[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Bydgoszcz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kujawy Markowice 26 60 18 6 2 79-27 11 2 0 45-8 7 4 2 34-19
2.  Tarant Wójcin 26 58 18 4 4 67-34 9 3 1 29-11 9 1 3 38-23
3.  Burza Nowa Wieś Wielka 26 48 14 6 6 77-59 10 2 1 46-20 4 4 5 31-39
4.  LZS Jadowniki 26 44 13 5 8 61-39 7 3 3 30-16 6 2 5 31-23
5.  LZS Świątkowo Cerekwica 26 40 12 4 10 50-49 8 2 3 33-19 4 2 7 17-30
6.  Noteć Inowrocław 26 39 10 9 7 40-31 4 5 4 18-16 6 4 3 22-15
7.  KS Brzoza 26 33 8 9 9 48-46 6 2 5 32-27 2 7 4 16-19 2 4 1 1 0 4-3
8.  Fregata Polanowice 26 33 9 6 11 57-60 7 2 4 36-25 2 4 7 21-35 2 1 0 1 1 3-4
9.  Dąb Bąkowo 26 32 9 5 12 46-57 7 3 3 28-22 2 2 9 18-35
10.  Noteć Gębice 26 31 9 4 13 41-46 6 3 4 34-24 3 1 9 7-22
11.  Kolorowi Krusza Zamkowa 26 30 8 6 12 32-39 6 2 5 24-18 2 4 7 8-21
12.  Arkadia Jaksice 26 23 6 5 15 39-80 5 2 6 26-33 1 3 9 13-47
13.  Gopło Kościeszki 26 21 5 6 15 35-65 5 5 3 25-22 0 1 12 10-43
14.  Pogoń II Mogilno 26 15 4 3 19 37-77 3 3 7 18-24 1 0 12 19-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kujawy Markowice    2-1 5-0 4-0 4-1 2-1 1-1 1-1 3-1 3-0 4-0 5-0 1-0 10-2 
 2 Tarant Wójcin0-2     8-3 1-0 2-0 1-1 0-0 2-2 2-1 2-0 4-1 2-0 3-1 2-0 
 3 Burza Nowa Wieś Wielka2-2 5-2     2-0 4-2 1-2 2-2 4-1 3-2 4-1 2-0 3-0* 8-1 6-5 
 4 LZS Jadowniki2-2 1-4 0-2     1-2 3-1 3-1 4-0 5-1 3-0 0-0 2-2 3-0* 3-1 
 5 LZS Świątkowo Cerekwica2-0 3-2 0-4 3-3     0-3 0-0 5-1 1-0 1-3 2-0 8-1 3-1 5-1 
 6 Noteć Inowrocław0-2 0-4 1-1 2-0 3-3     0-1 1-1 0-2 3-0 1-1 1-1 2-0 4-0 
 7 KS Brzoza1-6 2-3 4-4 4-3 0-1 0-1     2-1 1-0 2-1 0-1 8-3 3-3 5-0 
 8 Fregata Polanowice2-2 2-3 4-3 1-5 3-0 1-2 2-2     2-3 1-0 1-0 9-1 4-1 4-3 
 9 Dąb Bąkowo3-3 1-4 2-3 1-4 6-2 1-1 4-2 3-1     1-0 0-0 2-1 2-1 2-0 
 10 Noteć Gębice1-4 2-3 4-0 2-3 1-1 4-2 1-3 2-2 4-4     4-1 2-1 4-0 3-0* 
 11 Kolorowi Krusza Zamkowa2-1 0-3 4-5 1-1 1-2 0-0 2-1 2-3 2-0 0-1     3-0 3-0 4-1 
 12 Arkadia Jaksice2-3 3-4 2-2 1-5 2-1 1-4 2-1 4-3 3-3 0-1 2-1     2-1 2-4 
 13 Gopło Kościeszki1-2 2-2 4-3 0-5 0-1 1-1 1-1 3-2 6-1 2-0 1-1 1-1     3-2 
 14 Pogoń II Mogilno1-5 0-3 1-1 1-2 3-1 0-3 1-1 2-3 3-0 0-0 0-2 1-2 5-1     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

LZS Jadowniki 4-0 Fregata Polanowice 17 sierpnia, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-0 Arkadia Jaksice 17 sierpnia, 11:00
Noteć Gębice 1-1 LZS Świątkowo Cerekwica 17 sierpnia, 14:00
KS Brzoza 1-0 Dąb Bąkowo 17 sierpnia, 14:00
Gopło Kościeszki 4-3 Burza Nowa Wieś Wielka 17 sierpnia, 15:00
Pogoń II Mogilno 0-3 Noteć Inowrocław 17 sierpnia, 17:00
Kujawy Markowice 2-1 Tarant Wójcin 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Fregata Polanowice 2-3 Tarant Wójcin 24 sierpnia, 11:00
Noteć Inowrocław 0-2 Kujawy Markowice 23 sierpnia, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 6-5 Pogoń II Mogilno 24 sierpnia, 12:00
Dąb Bąkowo 2-1 Gopło Kościeszki 24 sierpnia, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-0 KS Brzoza 24 sierpnia, 11:00
Arkadia Jaksice 0-1 Noteć Gębice 24 sierpnia, 11:00
LZS Jadowniki 0-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Kolorowi Krusza Zamkowa 2-3 Fregata Polanowice 31 sierpnia, 11:00
Noteć Gębice 2-3 LZS Jadowniki 31 sierpnia, 14:00
KS Brzoza 8-3 Arkadia Jaksice 31 sierpnia, 13:30
Gopło Kościeszki 0-1 LZS Świątkowo Cerekwica 31 sierpnia, 15:00
Pogoń II Mogilno 3-0 Dąb Bąkowo 31 sierpnia, 16:00
Kujawy Markowice 5-0 Burza Nowa Wieś Wielka 30 sierpnia, 16:00
Tarant Wójcin 1-1 Noteć Inowrocław 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Fregata Polanowice 1-2 Noteć Inowrocław 7 września, 13:00
Burza Nowa Wieś Wielka 5-2 Tarant Wójcin 6 września, 16:30
Dąb Bąkowo 3-3 Kujawy Markowice 7 września, 13:00
LZS Świątkowo Cerekwica 5-1 Pogoń II Mogilno 7 września, 11:00
Arkadia Jaksice 2-1 Gopło Kościeszki 7 września, 11:00
LZS Jadowniki 3-1 KS Brzoza 7 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-1 Noteć Gębice 7 września, 11:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Noteć Gębice 2-2 Fregata Polanowice 14 września, 14:00
KS Brzoza 0-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 14 września, 13:30
Gopło Kościeszki 0-5 LZS Jadowniki 14 września, 15:00
Pogoń II Mogilno 1-2 Arkadia Jaksice 14 września, 16:00
Kujawy Markowice 4-1 LZS Świątkowo Cerekwica 13 września, 16:00
Tarant Wójcin 2-1 Dąb Bąkowo 14 września, 16:00
Noteć Inowrocław 1-1 Burza Nowa Wieś Wielka 13 września, 17:00

Kolejka 6 - 21 września

Fregata Polanowice 4-3 Burza Nowa Wieś Wielka 21 września, 13:00
Dąb Bąkowo 1-1 Noteć Inowrocław 21 września, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-2 Tarant Wójcin 21 września, 11:00
Arkadia Jaksice 2-3 Kujawy Markowice 21 września, 11:00
LZS Jadowniki 3-1 Pogoń II Mogilno 21 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-0 Gopło Kościeszki 21 września, 11:00
Noteć Gębice 1-3 KS Brzoza 21 września, 15:00

Kolejka 7 - 27-28 września

KS Brzoza 2-1 Fregata Polanowice 28 września, 13:30
Gopło Kościeszki 2-0 Noteć Gębice 28 września, 15:00
Pogoń II Mogilno 0-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 28 września, 15:00
w Dąbrówce
Kujawy Markowice 4-0 LZS Jadowniki 28 września, 14:00
Tarant Wójcin 2-0 Arkadia Jaksice 28 września, 15:00
Noteć Inowrocław 3-3 LZS Świątkowo Cerekwica 28 września, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-2 Dąb Bąkowo 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 5 października

Fregata Polanowice 2-3 Dąb Bąkowo 5 października, 13:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-4 Burza Nowa Wieś Wielka 5 października, 11:00
Arkadia Jaksice 1-4 Noteć Inowrocław 5 października, 11:00
LZS Jadowniki 1-4 Tarant Wójcin 5 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Kujawy Markowice 5 października, 11:00
Noteć Gębice 3-0 Pogoń II Mogilno 5 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
KS Brzoza 3-3 Gopło Kościeszki 5 października, 13:30

Kolejka 9 - 12 października

Gopło Kościeszki 3-2 Fregata Polanowice 12 października, 15:00
Pogoń II Mogilno 1-1 KS Brzoza 12 października, 15:00
Kujawy Markowice 3-0 Noteć Gębice 12 października, 14:00
Tarant Wójcin 4-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 12 października, 14:00
Noteć Inowrocław 2-0 LZS Jadowniki 12 października, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 3-0 Arkadia Jaksice 12 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Dąb Bąkowo 6-2 LZS Świątkowo Cerekwica 12 października, 11:00

Kolejka 10 - 19 października

Fregata Polanowice 3-0 LZS Świątkowo Cerekwica 19 października, 13:00
Arkadia Jaksice 3-3 Dąb Bąkowo 19 października, 11:00
LZS Jadowniki 0-2 Burza Nowa Wieś Wielka 19 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-0 Noteć Inowrocław 19 października, 11:00
Noteć Gębice 2-3 Tarant Wójcin 19 października, 14:00
KS Brzoza 1-6 Kujawy Markowice 19 października, 13:30
Gopło Kościeszki 3-2 Pogoń II Mogilno 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 26 października

Pogoń II Mogilno 2-3 Fregata Polanowice 26 października, 13:00
Kujawy Markowice 1-0 Gopło Kościeszki 26 października, 14:00
Tarant Wójcin 0-0 KS Brzoza 26 października, 14:00
Noteć Inowrocław 3-0 Noteć Gębice 26 października, 14:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 26 października, 14:00
Dąb Bąkowo 1-4 LZS Jadowniki 26 października, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 8-1 Arkadia Jaksice 26 października, 11:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Fregata Polanowice 9-1 Arkadia Jaksice 2 listopada, 13:00
LZS Jadowniki 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica 2 listopada, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-0 Dąb Bąkowo 2 listopada, 11:00
Noteć Gębice 4-0 Burza Nowa Wieś Wielka 2 listopada, 14:00
KS Brzoza 0-1 Noteć Inowrocław 2 listopada, 13:00
Gopło Kościeszki 2-2 Tarant Wójcin 2 listopada, 13:00
Pogoń II Mogilno 1-5 Kujawy Markowice 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Kujawy Markowice 1-1 Fregata Polanowice 9 listopada, 13:00
Tarant Wójcin 2-0 Pogoń II Mogilno 9 listopada, 11:30
Noteć Inowrocław 2-0 Gopło Kościeszki 9 listopada, 11:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-2 KS Brzoza 9 listopada, 12:00
Dąb Bąkowo 1-0 Noteć Gębice 9 listopada, 11:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 9 listopada, 11:00
Arkadia Jaksice 1-5 LZS Jadowniki 9 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 29 marca

Fregata Polanowice 1-5 LZS Jadowniki 29 marca, 14:00
Arkadia Jaksice 2-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 29 marca, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-3 Noteć Gębice 29 marca, 11:00
Dąb Bąkowo 4-2 KS Brzoza 29 marca, 12:30
Burza Nowa Wieś Wielka 8-1 Gopło Kościeszki 29 marca, 14:00
Noteć Inowrocław 4-0 Pogoń II Mogilno 29 marca, 15:00
Tarant Wójcin 0-2 Kujawy Markowice 29 marca, 12:00

Kolejka 15 - 4-5 kwietnia

Tarant Wójcin 2-2 Fregata Polanowice 5 kwietnia, 16:00
Kujawy Markowice 2-1 Noteć Inowrocław 4 kwietnia, 16:00
Pogoń II Mogilno 1-1 Burza Nowa Wieś Wielka 5 kwietnia, 16:00
Gopło Kościeszki 6-1 Dąb Bąkowo 5 kwietnia, 16:00
KS Brzoza 0-1 LZS Świątkowo Cerekwica 4 kwietnia, 16:30
Noteć Gębice 2-1 Arkadia Jaksice 5 kwietnia, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-1 LZS Jadowniki 4 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 11 kwietnia

Fregata Polanowice 1-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 11 kwietnia, 16:30
LZS Jadowniki 3-0 Noteć Gębice 11 kwietnia, 16:00
Arkadia Jaksice 2-1 KS Brzoza 11 kwietnia, 16:00
LZS Świątkowo Cerekwica 3-1 Gopło Kościeszki 11 kwietnia, 11:00
Dąb Bąkowo 2-0 Pogoń II Mogilno 11 kwietnia, 15:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-2 Kujawy Markowice 11 kwietnia, 12:00
Noteć Inowrocław 0-4 Tarant Wójcin 11 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Noteć Inowrocław 1-1 Fregata Polanowice 19 kwietnia, 15:00
Tarant Wójcin 8-3 Burza Nowa Wieś Wielka 19 kwietnia, 11:00
Kujawy Markowice 3-1 Dąb Bąkowo 19 kwietnia, 16:00
Pogoń II Mogilno 3-1 LZS Świątkowo Cerekwica 19 kwietnia, 16:00
Gopło Kościeszki 1-1 Arkadia Jaksice 19 kwietnia, 16:00
KS Brzoza 4-3 LZS Jadowniki 18 kwietnia, 16:30
Noteć Gębice 4-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Fregata Polanowice 1-0 Noteć Gębice 26 kwietnia, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 KS Brzoza 25 kwietnia, 17:00
LZS Jadowniki 3-0 Gopło Kościeszki 26 kwietnia, 11:00
(wo)
Arkadia Jaksice 2-4 Pogoń II Mogilno 25 kwietnia, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 2-0 Kujawy Markowice 26 kwietnia, 11:00
Dąb Bąkowo 1-4 Tarant Wójcin 26 kwietnia, 12:30
Burza Nowa Wieś Wielka 1-2 Noteć Inowrocław 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Burza Nowa Wieś Wielka 4-1 Fregata Polanowice 3 maja, 14:00
Noteć Inowrocław 0-2 Dąb Bąkowo 3 maja, 15:00
Tarant Wójcin 2-0 LZS Świątkowo Cerekwica 3 maja, 11:00
Kujawy Markowice 5-0 Arkadia Jaksice 2 maja, 17:00
Pogoń II Mogilno 1-2 LZS Jadowniki 3 maja, 16:00
Gopło Kościeszki 1-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 3 maja, 16:00
KS Brzoza 2-1 Noteć Gębice 2 maja, 16:30

Kolejka 20 - 9-10 maja

Fregata Polanowice 2-2 KS Brzoza 10 maja, 17:00
Noteć Gębice 4-0 Gopło Kościeszki 10 maja, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 4-1 Pogoń II Mogilno 10 maja, 11:00
LZS Jadowniki 2-2 Kujawy Markowice 10 maja, 11:00
Arkadia Jaksice 3-4 Tarant Wójcin 9 maja, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 0-3 Noteć Inowrocław 10 maja, 17:00
Dąb Bąkowo 2-3 Burza Nowa Wieś Wielka 10 maja, 12:30

Kolejka 21 - 16-17 maja

Dąb Bąkowo 3-1 Fregata Polanowice 17 maja, 12:30
Burza Nowa Wieś Wielka 4-2 LZS Świątkowo Cerekwica 17 maja, 14:00
Noteć Inowrocław 1-1 Arkadia Jaksice 16 maja, 17:00
Tarant Wójcin 1-0 LZS Jadowniki 17 maja, 15:00
Kujawy Markowice 4-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 16 maja, 17:00
Pogoń II Mogilno 0-0 Noteć Gębice 17 maja, 16:00
w Dąbrówce
Gopło Kościeszki 1-1 KS Brzoza 17 maja, 16:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Fregata Polanowice 4-1 Gopło Kościeszki 24 maja, 17:00
KS Brzoza 5-0 Pogoń II Mogilno 24 maja, 10:00
Noteć Gębice 1-4 Kujawy Markowice 24 maja, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-3 Tarant Wójcin 23 maja, 17:00
LZS Jadowniki 3-1 Noteć Inowrocław 23 maja, 16:00
Arkadia Jaksice 2-2 Burza Nowa Wieś Wielka 23 maja, 17:00
LZS Świątkowo Cerekwica 1-0 Dąb Bąkowo 24 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27 maja

LZS Świątkowo Cerekwica 5-1 Fregata Polanowice 27 maja, 17:00
Dąb Bąkowo 2-1 Arkadia Jaksice 27 maja, 17:00
Burza Nowa Wieś Wielka 2-0 LZS Jadowniki 27 maja, 17:00
Noteć Inowrocław 1-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 27 maja, 17:30
Tarant Wójcin 2-0 Noteć Gębice 27 maja, 17:30
Kujawy Markowice 1-1 KS Brzoza 27 maja, 17:00
Pogoń II Mogilno 5-1 Gopło Kościeszki 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 30-31 maja

Fregata Polanowice 4-3 Pogoń II Mogilno 31 maja, 17:00
Gopło Kościeszki 1-2 Kujawy Markowice 31 maja, 16:00
KS Brzoza 2-3 Tarant Wójcin 30 maja, 16:30
Noteć Gębice 4-2 Noteć Inowrocław 31 maja, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 4-5 Burza Nowa Wieś Wielka 31 maja, 11:00
LZS Jadowniki 5-1 Dąb Bąkowo 31 maja, 11:00
Arkadia Jaksice 2-1 LZS Świątkowo Cerekwica 30 maja, 17:00
w Gnojnie

Kolejka 25 - 6 czerwca

Arkadia Jaksice 4-3 Fregata Polanowice 6 czerwca, 17:00
w Gnojnie
LZS Świątkowo Cerekwica 3-3 LZS Jadowniki 7 czerwca, 11:00
Dąb Bąkowo 0-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 7 czerwca, 12:30
Burza Nowa Wieś Wielka 4-1 Noteć Gębice 7 czerwca, 14:00
Noteć Inowrocław 0-1 KS Brzoza 6 czerwca, 17:00
Tarant Wójcin 3-1 Gopło Kościeszki 7 czerwca, 16:00
Kujawy Markowice 10-2 Pogoń II Mogilno 7 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Fregata Polanowice 2-2 Kujawy Markowice 14 czerwca, 17:00
Pogoń II Mogilno 0-3 Tarant Wójcin 14 czerwca, 16:00
w Dąbrówce
Gopło Kościeszki 1-1 Noteć Inowrocław 14 czerwca, 16:00
KS Brzoza 4-4 Burza Nowa Wieś Wielka 14 czerwca, 10:00
Noteć Gębice 4-4 Dąb Bąkowo 14 czerwca, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-2 LZS Świątkowo Cerekwica 13 czerwca, 17:00
LZS Jadowniki 2-2 Arkadia Jaksice 14 czerwca, 11:00

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2008/2009 (Toruń)
Klasa A 2008/2009 (Włocławek)

Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz VI)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas