[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2008/2009, grupa: Bydgoszcz III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Białe Błota 22 58 19 1 2 107-11 11 0 0 63-3 8 1 2 44-8
2.  BKS Bydgoszcz 22 56 18 2 2 112-20 9 2 0 75-9 9 0 2 37-11
3.  ORI Kruszyn Krajeński 22 41 12 5 5 82-27 7 3 1 47-15 5 2 4 35-12
4.  Vittra Kusowo 22 39 12 3 7 53-41 7 1 3 28-21 5 2 4 25-20
5.  Fala Świekatowo 22 36 10 6 6 57-33 6 2 3 30-12 4 4 3 27-21
6.  Zorza Ślesin 22 35 11 2 9 57-55 7 2 2 28-15 4 0 7 29-40
7.  LKS Ostromecko 22 29 8 5 9 46-46 6 2 3 27-20 2 3 6 19-26
8.  GLZS Sadki 22 25 7 4 11 60-48 2 3 6 25-25 5 1 5 35-23
9.  Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 22 21 6 3 13 53-95 4 2 5 35-45 2 1 8 18-50
10.  KS Łochowo 22 19 5 4 13 36-77 3 1 7 18-35 2 3 6 18-42
11.  Orion Mrozowo 22 14 4 2 16 26-76 3 1 7 17-19 1 1 9 9-57
12.  Casimirus Bydgoszcz 22 4 1 1 20 13-173 1 0 10 8-82 0 1 10 5-91

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Spójnia Białe Błota    3-0 1-0 3-0 3-0 6-1 6-1 3-0* 7-0 5-1 10-0 16-0 
 2 BKS Bydgoszcz2-1     2-2 5-2 1-1 7-0 6-0 7-2 3-0 13-0 15-0 14-1 
 3 ORI Kruszyn Krajeński3-3 2-0     4-1 3-3 7-0 0-0 2-1 11-3 2-3 4-0 9-1 
 4 Vittra Kusowo0-10 0-2 2-0     2-0 2-1 2-1 3-4 2-2 5-1 5-0 5-0 
 5 Fala Świekatowo0-2 2-3 1-3 0-0     4-0 4-1 3-0 2-0 3-1 2-2 9-0 
 6 Zorza Ślesin3-2 1-3 1-0 1-2 1-0     2-2 1-1 4-0 3-2 5-2 6-1 
 7 LKS Ostromecko0-2 0-5 3-3 5-1 0-2 4-2     1-0 4-3 4-0 4-0 2-2 
 8 GLZS Sadki0-2 1-4 1-4 1-1 2-5 2-3 1-1     9-1 1-1 1-3 6-0 
 9 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz0-10 0-9 0-6 0-2 6-6 6-3 3-1 1-4     3-3 7-1 9-0 
 10 KS Łochowo0-2 1-3 0-4 1-3 2-2 1-7 2-1 1-8 3-4     2-1 5-0 
 11 Orion Mrozowo0-2 0-3 1-0 0-2 0-3 1-3 0-1 1-3 4-2 0-0     10-0 
 12 Casimirus Bydgoszcz0-8 1-5 0-13 0-11 1-5 0-9 0-10 0-12 1-3 3-6 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

ORI Kruszyn Krajeński 3-3 Fala Świekatowo
Spójnia Białe Błota 7-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
GLZS Sadki 1-1 Vittra Kusowo
BKS Bydgoszcz 13-0 KS Łochowo
LKS Ostromecko 4-2 Zorza Ślesin
Orion Mrozowo 10-0 Casimirus Bydgoszcz

Kolejka 2 - 6-7 września

Fala Świekatowo 9-0 Casimirus Bydgoszcz 7 września, 16:00
Zorza Ślesin 5-2 Orion Mrozowo
KS Łochowo 2-1 LKS Ostromecko 7 września, 11:00
Vittra Kusowo 0-2 BKS Bydgoszcz
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 1-4 GLZS Sadki
ORI Kruszyn Krajeński 3-3 Spójnia Białe Błota 7 września, 11:00

Kolejka 3 - 14 września

Spójnia Białe Błota 3-0 Fala Świekatowo 14 września, 16:00
GLZS Sadki 1-4 ORI Kruszyn Krajeński 14 września, 12:00
BKS Bydgoszcz 3-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 14 września, 16:00
LKS Ostromecko 5-1 Vittra Kusowo 14 września, 10:00
Orion Mrozowo 0-0 KS Łochowo 14 września, 14:00
Casimirus Bydgoszcz 0-9 Zorza Ślesin 14 września

Kolejka 4 - 20-21 września

Fala Świekatowo 4-0 Zorza Ślesin 21 września, 12:00
KS Łochowo 5-0 Casimirus Bydgoszcz
Vittra Kusowo 5-0 Orion Mrozowo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-1 LKS Ostromecko
ORI Kruszyn Krajeński 2-0 BKS Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota 3-0 GLZS Sadki
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 5 - 27-28 września

GLZS Sadki 2-5 Fala Świekatowo
BKS Bydgoszcz 2-1 Spójnia Białe Błota
LKS Ostromecko 3-3 ORI Kruszyn Krajeński
Orion Mrozowo 4-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Casimirus Bydgoszcz 0-11 Vittra Kusowo
Zorza Ślesin 3-2 KS Łochowo

Kolejka 6 - 4-5 października

Fala Świekatowo 3-1 KS Łochowo
Vittra Kusowo 2-1 Zorza Ślesin
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 9-0 Casimirus Bydgoszcz
ORI Kruszyn Krajeński 4-0 Orion Mrozowo
Spójnia Białe Błota 6-1 LKS Ostromecko
GLZS Sadki 1-4 BKS Bydgoszcz

Kolejka 7 - 11-12 października

BKS Bydgoszcz 1-1 Fala Świekatowo
LKS Ostromecko 1-0 GLZS Sadki
Orion Mrozowo 0-2 Spójnia Białe Błota
Casimirus Bydgoszcz 0-13 ORI Kruszyn Krajeński
Zorza Ślesin 4-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
KS Łochowo 1-3 Vittra Kusowo

Kolejka 8 - 18-19 października

Fala Świekatowo 0-0 Vittra Kusowo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 3-3 KS Łochowo
ORI Kruszyn Krajeński 7-0 Zorza Ślesin
Spójnia Białe Błota 16-0 Casimirus Bydgoszcz
GLZS Sadki 1-3 Orion Mrozowo
BKS Bydgoszcz 6-0 LKS Ostromecko

Kolejka 9 - 25-26 października

LKS Ostromecko 0-2 Fala Świekatowo
Orion Mrozowo 0-3 BKS Bydgoszcz
Casimirus Bydgoszcz 0-12 GLZS Sadki
Zorza Ślesin 3-2 Spójnia Białe Błota
KS Łochowo 0-4 ORI Kruszyn Krajeński
Vittra Kusowo 2-2 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz

Kolejka 10 - 2 listopada

Fala Świekatowo 2-0 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
ORI Kruszyn Krajeński 4-1 Vittra Kusowo
Spójnia Białe Błota 5-1 KS Łochowo
GLZS Sadki 2-3 Zorza Ślesin
BKS Bydgoszcz 14-1 Casimirus Bydgoszcz
LKS Ostromecko 4-0 Orion Mrozowo

Kolejka 11 - 8-9 listopada

Orion Mrozowo 0-3 Fala Świekatowo
Casimirus Bydgoszcz 0-10 LKS Ostromecko
Zorza Ślesin 1-3 BKS Bydgoszcz
KS Łochowo 1-8 GLZS Sadki
Vittra Kusowo 0-10 Spójnia Białe Błota
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-6 ORI Kruszyn Krajeński

Kolejka 12 - 11 kwietnia

Fala Świekatowo 1-3 ORI Kruszyn Krajeński
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-10 Spójnia Białe Błota
Vittra Kusowo 3-4 GLZS Sadki
KS Łochowo 1-3 BKS Bydgoszcz
Zorza Ślesin 2-2 LKS Ostromecko
Casimirus Bydgoszcz 2-0 Orion Mrozowo

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Casimirus Bydgoszcz 1-5 Fala Świekatowo 19 kwietnia, 11:00
Orion Mrozowo 1-3 Zorza Ślesin 19 kwietnia, 14:00
LKS Ostromecko 4-0 KS Łochowo 19 kwietnia, 16:00
na boisku przy ul. Sielskiej
BKS Bydgoszcz 5-2 Vittra Kusowo 19 kwietnia, 10:00
GLZS Sadki 9-1 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 19 kwietnia, 13:00
Spójnia Białe Błota 1-0 ORI Kruszyn Krajeński 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Fala Świekatowo 0-2 Spójnia Białe Błota 25 kwietnia, 16:00
w Zalesiu Królewskim
ORI Kruszyn Krajeński 2-1 GLZS Sadki 26 kwietnia, 14:00
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-9 BKS Bydgoszcz 26 kwietnia, 14:30
w Karolewie
Vittra Kusowo 2-1 LKS Ostromecko 26 kwietnia, 11:30
KS Łochowo 2-1 Orion Mrozowo 26 kwietnia, 11:00
w Białych Błotach
Zorza Ślesin 6-1 Casimirus Bydgoszcz 26 kwietnia, 16:00
w Bydgoszczy; boisko Chemika

Kolejka 15 - 2-3 maja

Zorza Ślesin 1-0 Fala Świekatowo
Casimirus Bydgoszcz 3-6 KS Łochowo
Orion Mrozowo 0-2 Vittra Kusowo
LKS Ostromecko 4-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
BKS Bydgoszcz 2-2 ORI Kruszyn Krajeński
GLZS Sadki 0-2 Spójnia Białe Błota

Kolejka 16 - 9-10 maja

Fala Świekatowo 3-0 GLZS Sadki
Spójnia Białe Błota 3-0 BKS Bydgoszcz
ORI Kruszyn Krajeński 0-0 LKS Ostromecko
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 7-1 Orion Mrozowo
Vittra Kusowo 5-0 Casimirus Bydgoszcz
KS Łochowo 1-7 Zorza Ślesin

Kolejka 17 - 16-17 maja

KS Łochowo 2-2 Fala Świekatowo
Zorza Ślesin 1-2 Vittra Kusowo
Casimirus Bydgoszcz 1-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Orion Mrozowo 1-0 ORI Kruszyn Krajeński
LKS Ostromecko 0-2 Spójnia Białe Błota
BKS Bydgoszcz 7-2 GLZS Sadki

Kolejka 18 - 23-24 maja

Fala Świekatowo 2-3 BKS Bydgoszcz
GLZS Sadki 1-1 LKS Ostromecko
Spójnia Białe Błota 10-0 Orion Mrozowo
ORI Kruszyn Krajeński 9-1 Casimirus Bydgoszcz
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 6-3 Zorza Ślesin
Vittra Kusowo 5-1 KS Łochowo

Kolejka 19 - 30-31 maja

Vittra Kusowo 2-0 Fala Świekatowo
KS Łochowo 3-4 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz
Zorza Ślesin 1-0 ORI Kruszyn Krajeński
Casimirus Bydgoszcz 0-8 Spójnia Białe Błota
Orion Mrozowo 1-3 GLZS Sadki
LKS Ostromecko 0-5 BKS Bydgoszcz 3 czerwca
w Bydgoszczy; boczne boisko Zawiszy

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Fala Świekatowo 4-1 LKS Ostromecko
BKS Bydgoszcz 15-0 Orion Mrozowo
GLZS Sadki 6-0 Casimirus Bydgoszcz
Spójnia Białe Błota 6-1 Zorza Ślesin
ORI Kruszyn Krajeński 2-3 KS Łochowo
Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 0-2 Vittra Kusowo

Kolejka 21 - 13 czerwca

Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz 6-6 Fala Świekatowo
Vittra Kusowo 2-0 ORI Kruszyn Krajeński
KS Łochowo 0-2 Spójnia Białe Błota
Zorza Ślesin 1-1 GLZS Sadki
Casimirus Bydgoszcz 1-5 BKS Bydgoszcz
Orion Mrozowo 0-1 LKS Ostromecko

REKLAMA

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

Fala Świekatowo 2-2 Orion Mrozowo
LKS Ostromecko 2-2 Casimirus Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz 7-0 Zorza Ślesin
GLZS Sadki 1-1 KS Łochowo
Spójnia Białe Błota 3-0 Vittra Kusowo
ORI Kruszyn Krajeński 11-3 Spółdzielca Wudzyn-Kotomierz

Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz II)

Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz II)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz IV)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz V)
Klasa B 2008/2009 (Bydgoszcz VI)

Autor:
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas