[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Lubelski ZPN - Zamość

I runda - 3 września
Kryształ Werbkowice, Olimpiakos Tarnogród, Victoria Łukowa/Chmielek - wolny los

Andoria Mircze 0-10 Sparta Wożuczyn 3 września, 16:30
Płomień Spartan Nieledew 0-1 Unia Hrubieszów 3 września, 16:30
Szumy Susiec 1-2 Orkan Bełżec 3 września, 16:30
Cosmos Józefów 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 3 września, 16:30
Olimpia Miączyn 6-5 Ostoja Skierbieszów 3 września, 16:30
Graf Chodywańce 1-10 Huczwa Tyszowce 3 września, 16:30
mecz przerwany w 60. minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Granica Lubycza Królewska 1-1 Korona Łaszczów 3 września, 16:30
pd. k. 6-5
Relax Księżpol 4-6 Włókniarz Frampol 3 września, 16:30
Igros Krasnobród 6-1 Echo Zawada 3 września, 16:30
Sokół Zwierzyniec 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn 3 września, 16:30
Piast Babice 1-2 Hetman II Zamość 3 września, 16:30
Aleksandria Aleksandrów 4-3 Nord 98 Wysokie 3 września, 16:30
Rakovia Rakówka 1-2 Omega Stary Zamość 3 września, 16:30

II runda - 24 września

Unia Hrubieszów 1-6 Sparta Wożuczyn 24 września, 15:00
Orkan Bełżec 2-1 Cosmos Józefów 24 września, 15:00
Olimpia Miączyn 3-3 Kryształ Werbkowice 24 września, 15:00
pd. k. 4-3
Granica Lubycza Królewska 5-2 Huczwa Tyszowce 24 września, 15:00
Włókniarz Frampol 7-3 Olimpiakos Tarnogród 24 września, 15:00
pd.
Igros Krasnobród 0-6 Roztocze Szczebrzeszyn 24 września, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 8-1 Hetman II Zamość 24 września, 15:00
Omega Stary Zamość 3-2 Victoria Łukowa/Chmielek 24 września, 15:00

III runda - 8 października

Orkan Bełżec 2-3 Sparta Wożuczyn 8 października, 14:00
Olimpia Miączyn 1-0 Granica Lubycza Królewska 8 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Włókniarz Frampol 8 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 2-3 Omega Stary Zamość 8 października, 14:00

1/4 finału - 22 października

Sparta Wożuczyn 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 października, 13:30
Maliszewski ? - Wawryca ?, Głaz ?, Ciećko ?, Kasperek ?
Olimpia Miączyn 2-3 Olender Sól 22 października, 13:30
pd.
T.Łyp ?, ? - Blacha ?, Cios ?, Albingier ?
Roztocze Szczebrzeszyn 0-5 Spartakus Szarowola 22 października, 13:30
Omega Stary Zamość 0-3 Łada Biłgoraj 22 października, 13:30
Dycha ?, ?, ?

1/2 finału - 5 listopada

Olender Sól 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 listopada, 12:00
Kitka 1 - Zatorski 16 (k), Kusiak 90
Łada Biłgoraj 4-2 Spartakus Szarowola 11 listopada, 12:00
pd.
Zarczuk 60, Dycha 65, 110, Komosa 115 - Melnyczuk 11, Iwanicki 87

Finał - 13 maja
w pierwotnym terminie (6 maja, 17:00; w Biłgoraju) odwołany z powodu meczów Tomasovii i Łady w lidze

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Łada Biłgoraj 13 maja, 17:00 (300)
W.Wawrzusiszyn 80, Żurawski 85
w Tomaszowie Lubelskim

Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN - Chełm)
Puchar Polski 2008/2009 (Lubelski ZPN - Lublin)

Autor:
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas