[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grodno Zagórze Śląskie 28 63 19 6 3 82-34 8 5 1 51-17 11 1 2 31-17
2.  Iskra Witków Śląski 28 60 19 3 6 111-48 10 1 3 59-24 9 2 3 52-24
3.  Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 28 47 13 8 7 69-42 5 4 5 30-19 8 4 2 39-23
4.  Zagłębie Wałbrzych 27 42 11 9 7 41-39 5 4 4 21-17 6 5 3 20-22
5.  Podzamcze II Wałbrzych 28 36 10 6 12 54-58 6 1 7 31-23 4 5 5 23-35
6.  KS Walim 27 35 10 5 12 51-60 6 3 5 28-20 4 2 7 23-40
7.  Joker Jaczków 28 19 5 4 19 46-113 4 1 9 31-57 1 3 10 15-56
8.  Husaria Grzędy 28 9 2 3 23 28-88 1 3 10 15-39 1 0 13 13-49

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Grodno Zagórze Śląskie    6-3 
0-0 
1-1 
1-1 
1-1 
1-1 
2-3 
6-0 
2-1 
8-0 
6-4 
7-0 
6-1 
4-1 
 2 Iskra Witków Śląski3-1 
3-4 
    2-5 
6-3 
7-0 
2-3 
5-2 
1-1 
6-1 
7-2 
6-0 
4-1 
4-0 
3-1 
 3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych2-2 
0-2 
2-3 
1-2 
    0-0 
0-3 
5-0 
1-1 
2-2 
2-1 
7-0 
5-1 
3-1 
0-1 
 4 Zagłębie Wałbrzych1-2 
0-3 
6-1 
3-3 
0-5 
0-1 
    0-0 
1-1 
1-1 
3-0 
2-0 
1-0 
3-0* 
 5 Podzamcze II Wałbrzych0-1 
2-4 
0-3* 
1-3 
0-1 
1-2 
3-0 
2-1 
    1-2 
2-1 
2-2 
8-0 
7-2 
2-1 
 6 KS Walim2-0 
0-1 
1-2 
2-0 
0-0 
4-2 
1-1 
1-3 
1-2 
1-4 
    3-1 
2-2 
8-1 
2-1 
 7 Joker Jaczków1-3 
1-3 
1-8 
0-11 
0-5 
2-5 
2-3 
1-2 
4-4 
6-3 
1-4 
6-3 
    3-1 
3-2 
 8 Husaria Grzędy1-3 
1-2 
1-8 
0-5 
5-5 
1-3 
0-0 
1-2 
2-1 
0-1 
0-2 
2-3 
1-1 
0-3 
    

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Grodno Zagórze Śląskie 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 5-2 Podzamcze II Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 3-1 Husaria Grzędy
Joker Jaczków 1-4 KS Walim

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Zagłębie Wałbrzych 1-1 KS Walim
Husaria Grzędy 1-1 Joker Jaczków
Podzamcze II Wałbrzych 0-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Grodno Zagórze Śląskie 6-3 Iskra Witków Śląski

Kolejka 3 - 7 września

Iskra Witków Śląski 7-0 Zagłębie Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-2 Grodno Zagórze Śląskie
Joker Jaczków 4-4 Podzamcze II Wałbrzych
KS Walim 8-1 Husaria Grzędy

Kolejka 4 - 14 września

Zagłębie Wałbrzych 1-0 Husaria Grzędy
Podzamcze II Wałbrzych 1-2 KS Walim
Grodno Zagórze Śląskie 6-4 Joker Jaczków
Iskra Witków Śląski 2-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Kolejka 5 - 21 września

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-0 Zagłębie Wałbrzych
Joker Jaczków 1-8 Iskra Witków Śląski
KS Walim 2-0 Grodno Zagórze Śląskie
Husaria Grzędy 2-1 Podzamcze II Wałbrzych

Kolejka 6 - 28 września

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Podzamcze II Wałbrzych
Grodno Zagórze Śląskie 6-1 Husaria Grzędy
Iskra Witków Śląski 6-1 KS Walim
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7-0 Joker Jaczków

Kolejka 7 - 5 października

Joker Jaczków 2-3 Zagłębie Wałbrzych
KS Walim 0-0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Husaria Grzędy 1-8 Iskra Witków Śląski
Podzamcze II Wałbrzych 0-1 Grodno Zagórze Śląskie

Kolejka 8 - 12 października

Zagłębie Wałbrzych 1-2 Grodno Zagórze Śląskie
Podzamcze II Wałbrzych 0-3 Iskra Witków Śląski
(wo)
Husaria Grzędy 5-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
KS Walim 3-1 Joker Jaczków

Kolejka 9 - 19 października

KS Walim 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Joker Jaczków 3-1 Husaria Grzędy
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5-0 Podzamcze II Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 3-1 Grodno Zagórze Śląskie

Kolejka 10 - 26 października

Zagłębie Wałbrzych 6-1 Iskra Witków Śląski
Grodno Zagórze Śląskie 1-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Podzamcze II Wałbrzych 2-2 Joker Jaczków
Husaria Grzędy 0-2 KS Walim

Kolejka 11 - 2 listopada

Husaria Grzędy 0-0 Zagłębie Wałbrzych
KS Walim 1-2 Podzamcze II Wałbrzych
Joker Jaczków 1-3 Grodno Zagórze Śląskie
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-3 Iskra Witków Śląski

Kolejka 12 - 9 listopada

Zagłębie Wałbrzych 0-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 6-0 Joker Jaczków
Grodno Zagórze Śląskie 2-1 KS Walim
Podzamcze II Wałbrzych 7-2 Husaria Grzędy

Kolejka 13 - 16 listopada

Podzamcze II Wałbrzych 3-0 Zagłębie Wałbrzych
Husaria Grzędy 1-3 Grodno Zagórze Śląskie
KS Walim 1-2 Iskra Witków Śląski
Joker Jaczków 0-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Kolejka 14 - 15 marca

Zagłębie Wałbrzych 3-0 Joker Jaczków
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-2 KS Walim
Iskra Witków Śląski 4-0 Husaria Grzędy
Grodno Zagórze Śląskie 2-3 Podzamcze II Wałbrzych 1 kwietnia

Kolejka 15 - 22 marca

Zagłębie Wałbrzych 0-3 Grodno Zagórze Śląskie
Podzamcze II Wałbrzych 1-3 Iskra Witków Śląski
Husaria Grzędy 1-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
KS Walim 2-2 Joker Jaczków

Kolejka 16 - 29 marca

KS Walim 1-3 Zagłębie Wałbrzych
Joker Jaczków 3-2 Husaria Grzędy
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1-1 Podzamcze II Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 3-4 Grodno Zagórze Śląskie

Kolejka 17 - 5 kwietnia

Zagłębie Wałbrzych 3-3 Iskra Witków Śląski
Grodno Zagórze Śląskie 1-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Podzamcze II Wałbrzych 8-0 Joker Jaczków
Husaria Grzędy 2-3 KS Walim

Kolejka 18 - 19 kwietnia

Husaria Grzędy 1-2 Zagłębie Wałbrzych
KS Walim 1-4 Podzamcze II Wałbrzych
Joker Jaczków 1-3 Grodno Zagórze Śląskie
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1-2 Iskra Witków Śląski

Kolejka 19 - 26 kwietnia

Zagłębie Wałbrzych 0-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 4-1 Joker Jaczków
Grodno Zagórze Śląskie 8-0 KS Walim
Podzamcze II Wałbrzych 2-1 Husaria Grzędy

Kolejka 20 - 3 maja

Podzamcze II Wałbrzych 2-1 Zagłębie Wałbrzych
Husaria Grzędy 1-2 Grodno Zagórze Śląskie
KS Walim 2-0 Iskra Witków Śląski
Joker Jaczków 2-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Kolejka 21 - 10 maja

Zagłębie Wałbrzych 2-0 Joker Jaczków
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-1 KS Walim
Iskra Witków Śląski 3-1 Husaria Grzędy
Grodno Zagórze Śląskie 6-0 Podzamcze II Wałbrzych

Kolejka 22 - 17 maja

Grodno Zagórze Śląskie 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Iskra Witków Śląski 1-1 Podzamcze II Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-1 Husaria Grzędy
Joker Jaczków 6-3 KS Walim

Kolejka 23 - 24 maja

Zagłębie Wałbrzych - KS Walim
nie odbył się
Husaria Grzędy 0-3 Joker Jaczków
Podzamcze II Wałbrzych 1-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Grodno Zagórze Śląskie 0-0 Iskra Witków Śląski

Kolejka 24 - 31 maja

Iskra Witków Śląski 2-3 Zagłębie Wałbrzych
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-2 Grodno Zagórze Śląskie
Joker Jaczków 6-3 Podzamcze II Wałbrzych
KS Walim 2-1 Husaria Grzędy

Kolejka 25 - 7 czerwca

Zagłębie Wałbrzych 3-0 Husaria Grzędy
(wo)
Podzamcze II Wałbrzych 2-1 KS Walim
Grodno Zagórze Śląskie 7-0 Joker Jaczków
Iskra Witków Śląski 6-3 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Kolejka 26 - 11 czerwca

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-3 Zagłębie Wałbrzych
Joker Jaczków 0-11 Iskra Witków Śląski
KS Walim 0-1 Grodno Zagórze Śląskie
Husaria Grzędy 0-1 Podzamcze II Wałbrzych

Kolejka 27 - 14 czerwca

Zagłębie Wałbrzych 1-1 Podzamcze II Wałbrzych
Grodno Zagórze Śląskie 4-1 Husaria Grzędy
Iskra Witków Śląski 7-2 KS Walim
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5-1 Joker Jaczków

Kolejka 28 - 21 czerwca

Joker Jaczków 1-2 Zagłębie Wałbrzych
KS Walim 4-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
Husaria Grzędy 0-5 Iskra Witków Śląski
Podzamcze II Wałbrzych 2-4 Grodno Zagórze Śląskie

Klasa A 2008/2009 (Wałbrzych I)
Klasa A 2008/2009 (Wałbrzych II)
Klasa A 2008/2009 (Wałbrzych III)

Klasa B 2008/2009 (Kłodzko I)
Klasa B 2008/2009 (Kłodzko II)
Klasa B 2008/2009 (Świdnica I)
Klasa B 2008/2009 (Świdnica II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas