[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Wałbrzych III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iskra Jaszkowa Dolna 30 69 22 3 5 73-34 12 1 2 32-13 10 2 3 41-21
2.  Trojan Lądek Zdrój 30 65 20 5 5 75-31 11 1 3 38-15 9 4 2 37-16
3.  Pogoń Duszniki Zdrój 30 64 20 4 6 54-27 12 1 2 31-11 8 3 4 23-16
4.  Sudety Międzylesie 30 54 17 3 10 73-52 9 1 5 42-29 8 2 5 31-23
5.  Hutnik Szczytna 30 48 14 6 10 70-49 6 4 5 41-22 8 2 5 29-27
6.  Unia Bardo 30 46 14 4 12 62-52 6 2 7 33-22 8 2 5 29-30
7.  Burza Dzikowiec 30 44 13 5 12 67-54 9 3 3 42-26 4 2 9 25-28
8.  Zamek Kamieniec Ząbkowicki 30 41 12 5 13 61-56 7 1 7 31-20 5 4 6 30-36
9.  Piasek Potworów 30 40 12 4 14 54-67 7 3 5 26-18 5 1 9 28-49 2 3 1 0 1 5-4
10.  Śnieżnik Domaszków 30 40 11 7 12 54-62 7 4 4 32-26 4 3 8 22-36 2 3 1 0 1 4-5
11.  KS Polanica Zdrój 30 38 9 11 10 53-62 6 6 3 35-34 3 5 7 18-28
12.  Łomniczanka Stara Łomnica 30 36 10 6 14 43-51 7 1 7 25-23 3 5 7 18-28
13.  Zamek Trzebieszowice 30 34 11 1 18 65-73 7 0 8 39-33 4 1 10 26-40
14.  Orlęta Krosnowice 30 32 9 5 16 35-58 6 4 5 21-20 3 1 11 14-38
15.  Polonia Ząbkowice Śląskie 30 28 8 4 18 51-75 4 4 7 31-39 4 0 11 20-36
16.  MLKS Radków 30 4 1 1 28 20-107 1 1 13 14-46 0 0 15 6-61
MLKS Radków wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Iskra Jaszkowa Dolna    2-1 1-0 2-0 2-1 4-1 3-2 1-2 4-2 2-2 0-1 2-0 1-0 2-0 3-1 3-0* 
 2 Trojan Lądek Zdrój2-1     0-1 2-1 3-1 1-2 3-2 0-1 4-1 6-2 4-1 1-1 3-1 3-0 3-0 3-0* 
 3 Pogoń Duszniki Zdrój3-2 0-0     4-3 0-1 0-1 1-0 3-2 8-1 1-0 2-0 1-0 2-1 2-0 1-0 3-0* 
 4 Sudety Międzylesie2-3 2-7 0-1     1-2 4-1 4-1 6-2 2-6 3-0 2-2 6-0 3-2 1-0 1-0 5-2 
 5 Hutnik Szczytna0-2 4-0 1-2 2-3     1-2 2-1 2-2 0-3 3-3 2-2 2-2 5-0 7-0 7-0 3-0* 
 6 Unia Bardo1-3 1-3 2-1 1-1 0-2     1-1 1-2 7-1 1-2 1-0 6-1 2-4 0-1 3-0 6-0 
 7 Burza Dzikowiec0-2 1-2 1-1 1-5 3-2 3-0     5-3 4-0 4-1 1-1 2-2 5-2 3-2 4-1 5-2 
 8 Zamek Kamieniec Ząbkowicki2-3 1-3 0-0 4-1 2-3 4-1 2-0     2-0 0-1 1-3 0-1 2-1 4-1 1-2 6-0 
 9 Piasek Potworów1-4 0-0 1-0 2-2 1-3 1-2 2-3 3-1     2-0 5-0 0-0 3-0 2-0 0-3 3-0* 
 10 Śnieżnik Domaszków3-1 2-3 1-4 0-1 4-2 1-1 1-1 2-2 4-3     0-3 2-1 3-3 3-0 3-1 3-0* 
 11 KS Polanica Zdrój3-3 0-0 0-2 1-3 1-1 3-3 3-2 3-3 2-1 2-2     3-2 7-3 4-3 0-6 3-0* 
 12 Łomniczanka Stara Łomnica0-3 0-2 0-4 2-0 1-2 1-3 2-0 1-0 2-2 2-3 4-2     1-0 0-1 4-1 5-0 
 13 Zamek Trzebieszowice1-7 1-3 2-3 1-2 1-2 1-3 3-2 1-2 5-0 3-1 2-0 1-4     4-1 5-2 8-1 
 14 Orlęta Krosnowice0-0 1-1 0-0 1-3 5-2 0-5 1-3 3-0 1-2 2-0 2-1 0-0 1-3     1-0 3-0* 
 15 Polonia Ząbkowice Śląskie2-4 0-4 2-4 0-3 1-1 6-1 0-4 5-5 3-4 3-1 1-1 2-1 2-3 2-2     2-1 
 16 MLKS Radków1-3 1-8 5-0 0-3* 2-4 0-3* 0-3* 0-3* 1-2 2-4 1-1 0-3* 0-3* 1-3 0-3*     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Polonia Ząbkowice Śląskie 0-4 Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna 4-1 Unia Bardo
Sudety Międzylesie 3-0 Śnieżnik Domaszków
Pogoń Duszniki Zdrój 3-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Burza Dzikowiec 3-2 Orlęta Krosnowice
Piasek Potworów 0-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Trzebieszowice 1-2 Hutnik Szczytna
MLKS Radków 1-1 KS Polanica Zdrój

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Hutnik Szczytna 7-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Łomniczanka Stara Łomnica 1-0 Zamek Trzebieszowice
Orlęta Krosnowice 1-2 Piasek Potworów
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Burza Dzikowiec
Śnieżnik Domaszków 1-4 Pogoń Duszniki Zdrój
Unia Bardo 1-1 Sudety Międzylesie
MLKS Radków 1-3 Iskra Jaszkowa Dolna
Trojan Lądek Zdrój 4-1 KS Polanica Zdrój

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Polonia Ząbkowice Śląskie 1-1 KS Polanica Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Trojan Lądek Zdrój
Sudety Międzylesie 5-2 MLKS Radków
Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 Unia Bardo
Burza Dzikowiec 4-1 Śnieżnik Domaszków
Piasek Potworów 3-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Zamek Trzebieszowice 4-1 Orlęta Krosnowice
Hutnik Szczytna 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Łomniczanka Stara Łomnica 4-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Orlęta Krosnowice 5-2 Hutnik Szczytna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-1 Zamek Trzebieszowice
Śnieżnik Domaszków 4-3 Piasek Potworów
Unia Bardo 1-1 Burza Dzikowiec
MLKS Radków 5-0 Pogoń Duszniki Zdrój
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Sudety Międzylesie
KS Polanica Zdrój 3-3 Iskra Jaszkowa Dolna

Kolejka 5 - 7 września

Polonia Ząbkowice Śląskie 2-4 Iskra Jaszkowa Dolna
Sudety Międzylesie 2-2 KS Polanica Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój 0-0 Trojan Lądek Zdrój
Burza Dzikowiec 5-2 MLKS Radków
Piasek Potworów 1-2 Unia Bardo
Zamek Trzebieszowice 3-1 Śnieżnik Domaszków
Hutnik Szczytna 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Łomniczanka Stara Łomnica 0-1 Orlęta Krosnowice

Kolejka 6 - 14 września

Orlęta Krosnowice 1-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Śnieżnik Domaszków 4-2 Hutnik Szczytna
Unia Bardo 2-4 Zamek Trzebieszowice
MLKS Radków 1-2 Piasek Potworów
Trojan Lądek Zdrój 3-2 Burza Dzikowiec
KS Polanica Zdrój 0-2 Pogoń Duszniki Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna 2-0 Sudety Międzylesie

Kolejka 7 - 21 września

Polonia Ząbkowice Śląskie 0-3 Sudety Międzylesie
Pogoń Duszniki Zdrój 3-2 Iskra Jaszkowa Dolna
Burza Dzikowiec 1-1 KS Polanica Zdrój
Piasek Potworów 0-0 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Trzebieszowice 8-1 MLKS Radków
Hutnik Szczytna 1-2 Unia Bardo
Łomniczanka Stara Łomnica 2-3 Śnieżnik Domaszków
Orlęta Krosnowice 3-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 8 - 28 września

Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-2 Polonia Ząbkowice Śląskie
Śnieżnik Domaszków 3-0 Orlęta Krosnowice
Unia Bardo 6-1 Łomniczanka Stara Łomnica
MLKS Radków 2-4 Hutnik Szczytna
Trojan Lądek Zdrój 3-1 Zamek Trzebieszowice
KS Polanica Zdrój 2-1 Piasek Potworów
Iskra Jaszkowa Dolna 3-2 Burza Dzikowiec
Sudety Międzylesie 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój

Kolejka 9 - 5 października

Polonia Ząbkowice Śląskie 2-4 Pogoń Duszniki Zdrój
Burza Dzikowiec 1-5 Sudety Międzylesie
Piasek Potworów 1-4 Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Trzebieszowice 2-0 KS Polanica Zdrój
Hutnik Szczytna 4-0 Trojan Lądek Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica 5-0 MLKS Radków
Orlęta Krosnowice 0-5 Unia Bardo
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-1 Śnieżnik Domaszków

Kolejka 10 - 12 października

Śnieżnik Domaszków 3-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo 1-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
MLKS Radków 1-3 Orlęta Krosnowice
Trojan Lądek Zdrój 1-1 Łomniczanka Stara Łomnica
KS Polanica Zdrój 1-1 Hutnik Szczytna
Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Zamek Trzebieszowice
Sudety Międzylesie 2-6 Piasek Potworów
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Burza Dzikowiec

Kolejka 11 - 19 października

Polonia Ząbkowice Śląskie 0-4 Burza Dzikowiec
Piasek Potworów 1-0 Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Trzebieszowice 1-2 Sudety Międzylesie
Hutnik Szczytna 0-2 Iskra Jaszkowa Dolna
Łomniczanka Stara Łomnica 4-2 KS Polanica Zdrój
Orlęta Krosnowice 1-1 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 6-0 MLKS Radków
Śnieżnik Domaszków 1-1 Unia Bardo

Kolejka 12 - 26 października

Unia Bardo 3-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
MLKS Radków 2-4 Śnieżnik Domaszków
Trojan Lądek Zdrój 0-1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
KS Polanica Zdrój 4-3 Orlęta Krosnowice
Iskra Jaszkowa Dolna 2-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Sudety Międzylesie 1-2 Hutnik Szczytna
Pogoń Duszniki Zdrój 2-1 Zamek Trzebieszowice
Burza Dzikowiec 4-0 Piasek Potworów

Kolejka 13 - 2 listopada

Polonia Ząbkowice Śląskie 3-4 Piasek Potworów
Zamek Trzebieszowice 3-2 Burza Dzikowiec
Hutnik Szczytna 1-2 Pogoń Duszniki Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica 2-0 Sudety Międzylesie
Orlęta Krosnowice 0-0 Iskra Jaszkowa Dolna
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-3 KS Polanica Zdrój
Śnieżnik Domaszków 2-3 Trojan Lądek Zdrój
Unia Bardo 6-0 MLKS Radków

Kolejka 14 - 9 listopada

Trojan Lądek Zdrój 1-2 Unia Bardo
KS Polanica Zdrój 2-2 Śnieżnik Domaszków
Iskra Jaszkowa Dolna 1-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Sudety Międzylesie 1-0 Orlęta Krosnowice
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Burza Dzikowiec 3-2 Hutnik Szczytna
Piasek Potworów 3-0 Zamek Trzebieszowice
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-1 MLKS Radków

Kolejka 15 - 16 listopada

Hutnik Szczytna 0-3 Piasek Potworów
Łomniczanka Stara Łomnica 2-0 Burza Dzikowiec
Orlęta Krosnowice 0-0 Pogoń Duszniki Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-1 Sudety Międzylesie
Śnieżnik Domaszków 3-1 Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Bardo 1-0 KS Polanica Zdrój
MLKS Radków 1-8 Trojan Lądek Zdrój
Zamek Trzebieszowice 5-2 Polonia Ząbkowice Śląskie

Kolejka 16 - 22 marca

KS Polanica Zdrój 3-0 MLKS Radków
(wo)
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Unia Bardo 1-3 Iskra Jaszkowa Dolna
Śnieżnik Domaszków 0-1 Sudety Międzylesie
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0-0 Pogoń Duszniki Zdrój
Orlęta Krosnowice 1-3 Burza Dzikowiec
Łomniczanka Stara Łomnica 2-2 Piasek Potworów
Hutnik Szczytna 5-0 Zamek Trzebieszowice

Kolejka 17 - 29 marca

Polonia Ząbkowice Śląskie 1-1 Hutnik Szczytna
Zamek Trzebieszowice 1-4 Łomniczanka Stara Łomnica
Piasek Potworów 2-0 Orlęta Krosnowice
Burza Dzikowiec 5-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Śnieżnik Domaszków 15 kwietnia
Sudety Międzylesie 4-1 Unia Bardo
Iskra Jaszkowa Dolna 3-0 MLKS Radków
(wo)
KS Polanica Zdrój 0-0 Trojan Lądek Zdrój

Kolejka 18 - 5 kwietnia

KS Polanica Zdrój 0-6 Polonia Ząbkowice Śląskie
Trojan Lądek Zdrój 2-1 Iskra Jaszkowa Dolna
MLKS Radków 0-3 Sudety Międzylesie
(wo)
Unia Bardo 2-1 Pogoń Duszniki Zdrój
Śnieżnik Domaszków 1-1 Burza Dzikowiec
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-0 Piasek Potworów
Orlęta Krosnowice 1-3 Zamek Trzebieszowice
Łomniczanka Stara Łomnica 1-2 Hutnik Szczytna

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Polonia Ząbkowice Śląskie 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Hutnik Szczytna 7-0 Orlęta Krosnowice
Zamek Trzebieszowice 1-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Piasek Potworów 2-0 Śnieżnik Domaszków
Burza Dzikowiec 3-0 Unia Bardo
Pogoń Duszniki Zdrój 3-0 MLKS Radków
(wo)
Sudety Międzylesie 2-7 Trojan Lądek Zdrój
Iskra Jaszkowa Dolna 0-1 KS Polanica Zdrój

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Iskra Jaszkowa Dolna 3-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
KS Polanica Zdrój 1-3 Sudety Międzylesie
Trojan Lądek Zdrój 0-1 Pogoń Duszniki Zdrój
MLKS Radków 0-3 Burza Dzikowiec
(wo)
Unia Bardo 7-1 Piasek Potworów
Śnieżnik Domaszków 3-3 Zamek Trzebieszowice
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Hutnik Szczytna
Orlęta Krosnowice 0-0 Łomniczanka Stara Łomnica

Kolejka 21 - 26 kwietnia

Polonia Ząbkowice Śląskie 2-2 Orlęta Krosnowice
Łomniczanka Stara Łomnica 1-0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Hutnik Szczytna 3-3 Śnieżnik Domaszków
Zamek Trzebieszowice 1-3 Unia Bardo
Piasek Potworów 3-0 MLKS Radków
(wo)
Burza Dzikowiec 1-2 Trojan Lądek Zdrój
Pogoń Duszniki Zdrój 2-0 KS Polanica Zdrój
Sudety Międzylesie 2-3 Iskra Jaszkowa Dolna

Kolejka 22 - 3 maja

Sudety Międzylesie 1-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Iskra Jaszkowa Dolna 1-0 Pogoń Duszniki Zdrój
KS Polanica Zdrój 3-2 Burza Dzikowiec
Trojan Lądek Zdrój 4-1 Piasek Potworów
MLKS Radków 0-3 Zamek Trzebieszowice
(wo)
Unia Bardo 0-2 Hutnik Szczytna 13 maja
Śnieżnik Domaszków 2-1 Łomniczanka Stara Łomnica
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-1 Orlęta Krosnowice

Kolejka 23 - 10 maja

Polonia Ząbkowice Śląskie 5-5 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Orlęta Krosnowice 2-0 Śnieżnik Domaszków
Łomniczanka Stara Łomnica 1-3 Unia Bardo
Hutnik Szczytna 3-0 MLKS Radków
(wo)
Zamek Trzebieszowice 1-3 Trojan Lądek Zdrój
Piasek Potworów 5-0 KS Polanica Zdrój
Burza Dzikowiec 0-2 Iskra Jaszkowa Dolna
Pogoń Duszniki Zdrój 4-3 Sudety Międzylesie

Kolejka 24 - 17 maja

Pogoń Duszniki Zdrój 1-0 Polonia Ząbkowice Śląskie
Sudety Międzylesie 4-1 Burza Dzikowiec
Iskra Jaszkowa Dolna 4-2 Piasek Potworów
KS Polanica Zdrój 7-3 Zamek Trzebieszowice
Trojan Lądek Zdrój 3-1 Hutnik Szczytna
MLKS Radków 0-3 Łomniczanka Stara Łomnica
(wo)
Unia Bardo 0-1 Orlęta Krosnowice
Śnieżnik Domaszków 2-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 25 - 24 maja

Polonia Ząbkowice Śląskie 3-1 Śnieżnik Domaszków
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4-1 Unia Bardo
Orlęta Krosnowice 3-0 MLKS Radków
(wo)
Łomniczanka Stara Łomnica 0-2 Trojan Lądek Zdrój
Hutnik Szczytna 2-2 KS Polanica Zdrój
Zamek Trzebieszowice 1-7 Iskra Jaszkowa Dolna
Piasek Potworów 2-2 Sudety Międzylesie
Burza Dzikowiec 1-1 Pogoń Duszniki Zdrój

Kolejka 26 - 27 maja

Burza Dzikowiec 4-1 Polonia Ząbkowice Śląskie
Pogoń Duszniki Zdrój 8-1 Piasek Potworów
Sudety Międzylesie 3-2 Zamek Trzebieszowice
Iskra Jaszkowa Dolna 2-1 Hutnik Szczytna
KS Polanica Zdrój 3-2 Łomniczanka Stara Łomnica
Trojan Lądek Zdrój 3-0 Orlęta Krosnowice
MLKS Radków 0-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
(wo)
Unia Bardo 1-2 Śnieżnik Domaszków

Kolejka 27 - 31 maja

Polonia Ząbkowice Śląskie 6-1 Unia Bardo
Śnieżnik Domaszków 3-0 MLKS Radków
(wo)
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-3 Trojan Lądek Zdrój
Orlęta Krosnowice 2-1 KS Polanica Zdrój
Łomniczanka Stara Łomnica 0-3 Iskra Jaszkowa Dolna
Hutnik Szczytna 2-3 Sudety Międzylesie
Zamek Trzebieszowice 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój
Piasek Potworów 2-3 Burza Dzikowiec

Kolejka 28 - 7 czerwca

Piasek Potworów 0-3 Polonia Ząbkowice Śląskie
Burza Dzikowiec 5-2 Zamek Trzebieszowice
Pogoń Duszniki Zdrój 0-1 Hutnik Szczytna
Sudety Międzylesie 6-0 Łomniczanka Stara Łomnica
Iskra Jaszkowa Dolna 2-0 Orlęta Krosnowice
KS Polanica Zdrój 3-3 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Trojan Lądek Zdrój 6-2 Śnieżnik Domaszków
MLKS Radków 0-3 Unia Bardo
(wo)

Kolejka 29 - 11 czerwca

MLKS Radków 0-3 Polonia Ząbkowice Śląskie
(wo)
Unia Bardo 1-3 Trojan Lądek Zdrój
Śnieżnik Domaszków 0-3 KS Polanica Zdrój
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2-3 Iskra Jaszkowa Dolna
Orlęta Krosnowice 1-3 Sudety Międzylesie
Łomniczanka Stara Łomnica 0-4 Pogoń Duszniki Zdrój
Hutnik Szczytna 2-1 Burza Dzikowiec
Zamek Trzebieszowice 5-0 Piasek Potworów

Kolejka 30 - 14 czerwca

Polonia Ząbkowice Śląskie 2-3 Zamek Trzebieszowice
Piasek Potworów 1-3 Hutnik Szczytna
Burza Dzikowiec 2-2 Łomniczanka Stara Łomnica
Pogoń Duszniki Zdrój 2-0 Orlęta Krosnowice
Sudety Międzylesie 6-2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
Iskra Jaszkowa Dolna 2-2 Śnieżnik Domaszków
KS Polanica Zdrój 3-3 Unia Bardo
Trojan Lądek Zdrój 3-0 MLKS Radków
(wo)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Wałbrzych)

Klasa A 2008/2009 (Wałbrzych I)
Klasa A 2008/2009 (Wałbrzych II)

Klasa B 2008/2009 (Kłodzko I)
Klasa B 2008/2009 (Kłodzko II)
Klasa B 2008/2009 (Świdnica I)
Klasa B 2008/2009 (Świdnica II)
Klasa B 2008/2009 (Wałbrzych)

Autor: Piotr Malcharek
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas