[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zgoda Chodecz 26 54 17 3 6 74-51 9 2 2 40-22 8 1 4 34-29
2.  Wzgórze Raciążek 26 52 16 4 6 62-33 8 4 1 34-15 8 0 5 28-18
3.  Unia Choceń 26 51 16 3 7 67-33 10 1 2 45-12 6 2 5 22-21
4.  Sadownik Waganiec 26 43 12 7 7 50-36 8 2 3 29-16 4 5 4 21-20 2 4 1 1 0 6-2
5.  Tęcza Topólka 26 43 12 7 7 62-51 8 4 1 42-20 4 3 6 20-31 2 1 0 1 1 2-6
6.  Łokietek Brześć Kujawski 26 42 13 3 10 64-52 11 0 2 38-19 2 3 8 26-33
7.  Cukrownik Fabianki 26 39 12 3 11 66-53 8 2 3 37-16 4 1 8 29-37
8.  Wicher Wielgie 26 37 11 4 11 45-40 7 3 3 26-15 4 1 8 19-25
9.  Cheko Skórzno 26 32 9 5 12 46-70 6 2 5 26-32 3 3 7 20-38
10.  Piast Bądkowo 26 29 7 8 11 47-53 5 2 6 27-27 2 6 5 20-26
11.  Victoria Smólnik 26 27 7 6 13 51-72 4 3 6 27-37 3 3 7 24-35 2 4 1 1 0 6-5
12.  Włocłavia II Włocławek 26 27 8 3 15 56-67 5 3 5 40-25 3 0 10 16-42 2 1 0 1 1 5-6
13.  Lech Dobre 26 22 6 4 16 53-71 5 2 6 38-29 1 2 10 15-42
14.  Wisła Dobrzyń 26 17 5 2 19 30-91 5 1 7 17-22 0 1 12 13-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zgoda Chodecz    3-0 1-4 2-0 4-3 1-1 5-4 2-1 2-2 3-2 5-1 1-2 3-1 8-1 
 2 Wzgórze Raciążek3-2     1-2 1-1 3-3 1-0 2-2 5-1 4-0 1-1 3-0 4-0 1-0 5-3 
 3 Unia Choceń1-4 1-0     1-1 6-0 3-0 4-2 0-2 4-1 4-0 1-0 6-1 8-1 6-0 
 4 Sadownik Waganiec1-2 2-4 1-0     4-0 4-2 4-1 1-0 0-1 1-1 3-2 3-1 1-1 4-1 
 5 Tęcza Topólka5-3 2-1 1-2 2-2     3-2 8-1 2-1 2-2 2-2 2-2 4-1 2-1 7-0 
 6 Łokietek Brześć Kujawski3-2 1-3 4-1 2-0 1-2     3-0 1-0 4-3 2-1 5-3 6-1 2-1 4-2 
 7 Cukrownik Fabianki4-1 1-0 1-2 0-2 4-0 4-1     3-2 2-2 1-1 5-2 1-2 5-1 6-0 
 8 Wicher Wielgie1-2 2-1 2-1 1-1 1-1 2-2 0-1     5-1 4-1 0-1 2-0 4-2 2-1 
 9 Cheko Skórzno2-4 1-2 3-3 1-3 1-0 1-6 4-3 3-2     0-3 2-2 2-1 3-1 3-2 
 10 Piast Bądkowo1-3 0-4 0-3 1-1 0-3 4-4 2-0 3-4 4-0     1-3 3-2 5-0 3-0 
 11 Victoria Smólnik2-3 1-4 2-1 1-3 3-3 1-2 0-7 2-2 4-2 2-5     3-2 5-2 1-1 
 12 Włocłavia II Włocławek3-4 1-2 1-1 5-2 1-2 3-2 1-3 2-0 1-2 4-1 3-3     2-2 13-1 
 13 Lech Dobre1-1 3-5 3-0 0-3 1-2 3-2 3-5 1-2 3-4 1-1 5-2 7-1     7-1 
 14 Wisła Dobrzyń2-3 0-2 1-2 3-2 2-1 3-2 1-0 0-2 3-0 1-1 0-3 0-2 1-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Włocłavia II Włocławek 2-0 Wicher Wielgie
Lech Dobre 0-3 Sadownik Waganiec
Wzgórze Raciążek 3-0 Victoria Smólnik
Łokietek Brześć Kujawski 3-0 Cukrownik Fabianki
Wisła Dobrzyń 1-1 Piast Bądkowo
Unia Choceń 6-0 Tęcza Topólka
mecz przerwany w 72. minucie z powodu zdekompletowania zespołu gości
Cheko Skórzno 2-4 Zgoda Chodecz

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Wicher Wielgie 1-2 Zgoda Chodecz
Tęcza Topólka 2-2 Cheko Skórzno
Piast Bądkowo 0-3 Unia Choceń
Cukrownik Fabianki 6-0 Wisła Dobrzyń
Victoria Smólnik 1-2 Łokietek Brześć Kujawski
Sadownik Waganiec 2-4 Wzgórze Raciążek
rozegrano awansem
Włocłavia II Włocławek 2-2 Lech Dobre

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Lech Dobre 1-2 Wicher Wielgie
Wzgórze Raciążek 4-0 Włocłavia II Włocławek
Łokietek Brześć Kujawski 2-0 Sadownik Waganiec
Wisła Dobrzyń 0-3 Victoria Smólnik
Unia Choceń 4-2 Cukrownik Fabianki
Cheko Skórzno 0-3 Piast Bądkowo
Zgoda Chodecz 4-3 Tęcza Topólka

Kolejka 4 - 6-7 września

Wicher Wielgie 1-1 Tęcza Topólka
Piast Bądkowo 1-3 Zgoda Chodecz
Cukrownik Fabianki 2-2 Cheko Skórzno
Victoria Smólnik 2-1 Unia Choceń
Sadownik Waganiec 4-1 Wisła Dobrzyń
Włocłavia II Włocławek 3-2 Łokietek Brześć Kujawski
Lech Dobre 3-5 Wzgórze Raciążek

Kolejka 5 - 13-14 września

Wzgórze Raciążek 5-1 Wicher Wielgie
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Lech Dobre
Wisła Dobrzyń 0-2 Włocłavia II Włocławek
Unia Choceń 1-1 Sadownik Waganiec
Cheko Skórzno 2-2 Victoria Smólnik
Zgoda Chodecz 5-4 Cukrownik Fabianki
Tęcza Topólka 2-2 Piast Bądkowo

Kolejka 6 - 20-21 września

Wicher Wielgie 4-1 Piast Bądkowo
Cukrownik Fabianki 4-0 Tęcza Topólka
Victoria Smólnik 2-3 Zgoda Chodecz
Sadownik Waganiec 0-1 Cheko Skórzno
Włocłavia II Włocławek 1-1 Unia Choceń
Lech Dobre 7-1 Wisła Dobrzyń
Wzgórze Raciążek 1-0 Łokietek Brześć Kujawski

Kolejka 7 - 27-28 września

Łokietek Brześć Kujawski 1-0 Wicher Wielgie
Wisła Dobrzyń 0-2 Wzgórze Raciążek
Unia Choceń 8-1 Lech Dobre
Cheko Skórzno 2-1 Włocłavia II Włocławek
Zgoda Chodecz 2-0 Sadownik Waganiec
Tęcza Topólka 2-2 Victoria Smólnik
Piast Bądkowo 2-0 Cukrownik Fabianki

Kolejka 8 - 4-5 października

Wicher Wielgie 0-1 Cukrownik Fabianki
Victoria Smólnik 2-5 Piast Bądkowo
Sadownik Waganiec 4-0 Tęcza Topólka
Włocłavia II Włocławek 3-4 Zgoda Chodecz
Lech Dobre 3-4 Cheko Skórzno
Wzgórze Raciążek 1-2 Unia Choceń
Łokietek Brześć Kujawski 4-2 Wisła Dobrzyń

Kolejka 9 - 11-12 października

Wisła Dobrzyń 0-2 Wicher Wielgie
Unia Choceń 3-0 Łokietek Brześć Kujawski
Cheko Skórzno 1-2 Wzgórze Raciążek
Zgoda Chodecz 3-1 Lech Dobre
Tęcza Topólka 4-1 Włocłavia II Włocławek
Piast Bądkowo 1-1 Sadownik Waganiec
Cukrownik Fabianki 5-2 Victoria Smólnik

Kolejka 10 - 18-19 października

Wicher Wielgie 0-1 Victoria Smólnik
Sadownik Waganiec 4-1 Cukrownik Fabianki
Włocłavia II Włocławek 4-1 Piast Bądkowo
Lech Dobre 1-2 Tęcza Topólka
Wzgórze Raciążek 3-2 Zgoda Chodecz
Łokietek Brześć Kujawski 4-3 Cheko Skórzno
Wisła Dobrzyń 1-2 Unia Choceń

Kolejka 11 - 25-26 października

Unia Choceń 0-2 Wicher Wielgie
Cheko Skórzno 3-2 Wisła Dobrzyń
Zgoda Chodecz 1-1 Łokietek Brześć Kujawski
Tęcza Topólka 2-1 Wzgórze Raciążek
Piast Bądkowo 5-0 Lech Dobre
Cukrownik Fabianki 1-2 Włocłavia II Włocławek
Victoria Smólnik 1-3 Sadownik Waganiec

Kolejka 12 - 2 listopada

Wicher Wielgie 1-1 Sadownik Waganiec
Włocłavia II Włocławek 3-3 Victoria Smólnik
Lech Dobre 3-5 Cukrownik Fabianki
Wzgórze Raciążek 1-1 Piast Bądkowo
Łokietek Brześć Kujawski 1-2 Tęcza Topólka
Wisła Dobrzyń 2-3 Zgoda Chodecz
Unia Choceń 4-1 Cheko Skórzno

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Cheko Skórzno 3-2 Wicher Wielgie
Zgoda Chodecz 1-4 Unia Choceń
Tęcza Topólka 7-0 Wisła Dobrzyń
Piast Bądkowo 4-4 Łokietek Brześć Kujawski
Cukrownik Fabianki 1-0 Wzgórze Raciążek
Victoria Smólnik 5-2 Lech Dobre
Sadownik Waganiec 3-1 Włocłavia II Włocławek

Kolejka 14 - 28-29 marca

Wicher Wielgie 2-0 Włocłavia II Włocławek
Sadownik Waganiec 1-1 Lech Dobre
Victoria Smólnik 1-4 Wzgórze Raciążek
Cukrownik Fabianki 4-1 Łokietek Brześć Kujawski
Piast Bądkowo 3-0 Wisła Dobrzyń
Tęcza Topólka 1-2 Unia Choceń
Zgoda Chodecz 2-2 Cheko Skórzno

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Zgoda Chodecz 2-1 Wicher Wielgie
Cheko Skórzno 1-0 Tęcza Topólka
Unia Choceń 4-0 Piast Bądkowo
Wisła Dobrzyń 1-0 Cukrownik Fabianki
Łokietek Brześć Kujawski 5-3 Victoria Smólnik
Wzgórze Raciążek 1-1 Sadownik Waganiec
Lech Dobre 7-1 Włocłavia II Włocławek

Kolejka 16 - 11 kwietnia

Wicher Wielgie 4-2 Lech Dobre
Włocłavia II Włocławek 1-2 Wzgórze Raciążek
Sadownik Waganiec 4-2 Łokietek Brześć Kujawski
Victoria Smólnik 1-1 Wisła Dobrzyń
Cukrownik Fabianki 1-2 Unia Choceń
Piast Bądkowo 4-0 Cheko Skórzno
Tęcza Topólka 5-3 Zgoda Chodecz

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Tęcza Topólka 2-1 Wicher Wielgie
Zgoda Chodecz 3-2 Piast Bądkowo
Cheko Skórzno 4-3 Cukrownik Fabianki
Unia Choceń 1-0 Victoria Smólnik
Wisła Dobrzyń 3-2 Sadownik Waganiec
Łokietek Brześć Kujawski 6-1 Włocłavia II Włocławek
Wzgórze Raciążek 1-0 Lech Dobre

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Wicher Wielgie 2-1 Wzgórze Raciążek
Lech Dobre 3-2 Łokietek Brześć Kujawski
Włocłavia II Włocławek 13-1 Wisła Dobrzyń
Sadownik Waganiec 1-0 Unia Choceń
Victoria Smólnik 4-2 Cheko Skórzno
Cukrownik Fabianki 4-1 Zgoda Chodecz
Piast Bądkowo 0-3 Tęcza Topólka

Kolejka 19 - 2-3 maja

Piast Bądkowo 3-4 Wicher Wielgie
Tęcza Topólka 8-1 Cukrownik Fabianki
Zgoda Chodecz 5-1 Victoria Smólnik
Cheko Skórzno 1-3 Sadownik Waganiec
Unia Choceń 6-1 Włocłavia II Włocławek
Wisła Dobrzyń 1-2 Lech Dobre
Łokietek Brześć Kujawski 1-3 Wzgórze Raciążek

Kolejka 20 - 9-10 maja

Wicher Wielgie 2-2 Łokietek Brześć Kujawski
Wzgórze Raciążek 5-3 Wisła Dobrzyń
Lech Dobre 3-0 Unia Choceń
Włocłavia II Włocławek 1-2 Cheko Skórzno
Sadownik Waganiec 1-2 Zgoda Chodecz
Victoria Smólnik 3-3 Tęcza Topólka
Cukrownik Fabianki 1-1 Piast Bądkowo

Kolejka 21 - 16-17 maja

Cukrownik Fabianki 3-2 Wicher Wielgie
Piast Bądkowo 1-3 Victoria Smólnik
Tęcza Topólka 2-2 Sadownik Waganiec
Zgoda Chodecz 1-2 Włocłavia II Włocławek
Cheko Skórzno 3-1 Lech Dobre
Unia Choceń 1-0 Wzgórze Raciążek
Wisła Dobrzyń 3-2 Łokietek Brześć Kujawski

Kolejka 22 - 23-24 maja

Wicher Wielgie 2-1 Wisła Dobrzyń
Łokietek Brześć Kujawski 4-1 Unia Choceń
Wzgórze Raciążek 4-0 Cheko Skórzno
Lech Dobre 1-1 Zgoda Chodecz
Włocłavia II Włocławek 1-2 Tęcza Topólka
Sadownik Waganiec 1-1 Piast Bądkowo
Victoria Smólnik 0-7 Cukrownik Fabianki

Kolejka 23 - 27 maja

Victoria Smólnik 2-2 Wicher Wielgie
Cukrownik Fabianki 0-2 Sadownik Waganiec
Piast Bądkowo 3-2 Włocłavia II Włocławek
Tęcza Topólka 2-1 Lech Dobre
Zgoda Chodecz 3-0 Wzgórze Raciążek
Cheko Skórzno 1-6 Łokietek Brześć Kujawski
Unia Choceń 6-0 Wisła Dobrzyń

Kolejka 24 - 30-31 maja

Wicher Wielgie 2-1 Unia Choceń
Wisła Dobrzyń 3-0 Cheko Skórzno
Łokietek Brześć Kujawski 3-2 Zgoda Chodecz
Wzgórze Raciążek 3-3 Tęcza Topólka
Lech Dobre 1-1 Piast Bądkowo
Włocłavia II Włocławek 1-3 Cukrownik Fabianki
Sadownik Waganiec 3-2 Victoria Smólnik

Kolejka 25 - 7 czerwca

Sadownik Waganiec 1-0 Wicher Wielgie
Victoria Smólnik 3-2 Włocłavia II Włocławek
Cukrownik Fabianki 5-1 Lech Dobre
Piast Bądkowo 0-4 Wzgórze Raciążek
Tęcza Topólka 3-2 Łokietek Brześć Kujawski
Zgoda Chodecz 8-1 Wisła Dobrzyń
Cheko Skórzno 3-3 Unia Choceń

Kolejka 26 - 14 czerwca

Wicher Wielgie 5-1 Cheko Skórzno
Unia Choceń 1-4 Zgoda Chodecz
Wisła Dobrzyń 2-1 Tęcza Topólka
Łokietek Brześć Kujawski 2-1 Piast Bądkowo
Wzgórze Raciążek 2-2 Cukrownik Fabianki
Lech Dobre 5-2 Victoria Smólnik
Włocłavia II Włocławek 5-2 Sadownik Waganiec

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2008/2009 (Toruń)

Klasa B 2008/2009 (Włocławek)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas