[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2008/2009, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 10 sierpnia
Zawrat Bukowina Tatrzańska - wolny los

Gorc Ochotnica 2-7 Skalni Zaskale
w Zaskalu
Wierchy Lasek 10-0 Łęgi Nowa Biała
Wiatr Ludźmierz 2-1 Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Krokus Pyzówka 1-6 Napravia Naprawa
w Ludźmierzu
Grel Trute 1-2 Grom Morawczyna
Orzeł Niedzica 2-7 OSP Chabówka
Delta Pieniążkowice 2-1 Gronik Gronków
w Sieniawie
LKS Krośnica 0-3 Granit Czarna Góra
w Czarnej Górze
Korona Piekielnik 1-3 Babia Góra Lipnica Wielka
Spisz Krempachy 3-0 Janosik Sieniawa
Krokus 2000 Łapsze Niżne 5-2 Podgórki Krauszów

II runda
Do gry dołączyły zespoły z klasy A Podhale.

OSP Chabówka 3-3 Zawrat Bukowina Tatrzańska 2 listopada, 11:30
k. 4-2
M.Zając 30, Sumara 42, Mrożek 65 - Chowaniec 15 (k), Majerczyk 60, Tylka 75
Wierchy Lasek 3-0 Sokolica Krościenko nad Dunajcem 2 listopada, 14:00
R.Nykaza 19, W.Gał 24, 35
Wiatr Ludźmierz 1-2 Lepietnica Klikuszowa 2 listopada, 13:00
Dobrzynski 52 - Antolec 62, Huzior 88
Jordan Jordanów 3-0 Lubań Tylmanowa 2 listopada, 13:00
D.Sularz 54, Hodana 55, Karkula 89
Granit Czarna Góra 5-3 Dunajec Ostrowsko 2 listopada, 14:00
Z.Milon 41, 72, J.Sarna 48, K.Sarna 56, W.Maryniarczyk 89 - R.Gucwa 17, Janasik 21, Magulski 33
Skalni Zaskale 1-2 Czarni Czarny Dunajec 2 listopada, 14:00
A.Plewa 30 - Papierz 6, Dzielawa 87
Grom Morawczyna 2-2 Napravia Naprawa 9 listopada, 11:00
k. 3-5
M.Cisoń 10, Jacek Błachuta 13 - Śmietana 30, 38
Delta Pieniążkowice 1-4 Jarmuta Szczawnica 9 listopada, 12:00
Stoch 66 - Waligóra 6, 84, J.Pietrzak 32, 45
Krokus 2000 Łapsze Niżne 1-5 Huragan Waksmund 9 listopada, 13:00
J.Stanek 67 - Oraczko 1, (s) 7, A.Mroszczak 33, 85, Sz.Drożdż 50
Spisz Krempachy 2-2 Szarotka Nowy Targ 9 listopada, 13:00
k. 0-3
Mroszczak 40, 60 - Ł.Ślusarek 16 (k), 90 (k)
Babia Góra Lipnica Wielka 3-0 Przełęcz Łopuszna 9 listopada
(wo)
goście nie przystąpili do meczu
LKS Szaflary 5-2 Skawianin Skawa 9 listopada, 13:30
Baboń 20, Mrugała 27, 29, Sulka 28, Majewski 40 - Lubiński 60, Skwarek 85
ZOR Frydman 1-0 Bystry Nowe Bystre 11 listopada, 13:30
Brzyżek 39

III runda
Babia Góra Lipnica Wielka, Czarni Czarny Dunajec, Granit Czarna Góra, Jordan Jordanów, Szarotka Nowy Targ - wolny los

ZOR Frydman 2-1 Jarmuta Szczawnica 9 kwietnia
Napravia Naprawa 1-2 Lepietnica Klikuszowa 11 kwietnia
OSP Chabówka 1-4 LKS Szaflary 11 kwietnia
Wierchy Lasek 2-0 Huragan Waksmund 13 kwietnia

1/8 finału - 3 czerwca
Do gry dołączyły drużyny: Lubań Maniowy i Watra Białka Tatrzańska

Babia Góra Lipnica Wielka 2-3 Poroniec Poronin
LKS Szaflary 6-1 KS Zakopane
Wierchy Lasek 0-1 Orkan Raba Wyżna
Lepietnica Klikuszowa 1-1 Wierchy Rabka Zdrój
k. 1-3
Czarni Czarny Dunajec 0-3 Szarotka Nowy Targ
Jordan Jordanów 2-5 Orawa Jabłonka
Watra Białka Tatrzańska 1-2 Lubań Maniowy
Granit Czarna Góra 4-2 ZOR Frydman

1/4 finału

LKS Szaflary 2-3 Poroniec Poronin 30 czerwca
w pierwotnym terminie (25 czerwca) mecz przerwany w 28. minucie przy stanie 0-0 z powodu ulewy, kontynuowany w nowym terminie
Granit Czarna Góra 0-6 Orawa Jabłonka 18 czerwca
Szarotka Nowy Targ 1-1 Lubań Maniowy 17 czerwca
k. 4-3
Wierchy Rabka Zdrój 2-1 Orkan Raba Wyżna 24 czerwca

1/2 finału

Szarotka Nowy Targ 3-3 Wierchy Rabka Zdrój 1 lipca
k. 4-3
Orawa Jabłonka 3-1 Poroniec Poronin 2 lipca

Finał

Szarotka Nowy Targ 1-5 Orawa Jabłonka 5 lipca
w Maniowach

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)

Autor: Jacek Skałba
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas