[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: Jelenia Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Twardy Świętoszów 30 72 23 3 4 98-27 14 1 0 57-8 9 2 4 41-19
2.  Chrobry Nowogrodziec 30 71 22 5 3 70-30 13 2 0 43-8 9 3 3 27-22
3.  Nysa Zgorzelec 30 54 16 6 8 59-32 9 2 4 28-8 7 4 4 31-24
4.  Czarni Lwówek Śląski 30 52 15 7 8 60-35 11 3 1 32-10 4 4 7 28-25
5.  Granica Bogatynia 30 49 14 7 9 47-38 8 5 2 29-14 6 2 7 18-24
6.  Włókniarz Mirsk 30 46 14 4 12 69-63 11 1 3 45-20 3 3 9 24-43
7.  Łużyce Lubań 30 38 10 8 12 42-44 7 4 4 27-17 3 4 8 15-27 2 4 1 1 0 2-1
8.  GKS Raciborowice 30 38 10 8 12 52-56 8 4 3 39-28 2 4 9 13-28 2 1 0 1 1 1-2
9.  Piast Zawidów 30 37 11 4 15 51-54 7 4 4 36-24 4 0 11 15-30
10.  Olimpia Kowary 30 35 9 8 13 53-52 9 3 3 35-19 0 5 10 18-33
11.  Sparta Zebrzydowa 30 34 9 7 14 48-68 7 4 4 27-24 2 3 10 21-44 2 4 1 1 0 3-0
12.  Gryf Gryfów Śląski 30 34 9 7 14 37-53 6 3 6 16-18 3 4 8 21-35 2 1 0 1 1 0-3
13.  Automatyka Bolesławiec 30 33 9 6 15 45-59 7 4 4 35-26 2 2 11 10-33
14.  Orzeł Lubawka 30 32 8 8 14 37-71 6 3 6 26-34 2 5 8 11-37
15.  Lotnik Jeżów Sudecki 30 27 8 3 19 48-75 6 1 8 28-32 2 2 11 20-43
16.  Cosmos Radzimów 30 20 5 5 20 32-91 4 4 7 21-34 1 1 13 11-57
Chrobry Nowogrodziec uzyskał dodatkowy awans w związku z przesunięciem Polonii Trzebnica do III ligi.
Automatyka Bolesławiec wycofała się po zakończeniu rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Twardy Świętoszów    3-1 5-2 0-0 5-1 6-0 4-1 2-0 4-0 2-1 4-0 5-0 1-0 4-0 6-1 6-1 
 2 Chrobry Nowogrodziec2-1     1-1 4-0 2-2 5-0 2-0 2-0 1-0 1-0 5-0 3-0 1-0 5-0 5-3 4-1 
 3 Nysa Zgorzelec0-0 2-3     3-1 1-0 8-0 0-1 0-0 1-0 1-0 0-1 2-0 4-0 1-2 1-0 4-0 
 4 Czarni Lwówek Śląski1-0 1-1 1-0     0-1 2-0 1-0 4-0 4-0 3-2 0-0 3-1 4-1 3-0 3-3 2-1 
 5 Granica Bogatynia3-2 0-1 1-2 0-0     3-2 0-0 3-2 2-0 1-1 5-1 1-1 2-0 4-0 2-0 2-2 
 6 Włókniarz Mirsk1-3 6-1 2-2 1-3 0-1     4-1 5-2 3-2 2-1 2-1 4-2 1-0 5-0 5-1 4-0 
 7 Łużyce Lubań1-1 0-1 1-3 1-1 4-1 1-0     2-1 2-0 0-0 5-3 4-0 3-0 2-2 1-3 0-1 
 8 GKS Raciborowice2-5 1-3 1-1 3-0 5-4 1-6 0-0     3-0 3-3 2-2 6-1 2-0 2-0 3-2 5-1 
 9 Piast Zawidów2-3 2-2 4-3 2-0 0-1 3-3 5-0 1-2     2-2 2-1 1-5 3-0 0-0 4-1 5-1 
 10 Olimpia Kowary4-1 2-1 0-2 2-1 0-1 2-0 4-3 3-0 1-3     4-1 2-2 4-1 2-2 1-1 4-0 
 11 Sparta Zebrzydowa0-3 1-2 1-4 1-6 2-0 1-1 2-1 1-1 2-1 4-2     0-0 0-0 3-0* 5-2 4-1 
 12 Gryf Gryfów Śląski0-2 1-2 1-1 1-0 0-1 2-4 0-3 0-0 1-0 4-1 0-3     3-1 0-0 1-0 2-0 
 13 Automatyka Bolesławiec1-6 0-1 1-3 4-4 1-0 3-2 3-3 0-0 2-3 4-1 3-1 0-0     5-2 3-0 5-0 
 14 Orzeł Lubawka0-3 1-1 1-2 0-8 2-2 4-3 2-1 3-1 1-3 3-2 2-2 0-3 1-2     2-0 4-1 
 15 Lotnik Jeżów Sudecki1-6 1-4 0-4 3-0 1-0 0-1 0-1 2-1 1-2 2-1 8-4 1-4 1-2 1-1     6-1 
 16 Cosmos Radzimów1-5 1-3 4-1 0-4 1-3 2-2 0-0 0-3 2-1 1-1 2-1 3-2 3-3 0-2 1-3     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Orzeł Lubawka 2-2 Sparta Zebrzydowa 17 sierpnia, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 Piast Zawidów 16 sierpnia, 18:00
Olimpia Kowary 0-2 Nysa Zgorzelec 16 sierpnia, 17:00
GKS Raciborowice 6-1 Gryf Gryfów Śląski 17 sierpnia, 17:00
Cosmos Radzimów 0-4 Czarni Lwówek Śląski 17 sierpnia, 15:00
Łużyce Lubań 1-1 Twardy Świętoszów 16 sierpnia, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 2-2 Granica Bogatynia 17 sierpnia, 17:00
Automatyka Bolesławiec 3-2 Włókniarz Mirsk 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Sparta Zebrzydowa 1-1 Włókniarz Mirsk 24 sierpnia, 11:00
Granica Bogatynia 2-0 Automatyka Bolesławiec 23 sierpnia, 17:00
Twardy Świętoszów 3-1 Chrobry Nowogrodziec 23 sierpnia, 17:00
w Parowej
Czarni Lwówek Śląski 1-0 Łużyce Lubań 23 sierpnia, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 2-0 Cosmos Radzimów 23 sierpnia, 17:00
Nysa Zgorzelec 0-0 GKS Raciborowice 23 sierpnia, 16:00
Piast Zawidów 2-2 Olimpia Kowary 24 sierpnia, 16:00
Orzeł Lubawka 2-0 Lotnik Jeżów Sudecki 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Lotnik Jeżów Sudecki 8-4 Sparta Zebrzydowa 27 sierpnia, 17:30
Olimpia Kowary 2-2 Orzeł Lubawka 27 sierpnia, 17:30
GKS Raciborowice 3-0 Piast Zawidów 27 sierpnia, 17:30
Cosmos Radzimów 4-1 Nysa Zgorzelec 27 sierpnia, 17:30
Łużyce Lubań 4-0 Gryf Gryfów Śląski 27 sierpnia, 17:30
Chrobry Nowogrodziec 4-0 Czarni Lwówek Śląski 27 sierpnia, 17:30
Automatyka Bolesławiec 1-6 Twardy Świętoszów 27 sierpnia, 17:30
Włókniarz Mirsk 0-1 Granica Bogatynia 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Sparta Zebrzydowa 2-0 Granica Bogatynia 31 sierpnia, 11:00
Twardy Świętoszów 6-0 Włókniarz Mirsk 31 sierpnia, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 4-1 Automatyka Bolesławiec 30 sierpnia, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-2 Chrobry Nowogrodziec 30 sierpnia, 17:00
Nysa Zgorzelec 0-1 Łużyce Lubań 30 sierpnia, 11:00
Piast Zawidów 5-1 Cosmos Radzimów 31 sierpnia, 16:00
Orzeł Lubawka 3-1 GKS Raciborowice 31 sierpnia, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 2-1 Olimpia Kowary 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Olimpia Kowary 4-1 Sparta Zebrzydowa 6 września, 16:00
GKS Raciborowice 3-2 Lotnik Jeżów Sudecki 7 września, 17:00
Cosmos Radzimów 0-2 Orzeł Lubawka 7 września, 15:00
Łużyce Lubań 2-0 Piast Zawidów 6 września, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 1-1 Nysa Zgorzelec 7 września, 17:00
Automatyka Bolesławiec 0-0 Gryf Gryfów Śląski 7 września, 11:00
Włókniarz Mirsk 1-3 Czarni Lwówek Śląski 6 września, 17:00
Granica Bogatynia 3-2 Twardy Świętoszów 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Sparta Zebrzydowa 0-3 Twardy Świętoszów 14 września, 14:00
Czarni Lwówek Śląski 0-1 Granica Bogatynia 14 września, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2-4 Włókniarz Mirsk 13 września, 17:00
Nysa Zgorzelec 4-0 Automatyka Bolesławiec 13 września, 16:00
Piast Zawidów 2-2 Chrobry Nowogrodziec 14 września, 16:00
Orzeł Lubawka 2-1 Łużyce Lubań 14 września, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 6-1 Cosmos Radzimów 14 września, 17:00
Olimpia Kowary 3-0 GKS Raciborowice 13 września, 17:00

Kolejka 7 - 17 września

GKS Raciborowice 2-2 Sparta Zebrzydowa 17 września, 17:00
Cosmos Radzimów 1-1 Olimpia Kowary 17 września, 17:00
Łużyce Lubań 1-3 Lotnik Jeżów Sudecki 17 września, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 5-0 Orzeł Lubawka 17 września, 17:00
Automatyka Bolesławiec 2-3 Piast Zawidów 17 września, 17:00
Włókniarz Mirsk 2-2 Nysa Zgorzelec 17 września, 17:00
Granica Bogatynia 1-1 Gryf Gryfów Śląski 17 września, 17:00
Twardy Świętoszów 0-0 Czarni Lwówek Śląski 11 listopada

Kolejka 8 - 20-21 września

Sparta Zebrzydowa 1-6 Czarni Lwówek Śląski 21 września, 11:00
Gryf Gryfów Śląski 0-2 Twardy Świętoszów 20 września, 16:00
Nysa Zgorzelec 1-0 Granica Bogatynia 20 września, 16:00
Piast Zawidów 3-3 Włókniarz Mirsk 21 września, 16:00
Orzeł Lubawka 1-2 Automatyka Bolesławiec 21 września, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-4 Chrobry Nowogrodziec 20 września, 16:00
Olimpia Kowary 4-3 Łużyce Lubań 20 września, 17:00
GKS Raciborowice 5-1 Cosmos Radzimów 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Cosmos Radzimów 2-1 Sparta Zebrzydowa 28 września, 14:00
Łużyce Lubań 2-1 GKS Raciborowice 27 września, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 1-0 Olimpia Kowary 28 września, 17:00
Automatyka Bolesławiec 3-0 Lotnik Jeżów Sudecki 28 września, 11:00
Włókniarz Mirsk 5-0 Orzeł Lubawka 11 listopada, 13:00
Granica Bogatynia 2-0 Piast Zawidów 27 września, 16:00
Twardy Świętoszów 5-2 Nysa Zgorzelec 27 września, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 3-1 Gryf Gryfów Śląski 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Sparta Zebrzydowa 0-0 Gryf Gryfów Śląski 5 października, 11:00
Nysa Zgorzelec 3-1 Czarni Lwówek Śląski 4 października, 16:00
Piast Zawidów 2-3 Twardy Świętoszów 5 października, 16:00
Orzeł Lubawka 2-2 Granica Bogatynia 5 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-1 Włókniarz Mirsk 4 października, 16:00
Olimpia Kowary 4-1 Automatyka Bolesławiec 4 października, 16:00
GKS Raciborowice 1-3 Chrobry Nowogrodziec 5 października, 15:00
jednocześnie mecz II rundy PP Jelenia Góra
Cosmos Radzimów 0-0 Łużyce Lubań 5 października, 14:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Łużyce Lubań 5-3 Sparta Zebrzydowa 11 października, 15:00
Chrobry Nowogrodziec 4-1 Cosmos Radzimów 12 października, 16:00
Automatyka Bolesławiec 0-0 GKS Raciborowice 12 października, 11:00
Włókniarz Mirsk 2-1 Olimpia Kowary 11 października, 16:00
Granica Bogatynia 2-0 Lotnik Jeżów Sudecki 11 października, 16:00
Twardy Świętoszów 4-0 Orzeł Lubawka 11 października, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 4-0 Piast Zawidów 11 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 1-1 Nysa Zgorzelec 11 października, 14:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Sparta Zebrzydowa 1-4 Nysa Zgorzelec
Piast Zawidów 1-5 Gryf Gryfów Śląski
Orzeł Lubawka 0-8 Czarni Lwówek Śląski 19 października, 15:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-6 Twardy Świętoszów 19 października, 15:00
Olimpia Kowary 0-1 Granica Bogatynia 18 października, 16:00
GKS Raciborowice 1-6 Włókniarz Mirsk
Cosmos Radzimów 3-3 Automatyka Bolesławiec
Łużyce Lubań 0-1 Chrobry Nowogrodziec 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Chrobry Nowogrodziec 5-0 Sparta Zebrzydowa 26 października, 15:00
Automatyka Bolesławiec 3-3 Łużyce Lubań 26 października, 11:00
Włókniarz Mirsk 4-0 Cosmos Radzimów 25 października, 15:00
Granica Bogatynia 3-2 GKS Raciborowice 25 października, 15:00
Twardy Świętoszów 2-1 Olimpia Kowary 25 października, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 3-3 Lotnik Jeżów Sudecki 25 października, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 0-0 Orzeł Lubawka 25 października, 14:00
Nysa Zgorzelec 1-0 Piast Zawidów 25 października, 15:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Sparta Zebrzydowa 2-1 Piast Zawidów 2 listopada, 11:00
Orzeł Lubawka 1-2 Nysa Zgorzelec 2 listopada, 13:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-4 Gryf Gryfów Śląski 2 listopada, 13:00
Olimpia Kowary 2-1 Czarni Lwówek Śląski 2 listopada, 13:00
GKS Raciborowice 2-5 Twardy Świętoszów 2 listopada, 13:00
Cosmos Radzimów 1-3 Granica Bogatynia 2 listopada, 13:00
Łużyce Lubań 1-0 Włókniarz Mirsk 2 listopada, 13:00
Chrobry Nowogrodziec 1-0 Automatyka Bolesławiec 2 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Automatyka Bolesławiec 3-1 Sparta Zebrzydowa 9 listopada, 11:00
Włókniarz Mirsk 6-1 Chrobry Nowogrodziec 8 listopada, 14:00
Granica Bogatynia 0-0 Łużyce Lubań 8 listopada, 13:00
Twardy Świętoszów 6-1 Cosmos Radzimów 8 listopada, 13:00
Czarni Lwówek Śląski 4-0 GKS Raciborowice 8 listopada, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 4-1 Olimpia Kowary 8 listopada, 14:00
Nysa Zgorzelec 1-0 Lotnik Jeżów Sudecki 8 listopada, 14:00
Piast Zawidów 0-0 Orzeł Lubawka 9 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Sparta Zebrzydowa 3-0 Orzeł Lubawka 21 marca, 14:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Zawidów 4-1 Lotnik Jeżów Sudecki 22 marca, 15:00
Nysa Zgorzelec 1-0 Olimpia Kowary 21 marca, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 0-0 GKS Raciborowice 21 marca, 15:00
Czarni Lwówek Śląski 2-1 Cosmos Radzimów 21 marca, 15:00
Twardy Świętoszów 4-1 Łużyce Lubań 22 marca, 16:00
Granica Bogatynia 0-1 Chrobry Nowogrodziec 21 marca, 14:00
Włókniarz Mirsk 1-0 Automatyka Bolesławiec 21 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Włókniarz Mirsk 2-1 Sparta Zebrzydowa 28 marca, 16:00
Automatyka Bolesławiec 1-0 Granica Bogatynia 29 marca, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 2-1 Twardy Świętoszów 29 marca, 15:00
Łużyce Lubań 1-1 Czarni Lwówek Śląski 28 marca, 15:00
Cosmos Radzimów 3-2 Gryf Gryfów Śląski 29 marca, 15:00
GKS Raciborowice 1-1 Nysa Zgorzelec 29 marca, 15:00
Olimpia Kowary 1-3 Piast Zawidów 28 marca, 16:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-1 Orzeł Lubawka 23 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (28-29 marca) przełożony z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

Sparta Zebrzydowa 5-2 Lotnik Jeżów Sudecki 5 kwietnia, 11:00
Orzeł Lubawka 3-2 Olimpia Kowary 5 kwietnia, 16:00
Piast Zawidów 1-2 GKS Raciborowice 5 kwietnia, 15:00
Nysa Zgorzelec 4-0 Cosmos Radzimów 4 kwietnia, 16:00
Gryf Gryfów Śląski 0-3 Łużyce Lubań 4 kwietnia, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 1-1 Chrobry Nowogrodziec 4 kwietnia, 16:00
Twardy Świętoszów 1-0 Automatyka Bolesławiec 4 kwietnia, 16:00
Granica Bogatynia 3-2 Włókniarz Mirsk 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Granica Bogatynia 5-1 Sparta Zebrzydowa 11 kwietnia, 16:00
Włókniarz Mirsk 1-3 Twardy Świętoszów 11 kwietnia, 16:00
Automatyka Bolesławiec 4-4 Czarni Lwówek Śląski 11 kwietnia, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 3-0 Gryf Gryfów Śląski 11 kwietnia, 16:00
Łużyce Lubań 1-3 Nysa Zgorzelec 11 kwietnia, 16:00
Cosmos Radzimów 2-1 Piast Zawidów 11 kwietnia, 16:00
GKS Raciborowice 2-0 Orzeł Lubawka 11 kwietnia, 16:00
Olimpia Kowary 1-1 Lotnik Jeżów Sudecki 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Sparta Zebrzydowa 4-2 Olimpia Kowary 19 kwietnia
Lotnik Jeżów Sudecki 2-1 GKS Raciborowice 18 kwietnia, 16:00
Orzeł Lubawka 4-1 Cosmos Radzimów 19 kwietnia
Piast Zawidów 5-0 Łużyce Lubań 18 kwietnia, 17:00
Nysa Zgorzelec 2-3 Chrobry Nowogrodziec 18 kwietnia
Gryf Gryfów Śląski 3-1 Automatyka Bolesławiec 18 kwietnia
Czarni Lwówek Śląski 2-0 Włókniarz Mirsk 18 kwietnia
Twardy Świętoszów 5-1 Granica Bogatynia 22 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Twardy Świętoszów 4-0 Sparta Zebrzydowa 26 kwietnia, 10:00
Granica Bogatynia 0-0 Czarni Lwówek Śląski 25 kwietnia, 16:00
Włókniarz Mirsk 4-2 Gryf Gryfów Śląski 25 kwietnia, 17:00
Automatyka Bolesławiec 1-3 Nysa Zgorzelec 26 kwietnia, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 1-0 Piast Zawidów 26 kwietnia, 17:00
Łużyce Lubań 2-2 Orzeł Lubawka 25 kwietnia, 16:00
Cosmos Radzimów 1-3 Lotnik Jeżów Sudecki 26 kwietnia, 15:00
GKS Raciborowice 3-3 Olimpia Kowary 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2 maja

Sparta Zebrzydowa 1-1 GKS Raciborowice 2 maja, 15:00
Olimpia Kowary 4-0 Cosmos Radzimów 2 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-1 Łużyce Lubań 2 maja, 17:00
Orzeł Lubawka 1-1 Chrobry Nowogrodziec 3 maja, 17:00
Piast Zawidów 3-0 Automatyka Bolesławiec 2 maja, 17:00
Nysa Zgorzelec 8-0 Włókniarz Mirsk 2 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 0-1 Granica Bogatynia 2 maja, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 1-0 Twardy Świętoszów 2 maja, 11:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Czarni Lwówek Śląski 0-0 Sparta Zebrzydowa 9 maja, 17:00
Twardy Świętoszów 5-0 Gryf Gryfów Śląski 9 maja, 17:00
Granica Bogatynia 1-2 Nysa Zgorzelec 26 maja, 17:30
Włókniarz Mirsk 3-2 Piast Zawidów 10 maja, 17:00
Automatyka Bolesławiec 5-2 Orzeł Lubawka 10 maja, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 5-3 Lotnik Jeżów Sudecki 9 maja, 17:00
Łużyce Lubań 0-0 Olimpia Kowary 9 maja, 16:00
Cosmos Radzimów 0-3 GKS Raciborowice 10 maja, 15:00

Kolejka 24 - 13 maja

Sparta Zebrzydowa 4-1 Cosmos Radzimów 13 maja, 17:00
GKS Raciborowice 0-0 Łużyce Lubań 13 maja, 17:00
Olimpia Kowary 2-1 Chrobry Nowogrodziec 13 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-2 Automatyka Bolesławiec 13 maja, 17:00
Orzeł Lubawka 4-3 Włókniarz Mirsk 13 maja, 17:00
Piast Zawidów 0-1 Granica Bogatynia 13 maja, 17:00
Nysa Zgorzelec 0-0 Twardy Świętoszów 13 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-0 Czarni Lwówek Śląski 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Gryf Gryfów Śląski 0-3 Sparta Zebrzydowa 16 maja, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 1-0 Nysa Zgorzelec 16 maja, 17:00
Twardy Świętoszów 4-0 Piast Zawidów 17 maja, 17:00
Granica Bogatynia 4-0 Orzeł Lubawka 16 maja, 16:00
Włókniarz Mirsk 5-1 Lotnik Jeżów Sudecki 16 maja, 17:00
Automatyka Bolesławiec 4-1 Olimpia Kowary 17 maja, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 2-0 GKS Raciborowice 17 maja, 17:00
Łużyce Lubań 0-1 Cosmos Radzimów 16 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Sparta Zebrzydowa 2-1 Łużyce Lubań 24 maja, 11:00
Cosmos Radzimów 1-3 Chrobry Nowogrodziec 24 maja, 17:00
GKS Raciborowice 2-0 Automatyka Bolesławiec 23 maja, 17:00
Olimpia Kowary 2-0 Włókniarz Mirsk 23 maja, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 1-0 Granica Bogatynia 23 maja, 17:00
Orzeł Lubawka 0-3 Twardy Świętoszów 23 maja, 17:00
Piast Zawidów 2-0 Czarni Lwówek Śląski 24 maja, 17:00
Nysa Zgorzelec 2-0 Gryf Gryfów Śląski 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Nysa Zgorzelec 0-1 Sparta Zebrzydowa 30 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-0 Piast Zawidów 30 maja, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 3-0 Orzeł Lubawka 30 maja, 17:00
Twardy Świętoszów 6-1 Lotnik Jeżów Sudecki 30 maja, 16:00
Granica Bogatynia 1-1 Olimpia Kowary 30 maja, 17:00
Włókniarz Mirsk 5-2 GKS Raciborowice 30 maja, 17:00
Automatyka Bolesławiec 5-0 Cosmos Radzimów 31 maja, 10:00
Chrobry Nowogrodziec 2-0 Łużyce Lubań 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Sparta Zebrzydowa 1-2 Chrobry Nowogrodziec 7 czerwca, 17:30
Łużyce Lubań 3-0 Automatyka Bolesławiec 6 czerwca, 16:00
Cosmos Radzimów 2-2 Włókniarz Mirsk 7 czerwca, 15:00
GKS Raciborowice 5-4 Granica Bogatynia 7 czerwca, 17:00
Olimpia Kowary 4-1 Twardy Świętoszów 6 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 3-0 Czarni Lwówek Śląski 6 czerwca, 17:00
Orzeł Lubawka 0-3 Gryf Gryfów Śląski 7 czerwca, 17:00
Piast Zawidów 4-3 Nysa Zgorzelec 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 11 czerwca

Piast Zawidów 2-1 Sparta Zebrzydowa 11 czerwca, 17:00
Nysa Zgorzelec 1-2 Orzeł Lubawka 11 czerwca, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-0 Lotnik Jeżów Sudecki 11 czerwca, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 3-2 Olimpia Kowary 11 czerwca, 17:00
Twardy Świętoszów 2-0 GKS Raciborowice 11 czerwca, 17:00
Granica Bogatynia 2-2 Cosmos Radzimów 11 czerwca, 17:00
Włókniarz Mirsk 4-1 Łużyce Lubań 11 czerwca, 17:00
Automatyka Bolesławiec 0-1 Chrobry Nowogrodziec 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Sparta Zebrzydowa 0-0 Automatyka Bolesławiec 14 czerwca, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 5-0 Włókniarz Mirsk 14 czerwca, 17:00
Łużyce Lubań 4-1 Granica Bogatynia 14 czerwca, 17:00
Cosmos Radzimów 1-5 Twardy Świętoszów 14 czerwca, 17:00
GKS Raciborowice 3-0 Czarni Lwówek Śląski 14 czerwca, 17:00
Olimpia Kowary 2-2 Gryf Gryfów Śląski 14 czerwca, 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki 0-4 Nysa Zgorzelec 14 czerwca, 17:00
Orzeł Lubawka 1-3 Piast Zawidów 14 czerwca, 17:00

IV liga 2008/2009 (dolnośląska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (Legnica)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Wałbrzych)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Wrocław)

Klasa A 2008/2009 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2008/2009 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2008/2009 (Jelenia Góra III)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas