[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: kujawsko-pomorska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wda Świecie 30 67 21 4 5 103-40 13 2 0 57-14 8 2 5 46-26 2 3 1 0 1 6-2
2.  Notecianka Pakość 30 67 22 1 7 82-40 12 1 2 47-16 10 0 5 35-24 2 3 1 0 1 2-6
3.  Unia Solec Kujawski 30 64 19 7 4 73-37 14 1 0 45-13 5 6 4 28-24
4.  Start Radziejów 30 55 17 4 9 64-55 11 0 4 38-22 6 4 5 26-33
5.  Dąb Barcin 30 51 15 6 9 72-40 7 4 4 36-24 8 2 5 36-16
6.  Promień Kowalewo Pomorskie 30 50 15 5 10 68-58 9 3 3 36-26 6 2 7 32-32
7.  Grom Osie 30 49 14 7 9 67-46 7 3 5 31-22 7 4 4 36-24
8.  Gwiazda Bydgoszcz 30 45 13 6 11 52-48 9 2 4 32-28 4 4 7 20-20
9.  Czarni Nakło nad Notecią 30 43 13 4 13 61-70 7 1 7 33-35 6 3 6 28-35
10.  LTP Lubanie 30 39 12 3 15 63-62 8 2 5 39-26 4 1 10 24-36 2 3 1 0 1 5-3
11.  Unia Wąbrzeźno 30 39 11 6 13 48-54 4 5 6 20-20 7 1 7 28-34 2 3 1 0 1 3-5
12.  Sparta Brodnica 30 36 10 6 14 53-53 5 4 6 32-23 5 2 8 21-30
13.  Ziemowit Osięciny 30 35 10 5 15 55-70 5 2 8 27-30 5 3 7 28-40
14.  Pogoń Mogilno 30 18 4 6 20 39-66 3 4 8 22-32 1 2 12 17-34
15.  Sparta Janowiec Wielkopolski 30 13 3 4 23 39-117 2 2 11 27-60 1 2 12 12-57
16.  Kujawiak Kowal 30 10 2 4 24 19-102 2 3 10 12-33 0 1 14 7-69
W związku ze spadkiem Mieni Lipno z III ligi do klasy okręgowej utrzymał się Ziemowit Osięciny.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wda Świecie    5-0 2-2 1-1 1-0 6-3 3-2 3-1 3-1 4-1 5-0 3-0 5-0 2-1 6-1 8-1 
 2 Notecianka Pakość2-1     2-1 5-2 1-0 4-2 2-1 1-0 2-3 3-1 5-0 0-1 0-0 5-2 5-0 10-2 
 3 Unia Solec Kujawski2-1 2-1     4-0 1-1 2-1 2-1 2-1 4-2 1-0 2-1 4-2 6-0 1-0 5-2 7-0 
 4 Start Radziejów1-2 3-1 1-2     1-3 3-2 2-5 2-0 3-0 3-2 3-2 2-1 2-1 4-0 2-0 6-1 
 5 Dąb Barcin8-4 1-3 1-1 6-1     0-3 1-1 3-0 1-4 1-0 0-1 4-4 1-0 1-0 2-2 6-0 
 6 Promień Kowalewo Pomorskie1-6 0-2 2-2 1-2 2-1     2-2 3-1 3-1 1-0 3-2 3-1 4-2 3-1 3-3 5-0 
 7 Grom Osie0-2 1-0 2-5 1-2 1-2 1-0     1-1 2-2 2-0 1-3 2-0 2-2 4-2 10-1 1-0 
 8 Gwiazda Bydgoszcz2-1 1-6 1-1 1-1 1-8 3-1 3-2     6-2 4-1 0-2 1-0 1-2 1-0 4-1 3-0 
 9 Czarni Nakło nad Notecią0-6 1-3 1-0 3-2 3-2 3-4 1-4 1-1     2-6 1-3 1-2 5-1 5-1 5-0 1-0 
 10 LTP Lubanie2-2 2-1 2-4 5-2 1-2 4-1 1-1 2-1 1-2     2-3 1-2 4-3 2-1 3-0* 7-1 
 11 Unia Wąbrzeźno3-0* 2-4 0-0 1-1 3-2 0-1 2-2 0-0 1-2 0-3     0-1 2-3 1-1 4-0 1-0 
 12 Sparta Brodnica2-2 1-4 3-0* 1-1 0-2 2-2 2-3 1-2 1-1 6-0 1-2     0-3 3-1 4-0 5-0 
 13 Ziemowit Osięciny2-3 1-2 3-0 1-2 0-3 1-2 1-2 0-7 2-3 4-2 1-1 3-1     1-1 2-0 5-1 
 14 Pogoń Mogilno1-4 2-3 1-1 1-4 0-0 1-3 2-3 0-3 3-1 1-3 3-1 1-1 3-3     0-2 3-0 
 15 Sparta Janowiec Wielkopolski0-4 2-4 2-7 1-3 1-6 1-6 0-5 1-2 3-4 3-3 5-2 3-2 4-5 0-6     1-1 
 16 Kujawiak Kowal0-8 0-1 1-2 1-2 0-4 1-1 0-2 0-0 0-0 1-2 2-5 2-3 1-3 1-0 2-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Notecianka Pakość 3-1 LTP Lubanie 9 sierpnia, 17:00
Unia Solec Kujawski 1-0 Pogoń Mogilno 9 sierpnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 3-1 Sparta Brodnica 10 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-1 Czarni Nakło nad Notecią 9 sierpnia, 17:30
Unia Wąbrzeźno 2-2 Grom Osie 9 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 2-0 Gwiazda Bydgoszcz 9 sierpnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-4 Wda Świecie 9 sierpnia, 15:00
Kujawiak Kowal 0-4 Dąb Barcin 10 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności

Kolejka 2 - 16 sierpnia

LTP Lubanie 1-2 Dąb Barcin 16 sierpnia, 17:00
Wda Świecie 8-1 Kujawiak Kowal 16 sierpnia, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 4-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 16 sierpnia, 17:00
Grom Osie 1-2 Start Radziejów 16 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-3 Unia Wąbrzeźno 16 sierpnia, 15:00
Sparta Brodnica 2-2 Promień Kowalewo Pomorskie 16 sierpnia, 17:00
Pogoń Mogilno 3-3 Ziemowit Osięciny 16 sierpnia, 17:00
Notecianka Pakość 2-1 Unia Solec Kujawski 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Unia Solec Kujawski 1-0 LTP Lubanie 20 sierpnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-2 Notecianka Pakość 20 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-1 Pogoń Mogilno 20 sierpnia, 17:00
Unia Wąbrzeźno 0-1 Sparta Brodnica 20 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 3-0 Czarni Nakło nad Notecią 20 sierpnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-5 Grom Osie 20 sierpnia, 17:00
Kujawiak Kowal 0-0 Gwiazda Bydgoszcz 20 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 8-4 Wda Świecie 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

LTP Lubanie 2-2 Wda Świecie 23 sierpnia, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-8 Dąb Barcin 23 sierpnia, 17:00
Grom Osie 1-0 Kujawiak Kowal 23 sierpnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 5-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 23 sierpnia, 15:00
Sparta Brodnica 1-1 Start Radziejów 23 sierpnia, 17:00
Pogoń Mogilno 3-1 Unia Wąbrzeźno 23 sierpnia, 13:00
Notecianka Pakość 4-2 Promień Kowalewo Pomorskie 23 sierpnia, 17:00
Unia Solec Kujawski 6-0 Ziemowit Osięciny 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Ziemowit Osięciny 4-2 LTP Lubanie 27 sierpnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-2 Unia Solec Kujawski 30 sierpnia, 17:00
Unia Wąbrzeźno 2-4 Notecianka Pakość 30 sierpnia, 17:00
Start Radziejów 4-0 Pogoń Mogilno 30 sierpnia, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-2 Sparta Brodnica 30 sierpnia, 17:00
Kujawiak Kowal 0-0 Czarni Nakło nad Notecią 31 sierpnia, 17:00
Dąb Barcin 1-1 Grom Osie 30 sierpnia, 17:00
Wda Świecie 3-1 Gwiazda Bydgoszcz 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6 września

LTP Lubanie 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 6 września, 11:00
Grom Osie 0-2 Wda Świecie 6 września, 17:00 (500)
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Dąb Barcin 6 września, 15:00
Sparta Brodnica 5-0 Kujawiak Kowal 6 września, 16:00
Pogoń Mogilno 0-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 6 września, 17:00
Notecianka Pakość 5-2 Start Radziejów 6 września, 14:00
Unia Solec Kujawski 2-1 Unia Wąbrzeźno 6 września, 16:00
Ziemowit Osięciny 1-2 Promień Kowalewo Pomorskie 3 września, 16:30

Kolejka 7 - 13-14 września

Promień Kowalewo Pomorskie 1-0 LTP Lubanie 13 września, 17:00
Unia Wąbrzeźno 2-3 Ziemowit Osięciny 13 września, 17:00
Start Radziejów 1-2 Unia Solec Kujawski 13 września, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-4 Notecianka Pakość 13 września, 16:00
Kujawiak Kowal 1-0 Pogoń Mogilno 14 września, 16:00
Dąb Barcin 4-4 Sparta Brodnica 13 września, 16:00
Wda Świecie 3-1 Czarni Nakło nad Notecią 13 września, 16:30
Gwiazda Bydgoszcz 3-2 Grom Osie 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

LTP Lubanie 1-1 Grom Osie 20 września, 13:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-1 Gwiazda Bydgoszcz 20 września, 15:00
Sparta Brodnica 2-2 Wda Świecie 20 września, 15:00
Pogoń Mogilno 0-0 Dąb Barcin 20 września, 15:00
Notecianka Pakość 10-2 Kujawiak Kowal 20 września, 16:00
Unia Solec Kujawski 5-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 20 września, 15:00
Ziemowit Osięciny 1-2 Start Radziejów 21 września, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-2 Unia Wąbrzeźno 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Unia Wąbrzeźno 0-3 LTP Lubanie 27 września, 16:00
Start Radziejów 3-2 Promień Kowalewo Pomorskie 27 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 4-5 Ziemowit Osięciny 27 września, 15:00
Kujawiak Kowal 1-2 Unia Solec Kujawski 28 września, 16:00
Dąb Barcin 1-3 Notecianka Pakość 27 września, 15:00
Wda Świecie 2-1 Pogoń Mogilno 27 września, 16:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-0 Sparta Brodnica 27 września, 15:00
Grom Osie 2-2 Czarni Nakło nad Notecią 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

LTP Lubanie 1-2 Czarni Nakło nad Notecią 4 października, 15:00
Sparta Brodnica 2-3 Grom Osie 4 października, 15:00
Pogoń Mogilno 0-3 Gwiazda Bydgoszcz 4 października, 14:00
Notecianka Pakość 2-1 Wda Świecie 4 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 1-1 Dąb Barcin 4 października, 14:00
Ziemowit Osięciny 5-1 Kujawiak Kowal 5 października, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-3 Sparta Janowiec Wielkopolski 4 października, 15:00
Unia Wąbrzeźno 1-1 Start Radziejów 4 października, 16:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Start Radziejów 3-2 LTP Lubanie 11 października, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 5-2 Unia Wąbrzeźno 11 października, 15:00
Kujawiak Kowal 1-1 Promień Kowalewo Pomorskie 12 października, 15:00
Dąb Barcin 1-0 Ziemowit Osięciny 11 października, 14:00
Wda Świecie 2-2 Unia Solec Kujawski 11 października, 15:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-6 Notecianka Pakość 11 października, 14:00
Grom Osie 4-2 Pogoń Mogilno 11 października, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-2 Sparta Brodnica 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

LTP Lubanie 1-2 Sparta Brodnica 18 października, 13:00
Pogoń Mogilno 3-1 Czarni Nakło nad Notecią 18 października, 14:00
Notecianka Pakość 2-1 Grom Osie 18 października, 15:00
Unia Solec Kujawski 2-1 Gwiazda Bydgoszcz 18 października, 13:00
Ziemowit Osięciny 2-3 Wda Świecie 19 października, 15:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-1 Dąb Barcin 18 października, 15:00
Unia Wąbrzeźno 1-0 Kujawiak Kowal 18 października, 15:00
Start Radziejów 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Sparta Janowiec Wielkopolski 3-3 LTP Lubanie 25 października, 14:00
Kujawiak Kowal 1-2 Start Radziejów 26 października, 14:00
Dąb Barcin 0-1 Unia Wąbrzeźno 25 października, 14:00
Wda Świecie 6-3 Promień Kowalewo Pomorskie 25 października, 15:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-2 Ziemowit Osięciny 25 października, 14:00
Grom Osie 2-5 Unia Solec Kujawski 25 października, 14:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-3 Notecianka Pakość 25 października, 14:00
Sparta Brodnica 3-1 Pogoń Mogilno 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada

LTP Lubanie 2-1 Pogoń Mogilno 2 listopada, 13:00
Notecianka Pakość 0-1 Sparta Brodnica 2 listopada, 12:00
Unia Solec Kujawski 4-2 Czarni Nakło nad Notecią 2 listopada, 11:00
Ziemowit Osięciny 1-2 Grom Osie 2 listopada, 14:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-1 Gwiazda Bydgoszcz 2 listopada, 14:00
Unia Wąbrzeźno 3-0 Wda Świecie 2 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 0-4; w zespole gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Start Radziejów 1-3 Dąb Barcin 2 listopada, 14:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-1 Kujawiak Kowal 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Kujawiak Kowal 1-2 LTP Lubanie 9 listopada, 13:00
Dąb Barcin 2-2 Sparta Janowiec Wielkopolski 8 listopada, 13:00
Wda Świecie 1-1 Start Radziejów 8 listopada, 14:00
Gwiazda Bydgoszcz 0-2 Unia Wąbrzeźno 8 listopada, 14:00
Grom Osie 1-0 Promień Kowalewo Pomorskie 8 listopada, 14:00
Czarni Nakło nad Notecią 5-1 Ziemowit Osięciny 8 listopada, 14:00
Sparta Brodnica 3-0 Unia Solec Kujawski 8 listopada, 14:00
(wo)
na boisku 0-2; w zespole gości zagrała zbyt mała ilość młodzieżowców
Pogoń Mogilno 2-3 Notecianka Pakość 8 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21 marca

LTP Lubanie 2-1 Notecianka Pakość 21 marca, 13:00
Pogoń Mogilno 1-1 Unia Solec Kujawski 21 marca, 14:00
Sparta Brodnica 0-3 Ziemowit Osięciny 21 marca, 14:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-4 Promień Kowalewo Pomorskie 21 marca, 15:00
Grom Osie 1-3 Unia Wąbrzeźno 21 marca, 16:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-1 Start Radziejów 21 marca, 13:00
Wda Świecie 6-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 21 marca, 14:00
Dąb Barcin 6-0 Kujawiak Kowal 21 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Dąb Barcin 1-0 LTP Lubanie 28 marca, 15:00
Kujawiak Kowal 0-8 Wda Świecie 29 marca, 15:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-2 Gwiazda Bydgoszcz 29 marca, 15:00
Start Radziejów 2-5 Grom Osie 28 marca, 14:00
Unia Wąbrzeźno 1-2 Czarni Nakło nad Notecią 28 marca, 16:00
Promień Kowalewo Pomorskie 3-1 Sparta Brodnica 28 marca, 15:00
Ziemowit Osięciny 1-1 Pogoń Mogilno 29 marca, 14:00
Unia Solec Kujawski 2-1 Notecianka Pakość 28 marca, 14:00

Kolejka 18 - 4-5 kwietnia

LTP Lubanie 2-4 Unia Solec Kujawski 4 kwietnia, 13:00
Notecianka Pakość 0-0 Ziemowit Osięciny 4 kwietnia, 16:00
Pogoń Mogilno 1-3 Promień Kowalewo Pomorskie 4 kwietnia, 16:00
Sparta Brodnica 1-2 Unia Wąbrzeźno 4 kwietnia, 15:00
Czarni Nakło nad Notecią 3-2 Start Radziejów 5 kwietnia, 15:00
Grom Osie 10-1 Sparta Janowiec Wielkopolski 4 kwietnia, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 3-0 Kujawiak Kowal 4 kwietnia, 14:00
Wda Świecie 1-0 Dąb Barcin 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 11 kwietnia

Wda Świecie 4-1 LTP Lubanie 11 kwietnia, 15:00
Dąb Barcin 3-0 Gwiazda Bydgoszcz 11 kwietnia, 16:00
Kujawiak Kowal 0-2 Grom Osie 11 kwietnia, 11:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 3-4 Czarni Nakło nad Notecią 11 kwietnia, 17:00
Start Radziejów 2-1 Sparta Brodnica 11 kwietnia, 15:00
Unia Wąbrzeźno 1-1 Pogoń Mogilno 11 kwietnia, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 0-2 Notecianka Pakość 11 kwietnia, 16:00
Ziemowit Osięciny 3-0 Unia Solec Kujawski 11 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 18 kwietnia

LTP Lubanie 4-3 Ziemowit Osięciny 18 kwietnia, 15:00 (300)
Unia Solec Kujawski 2-1 Promień Kowalewo Pomorskie 18 kwietnia, 15:00 (150)
Notecianka Pakość 5-0 Unia Wąbrzeźno 18 kwietnia, 16:00 (400)
Pogoń Mogilno 1-4 Start Radziejów 18 kwietnia, 16:00 (300)
Sparta Brodnica 4-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 18 kwietnia, 16:00 (200)
Czarni Nakło nad Notecią 1-0 Kujawiak Kowal 18 kwietnia, 15:00 (250)
Grom Osie 1-2 Dąb Barcin 18 kwietnia, 17:00 (300)
Gwiazda Bydgoszcz 2-1 Wda Świecie 18 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Gwiazda Bydgoszcz 4-1 LTP Lubanie 25 kwietnia, 16:00 (100)
Wda Świecie 3-2 Grom Osie 26 kwietnia, 16:00 (450)
Dąb Barcin 1-4 Czarni Nakło nad Notecią 25 kwietnia, 16:00 (400)
Kujawiak Kowal 2-3 Sparta Brodnica 26 kwietnia, 17:00 (150)
Sparta Janowiec Wielkopolski 0-6 Pogoń Mogilno 26 kwietnia, 17:00 (100)
Start Radziejów 3-1 Notecianka Pakość 25 kwietnia, 16:00 (400)
Unia Wąbrzeźno 0-0 Unia Solec Kujawski 25 kwietnia, 17:00 (400)
Promień Kowalewo Pomorskie 4-2 Ziemowit Osięciny 25 kwietnia, 17:00 (350)

Kolejka 22 - 29 kwietnia

LTP Lubanie 4-1 Promień Kowalewo Pomorskie 29 kwietnia, 17:00
Ziemowit Osięciny 1-1 Unia Wąbrzeźno 29 kwietnia, 16:30
Unia Solec Kujawski 4-0 Start Radziejów 29 kwietnia, 16:30
Notecianka Pakość 5-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 29 kwietnia, 17:00
Pogoń Mogilno 3-0 Kujawiak Kowal 29 kwietnia, 17:00
Sparta Brodnica 0-2 Dąb Barcin 29 kwietnia, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 0-6 Wda Świecie 29 kwietnia, 16:00
Grom Osie 1-1 Gwiazda Bydgoszcz 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Grom Osie 2-0 LTP Lubanie 2 maja, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 6-2 Czarni Nakło nad Notecią 2 maja, 16:00
Wda Świecie 3-0 Sparta Brodnica 2 maja, 16:00
Dąb Barcin 1-0 Pogoń Mogilno 2 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 0-1 Notecianka Pakość 3 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-7 Unia Solec Kujawski 3 maja, 17:00
Start Radziejów 2-1 Ziemowit Osięciny 2 maja, 17:00
Unia Wąbrzeźno 0-1 Promień Kowalewo Pomorskie 2 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

LTP Lubanie 2-3 Unia Wąbrzeźno 9 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-2 Start Radziejów 9 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 10 maja, 15:00
Unia Solec Kujawski 7-0 Kujawiak Kowal 9 maja, 16:00
Notecianka Pakość 1-0 Dąb Barcin 9 maja, 17:00
Pogoń Mogilno 1-4 Wda Świecie 9 maja, 17:00
Sparta Brodnica 1-2 Gwiazda Bydgoszcz 9 maja, 17:00
Czarni Nakło nad Notecią 1-4 Grom Osie 9 maja, 15:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Czarni Nakło nad Notecią 2-6 LTP Lubanie 16 maja, 16:00
Grom Osie 2-0 Sparta Brodnica 16 maja, 17:00
Gwiazda Bydgoszcz 1-0 Pogoń Mogilno 16 maja, 16:00
Wda Świecie 5-0 Notecianka Pakość 16 maja, 16:00
Dąb Barcin 1-1 Unia Solec Kujawski 16 maja, 17:00
Kujawiak Kowal 1-3 Ziemowit Osięciny 17 maja, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-6 Promień Kowalewo Pomorskie 17 maja, 17:00
Start Radziejów 3-2 Unia Wąbrzeźno 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20 maja

LTP Lubanie 5-2 Start Radziejów 20 maja, 17:00
Unia Wąbrzeźno 4-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 20 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 5-0 Kujawiak Kowal 20 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 0-3 Dąb Barcin 20 maja, 17:00
Unia Solec Kujawski 2-1 Wda Świecie 20 maja, 16:30
Notecianka Pakość 1-0 Gwiazda Bydgoszcz 20 maja, 17:00
Pogoń Mogilno 2-3 Grom Osie 20 maja, 17:00
Sparta Brodnica 1-1 Czarni Nakło nad Notecią 20 maja, 17:00

Kolejka 27 - 23-24 maja

Sparta Brodnica 6-0 LTP Lubanie 23 maja, 17:00 (200)
Czarni Nakło nad Notecią 5-1 Pogoń Mogilno 23 maja, 15:00 (150)
Grom Osie 1-0 Notecianka Pakość 24 maja, 16:00 (350)
Gwiazda Bydgoszcz 1-1 Unia Solec Kujawski 24 maja, 11:00 (200)
Wda Świecie 5-0 Ziemowit Osięciny 23 maja, 17:00 (300)
Dąb Barcin 0-3 Promień Kowalewo Pomorskie 23 maja, 17:00 (400)
Kujawiak Kowal 2-5 Unia Wąbrzeźno 23 maja, 17:00 (150)
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-3 Start Radziejów 24 maja, 17:00 (100)

Kolejka 28 - 30-31 maja

LTP Lubanie 3-0 Sparta Janowiec Wielkopolski
(wo)
w pierwotnym terminie (30 maja, 17:00) goście nie przyjechali na mecz
Start Radziejów 6-1 Kujawiak Kowal 30 maja, 17:00
Unia Wąbrzeźno 3-2 Dąb Barcin 30 maja, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 1-6 Wda Świecie 30 maja, 17:00
Ziemowit Osięciny 0-7 Gwiazda Bydgoszcz 31 maja, 15:00
Unia Solec Kujawski 2-1 Grom Osie 30 maja, 17:00
Notecianka Pakość 2-3 Czarni Nakło nad Notecią 30 maja, 17:00
Pogoń Mogilno 1-1 Sparta Brodnica 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 6 czerwca

Pogoń Mogilno 1-3 LTP Lubanie 6 czerwca, 17:00 (150)
Sparta Brodnica 1-4 Notecianka Pakość 6 czerwca, 17:00 (150)
Czarni Nakło nad Notecią 1-0 Unia Solec Kujawski 6 czerwca, 17:00 (300)
Grom Osie 2-2 Ziemowit Osięciny 6 czerwca, 17:00 (150)
Gwiazda Bydgoszcz 3-1 Promień Kowalewo Pomorskie 6 czerwca, 17:00 (50)
Wda Świecie 5-0 Unia Wąbrzeźno 6 czerwca, 17:00 (200)
Dąb Barcin 6-1 Start Radziejów 6 czerwca, 17:00 (500)
Kujawiak Kowal 2-0 Sparta Janowiec Wielkopolski 6 czerwca, 17:00 (100)

Kolejka 30 - 13 czerwca

LTP Lubanie 7-1 Kujawiak Kowal 13 czerwca, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski 1-6 Dąb Barcin 13 czerwca, 17:00
Start Radziejów 1-2 Wda Świecie 13 czerwca, 17:00
Unia Wąbrzeźno 0-0 Gwiazda Bydgoszcz 13 czerwca, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie 2-2 Grom Osie 13 czerwca, 17:00
Ziemowit Osięciny 2-3 Czarni Nakło nad Notecią 13 czerwca, 17:00
Unia Solec Kujawski 4-2 Sparta Brodnica 13 czerwca, 17:00
Notecianka Pakość 5-2 Pogoń Mogilno 13 czerwca, 17:00

III liga 2008/2009 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2008/2009 (wielkopolska (południe))
IV liga 2008/2009 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska I)
Klasa okręgowa 2008/2009 (kujawsko-pomorska II)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas