[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2008/2009, grupa: wielkopolska (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Calisia Kalisz 32 64 20 4 8 62-32 12 3 1 38-12 8 1 7 24-20
2.  Sokół Kleczew 32 59 18 5 9 59-26 11 2 3 36-7 7 3 6 23-19
3.  Płomyk Koźminiec 32 54 16 6 10 48-39 10 3 3 31-17 6 3 7 17-22 2 2 0 2 0 1-1
4.  Piast Kobylin 32 54 14 12 6 47-25 8 7 1 25-10 6 5 5 22-15 2 2 0 2 0 1-1
5.  SKP Słupca 32 51 13 12 7 43-28 5 9 2 15-8 8 3 5 28-20
6.  Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 32 50 14 8 10 38-32 6 4 6 21-21 8 4 4 17-11
7.  Krobianka Krobia 32 48 14 6 12 45-48 9 3 4 26-17 5 3 8 19-31
8.  LKS Gołuchów 32 45 12 9 11 39-34 9 5 2 28-14 3 4 9 11-20 2 4 1 1 0 2-0
9.  Olimpia Koło 32 45 12 9 11 45-35 8 5 3 30-17 4 4 8 15-18 2 1 0 1 1 0-2
10.  Korona Piaski 32 44 14 2 16 39-49 9 0 7 24-23 5 2 9 15-26 2 6 2 0 0 2-0
11.  Dąbroczanka Pępowo 32 44 13 5 14 40-42 9 2 5 20-16 4 3 9 20-26 2 0 0 0 2 0-2
12.  Victoria Września 32 42 12 6 14 51-47 9 3 4 33-18 3 3 10 18-29
13.  Zryw Dąbie 32 41 11 8 13 38-51 8 3 5 26-24 3 5 8 12-27
14.  LZS Jankowy 1968 32 39 11 6 15 41-68 9 1 6 26-29 2 5 9 15-39
15.  Centra Ostrów Wielkopolski 32 38 10 8 14 40-51 7 3 6 21-18 3 5 8 19-33
16.  Sparta Miejska Górka 32 22 6 4 22 35-67 5 2 9 18-26 1 2 13 17-41
17.  GKS Krzemieniewo 32 19 5 4 23 28-64 4 2 10 16-27 1 2 13 12-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
 1 Calisia Kalisz    2-1 2-2 1-0 1-0 1-0 7-2 0-0 1-1 4-0 0-1 3-2 6-0 2-1 2-1 1-0 5-1 
 2 Sokół Kleczew0-1     3-0 0-1 2-0 0-1 0-0 2-0 1-0 3-0 3-1 5-0 3-1 5-0 2-2 2-0 5-0 
 3 Płomyk Koźminiec0-4 4-1     0-0 2-1 1-1 3-0 2-1 1-2 1-0 1-3 2-1 2-0 0-0 5-2 3-1 4-0 
 4 Piast Kobylin2-1 1-2 1-1     2-2 1-0 1-0 1-1 0-0 3-0 3-1 2-1 0-0 0-0 2-0 6-1 0-0 
 5 SKP Słupca2-0 1-1 0-0 0-0     0-1 3-0 0-0 1-1 1-1 2-0 1-0 0-1 0-0 2-2 1-1 1-0 
 6 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski0-1 1-3 4-1 1-1 0-1     0-2 1-0 1-1 1-2 3-1 2-2 0-2 1-1 1-0 3-2 2-1 
 7 Krobianka Krobia3-2 0-1 2-0 0-2 1-2 1-3     3-1 2-1 3-1 0-0 3-1 1-1 2-0 1-1 2-1 2-0 
 8 LKS Gołuchów2-0 0-0 0-1 2-1 2-4 0-0 4-2     2-0 2-1 0-0 3-3 4-0 2-2 1-0 2-0 2-0 
 9 Olimpia Koło2-1 2-0 2-3 0-0 1-4 0-1 0-0 0-0     2-1 3-0 1-0 2-1 3-0 3-3 7-1 2-2 
 10 Korona Piaski2-4 4-1 1-0 2-1 1-2 0-3 1-2 3-0 1-0     1-0 2-1 0-2 0-2 2-0 3-0 1-5 
 11 Dąbroczanka Pępowo1-1 0-2 2-0 2-3 3-2 0-1 1-3 1-0 1-0 0-1     1-0 1-1 4-2 1-0 1-0 1-0 
 12 Victoria Września0-1 2-1 1-0 0-3 0-0 3-0 2-2 1-2 2-1 0-2 3-1     1-0 6-1 8-2 2-2 2-0 
 13 Zryw Dąbie2-1 0-1 1-3 1-4 1-5 0-0 2-0 2-1 2-0 0-0 4-2 2-3     5-2 0-0 3-2 1-0 
 14 LZS Jankowy 19682-4 0-4 1-2 2-1 1-0 0-2 1-0 1-0 3-2 2-1 1-7 1-1 3-0     0-1 3-2 5-2 
 15 Centra Ostrów Wielkopolski2-0 0-0 1-0 1-1 0-1 1-2 5-3 0-2 0-1 2-3 1-0 0-2 1-1 2-0     2-1 3-1 
 16 Sparta Miejska Górka0-2 2-1 0-2 1-3 1-1 1-1 1-2 2-1 0-3 0-2 0-2 0-1 3-2 5-1 1-2     1-0 
 17 GKS Krzemieniewo0-1 0-4 1-2 2-1 2-3 2-1 0-1 1-2 0-2 2-0 1-1 1-0 0-0 2-3 2-3 0-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Pauza: Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski.
 
Płomyk Koźminiec 0-0 Piast Kobylin 9 sierpnia, 17:00
Krobianka Krobia 1-1 Centra Ostrów Wielkopolski 9 sierpnia, 17:00
LZS Jankowy 1968 2-1 Korona Piaski 9 sierpnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 1-1 Dąbroczanka Pępowo 9 sierpnia, 17:00
Zryw Dąbie 1-5 SKP Słupca 10 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 7-1 Sparta Miejska Górka 9 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 3-3 Victoria Września 9 sierpnia, 11:00
Sokół Kleczew 0-1 Calisia Kalisz 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Pauza: Calisia Kalisz.
 
Victoria Września 2-1 Sokół Kleczew 16 sierpnia, 17:00
Sparta Miejska Górka 2-1 LKS Gołuchów 17 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 1-1 Olimpia Koło 16 sierpnia, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Zryw Dąbie 17 sierpnia, 15:00
Korona Piaski 1-5 GKS Krzemieniewo 16 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 LZS Jankowy 1968 17 sierpnia, 11:00
Piast Kobylin 1-0 Krobianka Krobia 17 sierpnia, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4-1 Płomyk Koźminiec 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Pauza: Płomyk Koźminiec.
 
Krobianka Krobia 1-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 20 sierpnia, 17:00
LZS Jankowy 1968 2-1 Piast Kobylin 20 sierpnia, 17:00
GKS Krzemieniewo 2-3 Centra Ostrów Wielkopolski 20 sierpnia, 18:00
Zryw Dąbie 0-0 Korona Piaski 20 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 3-0 Dąbroczanka Pępowo 20 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 2-4 SKP Słupca 20 sierpnia, 17:00
Sokół Kleczew 2-0 Sparta Miejska Górka 20 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz 3-2 Victoria Września 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Pauza: Victoria Września.
 
Sparta Miejska Górka 0-2 Calisia Kalisz 24 sierpnia, 17:00
SKP Słupca 1-1 Sokół Kleczew 23 sierpnia, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 LKS Gołuchów 24 sierpnia, 16:00
Korona Piaski 1-0 Olimpia Koło 23 sierpnia, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Zryw Dąbie 24 sierpnia, 11:00
Piast Kobylin 0-0 GKS Krzemieniewo 24 sierpnia, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 LZS Jankowy 1968 24 sierpnia, 16:00
Płomyk Koźminiec 3-0 Krobianka Krobia 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Pauza: Krobianka Krobia.
 
LZS Jankowy 1968 1-2 Płomyk Koźminiec 30 sierpnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 2-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 sierpnia, 17:00
Zryw Dąbie 1-4 Piast Kobylin 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Koło 3-3 Centra Ostrów Wielkopolski 30 sierpnia, 17:00
LKS Gołuchów 2-1 Korona Piaski 31 sierpnia, 12:00
Sokół Kleczew 3-1 Dąbroczanka Pępowo 30 sierpnia, 17:00
Calisia Kalisz 1-0 SKP Słupca 30 sierpnia, 17:00
Victoria Września 2-2 Sparta Miejska Górka 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 3 września

Pauza: Sparta Miejska Górka.
 
SKP Słupca 1-0 Victoria Września 3 września, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 1-1 Calisia Kalisz 3 września, 17:00
Korona Piaski 4-1 Sokół Kleczew 3 września, 17:30
Centra Ostrów Wielkopolski 0-2 LKS Gołuchów 3 września, 17:00
Piast Kobylin 0-0 Olimpia Koło 3 września, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Zryw Dąbie 3 września, 17:00
Płomyk Koźminiec 4-0 GKS Krzemieniewo 3 września, 17:00
Krobianka Krobia 2-0 LZS Jankowy 1968 3 września, 17:00

Kolejka 7 - 6-7 września

Pauza: LZS Jankowy 1968.
 
GKS Krzemieniewo 0-1 Krobianka Krobia 6 września, 16:00
Zryw Dąbie 1-3 Płomyk Koźminiec 7 września, 17:00
Olimpia Koło 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6 września, 17:00
LKS Gołuchów 2-1 Piast Kobylin 7 września, 12:00
Sokół Kleczew 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 6 września, 17:00
Calisia Kalisz 4-0 Korona Piaski 6 września, 17:00
Victoria Września 3-1 Dąbroczanka Pępowo 6 września, 17:00
Sparta Miejska Górka 1-1 SKP Słupca 7 września, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Pauza: SKP Słupca.
 
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Sparta Miejska Górka 13 września, 17:00
Korona Piaski 2-1 Victoria Września 13 września, 17:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-0 Calisia Kalisz 14 września, 11:00
Piast Kobylin 1-2 Sokół Kleczew 14 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 LKS Gołuchów 14 września, 16:00
Płomyk Koźminiec 1-2 Olimpia Koło 13 września, 17:00
Krobianka Krobia 1-1 Zryw Dąbie 13 września, 16:00
LZS Jankowy 1968 5-2 GKS Krzemieniewo 13 września, 16:00

Kolejka 9 - 20-21 września

Pauza: GKS Krzemieniewo.
 
Zryw Dąbie 5-2 LZS Jankowy 1968 21 września, 16:00
Olimpia Koło 0-0 Krobianka Krobia 20 września, 16:00
LKS Gołuchów 0-1 Płomyk Koźminiec 21 września, 12:00
Sokół Kleczew 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 20 września, 16:00
Calisia Kalisz 1-0 Piast Kobylin 20 września, 16:00
Victoria Września 8-2 Centra Ostrów Wielkopolski 20 września, 16:00
Sparta Miejska Górka 0-2 Korona Piaski 21 września, 16:00
SKP Słupca 2-0 Dąbroczanka Pępowo 20 września, 16:00

Kolejka 10 - 27-28 września

Pauza: Dąbroczanka Pępowo.
 
Korona Piaski 1-2 SKP Słupca 27 września, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-1 Sparta Miejska Górka 28 września, 11:00
Piast Kobylin 2-1 Victoria Września 28 września, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 Calisia Kalisz 28 września, 16:00
Płomyk Koźminiec 4-1 Sokół Kleczew 27 września, 16:00
Krobianka Krobia 3-1 LKS Gołuchów 27 września, 16:00
LZS Jankowy 1968 3-2 Olimpia Koło 27 września, 16:00
GKS Krzemieniewo 0-0 Zryw Dąbie 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Pauza: Zryw Dąbie.
 
Olimpia Koło 2-2 GKS Krzemieniewo 5 października, 13:00
LKS Gołuchów 2-2 LZS Jankowy 1968 5 października, 12:00
Sokół Kleczew 0-0 Krobianka Krobia 4 października, 16:00
Calisia Kalisz 2-2 Płomyk Koźminiec 4 października, 16:00
Victoria Września 3-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 4 października, 15:00
Sparta Miejska Górka 1-3 Piast Kobylin 5 października, 15:00
SKP Słupca 2-2 Centra Ostrów Wielkopolski 4 października, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Korona Piaski 4 października, 16:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Pauza: Korona Piaski.
 
Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Dąbroczanka Pępowo 24 września, 17:00
Piast Kobylin 2-2 SKP Słupca 23 listopada, 11:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-2 Sparta Miejska Górka 12 października, 16:00
Płomyk Koźminiec 2-1 Victoria Września 11 października, 16:00
Krobianka Krobia 3-2 Calisia Kalisz 23 listopada, 13:00
LZS Jankowy 1968 0-4 Sokół Kleczew 10 października, 16:00
GKS Krzemieniewo 1-2 LKS Gołuchów 11 października, 16:00
Zryw Dąbie 2-0 Olimpia Koło 12 października, 16:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Pauza: Olimpia Koło.
 
LKS Gołuchów 4-0 Zryw Dąbie 19 października, 12:00
Sokół Kleczew 5-0 GKS Krzemieniewo 18 października, 15:00
Calisia Kalisz 2-1 LZS Jankowy 1968 24 września, 16:00
Victoria Września 2-2 Krobianka Krobia 18 października, 15:00
Sparta Miejska Górka 0-2 Płomyk Koźminiec 19 października, 15:00
SKP Słupca 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 18 października, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 2-3 Piast Kobylin 22 października, 15:30
Korona Piaski 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 7 października, 16:30

Kolejka 14 - 25-26 października

Pauza: Centra Ostrów Wielkopolski.
 
Piast Kobylin 3-0 Korona Piaski 26 października, 14:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 3-1 Dąbroczanka Pępowo 26 października, 14:00
Płomyk Koźminiec 2-1 SKP Słupca 10 września, 17:00
Krobianka Krobia 2-1 Sparta Miejska Górka 25 października, 14:00
LZS Jankowy 1968 1-1 Victoria Września 25 października, 14:00
GKS Krzemieniewo 0-1 Calisia Kalisz 25 października, 12:30
Zryw Dąbie 0-1 Sokół Kleczew 26 października, 14:00
Olimpia Koło 0-0 LKS Gołuchów 25 października, 15:00

Kolejka 15 - 2 listopada

Pauza: LKS Gołuchów.
 
Sokół Kleczew 1-0 Olimpia Koło 2 listopada, 14:00
Calisia Kalisz 6-0 Zryw Dąbie 2 listopada, 14:00
Victoria Września 2-0 GKS Krzemieniewo 2 listopada, 14:00
Sparta Miejska Górka 5-1 LZS Jankowy 1968 2 listopada, 14:00
SKP Słupca 3-0 Krobianka Krobia 2 listopada, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 2-0 Płomyk Koźminiec 2 listopada, 14:00
Korona Piaski 0-3 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2 listopada, 14:00
Piast Kobylin 2-0 Centra Ostrów Wielkopolski 2 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Pauza: Piast Kobylin.
 
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 8 listopada, 14:00
Płomyk Koźminiec 1-0 Korona Piaski 8 listopada, 14:00
Krobianka Krobia 0-0 Dąbroczanka Pępowo 8 listopada, 14:00
LZS Jankowy 1968 1-0 SKP Słupca 8 listopada, 14:00
GKS Krzemieniewo 0-3 Sparta Miejska Górka 8 listopada, 14:00
Zryw Dąbie 2-3 Victoria Września 8 listopada, 14:00
Olimpia Koło 2-1 Calisia Kalisz 8 listopada, 14:00
LKS Gołuchów 0-0 Sokół Kleczew 8 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 11 listopada

Pauza: Sokół Kleczew.
 
Calisia Kalisz 0-0 LKS Gołuchów 11 listopada, 14:00
Victoria Września 2-1 Olimpia Koło 11 listopada, 14:00
Sparta Miejska Górka 3-2 Zryw Dąbie 11 listopada, 13:00
SKP Słupca 1-0 GKS Krzemieniewo 11 listopada, 14:00
Dąbroczanka Pępowo 4-2 LZS Jankowy 1968 11 listopada, 14:00
Korona Piaski 1-2 Krobianka Krobia 11 listopada, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 1-0 Płomyk Koźminiec 11 listopada, 11:00
Piast Kobylin 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 11 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 15-16 listopada

Pauza: Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski.
 
Piast Kobylin 1-1 Płomyk Koźminiec 16 listopada, 13:00
Centra Ostrów Wielkopolski 5-3 Krobianka Krobia 16 listopada, 11:00
Korona Piaski 0-2 LZS Jankowy 1968 15 listopada, 13:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 GKS Krzemieniewo 15 listopada, 13:00
SKP Słupca 0-1 Zryw Dąbie 15 listopada, 13:00
Sparta Miejska Górka 0-3 Olimpia Koło 16 listopada, 13:00
Victoria Września 1-2 LKS Gołuchów 15 listopada, 13:00
Calisia Kalisz 2-1 Sokół Kleczew 15 listopada, 13:00

Kolejka 19 - 14-15 marca

Pauza: Calisia Kalisz.
 
Sokół Kleczew 5-0 Victoria Września 14 marca, 15:00
LKS Gołuchów 2-0 Sparta Miejska Górka 15 marca, 12:00
Olimpia Koło 1-4 SKP Słupca 14 marca, 15:00
Zryw Dąbie 4-2 Dąbroczanka Pępowo 15 marca, 15:00
GKS Krzemieniewo 2-0 Korona Piaski 15 marca, 15:00
LZS Jankowy 1968 0-1 Centra Ostrów Wielkopolski 14 marca, 14:00
Krobianka Krobia 0-2 Piast Kobylin 15 marca, 14:00
Płomyk Koźminiec 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 15 marca, 15:00

Kolejka 20 - 21-22 marca

Pauza: Płomyk Koźminiec.
 
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-2 Krobianka Krobia 22 marca, 15:00
Piast Kobylin 0-0 LZS Jankowy 1968 22 marca, 14:00
Centra Ostrów Wielkopolski 3-1 GKS Krzemieniewo 22 marca, 11:00
Korona Piaski 0-2 Zryw Dąbie 21 marca, 15:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Olimpia Koło 21 marca, 14:00
SKP Słupca 0-0 LKS Gołuchów 21 marca, 15:00
Sparta Miejska Górka 2-1 Sokół Kleczew 22 marca, 15:00
Victoria Września 0-1 Calisia Kalisz 21 marca, 14:00

Kolejka 21 - 28-29 marca

Pauza: Victoria Września.
 
Calisia Kalisz 1-0 Sparta Miejska Górka 28 marca, 15:00
Sokół Kleczew 2-0 SKP Słupca 28 marca, 16:00
LKS Gołuchów 0-0 Dąbroczanka Pępowo 29 marca, 12:00
Olimpia Koło 2-1 Korona Piaski 28 marca, 16:00
Zryw Dąbie 0-0 Centra Ostrów Wielkopolski 29 marca, 16:00
GKS Krzemieniewo 2-1 Piast Kobylin 29 marca, 15:00
LZS Jankowy 1968 0-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 28 marca, 15:00
Krobianka Krobia 2-0 Płomyk Koźminiec 29 marca, 14:00

Kolejka 22 - 4-5 kwietnia

Pauza: Krobianka Krobia.
 
Płomyk Koźminiec 0-0 LZS Jankowy 1968 5 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-1 GKS Krzemieniewo 5 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 0-0 Zryw Dąbie 5 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 Olimpia Koło 5 kwietnia, 11:00
Korona Piaski 3-0 LKS Gołuchów 4 kwietnia, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 0-2 Sokół Kleczew 4 kwietnia, 15:00
SKP Słupca 2-0 Calisia Kalisz 4 kwietnia, 16:00
Sparta Miejska Górka 0-1 Victoria Września 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 11 kwietnia

Pauza: Sparta Miejska Górka.
 
Victoria Września 0-0 SKP Słupca 11 kwietnia, 15:00
Calisia Kalisz 0-1 Dąbroczanka Pępowo 11 kwietnia, 16:00
Sokół Kleczew 3-0 Korona Piaski 11 kwietnia, 17:00
LKS Gołuchów 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 11 kwietnia, 12:00
Olimpia Koło 0-0 Piast Kobylin 11 kwietnia, 16:00
Zryw Dąbie 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 11 kwietnia, 16:00
GKS Krzemieniewo 1-2 Płomyk Koźminiec 11 kwietnia, 15:00
LZS Jankowy 1968 1-0 Krobianka Krobia 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Pauza: LZS Jankowy 1968.
 
Krobianka Krobia 2-0 GKS Krzemieniewo 19 kwietnia, 15:00
Płomyk Koźminiec 2-0 Zryw Dąbie 19 kwietnia, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Olimpia Koło 19 kwietnia, 16:00
Piast Kobylin 1-1 LKS Gołuchów 19 kwietnia, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-0 Sokół Kleczew 19 kwietnia, 11:00
Korona Piaski 2-4 Calisia Kalisz 18 kwietnia, 16:00
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Victoria Września 18 kwietnia, 15:00
SKP Słupca 1-1 Sparta Miejska Górka 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Pauza: SKP Słupca.
 
Sparta Miejska Górka 0-2 Dąbroczanka Pępowo 26 kwietnia, 16:00
Victoria Września 0-2 Korona Piaski 25 kwietnia, 15:00
Calisia Kalisz 2-1 Centra Ostrów Wielkopolski 25 kwietnia, 16:00
Sokół Kleczew 0-1 Piast Kobylin 25 kwietnia, 17:00
LKS Gołuchów 0-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 26 kwietnia, 12:00
Olimpia Koło 2-3 Płomyk Koźminiec 25 kwietnia, 16:00
Zryw Dąbie 2-0 Krobianka Krobia 26 kwietnia, 17:00
GKS Krzemieniewo 2-3 LZS Jankowy 1968 26 kwietnia, 15:00

Kolejka 26 - 2-3 maja

Pauza: GKS Krzemieniewo.
 
LZS Jankowy 1968 3-0 Zryw Dąbie 3 maja, 17:00
Krobianka Krobia 2-1 Olimpia Koło 3 maja, 16:00
Płomyk Koźminiec 2-1 LKS Gołuchów 3 maja, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-3 Sokół Kleczew 3 maja, 16:00
Piast Kobylin 2-1 Calisia Kalisz 3 maja, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-2 Victoria Września 3 maja, 11:00
Korona Piaski 3-0 Sparta Miejska Górka 3 maja, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 3-2 SKP Słupca 2 maja, 17:00

Kolejka 27 - 6 maja

Pauza: Dąbroczanka Pępowo.
 
SKP Słupca 1-1 Korona Piaski 6 maja, 17:00
Sparta Miejska Górka 1-2 Centra Ostrów Wielkopolski 6 maja, 18:00
Victoria Września 0-3 Piast Kobylin 6 maja, 17:00
Calisia Kalisz 1-0 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 6 maja, 17:00
Sokół Kleczew 3-0 Płomyk Koźminiec 6 maja, 17:00
LKS Gołuchów 4-2 Krobianka Krobia 6 maja, 17:00
Olimpia Koło 3-0 LZS Jankowy 1968 6 maja, 17:00
Zryw Dąbie 1-0 GKS Krzemieniewo 6 maja, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 maja

Pauza: Zryw Dąbie.
 
GKS Krzemieniewo 0-2 Olimpia Koło 10 maja, 15:00
LZS Jankowy 1968 1-0 LKS Gołuchów 9 maja, 17:00
Krobianka Krobia 0-1 Sokół Kleczew 9 maja, 16:30
Płomyk Koźminiec 0-4 Calisia Kalisz 10 maja, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 2-2 Victoria Września 10 maja, 16:00
Piast Kobylin 6-1 Sparta Miejska Górka 10 maja, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 0-1 SKP Słupca 10 maja, 11:00
Korona Piaski 1-0 Dąbroczanka Pępowo 10 maja, 17:00

Kolejka 29 - 16-17 maja

Pauza: Korona Piaski.
 
Dąbroczanka Pępowo 1-0 Centra Ostrów Wielkopolski 17 maja, 15:00
SKP Słupca 0-0 Piast Kobylin 16 maja, 17:00
Sparta Miejska Górka 1-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 16 maja, 16:00
Victoria Września 1-0 Płomyk Koźminiec 16 maja, 16:00
Calisia Kalisz 7-2 Krobianka Krobia 16 maja, 17:00
Sokół Kleczew 5-0 LZS Jankowy 1968 16 maja, 17:00
LKS Gołuchów 2-0 GKS Krzemieniewo 17 maja, 12:00
Olimpia Koło 2-1 Zryw Dąbie 20 maja, 18:00

Kolejka 30 - 23-24 maja

Pauza: Olimpia Koło.
 
Zryw Dąbie 2-1 LKS Gołuchów 24 maja, 17:00
GKS Krzemieniewo 0-4 Sokół Kleczew 24 maja, 15:00
LZS Jankowy 1968 2-4 Calisia Kalisz 23 maja, 17:00
Krobianka Krobia 3-1 Victoria Września 23 maja, 16:30
Płomyk Koźminiec 3-1 Sparta Miejska Górka 24 maja, 16:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 0-1 SKP Słupca 24 maja, 16:00
Piast Kobylin 3-1 Dąbroczanka Pępowo 24 maja, 16:00
Centra Ostrów Wielkopolski 2-3 Korona Piaski 24 maja, 11:00

Kolejka 31 - 30-31 maja

Pauza: Centra Ostrów Wielkopolski.
 
Korona Piaski 2-1 Piast Kobylin 30 maja, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 0-1 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 30 maja, 16:00
SKP Słupca 0-0 Płomyk Koźminiec 30 maja, 17:00
Sparta Miejska Górka 1-2 Krobianka Krobia 31 maja, 16:00
Victoria Września 6-1 LZS Jankowy 1968 30 maja, 17:00
Calisia Kalisz 5-1 GKS Krzemieniewo 30 maja, 17:00
Sokół Kleczew 3-1 Zryw Dąbie 30 maja, 17:00
LKS Gołuchów 2-0 Olimpia Koło 31 maja, 12:00

Kolejka 32 - 5 czerwca

Pauza: LKS Gołuchów.
 
Centra Ostrów Wielkopolski 1-1 Piast Kobylin 5 czerwca, 17:30
Olimpia Koło 2-0 Sokół Kleczew 5 czerwca, 17:30
Zryw Dąbie 2-1 Calisia Kalisz 5 czerwca, 17:30
GKS Krzemieniewo 1-0 Victoria Września 5 czerwca, 17:30
LZS Jankowy 1968 3-2 Sparta Miejska Górka 5 czerwca, 17:30
Krobianka Krobia 1-2 SKP Słupca 5 czerwca, 17:30
Płomyk Koźminiec 1-3 Dąbroczanka Pępowo 5 czerwca, 17:30
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-2 Korona Piaski 5 czerwca, 17:30

Kolejka 33 - 11 czerwca

Pauza: Piast Kobylin.
 
Centra Ostrów Wielkopolski 1-2 Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 11 czerwca, 17:00
Korona Piaski 1-0 Płomyk Koźminiec 11 czerwca, 17:00
Dąbroczanka Pępowo 1-3 Krobianka Krobia 11 czerwca, 17:00
SKP Słupca 0-0 LZS Jankowy 1968 11 czerwca, 17:00
Sparta Miejska Górka 1-0 GKS Krzemieniewo 11 czerwca, 17:00
Victoria Września 1-0 Zryw Dąbie 11 czerwca, 17:00
Calisia Kalisz 1-1 Olimpia Koło 11 czerwca, 17:00
Sokół Kleczew 2-0 LKS Gołuchów 11 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 14 czerwca

Pauza: Sokół Kleczew.
 
LKS Gołuchów 2-0 Calisia Kalisz 14 czerwca, 17:00
Olimpia Koło 1-0 Victoria Września 14 czerwca, 17:00
Zryw Dąbie 3-2 Sparta Miejska Górka 14 czerwca, 17:00
GKS Krzemieniewo 2-3 SKP Słupca 14 czerwca, 17:00
LZS Jankowy 1968 1-7 Dąbroczanka Pępowo 14 czerwca, 17:00
Krobianka Krobia 3-1 Korona Piaski 14 czerwca, 17:00
Płomyk Koźminiec 5-2 Centra Ostrów Wielkopolski 14 czerwca, 17:00
Biały Orzeł Koźmin Wielkopolski 1-1 Piast Kobylin 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (wielkopolska (południe))

III liga 2008/2009 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)

IV liga 2008/2009 (kujawsko-pomorska)
IV liga 2008/2009 (wielkopolska (północ))

Klasa okręgowa 2008/2009 (Kalisz)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Konin)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Leszno)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Piła)
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (wschód))
Klasa okręgowa 2008/2009 (Poznań (zachód))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas