[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lider Włocławek 22 64 21 1 0 121-10 11 0 0 81-4 10 1 0 40-6
2.  GKS Baruchowo 21 40 12 4 5 72-34 7 1 3 39-12 5 3 2 33-22 2 3 1 0 1 6-3
3.  Grot Kowalki 22 40 12 4 6 50-35 7 1 3 33-21 5 3 3 17-14 2 3 1 0 1 3-6
4.  Tłuchovia Tłuchowo 22 36 11 3 8 55-43 7 1 3 38-17 4 2 5 17-26
5.  Polonia Bytoń 22 33 10 3 9 48-52 6 1 4 23-16 4 2 5 25-36 2 4 1 1 0 9-5
6.  Kujawiak Kruszyn 21 33 9 6 6 47-50 6 3 1 23-12 3 3 5 24-38 2 1 0 1 1 5-9
7.  Start Stawki 22 30 9 3 10 45-48 5 2 4 36-25 4 1 6 9-23
8.  Skrwa Skrwilno 22 29 8 5 9 34-43 5 2 4 16-18 3 3 5 18-25
9.  Ogończyk Kikół 22 25 7 4 11 34-51 4 3 4 21-26 3 1 7 13-25
10.  Orion Popowo 22 18 4 6 12 30-69 4 3 4 19-20 0 3 8 11-49
11.  Cukrownik II Fabianki 22 12 2 6 14 31-62 2 4 5 22-22 0 2 9 9-40
12.  Wiślanin Bobrowniki 22 9 2 3 17 27-97 1 3 7 15-35 1 0 10 12-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Lider Włocławek    9-2 1-0 4-0 13-0 3-1 5-0 5-0 5-0 9-1 7-0 20-0 
 2 GKS Baruchowo0-1     1-2 1-4 2-0 3-0* 3-0 1-1 5-0 9-2 6-2 8-0 
 3 Grot Kowalki1-9 1-5     3-0* 0-0 7-3 3-0 0-2 3-0 6-0 3-0 6-2 
 4 Tłuchovia Tłuchowo2-4 1-2 5-0     3-1 2-2 6-0 2-1 1-4 7-0 5-1 4-2 
 5 Polonia Bytoń0-0 2-1 1-2 1-3     5-1 0-2 1-3 2-1 2-1 5-1 4-1 
 6 Kujawiak Kruszyn0-1 1-1 3-2 4-4     1-0 3-1 1-0 2-2 4-0 4-1 
 7 Start Stawki0-3 1-6 0-2 7-1 4-1 8-2     3-0* 3-5 1-1 3-3 6-1 
 8 Skrwa Skrwilno0-4 1-4 2-1 2-0 0-3 2-2 2-2     2-0 3-0* 2-1 0-1 
 9 Ogończyk Kikół0-5 2-2 2-5 0-0 0-3* 2-4 2-0 4-3     1-1 3-0 5-3 
 10 Orion Popowo0-1 1-7 1-1 2-2 5-1 2-2 0-2 2-3 2-0     1-0 3-1 
 11 Cukrownik II Fabianki2-3 2-2 0-0 1-2 4-6 2-4 0-1 2-2 1-1 6-1     2-0 
 12 Wiślanin Bobrowniki1-9 2-2 0-3* 2-3 1-6 2-3 1-2 2-2 0-2 3-2 1-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Skrwa Skrwilno 0-3 Polonia Bytoń
Lider Włocławek 9-1 Orion Popowo
Grot Kowalki 3-0 Tłuchovia Tłuchowo
(wo)
GKS Baruchowo 6-2 Cukrownik II Fabianki
Start Stawki 6-1 Wiślanin Bobrowniki
Ogończyk Kikół 2-4 Kujawiak Kruszyn

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Polonia Bytoń 5-1 Kujawiak Kruszyn
Wiślanin Bobrowniki 0-2 Ogończyk Kikół
Cukrownik II Fabianki 0-1 Start Stawki
Tłuchovia Tłuchowo 1-2 GKS Baruchowo
Orion Popowo 1-1 Grot Kowalki
Skrwa Skrwilno 0-4 Lider Włocławek

Kolejka 3 - 6-7 września

Lider Włocławek 13-0 Polonia Bytoń
Grot Kowalki 0-2 Skrwa Skrwilno
GKS Baruchowo 9-2 Orion Popowo
Start Stawki 7-1 Tłuchovia Tłuchowo 8-9 listopada
Ogończyk Kikół 3-0 Cukrownik II Fabianki
Kujawiak Kruszyn 4-1 Wiślanin Bobrowniki

Kolejka 4 - 13-14 września

Polonia Bytoń 4-1 Wiślanin Bobrowniki
Cukrownik II Fabianki 2-4 Kujawiak Kruszyn
Tłuchovia Tłuchowo 1-4 Ogończyk Kikół
Orion Popowo 0-2 Start Stawki
Skrwa Skrwilno 1-4 GKS Baruchowo
Grot Kowalki 1-9 Lider Włocławek

Kolejka 5 - 20-21 września

Grot Kowalki 0-0 Polonia Bytoń
Start Stawki 3-0 Skrwa Skrwilno
(wo)
goście nie dojechali
Ogończyk Kikół 1-1 Orion Popowo
Kujawiak Kruszyn 3-2 Tłuchovia Tłuchowo
Wiślanin Bobrowniki 1-1 Cukrownik II Fabianki
Lider Włocławek 9-2 GKS Baruchowo

Kolejka 6 - 27-28 września

Polonia Bytoń 5-1 Cukrownik II Fabianki
Tłuchovia Tłuchowo 4-2 Wiślanin Bobrowniki
Orion Popowo 2-2 Kujawiak Kruszyn
Skrwa Skrwilno 2-0 Ogończyk Kikół
Lider Włocławek 5-0 Start Stawki
Grot Kowalki 1-5 GKS Baruchowo

Kolejka 7 - 4-5 października

GKS Baruchowo 2-0 Polonia Bytoń
Start Stawki 0-2 Grot Kowalki
Ogończyk Kikół 0-5 Lider Włocławek
Kujawiak Kruszyn 3-1 Skrwa Skrwilno
Wiślanin Bobrowniki 3-2 Orion Popowo
Cukrownik II Fabianki 1-2 Tłuchovia Tłuchowo

Kolejka 8 - 11-12 października

Polonia Bytoń 1-3 Tłuchovia Tłuchowo
Orion Popowo 1-0 Cukrownik II Fabianki
Skrwa Skrwilno 0-1 Wiślanin Bobrowniki
W Rypinie
Lider Włocławek 3-1 Kujawiak Kruszyn
Grot Kowalki 3-0 Ogończyk Kikół
W Nadrożu
GKS Baruchowo 3-0 Start Stawki
W Kruszynie

Kolejka 9 - 18-19 października

Start Stawki 4-1 Polonia Bytoń
Ogończyk Kikół 2-2 GKS Baruchowo
Kujawiak Kruszyn 1-1 Grot Kowalki
Wiślanin Bobrowniki 1-9 Lider Włocławek
Cukrownik II Fabianki 2-2 Skrwa Skrwilno
Tłuchovia Tłuchowo 7-0 Orion Popowo

Kolejka 10 - 25-26 października

Polonia Bytoń 2-1 Orion Popowo
Skrwa Skrwilno 2-0 Tłuchovia Tłuchowo
Lider Włocławek 7-0 Cukrownik II Fabianki
Grot Kowalki 6-2 Wiślanin Bobrowniki
GKS Baruchowo 3-0 Kujawiak Kruszyn
(wo)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
Start Stawki 3-5 Ogończyk Kikół

Kolejka 11 - 2 listopada

Ogończyk Kikół 0-3 Polonia Bytoń
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Kujawiak Kruszyn 1-0 Start Stawki
Wiślanin Bobrowniki 2-2 GKS Baruchowo
Cukrownik II Fabianki 0-0 Grot Kowalki
Tłuchovia Tłuchowo 2-4 Lider Włocławek
Orion Popowo 2-3 Skrwa Skrwilno

Kolejka 12 - 4-5 kwietnia

Polonia Bytoń 1-3 Skrwa Skrwilno
Orion Popowo 0-1 Lider Włocławek
Tłuchovia Tłuchowo 5-0 Grot Kowalki
Cukrownik II Fabianki 2-2 GKS Baruchowo
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Start Stawki
Kujawiak Kruszyn 1-0 Ogończyk Kikół

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Kujawiak Kruszyn 4-4 Polonia Bytoń
Ogończyk Kikół 5-3 Wiślanin Bobrowniki
Start Stawki 3-3 Cukrownik II Fabianki
GKS Baruchowo 1-4 Tłuchovia Tłuchowo
Grot Kowalki 6-0 Orion Popowo
Lider Włocławek 5-0 Skrwa Skrwilno

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Polonia Bytoń 0-0 Lider Włocławek
Skrwa Skrwilno 2-1 Grot Kowalki
Orion Popowo 1-7 GKS Baruchowo
Tłuchovia Tłuchowo 6-0 Start Stawki
Cukrownik II Fabianki 1-1 Ogończyk Kikół
Wiślanin Bobrowniki 2-3 Kujawiak Kruszyn

Kolejka 15 - 2-3 maja

Lider Włocławek 1-0 Grot Kowalki
W Nadrożu
Wiślanin Bobrowniki 1-6 Polonia Bytoń
Kujawiak Kruszyn 4-0 Cukrownik II Fabianki
Ogończyk Kikół 0-0 Tłuchovia Tłuchowo
Start Stawki 1-1 Orion Popowo
GKS Baruchowo 1-1 Skrwa Skrwilno

Kolejka 16 - 9-10 maja

GKS Baruchowo 0-1 Lider Włocławek
We Włocławku
Polonia Bytoń 1-2 Grot Kowalki
Skrwa Skrwilno 2-2 Start Stawki
Orion Popowo 2-0 Ogończyk Kikół
Tłuchovia Tłuchowo 2-2 Kujawiak Kruszyn
Cukrownik II Fabianki 2-0 Wiślanin Bobrowniki

Kolejka 17 - 16-17 maja

Cukrownik II Fabianki 4-6 Polonia Bytoń
Wiślanin Bobrowniki 2-3 Tłuchovia Tłuchowo
Kujawiak Kruszyn 2-2 Orion Popowo
Ogończyk Kikół 4-3 Skrwa Skrwilno
Start Stawki 0-3 Lider Włocławek
GKS Baruchowo 1-2 Grot Kowalki

Kolejka 18 - 23-24 maja

Polonia Bytoń 2-1 GKS Baruchowo
Grot Kowalki 3-0 Start Stawki
Lider Włocławek 5-0 Ogończyk Kikół
Skrwa Skrwilno 2-2 Kujawiak Kruszyn
Orion Popowo 3-1 Wiślanin Bobrowniki
Tłuchovia Tłuchowo 5-1 Cukrownik II Fabianki

Kolejka 19 - 30-31 maja

Tłuchovia Tłuchowo 3-1 Polonia Bytoń
Cukrownik II Fabianki 6-1 Orion Popowo
Wiślanin Bobrowniki 2-2 Skrwa Skrwilno
Kujawiak Kruszyn 0-1 Lider Włocławek
Ogończyk Kikół 2-5 Grot Kowalki
Start Stawki 1-6 GKS Baruchowo

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Polonia Bytoń 0-2 Start Stawki
GKS Baruchowo 5-0 Ogończyk Kikół
Grot Kowalki 7-3 Kujawiak Kruszyn
Lider Włocławek 20-0 Wiślanin Bobrowniki
Skrwa Skrwilno 2-1 Cukrownik II Fabianki
Orion Popowo 2-2 Tłuchovia Tłuchowo

Kolejka 21 - 14 czerwca

Orion Popowo 5-1 Polonia Bytoń
Tłuchovia Tłuchowo 2-1 Skrwa Skrwilno
Cukrownik II Fabianki 2-3 Lider Włocławek
Wiślanin Bobrowniki 0-3 Grot Kowalki
(wo)
Kujawiak Kruszyn - GKS Baruchowo
mecz przerwany w 87. minucie przy stanie 1-3 z powodu znieważenia sędziów
Ogończyk Kikół 2-0 Start Stawki

Kolejka 22 - 21 czerwca

Polonia Bytoń 2-1 Ogończyk Kikół
Start Stawki 8-2 Kujawiak Kruszyn
GKS Baruchowo 8-0 Wiślanin Bobrowniki
Grot Kowalki 3-0 Cukrownik II Fabianki
Lider Włocławek 4-0 Tłuchovia Tłuchowo
Skrwa Skrwilno 3-0 Orion Popowo
(wo)

Klasa A 2008/2009 (Włocławek)

Autor:
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas