[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2008/2009, grupa: Racibórz
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Gamów 26 56 17 5 4 78-40 10 2 1 45-18 7 3 3 33-22 2 6 2 0 0 5-3
2.  LKS Pawłów 26 56 17 5 4 78-41 10 1 2 44-17 7 4 2 34-24 2 0 0 0 2 3-5
3.  LKS Bieńkowice 26 51 16 3 7 78-40 7 1 5 43-22 9 2 2 35-18
4.  LKS Adamowice 26 49 15 4 7 64-39 11 1 1 40-14 4 3 6 24-25
5.  Naprzód II Syrynia 26 47 14 5 7 63-38 7 3 3 34-19 7 2 4 29-19
6.  LKS Cyprzanów 26 44 13 5 8 61-52 9 1 3 40-21 4 4 5 21-31 2 4 1 1 0 6-2
7.  LKS Owsiszcze 26 44 13 5 8 51-38 7 4 2 30-14 6 1 6 21-24 2 1 0 1 1 2-6
8.  LKS Rudnik (k. Raciborza) 26 37 11 4 11 61-63 7 1 5 35-31 4 3 6 26-32
9.  LKS Raszczyce 26 33 8 9 9 42-35 6 5 2 28-10 2 4 7 14-25
10.  LKS Grzegorzowice 26 24 7 3 16 51-71 6 2 5 30-27 1 1 11 21-44
11.  Zgoda Zawada Książęca 26 22 6 4 16 35-60 5 4 4 22-25 1 0 12 13-35 2 3 1 0 1 6-1
12.  LKS II Górki Śląskie 26 22 6 4 16 28-70 5 4 4 18-16 1 0 12 10-54 2 3 1 0 1 1-6
13.  LKS Jankowice 26 15 4 3 19 33-86 4 1 8 19-37 0 2 11 14-49 2 2 0 2 0 3-3
14.  LKS Czernica 26 15 4 3 19 29-79 4 1 8 21-32 0 2 11 8-47 2 2 0 2 0 3-3
Płomień Kobyla wycofał się z rozgrywek po 3. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Gamów    3-2 2-5 4-1 3-1 4-4 3-0 2-2 2-0 2-1 3-2 8-0 5-0 4-0 
 2 LKS Pawłów1-2     2-3 3-2 2-2 4-0 2-1 3-1 3-1 6-1 4-1 5-1 4-2 5-0 
 3 LKS Bieńkowice3-4 2-3     3-2 0-1 3-0 2-3 2-0 3-1 1-1 2-3 8-0 8-2 6-2 
 4 LKS Adamowice2-1 2-3 2-1     1-0 3-0 3-0 4-2 1-1 5-2 3-1 2-1 6-1 6-1 
 5 Naprzód II Syrynia3-2 0-0 1-1 1-2     3-3 1-2 3-4 3-2 6-1 3-0 3-1 3-0 4-1 
 6 LKS Cyprzanów2-3 1-1 0-2 4-3 3-4     5-1 5-1 3-0 4-3 2-0 5-0 5-3 1-0 
 7 LKS Owsiszcze3-1 2-2 1-0 3-1 0-1 1-1     4-2 1-1 3-4 2-0 3-0 1-1 6-0 
 8 LKS Rudnik (k. Raciborza)2-4 2-4 2-3 2-3 2-8 1-0 3-1     2-2 4-3 3-0 4-0 4-2 4-1 
 9 LKS Raszczyce1-1 6-0 1-1 1-1 0-2 4-0 1-1 1-2     2-0 2-1 4-0 4-0 1-1 
 10 LKS Grzegorzowice1-1 1-2 4-5 2-2 3-2 1-3 1-5 3-1 1-2     5-3 1-0 3-0* 4-1 
 11 Zgoda Zawada Książęca1-4 0-6 1-5 0-0 1-0 3-3 1-2 2-2 2-2 2-1     6-0 1-0 2-0 
 12 LKS II Górki Śląskie2-2 1-1 0-3 1-0 1-1 1-2 0-2 2-2 0-1 3-1 1-0     2-0 4-1 
 13 LKS Jankowice0-4 2-5 1-2 1-4 1-4 1-2 2-0 1-5 2-1 5-3 2-1 1-6     0-0 
 14 LKS Czernica1-4 2-5 1-4 0-3 2-3 2-3 0-3 0-2 2-0 1-0 3-1 4-1 3-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: LKS Czernica.
 
LKS Bieńkowice 3-0 LKS Cyprzanów
Zgoda Zawada Książęca 6-0 LKS II Górki Śląskie
LKS Adamowice 4-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Naprzód II Syrynia 3-0 LKS Jankowice
przełożony
LKS Gamów 2-0 LKS Raszczyce
LKS Pawłów 6-1 LKS Grzegorzowice
Płomień Kobyla - LKS Owsiszcze
było 3-8, anulowany

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pauza: LKS Owsiszcze.
 
LKS Grzegorzowice - Płomień Kobyla
goście nie dojechali, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
LKS Raszczyce 6-0 LKS Pawłów
LKS Jankowice 0-4 LKS Gamów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-8 Naprzód II Syrynia 23 listopada, 13:00
LKS II Górki Śląskie 1-0 LKS Adamowice
LKS Cyprzanów 2-0 Zgoda Zawada Książęca
LKS Czernica 1-4 LKS Bieńkowice

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pauza: LKS Bieńkowice.
 
Zgoda Zawada Książęca 2-0 LKS Czernica
Naprzód II Syrynia 3-1 LKS II Górki Śląskie
LKS Gamów 2-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Pawłów 4-2 LKS Jankowice
Płomień Kobyla - LKS Raszczyce
LKS Owsiszcze 3-4 LKS Grzegorzowice
LKS Cyprzanów 4-3 LKS Adamowice

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Pauza: LKS Grzegorzowice, LKS Jankowice.
 
LKS Raszczyce 1-1 LKS Owsiszcze
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 LKS Pawłów
LKS II Górki Śląskie 2-2 LKS Gamów
LKS Cyprzanów 3-4 Naprzód II Syrynia
LKS Czernica 0-3 LKS Adamowice
LKS Bieńkowice 2-3 Zgoda Zawada Książęca

Kolejka 5 - 6-7 września

Pauza: Zgoda Zawada Książęca, LKS Rudnik (k. Raciborza).
 
LKS Adamowice 2-1 LKS Bieńkowice
Naprzód II Syrynia 4-1 LKS Czernica
LKS Gamów 4-4 LKS Cyprzanów
LKS Pawłów 5-1 LKS II Górki Śląskie
LKS Owsiszcze 1-1 LKS Jankowice
LKS Grzegorzowice 1-2 LKS Raszczyce

Kolejka 6 - 13-14 września

Pauza: LKS Raszczyce, LKS II Górki Śląskie.
 
LKS Jankowice 5-3 LKS Grzegorzowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-1 LKS Owsiszcze
LKS Cyprzanów 1-1 LKS Pawłów
LKS Czernica 1-4 LKS Gamów
LKS Bieńkowice 0-1 Naprzód II Syrynia
Zgoda Zawada Książęca 0-0 LKS Adamowice

Kolejka 7 - 20-21 września

Pauza: LKS Adamowice, LKS Cyprzanów.
 
Naprzód II Syrynia 3-0 Zgoda Zawada Książęca
LKS Gamów 2-5 LKS Bieńkowice
LKS Pawłów 5-0 LKS Czernica
LKS Owsiszcze 3-0 LKS II Górki Śląskie
LKS Grzegorzowice 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Raszczyce 4-0 LKS Jankowice

Kolejka 8 - 27-28 września

Pauza: LKS Czernica, LKS Jankowice.
 
LKS II Górki Śląskie 3-1 LKS Grzegorzowice
LKS Cyprzanów 5-1 LKS Owsiszcze 23 listopada
w pierwotnym terminie 3-2 / powtórzony
LKS Bieńkowice 2-3 LKS Pawłów
Zgoda Zawada Książęca 1-4 LKS Gamów
LKS Adamowice 1-0 Naprzód II Syrynia
LKS Raszczyce 1-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 9 - 4-5 października

Pauza: Naprzód II Syrynia, LKS Bieńkowice.
 
LKS Gamów 4-1 LKS Adamowice
LKS Pawłów 4-1 Zgoda Zawada Książęca
LKS Owsiszcze 6-0 LKS Czernica
LKS Grzegorzowice 1-3 LKS Cyprzanów
LKS Raszczyce 4-0 LKS II Górki Śląskie
LKS Jankowice 1-5 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 10 - 11-12 października

Pauza: LKS Rudnik (k. Raciborza), Zgoda Zawada Książęca.
 
LKS II Górki Śląskie 2-0 LKS Jankowice
LKS Cyprzanów 3-0 LKS Raszczyce
LKS Czernica 1-0 LKS Grzegorzowice
LKS Bieńkowice 2-3 LKS Owsiszcze
LKS Adamowice 2-3 LKS Pawłów
Naprzód II Syrynia 3-2 LKS Gamów

Kolejka 11 - 18-19 października

Pauza: LKS Adamowice, LKS Gamów.
 
LKS Pawłów 2-2 Naprzód II Syrynia
LKS Owsiszcze 2-0 Zgoda Zawada Książęca
LKS Grzegorzowice 4-5 LKS Bieńkowice
LKS Raszczyce 1-1 LKS Czernica
LKS Jankowice 1-2 LKS Cyprzanów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-0 LKS II Górki Śląskie
mecz przerwany w 37. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości

Kolejka 12 - 25-26 października

Pauza: LKS II Górki Śląskie, Naprzód II Syrynia.
 
LKS Cyprzanów 5-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Czernica 3-3 LKS Jankowice
LKS Bieńkowice 3-1 LKS Raszczyce
Zgoda Zawada Książęca 2-1 LKS Grzegorzowice
LKS Adamowice 3-0 LKS Owsiszcze
LKS Gamów 3-2 LKS Pawłów

Kolejka 13 - 2 listopada

Pauza: LKS Gamów, LKS Pawłów.
 
LKS Owsiszcze 0-1 Naprzód II Syrynia
LKS Grzegorzowice 2-2 LKS Adamowice
LKS Raszczyce 2-1 Zgoda Zawada Książęca
LKS Jankowice 1-2 LKS Bieńkowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-1 LKS Czernica
LKS Cyprzanów 5-0 LKS II Górki Śląskie

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Pauza: LKS Cyprzanów, LKS Pawłów.
 
LKS Czernica 4-1 LKS II Górki Śląskie
LKS Bieńkowice 2-0 LKS Rudnik (k. Raciborza)
Zgoda Zawada Książęca 1-0 LKS Jankowice
LKS Adamowice 1-1 LKS Raszczyce
Naprzód II Syrynia 6-1 LKS Grzegorzowice
LKS Gamów 3-0 LKS Owsiszcze

Kolejka 15 - 15-16 listopada

LKS Owsiszcze 2-2 LKS Pawłów
LKS Grzegorzowice 1-1 LKS Gamów
LKS Raszczyce 0-2 Naprzód II Syrynia
LKS Jankowice 1-4 LKS Adamowice
LKS Rudnik (k. Raciborza) 3-0 Zgoda Zawada Książęca
LKS II Górki Śląskie 0-3 LKS Bieńkowice
LKS Cyprzanów 1-0 LKS Czernica

Kolejka 16 - 28-29 marca

LKS Cyprzanów 0-2 LKS Bieńkowice
LKS II Górki Śląskie 1-0 Zgoda Zawada Książęca
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS Adamowice 11 czerwca
LKS Jankowice 1-4 Naprzód II Syrynia
LKS Raszczyce 1-1 LKS Gamów
LKS Grzegorzowice 1-2 LKS Pawłów
LKS Czernica 0-3 LKS Owsiszcze 11 czerwca

Kolejka 17 - 4-5 kwietnia

LKS Czernica 2-5 LKS Pawłów
LKS Owsiszcze 1-1 LKS Cyprzanów
LKS Gamów 2-1 LKS Grzegorzowice
Naprzód II Syrynia 3-2 LKS Raszczyce
LKS Adamowice 6-1 LKS Jankowice
Zgoda Zawada Książęca 2-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Bieńkowice 8-0 LKS II Górki Śląskie

Kolejka 18 - 11 kwietnia

LKS II Górki Śląskie 0-2 LKS Owsiszcze
LKS Pawłów 1-2 LKS Gamów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-3 LKS Bieńkowice
LKS Jankowice 2-1 Zgoda Zawada Książęca
LKS Raszczyce 1-1 LKS Adamowice
LKS Grzegorzowice 3-2 Naprzód II Syrynia
LKS Czernica 2-3 LKS Cyprzanów

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

LKS II Górki Śląskie 1-2 LKS Cyprzanów
LKS Owsiszcze 4-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Gamów 4-0 LKS Czernica
Naprzód II Syrynia 0-0 LKS Pawłów
LKS Adamowice 5-2 LKS Grzegorzowice
Zgoda Zawada Książęca 2-2 LKS Raszczyce
LKS Bieńkowice 8-2 LKS Jankowice

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

LKS Jankowice 2-0 LKS Owsiszcze
LKS Pawłów 3-2 LKS Adamowice
LKS Gamów 3-1 Naprzód II Syrynia
LKS Rudnik (k. Raciborza) 1-0 LKS Cyprzanów
LKS Raszczyce 1-1 LKS Bieńkowice
LKS Grzegorzowice 5-3 Zgoda Zawada Książęca
LKS II Górki Śląskie 4-1 LKS Czernica

Kolejka 21 - 2-3 maja

LKS Owsiszcze 1-1 LKS Raszczyce
LKS Czernica 2-3 Naprzód II Syrynia
LKS Adamowice 2-1 LKS Gamów
Zgoda Zawada Książęca 0-6 LKS Pawłów
LKS Bieńkowice 1-1 LKS Grzegorzowice
LKS Cyprzanów 5-3 LKS Jankowice
LKS II Górki Śląskie 2-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 22 - 9-10 maja

LKS Grzegorzowice 1-5 LKS Owsiszcze
LKS Pawłów 2-3 LKS Bieńkowice
LKS Gamów 3-2 Zgoda Zawada Książęca
Naprzód II Syrynia 1-2 LKS Adamowice
LKS Jankowice 1-6 LKS II Górki Śląskie
LKS Raszczyce 4-0 LKS Cyprzanów
LKS Czernica 0-2 LKS Rudnik (k. Raciborza)

Kolejka 23 - 16-17 maja

LKS Adamowice 6-1 LKS Czernica
Zgoda Zawada Książęca 1-0 Naprzód II Syrynia
LKS Bieńkowice 3-4 LKS Gamów
LKS Cyprzanów 4-3 LKS Grzegorzowice
LKS II Górki Śląskie 0-1 LKS Raszczyce
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-2 LKS Jankowice
LKS Pawłów 2-1 LKS Owsiszcze

Kolejka 24 - 23-24 maja

LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-2 LKS Raszczyce
LKS Pawłów 4-0 LKS Cyprzanów
Naprzód II Syrynia 1-1 LKS Bieńkowice
LKS Adamowice 3-1 Zgoda Zawada Książęca
LKS Grzegorzowice 1-0 LKS II Górki Śląskie
LKS Jankowice 0-0 LKS Czernica
LKS Owsiszcze 3-1 LKS Gamów

Kolejka 25 - 30-31 maja

LKS Czernica 3-1 Zgoda Zawada Książęca
LKS Bieńkowice 3-2 LKS Adamowice
LKS Cyprzanów 2-3 LKS Gamów
LKS II Górki Śląskie 1-1 LKS Pawłów
LKS Rudnik (k. Raciborza) 4-3 LKS Grzegorzowice
LKS Jankowice 2-1 LKS Raszczyce
Naprzód II Syrynia 1-2 LKS Owsiszcze

Kolejka 26 - 6-7 czerwca

LKS Pawłów 3-1 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Gamów 8-0 LKS II Górki Śląskie
Naprzód II Syrynia 3-3 LKS Cyprzanów
Zgoda Zawada Książęca 1-5 LKS Bieńkowice
LKS Grzegorzowice 3-0 LKS Jankowice
(wo)
na boisku 2-3
LKS Czernica 2-0 LKS Raszczyce
LKS Owsiszcze 3-1 LKS Adamowice

Kolejka 27 - 13 czerwca

LKS Adamowice 3-0 LKS Cyprzanów
LKS Bieńkowice 6-2 LKS Czernica
LKS II Górki Śląskie 1-1 Naprzód II Syrynia
LKS Rudnik (k. Raciborza) 2-4 LKS Gamów
LKS Jankowice 2-5 LKS Pawłów
LKS Raszczyce 2-0 LKS Grzegorzowice
Zgoda Zawada Książęca 1-2 LKS Owsiszcze

Kolejka 28 - 20 czerwca

LKS Pawłów 3-1 LKS Raszczyce
LKS Gamów 5-0 LKS Jankowice
Naprzód II Syrynia 3-4 LKS Rudnik (k. Raciborza)
LKS Adamowice 2-1 LKS II Górki Śląskie
Zgoda Zawada Książęca 3-3 LKS Cyprzanów
LKS Grzegorzowice 4-1 LKS Czernica
LKS Owsiszcze 1-0 LKS Bieńkowice

Klasa B 2008/2009 (Racibórz)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas