[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Toruń
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olimpia II Grudziądz 30 65 20 5 5 92-39 10 2 3 52-21 10 3 2 40-18
2.  Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 30 64 19 7 4 57-25 12 2 1 31-8 7 5 3 26-17
3.  Naprzód Jabłonowo Pomorskie 30 63 20 3 7 77-41 13 0 2 43-16 7 3 5 34-25
4.  Stal Grudziądz 30 59 19 2 9 75-34 11 1 3 44-14 8 1 6 31-20
5.  Elana II Toruń 30 58 17 7 6 75-44 11 3 1 50-14 6 4 5 25-30
6.  Sokół Radomin 30 43 13 4 13 69-63 8 2 5 42-24 5 2 8 27-39 2 3 1 0 1 6-5
7.  LZS Bobrowo 30 43 12 7 11 57-51 6 4 5 25-22 6 3 6 32-29 2 3 1 0 1 5-6
8.  Mustang Ostaszewo 30 39 10 9 11 59-50 5 6 4 35-22 5 3 7 24-28
9.  Węgrowianka Węgrowo 30 38 12 2 16 72-79 8 1 6 41-29 4 1 10 31-50
10.  Unislavia Unisław 30 36 11 3 16 36-45 7 1 7 24-20 4 2 9 12-25 2 3 1 0 1 5-3
11.  Piast Łasin 30 36 11 3 16 48-67 9 1 5 27-26 2 2 11 21-41 2 3 1 0 1 3-5
12.  Radzynianka Radzyń Chełmiński 29 30 9 3 17 53-85 5 1 8 29-39 4 2 9 24-46 2 6 2 0 0 6-1
13.  Saturn Ostrowite 30 30 8 6 16 49-58 7 4 4 32-17 1 2 12 17-41 2 0 0 0 2 1-6
14.  Zamek Zamek Bierzgłowski 30 29 7 8 15 47-69 4 6 5 27-30 3 2 10 20-39
15.  Wisła Pędzewo 29 24 7 3 19 39-110 3 2 10 27-56 4 1 9 12-54
16.  Kasztelan Papowo Biskupie 30 22 6 4 20 38-83 3 2 10 19-37 3 2 10 19-46
Saturn Ostrowite został karnie zdegradowany za udział w korupcji.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Olimpia II Grudziądz    0-0 2-1 2-1 1-2 7-3 3-3 2-0 4-2 1-2 1-3 8-1 3-0 4-3 9-0 5-0 
 2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie2-1     1-1 1-0 3-1 4-1 1-1 2-1 1-0 0-1 1-0 2-0 2-0 1-0 6-1 4-0 
 3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie3-0* 2-1     0-4 3-0 2-1 0-2 3-0 3-0 4-0 2-0 4-2 3-2 3-0 7-1 4-3 
 4 Stal Grudziądz1-1 4-1 1-3     2-3 3-0 3-1 5-0 5-0 3-0* 3-2 5-1 2-1 3-0 4-0 0-1 
 5 Elana II Toruń0-1 0-0 6-0 3-2     2-0 4-3 2-1 8-0 3-1 3-1 8-0 0-0 5-2 3-0* 3-3 
 6 Sokół Radomin1-5 1-3 2-3 1-0 4-1     3-5 1-2 1-1 1-0 4-2 0-0 3-1 3-0 11-0 6-1 
 7 LZS Bobrowo0-0 1-2 0-2 2-3 0-0 0-3*     4-4 2-1 2-1 5-2 2-1 3-1 0-0 1-2 3-0 
 8 Mustang Ostaszewo2-2 2-2 2-1 0-0 1-1 1-2 0-4     2-3 1-1 2-0 2-2 8-2 1-2 6-0 5-0 
 9 Węgrowianka Węgrowo1-3 0-2 1-5 1-4 8-1 3-1 3-0 4-0     3-0 3-6 3-4 4-1 1-1 2-0 4-1 
 10 Unislavia Unisław1-3 1-4 1-0 2-0 1-3 1-1 0-1 0-2 3-2     4-0 2-1 4-0 4-1 0-1 0-1 
 11 Piast Łasin0-4 0-3 0-4 2-1 2-1 3-1 1-1 2-1 7-2 3-1     3-1 0-3 1-0 1-2 2-1 
 12 Radzynianka Radzyń Chełmiński1-4 4-1 1-6 2-3 1-3 2-3 3-2 2-2 3-7 0-2 3-0     2-1 2-4 3-1 
 13 Saturn Ostrowite1-2 0-0 1-1 1-2 2-2 5-1 3-0 0-1 2-1 0-0 4-1 0-4     5-0 3-2 5-0 
 14 Zamek Zamek Bierzgłowski0-3 2-2 1-2 2-4 1-1 2-2 2-4 1-1 2-5 2-1 3-1 5-1 2-1     1-1 1-1 
 15 Wisła Pędzewo2-4 0-3 3-3 1-4 0-3 4-6 0-3 0-8 2-4 2-1 3-3 2-3 3-2 4-3     1-6 
 16 Kasztelan Papowo Biskupie3-7 0-2 3-2 0-3 1-3 0-2 3-2 0-1 5-3 0-1 0-0 0-3* 2-2 2-4 0-2     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Zamek Zamek Bierzgłowski 2-2 Sokół Radomin
Olimpia II Grudziądz 3-0 Saturn Ostrowite
Elana II Toruń 0-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-2 LZS Bobrowo
Unislavia Unisław 0-1 Wisła Pędzewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-3 Kasztelan Papowo Biskupie
Piast Łasin 2-1 Mustang Ostaszewo
Stal Grudziądz 5-0 Węgrowianka Węgrowo

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Sokół Radomin 1-0 Stal Grudziądz
Mustang Ostaszewo 2-3 Węgrowianka Węgrowo
Kasztelan Papowo Biskupie 0-0 Piast Łasin
Wisła Pędzewo 3-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
LZS Bobrowo 2-1 Unislavia Unisław
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Saturn Ostrowite 2-2 Elana II Toruń
Zamek Zamek Bierzgłowski 0-3 Olimpia II Grudziądz

Kolejka 3 - 3 września

Olimpia II Grudziądz 7-3 Sokół Radomin
Elana II Toruń 5-2 Zamek Zamek Bierzgłowski
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-1 Saturn Ostrowite
Unislavia Unisław 1-4 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-2 LZS Bobrowo
Piast Łasin 1-2 Wisła Pędzewo
Węgrowianka Węgrowo 4-1 Kasztelan Papowo Biskupie
Stal Grudziądz 5-0 Mustang Ostaszewo

Kolejka 4 - 6-7 września

Sokół Radomin 1-2 Mustang Ostaszewo
Kasztelan Papowo Biskupie 0-3 Stal Grudziądz
Wisła Pędzewo 2-4 Węgrowianka Węgrowo
LZS Bobrowo 5-2 Piast Łasin
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Saturn Ostrowite 0-0 Unislavia Unisław
Zamek Zamek Bierzgłowski 5-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Olimpia II Grudziądz 1-2 Elana II Toruń

Kolejka 5 - 13-14 września

Elana II Toruń 2-0 Sokół Radomin
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-4 Olimpia II Grudziądz
Unislavia Unisław 4-1 Zamek Zamek Bierzgłowski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-2 Saturn Ostrowite
Piast Łasin 0-3 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Węgrowianka Węgrowo 3-0 LZS Bobrowo
Stal Grudziądz 4-0 Wisła Pędzewo
Mustang Ostaszewo 5-0 Kasztelan Papowo Biskupie

Kolejka 6 - 20-21 września

Sokół Radomin 6-1 Kasztelan Papowo Biskupie
Wisła Pędzewo 0-8 Mustang Ostaszewo
LZS Bobrowo 2-3 Stal Grudziądz
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-0 Węgrowianka Węgrowo
Saturn Ostrowite 4-1 Piast Łasin
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Olimpia II Grudziądz 1-2 Unislavia Unisław
Elana II Toruń 8-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński

Kolejka 7 - 24 września

Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 Sokół Radomin
Unislavia Unisław 1-3 Elana II Toruń 8 marca, 14:00
w pierwotnym terminie przerwany po pierwszej połowie przy stanie 0-1 z powodu zapadających ciemności (sędziowie spóźnili się na mecz 50 minut)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Olimpia II Grudziądz
(wo)
na boisku 3-6; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piast Łasin 1-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Węgrowianka Węgrowo 4-1 Saturn Ostrowite
Stal Grudziądz 4-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Mustang Ostaszewo 0-4 LZS Bobrowo
przełożony
Kasztelan Papowo Biskupie 0-2 Wisła Pędzewo

Kolejka 8 - 27-28 września

Sokół Radomin 11-0 Wisła Pędzewo
LZS Bobrowo 3-0 Kasztelan Papowo Biskupie
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-1 Mustang Ostaszewo
Saturn Ostrowite 1-2 Stal Grudziądz
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-5 Węgrowianka Węgrowo
Olimpia II Grudziądz 1-3 Piast Łasin
Elana II Toruń 6-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Radzynianka Radzyń Chełmiński 0-2 Unislavia Unisław

Kolejka 9 - 4-5 października

Unislavia Unisław 1-1 Sokół Radomin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Piast Łasin 2-1 Elana II Toruń
Węgrowianka Węgrowo 1-3 Olimpia II Grudziądz
Stal Grudziądz 3-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Mustang Ostaszewo 8-2 Saturn Ostrowite
Kasztelan Papowo Biskupie 0-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Wisła Pędzewo 0-3 LZS Bobrowo

Kolejka 10 - 11-12 października

Sokół Radomin 3-5 LZS Bobrowo
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 6-1 Wisła Pędzewo
Saturn Ostrowite 5-0 Kasztelan Papowo Biskupie
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-1 Mustang Ostaszewo
Olimpia II Grudziądz 2-1 Stal Grudziądz
Elana II Toruń 8-0 Węgrowianka Węgrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-0 Piast Łasin
Unislavia Unisław 1-0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie

Kolejka 11 - 18-19 października

Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Sokół Radomin
Piast Łasin 3-1 Unislavia Unisław
Węgrowianka Węgrowo 3-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Stal Grudziądz 2-3 Elana II Toruń
Mustang Ostaszewo 2-2 Olimpia II Grudziądz
Kasztelan Papowo Biskupie 2-4 Zamek Zamek Bierzgłowski
Wisła Pędzewo 3-2 Saturn Ostrowite
LZS Bobrowo 1-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie

Kolejka 12 - 25-26 października

Sokół Radomin 1-3 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Saturn Ostrowite 3-0 LZS Bobrowo
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-1 Wisła Pędzewo
Olimpia II Grudziądz 5-0 Kasztelan Papowo Biskupie
Elana II Toruń 2-1 Mustang Ostaszewo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-3 Stal Grudziądz
Unislavia Unisław 3-2 Węgrowianka Węgrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-0 Piast Łasin

Kolejka 13 - 29 października

Piast Łasin 3-1 Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo 1-5 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Stal Grudziądz 3-0 Unislavia Unisław
(wo)
mecz się nie odbył
Mustang Ostaszewo 2-2 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Kasztelan Papowo Biskupie 1-3 Elana II Toruń
Wisła Pędzewo 2-4 Olimpia II Grudziądz 11 listopada
LZS Bobrowo 0-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-0 Saturn Ostrowite

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Sokół Radomin 3-1 Saturn Ostrowite
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Olimpia II Grudziądz 3-3 LZS Bobrowo
Elana II Toruń 3-0 Wisła Pędzewo
(wo)
goście nie dojechali na mecz
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-1 Kasztelan Papowo Biskupie
Unislavia Unisław 0-2 Mustang Ostaszewo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0-4 Stal Grudziądz
Piast Łasin 7-2 Węgrowianka Węgrowo

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Węgrowianka Węgrowo 3-1 Sokół Radomin
Stal Grudziądz 3-2 Piast Łasin
Mustang Ostaszewo 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Kasztelan Papowo Biskupie 0-1 Unislavia Unisław
Wisła Pędzewo 2-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński
LZS Bobrowo 0-0 Elana II Toruń
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 2-1 Olimpia II Grudziądz
Saturn Ostrowite 5-0 Zamek Zamek Bierzgłowski

Kolejka 16 - 14-15 marca

Węgrowianka Węgrowo 1-4 Stal Grudziądz
Sokół Radomin 3-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Saturn Ostrowite 1-2 Olimpia II Grudziądz
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 3-1 Elana II Toruń
LZS Bobrowo 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Wisła Pędzewo 2-1 Unislavia Unisław
Kasztelan Papowo Biskupie 3-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Mustang Ostaszewo 2-0 Piast Łasin

Kolejka 17 - 21-22 marca

Stal Grudziądz 3-0 Sokół Radomin
Węgrowianka Węgrowo 4-0 Mustang Ostaszewo
Piast Łasin 2-1 Kasztelan Papowo Biskupie
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 7-1 Wisła Pędzewo
Unislavia Unisław 0-1 LZS Bobrowo
Radzynianka Radzyń Chełmiński 4-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Elana II Toruń 0-0 Saturn Ostrowite
Olimpia II Grudziądz 4-3 Zamek Zamek Bierzgłowski

Kolejka 18 - 28-29 marca

Sokół Radomin 1-5 Olimpia II Grudziądz
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-1 Elana II Toruń
Saturn Ostrowite 0-4 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 0-1 Unislavia Unisław
LZS Bobrowo 0-2 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Wisła Pędzewo 3-3 Piast Łasin
Kasztelan Papowo Biskupie 5-3 Węgrowianka Węgrowo
Mustang Ostaszewo 0-0 Stal Grudziądz

Kolejka 19 - 4-5 kwietnia

Mustang Ostaszewo 1-2 Sokół Radomin
Stal Grudziądz 0-1 Kasztelan Papowo Biskupie
Węgrowianka Węgrowo 2-0 Wisła Pędzewo
Piast Łasin 1-1 LZS Bobrowo
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2-1 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Unislavia Unisław 4-0 Saturn Ostrowite
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-4 Zamek Zamek Bierzgłowski
Elana II Toruń 0-1 Olimpia II Grudziądz

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Sokół Radomin 4-1 Elana II Toruń 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Olimpia II Grudziądz 8-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-1 Unislavia Unisław 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Saturn Ostrowite 1-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-0 Piast Łasin 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
LZS Bobrowo 2-1 Węgrowianka Węgrowo 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Wisła Pędzewo 1-4 Stal Grudziądz 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej
Kasztelan Papowo Biskupie 0-1 Mustang Ostaszewo 20 maja
w pierwotnym terminie (15 kwietnia) odwołany z powodu żałoby narodowej

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Kasztelan Papowo Biskupie 0-2 Sokół Radomin
Mustang Ostaszewo 6-0 Wisła Pędzewo
Stal Grudziądz 3-1 LZS Bobrowo
Węgrowianka Węgrowo 0-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Piast Łasin 0-3 Saturn Ostrowite
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
Unislavia Unisław 1-3 Olimpia II Grudziądz
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-3 Elana II Toruń

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Sokół Radomin 0-0 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Elana II Toruń 3-1 Unislavia Unisław
Olimpia II Grudziądz 2-1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Zamek Zamek Bierzgłowski 3-1 Piast Łasin
Saturn Ostrowite 2-1 Węgrowianka Węgrowo
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-0 Stal Grudziądz
LZS Bobrowo 4-4 Mustang Ostaszewo
Wisła Pędzewo 1-6 Kasztelan Papowo Biskupie

Kolejka 23 - 2-3 maja

Wisła Pędzewo 4-6 Sokół Radomin
Kasztelan Papowo Biskupie 3-2 LZS Bobrowo
Mustang Ostaszewo 2-2 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Stal Grudziądz 2-1 Saturn Ostrowite
Węgrowianka Węgrowo 1-1 Zamek Zamek Bierzgłowski
Piast Łasin 0-4 Olimpia II Grudziądz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Elana II Toruń
Unislavia Unisław 2-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński

Kolejka 24 - 6 maja

Sokół Radomin 1-0 Unislavia Unisław
Radzynianka Radzyń Chełmiński 1-6 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Elana II Toruń 3-1 Piast Łasin
Olimpia II Grudziądz 4-2 Węgrowianka Węgrowo
w Węgrowie
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-4 Stal Grudziądz
Saturn Ostrowite 0-1 Mustang Ostaszewo
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 4-0 Kasztelan Papowo Biskupie
LZS Bobrowo 1-2 Wisła Pędzewo

Kolejka 25 - 9-10 maja

LZS Bobrowo 0-3 Sokół Radomin
(wo)
Gra nieuprawnionego zawodnika w drużynie gospodarzy.Wynik boiskowy 3:2.
Wisła Pędzewo 0-3 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Kasztelan Papowo Biskupie 2-2 Saturn Ostrowite
Mustang Ostaszewo 1-2 Zamek Zamek Bierzgłowski
Stal Grudziądz 1-1 Olimpia II Grudziądz
Węgrowianka Węgrowo 8-1 Elana II Toruń
Piast Łasin 3-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4-0 Unislavia Unisław

Kolejka 26 - 16-17 maja

Sokół Radomin 2-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Unislavia Unisław 4-0 Piast Łasin
Radzynianka Radzyń Chełmiński 3-7 Węgrowianka Węgrowo
Elana II Toruń 3-2 Stal Grudziądz
Olimpia II Grudziądz 2-0 Mustang Ostaszewo
Zamek Zamek Bierzgłowski 1-1 Kasztelan Papowo Biskupie
Saturn Ostrowite 3-2 Wisła Pędzewo
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-1 LZS Bobrowo

Kolejka 27 - 23-24 maja

Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 4-1 Sokół Radomin
LZS Bobrowo 3-1 Saturn Ostrowite
Wisła Pędzewo 4-3 Zamek Zamek Bierzgłowski
Kasztelan Papowo Biskupie 3-7 Olimpia II Grudziądz
Mustang Ostaszewo 1-1 Elana II Toruń
10 czerwca 2009
Stal Grudziądz 5-1 Radzynianka Radzyń Chełmiński
Węgrowianka Węgrowo 3-0 Unislavia Unisław
Piast Łasin 0-4 Naprzód Jabłonowo Pomorskie

Kolejka 28 - 30-31 maja

Sokół Radomin 4-2 Piast Łasin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Węgrowianka Węgrowo
Unislavia Unisław 2-0 Stal Grudziądz 30 maja, 17:00
Radzynianka Radzyń Chełmiński 2-2 Mustang Ostaszewo
Elana II Toruń 3-3 Kasztelan Papowo Biskupie 30 maja, 11:00
Olimpia II Grudziądz 9-0 Wisła Pędzewo
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-4 LZS Bobrowo
Saturn Ostrowite 0-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie

Kolejka 29 - 6 czerwca

Saturn Ostrowite 5-1 Sokół Radomin
Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie 1-0 Zamek Zamek Bierzgłowski
LZS Bobrowo 0-0 Olimpia II Grudziądz
Wisła Pędzewo 0-3 Elana II Toruń
Kasztelan Papowo Biskupie 0-3 Radzynianka Radzyń Chełmiński
(wo)
przerwany przy stanie 1-2; gospodarze odmówili dalszej gry
Mustang Ostaszewo 1-1 Unislavia Unisław
Stal Grudziądz 1-3 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Węgrowianka Węgrowo 3-6 Piast Łasin

Kolejka 30 - 13 czerwca

Sokół Radomin 1-1 Węgrowianka Węgrowo
Piast Łasin 2-1 Stal Grudziądz
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 3-0 Mustang Ostaszewo
Unislavia Unisław 0-1 Kasztelan Papowo Biskupie
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Wisła Pędzewo
przerwany w 82. minucie przy stanie 4-1; drużyna gości odmówiła gry
Elana II Toruń 4-3 LZS Bobrowo
Olimpia II Grudziądz 0-0 Pomowiec Victoria Kijewo Królewskie
Zamek Zamek Bierzgłowski 2-1 Saturn Ostrowite

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska I)
Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska II)

Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2008/2009 (Włocławek)

Klasa B 2008/2009 (Toruń I)
Klasa B 2008/2009 (Toruń II)

Autor:

 

Napisz do nas