[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Kuźnia Raciborska 30 73 23 4 3 89-37 11 2 2 38-14 12 2 1 51-23
2.  LKS Brzezie (Racibórz) 30 68 21 5 4 78-35 12 2 1 44-12 9 3 3 34-23
3.  LKS Ruda Kozielska 30 65 20 5 5 113-42 11 3 1 63-15 9 2 4 50-27
4.  LKS Studzienna (Racibórz) 30 62 19 5 6 70-41 11 1 3 41-19 8 4 3 29-22
5.  Odra Nieboczowy 30 60 19 3 8 97-54 12 0 3 54-21 7 3 5 43-33
6.  Wypoczynek Buków 30 57 17 6 7 79-49 11 3 1 51-23 6 3 6 28-26
7.  LKS 07 Markowice (Racibórz) 30 49 16 1 13 82-57 11 0 4 51-25 5 1 9 31-32
8.  Płonia Racibórz 30 39 13 0 17 86-99 8 0 7 49-53 5 0 10 37-46
9.  LKS Pstrążna 30 37 10 7 13 51-60 6 4 5 31-22 4 3 8 20-38
10.  LKS Siedliska 30 35 11 2 17 54-81 5 2 8 29-31 6 0 9 25-50
11.  LKS Zabełków 30 32 9 5 16 61-62 7 3 5 38-26 2 2 11 23-36
12.  Sparta Babice 30 31 9 4 17 62-80 5 2 8 30-30 4 2 9 32-50
13.  KS Pietraszyn 30 29 8 5 17 45-76 5 3 7 26-28 3 2 10 19-48
14.  LKS Dzimierz 30 27 7 6 17 43-61 5 3 7 24-27 2 3 10 19-34
15.  LKS Bolesław 30 20 6 2 22 67-128 4 1 10 46-62 2 1 12 21-66
16.  LKS Olza 30 5 1 2 27 33-148 1 2 12 15-72 0 0 15 18-76

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Kuźnia Raciborska    1-1 2-0 1-1 0-2 4-1 2-1 3-0 2-0 2-3 3-2 5-0 2-0 3-0 5-3 3-0 
 2 LKS Brzezie (Racibórz)0-3*     1-1 2-0 2-1 5-1 3-0 2-0 3-1 5-1 1-1 4-3 4-0 2-0 5-0 5-0 
 3 LKS Ruda Kozielska3-3 2-4     0-0 6-0 3-0 1-1 6-1 5-0 5-0 4-1 6-1 7-1 2-0 5-1 8-2 
 4 LKS Studzienna (Racibórz)0-2 2-0 2-0     3-2 0-2 3-2 3-1 1-1 8-2 5-3 4-1 0-1 3-1 3-1 4-0 
 5 Odra Nieboczowy0-3 5-0 1-3 1-3     3-1 2-1 4-2 6-0 3-1 2-0 8-2 4-1 4-2 8-1 3-1 
 6 Wypoczynek Buków3-0 1-1 4-3 2-2 3-2     3-1 4-3 3-1 7-0 2-1 3-0 4-0 2-2 4-5 6-2 
 7 LKS 07 Markowice (Racibórz)2-4 1-3 1-4 0-1 6-2 3-2     3-2 1-0 1-0 4-1 3-2 8-1 2-1 8-0 8-2 
 8 Płonia Racibórz1-8 2-5 5-3 2-7 3-9 3-4 3-1     3-2 0-4 4-1 5-2 5-0 3-6 5-0 5-1 
 9 LKS Pstrążna2-3 1-2 2-4 1-2 1-1 0-0 4-1 2-3     2-1 2-1 1-1 2-2 1-0 6-0 4-1 
 10 LKS Siedliska3-7 3-0* 2-3 0-2 1-2 2-3 0-1 5-2 1-3     0-0 0-3 1-0 1-1 3-1 7-3 
 11 LKS Zabełków2-3 0-3 3-3 3-1 2-2 1-1 0-3 5-1 5-1 4-0     4-1 0-5 0-1 3-1 6-0 
 12 Sparta Babice1-2 0-3 2-5 2-3 1-1 0-2 2-3 1-5 2-2 1-2 1-0     5-1 2-0 7-1 3-0* 
 13 KS Pietraszyn1-1 0-1 0-3 1-2 2-4 1-0 3-1 6-2 0-1 3-4 1-3 2-2     1-0 2-2 3-2 
 14 LKS Dzimierz1-2 1-5 0-1 1-1 1-2 0-0 2-0 0-3 2-2 1-2 5-2 0-4 5-3     2-0 3-0* 
 15 LKS Bolesław3-5 2-4 2-9 6-1 1-3 1-4 4-9 2-7 1-2 6-1 1-0 3-4 1-4 5-5     8-4 
 16 LKS Olza1-5 2-2 0-8 0-3 1-10 0-7 0-6 0-5 3-4 2-4 1-7 2-6 0-0 3-0 0-5     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Wypoczynek Buków 3-0 Sparta Babice
LKS Dzimierz 2-0 LKS Bolesław
LKS Brzezie (Racibórz) 0-3 KS Kuźnia Raciborska
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Odra Nieboczowy 3-1 LKS Siedliska
LKS Olza 0-0 KS Pietraszyn
Płonia Racibórz 2-7 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS 07 Markowice (Racibórz) 4-1 LKS Zabełków
LKS Pstrążna 2-4 LKS Ruda Kozielska

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Sparta Babice 2-5 LKS Ruda Kozielska
LKS Zabełków 5-1 LKS Pstrążna
LKS Studzienna (Racibórz) 3-2 LKS 07 Markowice (Racibórz)
KS Pietraszyn 6-2 Płonia Racibórz
LKS Siedliska 7-3 LKS Olza
KS Kuźnia Raciborska 0-2 Odra Nieboczowy
LKS Bolesław 2-4 LKS Brzezie (Racibórz)
Wypoczynek Buków 2-2 LKS Dzimierz

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

LKS Dzimierz 0-4 Sparta Babice
LKS Brzezie (Racibórz) 5-1 Wypoczynek Buków
Odra Nieboczowy 8-1 LKS Bolesław
LKS Olza 1-5 KS Kuźnia Raciborska
Płonia Racibórz 0-4 LKS Siedliska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 8-1 KS Pietraszyn
LKS Pstrążna 1-2 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Ruda Kozielska 4-1 LKS Zabełków

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Sparta Babice 1-0 LKS Zabełków
LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 LKS Ruda Kozielska
KS Pietraszyn 0-1 LKS Pstrążna
LKS Siedliska 0-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
KS Kuźnia Raciborska 3-0 Płonia Racibórz
LKS Bolesław 8-4 LKS Olza
Wypoczynek Buków 3-2 Odra Nieboczowy
LKS Dzimierz 1-5 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 5 - 6-7 września

LKS Brzezie (Racibórz) 4-3 Sparta Babice
Odra Nieboczowy 4-2 LKS Dzimierz
LKS Olza 0-7 Wypoczynek Buków
Płonia Racibórz 5-0 LKS Bolesław
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-4 KS Kuźnia Raciborska
LKS Pstrążna 2-1 LKS Siedliska
LKS Ruda Kozielska 7-1 KS Pietraszyn
LKS Zabełków 3-1 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 6 - 13-14 września

Sparta Babice 2-3 LKS Studzienna (Racibórz)
KS Pietraszyn 1-3 LKS Zabełków
LKS Siedliska 2-3 LKS Ruda Kozielska
KS Kuźnia Raciborska 2-0 LKS Pstrążna
LKS Bolesław 4-9 LKS 07 Markowice (Racibórz)
Wypoczynek Buków 4-3 Płonia Racibórz
LKS Dzimierz 3-0 LKS Olza
(wo)
mecz przerwany w 35. minucie przy stanie 3-0; drużyna gości została zdekompletowana
LKS Brzezie (Racibórz) 2-1 Odra Nieboczowy

Kolejka 7 - 20-21 września

Odra Nieboczowy 8-2 Sparta Babice
LKS Olza 2-2 LKS Brzezie (Racibórz)
Płonia Racibórz 3-6 LKS Dzimierz
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 Wypoczynek Buków
LKS Pstrążna 6-0 LKS Bolesław
LKS Ruda Kozielska 3-3 KS Kuźnia Raciborska
LKS Zabełków 4-0 LKS Siedliska
LKS Studzienna (Racibórz) 0-1 KS Pietraszyn

Kolejka 8 - 27-28 września

Sparta Babice 5-1 KS Pietraszyn
LKS Siedliska 0-2 LKS Studzienna (Racibórz)
KS Kuźnia Raciborska 3-2 LKS Zabełków
LKS Bolesław 2-9 LKS Ruda Kozielska
Wypoczynek Buków 3-1 LKS Pstrążna
LKS Dzimierz 2-0 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 Płonia Racibórz
Odra Nieboczowy 3-1 LKS Olza

Kolejka 9 - 4-5 października

LKS Olza 2-6 Sparta Babice
Płonia Racibórz 3-9 Odra Nieboczowy
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-3 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Pstrążna 1-0 LKS Dzimierz
LKS Ruda Kozielska 3-0 Wypoczynek Buków
LKS Zabełków 3-1 LKS Bolesław
LKS Studzienna (Racibórz) 0-2 KS Kuźnia Raciborska
KS Pietraszyn 3-4 LKS Siedliska

Kolejka 10 - 11-12 października

Sparta Babice 1-2 LKS Siedliska
KS Kuźnia Raciborska 2-0 KS Pietraszyn
LKS Bolesław 6-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Wypoczynek Buków 2-1 LKS Zabełków
LKS Dzimierz 0-1 LKS Ruda Kozielska
LKS Brzezie (Racibórz) 3-1 LKS Pstrążna
Odra Nieboczowy 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Olza 0-5 Płonia Racibórz

Kolejka 11 - 18-19 października

Płonia Racibórz 5-2 Sparta Babice
LKS 07 Markowice (Racibórz) 8-2 LKS Olza
LKS Pstrążna 1-1 Odra Nieboczowy
LKS Ruda Kozielska 2-4 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Zabełków 0-1 LKS Dzimierz
LKS Studzienna (Racibórz) 0-2 Wypoczynek Buków
KS Pietraszyn 2-2 LKS Bolesław
LKS Siedliska 3-7 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 12 - 25-26 października

Sparta Babice 1-2 KS Kuźnia Raciborska
LKS Bolesław 6-1 LKS Siedliska
Wypoczynek Buków 4-0 KS Pietraszyn
LKS Dzimierz 1-1 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Zabełków
Odra Nieboczowy 1-3 LKS Ruda Kozielska
LKS Olza 3-4 LKS Pstrążna
Płonia Racibórz 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)

Kolejka 13 - 2 listopada

LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 Sparta Babice
LKS Pstrążna 2-3 Płonia Racibórz
LKS Ruda Kozielska 8-2 LKS Olza
LKS Zabełków 2-2 Odra Nieboczowy
LKS Studzienna (Racibórz) 2-0 LKS Brzezie (Racibórz)
KS Pietraszyn 1-0 LKS Dzimierz
LKS Siedliska 2-3 Wypoczynek Buków
KS Kuźnia Raciborska 5-3 LKS Bolesław

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Sparta Babice 7-1 LKS Bolesław
Wypoczynek Buków 3-0 KS Kuźnia Raciborska
LKS Dzimierz 1-2 LKS Siedliska
LKS Brzezie (Racibórz) 4-0 KS Pietraszyn
Odra Nieboczowy 1-3 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Olza 1-7 LKS Zabełków
Płonia Racibórz 5-3 LKS Ruda Kozielska
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Pstrążna

Kolejka 15 - 15-16 listopada

LKS Pstrążna 1-1 Sparta Babice
LKS Ruda Kozielska 1-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Zabełków 5-1 Płonia Racibórz
LKS Studzienna (Racibórz) 4-0 LKS Olza
mecz przerwany po pierwszej połowie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
KS Pietraszyn 2-4 Odra Nieboczowy
LKS Siedliska 3-0 LKS Brzezie (Racibórz)
(wo)
na boisku 0-3
KS Kuźnia Raciborska 3-0 LKS Dzimierz
LKS Bolesław 1-4 Wypoczynek Buków

Kolejka 16 - 21-22 marca

Sparta Babice 0-2 Wypoczynek Buków
LKS Bolesław 5-5 LKS Dzimierz
KS Kuźnia Raciborska 1-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Siedliska 1-2 Odra Nieboczowy
KS Pietraszyn 3-2 LKS Olza
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 Płonia Racibórz
LKS Zabełków 0-3 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Ruda Kozielska 5-0 LKS Pstrążna

Kolejka 17 - 28-29 marca

LKS Ruda Kozielska 6-1 Sparta Babice
LKS Pstrążna 2-1 LKS Zabełków 29 kwietnia
LKS 07 Markowice (Racibórz) 0-1 LKS Studzienna (Racibórz)
Płonia Racibórz 5-0 KS Pietraszyn
LKS Olza 2-4 LKS Siedliska
Odra Nieboczowy 0-3 KS Kuźnia Raciborska
LKS Brzezie (Racibórz) 5-0 LKS Bolesław
LKS Dzimierz 0-0 Wypoczynek Buków

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Sparta Babice 2-0 LKS Dzimierz
Wypoczynek Buków 1-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Bolesław 1-3 Odra Nieboczowy
KS Kuźnia Raciborska 3-0 LKS Olza
LKS Siedliska 5-2 Płonia Racibórz
KS Pietraszyn 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Studzienna (Racibórz) 1-1 LKS Pstrążna
LKS Zabełków 3-3 LKS Ruda Kozielska

Kolejka 19 - 11 kwietnia

LKS Zabełków 4-1 Sparta Babice
LKS Ruda Kozielska 0-0 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Pstrążna 2-2 KS Pietraszyn
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-0 LKS Siedliska
Płonia Racibórz 1-8 KS Kuźnia Raciborska
LKS Olza 0-5 LKS Bolesław
Odra Nieboczowy 3-1 Wypoczynek Buków
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Dzimierz

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Sparta Babice 0-3 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Dzimierz 1-2 Odra Nieboczowy
Wypoczynek Buków 6-2 LKS Olza
LKS Bolesław 2-7 Płonia Racibórz
KS Kuźnia Raciborska 2-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Siedliska 1-3 LKS Pstrążna
KS Pietraszyn 0-3 LKS Ruda Kozielska
LKS Studzienna (Racibórz) 5-3 LKS Zabełków

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

LKS Studzienna (Racibórz) 4-1 Sparta Babice
LKS Zabełków 0-5 KS Pietraszyn
LKS Ruda Kozielska 5-0 LKS Siedliska
LKS Pstrążna 2-3 KS Kuźnia Raciborska
w Kuźni Raciborskiej
LKS 07 Markowice (Racibórz) 8-0 LKS Bolesław
Płonia Racibórz 3-4 Wypoczynek Buków
LKS Olza 3-0 LKS Dzimierz
Odra Nieboczowy 5-0 LKS Brzezie (Racibórz)

Kolejka 22 - 2-3 maja

Sparta Babice 1-1 Odra Nieboczowy
LKS Brzezie (Racibórz) 5-0 LKS Olza
LKS Dzimierz 0-3 Płonia Racibórz
Wypoczynek Buków 3-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Bolesław 1-2 LKS Pstrążna
KS Kuźnia Raciborska 2-0 LKS Ruda Kozielska
LKS Siedliska 0-0 LKS Zabełków
KS Pietraszyn 1-2 LKS Studzienna (Racibórz)

Kolejka 23 - 9-10 maja

KS Pietraszyn 2-2 Sparta Babice
LKS Studzienna (Racibórz) 8-2 LKS Siedliska
LKS Zabełków 2-3 KS Kuźnia Raciborska
LKS Ruda Kozielska 5-1 LKS Bolesław
LKS Pstrążna 0-0 Wypoczynek Buków
LKS 07 Markowice (Racibórz) 2-1 LKS Dzimierz
Płonia Racibórz 2-5 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Olza 1-10 Odra Nieboczowy

Kolejka 24 - 16-17 maja

Sparta Babice 3-0 LKS Olza
(wo)
goście nie dojechali
Odra Nieboczowy 4-2 Płonia Racibórz
LKS Brzezie (Racibórz) 3-0 LKS 07 Markowice (Racibórz)
LKS Dzimierz 2-2 LKS Pstrążna
Wypoczynek Buków 4-3 LKS Ruda Kozielska
LKS Bolesław 1-0 LKS Zabełków
KS Kuźnia Raciborska 1-1 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Siedliska 1-0 KS Pietraszyn

Kolejka 25 - 23-24 maja

LKS Siedliska 0-3 Sparta Babice
KS Pietraszyn 1-1 KS Kuźnia Raciborska
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 LKS Bolesław
LKS Zabełków 1-1 Wypoczynek Buków
LKS Ruda Kozielska 2-0 LKS Dzimierz
LKS Pstrążna 1-2 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS 07 Markowice (Racibórz) 6-2 Odra Nieboczowy
Płonia Racibórz 5-1 LKS Olza

Kolejka 26 - 30-31 maja

Sparta Babice 1-5 Płonia Racibórz
LKS Olza 0-6 LKS 07 Markowice (Racibórz)
Odra Nieboczowy 6-0 LKS Pstrążna
LKS Brzezie (Racibórz) 1-1 LKS Ruda Kozielska
LKS Dzimierz 5-2 LKS Zabełków
Wypoczynek Buków 2-2 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Bolesław 1-4 KS Pietraszyn
KS Kuźnia Raciborska 2-3 LKS Siedliska

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

KS Kuźnia Raciborska 5-0 Sparta Babice
LKS Siedliska 3-1 LKS Bolesław
KS Pietraszyn 1-0 Wypoczynek Buków
LKS Studzienna (Racibórz) 3-1 LKS Dzimierz
LKS Zabełków 0-3 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Ruda Kozielska 6-0 Odra Nieboczowy
LKS Pstrążna 4-1 LKS Olza
LKS 07 Markowice (Racibórz) 3-2 Płonia Racibórz

Kolejka 28 - 11 czerwca

Sparta Babice 2-3 LKS 07 Markowice (Racibórz)
Płonia Racibórz 3-2 LKS Pstrążna
LKS Olza 0-8 LKS Ruda Kozielska
Odra Nieboczowy 2-0 LKS Zabełków
LKS Brzezie (Racibórz) 2-0 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Dzimierz 5-3 KS Pietraszyn
Wypoczynek Buków 7-0 LKS Siedliska
LKS Bolesław 3-5 KS Kuźnia Raciborska

Kolejka 29 - 14 czerwca

LKS Bolesław 3-4 Sparta Babice
KS Kuźnia Raciborska 4-1 Wypoczynek Buków
LKS Siedliska 1-1 LKS Dzimierz
KS Pietraszyn 0-1 LKS Brzezie (Racibórz)
LKS Studzienna (Racibórz) 3-2 Odra Nieboczowy
LKS Zabełków 6-0 LKS Olza
LKS Ruda Kozielska 6-1 Płonia Racibórz
LKS Pstrążna 4-1 LKS 07 Markowice (Racibórz)

Kolejka 30 - 21 czerwca

Sparta Babice 2-2 LKS Pstrążna
LKS 07 Markowice (Racibórz) 1-4 LKS Ruda Kozielska
Płonia Racibórz 4-1 LKS Zabełków
LKS Olza 0-3 LKS Studzienna (Racibórz)
Odra Nieboczowy 4-1 KS Pietraszyn
LKS Brzezie (Racibórz) 5-1 LKS Siedliska
LKS Dzimierz 1-2 KS Kuźnia Raciborska
Wypoczynek Buków 4-5 LKS Bolesław

Klasa A 2008/2009 (Racibórz)

Klasa C 2008/2009 (Racibórz)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas