[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2009/2010, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów

I runda - 9 sierpnia

Dunajec Zbylitowska Góra 1-2 LKS Gnojnik
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Olimpia Kąty 2-6 Iskra Łęki
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Iskra Dąbrówki Breńskie 2-0 Tarnovia Tarnów 8 sierpnia
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Rylovia Rylowa 9-2 Naprzód Sobolów
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Ciężkowianka Ciężkowice 4-4 Drwinka Drwinia
k. 5-4
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Łukovia Łukowa 1-2 Iskra Tarnów 11 sierpnia
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Piast Czchów 3-3 Novi/Rzezawianka Rzezawa
k. 4-2
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów
Unia Niedomice 3-2 Pogoria Pogórska Wola
jednocześnie mecz 1. kolejki ligi okręgowej Tarnów

II runda - 9 września
Do rozgrywek przystąpili zwycięzcy II rundy Pucharu Polski w Podokręgu Żabno, drużyny z Podokręgu Bochnia oraz Olszynka Ołpiny i LKS Olszyny (k. Ołpin).
Zwycięzcy I rundy oraz LKS Szarwark, MLKS II Żabno i Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska - wolny los.

Strzelec Okulice 1-1 Raba Niedary 9 września, 17:00
k. 2-4
Górnik Siedlec 1-5 Tarnavia Tarnawa 9 września, 17:00
LZS Wójcina 0-1 Ikar Odporyszów 9 września, 17:00
Spartakus Radgoszcz 3-1 Orzeł Lisia Góra 9 września, 17:00
Ava Grądy 1-4 Iskra Dąbrówki Breńskie 9 września, 17:00
LKS Olszyny (k. Ołpin) 0-9 Tuchovia Tuchów 9 września, 17:00
Raba Książnice 3-8 Wisła Grobla 9 września, 17:00
Olszynka Ołpiny 1-3 Ciężkowianka Ciężkowice 9 września, 17:00

III runda - 16 września
Do rozgrywek przystąpiły drużyny z III, IV i V ligi.

Raba Niedary 3-1 Rylovia Rylowa 23 września, 16:30
zmiana terminu ze względu na rozgrywanie meczu ligowego 16 września przez Rylovię
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-0 MLKS Żabno 16 września, 16:30
Dunajec Zakliczyn 2-3 Tuchovia Tuchów 16 września, 16:30
w Zakliczynie
Ciężkowianka Ciężkowice 1-2 Wolania Wola Rzędzińska 23 września, 16:30
zmiana terminu ze względu na rozgrywanie meczu ligowego 16 września przez Ciężkowiankę
Iskra Łęki 3-4 Wisła Grobla 16 września, 16:30
w Łękach
Ceramika Muchówka 2-5 LKS Gnojnik 16 września, 16:30
LKS Trzciana 2000 0-9 Szreniawa Nowy Wiśnicz 16 września, 16:30
Macierz Lipnica Murowana 0-2 Piast Czchów 16 września, 16:30
LKS Szarwark 1-5 LKS II Nieciecza 16 września, 16:30
Iskra Tarnów 0-6 Unia Tarnów 16 września, 16:30
Orzeł Dębno 4-1 Olimpia Wojnicz 16 września, 16:30
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-0 Unia Niedomice 16 września, 16:30
MLKS II Żabno 0-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 16 września, 16:30
Ikar Odporyszów 0-2 Wisła Szczucin 16 września, 16:30
Tarnavia Tarnawa 1-8 Bocheński KS 16 września, 16:30
Spartakus Radgoszcz 1-5 LKS Nowa Jastrząbka 16 września, 16:30

1/8 finału - 11 listopada

Raba Niedary 1-0 Wisła Grobla 11 listopada, 11:00
LKS Gnojnik 4-3 Orzeł Dębno 14 listopada, 13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 4-0 Unia Tarnów 6 marca, 14:00
Iskra Dąbrówki Breńskie 1-2 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 11 listopada, 11:00
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 3-2 LKS Nowa Jastrząbka 15 listopada, 11:00
Piast Czchów 4-3 Bocheński KS 15 listopada, 11:00
Wisła Szczucin 2-2 Wolania Wola Rzędzińska 13 marca, 13:00
k. 7-6
LKS II Nieciecza 0-1 Tuchovia Tuchów 7 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (13 marca, 14:00) w Tarnowie na stadionie Iskry odwołany ze względu na zły stan boiska

1/4 finału - 7 kwietnia

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 2-2 Tuchovia Tuchów 19 kwietnia, 17:00
k. 7-8
A.Nowak 75, Białas 86 (k) - Czyż 63, Jamka 76
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-1 Wisła Szczucin 7 kwietnia, 17:00
k. 8-7
M.Dzięgiel 48 - Oleksy 29
Piast Czchów 2-7 Szreniawa Nowy Wiśnicz 12 maja, 18:00
Buras 71 (s), Kuraś 86 - Dzieński 10, Suchan 26, 31, 59, Stokłosa 45, Wojewoda 61, Buras 84
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej
Raba Niedary 4-2 LKS Gnojnik 12 maja, 18:00
Sikora 11, Gajos 46, 89, Jędrzejek 80 - Rubin 16, P.Rojkowicz 70
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu żałoby narodowej

1/2 finału - 12 maja

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 1-0 Tuchovia Tuchów 12 maja, 18:00
Kabała 86
Raba Niedary 1-4 Szreniawa Nowy Wiśnicz 26 maja, 18:00 (80)
Jędrzejek 75 - Stokłosa 54, 56, 74, Dziadzio 82
w Nowym Wiśniczu; Raba gospodarzem

Finał - 16 czerwca

Dąbrovia II Dąbrowa Tarnowska 2-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 16 czerwca, 17:30 (120)
pd. k. 3-5
A.Nowak 58, M.Dzięgiel 95 - Stokłosa 7, Jagła 93
w Dąbrowie Tarnowskiej

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2009/2010 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas