[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia/Sparta II Świdnica 30 61 18 7 5 80-36 11 3 1 53-15 7 4 4 27-21
2.  Nysa Kłodzko 30 60 18 6 6 63-26 10 3 2 39-13 8 3 4 24-13
3.  AKS Strzegom 30 58 18 4 8 70-32 10 1 4 31-11 8 3 4 39-21
4.  Biały Orzeł Mieroszów 30 47 13 8 9 54-43 7 3 5 31-22 6 5 4 23-21
5.  Stal Świdnica 30 45 14 3 13 57-66 8 2 5 29-30 6 1 8 28-36
6.  Piast Nowa Ruda 30 44 13 5 12 54-53 7 4 4 30-17 6 1 8 24-36 2 4 1 1 0 4-1
7.  Grom Witków 30 44 13 5 12 53-60 5 3 7 23-30 8 2 5 30-30 2 1 0 1 1 1-4
8.  Kryształ Stronie Śląskie 30 42 12 6 12 43-58 6 3 6 26-33 6 3 6 17-25
9.  Piławianka Piława Górna 30 41 10 11 9 46-42 7 6 2 27-15 3 5 7 19-27 2 4 1 1 0 2-0
10.  Górnik Boguszów-Gorce 30 41 11 8 11 53-49 8 2 5 35-18 3 6 6 18-31 2 1 0 1 1 0-2
11.  Bielawianka Bielawa 30 37 12 1 17 61-75 5 0 10 30-35 7 1 7 31-40 2 6 2 0 0 9-2
12.  Sparta Ziębice 30 37 11 4 15 44-69 4 4 7 23-29 7 0 8 21-40 2 0 0 0 2 2-9
13.  Włókniarz Kudowa Zdrój 30 35 10 5 15 43-54 9 2 4 33-21 1 3 11 10-33
14.  Polonia Bystrzyca Kłodzka 30 29 8 5 17 46-65 4 3 8 24-25 4 2 9 22-40
15.  Zjednoczeni Ścinawka Średnia 30 28 7 7 16 39-49 3 4 8 18-23 4 3 8 21-26
16.  Zieloni Łagiewniki 30 26 7 5 18 44-73 5 2 8 27-34 2 3 10 17-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia/Sparta II Świdnica    3-1 3-1 4-2 1-1 6-1 6-1 0-0 3-2 1-1 2-3 6-0 2-1 7-0 4-1 5-0 
 2 Nysa Kłodzko3-1     3-0 1-1 5-0 0-1 2-0 2-0 4-0 1-1 5-2 4-1 1-0 2-3 1-1 5-2 
 3 AKS Strzegom0-1 0-2     3-1 2-1 5-0 0-1 0-1 2-0 3-1 3-0 4-2 5-0 2-0 1-0 1-1 
 4 Biały Orzeł Mieroszów0-3 1-1 0-3     4-1 0-1 2-1 7-0 1-0 0-0 3-2 1-2 1-1 6-2 1-3 4-2 
 5 Stal Świdnica2-1 0-4 1-2 0-3     3-0 2-1 4-2 1-1 4-4 1-5 2-3 1-0 2-1 2-1 4-2 
 6 Piast Nowa Ruda1-1 1-1 1-1 0-1 3-6     1-1 0-1 2-1 2-0 1-2 2-0 4-1 4-1 3-0 5-0 
 7 Grom Witków1-2 3-2 0-4 0-0 3-4 0-3     0-3 1-1 0-0 2-3 2-0 4-2 2-1 2-4 3-1 
 8 Kryształ Stronie Śląskie2-1 1-0 0-8 2-3 4-1 0-4 1-2     2-2 2-4 1-1 2-1 4-1 2-2 2-0 1-3 
 9 Piławianka Piława Górna1-0 0-0 5-2 0-1 4-2 3-1 1-1 0-0     2-0 4-1 1-2 0-0 2-2 4-3 0-0 
 10 Górnik Boguszów-Gorce1-2 2-0 2-3 0-0 1-3 4-0 2-3 3-1 0-0     6-1 7-0 3-0 3-2 1-0 0-3 
 11 Bielawianka Bielawa1-3 1-4 2-5 1-2 2-3 3-4 3-5 2-0 1-2 1-2     6-1 2-0 2-1 1-3 2-0 
 12 Sparta Ziębice2-2 1-3 0-1 3-2 3-2 3-1 2-4 0-1 1-4 0-0 1-3     3-1 2-3 0-0 2-2 
 13 Włókniarz Kudowa Zdrój3-3 0-1 1-0 1-1 1-0 3-1 6-3 4-0 3-1 3-1 4-1 0-1     1-3 1-4 2-1 
 14 Polonia Bystrzyca Kłodzka0-1 0-3 2-2 2-3 1-2 1-1 0-1 2-4 2-2 5-0 1-2 2-4 1-0     2-0 3-0 
 15 Zjednoczeni Ścinawka Średnia3-3 0-1 1-1 3-2 1-2 4-1 0-3 1-1 0-1 1-2 2-4 0-1 0-0 0-1     2-0 
 16 Zieloni Łagiewniki1-3 0-1 0-6 1-1 1-0 1-5 2-3 0-3 4-2 6-2 4-1 1-3 2-3 3-0 1-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Kryształ Stronie Śląskie 1-1 Bielawianka Bielawa 17 sierpnia, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-1 Sparta Ziębice 17 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-3 AKS Strzegom 17 sierpnia, 17:00
Stal Świdnica 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 17 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-3 Polonia/Sparta II Świdnica 17 sierpnia, 17:00
Zieloni Łagiewniki 1-5 Piast Nowa Ruda 17 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-3 Grom Witków 17 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-0 Nysa Kłodzko 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Nysa Kłodzko 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 24 sierpnia, 17:00
Grom Witków 1-1 Piławianka Piława Górna 24 sierpnia, 11:00
Piast Nowa Ruda 3-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 24 sierpnia, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 5-0 Zieloni Łagiewniki 24 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-3 Biały Orzeł Mieroszów 24 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 2-1 Stal Świdnica 24 sierpnia, 14:30
Sparta Ziębice 0-0 Górnik Boguszów-Gorce 24 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 27 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 6-1 Bielawianka Bielawa 27 sierpnia, 17:00
Stal Świdnica 2-3 Sparta Ziębice 27 sierpnia, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-3 AKS Strzegom 27 sierpnia, 17:00
Zieloni Łagiewniki 3-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 27 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3-3 Polonia/Sparta II Świdnica 27 sierpnia, 17:00
Piławianka Piława Górna 3-1 Piast Nowa Ruda 27 sierpnia, 17:00
Nysa Kłodzko 2-0 Grom Witków 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Grom Witków 0-3 Kryształ Stronie Śląskie 31 sierpnia, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Nysa Kłodzko 31 sierpnia, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 3-2 Piławianka Piława Górna 31 sierpnia, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 31 sierpnia, 17:00
AKS Strzegom 1-1 Zieloni Łagiewniki 31 sierpnia, 14:30
Sparta Ziębice 3-2 Biały Orzeł Mieroszów 31 sierpnia, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-3 Stal Świdnica 31 sierpnia, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Górnik Boguszów-Gorce 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7 września

Kryształ Stronie Śląskie 2-4 Górnik Boguszów-Gorce 24 września, 16:00
Stal Świdnica 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 7 września, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 3-2 Bielawianka Bielawa 7 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 1-3 Sparta Ziębice 7 września, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-1 AKS Strzegom 7 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 września, 16:00
Nysa Kłodzko 3-1 Polonia/Sparta II Świdnica 7 września, 16:00
Grom Witków 0-3 Piast Nowa Ruda 7 września, 11:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Piast Nowa Ruda 0-1 Kryształ Stronie Śląskie 14 września, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 6-1 Grom Witków 14 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-3 Nysa Kłodzko 13 września, 16:00
AKS Strzegom 2-0 Piławianka Piława Górna 14 września, 16:00
Sparta Ziębice 0-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 14 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Zieloni Łagiewniki 14 września, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-1 Biały Orzeł Mieroszów 14 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-3 Stal Świdnica 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21 września

Kryształ Stronie Śląskie 4-1 Stal Świdnica 21 września, 11:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-0 Górnik Boguszów-Gorce 21 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 2-3 Włókniarz Kudowa Zdrój 21 września, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-4 Bielawianka Bielawa 21 września, 16:00
Piławianka Piława Górna 1-2 Sparta Ziębice 21 września, 16:00
Nysa Kłodzko 3-0 AKS Strzegom 21 września, 16:00
Grom Witków 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 21 września, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Polonia/Sparta II Świdnica 21 września, 11:00

Kolejka 8 - 28 września

Polonia/Sparta II Świdnica 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 28 września, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Piast Nowa Ruda 28 września, 16:00
AKS Strzegom 0-1 Grom Witków 28 września, 13:30
Sparta Ziębice 1-3 Nysa Kłodzko 28 września, 16:00
Bielawianka Bielawa 1-2 Piławianka Piława Górna 28 września, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-4 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 28 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-3 Zieloni Łagiewniki 28 września, 16:00
Stal Świdnica 0-3 Biały Orzeł Mieroszów 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5 października

Kryształ Stronie Śląskie 2-3 Biały Orzeł Mieroszów 5 października, 11:00
Zieloni Łagiewniki 1-0 Stal Świdnica 5 października, 15:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-2 Górnik Boguszów-Gorce 5 października, 15:00
Piławianka Piława Górna 0-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 5 października, 15:00
Nysa Kłodzko 5-2 Bielawianka Bielawa 5 października, 15:00
Grom Witków 2-0 Sparta Ziębice 5 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-1 AKS Strzegom 5 października, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 7-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12 października

Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-4 Kryształ Stronie Śląskie 12 października, 15:00
AKS Strzegom 0-1 Polonia/Sparta II Świdnica 12 października, 12:30
Sparta Ziębice 3-1 Piast Nowa Ruda 12 października, 15:00
Bielawianka Bielawa 3-5 Grom Witków 12 października, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 0-1 Nysa Kłodzko 12 października, 15:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Piławianka Piława Górna 12 października, 15:00
Stal Świdnica 2-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 12 października, 15:00
Biały Orzeł Mieroszów 4-2 Zieloni Łagiewniki 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19 października

Kryształ Stronie Śląskie 1-3 Zieloni Łagiewniki 19 października, 11:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3-2 Biały Orzeł Mieroszów 19 października, 15:00
Piławianka Piława Górna 4-2 Stal Świdnica 19 października, 15:00
Nysa Kłodzko 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 19 października, 15:00
Grom Witków 4-2 Włókniarz Kudowa Zdrój 19 października, 11:00
Piast Nowa Ruda 1-2 Bielawianka Bielawa 19 października, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 6-0 Sparta Ziębice 19 października, 15:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 AKS Strzegom 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26 października

AKS Strzegom 0-1 Kryształ Stronie Śląskie 26 października, 11:30
Sparta Ziębice 2-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 26 października, 14:00
Bielawianka Bielawa 1-3 Polonia/Sparta II Świdnica 26 października, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Piast Nowa Ruda 26 października, 14:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-3 Grom Witków 26 października, 14:00
Stal Świdnica 0-4 Nysa Kłodzko 26 października, 14:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Piławianka Piława Górna 26 października, 14:00
Zieloni Łagiewniki 1-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Kryształ Stronie Śląskie 2-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2 listopada, 11:00
Piławianka Piława Górna 0-0 Zieloni Łagiewniki 2 listopada, 14:00
Nysa Kłodzko 1-1 Biały Orzeł Mieroszów 2 listopada, 14:00
Grom Witków 3-4 Stal Świdnica 2 listopada, 11:00
Piast Nowa Ruda 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 2 listopada, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 2-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 listopada, 14:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Bielawianka Bielawa 2 listopada, 14:00
AKS Strzegom 4-2 Sparta Ziębice 2 listopada, 11:30

Kolejka 14 - 9 listopada

Bielawianka Bielawa 2-5 AKS Strzegom 9 listopada, 11:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 9 listopada, 14:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-2 Polonia/Sparta II Świdnica 9 listopada, 14:00
Stal Świdnica 3-0 Piast Nowa Ruda 9 listopada, 14:00
Biały Orzeł Mieroszów 2-1 Grom Witków 9 listopada, 14:00
Zieloni Łagiewniki 0-1 Nysa Kłodzko 9 listopada, 14:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-1 Piławianka Piława Górna 9 listopada, 14:00
Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Sparta Ziębice 9 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 16 listopada

Nysa Kłodzko 1-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 16 listopada, 13:30
Grom Witków 3-1 Zieloni Łagiewniki 16 listopada, 11:00
Piast Nowa Ruda 0-1 Biały Orzeł Mieroszów 16 listopada, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 1-1 Stal Świdnica 16 listopada, 13:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka 5-0 Górnik Boguszów-Gorce 16 listopada, 13:30
AKS Strzegom 5-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 16 listopada, 11:00
Sparta Ziębice 1-3 Bielawianka Bielawa 16 listopada, 13:30
Piławianka Piława Górna 0-0 Kryształ Stronie Śląskie 16 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 22 marca

Bielawianka Bielawa 2-0 Kryształ Stronie Śląskie 22 marca, 11:00
Sparta Ziębice 3-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 22 marca, 15:00
AKS Strzegom 3-1 Górnik Boguszów-Gorce 22 marca, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-2 Stal Świdnica 22 marca, 15:00
Polonia/Sparta II Świdnica 4-2 Biały Orzeł Mieroszów 22 marca, 15:00
Piast Nowa Ruda 5-0 Zieloni Łagiewniki 1 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (22 marca, 11:00) odwołany
Grom Witków 2-4 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 22 marca, 11:00
Nysa Kłodzko 4-0 Piławianka Piława Górna 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29 marca

Kryształ Stronie Śląskie 1-0 Nysa Kłodzko 29 marca, 11:00
Piławianka Piława Górna 1-1 Grom Witków 29 marca, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4-1 Piast Nowa Ruda 29 marca, 16:00
Zieloni Łagiewniki 1-3 Polonia/Sparta II Świdnica 29 marca, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 6-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 29 marca, 16:00
Stal Świdnica 1-2 AKS Strzegom 29 marca, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 7-0 Sparta Ziębice 29 marca, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 4-1 Bielawianka Bielawa 29 marca, 16:00

Kolejka 18 - 5 kwietnia

Włókniarz Kudowa Zdrój 4-0 Kryształ Stronie Śląskie 5 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 1-2 Górnik Boguszów-Gorce 5 kwietnia, 11:00
Sparta Ziębice 3-2 Stal Świdnica 5 kwietnia, 13:30
AKS Strzegom 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 5 kwietnia, 16:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 3-0 Zieloni Łagiewniki 5 kwietnia, 16:00
Polonia/Sparta II Świdnica 4-1 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda 2-1 Piławianka Piława Górna 5 kwietnia, 11:00
Grom Witków 3-2 Nysa Kłodzko 5 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Kryształ Stronie Śląskie 1-2 Grom Witków 11 kwietnia, 11:00
Nysa Kłodzko 0-1 Piast Nowa Ruda 11 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 1-0 Polonia/Sparta II Świdnica 11 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 11 kwietnia, 13:30
Zieloni Łagiewniki 0-6 AKS Strzegom 11 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-2 Sparta Ziębice 11 kwietnia, 16:00
Stal Świdnica 1-5 Bielawianka Bielawa 11 kwietnia, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Górnik Boguszów-Gorce 3-1 Kryształ Stronie Śląskie 19 kwietnia, 16:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-0 Stal Świdnica 19 kwietnia, 16:00
Bielawianka Bielawa 1-2 Biały Orzeł Mieroszów 19 kwietnia, 11:00
Sparta Ziębice 2-2 Zieloni Łagiewniki 19 kwietnia, 16:00
AKS Strzegom 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 19 kwietnia, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-2 Piławianka Piława Górna 19 kwietnia, 16:00
Polonia/Sparta II Świdnica 3-1 Nysa Kłodzko 19 kwietnia, 16:00
Piast Nowa Ruda 1-1 Grom Witków 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 26 kwietnia

Kryształ Stronie Śląskie 0-4 Piast Nowa Ruda 26 kwietnia, 11:00
Grom Witków 1-2 Polonia/Sparta II Świdnica 26 kwietnia, 11:00
Nysa Kłodzko 2-3 Polonia Bystrzyca Kłodzka 26 kwietnia, 16:00
Piławianka Piława Górna 5-2 AKS Strzegom 26 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-1 Sparta Ziębice 26 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki 4-1 Bielawianka Bielawa 26 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 26 kwietnia, 16:00
Stal Świdnica 4-4 Górnik Boguszów-Gorce 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 3 maja

Stal Świdnica 4-2 Kryształ Stronie Śląskie 3 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Biały Orzeł Mieroszów 6 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 2-1 Zieloni Łagiewniki 3 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 1-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3 maja, 11:00
Sparta Ziębice 1-4 Piławianka Piława Górna 3 maja, 17:00
AKS Strzegom 0-2 Nysa Kłodzko 3 maja, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-1 Grom Witków 3 maja, 17:00
Polonia/Sparta II Świdnica 6-1 Piast Nowa Ruda 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 10 maja

Kryształ Stronie Śląskie 2-1 Polonia/Sparta II Świdnica 10 maja, 11:00
Piast Nowa Ruda 4-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 10 maja, 14:30
Grom Witków 0-4 AKS Strzegom 10 maja, 11:00
Nysa Kłodzko 4-1 Sparta Ziębice 10 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 4-1 Bielawianka Bielawa 10 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 10 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki 6-2 Górnik Boguszów-Gorce 10 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 4-1 Stal Świdnica 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 17 maja

Biały Orzeł Mieroszów 7-0 Kryształ Stronie Śląskie 17 maja, 17:00
Stal Świdnica 4-2 Zieloni Łagiewniki 17 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 17 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-1 Piławianka Piława Górna 17 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 1-4 Nysa Kłodzko 20 maja, 17:00
Sparta Ziębice 2-4 Grom Witków 17 maja, 17:00
AKS Strzegom 5-0 Piast Nowa Ruda 17 maja, 14:30
Polonia Bystrzyca Kłodzka 0-1 Polonia/Sparta II Świdnica 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 24 maja

Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 24 maja, 11:00
Polonia/Sparta II Świdnica 3-1 AKS Strzegom 24 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 2-0 Sparta Ziębice 24 maja, 11:00
Grom Witków 2-3 Bielawianka Bielawa 24 maja, 11:00
Nysa Kłodzko 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 24 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 24 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-2 Stal Świdnica 24 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki 1-1 Biały Orzeł Mieroszów 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 27 maja

Zieloni Łagiewniki 0-3 Kryształ Stronie Śląskie 27 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 27 maja, 17:00
Stal Świdnica 1-1 Piławianka Piława Górna 27 maja, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-0 Nysa Kłodzko 27 maja, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 6-3 Grom Witków 27 maja, 17:00
Bielawianka Bielawa 3-4 Piast Nowa Ruda 27 maja, 17:00
Sparta Ziębice 2-2 Polonia/Sparta II Świdnica 27 maja, 17:00
AKS Strzegom 2-0 Polonia Bystrzyca Kłodzka 27 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja

Kryształ Stronie Śląskie 0-8 AKS Strzegom 31 maja, 11:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 2-4 Sparta Ziębice 31 maja, 17:00
Polonia/Sparta II Świdnica 2-3 Bielawianka Bielawa 31 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda 4-1 Włókniarz Kudowa Zdrój 31 maja, 14:30
Grom Witków 0-0 Górnik Boguszów-Gorce 31 maja, 11:00
Nysa Kłodzko 5-0 Stal Świdnica 31 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna 0-1 Biały Orzeł Mieroszów 31 maja, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Zieloni Łagiewniki 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1-1 Kryształ Stronie Śląskie 7 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki 4-2 Piławianka Piława Górna 7 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 1-1 Nysa Kłodzko 7 czerwca, 17:00
Stal Świdnica 2-1 Grom Witków 7 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 4-0 Piast Nowa Ruda 7 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 3-3 Polonia/Sparta II Świdnica 7 czerwca, 17:00
Bielawianka Bielawa 2-1 Polonia Bystrzyca Kłodzka 7 czerwca, 11:00
Sparta Ziębice 0-1 AKS Strzegom 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Sparta Ziębice 0-1 Kryształ Stronie Śląskie 11 czerwca, 17:00
AKS Strzegom 3-0 Bielawianka Bielawa 11 czerwca, 17:00
Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-0 Włókniarz Kudowa Zdrój 11 czerwca, 17:00
Polonia/Sparta II Świdnica 1-1 Górnik Boguszów-Gorce 11 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda 3-6 Stal Świdnica 11 czerwca, 17:00
Grom Witków 0-0 Biały Orzeł Mieroszów 11 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko 5-2 Zieloni Łagiewniki 11 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna 4-3 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Kryształ Stronie Śląskie 2-2 Piławianka Piława Górna 14 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0-1 Nysa Kłodzko 14 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki 2-3 Grom Witków 14 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów 0-1 Piast Nowa Ruda 14 czerwca, 17:00
Stal Świdnica 2-1 Polonia/Sparta II Świdnica 14 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-2 Polonia Bystrzyca Kłodzka 14 czerwca, 17:00
Włókniarz Kudowa Zdrój 1-0 AKS Strzegom 14 czerwca, 17:00
Bielawianka Bielawa 6-1 Sparta Ziębice 14 czerwca, 17:00

IV liga 2008/2009 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Legnica)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Wrocław)

Klasa A 2008/2009 (Wałbrzych I)
Klasa A 2008/2009 (Wałbrzych II)
Klasa A 2008/2009 (Wałbrzych III)

Autor: Piotr Malcharek

 

Napisz do nas