad
LKS Łęka 2-4 Zabełcze Nowy Sącz
Piątkovia Łęg 2-4 Librantovia Librantowa
Poprad Rytro 6-1 LKS Świniarsko
Zuber Krynica Zdrój 1-2 Start Nowy Sącz 20 czerwca

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)
Baraż o udział w klasie A (Nowy Sącz)

Liga okręgowa 2008/2009 (Nowy Sącz)

Klasa A 2008/2009 (Limanowa)
Klasa A 2008/2009 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2008/2009 (Podhale)

Klasa B 2008/2009 (Nowy Sącz)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas