[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2008/2009, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Kościelec Kujawski 18 41 13 2 3 66-23 6 1 2 35-13 7 1 1 31-10
2.  Piast Kołodziejewo 18 35 11 2 5 51-28 6 1 2 26-13 5 1 3 25-15
3.  Olimpia Dąbrowa 18 34 11 1 6 61-31 6 1 2 39-14 5 0 4 22-17
4.  Hermes Radłowo 18 33 10 3 5 48-25 6 1 2 27-8 4 2 3 21-17
5.  LZS Palczyn 18 31 9 4 5 50-28 6 1 2 28-13 3 3 3 22-15
6.  Cukrownik Tuczno 18 26 8 2 8 44-32 5 2 2 20-9 3 0 6 24-23
7.  Promień Szczepanowo 18 23 7 2 9 32-52 3 1 5 16-23 4 1 4 16-29
8.  LZS Wielowieś 18 20 6 2 10 28-45 4 1 4 17-15 2 1 6 11-30
9.  Polonia Mamlicz 18 18 6 0 12 39-74 3 0 6 20-35 3 0 6 19-39
10.  Błyskawica Broniewice 18 0 0 0 18 22-103 0 0 9 11-59 0 0 9 11-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LZS Kościelec Kujawski    1-0 4-0 4-4 0-1 4-1 1-3 4-1 9-3 8-0 
 2 Piast Kołodziejewo1-2     0-3 2-1 2-2 3-0 3-0 7-1 3-1 5-3 
 3 Olimpia Dąbrowa2-3 5-4     1-0 2-2 1-4 11-0 5-0 6-1 6-0 
 4 Hermes Radłowo2-1 4-0 1-2     2-2 4-0 1-2 3-0 7-1 3-0 
 5 LZS Palczyn0-4 1-3 4-2 5-1     2-0 2-2 4-0 4-0 6-1 
 6 Cukrownik Tuczno1-3 0-0 5-0 1-1 1-0     3-0 0-2 6-1 3-2 
 7 Promień Szczepanowo1-2 0-2 0-6 2-3 3-2 2-1     2-2 1-3 5-2 
 8 LZS Wielowieś1-1 1-3 2-1 0-2 1-3 3-2 4-0     1-3 4-0 
 9 Polonia Mamlicz1-6 1-7 0-2 1-4 4-2 3-5 3-6 3-0     4-3 
 10 Błyskawica Broniewice1-9 2-6 1-6 1-5 0-8 1-11 1-3 2-5 2-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Piast Kołodziejewo 5-3 Błyskawica Broniewice
Promień Szczepanowo 2-2 LZS Wielowieś
Hermes Radłowo 1-2 Olimpia Dąbrowa
LZS Palczyn 0-4 LZS Kościelec Kujawski
Polonia Mamlicz 3-5 Cukrownik Tuczno

Kolejka 2 - 6-7 września

Błyskawica Broniewice 1-11 Cukrownik Tuczno
LZS Kościelec Kujawski 9-3 Polonia Mamlicz
Olimpia Dąbrowa 2-2 LZS Palczyn
LZS Wielowieś 0-2 Hermes Radłowo
Piast Kołodziejewo 3-0 Promień Szczepanowo

Kolejka 3 - 13-14 września

Promień Szczepanowo 5-2 Błyskawica Broniewice
Hermes Radłowo 4-0 Piast Kołodziejewo
LZS Palczyn 4-0 LZS Wielowieś
Polonia Mamlicz 0-2 Olimpia Dąbrowa
Cukrownik Tuczno 1-3 LZS Kościelec Kujawski

Kolejka 4 - 20-21 września

Błyskawica Broniewice 1-9 LZS Kościelec Kujawski
Olimpia Dąbrowa 1-4 Cukrownik Tuczno
LZS Wielowieś 1-3 Polonia Mamlicz
Piast Kołodziejewo 2-2 LZS Palczyn
Promień Szczepanowo 2-3 Hermes Radłowo

Kolejka 5 - 27-28 września

Hermes Radłowo 3-0 Błyskawica Broniewice
boisko w Piechocinie
LZS Palczyn 2-2 Promień Szczepanowo
boisko w Pęchowie
Polonia Mamlicz 1-7 Piast Kołodziejewo
Cukrownik Tuczno 0-2 LZS Wielowieś
LZS Kościelec Kujawski 4-0 Olimpia Dąbrowa

Kolejka 6 - 4-5 października

Błyskawica Broniewice 1-6 Olimpia Dąbrowa
LZS Wielowieś 1-1 LZS Kościelec Kujawski
Piast Kołodziejewo 3-0 Cukrownik Tuczno
Promień Szczepanowo 1-3 Polonia Mamlicz
Hermes Radłowo 2-2 LZS Palczyn

Kolejka 7 - 11-12 października

LZS Palczyn 6-1 Błyskawica Broniewice
Polonia Mamlicz 1-4 Hermes Radłowo
Cukrownik Tuczno 3-0 Promień Szczepanowo
LZS Kościelec Kujawski 1-0 Piast Kołodziejewo
Olimpia Dąbrowa 5-0 LZS Wielowieś

Kolejka 8 - 18-19 października

Błyskawica Broniewice 2-5 LZS Wielowieś
Piast Kołodziejewo 0-3 Olimpia Dąbrowa
Promień Szczepanowo 1-2 LZS Kościelec Kujawski
Hermes Radłowo 4-0 Cukrownik Tuczno
LZS Palczyn 4-0 Polonia Mamlicz

Kolejka 9 - 25-26 października

Polonia Mamlicz 4-3 Błyskawica Broniewice
Cukrownik Tuczno 1-0 LZS Palczyn
LZS Kościelec Kujawski 4-4 Hermes Radłowo
Olimpia Dąbrowa 11-0 Promień Szczepanowo
LZS Wielowieś 1-3 Piast Kołodziejewo

Kolejka 10 - 18-19 kwietnia

Błyskawica Broniewice 2-6 Piast Kołodziejewo 19 kwietnia, 15:00
w Janikowie
LZS Wielowieś 4-0 Promień Szczepanowo 19 kwietnia, 11:30
Olimpia Dąbrowa 1-0 Hermes Radłowo 19 kwietnia, 13:00
LZS Kościelec Kujawski 0-1 LZS Palczyn 19 kwietnia, 11:00
Cukrownik Tuczno 6-1 Polonia Mamlicz 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 kwietnia

Cukrownik Tuczno 3-2 Błyskawica Broniewice 26 kwietnia, 15:00
Polonia Mamlicz 1-6 LZS Kościelec Kujawski 26 kwietnia, 14:00
LZS Palczyn 4-2 Olimpia Dąbrowa 26 kwietnia, 14:00
w Pęchowie
Hermes Radłowo 3-0 LZS Wielowieś 26 kwietnia, 16:00
w Piechcinie
Promień Szczepanowo 0-2 Piast Kołodziejewo 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 maja

Błyskawica Broniewice 1-3 Promień Szczepanowo
Piast Kołodziejewo 2-1 Hermes Radłowo
LZS Wielowieś 1-3 LZS Palczyn
Olimpia Dąbrowa 6-1 Polonia Mamlicz
LZS Kościelec Kujawski 4-1 Cukrownik Tuczno

Kolejka 13 - 9-10 maja

LZS Kościelec Kujawski 8-0 Błyskawica Broniewice
Cukrownik Tuczno 5-0 Olimpia Dąbrowa
Polonia Mamlicz 3-0 LZS Wielowieś
LZS Palczyn 1-3 Piast Kołodziejewo
Hermes Radłowo 1-2 Promień Szczepanowo

Kolejka 14 - 16-17 maja

Błyskawica Broniewice 1-5 Hermes Radłowo
Promień Szczepanowo 3-2 LZS Palczyn
Piast Kołodziejewo 3-1 Polonia Mamlicz
LZS Wielowieś 3-2 Cukrownik Tuczno
Olimpia Dąbrowa 2-3 LZS Kościelec Kujawski

Kolejka 15 - 23-24 maja

Olimpia Dąbrowa 6-0 Błyskawica Broniewice
LZS Kościelec Kujawski 4-1 LZS Wielowieś
Cukrownik Tuczno 0-0 Piast Kołodziejewo
Polonia Mamlicz 3-6 Promień Szczepanowo
LZS Palczyn 5-1 Hermes Radłowo

Kolejka 16 - 30 maja-1 czerwca

Błyskawica Broniewice 0-8 LZS Palczyn
Hermes Radłowo 7-1 Polonia Mamlicz
Promień Szczepanowo 2-1 Cukrownik Tuczno
Piast Kołodziejewo 1-2 LZS Kościelec Kujawski
LZS Wielowieś 2-1 Olimpia Dąbrowa

Kolejka 17 - 6-7 czerwca

LZS Wielowieś 4-0 Błyskawica Broniewice
Olimpia Dąbrowa 5-4 Piast Kołodziejewo
LZS Kościelec Kujawski 1-3 Promień Szczepanowo
Cukrownik Tuczno 1-1 Hermes Radłowo
Polonia Mamlicz 4-2 LZS Palczyn

REKLAMA

Kolejka 18 - 13-14 czerwca

Błyskawica Broniewice 2-6 Polonia Mamlicz
LZS Palczyn 2-0 Cukrownik Tuczno
Hermes Radłowo 2-1 LZS Kościelec Kujawski
Promień Szczepanowo 0-6 Olimpia Dąbrowa
Piast Kołodziejewo 7-1 LZS Wielowieś

Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz III)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz VI)

Autor:
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas