[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Legnica
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Konfeks Legnica 30 69 21 6 3 91-35 12 2 1 54-16 9 4 2 37-19
2.  Sparta Rudna 30 68 21 5 4 83-37 10 3 2 39-22 11 2 2 44-15 2 3 1 0 1 2-1
3.  Orkan Szczedrzykowice 30 68 22 2 6 103-48 12 2 1 61-19 10 0 5 42-29 2 3 1 0 1 1-2
4.  Orla Wąsosz 30 58 18 4 8 76-43 13 1 1 49-15 5 3 7 27-28
5.  Kaczawa Bieniowice 30 52 16 4 10 74-46 11 0 4 51-20 5 4 6 23-26
6.  Zamet Przemków 30 47 14 5 11 67-51 10 3 2 44-15 4 2 9 23-36
7.  Odra Chobienia 30 44 13 5 12 59-51 10 2 3 45-22 3 3 9 14-29
8.  Górnik II Polkowice 30 41 12 5 13 83-68 10 3 2 52-21 2 2 11 31-47
9.  GKS Męcinka 30 40 12 4 14 53-70 7 3 5 26-22 5 1 9 27-48
10.  Nysa Wiadrów 30 38 12 2 16 55-74 8 1 6 34-20 4 1 10 21-54
11.  Chrobry II Głogów 30 35 10 5 15 72-78 6 3 6 43-28 4 2 9 29-50
12.  Iskra Kochlice 30 33 10 3 17 39-61 7 1 7 24-22 3 2 10 15-39
13.  Czarni Rokitki 30 27 7 6 17 44-78 5 3 7 25-29 2 3 10 19-49
14.  Pogoń Góra 30 25 7 4 19 33-80 6 2 7 25-30 1 2 12 8-50
15.  Arkon Przemków 30 22 6 4 20 52-117 6 3 6 40-48 0 1 14 12-69
16.  Rataj Paszowice 30 19 5 4 21 41-88 4 2 9 26-38 1 2 12 15-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Konfeks Legnica    1-1 3-1 2-1 3-1 3-2 1-1 5-2 0-2 6-1 6-0 2-0 7-2 8-0 2-1 5-1 
 2 Sparta Rudna1-1     2-0 2-2 0-0 3-4 3-1 3-2 4-2 4-2 2-4 1-0 1-0 4-1 5-2 4-1 
 3 Orkan Szczedrzykowice1-1 1-0     1-1 5-1 2-1 3-2 6-1 6-1 0-1 4-1 9-1 9-4 4-3 6-0 4-1 
 4 Orla Wąsosz3-1 5-2 0-3     1-1 3-0 3-1 4-2 3-2 3-2 7-0 5-0 2-1 4-0 1-0 5-0 
 5 Kaczawa Bieniowice1-4 2-4 1-3 1-2     3-2 3-0 6-0 3-2 1-0 4-0 3-1 5-1 8-1 5-0 5-0 
 6 Zamet Przemków3-3 1-1 1-3 0-1 3-0     2-0 3-2 2-1 7-0 2-1 6-1 2-2 6-0 2-0 4-0 
 7 Odra Chobienia3-1 0-2 1-3 4-3 4-3 4-1     2-2 6-1 4-2 7-1 1-0 0-1 3-0 5-1 1-1 
 8 Górnik II Polkowice1-2 0-4 5-2 3-1 2-2 3-2 1-1     4-1 9-0 2-1 3-2 8-0 2-0 6-0 3-3 
 9 GKS Męcinka2-2 0-1 1-3 1-2 2-0 1-1 2-0 4-3     0-3* 3-1 2-0 1-3 3-0* 2-2 2-1 
 10 Nysa Wiadrów0-1 1-2 0-2 4-2 1-2 4-1 0-0 3-1 2-3     5-2 0-1 3-1 2-0 7-1 2-1 
 11 Chrobry II Głogów1-4 1-3 4-2 3-3 2-2 1-2 3-1 0-5 7-0 7-0     1-3 1-1 0-1 10-0 2-1 
 12 Iskra Kochlice0-2 1-5 4-5 1-0 0-3 2-0 3-0 2-0 1-2 1-2 0-1     2-0 1-1 3-1 3-0 
 13 Czarni Rokitki0-1 0-1 4-2 1-5 0-4 2-2 0-3 2-1 1-2 1-4 2-2 1-1     1-0 7-0 3-1 
 14 Pogoń Góra0-3 1-3 1-6 1-0 2-0 3-0 0-1 0-5 1-1 6-0 1-6 1-3 1-1     3-1 4-0 
 15 Arkon Przemków2-9 0-7 0-4 3-2 1-3 1-3 4-1 5-3 8-3 2-2 3-3 2-2 3-2 3-0*     3-4 
 16 Rataj Paszowice1-2 1-8 2-3 1-2 0-1 1-2 1-2 2-2 0-4 3-2 2-6 2-0 4-0 1-1 5-3     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Kaczawa Bieniowice 1-4 Konfeks Legnica
Rataj Paszowice 1-8 Sparta Rudna
GKS Męcinka 2-0 Odra Chobienia
Pogoń Góra 0-5 Górnik II Polkowice
Orkan Szczedrzykowice 6-0 Arkon Przemków
Zamet Przemków 2-2 Czarni Rokitki
Nysa Wiadrów 5-2 Chrobry II Głogów
Iskra Kochlice 1-0 Orla Wąsosz

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Konfeks Legnica 2-1 Orla Wąsosz 23 sierpnia, 17:00
Chrobry II Głogów 1-3 Iskra Kochlice 24 sierpnia, 17:00
Czarni Rokitki 1-4 Nysa Wiadrów 24 sierpnia, 17:00
Arkon Przemków 1-3 Zamet Przemków 24 sierpnia, 17:00
Górnik II Polkowice 5-2 Orkan Szczedrzykowice 24 sierpnia, 17:00
Odra Chobienia 3-0 Pogoń Góra 24 sierpnia, 17:00
Sparta Rudna 4-2 GKS Męcinka 23 sierpnia, 11:00
Kaczawa Bieniowice 5-0 Rataj Paszowice 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Rataj Paszowice 1-2 Konfeks Legnica 31 sierpnia, 15:00
GKS Męcinka 2-0 Kaczawa Bieniowice 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Góra 1-3 Sparta Rudna 31 sierpnia, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 3-2 Odra Chobienia 31 sierpnia, 16:00
Zamet Przemków 3-2 Górnik II Polkowice 30 sierpnia, 16:00
Nysa Wiadrów 7-1 Arkon Przemków 31 sierpnia, 17:00
Iskra Kochlice 2-0 Czarni Rokitki 31 sierpnia, 17:00
Orla Wąsosz 7-0 Chrobry II Głogów 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Konfeks Legnica 6-0 Chrobry II Głogów 6 września, 16:00
Czarni Rokitki 1-5 Orla Wąsosz 7 września, 16:00
Arkon Przemków 2-2 Iskra Kochlice 7 września, 16:00
Górnik II Polkowice 9-0 Nysa Wiadrów 7 września, 16:00
Odra Chobienia 4-1 Zamet Przemków 7 września, 16:00
Sparta Rudna 2-0 Orkan Szczedrzykowice 7 września, 16:00
Kaczawa Bieniowice 8-1 Pogoń Góra 6 września, 16:00
Rataj Paszowice 0-4 GKS Męcinka 7 września, 15:00

Kolejka 5 - 10 września

GKS Męcinka 2-2 Konfeks Legnica 10 września, 17:00
Pogoń Góra 4-0 Rataj Paszowice 10 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 5-1 Kaczawa Bieniowice 10 września, 16:00
Zamet Przemków 1-1 Sparta Rudna 10 września, 17:00
Nysa Wiadrów 0-0 Odra Chobienia 10 września, 16:00
Iskra Kochlice 2-0 Górnik II Polkowice 10 września, 16:00
Orla Wąsosz 1-0 Arkon Przemków 10 września, 16:00
Chrobry II Głogów 1-1 Czarni Rokitki 10 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Konfeks Legnica 7-2 Czarni Rokitki 13 września, 16:00
Arkon Przemków 3-3 Chrobry II Głogów 14 września, 16:00
Górnik II Polkowice 3-1 Orla Wąsosz 14 września, 12:30
Odra Chobienia 1-0 Iskra Kochlice 14 września, 11:00
Sparta Rudna 4-2 Nysa Wiadrów 14 września, 15:00
Kaczawa Bieniowice 3-2 Zamet Przemków 13 września, 16:00
Rataj Paszowice 2-3 Orkan Szczedrzykowice 14 września, 16:00
GKS Męcinka 3-0 Pogoń Góra 13 września, 17:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 7 - 20-21 września

Pogoń Góra 0-3 Konfeks Legnica 21 września, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 6-1 GKS Męcinka 21 września, 16:00
Zamet Przemków 4-0 Rataj Paszowice 20 września, 16:00
Nysa Wiadrów 1-2 Kaczawa Bieniowice 21 września, 16:00
Iskra Kochlice 1-5 Sparta Rudna 21 września, 16:00
Orla Wąsosz 3-1 Odra Chobienia 21 września, 16:00
Chrobry II Głogów 0-5 Górnik II Polkowice 21 września, 16:00
Czarni Rokitki 7-0 Arkon Przemków 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Konfeks Legnica 2-1 Arkon Przemków 27 września, 11:00
Górnik II Polkowice 8-0 Czarni Rokitki 28 września, 16:00
Odra Chobienia 7-1 Chrobry II Głogów 28 września, 16:00
Sparta Rudna 2-2 Orla Wąsosz 28 września, 16:00
Kaczawa Bieniowice 3-1 Iskra Kochlice 27 września, 11:00
Rataj Paszowice 3-2 Nysa Wiadrów 28 września, 16:00
GKS Męcinka 1-1 Zamet Przemków 27 września, 17:00
Pogoń Góra 1-6 Orkan Szczedrzykowice 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Orkan Szczedrzykowice 1-1 Konfeks Legnica 5 października, 15:00
Zamet Przemków 6-0 Pogoń Góra 4 października, 16:00
Nysa Wiadrów 2-3 GKS Męcinka 5 października, 16:00
Iskra Kochlice 3-0 Rataj Paszowice 5 października, 16:00
Orla Wąsosz 1-1 Kaczawa Bieniowice 5 października, 15:00
Chrobry II Głogów 1-3 Sparta Rudna 5 października, 16:00
Czarni Rokitki 0-3 Odra Chobienia 5 października, 16:00
Arkon Przemków 5-3 Górnik II Polkowice 5 października, 16:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Konfeks Legnica 5-2 Górnik II Polkowice 11 października, 15:00
Odra Chobienia 5-1 Arkon Przemków 12 października, 16:00
Sparta Rudna 1-0 Czarni Rokitki 12 października, 14:00
Kaczawa Bieniowice 4-0 Chrobry II Głogów 12 października, 16:00
Rataj Paszowice 1-2 Orla Wąsosz 12 października, 16:00
GKS Męcinka 2-0 Iskra Kochlice 11 października, 16:00
Pogoń Góra 6-0 Nysa Wiadrów 12 października, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 2-1 Zamet Przemków 12 października, 16:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Zamet Przemków 3-3 Konfeks Legnica 18 października, 15:00
Nysa Wiadrów 0-2 Orkan Szczedrzykowice 19 października, 15:00
Iskra Kochlice 1-1 Pogoń Góra 19 października, 15:00
Orla Wąsosz 3-2 GKS Męcinka 19 października, 15:00
Chrobry II Głogów 2-1 Rataj Paszowice 19 października, 15:00
Czarni Rokitki 0-4 Kaczawa Bieniowice 19 października, 15:00
Arkon Przemków 0-7 Sparta Rudna 19 października, 15:00
Górnik II Polkowice 1-1 Odra Chobienia 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Konfeks Legnica 1-1 Odra Chobienia 26 października, 15:00
Sparta Rudna 3-2 Górnik II Polkowice 25 października, 15:00
Kaczawa Bieniowice 5-0 Arkon Przemków 25 października, 15:00
Rataj Paszowice 4-0 Czarni Rokitki 26 października, 15:00
GKS Męcinka 3-1 Chrobry II Głogów 25 października, 15:00
Pogoń Góra 1-0 Orla Wąsosz 26 października, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 9-1 Iskra Kochlice 26 października, 15:00
Zamet Przemków 7-0 Nysa Wiadrów 25 października, 16:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Nysa Wiadrów 0-1 Konfeks Legnica 9 listopada, 13:00
Iskra Kochlice 2-0 Zamet Przemków 9 listopada, 13:00
Orla Wąsosz 0-3 Orkan Szczedrzykowice 8 listopada, 13:00
Chrobry II Głogów 0-1 Pogoń Góra 9 listopada, 13:00
Czarni Rokitki 1-2 GKS Męcinka 9 listopada, 13:00
Arkon Przemków 3-4 Rataj Paszowice 8 listopada, 13:00
Górnik II Polkowice 2-2 Kaczawa Bieniowice 9 listopada, 13:00
Odra Chobienia 0-2 Sparta Rudna 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Konfeks Legnica 1-1 Sparta Rudna 11 listopada, 13:00
Kaczawa Bieniowice 3-0 Odra Chobienia 11 listopada, 13:00
Rataj Paszowice 2-2 Górnik II Polkowice 11 listopada, 13:00
GKS Męcinka 2-2 Arkon Przemków 11 listopada, 14:30
Orkan Szczedrzykowice 4-1 Chrobry II Głogów 11 listopada, 13:00
Zamet Przemków 0-1 Orla Wąsosz 11 listopada, 13:00
Nysa Wiadrów 0-1 Iskra Kochlice 11 listopada, 13:00
Czarni Rokitki 1-0 Pogoń Góra 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Iskra Kochlice 0-2 Konfeks Legnica 16 listopada, 13:00
Orla Wąsosz 3-2 Nysa Wiadrów 16 listopada, 13:00
Chrobry II Głogów 1-2 Zamet Przemków 16 listopada, 13:00
Czarni Rokitki 4-2 Orkan Szczedrzykowice 16 listopada, 13:00
Arkon Przemków 3-0 Pogoń Góra 15 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 1-0; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Górnik II Polkowice 4-1 GKS Męcinka 16 listopada, 13:00
Odra Chobienia 1-1 Rataj Paszowice 16 listopada, 15:00
Sparta Rudna 0-0 Kaczawa Bieniowice 16 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Konfeks Legnica 3-1 Kaczawa Bieniowice 14 marca, 11:00
Sparta Rudna 4-1 Rataj Paszowice 14 marca, 14:00
Odra Chobienia 6-1 GKS Męcinka 14 marca, 14:00
Górnik II Polkowice 2-0 Pogoń Góra 15 marca, 14:00
Arkon Przemków 0-4 Orkan Szczedrzykowice 11 kwietnia, 15:00
Czarni Rokitki 2-2 Zamet Przemków 14 marca, 14:00
Chrobry II Głogów 7-0 Nysa Wiadrów 15 marca, 14:00
Orla Wąsosz 5-0 Iskra Kochlice 15 marca, 14:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Orla Wąsosz 3-1 Konfeks Legnica 22 marca, 14:00
Iskra Kochlice 0-1 Chrobry II Głogów 21 marca, 16:00
Nysa Wiadrów 3-1 Czarni Rokitki 22 marca, 15:00
Zamet Przemków 2-0 Arkon Przemków 21 marca, 15:00
Orkan Szczedrzykowice 6-1 Górnik II Polkowice 22 marca, 15:00
Pogoń Góra 0-1 Odra Chobienia 22 marca, 15:00
GKS Męcinka 0-1 Sparta Rudna 22 marca, 15:00
Rataj Paszowice 0-1 Kaczawa Bieniowice 22 marca, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Konfeks Legnica 5-1 Rataj Paszowice 28 marca, 11:00
Kaczawa Bieniowice 3-2 GKS Męcinka 28 marca, 15:00
Sparta Rudna 4-1 Pogoń Góra 29 marca, 15:00
Odra Chobienia 1-3 Orkan Szczedrzykowice 30 kwietnia, 17:00
Górnik II Polkowice 3-2 Zamet Przemków 28 marca
Arkon Przemków 2-2 Nysa Wiadrów 28 marca, 15:00
Czarni Rokitki 1-1 Iskra Kochlice 29 marca, 15:00
Chrobry II Głogów 3-3 Orla Wąsosz 29 marca, 11:00

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Chrobry II Głogów 1-4 Konfeks Legnica 4 kwietnia, 15:30
Orla Wąsosz 2-1 Czarni Rokitki 5 kwietnia, 16:00
Iskra Kochlice 3-1 Arkon Przemków 4 kwietnia, 16:00
Nysa Wiadrów 3-1 Górnik II Polkowice 4 kwietnia, 15:00
Zamet Przemków 2-0 Odra Chobienia 4 kwietnia, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 1-0 Sparta Rudna 4 kwietnia, 15:00
Pogoń Góra 2-0 Kaczawa Bieniowice 5 kwietnia, 15:00
GKS Męcinka 2-1 Rataj Paszowice 4 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Konfeks Legnica 0-2 GKS Męcinka 19 kwietnia, 11:00
Rataj Paszowice 1-1 Pogoń Góra 18 kwietnia, 11:00
Kaczawa Bieniowice 1-3 Orkan Szczedrzykowice 19 kwietnia, 13:00
Sparta Rudna 3-4 Zamet Przemków 19 kwietnia, 16:00
Odra Chobienia 4-2 Nysa Wiadrów 19 kwietnia, 16:00
Górnik II Polkowice 3-2 Iskra Kochlice 19 kwietnia, 16:00
Arkon Przemków 3-2 Orla Wąsosz 18 kwietnia, 16:00
Czarni Rokitki 2-2 Chrobry II Głogów 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Czarni Rokitki 0-1 Konfeks Legnica 26 kwietnia, 16:00
Chrobry II Głogów 10-0 Arkon Przemków 26 kwietnia, 16:00
Orla Wąsosz 4-2 Górnik II Polkowice 26 kwietnia, 15:00
Iskra Kochlice 3-0 Odra Chobienia 26 kwietnia, 11:00
Nysa Wiadrów 1-2 Sparta Rudna 26 kwietnia, 13:00
Zamet Przemków 3-0 Kaczawa Bieniowice 26 kwietnia, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 4-1 Rataj Paszowice 26 kwietnia, 16:00
Pogoń Góra 1-1 GKS Męcinka 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Konfeks Legnica 8-0 Pogoń Góra 3 maja, 16:00
GKS Męcinka 1-3 Orkan Szczedrzykowice 2 maja, 17:00
Rataj Paszowice 1-2 Zamet Przemków 3 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 1-0 Nysa Wiadrów 3 maja, 15:00
Sparta Rudna 1-0 Iskra Kochlice 3 maja, 17:00
Odra Chobienia 4-3 Orla Wąsosz 3 maja, 17:00
Górnik II Polkowice 2-1 Chrobry II Głogów 3 maja, 17:00
Arkon Przemków 3-2 Czarni Rokitki 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Arkon Przemków 2-9 Konfeks Legnica 9 maja, 17:00
Czarni Rokitki 2-1 Górnik II Polkowice 9 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 3-1 Odra Chobienia 10 maja, 17:00
Orla Wąsosz 5-2 Sparta Rudna 10 maja, 16:00
Iskra Kochlice 0-3 Kaczawa Bieniowice 10 maja, 11:00
Nysa Wiadrów 2-1 Rataj Paszowice 10 maja, 17:00
Zamet Przemków 2-1 GKS Męcinka 9 maja, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 4-3 Pogoń Góra 9 maja, 16:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Konfeks Legnica 3-1 Orkan Szczedrzykowice 16 maja, 16:00
Pogoń Góra 3-0 Zamet Przemków
GKS Męcinka 0-3 Nysa Wiadrów 16 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rataj Paszowice 2-0 Iskra Kochlice 17 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 1-2 Orla Wąsosz 17 maja, 15:00
Sparta Rudna 2-4 Chrobry II Głogów 17 maja, 17:00
Odra Chobienia 0-1 Czarni Rokitki 17 maja, 15:00
Górnik II Polkowice 6-0 Arkon Przemków 17 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Górnik II Polkowice 1-2 Konfeks Legnica 24 maja, 17:00
Arkon Przemków 4-1 Odra Chobienia 23 maja, 17:00
Czarni Rokitki 0-1 Sparta Rudna 24 maja, 17:00
Chrobry II Głogów 2-2 Kaczawa Bieniowice 23 maja, 17:00
Orla Wąsosz 5-0 Rataj Paszowice 24 maja, 17:00
Iskra Kochlice 1-2 GKS Męcinka 24 maja, 11:00
Nysa Wiadrów 2-0 Pogoń Góra 24 maja, 17:00
Zamet Przemków 1-3 Orkan Szczedrzykowice 23 maja, 16:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Konfeks Legnica 3-2 Zamet Przemków 30 maja, 11:00
Orkan Szczedrzykowice 0-1 Nysa Wiadrów 31 maja, 17:00
Pogoń Góra 1-3 Iskra Kochlice 31 maja, 17:00
GKS Męcinka 1-2 Orla Wąsosz 30 maja, 17:00
Rataj Paszowice 2-6 Chrobry II Głogów 30 maja, 17:00
Kaczawa Bieniowice 5-1 Czarni Rokitki 31 maja, 15:00
Sparta Rudna 5-2 Arkon Przemków 31 maja, 17:00
Odra Chobienia 2-2 Górnik II Polkowice 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Odra Chobienia 3-1 Konfeks Legnica 7 czerwca, 17:00
Górnik II Polkowice 0-4 Sparta Rudna 7 czerwca, 17:00
Arkon Przemków 1-3 Kaczawa Bieniowice 6 czerwca, 17:00
Czarni Rokitki 3-1 Rataj Paszowice 7 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów 7-0 GKS Męcinka 6 czerwca, 16:00
Orla Wąsosz 4-0 Pogoń Góra 7 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 4-5 Orkan Szczedrzykowice 7 czerwca, 11:00
Nysa Wiadrów 4-1 Zamet Przemków 7 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca

Konfeks Legnica 6-1 Nysa Wiadrów 10 czerwca, 17:00
Zamet Przemków 6-1 Iskra Kochlice 11 czerwca, 16:00
Orkan Szczedrzykowice 1-1 Orla Wąsosz 11 czerwca, 17:00
Pogoń Góra 1-6 Chrobry II Głogów 11 czerwca, 17:00
GKS Męcinka 1-3 Czarni Rokitki 11 czerwca, 17:00
Rataj Paszowice 5-3 Arkon Przemków 11 czerwca, 17:00
Kaczawa Bieniowice 6-0 Górnik II Polkowice 11 czerwca, 15:00
Sparta Rudna 3-1 Odra Chobienia 11 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Pogoń Góra 1-1 Czarni Rokitki 14 czerwca, 17:00
Sparta Rudna 1-1 Konfeks Legnica 14 czerwca, 17:00
Odra Chobienia 4-3 Kaczawa Bieniowice 14 czerwca, 17:00
Górnik II Polkowice 3-3 Rataj Paszowice 14 czerwca, 17:00
Arkon Przemków 8-3 GKS Męcinka 14 czerwca, 17:00
Chrobry II Głogów 4-2 Orkan Szczedrzykowice 14 czerwca, 17:00
Orla Wąsosz 3-0 Zamet Przemków 14 czerwca, 17:00
Iskra Kochlice 1-2 Nysa Wiadrów 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Konfeks Legnica 2-0 Iskra Kochlice 21 czerwca, 17:00
Nysa Wiadrów 4-2 Orla Wąsosz 21 czerwca, 17:00
Zamet Przemków 2-1 Chrobry II Głogów 21 czerwca, 17:00
Orkan Szczedrzykowice 9-4 Czarni Rokitki 21 czerwca, 17:00
Pogoń Góra 3-1 Arkon Przemków 21 czerwca, 17:00
GKS Męcinka 4-3 Górnik II Polkowice 21 czerwca, 17:00
Rataj Paszowice 1-2 Odra Chobienia 21 czerwca, 17:00
Kaczawa Bieniowice 2-4 Sparta Rudna 21 czerwca, 17:00

IV liga 2008/2009 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Jelenia Góra)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Wrocław)

Klasa A 2008/2009 (Legnica I)
Klasa A 2008/2009 (Legnica II)
Klasa A 2008/2009 (Legnica III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas