[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Limanowa
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół Słopnice 26 58 18 4 4 88-36 9 1 3 39-16 9 3 1 49-20
2.  Gorce Kamienica 26 54 16 6 4 94-39 10 3 0 59-15 6 3 4 35-24
3.  AKS Ujanowice 26 49 15 4 7 73-46 8 3 2 38-20 7 1 5 35-26
4.  Turbacz Mszana Dolna 26 48 15 3 8 78-46 10 1 2 52-20 5 2 6 26-26
5.  Błyskawica Rupniów 26 45 14 3 9 63-46 8 1 4 32-17 6 2 5 31-29
6.  Krokus Przyszowa 26 44 12 8 6 69-55 6 5 2 34-22 6 3 4 35-33
7.  Laskovia Laskowa 26 42 12 6 8 74-57 9 2 2 42-23 3 4 6 32-34 2 4 1 1 0 7-5
8.  Zalesianka Zalesie 26 42 12 6 8 70-56 4 4 5 35-27 8 2 3 35-29 2 1 0 1 1 5-7
9.  LKS Mordarka 26 31 9 4 13 43-59 6 2 5 32-26 3 2 8 11-33
10.  Zenit Kasinka Mała 26 29 8 5 13 47-75 8 2 3 36-31 0 3 10 11-44
11.  Jaworzanka Jaworzna 26 26 8 2 16 53-73 7 0 6 32-36 1 2 10 21-37
12.  Witów Mszana Górna 26 23 7 2 17 56-88 5 1 7 28-42 2 1 10 28-46
13.  Śnieżnica Kasina Wielka 26 21 6 3 17 39-85 4 2 7 20-40 2 1 10 19-45
14.  Płomień Limanowa 26 5 1 2 23 15-101 1 2 10 9-39 0 0 13 6-62
W rundzie wiosennej Śnieżnica Kasina Wielka rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza na boisku Witowa Mszana Górna.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sokół Słopnice    0-2 2-0 1-1 5-4 0-1 4-1 1-3 3-1 6-0 3-0 4-1 2-1 8-1 
 2 Gorce Kamienica1-1     6-0 6-1 5-2 2-2 4-1 7-1 7-0 1-0 2-2 5-3 9-2 4-0 
 3 AKS Ujanowice1-4 1-1     3-1 2-0 4-1 3-3 4-6 2-0 8-0 3-1 1-1 3-1 3-1 
 4 Turbacz Mszana Dolna2-1 2-2 3-4     2-4 8-1 2-1 3-1 8-0 4-3 5-1 3-2 3-0 7-0 
 5 Błyskawica Rupniów3-4 2-0 1-0 4-0     1-3 1-1 1-4 0-1 3-0* 2-0 3-2 7-1 4-1 
 6 Krokus Przyszowa1-5 6-1 2-2 2-4 1-1     4-4 0-0 2-2 1-0 3-1 1-0 6-2 5-0 
 7 Laskovia Laskowa0-5 3-1 3-1 1-3 4-1 4-3     2-2 1-1 4-2 4-2 7-1 4-0 5-1 
 8 Zalesianka Zalesie1-1 7-3 1-4 1-1 0-2 3-3 3-5     0-3 5-0 3-1 1-2 2-2 8-0 
 9 LKS Mordarka2-2 1-1 0-2 3-4 5-2 1-5 0-4 4-0     3-1 3-1 6-1 0-3 4-0 
 10 Zenit Kasinka Mała2-5 0-4 5-3 3-1 2-2 3-1 5-4 1-2 2-1     1-1 5-2 5-4 2-1 
 11 Jaworzanka Jaworzna2-4 2-8 0-3 1-0 2-3 3-5 4-3 2-6 1-0 4-0     6-4 1-0 4-0 
 12 Witów Mszana Górna2-7 0-7 1-6 1-0 1-3 0-4 1-5 2-3 3-0 4-4 4-1     2-1 7-1 
 13 Śnieżnica Kasina Wielka3-4 0-4 1-5 0-7 0-2 3-3 3-0 1-4 4-0 1-1 3-2 0-8     1-0 
 14 Płomień Limanowa0-6 0-1 1-5 0-3 0-5 1-3 0-0 1-3 0-2 0-0 1-8 4-1 1-2     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Gorce Kamienica 4-0 Płomień Limanowa
Turbacz Mszana Dolna 3-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Laskovia Laskowa 7-1 Witów Mszana Górna
AKS Ujanowice 2-0 LKS Mordarka
Sokół Słopnice 6-0 Zenit Kasinka Mała
Krokus Przyszowa 1-1 Błyskawica Rupniów
Zalesianka Zalesie 3-1 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Płomień Limanowa 1-3 Zalesianka Zalesie
Błyskawica Rupniów 2-0 Jaworzanka Jaworzna
Zenit Kasinka Mała 3-1 Krokus Przyszowa
LKS Mordarka 2-2 Sokół Słopnice
Witów Mszana Górna 1-6 AKS Ujanowice
Śnieżnica Kasina Wielka 3-0 Laskovia Laskowa
Gorce Kamienica 6-1 Turbacz Mszana Dolna 15 sierpnia

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Turbacz Mszana Dolna 7-0 Płomień Limanowa 11 listopada
Laskovia Laskowa 3-1 Gorce Kamienica
AKS Ujanowice 3-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Sokół Słopnice 4-1 Witów Mszana Górna
Krokus Przyszowa 2-2 LKS Mordarka 11 listopada
w pierwotnym terminie (24 sierpnia) mecz się nie odbył z powodu zakwestionowania ważności kart zdrowia piłkarzy gości
Jaworzanka Jaworzna 4-0 Zenit Kasinka Mała
Zalesianka Zalesie 0-2 Błyskawica Rupniów

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Płomień Limanowa 0-5 Błyskawica Rupniów
Zenit Kasinka Mała 1-2 Zalesianka Zalesie
LKS Mordarka 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Witów Mszana Górna 0-4 Krokus Przyszowa
Śnieżnica Kasina Wielka 3-4 Sokół Słopnice
Gorce Kamienica 6-0 AKS Ujanowice
Turbacz Mszana Dolna 2-1 Laskovia Laskowa

Kolejka 5 - 7 września

Laskovia Laskowa 5-1 Płomień Limanowa
AKS Ujanowice 3-1 Turbacz Mszana Dolna
Sokół Słopnice 0-2 Gorce Kamienica
Krokus Przyszowa 6-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Jaworzanka Jaworzna 6-4 Witów Mszana Górna
Zalesianka Zalesie 0-3 LKS Mordarka
Błyskawica Rupniów 3-0 Zenit Kasinka Mała
(wo)
goście nie przystąpili do meczu

Kolejka 6 - 14 września

Płomień Limanowa 0-0 Zenit Kasinka Mała
LKS Mordarka 5-2 Błyskawica Rupniów
Witów Mszana Górna 2-3 Zalesianka Zalesie
Śnieżnica Kasina Wielka 3-2 Jaworzanka Jaworzna
Gorce Kamienica 2-2 Krokus Przyszowa
Turbacz Mszana Dolna 2-1 Sokół Słopnice
Laskovia Laskowa 3-1 AKS Ujanowice

Kolejka 7 - 21 września

AKS Ujanowice 3-1 Płomień Limanowa 9 listopada
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Sokół Słopnice 4-1 Laskovia Laskowa 13 kwietnia
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Krokus Przyszowa 2-4 Turbacz Mszana Dolna 9 listopada
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Jaworzanka Jaworzna 2-8 Gorce Kamienica 9 listopada
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Zalesianka Zalesie 2-2 Śnieżnica Kasina Wielka 9 listopada
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Błyskawica Rupniów 3-2 Witów Mszana Górna 9 listopada
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych
Zenit Kasinka Mała 2-1 LKS Mordarka 9 listopada
w pierwotnym terminie (21 września) mecz się nie odbył z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 8 - 28 września

Płomień Limanowa 0-2 LKS Mordarka
jednocześnie mecz w ramach I rundy PP Limanowa
Witów Mszana Górna 4-4 Zenit Kasinka Mała
jednocześnie mecz w ramach I rundy PP Limanowa
Śnieżnica Kasina Wielka 0-2 Błyskawica Rupniów
jednocześnie mecz w ramach I rundy PP Limanowa
Gorce Kamienica 7-1 Zalesianka Zalesie
jednocześnie mecz w ramach I rundy PP Limanowa
Turbacz Mszana Dolna 5-1 Jaworzanka Jaworzna
jednocześnie mecz w ramach I rundy PP Limanowa
Laskovia Laskowa 4-3 Krokus Przyszowa
jednocześnie mecz w ramach I rundy PP Limanowa
AKS Ujanowice 1-4 Sokół Słopnice
jednocześnie mecz w ramach I rundy PP Limanowa

Kolejka 9 - 5 października

Sokół Słopnice 8-1 Płomień Limanowa
Krokus Przyszowa 2-2 AKS Ujanowice
Jaworzanka Jaworzna 4-3 Laskovia Laskowa
Zalesianka Zalesie 1-1 Turbacz Mszana Dolna
Błyskawica Rupniów 2-0 Gorce Kamienica
Zenit Kasinka Mała 5-4 Śnieżnica Kasina Wielka
LKS Mordarka 6-1 Witów Mszana Górna

Kolejka 10 - 12 października

Płomień Limanowa 4-1 Witów Mszana Górna
Śnieżnica Kasina Wielka 4-0 LKS Mordarka
Gorce Kamienica 1-0 Zenit Kasinka Mała
Turbacz Mszana Dolna 2-4 Błyskawica Rupniów
Laskovia Laskowa 2-2 Zalesianka Zalesie
AKS Ujanowice 3-1 Jaworzanka Jaworzna
Sokół Słopnice 0-1 Krokus Przyszowa

Kolejka 11 - 19 października

Krokus Przyszowa 5-0 Płomień Limanowa
Jaworzanka Jaworzna 2-4 Sokół Słopnice
Zalesianka Zalesie 1-4 AKS Ujanowice
Błyskawica Rupniów 1-1 Laskovia Laskowa
jednocześnie mecz w ramach II rundy PP Limanowa
Zenit Kasinka Mała 3-1 Turbacz Mszana Dolna
jednocześnie mecz w ramach II rundy PP Limanowa
LKS Mordarka 1-1 Gorce Kamienica
jednocześnie mecz w ramach II rundy PP Limanowa
Witów Mszana Górna 2-1 Śnieżnica Kasina Wielka

Kolejka 12 - 26 października

Płomień Limanowa 1-2 Śnieżnica Kasina Wielka
Gorce Kamienica 5-3 Witów Mszana Górna
Turbacz Mszana Dolna 8-0 LKS Mordarka
Laskovia Laskowa 4-2 Zenit Kasinka Mała
AKS Ujanowice 2-0 Błyskawica Rupniów
Sokół Słopnice 1-3 Zalesianka Zalesie
Krokus Przyszowa 3-1 Jaworzanka Jaworzna

Kolejka 13 - 2 listopada

Jaworzanka Jaworzna 4-0 Płomień Limanowa
Błyskawica Rupniów 3-4 Sokół Słopnice
Zenit Kasinka Mała 5-3 AKS Ujanowice
LKS Mordarka 0-4 Laskovia Laskowa
Witów Mszana Górna 1-0 Turbacz Mszana Dolna
Śnieżnica Kasina Wielka 0-4 Gorce Kamienica
Krokus Przyszowa 0-0 Zalesianka Zalesie

Kolejka 14 - 1 maja

Jaworzanka Jaworzna 2-6 Zalesianka Zalesie
w pierwotnym terminie (29 marca ) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płomień Limanowa 0-1 Gorce Kamienica
w pierwotnym terminie (29 marca ) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Śnieżnica Kasina Wielka 0-7 Turbacz Mszana Dolna
w pierwotnym terminie (29 marca ) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Witów Mszana Górna 1-5 Laskovia Laskowa
w pierwotnym terminie (29 marca ) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Mordarka 0-2 AKS Ujanowice
w pierwotnym terminie (29 marca ) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zenit Kasinka Mała 2-5 Sokół Słopnice
w pierwotnym terminie (29 marca ) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Błyskawica Rupniów 1-3 Krokus Przyszowa
w pierwotnym terminie (29 marca ) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 15 - 5 kwietnia

Zalesianka Zalesie 8-0 Płomień Limanowa
Jaworzanka Jaworzna 2-3 Błyskawica Rupniów
Krokus Przyszowa 1-0 Zenit Kasinka Mała
Sokół Słopnice 3-1 LKS Mordarka
AKS Ujanowice 1-1 Witów Mszana Górna
Laskovia Laskowa 4-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Turbacz Mszana Dolna 2-2 Gorce Kamienica

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Płomień Limanowa 0-3 Turbacz Mszana Dolna
Gorce Kamienica 4-1 Laskovia Laskowa
Śnieżnica Kasina Wielka 1-5 AKS Ujanowice
Witów Mszana Górna 2-7 Sokół Słopnice
LKS Mordarka 1-5 Krokus Przyszowa
Zenit Kasinka Mała 1-1 Jaworzanka Jaworzna
Błyskawica Rupniów 1-4 Zalesianka Zalesie

Kolejka 17 - 26 kwietnia

Błyskawica Rupniów 4-1 Płomień Limanowa
Zalesianka Zalesie 5-0 Zenit Kasinka Mała
Jaworzanka Jaworzna 1-0 LKS Mordarka
Krokus Przyszowa 1-0 Witów Mszana Górna
Sokół Słopnice 2-1 Śnieżnica Kasina Wielka
AKS Ujanowice 1-1 Gorce Kamienica
Laskovia Laskowa 1-3 Turbacz Mszana Dolna

Kolejka 18 - 3 maja

Płomień Limanowa 0-0 Laskovia Laskowa
Turbacz Mszana Dolna 3-4 AKS Ujanowice
Gorce Kamienica 1-1 Sokół Słopnice
Śnieżnica Kasina Wielka 3-3 Krokus Przyszowa
Witów Mszana Górna 4-1 Jaworzanka Jaworzna
LKS Mordarka 4-0 Zalesianka Zalesie
Zenit Kasinka Mała 2-2 Błyskawica Rupniów

Kolejka 19 - 10 maja

Zenit Kasinka Mała 2-1 Płomień Limanowa
Błyskawica Rupniów 0-1 LKS Mordarka
Zalesianka Zalesie 1-2 Witów Mszana Górna
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Śnieżnica Kasina Wielka
Krokus Przyszowa 6-1 Gorce Kamienica
Sokół Słopnice 1-1 Turbacz Mszana Dolna
AKS Ujanowice 3-3 Laskovia Laskowa

Kolejka 20 - 17 maja

Płomień Limanowa 1-5 AKS Ujanowice
Laskovia Laskowa 0-5 Sokół Słopnice
Turbacz Mszana Dolna 8-1 Krokus Przyszowa
Gorce Kamienica 2-2 Jaworzanka Jaworzna 13 kwietnia
Śnieżnica Kasina Wielka 1-4 Zalesianka Zalesie
Witów Mszana Górna 1-3 Błyskawica Rupniów
LKS Mordarka 3-1 Zenit Kasinka Mała

Kolejka 21 - 24 maja

LKS Mordarka 4-0 Płomień Limanowa
Zenit Kasinka Mała 5-2 Witów Mszana Górna
Błyskawica Rupniów 7-1 Śnieżnica Kasina Wielka
Zalesianka Zalesie 7-3 Gorce Kamienica
Jaworzanka Jaworzna 1-0 Turbacz Mszana Dolna
Krokus Przyszowa 4-4 Laskovia Laskowa
Sokół Słopnice 2-0 AKS Ujanowice

Kolejka 22 - 31 maja

Płomień Limanowa 0-6 Sokół Słopnice
AKS Ujanowice 4-1 Krokus Przyszowa
Laskovia Laskowa 4-2 Jaworzanka Jaworzna
Turbacz Mszana Dolna 3-1 Zalesianka Zalesie
Gorce Kamienica 5-2 Błyskawica Rupniów
Śnieżnica Kasina Wielka 1-1 Zenit Kasinka Mała
Witów Mszana Górna 3-0 LKS Mordarka

Kolejka 23 - 7 czerwca

Witów Mszana Górna 7-1 Płomień Limanowa
LKS Mordarka 0-3 Śnieżnica Kasina Wielka
Zenit Kasinka Mała 0-4 Gorce Kamienica
Błyskawica Rupniów 4-0 Turbacz Mszana Dolna
Zalesianka Zalesie 3-5 Laskovia Laskowa
Jaworzanka Jaworzna 0-3 AKS Ujanowice
Krokus Przyszowa 1-5 Sokół Słopnice

Kolejka 24 - 11 czerwca

Płomień Limanowa 1-3 Krokus Przyszowa
Sokół Słopnice 3-0 Jaworzanka Jaworzna
AKS Ujanowice 4-6 Zalesianka Zalesie
Laskovia Laskowa 4-1 Błyskawica Rupniów
Turbacz Mszana Dolna 4-3 Zenit Kasinka Mała
Gorce Kamienica 7-0 LKS Mordarka
Śnieżnica Kasina Wielka 0-8 Witów Mszana Górna

Kolejka 25 - 14 czerwca

Śnieżnica Kasina Wielka 1-0 Płomień Limanowa
na boisku Płomienia
Witów Mszana Górna 0-7 Gorce Kamienica
LKS Mordarka 3-4 Turbacz Mszana Dolna
Zenit Kasinka Mała 5-4 Laskovia Laskowa
Błyskawica Rupniów 1-0 AKS Ujanowice
Zalesianka Zalesie 1-1 Sokół Słopnice
Jaworzanka Jaworzna 3-5 Krokus Przyszowa

Kolejka 26 - 21 czerwca

Zalesianka Zalesie 3-3 Krokus Przyszowa
Płomień Limanowa 1-8 Jaworzanka Jaworzna
Sokół Słopnice 5-4 Błyskawica Rupniów
AKS Ujanowice 8-0 Zenit Kasinka Mała
Laskovia Laskowa 1-1 LKS Mordarka
Turbacz Mszana Dolna 3-2 Witów Mszana Górna
Gorce Kamienica 9-2 Śnieżnica Kasina Wielka

Baraże o udział w lidze okręgowej (Nowy Sącz)
Baraż o udział w klasie A (Limanowa)

Liga okręgowa 2008/2009 (Nowy Sącz)

Klasa A 2008/2009 (Nowy Sącz)
Klasa A 2008/2009 (Nowy Sącz-Gorlice)
Klasa A 2008/2009 (Podhale)

Klasa B 2008/2009 (Limanowa)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas