[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2008/2009, grupa: kujawsko-pomorska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cuiavia Inowrocław 30 66 20 6 4 98-35 13 0 2 61-11 7 6 2 37-24
2.  Unia Gniewkowo 30 59 19 2 9 62-39 11 1 3 38-12 8 1 6 24-27
3.  Jagiellonka Nieszawa 30 57 16 9 5 72-35 9 4 2 41-17 7 5 3 31-18 2 4 1 1 0 5-3
4.  Pałuczanka Żnin 30 57 16 9 5 65-37 7 6 2 32-16 9 3 3 33-21 2 1 0 1 1 3-5
5.  Kujawianka Strzelno 30 55 16 7 7 58-50 12 3 0 37-14 4 4 7 21-36
6.  Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 30 53 16 5 9 93-56 10 2 3 55-22 6 3 6 38-34
7.  MGKS Lubraniec 30 48 14 6 10 54-39 10 3 2 34-13 4 3 8 20-26
8.  Kujawianka Izbica Kujawska 30 47 12 11 7 42-32 9 4 2 32-14 3 7 5 10-18
9.  Gopło Kruszwica 30 39 11 6 13 37-33 7 5 3 26-10 4 1 10 11-23 2 4 1 1 0 3-1
10.  Szubinianka Szubin 30 39 11 6 13 40-45 5 3 7 21-23 6 3 6 19-22 2 1 0 1 1 1-3
11.  Noteć Łabiszyn 30 38 10 8 12 58-61 7 3 5 30-23 3 5 7 28-38 2 6 2 0 0 6-3
12.  Orlęta Aleksandrów Kujawski 30 38 11 5 14 56-60 5 4 6 28-25 6 1 8 28-35 2 0 0 0 2 3-6
13.  Piast Złotniki Kujawskie 30 31 8 7 15 47-73 5 5 5 26-27 3 2 10 21-46
14.  Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 24 6 6 18 48-94 3 3 9 28-47 3 3 9 20-47
15.  Unia II Janikowo 30 14 3 5 22 17-74 1 3 11 7-40 2 2 11 10-34
 Kometa Więcławice 30 2 0 2 28 5-95 0 1 14 3-42 0 1 14 2-53
Kometa Więcławice i Unia II Janikowo wycofały się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Cuiavia Inowrocław    0-1 1-3 4-2 7-1 6-1 2-1 3-0 3-0 4-0 4-1 5-0 7-1 6-0 3-0* 6-0 
 2 Unia Gniewkowo3-0     0-1 1-2 2-0 4-0 2-0 2-0 2-0 4-1 1-1 4-1 2-1 0-3 3-0* 8-2 
 3 Jagiellonka Nieszawa3-3 3-1     3-1 5-0 3-2 3-0 0-0 0-0 0-2 2-4 2-2 3-0 9-2 3-0* 2-0 
 4 Pałuczanka Żnin2-2 1-2 2-2     5-0 2-1 2-2 1-1 5-0 3-0 4-2 0-3 1-0 1-1 0-0 3-0* 
 5 Kujawianka Strzelno3-3 3-0 2-1 1-1     3-2 3-1 3-0 1-0 1-0 4-2 3-1 3-2 1-1 3-0* 3-0* 
 6 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko1-3 7-1 2-2 3-1 3-2     2-3 3-1 1-0 2-3 1-1 6-4 9-1 5-0 3-0* 7-0 
 7 MGKS Lubraniec0-5 1-1 3-1 1-2 3-0 5-1     0-0 2-0 2-1 3-0 1-0 2-2 5-0 3-0* 3-0 
 8 Kujawianka Izbica Kujawska4-1 3-0 2-1 2-2 0-0 1-1 2-3     1-2 2-0 3-3 2-0 4-0 2-1 1-0 3-0* 
 9 Gopło Kruszwica1-1 2-0 0-0 0-0 1-2 1-2 3-1 0-0     1-1 4-0 3-0 2-3 3-0 3-0* 2-0 
 10 Szubinianka Szubin0-3 0-1 0-1 0-2 1-5 2-2 3-2 1-1 0-2     1-1 1-2 3-1 3-0 3-0* 3-0* 
 11 Noteć Łabiszyn2-2 2-1 1-3 0-2 4-1 3-3 2-0 1-2 1-2 0-2     5-3 3-2 3-0 3-0* 0-0 
 12 Orlęta Aleksandrów Kujawski1-1 3-4 1-1 0-2 1-3 2-3 1-0 3-0 1-0 0-1 0-1     5-2 5-5 2-2 3-0* 
 13 Piast Złotniki Kujawskie1-2 0-3 3-3 2-5 2-2 1-2 1-1 0-0 2-1 1-1 2-1 0-3     4-1 4-2 3-0* 
 14 Zjednoczeni Piotrków Kujawski1-5 2-3 1-2 3-4 1-1 1-12 0-3 1-1 2-1 1-3 7-6 2-3 2-2     0-1 4-0 
 15 Unia II Janikowo2-3 0-3 0-7 0-3* 1-1 0-3 0-0 0-3* 2-0 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 0-3*     *** 
 16 Kometa Więcławice0-3* 0-3* 0-3* 1-4 0-3 0-3* 0-3* 0-1 0-3* 1-1 0-3* 1-3 0-1 0-3* 0-5     
*** - obustronny walkower

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Kujawianka Strzelno 3-1 MGKS Lubraniec 9 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4-0 Kometa Więcławice 10 sierpnia, 16:00
Unia II Janikowo 0-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 10 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 9 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Jagiellonka Nieszawa 10 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo 2-1 Piast Złotniki Kujawskie 9 sierpnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 4-2 Noteć Łabiszyn 9 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 1-1 Szubinianka Szubin 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

MGKS Lubraniec 2-1 Szubinianka Szubin 16 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Gopło Kruszwica 17 sierpnia, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-5 Pałuczanka Żnin 16 sierpnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Unia Gniewkowo 16 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 sierpnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-3 Cuiavia Inowrocław 16 sierpnia, 17:00
Kometa Więcławice 0-5 Unia II Janikowo 17 sierpnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-3 MGKS Lubraniec 20 sierpnia, 17:00
Unia II Janikowo 1-1 Kujawianka Strzelno 20 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 6-0 Kometa Więcławice 20 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 20 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo 2-0 Kujawianka Izbica Kujawska 20 sierpnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 2-2 Jagiellonka Nieszawa 20 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 2-3 Piast Złotniki Kujawskie 20 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 1-1 Noteć Łabiszyn 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

MGKS Lubraniec 3-0 Noteć Łabiszyn 23 sierpnia, 17:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-1 Szubinianka Szubin 23 sierpnia, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 0-0 Gopło Kruszwica 23 sierpnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-2 Pałuczanka Żnin 23 sierpnia, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-1 Unia Gniewkowo 23 sierpnia, 17:00
Kometa Więcławice 1-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 sierpnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-3 Cuiavia Inowrocław 23 sierpnia, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0-1 Unia II Janikowo 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Unia II Janikowo 0-0 MGKS Lubraniec 31 sierpnia, 17:00
Cuiavia Inowrocław 6-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 30 sierpnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-3 Kujawianka Strzelno 31 sierpnia, 17:00
Unia Gniewkowo 8-2 Kometa Więcławice 30 sierpnia, 17:00
Pałuczanka Żnin 2-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 31 sierpnia, 17:00
Gopło Kruszwica 0-0 Kujawianka Izbica Kujawska 30 sierpnia, 17:00
Szubinianka Szubin 0-1 Jagiellonka Nieszawa 30 sierpnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 3-2 Piast Złotniki Kujawskie 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 6 - 6-7 września

MGKS Lubraniec 2-2 Piast Złotniki Kujawskie 6 września, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 2-4 Noteć Łabiszyn 6 września, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-0 Szubinianka Szubin 6 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-0 Gopło Kruszwica 6 września, 17:00
Kometa Więcławice 1-4 Pałuczanka Żnin 7 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 3-0 Unia Gniewkowo 7 września, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 września, 16:00
Unia II Janikowo 2-3 Cuiavia Inowrocław 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Cuiavia Inowrocław 2-1 MGKS Lubraniec 13 września, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-2 Unia II Janikowo 14 września, 16:00
Unia Gniewkowo 0-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 13 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 5-0 Kujawianka Strzelno 13 września, 17:00
Gopło Kruszwica 2-0 Kometa Więcławice 13 września, 16:00
Szubinianka Szubin 2-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 13 września, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-2 Kujawianka Izbica Kujawska 14 września, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-3 Jagiellonka Nieszawa 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

MGKS Lubraniec 3-1 Jagiellonka Nieszawa 20 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska 4-0 Piast Złotniki Kujawskie 20 września, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1-1 Noteć Łabiszyn 20 września, 17:00
Kometa Więcławice 1-1 Szubinianka Szubin 21 września, 16:00
Kujawianka Strzelno 1-0 Gopło Kruszwica 20 września, 11:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3-4 Pałuczanka Żnin 21 września, 15:00
Unia II Janikowo 0-3 Unia Gniewkowo 21 września, 15:00
Cuiavia Inowrocław 5-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 MGKS Lubraniec 28 września, 15:00
Unia Gniewkowo 3-0 Cuiavia Inowrocław 27 września, 16:00
Pałuczanka Żnin 0-0 Unia II Janikowo 28 września, 11:00
Gopło Kruszwica 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 27 września, 16:00
Szubinianka Szubin 1-5 Kujawianka Strzelno 27 września, 17:00
Noteć Łabiszyn 0-0 Kometa Więcławice 28 września, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 27 września, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 0-0 Kujawianka Izbica Kujawska 27 września, 17:00

Kolejka 10 - 4-5 października

MGKS Lubraniec 0-0 Kujawianka Izbica Kujawska 4 października, 16:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-2 Jagiellonka Nieszawa 4 października, 16:00
Kometa Więcławice 0-1 Piast Złotniki Kujawskie 5 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 4-2 Noteć Łabiszyn 4 października, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-3 Szubinianka Szubin 5 października, 14:00
Unia II Janikowo 2-0 Gopło Kruszwica 5 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 4-2 Pałuczanka Żnin 4 października, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-4 Unia Gniewkowo 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Unia Gniewkowo 2-0 MGKS Lubraniec 11 października, 15:00
Pałuczanka Żnin 0-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 12 października, 12:00
Gopło Kruszwica 1-1 Cuiavia Inowrocław 11 października, 15:00
Szubinianka Szubin 3-0 Unia II Janikowo 12 października, 15:00
(wo)
nie odbył się z powodu awarii autokaru gości, zweryfikowany przez WGiE przy K-PZPN jako walkower dla gospodarzy
Noteć Łabiszyn 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 12 października, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-2 Kujawianka Strzelno 11 października, 15:00
Jagiellonka Nieszawa 2-0 Kometa Więcławice 11 października, 15:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 11 października, 16:00

Kolejka 12 - 18-19 października

MGKS Lubraniec 5-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 18 października, 15:00
Kometa Więcławice 0-1 Kujawianka Izbica Kujawska 19 października, 15:00
Kujawianka Strzelno 2-1 Jagiellonka Nieszawa 18 października, 15:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-2 Piast Złotniki Kujawskie 19 października, 14:00
Unia II Janikowo 2-2 Noteć Łabiszyn 19 października, 15:00
Cuiavia Inowrocław 4-0 Szubinianka Szubin 18 października, 15:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Gopło Kruszwica 19 października, 14:00
Unia Gniewkowo 1-2 Pałuczanka Żnin 18 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Pałuczanka Żnin 2-2 MGKS Lubraniec 26 października, 12:00
Gopło Kruszwica 2-0 Unia Gniewkowo 26 października, 16:00
Szubinianka Szubin 1-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 25 października, 15:00
Noteć Łabiszyn 2-2 Cuiavia Inowrocław 26 października, 14:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-2 Unia II Janikowo 26 października, 13:00
Jagiellonka Nieszawa 9-2 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 25 października, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 0-0 Kujawianka Strzelno 25 października, 14:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7-0 Kometa Więcławice 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada

MGKS Lubraniec 3-0 Kometa Więcławice 2 listopada, 14:00
Kujawianka Strzelno 3-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2 listopada, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 2 listopada, 13:00
Unia II Janikowo 0-7 Jagiellonka Nieszawa 2 listopada, 12:00
Cuiavia Inowrocław 7-1 Piast Złotniki Kujawskie 2 listopada, 13:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Noteć Łabiszyn 2 listopada, 13:00
Unia Gniewkowo 4-1 Szubinianka Szubin 2 listopada, 13:00
Pałuczanka Żnin 5-0 Gopło Kruszwica 2 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Gopło Kruszwica 3-1 MGKS Lubraniec 8 listopada, 13:00
Szubinianka Szubin 0-2 Pałuczanka Żnin 8 listopada, 13:00
Noteć Łabiszyn 2-1 Unia Gniewkowo 9 listopada, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 listopada, 13:30
Jagiellonka Nieszawa 3-3 Cuiavia Inowrocław 8 listopada, 14:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-0 Unia II Janikowo 9 listopada, 13:00
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 5-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 8 listopada, 14:00
Kometa Więcławice 0-3 Kujawianka Strzelno 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

MGKS Lubraniec 3-0 Kujawianka Strzelno
Kometa Więcławice 0-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
(wo)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-0 Unia II Janikowo
(wo)
Kujawianka Izbica Kujawska 4-1 Cuiavia Inowrocław
Jagiellonka Nieszawa 2-2 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Piast Złotniki Kujawskie 0-3 Unia Gniewkowo
Noteć Łabiszyn 0-2 Pałuczanka Żnin
Szubinianka Szubin 0-2 Gopło Kruszwica

Kolejka 17 - 28-29 marca

Szubinianka Szubin 3-2 MGKS Lubraniec 28 marca, 15:00
Gopło Kruszwica 4-0 Noteć Łabiszyn 28 marca, 15:00
Pałuczanka Żnin 1-0 Piast Złotniki Kujawskie 28 marca, 14:00
Unia Gniewkowo 0-1 Jagiellonka Nieszawa 28 marca, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 29 marca, 16:00
Cuiavia Inowrocław 6-1 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 28 marca, 16:00
Unia II Janikowo - Kometa Więcławice
(wo)
obustronny walkower
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-1 Kujawianka Strzelno 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

MGKS Lubraniec 5-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4 kwietnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-0 Unia II Janikowo
(wo)
Kometa Więcławice 0-3 Cuiavia Inowrocław
(wo)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 6-4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 kwietnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-0 Unia Gniewkowo 4 kwietnia, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 3-1 Pałuczanka Żnin 4 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Gopło Kruszwica 4 kwietnia, 16:00
Noteć Łabiszyn 0-2 Szubinianka Szubin 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 10-11 kwietnia

Noteć Łabiszyn 2-0 MGKS Lubraniec 11 kwietnia, 11:00
Szubinianka Szubin 3-1 Piast Złotniki Kujawskie 11 kwietnia, 13:00
Gopło Kruszwica 0-0 Jagiellonka Nieszawa 11 kwietnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 11 kwietnia, 14:00
Unia Gniewkowo 4-0 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 10 kwietnia, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3-0 Kometa Więcławice
(wo)
Cuiavia Inowrocław 7-1 Kujawianka Strzelno 11 kwietnia, 17:00
Unia II Janikowo 0-3 Zjednoczeni Piotrków Kujawski
(wo)

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

MGKS Lubraniec 3-0 Unia II Janikowo
(wo)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-5 Cuiavia Inowrocław 19 kwietnia, 15:00
Kujawianka Strzelno 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 19 kwietnia, 11:00
Kometa Więcławice 0-3 Unia Gniewkowo
(wo)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-1 Pałuczanka Żnin 18 kwietnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Gopło Kruszwica 18 kwietnia, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 0-2 Szubinianka Szubin 18 kwietnia, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 2-1 Noteć Łabiszyn 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Piast Złotniki Kujawskie 1-1 MGKS Lubraniec 25 kwietnia, 17:00
Noteć Łabiszyn 1-3 Jagiellonka Nieszawa 25 kwietnia, 16:00
Szubinianka Szubin 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska 25 kwietnia, 17:00
Gopło Kruszwica 1-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 25 kwietnia, 16:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Kometa Więcławice
(wo)
Unia Gniewkowo 2-0 Kujawianka Strzelno 26 kwietnia, 12:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 5-5 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 26 kwietnia, 16:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Unia II Janikowo
(wo)

Kolejka 22 - 29 kwietnia

MGKS Lubraniec 0-5 Cuiavia Inowrocław 29 kwietnia, 17:00
Unia II Janikowo 0-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
(wo)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-3 Unia Gniewkowo 29 kwietnia, 17:00
Kujawianka Strzelno 1-1 Pałuczanka Żnin 29 kwietnia, 16:00
Kometa Więcławice 0-3 Gopło Kruszwica
(wo)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-3 Szubinianka Szubin 29 kwietnia, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-3 Noteć Łabiszyn 29 kwietnia, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Piast Złotniki Kujawskie 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Jagiellonka Nieszawa 3-0 MGKS Lubraniec 2 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 0-0 Kujawianka Izbica Kujawska 2 maja, 14:00
Noteć Łabiszyn 3-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3 maja, 17:00
Szubinianka Szubin 3-0 Kometa Więcławice
(wo)
Gopło Kruszwica 1-2 Kujawianka Strzelno 2 maja, 16:00
Pałuczanka Żnin 1-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 3-0 Unia II Janikowo
(wo)
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-1 Cuiavia Inowrocław 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

MGKS Lubraniec 1-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 0-1 Unia Gniewkowo 9 maja, 17:00
Unia II Janikowo 0-3 Pałuczanka Żnin
(wo)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Gopło Kruszwica 10 maja, 16:00
Kujawianka Strzelno 1-0 Szubinianka Szubin 9 maja, 17:00
Kometa Więcławice 0-3 Noteć Łabiszyn
(wo)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 9-1 Piast Złotniki Kujawskie 9 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Jagiellonka Nieszawa 9 maja, 16:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Kujawianka Izbica Kujawska 2-3 MGKS Lubraniec 16 maja, 16:00
Jagiellonka Nieszawa 3-2 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 16 maja, 16:00
Piast Złotniki Kujawskie 3-0 Kometa Więcławice
(wo)
Noteć Łabiszyn 4-1 Kujawianka Strzelno 16 maja, 17:00
Szubinianka Szubin 3-0 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 16 maja, 17:00
Gopło Kruszwica 3-0 Unia II Janikowo
(wo)
Pałuczanka Żnin 2-2 Cuiavia Inowrocław 16 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 4-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20 maja

MGKS Lubraniec 1-1 Unia Gniewkowo 20 maja, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-2 Pałuczanka Żnin 20 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 3-0 Gopło Kruszwica 20 maja, 17:00
Unia II Janikowo 0-3 Szubinianka Szubin
(wo)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 7-6 Noteć Łabiszyn 20 maja, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-2 Piast Złotniki Kujawskie 20 maja, 17:00
Kometa Więcławice 0-3 Jagiellonka Nieszawa
(wo)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-1 Kujawianka Izbica Kujawska 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 23-24 maja

Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2-3 MGKS Lubraniec 23 maja, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 3-0 Kometa Więcławice
(wo)
Jagiellonka Nieszawa 5-0 Kujawianka Strzelno 23 maja, 15:00
Piast Złotniki Kujawskie 4-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 23 maja, 17:00
Noteć Łabiszyn 3-0 Unia II Janikowo
(wo)
Szubinianka Szubin 0-3 Cuiavia Inowrocław 23 maja, 13:00
Gopło Kruszwica 3-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 maja, 17:00
Pałuczanka Żnin 1-2 Unia Gniewkowo 23 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

MGKS Lubraniec 1-2 Pałuczanka Żnin 30 maja, 17:00
Unia Gniewkowo 2-0 Gopło Kruszwica 31 maja, 17:30
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-1 Szubinianka Szubin 31 maja, 17:00
Cuiavia Inowrocław 4-1 Noteć Łabiszyn 30 maja, 17:00
Unia II Janikowo 0-3 Piast Złotniki Kujawskie
(wo)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-2 Jagiellonka Nieszawa 31 maja, 16:00
Kujawianka Strzelno 3-0 Kujawianka Izbica Kujawska 30 maja, 17:00
Kometa Więcławice 0-3 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
(wo)

Kolejka 29 - 6 czerwca

Kometa Więcławice 0-3 MGKS Lubraniec
(wo)
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3-2 Kujawianka Strzelno 6 czerwca, 17:00
Kujawianka Izbica Kujawska 2-1 Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6 czerwca, 17:00
Jagiellonka Nieszawa 3-0 Unia II Janikowo
(wo)
Piast Złotniki Kujawskie 1-2 Cuiavia Inowrocław 6 czerwca, 17:00
Noteć Łabiszyn 5-3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 6 czerwca, 17:00
Szubinianka Szubin 0-1 Unia Gniewkowo 6 czerwca, 17:00
Gopło Kruszwica 0-0 Pałuczanka Żnin 6 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 czerwca

MGKS Lubraniec 2-0 Gopło Kruszwica 13 czerwca, 17:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Szubinianka Szubin 13 czerwca, 17:00
Unia Gniewkowo 1-1 Noteć Łabiszyn 13 czerwca, 17:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski 5-2 Piast Złotniki Kujawskie 13 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław 1-3 Jagiellonka Nieszawa 13 czerwca, 17:00
Unia II Janikowo 0-3 Kujawianka Izbica Kujawska
(wo)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1-12 Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 13 czerwca, 17:00
Kujawianka Strzelno 3-0 Kometa Więcławice
(wo)

Baraże o udział w klasie okręgowej (kujawsko-pomorska II)

IV liga 2008/2009 (kujawsko-pomorska)

Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska I)

Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz I)
Klasa A 2008/2009 (Bydgoszcz II)
Klasa A 2008/2009 (Toruń)
Klasa A 2008/2009 (Włocławek)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas