[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

Runda wstępna - 20 sierpnia

Leszkopol Bezek 0-1 Unia Białopole 20 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 3-1 Agros Suchawa 20 sierpnia, 17:00
Spółdzielca Siedliszcze 0-7 Hetman Żółkiewka 20 sierpnia, 17:00
Frassati Fajsławice 5-4 Malowane Chełm 20 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw (oldboje) 4-4 Astra Leśniowice 20 sierpnia, 17:00
pd. k. 4-2
Orzeł Srebrzyszcze 3-2 Zryw Gorzków 20 sierpnia, 17:00

I runda - 10 września

Orzeł Srebrzyszcze 3-5 Unia Białopole 10 września, 16:30
pd.
GKS Pławanice/Kamień 3-2 Ogniwo Wierzbica 10 września, 16:30
Vojsławia Wojsławice 3-2 Sawena Sawin 10 września, 16:30
Unia Rejowiec 6-1 Hetman Żółkiewka 10 września, 16:30
Brat Siennica Nadolna 3-0 Frassati Fajsławice 10 września, 16:30
(wo)
Victoria Żmudź 1-4 Granica Dorohusk 10 września, 16:30
Ruch Izbica 1-1 Vitrum Wola Uhruska 10 września, 16:30
pd. k. 5-4
Start Krasnystaw (oldboje) 1-3 Kłos Chełm 17 września, 16:30

II runda - 8 października

Unia Rejowiec 2-1 Brat Siennica Nadolna 8 października, 15:30
Unia Białopole 3-2 Ruch Izbica 8 października, 15:30
Granica Dorohusk 3-2 Kłos Chełm 8 października, 15:30
GKS Pławanice/Kamień 4-2 Vojsławia Wojsławice 8 października, 15:30

III runda - 15-16 listopada
Do gry dołączają IV-ligowcy.

Unia Białopole 2-4 Włodawianka Włodawa 16 listopada, 12:00
pd.
nieznany ?, ? - Przemysław Wójciuk ?, ?, Arkadiusz Staszczak ?, Siergiej Borys ?
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Chełmianka Chełm 15 listopada, 13:00 (300)
Sławomir Tatysiak 48
GKS Pławanice/Kamień 4-1 Unia Rejowiec 16 listopada, 12:00
Stocki ?, Piech ?, Brykalski ?, Petruk ? - Korzeniowski ?
Granica Dorohusk 1-3 Start Krasnystaw 16 listopada, 12:00
Witalij Zbyrnia 81 - Rafał Szkamruk 10, 33, 73

1/2 finału - 6 maja
(Losowanie - 18 grudnia 2009)

GKS Pławanice/Kamień 0-7 Chełmianka Chełm 13 maja, 17:00 (150)
Łukasz Postój 16, Alan Brykalski 18, Dawid Wieczorek 32, Sebastian Kogut 50, Krzysztof Fajman 57, Sławomir Tatysiak 64 (k), Łukasz Dyczko 74 (k)
Start Krasnystaw 4-3 Włodawianka Włodawa 6 maja, 16:30 (300)
pd.
Łukasz Rachwał 45, 55, Michał Janeczko 64, Łukasz Polikowski 105 - Adam Zalewski 13, Siergiej Borys 50, Wojciech Chaciówka 73

Finał - 20 maja

Start Krasnystaw 0-0 Chełmianka Chełm 20 maja, 17:00 (1000)
pd. k. 3-0
w Krasnymstawie

Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas