[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 26 lipca
LKS Świniarsko - wolny los.

Królovia Królowa Górna 1-1 Chruślice Nowy Sącz 26 lipca, 11:00
k. 2-3
Galicja Nowy Sącz 0-1 Sokół Stary Sącz 26 lipca, 11:00
Zamczysko Marcinkowice 8-2 Piątkovia Łęg 26 lipca, 11:00
LKS Ubiad 7-2 Librantovia Librantowa 26 lipca, 11:00
Górka Szczereż 1-9 Zyndram Łącko 26 lipca, 11:00
LKS Łęka 4-6 Hart Tęgoborze 26 lipca, 11:00
Start Nowy Sącz 3-3 Dąbrovia Wielogłowy 26 lipca, 11:00
k. 7-6
Zuber Krynica Zdrój 4-0 Nawoj Nawojowa 26 lipca, 17:30

II runda - 2 sierpnia
LKS Ubiad - wolny los.

Chruślice Nowy Sącz 0-7 Przełęcz Tylicz 2 sierpnia, 11:00
na boisku Jedności Nowy Sącz
Sokół Stary Sącz 2-0 Gród Podegrodzie 2 sierpnia, 11:00
Zuber Krynica Zdrój 0-3 Ogniwo Piwniczna Zdrój 5 sierpnia, 18:00
Zamczysko Marcinkowice 0-3 LKS Świniarsko 2 sierpnia, 11:00
Zyndram Łącko 2-4 Poprad Rytro 2 sierpnia, 11:00
Hart Tęgoborze 2-1 Orzeł Wojnarowa 2 sierpnia, 16:00
Start Nowy Sącz 2-0 ULKS Korzenna 2 sierpnia, 11:00

III runda - 16 września
Przełęcz Tylicz - wolny los.

Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-1 Skalnik Kamionka Wielka 16 września, 16:30
Kubiela 75, Mikołajczyk 86 - Jarzębak 40 (s)
Sokół Stary Sącz 0-4 Sandecja II Nowy Sącz 16 września, 16:30
Borkowski 30, 42, Gródek 35, P.Szczepanik 45
LKS Świniarsko 3-6 Helena Nowy Sącz 16 września, 16:30
Węgrzyn 20, 52, Twardy 86 - Leśniak 10, 14, 79, Ciurka 23, 60, Gryzło 70
Poprad Rytro 0-3 Barciczanka Barcice 16 września, 16:30
D.Tokarczyk 37, 65, T.Tokarczyk 60
Hart Tęgoborze 2-4 Victoria Witowice Dolne 16 września, 16:30
Bogdański 70, T.Ciastoń 85 - Piwowar 10, Zygmunt 50, 83, Krawczyk 69 (k)
Start Nowy Sącz 2-5 Grybovia Grybów 16 września, 16:30
Łojek 20, Sołtys 49 - S.Szczepanik 55 (k), 72, A.Michalik 58, Damian 65, D.Kamiński 80
LKS Ubiad 3-2 Łosoś Łososina Dolna 16 września, 16:30
K.Nowak 8, 18, Świderski 35 - P.Grzybowski 15, G.Nowak 40

IV runda - 7 października
Do gry przystąpił Poprad Muszyna.
Ogniwo Piwniczna Zdrój - wolny los.

Victoria Witowice Dolne 0-6 Grybovia Grybów 4 października, 15:30 (200)
Obrzut 25, 62, P.Michalik 40, Rysiewicz 50, 90, A.Michalik 70
jednocześnie mecz 11. kolejki V ligi Nowy Sącz-Tarnów
LKS Ubiad 2-7 Helena Nowy Sącz 7 października, 15:30 (50)
K.Nowak 10, Bielak 85 - Chronowski 45, Stafin 48 (k), 55, Olchawa 62, 76, Chochorowski 69, Łagosz 82
Przełęcz Tylicz 0-8 Sandecja II Nowy Sącz 7 października, 15:30 (100)
Chlipała 2, Choruzi 35, Fabianowski 53, 75, 90, Lasyk 60, P.Szczepanik 80, Borkowski 82
Barciczanka Barcice 1-3 Poprad Muszyna 7 października, 15:30 (50)
M.Janik 12 - Jędrusik 2, Damasiewicz 22, Serafin 43

V runda - 28 października
Helena Nowy Sącz - wolny los.

Ogniwo Piwniczna Zdrój 2-4 Poprad Muszyna 28 października, 14:00 (200)
T.Izworski 5, Łukaszyk 70 - Cempa 22, Prusak 37, Damasiewicz 85, Serafin 88
w pierwotnym terminie (20 października, 16:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grybovia Grybów 0-3 Sandecja II Nowy Sącz 28 października, 14:00
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu / w pierwotnym terminie (20 października, 16:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

1/8 finału - 1 maja
Poprad Muszyna - wolny los.

Helena Nowy Sącz 0-0 Sandecja II Nowy Sącz 1 maja, 12:00 (200)
k. 4-3
jednocześnie mecz 21. kolejki V ligi Nowy Sącz-Tarnów / w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) i w drugim terminie (11 listopada, 11:00) mecz odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

1/4 finału - 11 maja

Helena Nowy Sącz 2-2 Poprad Muszyna 11 maja, 17:30 (50)
k. 4-2
Łagosz 75, 80 - Cempa 57, Serafin 90

1/2 finału - 4 lipca
Do rozgrywek dołączyli zdobywcy pucharów w podokregach: Limanowa (sezon 2009/2010) - Orkan Szczyrzyc, Podhale (sezon 2008/2009) - Orawa Jabłonka, Gorlice (sezon 2009/2010) - Glinik Gorlice.

Orawa Jabłonka 1-1 Orkan Szczyrzyc 4 lipca, 17:00 (200)
k. 0-3
Wesołowski 64 - Wardęga 56
Helena Nowy Sącz 3-0 Glinik Gorlice 4 lipca, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Finał - 7 lipca

Helena Nowy Sącz 4-2 Orkan Szczyrzyc 7 lipca, 17:30 (500)
Olszewski 15, Gryzło 65, Olchawa 76, Leśniak 80 - M.Drobny 40, Limanówka 82
na stadionie Heleny w Nowym Sączu

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Gorlice)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa)
Puchar Polski 2008/2009 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas